JUICHEN NET OVER DE NIEUWE C.A.O. Werkgevers willen af van regio-CAO lekker thuis zelfgebakken patat friet eten Protest tegen trapveldje in Rozenstraat De Stem/De Vrife Zeeuw friet da's pas patat t Drie kanshebbers voor titel bij „Marionette" SPEELGELEGENHEDEN BEZOCHT CADZAND KREEG NIEUWE REDDINGSBOOT Schooljeugd slaagt voor verkeersexamen J. Ferketsucces op schieting 65-plns Oostburgse raad moet over subsidies beslissen stad streék Bijeenkomst in De Halle ONTHEVEN Slot avond vierdaagse Terneuzen Prijsschietingen °P liggende wip Interessant oefenprogram v.v. Hontenisse Topbiljart in Hulst DANBEN'JE BLIJ DAT JE20'NMOOIE, SPORTIEVE FDNGERSHEBT. Vrijdag 8 jutvi 1973 5 (Van een onzer verslaggevers AXEL Op de twee bij eenkomsten in De Halie. in Axel die de industriebon- u„a NKV, NW en CNV hebben belegd om hun le den in te lichten over het bereikte akkoord met be trekking tot de c.a.o. voor de Kanaalzone is de vak bonden felle kritiek niet be spaard gebleven. Een aan- tal werknemers verklaarde neb zelfs vierkant tegen de overeenstemming tussen de c.a.o.-partijen. Uiteindelijk beeft echter de meerderheid van de leden haar fiat gege ven aan de wijzigingen in de c.a.o. In het kort komen deze wij zigingen hierop neer: De werkgevers hebben zich ten aanzien van de prijsindexe- I lingsclausule bereid verklaard voor het gehele personeel het zg. Haagse akkoord toe te passen over 1973. Desgewenst zullen zij de ondernemings raad via een verklaring van de externe accountant inlich ten. Per procent prijscompen satie zal een minimum van f 13,- inclusief de premie wor den toegepast. Om voor de verschillende bedrijven, on- j danks verschillende premies, toch dezelfde salarisschalen te I handhaven wordt uitgegaan van 5 proceint premie. Hier door zal per procent prijsstij- ging minimaal f 12,40 op de schalen worden gecomnen- seerd. De materiële verhoging van de salarissen zal bedragen voor groep 1 3,85 procent, voor groep 2 3,35 procent, voor groep 3, 3,10 procent esn voor de groepen 4 tot en met 7 2,85 procent. De minimum verho- (Van een onzer verslaggevers) AXEL Wat de werkge vers betrokken bij de cao voor de Kanaalzone in Zeeuwsch- Vlaanderen betreft is dit de laatste regionale cao. De werkgevers zullen de organi saties van dit standpunt op de hoogte stellen. De werknemers organisaties znij er nog niet van overtuigd dat de 20-ste cao voor de Kanaalzone ook ne laatste zal zijn. Hierover jn de komende maanden overleg worden gepleegd met he leden. vier besprekin gen die tussen de werkgevers en de vakbonden over de cao voor de kanaalzone zijn ge- oerd is het vooral de directie ÏÏL"? Nederlandse Stikstof Maatschappij geweest die uit ^Sefi.had willen treden. NSM-directie was vooral vtvu1 jtegen de eis van de vakbonden dat de werkings- dj.ï ,van de cao uitgebreid HLf worden tot de hogere ^ambten van het bedrijf. is oordeel dat eerst Derwtn<1ilete, ooder het hoger töi S gehouden zal moe- komm rden om te weten te lingen 1 /ndcr de bePa" kjsen van de cao wil val- veneLVan /e scberPste grie- WerlmÜJ? vergadering van bSSSr' met de districts- oestuurders van NW, NKV CNV over het princine- betr?k^ tot de nè tot T Vï de Kanaalzo swicht werden hittredo« j dreigende hit het Van NSM-directie werkneL™°"0Verleg- Enkele vahw?, «anten het de 'oden niet dat zii hun houding ln i So over de hadden in«!v u? NSM-directie •on schorl i deren uit- Sbiyt7® over het ion aaivHo concrete feiten hobCi°°lde vertrouwen ging voor vak-volwassenen en kostwinners zal f 40,- per maand bedragen inclusief 5 procent premie, dat is f 38.10 op de salarisschalen. In het contractjaiar 1973-1974 zal de uitbreiding van de wer kingssfeer van de cao onder werp zijn van gezamenlijke studie per bedrijf. De basisva kantie wordt uitgebreid tot 20 daigen met een maximum van 24 dagen. De vakantietoeslag wordt verhoogd van 7,6 tot 8 procent met een minimum van f 1200,- bruto voor werkne mers van 22 jaar en ouder. Per 1 juli 1973 worden de uurwaarden verhoogd van 0,56 tot 0,58 procent. Per 1 juli 1973 wordt de ploegentoeslag voor volcontinuedienst ver hoogd van 28,1 tot 28,5 pro cent. Werknemers van 60 jaar en ouder kunnen op hun ver zoek worden ontheven van de verplichting tot het verrichten van overwerk. Werknemers van 55 jaar en ouder en werk zaam in dagdienst zullen zon der hun toestemming niet in ploegendienst worden ge plaatst. De door de vakbonden voor gestelde punten zoals uitgangs punten voor het sociaal beleid in de onderneming, beoorde ling voor het in de onderne ming gevoerde sociale beleid, veiligheid, gezondheid en mi lieu, fusie reorganisatie, slui ting, inschakeling van organi satiebureau zullen nader met de directies worden besproken en uitgewerkt. nebben j c ve"rouwen te zes aSJfJ^eggmg van Per £at bereid «Penen 3r1]f bet «verleg te ten. ver deze facilitei- f Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Voor onge veer 250 wandelaars en wan- delaarsters zit de Terneuzense avondvierdaagse er weer op. Gisteravond werden de laatste trajecten over resp. 10 en 15 kilometer afgelegd. Afgezien van een aantal blaren hebben alle deelnemers de avondvier daagse goed volbracht. Een aparte vermelding ver dienen de bejaarden die elke avond aan de start verschenen om ongeveer zeven kilometer te tippelen. De oudste deelne mer, de heer Piet de Jong uit het bejaardencentrum Vrem- dieke uit Hoek, finishte zo fris als een hoentje. Ook andere bejaarden van over de 70 jaar legden fit hun wandelafstand af. De organiserende wandel- sportvereniging „De jonge zwervers" wachtte de wande laars aan het eind van de avondvierdaagse bij de huis houdschool De Leeuwtjes met bloemen op. De harmonie De Vliegende Hollander bracht de tippelaars een muzikale hul de. (ADVERTENTIE) Er zit schot in het bestem mingsplan Bruëlis-III, dat in het noordelijk deel van de ge meente Kapelle in uitvoering is. Verwacht wordt, dat de eerste woningen in dit plan, dat in totaal 126 huur- en koopwonin gen in laagbouw omvat, binnen enkele maanden door de bewo ners kunnen worden betrokken. De foto geeft een indruk van het in uitvoering zijnde bestem mingsplan. (Van onze correspondent) HULST In café W. Blom- maert te Hulst werden twee grote prijsschietignen gehou den op de liggende wip. Beide dagen werd er geschoten op twee wippen. Aan de eerste schieting namen 59 schutters deel. De uitslag luidt als volgt: Wip 1: de hoogvogel werd geschoten door R. David te Zuiddorpe, de eerste en twee de zijvogel gingen naar V. de Vos te Hulst. De meeste klei ne vogels, 5 stuks werden ge schoten door F. Schauwaert te Hulst. Wip 2: de hoogvogel was voor P. Bogaert te Wijchen, de eerste zijvogel voor J. van de Walle te Vlissingen, de tweede zijvogel voor J. Hemelsoet te Sluiskil. Het hoogste aantal kleine vogels, 5 stuks werd geschoten door W. van de Walle uit Vlissingen en E. Neefs te Hulst. Aan de kermisschieting na men 55 schutters deel, waar onder meerdere Belgen. De uitslag: Wip 1: de hoogvogel werd geschoten door S. Eijkers te 's Heerenhoek, de eerste zijvogel door Jan Blommaert te Hulst te Stekene (België). De mees te kleine vogels, 5 stuks, wer den geschoten door J. Elias te Hulst. Wip 2: de hoogvogel was voor J. de Waal te Klooster- zande, de eerste zij vogel voor L. Heyman te Hulst, de twee de zij vogel was voor J. van Dorsselaer te Kapellebrug. Het hoogste aantal kleine vogels, 5 stuks, was voor F. van Swaal te Hulst. Maandag tweede pinkster dag, wordt opnieuw een grote binnenschieting gehouden. Aanvang drie uur. Zélf thuis patat friet bakken naar eigen smaak: haal zo'n zak voorgebakken Dam-Friet in huis even frituren enhet hele gezin kan smullen! Dam-Friet is een diepvries- produktvan Dam-Chips en verpakt in 't zakje met de rode ruit. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De com missies van advies en bijstand voor openbare werken en on derwijs hebben tijdens een excursie naar 26 speelgelegen- heden voor de jeugd in Ter- neuzen en de buitenkernen Zaamslag, Sluiskil, Biervliet en Hoek deze voorzieningen in ogenschouw kunnen nemen. De gemeenteraad stelde voor de aanleg van deze speelgele- genheden 80.000 beschikbaar. Onder leiding van de heer J. J. Huigh, de directeur van openbare werken, reden de commissieleden in een bus van speelgelegenheid tot speelgele- genheid. Daarbij bleek dat niet ieder speelhoekje de in stemming van omwonenden kan wegdragen. Met name de zogenoemde rommclspeelplaat- sen zijn voor menig buurtbe woner een doorn in het oog. De zo juist aangelegde speeltuin in het Patersbosje in de oude Terneuzense binnen stad is volgens de ouders van kinderen die van deze speel- mogelijkheid gebruik maken voor verbetering vatbaar. De (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Het Oostburg se college heeft gunstig gerea geerd op twee subsidieverzoe ken. Het een is afkomstig van de Soos Oostburg die een be drag van ruim 3.000 gulden no dig heeft om de soosruimte bo ven de openbare lagere school aan de Schoolstraat te Oostburg een opknapbeurt te geven. Het tweede verzoek geldt een be drag van 11.000 gulden voor de verbouwing van het voormalig gemeentehuis in de kern Hoofdplaat. De Jeugdsoos te Hoofdplaat en de bejaarden maken gebruik van dit gebouw dat voor hun activiteiten een aantal verbete ringen behoeft. De verbeterin gen zullen onder meer bestaan uit het plaatsen van toiletten en een verbouwing van de keuken. Het ligt in de bedoeling tijdens de periode van verbouwing de brandweergarage in te richten als soosruimte. Ten aanzien van de plannen van de S003 Oostburg is het Oostburgse college van mening dat deze groep „een eigen ge zellig onderkomen verdient waar ze zichzelf kan zijn". De werkzaamheden zullen evenals dat bij de verbouwing van het voormalige gemeentehuis te Hoofdplaat het geval is, zoveel mogelijk door de soosbezoekers worden uitgevoerd onder su pervisie van gemeentewerken. Dit maakt een aantal besparin gen mogelijk dat de moeite waard is. De gemeenteraad van Oostburg zal in de vergadering van 13 juni over deze voorstel len van b. en w. beslissen. heer Huigh gaf toe dat deze speelgelegenheid nog wat aan vulling van speelwerktuisen kan gebruiken. De speelgelegenheid aan de Rozenstraat in Terneuzen geeft reeds een jaar aanleiding tot klachten van omwonenden. Een aantal bewoners heeft zich met een handtekeningen lijst tot het gemeentebestuur gewend om het voetballen op het hier liggende grasveldje te laten verbieden. Reeds enkele malen sneuvelden ruiten van woningen door een verdwaal de bal. Legio zijn ook de klachten over vernielde anten nes en planten terwijl autobe zitters hun hart vasthouden wanneer er weer eens een ste vig partijtje op het trapveldie wordt gevoetbald. „Het is verschrikkelijk wat hier gebeurd. Mijn man en ik durven 's avonds niet meer weg te gaan of voor het raam te zitten uit angst dat er een bal door de ruit vliegt", ver telde een van de bewoonsters. Een andere mevrouw: „Als die kleine jongetjes aan het voet ballen zijn zal geen er iets van zeggen. Maar het zijn juist die grote knapen, ja zelfs vaak volwassen kerels, die er een compleet voetbalveld van maken. Die trappen de ballen zo hard dat er wel brokken van moeten komen. We heb ben de gemeente meermalen gevraagd op het veldje borden met verboden te voetballen te plaatsen, maar tot nu toe is dat niet gebeurd. Laten ze er een mooi plantsoen van maken dan hebben wij onze rust te rug". Wethouder drs. R. C. E. Bar- bé: „Het is een probleem dat niet gemakkelijk op te lossen is. Aan de ene kant wil je de jeugd een speelgelegenheid geven en aan de andere kant mogen ze de omwonenden geen overlast bezorgen. Wij gaan deze kwestie met de om wonenden nog eens goed door praten. Een afdoende oplossing zie ik echter nog niet zo gauw zitten". (Van onze correspondent) CADZAND De KNZHRM te Cadzand heeft gistermiddag een nieuw reddingsvaartuig in ontvangst kunnen nemen. Het nieuwe vaartuig, De Tuimelaar komt de vijf jaar oude Zodiac vervangen. Niet omdat deze versleten is, doch omdat De Tuimelaar meer capaciteit heeft, nl. 2 x 50 PK buiten boordmotoren, waarmee een snelheid van 30 mijl kan wor den bereikt. Het model is ont worpen door de Engelse red dingsmaatschappij de RNLI. De kwaliteit van. de beman ning in Cadzand is voor de maaitsehappij aanleiding ge weest om deze boot aan te schaffen, waarmee de kosten 30.000,bedragen Dit zei inspecteur I. de Jong van de Reddingsmaatschappij Het vaartuig is voorts uitge rust met een zend- en ontvang- installatie en een z.g. West minster maryfoon, waarmee men de roeierswacht in Vlis singen kan bereiken. Op de proeftocht, die gister middag vanuit Hoek van Hol land naar Cadzaind werd ge maakt, heeft men de installatie reeds geprobeerd. Op een af stand van ongeveer zes mijl ten noorden van Westkapelle heeft men de roeierswacht opgeroepen met zeer goed re sultaat. Er zullen in hoofdzaak kleine reddingen mee gemaakt worden, welke voor een directe hulpverlening bestemd zijn. Ook zal dan in hoofdzaak war den samengewerkt met de Ja- vazee, welk ein Breskens is gestationeerd. De reddingspast in Cadzand bestaat reeds van omstreeks 1900, toen men met roeivletten het reddingswerk begonnen is. Deze roeivletten zijn later vervangen door mo- torvletten. Het nieuwe vaartuig is 21 voet lang en zal nog voor zien worden van een brancard. De bemanning van dit vaartuig de heren J. de Lijser, I. Ludijn T. Plag, A. de Nijs en P. Faas toonden zich zeer verheugd met deze nieuwe aanwinst, waar mede zij nog zullen moeten ex pert-.-enteren en ervaringen opdoen. Vanuit Cadzand wor den gemiddeld per jaar zeven a acht reddingen per jaar uit gevoerd. Ook is er een samen werking met strandwachiten in het toeristenseizoen, welke ook voor hulpverlening een beroep kunnen doen ijop de rëddings- maaltschaippij met hun vlet te Cadzand. (Van onze correspondent) HONTENISSE —De diverse afdelingen van de v.v. „Honte nisse" in Kloosterzande staat ter voorbereiding op de vol gende competitie een interes sant oefenprogramma te wach ten. Het ziét er als volgt uit Zaterdag 28 juli 1973: Krab- bendijke 1 - Hontenisse 1: Krabbendijke 2 - Hontenisse 2. Zaterdag 4 augustus: Honte nisse 1 - Arnemuiden 1; Hon tenisse 2 - Arnemuiden 2. Za terdag 11 augustus: Hontenisse 1 - Meeuwen 1; Hontenisse 2 Meeuwen 2; Hontenisse Al - Meeuwen Al; Hontenisse BI - Meeuwen Bl;Zondag 19 au gustus: Roosendaal 1 - Honte nisse 1; Hulsterloo 1 - Honte nisse 2; Hulsterloo 2 - Honte nisse 3. Zaterdag 25 augustus: Hontenisse 1 - Hoek 1; Honte nisse 2 - Hoek 2: Hontenisse 3 - Hoek 3. (Van onze correspondent) HULST Willy van Swaal, Rogier Bogaerd en Peter de Smet: dat zijn de drie topbil- jarters die nog in aanmerking komen voor het clubkampioen schap seizoen 1972-1973 van de Hulster topbiljartclub „Ma rionette". Een clubkampioen schap, dat zaterdagavond in het café van Willy van Swaal in Hulst zijn beslag zal moe ten krijgen. Dan worden namelijk de laatste vier partijen gespeeld, die alle betrekking hebben op het clubkampioenschap. De beste papieren heeft momen teel Willy van Swaal met in totaal twee verliespunten, op de voet gevolgd door Rogier Bogaerd met een verliespunt minder. De kampioen van het vorige jaar, Peter de Smet, heeft zes verliespunten, en zal dus moe ten afwachten wat zijn schoonvader Willy van Swaal en Rogier Bogaerd gaan doen. Peter de Smet moet nog een partij spelen, terwijl Van Swaal en Bogaerd nog twee partijen voor de boeg heb ben. De partijen die zaterdaga vond gespeeld worden en die de beslissing moeten brengen zijn: E. Bogaerd - R. Bogaerd, P. de Smet - W. van Swaal, R. Bogaerd - W. van Swaal en E. Bogaerd - G. van Damme. De eerste partij begint om 19.30 uur. De topbiljartclub Marionette heeft voor de kam' pioen, die in de loop van de avond bekend zal zijn, een prachtige beker beschikbaar gesteld. Wanneer de prijzen van dit kampioenschap uitgereikt zul len worden, is op het ogenblik nog niet bekend. Vermoedelijk zal dat volgende week zater dag zijn. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 uur: Bij de beesten af, a.l.Luxor 20.00 uur: Turks Fruit 18 j, 23.30 uur: Seks a contant, 18 j. Etcetera, Expositie plastie ken van echtpaar Coppens- v.d. Rijt (t.m. 21 juni) Dage lijks van 13.30-17.00 uur, vrijd. ook van 19.00-21.00 uur, zat. en zond. 13.30-18.00 uur. GOES Grand 20.00 uur: De In brekers, 14 j. Museum N.- en Z.-Beveland, jubileumtentoonstelling Delta water van de WMZ (t.m. 30 sept.) Van 9.00-12.00 en van 19.00-22.00 uur. GOES Bioscoopgebouw 20.00 uur: Turks Fruit, 18 j. DE KLINGE-GRENS R. de Moor: 19.30 uur: Pa- lingschieting. KLOETINGE De Verfmolen, foto-expositie van Jan van der Schoot (t.m. 23 juni). Open van 19.00-22.00 uur. MIDDELBURG Citytheater 20.00 uur: Ja mes Bond 007 contra dr. No, 14 j. 23.30 uur: Emmanuelle, het meisje dat alles toelaat, 18 j- Molenwater, miniatuur Wal cheren, dag. van 9.00-17.00 uur. Abdij (kloostergangen), expositie gewijd aan het Ned. kerklied sinds de reformatie onder het motto Jubilate Deo. Ma. t.m. zat. van 10.00-17.00 uur, zond. van 13.30-17.00 uur (t.m. 18 aug.). Rijksarchief, expositie van de abdij van Middelburg (t.m. 1 sept.). Van 9.00-12.30 en van 13.30-17.00 OOSTBURG Ledeltheater 20.00 uur: Turks Fruit, 18 j. ROTTERDAM Lijnbaancentrum 12.00 uur: Video. Schouwburg 20.15 uur: Opera Forum met „My fair Lady". Lantaren 20.30 uur: Voorstelling van het Naturel Theatre. AMJV 22.00 uur: Sound Circus. SAS VAN GENT Galerie „Uilenspiegel", ex positie grafiek van Robert Maaskant (t.m. 30 juni). Open van 9.00-12.00 uur en van 13.30-18.00 uur. Vrijd. van 9.00-12.00 uur en van 13.30- 21.00 uur, zond. van 14.00 18.00 uur. Op ma. gesloten. VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur: Azen zijn troef, 14 j. Vestzak theater „Edenburg", 20.00 uur: „Hoe groen is Julia", door de Zeeuwse Komedie. IJZENDIJKE Oude Korenmolen, expositie kunstenaars uit de Zuidelijke Nederlanden (t.m. 1 sept.). Ma. t.m. vrijd. van 10.00-12.00 u. en van 14.00-16.00 u. Op zat-, zon en feestdagen van 14.00-16.00 u. ANTWERPEN KVO 20.00 uur: Tosca. KNS: 20.00 uur: „De parochie van Miserie" van Jan Christin aens. Volkenkundig Museum, Gil- dekamerstraat, expositie Ant- werpens Gouden Eeuw (t.m. 17 juni). Dag. van 10.00-17.00 u, op ma. gesloten. (Van een onzer verslaggevers} TERNEUZEN De heer E. Hubregtsen, hoofd-inspecteur- korpschef van de gemeentepo litie in Terneuzen, heeft de verkeersdiploma's uitgereikt aan de leerlingen van de ba sisscholen in Hoek, Biervliet en Sluiskil. Dat gebeurde op de scholen in genoemde plaatsen. In Hoek waren drie leerlingen die met lof slaagden, in Biervliet één en in Sluiskil eveneens een leerling die met lof het ver- keersdiploma behaalde. (Van onze correspondent) KOEWACHT Aan de be is a: rienschieti-U', die in café D'i Sportvrienden wer.i gehou den. namen 40 schutters deel. De uitslagen hoogvogel en eer ste zijvogel' J. Ferket uit Koewacht, tweede zijvogcl: J, de Block uit Heikant Meeste k fine vogels- P. d 'Hond uit Kloosterzande. drie stuks. De voljende bejaardenschicting weidt 19 juni bij J. de Guch- teneire gehouden. ST-JANSTEEN In Mid delburg slaagde voor het exa men middelbare sociale arbeid de heer M. de Burger uit Sint- .Tansteen. De heer De Burger is werkzaam op de afdeling sociale zaken van de gemeente Hulst. (ADVERTENTIE) Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lpnen); HULST: Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Kiokstraat 1. tel. 01100-8030 lijnen). KANTOORUREN: Maandag Lm. vrijdag 8.15—12.30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters Brouwerijstraat 4. tel 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE- EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19.0021.00 uur; tel. 01600-22341; zaterdag 9.00—12.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, teL 01150-7920, privé tel. 01150-5745; algemeen re dacteur Zeeland A.F. Koopman kantoor Kromme Weele 4 Mid delburg, tel 01180-7764. privé tel. 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland: dra J Bouwmans, teL 01100-3405 kant Kiokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030 privé Colijnshoi 35 Goes; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: G. van Berkei, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920. privé tel 01150-4866; redacteur O.Z.. Vlaanderen A Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst tel 01140- 3751, privé teL 01140-3103; redacteur W.Z.-Vlaanderen: R van der Helm. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel. 01150-7929. privé teL 01150-4865; sportredactie Zeeland: T. Koomen. teL 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer Trumaniaan 10, Axel, tel. 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100-4316.

de Stem | 1973 | | pagina 5