Degradatie geen mooi afscheid lohan Scheele blijkt weer klasse apart ZEEUWS TEAM TEGEN STERK FC BRUGGE Interessant duel in Vlissingen SPONSOR VOOR DE „WIELERTOERIST" Sterke ploeg in Saint-Omer Geld de grootste factor Poelman wint oriëntatierit Aardenburg Pech voor V ermaas in Ospel Van Laere winnaar Bridgetoernooi in Middelburg WV Zeeuwsch-Vlaanderen sport L Zware druk Donderdag 24 mei 1973 17 'AXEL RAAKT SPITSSPELER GERARD JONKMAN NU KWIJT (Van onze sport medewerker HULST. Dat het eerste elftal van de voetbalvereni ging Axel is gedegradeerd naar de derde klasse D van de KNVB, en dat Toon van de Velde van die vereniging zjjn functie als trainer heeft neergelegd, zal inmiddels in sport- minnend Zeeuwsch-Vlaanderen wel bekend zijn. Maar dat ook Gerard Jonkman, de 23-jarige spitsspeler van het eerste elftal van Axel in de competitiewedstrijd Axel Baronie voor de laatste maal het oranje shirt aantrok is heel wat minder bekend. De zwartharige Jonkman, Axels meest begaafde aanval ler heeft zich inmiddels 'in Hukt gevestigd, waar hij mo menteel een bar exploiteert. Dat was voor de besturen var. de omliggende voetbalclubs reden genoeg om de „jacht" op hem te openen, maar de snelle spitsspelers heeft ziin besluit genomen, en is niet van plan meer te gaan voet ballen Een afscheid dat hem nog iang bij zal blijven, daar van is hij zich zeer goed be wust. Jonkman: „Het valt na tuurlijk elke speler zwaar om op deze wijze afscheid van de sport te moeten nemen. Na tuurlijk was Axel liever in de tweede klasse gebleven, maar toen we onderaan stonden gin gen we in de degradatie be rusten. En dat is volgens mij de fout geweest, die we als team gemaakt hebben. Het pu bliek zegt al gauw, hij stopt omdat ze degraderen, maar dat is zeker de reden niet. Het was voor mij in hoofdzaak een financiële kwestie, ik zocht al geruime tijd naar beter be taald werk, en dat het uitein delijk dit zou worden wist ik toen ook niet. Niet dat ik er ru spijt van heb, maar het is allemaal zo gelopen". foch ontkent hij niet dat bet hem pijn heeft gedaan, hikman; „De voetbalsport «is een stuk van mijn leven, adat zal nu, en vooral als de ■petitie weer begint een *r leven zijn. Ik ben er da ook van overtuigd dat het te nog wel eens zwaar zal vallen,. Ik heb bewust geko ra. Ik wist wat de conse quenties waren. De Axelse speler hoopt in bar „De Saloon" een bom geld te verdienen, de reden waar om hij ook van werkkring wenste te veranderen. Dit ten kosten van zijn sport, en zijn vereniging waar hij al3 pupil begon op 8-jarige leeftijd. Ruim zeven jaar maakte hij deel uit van het eerste elftal en maakte vele ups en downs mee. De grootste down is voor hem ongetwijfeld het afscheid, waarbij tevens zijn elftal moest degraderen. Maar toch ziet hjj Axel volgend jaar weer een belangrijke rol spe len in de strijd om de titel in de derde klasse. Jonkman: „Persoonlijk meen ik dat Axel talent genoeg bezit. Talent dat er dan voor moet zorgen dat men zich weer tweede klasser kan gaan noemen". Met bij zonder veel trots praat hij over zijn oude club, waarbij duidelijk naar voren komt dat het ergens aan hem vreet. Ge rard Jonkman is een zoon uit een bijzonder sportief gezin. Zijn broer gaat nu over naar, de senioren. Hij heeft al enke-: le wedstrijden in het eerste meegespeeld, zijn vader is voorzitter van de jeugdcom missie van Axel terwijl zijn moeder in de kantine de dor- stigen van alles en nog wat voorziet. Ook over trainer Toon van de Velde heeft hij niets dan lof. Jonkman: „Hij (Van onze sportmedewerker) AXEL Zeelands beste Motorcrosser Johan Scheele uit «aamslag heeft het afgelopen 'fakend in het Belgische «unerzake, tijdens intemati- *ale motorcrosswedstrijden "tfflaals met al zijn concur- Jaten gespot. In de categorie "Moren 250 cc blijkt de cros- jj' uit Zaamslag toch wel een Jtasse apart te zijn, want ook weer dicteerde hij alleen ll' tempo. In de eerste man- •o had hij met zijn achtste Mts niet zo'n geweldige maar hij kwam sterk v8' Na drie TOnj(jen ai hij de «mg genomen, en niemand in staat hem te volgen. W voorsprong groeide wds, en aan de finish be- TOg die ruim 17 seconden. In ïln ede manche was hij r ^eg' maar kon toch jf1 verhinderen dat een Bèlg hliM nam. Maar Scheele tas *oen helemaal nie- mJj en reeds in de tweede ovw Anam koppositie o. Als een bijna volleerde «orduivel nam hij alle hin- «nissen met het grootste ge- öJ[s terwijl zijn voorsprong groter werd. Op een lieven moment bedroeg die ij, S6c°nden, en toen zorgde voor een stunt. Johan drini stopte even om te «'Jn s' tot grete hilariteit She k koeschouwers. Daarna toiL 2aamslagse cross-fe- ètta!? ,weer verder, en van tow Sers had Scheele to.en geen. fast. Aan de finish 23 z'^n voorsprong nog "oil»1?611' en dat was rm™ «ide om onbedreigd win- 2e»e worden. Zijn zoveelste bim1JratL.® crossseizoen was had j clubgenoot Maes Seint e eerste manche het dat ..riet aan zijn zijde. Na tas i start onderuit lol d!6®aan'. ki°m hij nog op mötjj vrertiende plaats, maar temS deed hem naar het de tw?Trart*er' verhuizen. In stau!'manche had hij een Haak arti Een zestiende liji^?aar hij ging uiteinde- cn nog als negende over de aankomstlij n. In de eind stand werd hij zeventiende. Bij de nieuwelingen reed de Axelaar Hans Kolijn een voortreffelijke wedstrijd. In de eerste manche was hij als eerste van achter het om laag gevallen starthek weg. Twee ronden hield hij de lei ding, maar de bijzonder sterk rijdende Belg Seymortier nam die toen over. Ook op de tweede plaats bleek de druk voor Kolijn zwaar te wegen, want ook die moest hij prijs geven om zo als vierde te eindigen. W. van Bruggen die als achtste van start ging werd nog vijfde terwijl Walhout van de negende naar de zesde plaats opklom. Hamelinck draaide niet en ging als zes tiendie door de finish. Goos sens die bij de start een slip pertje maakt en op de twintig ste plaats doorkwam, deed ie dereen versteld staan van zijn rijvaardigheid in deze manche. Na ronden lang fel gejaagd te hebben klom hij op tot een fraaie zevende plaats. Ook in de tweede manche nam Koffijn de leiding, maar ook nu had hij niet de rijvaardigheid om Seymortier van zich af te schudden. Reeds in de eerste ronde nam de Belg de kop over, en na vijf ronden werd Kolijn naar de vijfde plaats verwezen waar hij ook op zou eindigen. Hamelinck deed het nu beter, en de vierde plaats bij de start hield hij vast tot het einde. Walhout, als zesde bij de start weg viel terug naar de negende plaats. Van Bruggen en Goossens kregen met pech af te rekenen en werden respectievelijk 21ste en 22ste, wat vooral voor Goossens een tegenvaller was. Hij was juist aan het terugko men toen zijn motor begon te pruttelen. Eindstand: 1. S. Seym artier (België), 4. H. Ko lijn, 6. K. Walhout, 8. K. Ha- meffinck, 13. W. van Bruggen, 15. J. Goossens. was een keiharde trainer, voor sommige jongens misschien iets te hard, maar wel bijzon der goed. Waf hij in al die jaren gespresiteerd heeft, is daar toch wel een bewijs van. Dat we nu gedegradeerd zijn is zeker zijn schuld niet. Ik heb het al gezegd, de spelers zelf geloofden er niet meer in. Het bestuur wist in december al dat Van de Velde er mee ging stoppen. Maar voor ons heeft hij het zo lang mogelijk verzwegen. Hij wilde bet ons mededelen als we veilig zouden staan, maar helaas die weelde heb ben we niet gekend. Ook voor hem zal het geen prettig aan denken zijn. Rudy Steel, voor Axel geen onbekende meer, zal komende competitie de training overnemen, Steel met wie ook Jonkman nog twee jaar heeft samengespeeld. Jonkman: „Als trainer is hij nog onervaren, maar daar te genover staat wel dat hij door zijn stadsgenoten wel geaccep teerd zal worden". Omdat hij geen buitenstan der is denken de supporters daar wellicht anders over. Jonkman: „Neen ik dacht van niet. Hoewel het misschien wel moeilijker zal zijn om een overwicht te krijgen. Gerard Jonkman vindt dat het bestuur halfweg de voorbije competitie juist gehandeld heeft door Ri- nus Verberckmoes aan de kant te zetten. Jonkman: „Met hem erbij was Axel gewoon een zieke vereniging. En de praat jes van, als hij er nog inge staan had was Axel niet gede gradeerd, dat is allemaal on zin". Was dat een bestuursbe sluit, toen Jonkman Van de Velde meedeelde dat hij er mee ging stoppen kwam dat voor hem als een donderdag bij heldere hemel. Jonkman: „Het bestuur vond het flauw, maar voor mij is het zuiver en alleen een financiële zaak. Op 0 Gerard Jonkman: Mijn afscheid van Axel heeft niets met de degradatie te maken, maar is zuiver een financiële aangelegenheid." de eerste plaats kan ik maar één keer gaan trainen, terwijl ik het ook van die zondagmid dag moet hebben. Ik zou dan wel een kracht kunnen zoe ken, maar dat kost de vereni ging dan een hoop geld". Ook zijn clubgenoten konden het in het begin niet geloven, maar toen het werkelijkheid bleek te zijn keek men toch heel anders. Jonkman: „De reacties van sommigen waren spellend, misschien twijfelde men toen nog. Het bestuur van HVV'24 was de eerste vereniging die kwam praten, maar ik heb mijn besluit genomen. „Maar over een jaar of vijf begin ik opnieuw". In die jaren zal hij zijn conditie „proberen" op peil te houden in zijn nieuwe club. Een voetbalclub die hij nu al heeft opgericht met spe lers die tot de vaste bezoekers van zijn bar behoren. (Van onze sportmedewerker) AARDENBURG T. Poel man uit Middelburg is zondag winnaar geworden van de Tri- co Noble-rit, een autorally, die werd verreden onder auspiciën van de West-Zeeuwsch-Vlaam- se Autoclub. Voor de rally, waarvan de baten bestemd waren voor de volleybalvere niging „De Kikkers" uit Aar denburg, bestond een grote belangstelling. Er kwamen in totaal 79 equipes aan de start, waarvan er 75 werden geklasseerd. De rit die 55 km lang was, werd uitgezet door de heren A. van de Linde en C. Verpleeg bei den uit Aardenburg. Uitslag: 1. P. Poelman (Middelburg) 195 strafpunten, 2. I. Aers (Oostburg) 253 str.pnt, 3. J. Gemaert (Vlissingen) 253 strp, 4. I. Colijn (Oostburg) 254 str.pnt, 5. D. van Hoorn (Hoede) 262 strp, 6. F. van Tiggelen (Biervliet) 262 str.p, 7. A. Deegens (Middelburg) 309 str.p, 8. J. van Beerendonk (Vlissingen) 310 str.p, 9. K. de Koeyer (Aardenburg) 310 str.p, 10. I. Brugge (IJzendij- ke) 319 str.pnt. De eerste da me was mevrouw Aers uit Oostburg. Zij eindigde op de zeventiende plaats. (Van onze sportredactie) VLISSINGEN. Het Zeeuwse voetbalelftal onder leiding: van oefenmeester Piet Lindenberg ontmoet vanavond in Vlissingen een bijzonder aantrekkelijke te genstander. Op initiatief van Hoechst-Holland in Vlissingen komt de Belgi sche kampioensploeg van trainer Leo Canjels, FC Brugge naar Vlissingen om er een oefenwedstrijd te spe len. Zeeland, dat vrijwel verstoken is van topvoetbal krijgt door het initiatief van Hoechst-Holland de gelegen, heid voetbal van het hoogste niveau te zien. De opbrengst van deze wed strijd na aftrek van de kosten komt ter beschik king van een nog nader te bepalen goed doel. De man achter deze topwedstrijd is Arnold Parren van Hoechst- Contact, het bedrijfsorgaan van deze onderneming. Deze werkte de zaak nader uit met het hoofd van de public relati- ons-afdeling van Hoechst in Amsterdam, Hans Derksen. Derksen legde onder meer het contact met Leo Canjels. Hij kreeg van de enthousiaste Canjels de toezegging dat FC Brugge met een zo sterk mo gelijk team aan zal treden. FC Brugge zal in deze wedstrijd experimenteren met zijn nieu we aankopen. Zo zal Louis Verstraeten ex-RBC) in Vlis singen van de partij zijn. FC Brugge, dat veel Zeeuw se aanhangers telt (vooral uit Zeeuwsch-Vlaanderen) wil zich gedegen voorbereiden op het komende Europacup-avon tuur en in het kader van die voorbereiding past ook de ont moeting tegen het Zeeuwse amateurteam. De Zeeuwse spelers zullen alles op alles zetten om tot een zo goed mogelijk resultaat te komen, omdat dit een typische wed strijd is cm zich in de kijker te spelen. Amateurs die graag willen overgaan naar de be taalde sector kunnen in dot soort wedstrijden hun werke lijke kwaliteiten bewijzen. De aftrap van dit interes sante duel wordt verricht door niemand minder dan Nico Rijnders, de oud-Ajacied en NAC-speler, die vorig jaar bij FC Brugge werd uitgeschakeld door een hartinfarct. Hij moest toen stoppen met de voetbal sport, maar zal in de toekomst optreden als scout, die zal uit groeien tot een figuur als Henk Groot bij landskampioen Ajax. De wedstrijd in Vlissin gen die om zeven uur heg: wordt geleid door scheidsrech ter Frans Derks uit Breda. Men verwacht in Vlissingen rond de zevenduizend toe schouwers. Het kan dus oen waar voetbalspektakel worden. 0 Op de foto van links naar rechts: sponsor R. Claerhoudt, Willy Margodt, Bram van Lae- re, Herman Claerhoudt, Jerome Boer jan, Freddy de Valcke, George Thysebaert en Henk de Schipper. (Van onze sportmedewerker) SLUIS Supermarkt Shopping Plaza uit Sluis zal in de toekomst zeven trim mers van de trimclub De Wielertoerist uit Sluis gaan sponsoren. Dit zijn: Bram van Laere (Sluis), WUly Margodt, Jerome Boerjan en George Thijsebaert (allen Knokke), Herman Claer houdt (Sluis), Freddy de Valcke (Aardenburg) en Henk de Schipper (Bres- kens). Bram van Laere uit Sluis is voor fietsend Zeeuwsch-Vlaanderen geen onbekende meer. Naast de organisatie van de eerste Benelux-toertocht die zondag 27 mei verreden wordt, was hij ook in de jaren 1966-1967 een bekend nieuweling en fietste zeven tien overwinningen bij elk aar. Hetzelfde is het geval met Henk de Schipper uit Breskens die in 1968 kampi oen van Zeeland werd bij de liefhebbers. De Belg Thyse baert behaalde vorig jaar het Gouden Wiel bij de BWB, terwijl Margodt vorig seizoen clubkampioen werd van de Belgische .trimclub Erop en Erover, uit Knokke. De trim club De Wielertoerist uit Sluis gaat elke zondagmor gen op pad voor een weke lijkse toertocht. De start is traditioneel om 8.45 uur op de Markt in Sluis en de rit loopt als volgt: Sluis, Retran- chement, Cadzand-bad, Bres kens, Hoofdplaat, Biervliet, De Pyramide, het Molllenkot, IJzendijke, Waterlandkerk^e, Aardenburg en vervolgens terug naar Sluis. STAND VLAANDEREN KLASSEMENT NA DE RONDE VAN HEIKANT - No. 2: 1. v. d. Bunder, IJzendij ke 36 punten; 2. H. Gijsel, Heikant 32; 3. W. de Waal, Axel 19; 4. G. Thomas, Phi lippine 19; 5. L. Strobbe, Lamswaarde 19; 7. G. St. Ni- oolaas. 's-Gravendeel 18; 8. H. Stander, Oude Toinge 18; 9. P. Gödide, Koewacht 17; 10. J. Brinkman, Rotterdam 17; 11. R. Liebrechts, Vlaar- dingen 16; 12. C. v. Bragt, Lage Zwaiuwe 15; 13. A. Deusing, Halsteren 15; 14. C. de Smit, Terneuzen 14; 15. W. Liebrechts, Vlaardingen 14; 16. K. ter Harmsel, Lage Zwaiuwe 13; 17. K. Tolhoek, Yerseke 13; 18. J. Verbeke, IJzendijke 12; 19. J. Harinck, Hansweert 11; 20. T. Huizen, Kloetinge 11. STAND MIDDEN ZEE LAND KLASSEMENT NA DE RONDE VAN KAPELLE -NO.2: 1. A. Tak, Oud Gastel 28 punten; 2. W. de Waal, Axel 20; 3. F. Pirard, Breda 20; 4. T. Kraus, Oudenbosch 19; 5. J.v. Dijk, Weydenhoom 19; 6. P. Franken, Oosterhout 18; 7. K. Komings Sprundel 18; 8. S. Aarts, Roosendaal 17; 9. J. Ruckert, Amsterdam 17; 10. A. v.d. Bunder, IJzendij ke 16; 11. A. Dekkers, Uden- hout 16; 12. J. Fijcke, Veen- dam 15; 13. A. Prinsen, Raamsdonksveer 14; 14. H. Hellemans, Roosendaal 14; 15. P. Gödde, Koewacht 13; 16. C. Stoutjesdijk, St.-Maar- tensdiijk 12; 17. G. Valentijn, Voorschoten 12; 18. F. den Hertog, Ermelo 11; 19. B. Huveneers, Amsterdam 11; 20. J. Verbruggen, Putte 10. STAD SCHELDE DELTA KLASSEMENT NA DE RONDE VAN NW. VOSSE- MEER - NO.3: 1, J. Raas, Heikenszsand 37 punten; 2. A. v.d. Hoek, Dirksland 32; 3. H. Perfors, Rotterdam 22; 4. J. Breur, Schiedam 20; 5. H. Lammers, Rotterdam 19; 6. A. v.d. Spiegel, Voorburg 19; 7. C. v. Bragt. Lage Zwaiuwe 19; 8 L. Westrus, Amsterdam 19 9. G. Thomas, Philippine 18 10. J. v.d. Horst, Haarlem 18 11. C. v. Dongen, Oud Gastel 18; 12. P. Maas, Heerle 18; 13. J. den Hartigh, Blaakse- cLijk 17; 14. M. Jongenelen, Oudenbosch, 16; 15. F. v.d. Enden, Monster 16; 16. A. v. Treyen, Lepelstraat 15; 17. W. Liebrechts, Vlaardingen 15; 18. T. Huijzen, Kloetin ge 15; 19. W. Breulkel, Ro zenburg 15; 20. T. Verb.ee- zen, Bergen op Zoom 14. STAND GRENSKLASSE- MENT NA DE RONDE VAN ZUNDERT - NO.5: 1. A. v. Overveld. Zegge 50 punten; 2. G. Habets, Den Haag 44; 3. B. Broere, Ou- denboseh 41; 4. L. Broose, Brielle 40; 5. R. Schuiten, Zandvoort 40; 6. G. Minne- boo. Geervliet 34; 7. F. v.d. Enden. Monster 33; 8. F. Pi rard, Breda 31; 9. H. Stan der, Oude Tonge 31; 10. P. Maas, Heerle 29; 11. P. de Vos, Aalsmeer 27; 12. A. Tak, Oud Gastel 26; 13. M. Rehiorst, Den Haag 24; 14. H. Prince, Hank 23: 15. J. Ko- nings, Sprundel 20; 16. T. ter Harmsel, Lage Zwaiuwe 20; 17. H. v. Dongen, Prinsen beek 19; 18. J. de Groot, Hardiinxveld 19: 19. J. Raas. Heinkenszand 19) 20. A. Del- croi Meer (B.) 18. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN De sport- commissie van de wielervere niging Zeeuwsch-Vlaanderen heeft in een speciale vergade ring, die onder voorzitterschap stond van de Axelaar Ab den Doelder, de namen bekendge maakt van de renners die zul len deelnemen aan een tweetal wedstrijden. Dat zijn de Ron de van Midden-Zeeland en een driedaagse wedstrijd in het Franse plaatsje Saint- Omer, waar niet minder dan tienduizend gulden aan prij zengeld te verdienen is. Voor de Ronde van Midden- Zeeland, voor clubploegen op 2 juni, zijn de volgende ren ners geselecteerd: Cor Ver- vaert (Walsoorden), Bert Be gijn (Terneuzen), Terry Car rol (Philippine), Johan Wes- terweele (Aardenburg), Jac ques Hamelinck (Terneuzen en Charles de Smit (Terneu zen). Jan de Vos fungeert in aeze koers als ploegleider en Kees van der Weege als meca nicien. Voor de driedaagse van Saint-Omer op 1, 2 en 3 juni, heeft de wielervereniging een zeer sterke ploeg op de been gebracht. Dit is mede mogelijk i geworden omdat de Trico No-I ble-renners op die dagen vrij af hebben gekregen. Aanvan kelijk zou Trico Noble op dat moment in Zweden koersen, maar dit werd afgelast. De coureurs die hiervoor werden geselecteerd zijn: Wim de Waal (Axel), Henny Gijsel (Heikant), Leon Strobbe (Van onze sportmedewer ker) AXEL Het is de Zeeuwse motorcrosser Dick Vermaas niet gelukt om zich in de nieuwelingen-motorcross in het Limburgse Ospel in de kijker te rijden. Na een zesde plaats in de eerste manche, nam hij in de finale direct na de start de leiding. Maar reeds in de eerste ron de sloeg het noodlot voo-r hem toe. Met een gebroken ketting moest hij uiteindelijk de strijd staken. Co Walhout die zich in de schiftingsreeks als zevende klasseerde, had in de finale moeilijkheden met zijn motor en weid uiteindelijk zestiende. K. Buysse en T. Leys uit Kap- pelle werden respectievelijk dertiende en zestiende in de manches moesten zich via de herkansing proberen te plaat sen voor de finale. T. Leys kwam niet zover, terwijl Buysse met zijn zesde plaats, veertiende in de finale werd. (Lamswaarde), Johnny Verbe ke (IJzendijke), Johan van Waes (Aardenburg) en Grant Thomas (Philippine). Miel Verstraete is ploegleider en hij wordt in Frankrijk bij gestaan door Gijs Veerman, voorzitter van de wielervere niging Zeeuwsch-Vlaanderen. Willy de Feber treedt op als mecanicien. De wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen neemt eveneens deel aan de Ronde van Midden-Nederland voor nieuwelingen. De volgende nieuwelingen zijn hiervoor in geschreven: Tonie Veerman (Terneuzen), Alfred Verschue- ren (Axel) en Frans Ver straeten (Philippine). Ploeg leider is A. Rammeloo. Deze wedstrijd wordt verreden op 1 juni. (Van onze sportmedewer ker) SLUIS Bram van Laere, de volkskoerser uit Sluis is zaterdag winnaar geworden van een volkskoers in het dorpje Hoeke. De winnaar reed 55 minuten alleen aan de leiding en kreeg toen ook nog af te rekenen met een lekke band. Maar zijn voorsprong was zo groot, dat niemand hem meer kon bedreigen. Het peleton dat toen Van Laere wegsprong, niet reageerde, maakte geen aanstalten meer om de vluch ter terug te pakken, lin de laatste ronde sprong Schelfout uit Hengstdijk weg, en verze kerde zich hiermee van de tweede plaats. Uitslag: 1 B. van Laere, Sluis, 2 A. Schei- fout, Hengstdijk, 3 J. Koeman, Erebodeghem, 4 M. van Rijc- keghem, Jabbekef België), 5 H. de Schipper, Sluis. (Van onze sportmedewer ker) MIDDELBURG Het grote bridgetoernooi, georganiseerd door het district Zeeland Is in de A-klasse in een overwin ning geëindigd voor het team Ottevanger-Onnes. In de B-klasse eiste Janse- Morsheim de eerste plaats voor zich op. Uitslag: A-klasse: 1 Otte vanger-Onnes, 2 Groen-De Jong, 3 Pieters-De Zwaan, 4 Cuick-Beekhuis. B-klasse: 1 Janse-Morsheim, 2 Goeding-Neuteboom, 3 Mol- se-Frezer.

de Stem | 1973 | | pagina 17