Auto bedrijf TOP CARS Afschaffing van verplicht sluitingsuur MA HOUDT IUW 1GRAMMA IDOOP Auto bedrijf TOP CARS J. Huigh benoemd Speeltuin in Pastoorsbos Structuurschets bevat voor PvdA groot aantal strijdpunten CAMPINGHOUDER ZOEKT HET HOGEROP De Stem/De Vips Zeeuw Voor Terneuzense horeca Twee boetes voor Hontenissenaar RAAD TERNEUZEN Prestige en prestatie GARAGE „DE TOL" AUTORIJDEN voor f 15,- per week, dat kan alleen bij ons stad streek Ageren Boete wegens vervuiling van de berm Recentelijk Echtpaar uit Sluiskil in het goud Bouwer beboet zonder vergunning Verdachte spuit kritiek op gemeentebestuur Oostburg Politiekje Huisje zeeland Tien dagen voor rijden onder invloed Op elke wagen 10.000 km of 3 mnd. schriftelijke BOVAG-garantie. Grote proefrit stellen wij zeer op prijs 1 Elke keuring toegestaan, Financiering en inruil mogelijk I Vrijdag 25 mei 1973 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Met zeventien tegen vijf stemmen heeft de Terneuzense gemeenteraad op voorstel van b. en w. be sloten het verplichte sluitingsuur voor horecabedrijven of te schaffen. BMW 1000 '70 4250 BMW 1602 '69 4450 BMW 2002TI Lux '70 4650 Fiat 124 Sport 71 3450 Fiat 850 '67 950 Renault R16 '67 1650 NSU Prinz '69 1950 VW 411L '70 2950 Renault R8 '68 1250 Peugeot 204 '69 3650 Auto Bianchi '70 2250 Ford Taunus 12M Caravan '68 1750 DAF 44 '69 2150 Mercedes 220 S automaat '66 1150 Fiat 1500 '67 750 Opel Kadett '65 250 Lelijke Eend 70 1950 Fiat 600 70 1750 Simca 1100 '69 2150 De heer J. de Putter (GPV) vond dat er naast een enquete onder de horecabedrijven ook een enquete onder de omwo- gehouden had moeten Hij vreesde toene- geluidshinder als ge- van de ontheffing vanset verplichte sluitingsuur. De teer W. van Alphen wilde af- le maatregelen tot beper- van de geluidshinder on- andere door herziening van de bouwvergunning of bouwverordening. Voorts pleitte hijz)voor een onder- zoek naai' de behoefte van het aantal café's in de gemeenre, mede met het og op de finan ciële consequenties. De heer H. de Vriend (T 70-2000) wil de dat B. en W. het voorstel terugnemen om eerst het stan- punt van de wijkraad voor de binnenstad te vernemen. De her P. de Jonge (B.P.) en F. Mesman (SGP) verwach ten eveneens een toeneming van klachten van omwonende indien geen verplicht slui tingsuur meer van kracht is, Burgemeester Aschoff zei dat let niet bewezen is dat de jeliiidshonder erger zal wor- De politie in Terneuzen andere gemeenten zijn van Doomboschlaan 104-104 in Breda Bij Shell-benzine-pompe" GEOPEND van 10.00 - 18.00 uur. VRIJDAGS van 10.00 - 21.00 uur KOOPAVOND ZATERDAGS van 10.00 - 18-00 uur- INLICHTINGEN: van 10.00 - 21 -0° K TELEFOON 01600 - TW (Van een onzer verslaggevers) VUSSINGEN De televi siemakers van de Vara vinden bet tijd worden o muit hun Hilversumse ivoren toren af te telen, en het eenzijdige com- mmicatiemedium waarvan z«J zich bedienen, naar twee kan ten te laten werken. de verzamelnaam ,ïan daar..." begint de Vara op 9 juni met een op de streek gericht programma, dat een voor landelijke consumptie be- falde „follow-up" krijgt op juni, De eerste streek die aanmerking kwam is het ied rond Vlissingen-Oost. hn team van de Vara-t.v. taft de in Nederland bepaald dot onbekende auteur Jan op de voet gevolgd een tocht die hij maak- langs boeren, middenstan ds en een enkele industrieel: 'bewoners van het Sloege- üed en de Poel. ta Wolkers laat de mensen "kt gebied dat door lens en •Woon wordt bestreken "or zichzelf en hun werk 'Wellen. Het resultaat van de ju elkaar gelijmde interviews •i oen 40 min. durende docu- fjtaire, „zonder grote woor- T, naar Jan YVolkers ons Meren op een persconferen- M>> „maar wel met de "Sgestie erin, dat er veel bedreigd dat waardevol Waardevol, zo vinden de ''••Makers, niet alleen van de die in Zeeland leven, 'daarbij denken zij aan de 3 de arbeidsvreugde cn de ?"e lucht waarin de land- a werkt), maar ook waar- Ju LV00r degenen in de Im °evo'kte steden in ons lila e leven ten platte- il il nooit hebben gekend, - 't zelfs belachelijk vin- ^hetgeen de Vara mensen hlijkt, dat het de be- .„i'd is de strek zdjn eigen teuten vertellen, i, aterdagmiddag 9 juni, L tijd dat normaal niet juni, toi» 7 Ï,JU Qitl normaal niet l;(# Jj, hjeldbuis wordt geke- ELEFOON 01600 SI de steunzender Goes net documentaire pro- uitzenden. Het is de een in de historie dat »ijw™fkProgramina op deze 'o hSf-dt ^rspreid. Het is -'■ng dat de Zeeuwse °P de documentaire ltiJ«iLdc")r een bepaald te- 'toclS te bellen. De worden nadien ge- (tfiïf, m een avondvullend Ibl jh verwerkt dat be- sl,oekii„„ herhaling van de volgens 1Wenlaire, en ver- t>. verdere uitloop «Sr er van is mening dat er juist mider klachten over burengerucht door late cafébezoekers zullen voorkomen. Hij zegde echter toe dat er zoveel mogelijk po litietoezicht zal zijn op de voorkoming van nachtelijk ru moer. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In de raadsvergadering heeft de heer H. de Vriend (T70-2000) scherpe kritiek geleverd op de wijze waarop B. en W. hun voordracht ter benoeming van een nieuwe directeur van openbare werken hebben voorbereid. „Heel Terneuzen lacht dat B. en W. zich zo in de boot hebben laten nemen", aldus de heer De Vriend. Hij hekelde vooral het feit, dat de commissie van openbare wer ken, naar hij zei zolang on kundig is gelaten over de toe voeging van een nieuwe kan- didaae aan de reeks sollicitan ten De heer De Vriend verzocht B. en W. de voordracht terug te nemen om de raad in de gelegenheid te stellen zich dieper in deze kwestie in te laten. Wethouder van perso neelszaken R. Hol ontkende dat er oneerbare dingen rond de voordracht zijn gebeurd. Hij beluisterde in de kritiek van de heer De Vriend kwa der trouw. „Er is geen sprake van geheimzinnigheid, hier staat uitsluitend het gemeente belang voo-rop. De kandidaat die als eerste op de voordracht staat is zorgvuldig gewgen en ls de beste vn oa staat is zorgvuldig gewogen en als de beste van de sollicitan ten bevonden". Met 20 stemmen en 2 blanco werd de heer J.J. Huigih, thans hoofd technische dienst en waarnemend directeur van openbare werken, benoemd tot directeur van deze dienst (Van onze correspondent) OOSTBURG „U kent de film wel van een paar jaar geleden „Wij stinken er in", zei de kantonrechter, donder dagmorgen tegen verdachte L. de Lange Herenweg ter plaatse deLange Herenweg ter plaatse een plastic zak met vuilnis van zijn kar gegooid had. Ook in het klein speelt d-e milieuvervuiling een rol", vond de officier van justitie. De schikking was f 50,- maar dat vond de officier te hoog en eiste f 25,- De kantonrech ter sloot' zich hierbij aan. FRANKRIJK en Madagascar hebben „een bevredigend ak koord" bereikt over terugtrek king van de Franse troepen op het eiland in de Indische oce aan. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Een van de grootste wensen van de bewoners van de oude Terneuzen se binnenstad, een veilige speelgelegenheid voor hun kinderen, is in vervulling gegaan. In het zogenaamde Pastoorsbos een van de weinig overgebleven stukjes groen in de oude stadskern is een speeltuin ingericht naar een ontwerp en aanwijzingen van het bureau voor jeugdzaken. Voordat de jeugd tot hun nieuwe speeldomein kon worden toegelaten moesten echter vele vrachtauto's met rommel uit het Pastoorsbos gereden worden. Mannen van de plantsoendienst hebben dagen werk gehad om de bergen afval op te ruimen waarbij ze zich aldoor afvroegen: „Waar komt die rotzooi toch vandaan?", (Van onze correspondente) MIDDELBURG Tegen T.B. uit Hontenisse eiste de officier van justitie gistereD tijdens de zitting van de poli tierechter driehonderd gulden boete. Hij reed op 9 april jongstleden in Hontenisse een andere auto aan, liep aan zijn eigen auto grote schade op en reed door zonder zich kenbaar te maken aan de eigenaar van de aangereden auto. De officier vroeg zich af of het ongelukje niet aan enig biergebruik te wijten was ge weest. De politierechter ver oordeelde B. voor de aanrij ding tot vijftig gulden boete en voor het doorrijden er na tot f 150 boete, waarvan f 100 voorwaardelijk. (Van onze correspondent). TERNEUZEN Tijdens de openbare raadsvergadering van gisteravond heeft het lid van de fractie van de PvdA de heer J.H. Strijbos, enkele kanttekeningen geplaatst bij de structuurschets van het college. Bij het punt waar wordt gesproken over het „na tuurlijk milieu en de milieu hygiëne", zei de heer Strijbos daarin te missen dat dit on derwerp niet een zaak is van Zeeuwsch-VIaanderen alleen. „Wij weten dat toch een ge deelte van de lucht- en water verontreiniging van over de grenzen komt en het beleid zal deze verontreiniging van over de grens moeten incalcu leren". Waar de gemeentelijke nota spreekt over het probleem van ed verwerking van het huis houdelijk en industrieel afval, waarbij moet worden voorbo men dat bodemverontreiniging niet meer mag plaats hebben, zei de heer Strijbos te hopen dat het mogelijk zal zijn dat de stortplaatsen zullen kunnen vervallen. „Onze fractie hoopt er op", aldus de woordvoerder van de PvdA dat het plan voor een nieuwe stortplaats nabij De Kraagbrug in het ar chief zal kunnen worden opge borgen. De heer Strijbos tekende ook verzet aan tegen het voor nemen om een waterzuive ringsinstallatie te plaatsen na bij de Otheense Kreek. Hij vraagt zich af of, wanneer er een industrieterrein zou ko men nabij Ossenisse, het wen selijk is de vier km. groengor- del nog eens door een derge lijke, veel ruimte vragende in stallatie te onderbreken. Over de inpoldering van de Wester- schelde, tussen Terneuzen en het Braakmangebied, teneinde 200 ha bruto zeehaventerrein te verkrijgen voor een be staand- of aanverwant bedrijf vroeg de heer Strijbos of, in dien dit bedrijf er op gebrand is zijn uitbreidingen in België te verwezenlijken, het dan nog zin heeft dit terrein te reser veren. In verband met het hangij zer Ossenisse of Baalhoek her innerde de heer Strijbos aan zijn twee jaar geleden uitge sproken twijfel omtrent de be volkingsgroei van Terneuzen. „De futurologen hebben recen telijk toegegeven dat onze be volking gedurende de komen de jaren ongeveer dezelfde zal blijven". Hij noemt het teke nend dat, terwijl de rest van Zeeland in 1972 een bevol kingsoverschot had, Zeeuwsch- VIaanderen een vertrekover- sehot vertoonde van 510, ter wijl het geboorte-overschot slechts 0,45 procent bedroeg. Tenslotte wees de heer Strij bos er op, op het punt van de bevolkingsontwikkeling in Zeeussch-Vlaanderen niet optimistisch gestemd te zijn. (Van onze correspondent) SLUISKIL De heer Au gust de Vos cn zijn vrouw Alice Notschaele uit Sluiskil vierden hun gouden huwe lijksfeest. De 74-jarige August de Vos heeft 30 jaar als ploegbaas ge werkt bij de NSM. Hij is te vens een halve eeuw lid van het NVV en 40 jaar lid van de PvdA. Jaren geleden bouwde hij in zijn vrije uren een ei gen huisje, dat in de loop der jaren steeds een stukje groter w-erd. August leerde 53 jaar gele den zijn Alice kennen op de kermis in Sas van Gent. Vele vrienden en kennissen waren op de receptie in „De Ark" aanwezig om het gouden bruidspaar geluk te wensen. Onder h-en was ook mevrouw Aschoff, de echtgenote van de burgemeester. (Van onze correspondent). OOSTBURG De kanton rechter, mr. C. van Hees, heeft gisteren, conform de eis van de officier van justitie, mr. W. Mijnssen, de sex-shoiphouder F.B. bij verstek veroordeeld tot een boete van honderd gulden, we gens het (ver)bouwen van het pand St. Aranastraat 22E te Sluis zonder vergunning van het gemeentebestuur. Het lag in de bedoeling van verdachte in dit pand een sexbioscoop te exploiteren, maar het gemeen tebestuur van Sluis verhinder de dit. (ADVERTENTIE) Triumph Dolomite v.a. 12.990,- Triumph Dolomile. 't Felste nieuws van de RAI. De elite-automobiel voor de Young Executive. Fel, snel en uiterst luxueus. Nieuw-strak van lijn. Een echte Triumph. Nu ook in onze showroom Fa. GEBR. VERVAET Vaartstraat 1. Axel Tel. 01155-1628 Vert. 01152-684 (Vaneen onzer verslaggevers) OOSTBURG Hoewel zo wel de kantonrechter, mr. C. van Hees, als de officier van justitie, mr. W. Mijnssen uit drukkelijk verklaarden niet ia de rechten van het gemeente bestuur van Oostburg te willen treden, gaf de kantonrechter verdachte A. de W. te Cad- zand gelegenheid om zijn zaak in hoger beroep aanhangig te maken. Een gelegenheid, die verdachte zeer zeker zei te zullen benutten. De W. had op 4 januari 11. een proces-verbaal gekregen omdat hij de kampeerv-erorde- ning op zijn terrein De Hoogte te Cadzand had overtreden. Er stonden toen nog zeven cara vans en die hadden na 15 oktober van het vorig jaar weg moeten zijn. Verdachte verdedigde zich door ta zeg gen dat hij een verzoekschrift bij het gemeentebestuur had ingediend om ontheffing voor vier sta-caravans, die heel moeilijk konden verplaatst worden. Hier spuide verdachte ook zijn kritiek op het ge meentebestuur van Oostburg. Hij zou vorig jaar juni een terzake diend verzoekschrift hebben ingediend en 14 dagen later bericht hebben ontvangen dat „de zaak in onderzoek was". Eerst o-p 15 december kreeg De W. het bericht dat aan zijn verzoek niet kon worden vol daan, behalve de vier sta-cara vans, aie mochten blijven staan, moesten de drie andere verdwijnen. „De moeilijkheid hierbij is", aldus verdachte, „dat men niet zonder meer met zo'n caravan op de openbare weg mag komen". Hij be klaagde zich erover dat hij reeds verscheidene keren een verzoekschrift aan het ge meentebestuur had gezonden, maar dat hij er nooit antwoord op kreeg. Hij zei voorts een vergunning te bezitten voor 15 sta-caravans. De officier, mr. Mijnssen, verondersetlde dat de vroegere kleirgemeenten er op dat punt een „eigen politiekje" op nahielden en dat de nu grotere gemeente de zaak wat wil ordenen. „U mag ook niet ver :eten". aldus mr. Mijnssen. „da' het aantal caravans in grote cate toe neemt". De just s attent op zulke zaken". H eiste een boete van f 50.- D kanton rechter stelde op de eerste plaats zich niet te kunnen be moeien met gemeentezaken. „Ik veronderstel dat u deze zaak zover mogelijk wilt uit gezocht zien en om u de gele genheid te geven in hoger be roep te gaan, zal ik u een boete van f 11,- (een gulden meer dan tien gulden) opleg gen. Een tweede kamphouder, die zich min of meer bedrogen voelde, was J.S. uit Nieuw- vliet, die, eveneens op 4 janu ari 11. een bekeuring had ge kregen omdat er op zijn kam peerterrein nog een zomer huisje stond. „Dit huisje is van Van D. adjudant bij de koninklijke marechaussee", zo vediedigde verdachte zich. „Dat huisje staat er al 18 jaar en ik heb daar nooit moeilijk heden mee gehad. De eigenaar had gevraagd wie verdachte dit proces-verhaal had gege ven en er aan toegevoegd: dat miaak ik wel in orde. Verdach te betoogde verder dat hij daarin het volste vertrouwen had gehad. „Een adjudant van de marechaussee is niet zo maar iemand", voegde hij er aan toe. Op 9 januari had verdachte gezegd tot de eige naar: „Nu is de maat vol, nu moet 't huisje weg". De offi cier wilde bij zijn eis wel letten op hetgeen de geraad pleegde persoon had gezegd, maak ook op de duidelijkheid van de vergunning. Hij eiste een boete van f 11,- De kan tonrechter conformeerde zich daaraan om S. de gelegenheid te geven in hoger beroep te gaan, evenals de voorgaande. „Wat De W. doet moet hij weten, ik ga niet in hoger beroep", zei verdachte tenslot te. BERGEN OP ZOOM Luxor 20.00 uur: Turks fruit 18 j.; 23.30 uur: Het lief desbed 18 j.' Roxy 20.00 uur: Bij de beesten af a.l. Gem. Museum Markiezen hof, expositie Landschap, te keningen, gouaches, aquarel len, etsen (t.m. 3 juni). Dag. van 14.00-17.00 uur. Stadhuis (tweede hal), expositie W. Gielis-van Giels (t.m. 31 mei). Etcetera, Molstraat 10fi, expo sitie „Lapperikken, houterik- ken en plakkerikken van Hen- ny Ort (t.m. 31 mei). Dag. van 13.30-17.00 uur. Op vrijd. ook van 19.00-21.00 uur. Zat. en zond. van 13.30-18.00 uur. GOES Grand 20.00 uur: Sparta- cus 14 j. Museum N.- en Z.-Beveland, Jubileumtentoonstelling Delta water van de W.M.Z. (t.m. 30 sept.). Van 09.30 - 12.00 uur en van 13.30-17.00 uur. HULST Bioscoopgebouw 20.00 uur: Turks fruit 18 J. KLOETINGE De Verfmolen Foto-expo sitie van Jan van der Schoot (t.m. 23 juni). Open van 19.00-22.00 uur. KLOOSTERZANDE De Krokodilbar Frans Bonne. Orkest KORTGENE Galerie Les Deux Chapeaux Expositie „Vrijheid in beeld" van Anton Beijsens (t.m. 31 mei). Open van 09.00- 12.00 en van 14.00-17.30 uur. Ma. gesloten. Galerie Opus n Expositie figuratieve schilderijen en aquarellen van Anton Beijsens (t.m. 31 mei). Open van 09.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur. i MIDDELBURG City 20.00 uur: De laatste kruistocht 14 j.; 23.30 ui Jonge verleidsters 18 j. Schouwburg 20.00 uur: „De aannemer" van David Storey door het Zuidelijk To neel Globe. Molenwater, miniatuur Wal cheren, daig. van 09.00-17.00 uur. Stadhuis, Vleeshal, expositie van de Haagse kunstenaars Ed Valk, Gerard Wensma, George Hadeier, Frits Frietman en Edward Hölzel (t.m. 30 mei), iedere dag van 14.00-18.00 uur. Abdij (kloostergangen) expositie gewijd aan het Ned. kerklied sinds de reformatie onder 't motto „Jubilatie Deo- Ma. t.m. zat. vain 10.00 17.00 uur, zond. van 13.30- 17.00 uur (Lm. 18 aug.). ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal) 20.15 uur: Roxy Music en The Sharks. Hofplein Theater 20.15 uur: Fons Jansen met „Kwartetten". Schouwburg 20.15 uur: „Op blote voeten in het park" van Neil Simon door het Rotterdams Toneel. Theater De Lantaren 20.30 uur: Voorstelling van het Na tural Theatre uit Bath. Thea ter In den Twijfelaar 20.30 uur: Cabaret „Don Quishoc- king". SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie schilderijen en tekeningen van Sander Lit- sel (t-m. 31 mei). Dag. van 09.00-12.00 uur en van 13.30- 18.00 uur. Vrijd. van 09.00- 12.00 uur en van 18.30-21.00 uur. Zond. van 14.00-18.00 uur. Ma. gesloten. In TERNEUZEN Zuidlandtheater 20.00 uur: Jasperina's grote Ego trip. VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur: Spartacus 14 j. Caroluskring, tentoonstelling in de hal en binnenplaats van het stadhuis in het Bellamy- park en in het park t.o. het Bethesda-St.-J os-ephzieken- nuis (t.m. 5 juni). Ma. t.m. vrijd. van 09.00-12.30 uur en van 13.30-15.00 uur. WESTDORPE Galerie Troutzaerte Ex positie Paul Citroen en Van Zaalberg (t.m. 4 juni). Open van 09.00-18.00 uur, op ma. gesloten. IJ ZENDIJKE Oude Korenmolen, expositie kunstenaars uit de zuidelijke Nederlanden (t.m. 2 juni). Ge opend tijdens de weekeinden van 14.00-16.00 uur. ZIERIKZEE Gemeentemuseum Stadhuis, expositie Ramp 1953-1973 (t.m. 31 mei). Ma. t.m. vrijd. van 10.00-12.30 uur en van 13.30-16.30 uur. ANTWERPEN Koninklijke Vlaamse Opera 20.00 uur: „Tosca" van Puc cini. Kon. Ned. Schouwburg 20.00 uur: „De parochie van Miserie" van Jan Christiaens. Fakkeltheater 20.30 uur: „Een opgemaakt bed" van Di- mitri Frenkel Frank. Volkskundemnseum, Gilde- kamerstraat Expositie Ant- werpens Gouden Eeuw (t.m. 17 juni). Dag. van 10.00-17.00 uur. Op ma. gesloten. GENT Kon. Opera 20.00 uur: „Der Zigeunerbaron". (Van onze correspondente) TERNEUZEN JJB. de K. uit Terneuzen was het giste ren kennelijk niet eens met de straf die de politierechter hem oplegde. Hij kondigde tenmin ste onmiddellijk aan in hoger beroep te zullen gaan. Op 6 februari bracht hij volgens de dagvaarding het verkeer op de Axelsestraat in gevaar. Een naast zijn auto staande auto mobilist moest op de motorkap van zijn auto springen om het vege lijf te redden. Een voor hem staande auto werd geraakt door de auto van de K. Tegen de politie ver klaarde de verdachte dat hij maar drie glazen bier had ge dronken. Wel had hij thuis de wijnfles gehanteerd, maar dat vergat hij aan de politie te vertellen. „Edelachtbare weet u hoe het kwam dat ik zo slingerde", zei hij, „omdat ik steeds de voorruit moest schoonvegen". De officier kwalificeerde De K. als een ernstig geval bij wie alle po gingen tot contact door het consultatiebureau voor alcoho lisme waren mislukt. De offi cier eiste 10 dagen onvoor waardelijke gevangenisstraf en negen maanden ontzegging van d<e rijbevoegdheid. Het vonnis luidde conform. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lünen): HULST" Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES': Klokstraat 1, tel. 01100-8030 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.15—12.30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJRANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters Brouwerijstraat 4, tel. 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19.00—21.00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.00—12.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-VIaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920, privé tel 01150-5745: algemeen re dacteur Zeeland A.F. Koopman kantoor Kromme Weele 4 Mid delburg, teL 01180-7764, privé tel. 01180-7438; redacteur Midden- Zeeland: drs. J Bouwmans, tel 01100-3405 kant Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030 privé Coliinshol 35 Goes; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: G. van Berkel, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. teL 01150-7920. privé tel 01150-4866; redacteur O.Z.- Vlaanderen A. Verlind. kantoor Steenstraat 14, Hulst tel 01140- 3751, privé teL 01140-3103; redacteur W Z.-Vlaanderen R van der Helm. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920. privé teL 01150-4865; sportredactie Zeeland: T. Koomen. tel. 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer Trumaniaan 10, Axel, tel. 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100-4316.

de Stem | 1973 | | pagina 5