LEERLINGEN VOERDEN TONEELSTUKJES OP Juffrouw De Rijk vond het „reusachtig" NIEUW-NAMEN STELT DORPSRAAD IN ZEEUWSCH-VLAMINGEN IN NATIONALE BAKFIETSENRACE Scholieren gaan muziek maken met bekende artiesten ZAALVOETBAL TE OOSTBERG RAAD AXEL PRAAT OVER UITBREIDING AFWATERNET EXPERIMENT HULSTER A FDELING „JEUGD EN MUZIEK" stad streek Gezellig uit? „DE SMIDSE H. de Vlieghei- houdt dansavond BUSSEN KWAMEN NIÉT W. v. Yerseke houdt clubtocht Hengstdijk KERMIS IN DE PAAL Zaterdag 9 juni 1973 2 De jubilerende juffrouw De Rijk. (ADVERTENTIE) naar BAR Grote Bagijnestraat 23 HULST (Van onze correspondent). KOEWACHT Zaterdag- en zondagavond organiseert H. de Vliegher in café Safari te Koewacht een dansavond. Er is een optreden van het dans- orkest The New Angels met zang van Albert Ferket. Beide avonden beginnen om 8 uur en de toegang is gratis. (Van een onzer verslaggevers) HULST „Reusachtig". Dat was het korte, maar krach' tige commentaar van juffrouw G. de Rijk op de verrassing die de leerlingen van de Mariaschool haar gisteren hadden bezorgd. Ter gelegenheid van haar veertig-jarige onder- wijsjubileum hadden namelijk alle klassen toneelstukjes ingestudeerd. Die werden gistermiddag na verschillende weken hard re peteren in de school opge voerd. „Het is bijzonder goed bevallen. Ik moet zeggen, dat ze het leuk hebben gedaan", aldus het jubilerende hoofd van de Mariaschool. Het gaat in dit geval om een school voor kinderen met leermoei lijkheden. Stuk voor stuk heb ben ze in de afgelopen periode hun best gedaan om er onder leiding van het onderwijzend personeel iets bijzonders van te maken. Het resultaat mocht er zijn. Uiteraard had juf frouw de Rijk er natuurlijk wel enige idee van, wat haar boven het hoofd zou hangen, want de afgelopen weken wa ren er regelmatig dagen, dat ze op bepaalde uren de klas niet binnen mocht. Niet alleen voor het jubilerende hoofd is (Van onze correspondent) NIEUW -NAMEN Ver tegenwoordigers van verschil lende verenigingen in Nieuw- Namen zijn in een vergade ring gekomen tot de oprich ting van een dorpsraad, die moet gaan fungeren als com municatiemiddel tussen de verenigingen in het dorp en het gemeentebestuur van Hulst. Tevens zal de dorpsraad po gingen. gaan ondernemen om eenbetere samenwerking te krijgen mat de verenigingen va net bjgglndeeehnas van het nabijgelegen Kiel- drecht en met name met de culturele raad. Het initiatief past wat dat betreft in de lijn, die verschillende verenigingen al langer voorstaan. In feite wordt er al intensief samenge werkt in de beide grensplaat sen. Opvallend is wel, dat meer inwoners van Nieuw-Na- nen hun heil zoeken in Kiel- drecht als omgekeerd. De grensoverschrijdende sa menwerking kent overigens cok zijn specifieke problemen, do subsidieerde gemeente Hulst over het algemeen niet voor jeugdleden die afkomstig l 2fln uit Kielrecht, maar lid zijn van verenigingen in lueuw-Namen. Ook deze n- geujkheid zal de komende maanden nader onder de loep worden genomen. Zoals gemeld ?Jr si een eerste contact met "et gemeentebestuur van Hulst geweest. Het gesprek aa plaats naar aanleiding van ca aantal grieven, die in een Fitie waren samengevat. Er knm0,?3"®3 00,1 een bijeen komst geweest met de culture- 9 Mad van Kieldrecht. Tij- Si een vergadering, die don- i^vond café Thilleman en ziin de vereni- da ^e^epnw°ordigers van krach?" °P de hooete Jj nu geformeerde dorps- een uitvloeisel van de reeds bestaande werkgroep, in middels aangevuld met twee personen. De raad bestaat daarmee uit elf leden, name lijk de heren A. Vercauteren, J. Blommaert, P. de Deckere, I. Pauwels-Goossens, e. burm, L. Pauwels, R. Vlegels, Th. v. d. Wiel, B. v. d. Heijden, C. Bosschaert, en A. de Deckere. Op de betreffende vergadering is tevens gesproken over het gemeenschapshuis, het oude verenigingsgebouw dat gemo derniseerd zal worden. Beslo ten is, dat de stichting ge meenschapscentrum Saeftinghe zal blijven bestaan en dat de ze stichting de belangen van de verenigingen ten opzichte van het gemeenschapshuis zal gaan behartigen. De stichting wil trachten om inspraak te krijgen in de verbouwingspro cedure en de exploitatie, de stichting bestaat uit de heren H. Vercauteren F. Kindt, J. Bosman, R. Vlegels, E. Burm, J. Blommaert, L. Pauwels, Th. v.d. Wiel en A. de Deckere. Bejaardenreis Met vier volle bussen gingen de ouden van dagen hun jaarlijkse reis maken. In totaal waren er 192 deelnemers. Het begon met een tocht door Zeeuwsch- Vlaanderen waarna België werd ingetrokken. De bekende toeristische plaats Brugge werd het eerst aangedaan. Hier werd een bezoek ge bracht aan het Boudewijnpark, daarna ging het via Oostende naar Adirugkerke waar de vele Drachtige bloemen en de mooi aangelegde tuinen werden be zichtigd. Buitengewoon veel bewondering hadden de be jaarden voor de vele prachtige kleuren. Tenslotte werd ook nog een bezoek gebracht aan het monument aan de IJzer. Daarna ging de reis terug naar Gent waar een uur vermaak gezocht werd. het gisteren feest geweest, maar uiteraard ook voor de kinderen. De feestelijkheden werden 's morgens ingezet met een bijzondere eucharis tieviering in de kapel van het St.-Liduinaziekenhuis. De mis werd door de kinderen zelf verzorgd in samenwerking met kapelaan Van der Hey- den. Daarna stond een bezoek aan poppentheater De Krieke- putte op het programma en dat de jonge bezoekertjes daar hebben genoten laat zich niet moeilijk raden. De reacties lieten trouwens weinig te wensen over. De voorstelling werd in de school gevolgd door een koffietafel in iedere klas, waarna het amusements programma begon. Uiteraard waren er de gebruikelijke fe licitatietoespraken en cadeaus. Namens de leerlingen kreeg mejuffrouw De Rijk een dia projector aangeboden en na mens het personeel van de school een tuinbank. Namens de leerlingen van de imbecie len-afdeling van de Mana school kreeg juffrouw De Rijk een wandkleed aangeboden, en dat was vervaardigd door de onderwijzeres mej. M. Baart. Op het wandkleed staan 37 leerlingen afgebeeld. Met alle cadeau» toonde ze zich bijzonder tevreden. Vandaag zal het jubileum met een enigszins officieel karakter worden gevierd voor collega's, vrienden en kennissen. Van 14.00 tot 16.00 u. is er vanmid dag een receptie in het school gebouw. Dan wordt iedereen in de gelegenheid gesteld om zijn gelukwensen aan te bie den. Daarna volgt er nog een besloten feest voor de familie- en vriendenkring van de jubi lerende onderwijzeres, die bij haar collega's en de ouders bijzonder hoog staat aange schreven. (Van onze correspon dent) SINT-JANSTEEN Toen de leerlingen van de basisscholen van de parochie St.-Jansteen zich deze week op de aangegeven plaats meld den voor de jaarlijkse schoolreis, kwamen de autobussen niet opda gen. Telefonisch conitaot met de autobusonderne mer wees u-it, dat deze de reis op een verkeerde datum boekte met het gevolg, dat alle kinderen teleurgesteld huiswaarts moesten keren omdat het uitstapje niet kon doorgaan. De reiis zal nu op 12 juni worden on dergenomen. (Van onze correspondent) YERSEKE De water sportvereniging „Yerseke" or ganiseert een clubtocht voor zeil- en motorboten op zater dag 9 juni. Het vertrek uit de haven is vastgesteld om 10.00 uur. Het einddoel van de tocht Is Veere of Kamperland. Voor de genen, die op het laatste mo ment besluiten om mee te va ren, bestaat er gelegenheid zich tot 9.30 uur zaterdagmor gen op te geven in het haven kantoor te Yerseke. Wat er onderweg staat te gebeuren, blijft nog een verrassing. (Van een onzer verslaggevers) TERHOLE Uit de ge meente Hontenisse (Terhole en Pauluspolder om precies te zijn) zullen vandaag (zater dag) twee teams aan de start verschijnen van een bakfiet senrace in Groenlo (Gelder land). De wedstrijd wordt ge organiseerd door de KPJ-afde ling van Twello en heeft een nationaal karakter. De Zeeuwsch-Vla-amse cou reurs zijn Fons van Dorsselaer ui)t Hulst, Joop Maas en Theo Sponselee uit Terhole en Mar cel Sponselee uit Pauluspol der. Ze zien zich voor de moeilijke opgave gesteld om vandaag in zo'n kort mogelijke tijd ongeveer 105 kilometer af te leggen. Voor de race heeft het Zeeuwsch-Vla-amse team zij het met enige moeite twee bakfietsen op de kop weten te tikken. Bakfietsen worden zeldzaam en om die reden heeft het waarschijnlijk enige moeite gekost om er twee bij elkaar te krijgen. „Die ene hebben we helemaal uit Terneuzen moeten halen. Er moest nogal wat aan ge beuren, voordat ie rijklaar was", vertelt Marcel Sponse lee. Gistermiddag om 13.00 uur zijn de twee teams per auto naar Groenlo vertrokken. De twee racemonsters werden op een aanhangwagen meege voerd. Overigens weten de beide teams waar ze aan be ginnen, want ze hebben de afgelopen weken intensief ge traind. „Onze conditie is in ieder geval goed", zo kon een van het viertal gistermiddag met een gerust hart melden. Hoe hun kansen tussen Groen lo en Twello liggen, weten ze overigens niet, want er wordt nogal een grote deelname ver wacht. Alleen al uit het dis trict Tilburg hebben zich zo'n twintig teams aangemeld en daar zullen uit de overige de len van Nederland nog wel de nodige deelnemers bij komein. Het is de eerste keer, dat de KPJ zich aan een dergelijk experiment waagt. Volgens Marcel Sponselee is het niet uitgesloten, dat het voorbeeld ter zijner tijd door de afdeling Terhole wordt opgevolgd. „Ik vind het wel een origineel idee, maar we moeten gewoon even wachten hoe het daar in Groenlo in zijn werk gaat". Abominabel grote snelheden zullen er wel niet bereikt worden. Het Hontenisser team is tijdens de -traimimgsweikein op een acceptabel gemiddelde van vijftien kilometer uitgeko men. Ze hebben dus heel wat uurtjes rijden voor de boeg. Het is de bedoeling, dat er onder het rijden om het kwar tier van bestuurder wordt ge wisseld. Ieder kan op die ma nier om de beurt in de bak op a-dem komen. Marcel Sponse lee: „Aanvankelijk was het de hedoeling om een ritje rond het IJsselmeer te maken, maar daar hebben de organisators niet genoeg deelnemers voor kunnen vinden". Wat Fons, Joop, Theo en Marcel aangaat: zij vinden 105 kilometer ook lang genoeg om tegen aan te trappen. Marcel tot slot: „Onze prestaties tij dens de training zijn niet hele maal te vergelijken met het rijden in Twello. Het is daar heuvelachtig, dus de gemid delde snelheid zal wel lager liggen". Dit zijn de echtparen A. Borm-Haulez en G. Mannaert-De Dijckere, die binnenkort respectievelijk hun 60- en 50-jarige hu welijksfeest vieren en om die reden op 30 juni in Pauluspolder de centrale figuren zijn op een buurtfeest. Dat wordt zoals we gisteren al schreven, georganiseerd door een speciaal daarvoor in het leven geroepen feestcomité. Ook het echtpaar A de Meijer- Kroes viert deze maand het gouden huwelijksfeest. Het paar wil dit feest in alle stilte vieren, zonder enige ruchtbaarheid en voelde daarom weinig voor een „gezelschapskiek" in de krant. a" een onzer verslaggevers) ^HukL- terrasjes op Maand in w zullen deze -traattm17i„1!' teken van de 18 s aan- Zaterdag *nlUctlt de„ namelijk in de Sets Pool n„ i^tant Compo- -■ wind Zoiuiag 1' juni T je Vlaai" w'eder dienende Alfred dm, ?ïs folk8roep van 'duisteren. e" Cristina "P StlL!°_or?tsaand wordt 14 en vrijdag 15 juni nog een speciaal pro gramma afgewerkt voor de vijfde en zesde klassen van de basisscholen Nobelhorst, St. Willibrordus en de CVO. Daarvan is het de bedoeling, det de leerlingen zelf actief deelnemen aan de muziek, die gemaakt wordt door slagwer ker Han Bennink, die onder andere een drumstel, trommels snaar- en blaasinstrumenten uit de tropen bespeelt, klari nettist een saxofonist Willem Breuker en Tom de Graaf, ac teur en ex-Scapino-danser. Er wordt daarbij niet alleen aan muziek gedaan, maar ook aan improviserend toneelspelen. Ook daarbij kunnen de leer lingen een actieve rol spelen. Ze zullen in groepjes van der tig of veertig met deze vorm van creatieve expressie wor den geconfronteerd. Evenals bij het straat-optreden gaat het om een initiatief van de Hulster afdeling van „Jeugd en muziek". De organisatoren zien dit programmaonderdeel als een experiment, dat bij gebleken succes de komende jaren mogelijk herhaald zal worden. Voor het buitengebeu- ren op de Hulster markt zijn de terrasjes van De Koren beurs en De Clipper uitgeko zen. Het optreden van de In stant Composers Pool begint zaterdag 16 juni 's middags om 14.00 uur. Er wordt aan meegewerkt door componist en saxofonist Willem Breuker, Willem van Manen (trombo ne), Han Bennink (drum), Pe ter Bennink en Herman de Wit (sax), Bob Duisen (alt sax), Leo Cuipers (piano), Han de Wolf (hoorn), Kees Klaver (trompet) en Muchet Waiserse (elektronika). In dit laatste geval gaat het om een elektronisch instrument, waar mee de meest fraaie geluiden opgewekt kunnen worden. Heel dit muzikaal gebeuren kan bij mooi weer bekeken worden vanaf alle Hulster ter rasjes. Bij slecht weer is er een uitwijkmogelijkheid naar de Graanbaurs, waar zaterdags avonds de Deense popgroep Mo-I-Rana zal optreden. De groep begint op deze datum aan een tournee door Neder land, en het optreden in Hulst is het eerste in ons land. Mo- I-Rana mag dan in Nederland nog geen erg bekende pop groep zijn, in Denemarken staat de formatie nagenoeg doorlopend op de toptien. Aansluitend volgt zondag 17 juni het optreden van de Vlaamse Folkgroep, die oude en nieuwe Vlaamse volkslied jes zal brengen. De leden van de groepen begeleiden zichzelf met verschillende oude muziek instrumenten. Het is voor de eerste keer dat „Jeugd en mu ziek" een dergelijk alternatief straat-programma brengt. Be halve alle buitenoptredens is ook het optreden van de Deense popgroep in De Graan- beurs (tegenwoordig Hotel In ternational) gratis toeganke lijk. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dokter G. de Bruyckere, Brouwerijstraat 8, Oostburg, tel. 01170-2323 (zaterdag en zondag) en dokter F. Loose, Nieuwstraat 53, Oostburg, tel. 01170-2121 (maandag). Axel Dokter Kok, tel. 01155-1555 (zat. en zond.) en dokter Schiltman, tel. 1777, b.g.g. 01157-1451 (maandag). Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke Dokter Lievens, Beursstraat 6, IJzendijke, tel. 01176-266 (9, 10 en 11 juni). Breskens en Groede: Dokter van de Ma-as, uit Breskens tel. 01172-1466. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet, te Bors sele, tel. 01105-203 (9, 10 en 11 juni). Driewegen, Hoedekenskerke, (Van onze correspondent) OOSTBURG In Oostburg werden deze week de laatste wedstrijden van de zaalvoet balcompetitie gespeeld. Maan dagavond won KWL met 10 5 van de Oostburgse winke liers. De leraren waren veel sterker dan de winkeliers. Bij laatstgenoemde ploeg viel vooral M. Raes op die loon naar werken kreeg door een fraai doelpunt. Donderdaga vond speelden de ploegen van administratief personeel en Groede een vriendschappelijke wedstrijd tegen elkaar die eerstgenoemde in een goede en spannende wedstrijd met 10 won. Hierna kwam MC Fie Hui Qua die reeds zeker was van de eerste plaats in het veld tegen KWL. In een goede wedstrijd hield KWL waarin vooral J. van Gorp uit stekend op dreef was, het hoofd zeer koeL De rust ging dan ook in met een gelijke stand 22. Hierna gaf de be tere conditie van Fie Hui Qua de doorslag waarvan KWL uit eindelijk toch nog met 52 geveld werd. Na afloop mocht de aanvoerder P. van de Beg- ge iut banden van de aimbte naar van sportzaken de heer Pompert welverdiende beker in ontvangst nemen. De heer Van de Begge die zelf alles tot in de puntjes georganiseerd had: „Ik had het bijzonder leuk en ik hoop dat we in augustus met de nieuwe com petitie kunnen beginnen". De einduitslag luidt: 1 MC Fie Hui Qua 25 131- 28, 2 Verduijn 21 77-38, 3 ABM 20 97-43, 4 Groede 20 55-23, 5 Garage het Westen 19 60-35, 6 KWL 16 63-53, 7 WIK 12 58-58, 8 Administratie per son. 12 49-57, 9 Van Hal en Kuilers 11 41-42, 10 OBV 3 38-56, 11 Albert Heijn 6 38-61, 12 Gemeente Oostburg 6 38- 79, 13 Winkeliers 5 36-115. 14 Fit 1 30-124. (Van een onzer verslaggevers) AXEL In de Axelsc raadsvergadering van woens dag 13 jnni komt het voorstel van B. en W. aan de orde om goedkeuring te verlenen aan de plannen van de afvalwater leiding Kanaalzone om haar buizennet uit te breiden. Het gaat in dit geval om de aanleg van een leiding tussen de buurtschap De Sterre en de kom Axel. De mogelijkneid bestaat om dit project uit te voeren in het kader van de aanvullende werkgelegenheid voor d-e werkeloosheidsbestrij- ding. De totale kosten worden geraamd op 864.197 gulden, waarvoor een subsidie van 70 procent verkregen kan wor den. De randvergadering be gint om 19.00 uur. V akantieacti viteiten In het kader van de vakantie-activiteiten in de kantine van „De Vogel" in Hengstdijk is gisteravond een kaartavond gehouden. Vana vond is er weer een bingo avond met prijzen. Op de eer ste plaats worden beide activi teiten voor de kampeerders van de camping op touw ge zet, maar ook belangstellenden van daarbuiten kunnen zich als deelnemers melden. (Van onze correspondent) KAPELLEBRUG Op eer ste en tweede pinksterdag wordt in de wijk De Paal de jaarlijkse kermis gehouden. In zaal Fabie zal naast een schieting op de liggende wip gedurende twee dagen een bal worden gegeven. Ook bij de weduwe Schij- venaetrs-de Bock-er worden twee schietingen op de liggen de wip gehouden. 's-Heerenhoek en Ovezande De praktijken van dokter J. Kole, S. Wöstmann en J. Geldof worden waargeno men door dokter H. Zwarte- le uit 's-Heerenhoek, tel. 01105-280 (van 8 tot 11 ju* ni). Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Beek, Zuidzande, tel. 01170- 2424 (zondag) en dokter Bom uit Cadzand, tel. 01179- 366 (maandag). Goes Dokter Keijzer, Fr. de Hollanderlaan, tel. 6405 (10 en 11 juni). Hoek, Sluiskil en Philippine Dokter Van Haels, Sluis kil, tel. 01157-444 (zon dag). Hontenisse Dokter Buwal- da, tel. 01148-1277 (vrijdag avond 18.00 tot maandag morgen 8.00 uur). Hulst Dokter W. Gielen, tel. 2969 (9, 10 en 11 ju ni). Middelburg Dokter Boer winkel, Noordweg 214, tel. 01180-2460 (zaterdag) en maandag dokter Reyerse, Seisweg 29, tel. 01180-3456 (zondag). Hansweert, Kruiningen en Yerseke Dokter A. Ampt en A. de Wijs, Yerseke, tel. 01131-1444 (zaterdag) en dokter P. Allewijn, Kruinin gen, tel. 01130-1566 (zondag en maandag). Krabbendijke, Oostdijk, Waar de en Rilland Bath Dok ter C. Donker, Krabbendij ke, tel. 01134-1544 (zater dag) en dokter A. Constand- se, Krabbendijke, teL 01134- 1544 (zaterdag) en dokter A. Constandse, Krabbendij ke, tel. 01134-1444 (zondag en maandag). Sas van Gent e.o. Dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A 185, Westdorpe, tel. 1255. Terneuzen Dokter R. Bau- wens, tel. 01150-3768 (zat. en zond.) en dokter H. v. Herk, tel. 01150-4000 (maandag). Vlissingen Dokter Wartena, tel. 3933 (tot zat. 24.00 uur), dokter Bom, tel. 2233 (van zat. 24.00 tot zondag 24.00 uur) en dokter Cramer, tel. 3619 (van zondag 24.00 tot maandag 24.00 uur). Wolphaartsdijk, 's-Heer Arendskerke en Helnkens- zand Dokter A. Vos, Wolphaartsdijk, tel. 01198- 231 (zat. en zond.) en dok ter H. v. Maanen, Heinkens- zand, tel. 01106-1234 (maan dag). Zaamslag Dokter W. Fraan- je, Plein 42, Zaamslag, tel. 01153-244 (zat., zond. en maandag). St. Jansteen, Clinge en Koe wacht Dokter Melchers, tel. 01146-327 (9, 10 en 11 juni). WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis Zuster Lensen, uit Aardenburg, tel» 01177-1367. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke Zuster Snel uit Biervliet, tel. 01152-216, en zuster Adriaanse uit Groede, tel. 01171-367. EUewoutsdijk e.o. Zuster Franca, Werrilaan 15, 's- Heerenhoek, tel. 01105-769 (zat., zond. en maandag). Goes Zuster Coomans, teL 7970 (zat. en zond.) en zus ter Van der Kooy, teL 5383. Groot Axel en Zaamslag Zuster Geleynse, Oosterstr. 2, AxeL tel. 01155-1885 (9. 10 en 11 juni). Hoek, Sluiskil en Philippine Zuster Bouwens uit Hoek, tel. 01154-1274 (9, 10 en 11 juni). Sas van Gent Zuster J. v. Dorselaer, Beneluxstr. 128, tel. 01158-1916. Terneuzen Zuster Vermey- len, Langs de Kreek 13a, tel. 3829 (9, 10 en 11 ju ni). Yerseke, Kruiningen en Hans- weert Zuster K. Lodder, Yerseke, tel. 01131-1768. Hulst en Hontenisse Zuster Hillaert, tel. 01140-3054 en zuster A. Breyaert-Eys, tel. 01140-3943 (9, 10 en 11 ju ni). TANDARTSEN Noord- en Zuid-Beveland A. Lauman, Clara's Pad 71, Heinkenszand, tel. 01106- 1288 (zat. en zond. van 9.00- 10.00 uur). G. Miljoen, Eemstraat 5, Oost- Souburg, tel. 01183-1530 (zat. en zond.) en G. v. Bergen, Damplein 37, Mid delburg, tel. 01180-2936 (maandag), (zat. van 9.00- 10.00 uur, zond. en maand, van 11.00-12.00 uur). West-Zeeuwsch-Vlaanderen F. Hamann, Leeuwenlaan 58, Terneuzen, _tel. 01150- 2320 (zat. 10.00-10.30 uur en van 18.00-18.30 uur, zond. en maandag 12.00-12.30 uur). Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen F. Hamann, Leeuwenlaan 58, Terneuzen, tel. 01150- 2320 (zat. van 10.00-10.30 uur en van 18.00-18.30 uur, zondag en maandag van 12.00-12.30 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter De Haas, Zaamslag, tel. 01153-366. Noord- en Zuid-Beveland Dokter Gaakeer te Ovezan de, tel. 01195-283 (zat., zon dag en maandag). West-Zeeuwsch-Vlaanderen Dokter J. van de Vijver, Oostburg, tel. 01170-2103. APOTHEKEN Goes Zeeuwse Apotheek, tel. 5255. Middelburg A. Ringeling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen Apotheek Klaas- sen, tel. 2090. Vlissingen D. van de Klei ne Mulder, Singel 9, tel. 2730.

de Stem | 1973 | | pagina 7