en Paprika. Pom Tips de zomer aanboord ©Smiths Het resultaat Pom Tips Tomaat/Paprika Een smakelijke variant van dat smakelijke zoutje Pom Tips! Pom Tips, dat verbazend lekkere, frietachtige zoutje sloot vriendschap met de beroemde Italiaanse 1 „lekkermaker": I Tomaat. En met de geduchte Hongaarse „kruider JPaprika. Tijdelijk van 89 voor Weer een zoutje uit de keuken van Smiths. Vandaar dat 't zo lekker is Definitieve verlichting voor Belfort in Sluis EXPOSITIE AARDENBURG NETTE R.-K. JUFFROUW Donderdag 14 juni 1973 9 Zaterdag de Boertjes van Buuten, zondag de Zange res Zonder Naam. de k je w ken" zond; afspt leen maar doelc Bel dagrr een vond Mini- avom van Corduroy pak 100% Katoen. Poolvast. In bruin, beige en blauw. Korte mouw polo Katoenen tricot In o.a. rood, geel en kobaltblauw. Jacket Blouson-style. Brushed sateen. In o.a. zwart, marine en donkerbruin. geen van de g< lijk. burgej van uitvoa welke betren worde Jeans Brushed sateen. In o.a. zwart, marine, bruin en beige. Jeans Gewaseen denim jeans. Met 4 opgestikte zakken. Shirt Career Club In strepen en ruiten. Polyester/katoen. Getailleerd. Visgraat broek Career Club. 45/55 Wol/polyester. In zwart/wit, bruin en beige. Gezin van vader met 3 schoolgaande jongens, oud 5, 12 en 17 jaar, moeder overleden, vraagt in- of extern, om de zorg van het huishouden op zich te nemen. Reacties schriftelijk of telefonisch aan: Chr. Lazaroms, Oerlesestraat 206, Tilburg, Telefoon 013-433587. Solt denim Jasje Tergal/katoen. Half gevoerd. In blue, beige en bruin Shirt Career Club Polyester/katoen, In o.a. rood, blauw, groen en geel. - - - Ginnekenstraat. Roosendaal - Winkelcentrum de Rozelaar. Tilburg - Schouwburgring, Heuvelstraat22. Winkelcentrum Woensei 39. HIJ-Mannenmode: Breda Eindhoven - Marktstraat,

de Stem | 1973 | | pagina 8