HJ opleiding ziekenverpleging ST. JOANNA ZIEKENHUIS/GOES yy Profiel van een VERZEKERINGSINSPEKTEUR cDe %nna cKliniek in^Leiden kun gerust gezellig klein noemen Verpleegkundigen (5 Anna Kliniek /L secretaresse RVS administratief medewerkster/ typiste katholieke leergangen docenten docent sociale geografie jongens en meisjes OPVOLGSTER VOOR DE HUIDIGE DIRECTRICE katholieke leergangen medewerkers ter verzorging van praktijklessen plaatsvervangend chef bedrijfsadministratie DIE BINNENKORT MET PENSIOEN GAAT JONGE ADMINISTRATIEVE MEDEWERKSTER Zijn handel en wandel. Zijn kennis en kapaciteiten. Zijn persoonlijkheid. Zijn mobiliteit. Wat hij kan verwachten. Spreekt de funktie u aan? Zaterdag 12 mei 1973 Voor de opleiding Natuur- en Scheikunde M.O.-A te Tilburg worden gevraagd voor de theorie en het practicum van de natuurkunde. Met ingang van 1 augustus 1973. Aantal lesuren nader overeen te komen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de studie leider, drs. F. A. L. Siemons, Vincent van Goghlaan 1, Berkel-Enschot, tel. 04251 - 14511. Voor de eerste-graads sector (M.O.-II) van de opleiding Aardrijkskunde M.O. te Tilburg wordt gevraagd een voor 4 wekelijkse lesuren. Met ingang van 1 augustus 1973. De taak omvat: 1. thematische behandeling van de sociale geografie 2. begeleiding van „afstudeerprojecten". Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de studie leider, dr. J. J. C. Piket, St.-Annastraat 418, Nijmegen, tel. 080-551609. Salaris volgens rijksregeling. Belangstellenden worden gaarne uitgenodigd binnen 10 dagen hun sollicitatie in te zenden bij curatoren van de Katholieke Leergangen t.a.v. het hoofd Personeelszaken Tivolistraat 14, Tilburg, onder vermelding van nr. 116. Internationaal georiënteerde Zweedse Onderneming vraagt voor haar nieuwbouw-vestiging te RAAMSDONKSVEER een Deze medewerkster is één van de eerste gecontracteerde employé's en zal zolang de vestiging nog niet in bedrijf is gesteld, naast haar secretariaatswerkzaamheden bereid moeten zijn diverse administratieve werkzaamheden te verrichten. Wij zoeken voor deze funktie een accurate medewerkster, die gewend is zelfstandig te werken. Voor een goede vervulling van haar taak dient zij een schoolopleiding te hebben genoten op tenminste middelbaar niveau, een goede administratieve ervaring te hebben en de engelse taal in woord en schrift redelijk te beheersen. Zij dient tevens een uitstekende vaardigheid te bezitten in typen en steno nederlands-engels. Voor de kandidate, die aan bovengenoemde eisen kan voldoen, is een passende honorering een vanzelfsprekendheid. Leeftijd vanaf 30 jaar. Geïnteresseerden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en leeftijd te richten aan het Bureau van dit blad onder nummer DISCRETIE VERZEKERD Op 1 september a.s. begint de nieuwe cursus voor het diploma Ziekenverpleging A. Welkom zijn die ouder zijn dan 17 jaar en 7 maanden en een MAVO- of gelijkwaardig diploma bezitten. De theoretische opleiding wordt verzorgd door de School voor Verpleegkundigen te Goes, een gezamenlijk project van de 3 ziekenhuizen op de Bevelanden en Schouwen-Duiveland. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de landelijke regelingen. Alle inlichtingen worden verstrekt door de waarnemend directrice, telefoon (01100) 5510. Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan de direktie van ons ziekenhuis, Kloetingseweg 47, Goes. Warmond Mariënhaven Warmond, geriatrische kliniek voor psychisch verzwakten, ligt in een gebied dat rekreatief bijzonder aantrekkelijk is. Denk eens aan de Kagerplassen; aan strand en duinen in de direkte omgeving; aan de ontspanning van Leiden en 's Gravenhage, dat siechst 15 minuten per trein verwijderd is. Binnenkort zal de bouw gereed zijn, waarna er plaats is voor 215 patiënten. Voor de nog te openen afdelingen hebben wij behoefte aan mannelijke en vrouwelijke in het bezit van diploma A of A B. De kandidaten zullen bij gebleken geschiktheid benoemd worden tot hoofd van een afdeling, met aanstelling in de rang van eerste verpleegkundige A of waarnemend hoofdverpleegkundige. Salarismogelijkheid tot f 1.932,53 bruto. in het bezit van het hiervoor geldende diploma. Zin in een nieuwe job in Mariënhaven? Dan gaarne uw schriftelijke sollicitaties aan het Bestuur, Bisschopslar.n 1, Warmond. Het bestuur van de Stichting Bejaardenzorg te Oud-Gastel vraagt voor zijn verzorgingstehuis (capaciteit 24 bedden) een Sollicitaties van hen die huishoudelijke- en ver zorgingservaring hebben en beschikken over goede kontaktuele eigenschappen, worden ver wacht bij de secretaris van de stichting P. A. van Onzenoort, Roosendaalsebaan 16 te Oud- Rastel. Leeftijd boven 40 jaar is geen bezwaar. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens richtlijnen LSB. Telefonische inlichtingen 01651 - 1484. Het Verkoopkantoor OBOURG CEMENT B.V. is een dochteronderneming van het BELGISCH CEMENTCONCERN „LES CIMENTS D'OBOURG" Per 2 juli a.s. zal ons kantoor worden verplaatst van Amsterdam naar Breda. Dientengevolge zoeken wij voor onze faktureer- afdeling een met mulo- of mavodiploma, voor in diensttreding per 2 juli. Naast het faktureren zullen haar werkzaamheden o.m. bestaan uil het typen van correspondentie, bedienen van de telefoon, bijhouden van maand statistieken, verlenen van assistentie bij de debiteurenadministratie etc. Om de verplaatsing van ons kantoor naar Breda te vergemakkelijken, zal zij in de maand juni in Amsterdam eventueel op de hoogte gebracht kun nen worden van haar taak. Reis- en/of verblijfkosten zullen door ons worden vergoed. Aangeboden wordt aantrekkelijk, geïndexeerd salaris 1% vakantietoeslag gratificatie 20 vakantiedagen Sollicitaties gelieve te richten aan VERKOOPKANTOOR OBOURG CEMENT, Weteringschans 20, Amsterdam. Een verzekeringsinspekteur is een man op weg. Hij heeft een ambulante funktie. Zijn taak is primair adviserend, met als doel het afsluiten van verzeke ringen in de ruimste zin van het woord. Hiertoe zal hij zowel zakelijke als persoonlijke kontakten moeten onderhouden met velerlei tussenpersonen, zoals banken, makelaars etc. Zo'n verantwoordelijke taak vraagt natuurlijk om de nodige kapaciteiten. Zo zal een inspekteur voor hij de praktijk in gaat over een gedegen vakkennis moeten beschikken. Zijn inspekteursloopbaan zal dan ook starten met een grondige scholing, o.a. in ons opleidingscentrum te Ede, waar wij een toegespitst geprogrammeerd overdrachtsysteem toepassen. Overigens zal het wel een pré voor hem betekenen als hij reeds enige kennis omtrent het verzekerings wezen bezit. Noodzakelijk is dit echter niet Wel ver wachten we een opleiding op HAVO, Gymnasium of gelijkwaardig niveau. Naast een gedegen vakman, moet een inspekteur ook van een bijzonder karakter zijn. Iemand met de perso nality om op hoog niveau te onderhandelen en de flexibiliteit om bij te springen in de kleinere gevallen. Daarnaast moet hij over een doorzettingsvermogen beschikken dat groot genoeg is om anderen op het juiste moment te stimuleren. Verzekeringsinspekteur zijn, vraagt om een grote mobiliteit. Uiteraard heeft hij daar een rijbewijs voor nodig èn een auto. Een auto die hij overigens op uitermate gunstige kondities gaat berijden. Wie weet te vragen moet ook weten te bieden. Wij zijn veeleisend, maar onze kondities zijn ernaar. Hij gaat een uitstekend inkomen verwerven dat is opge bouwd uit een salaris plus provisie. Naast zijn uiter mate gunstige autoregeling gaat hij ook genieten van een premievrij pensioen, sterke kortingen op gezins verzekeringen en een aantal andere, sekundaire arbeidsvoorwaarden. Als de funktie u door zowel de bezigheden als de grote mobiliteit aantrekt, bent u in principe onze man. Mits uw leeftijd tussen de 25 en de 35 ligt en u vol doet aan de gestelde verwachtingen. Check dit even bij uzelf en neem dan telefonisch of schriftelijk kon- takt op met een van de hieronder vermelde distrikts- kantoren: Rotterdam - Coolsingel 49, tel. 010-12 03 68 Amsterdam - Sarphatistraat 4, tel. 020-23 90 21 Den Haag - Koninginnegracht 12, tel. 070-18 38 00 Eindhoven - Stratumsedijk 73, tel. 040-11 59 99 Arnhem - Jansbuitensingel 16, tel. 085 - 45 42 51 Heidemij Nederland BV, dochteronderneming van NV Hei demaatschappij Beheer, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en waterbouwkun dige en bosbouwkundige projecten. Zij vraagt voor haar kan toor Beheer en Grondzaken West-Brabant te Breda een Voor deze functie zoeken wij een medewerkster met MAVOopleiding en diploma typen. Enkele arbeidsvoorwaarden: afhankelijk van leeftijd 20 22 werkdagen vakantie 6,8% vakantietoeslag een aantrekkelij ke. spaarregeling met 40% premie 2% decemberuitkering reiskostenvergoeding Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan de Centrale Personeels dienst, afdeling Werving en Selectie, Lovinklaan 1 te Arnhem. adviseur/ontwerper/partner/uitvoerder/beheerder De Anna Kliniek is een orthopacdische kliniek met een capaciteit van 80 bedden. En dat is eigenlijk niet veel voor een kliniek met zo'n grote naam in Nederland. Die geringe capaciteit is aantrekkelijk als je gehecht bent aan een fijne sfeer. Want die is er. Iedereen kent iedereen in de Anna Kliniek. Iedereen weet ook wat ieders taak is. Je werkt in kleine groepen waarbij je sterk op elkaar bent aangewezen. Juist binnen zo'n klein team wordt er veel van je verwacht en draag je verantwoording. Daar staat tegenover dat je vaak veelzijdiger werk krijgt en sneller promotie kunt maken. De gezellige, levendige stemming wordt mede bepaald door de patiënten. Orthopaedische patiënten zijn meestal niet „echt ziek" en hebben dan ook niet voortdurend daadwerkelijke hulp nodig. die zich thuis voelen in de plezierige, bijzonder kollegiale sfeer van de Anna Kliniek zijn op dit moment zéér welkom. We nodigen je hierbij uit voor een oriënterend gesprek. En voor een eerste kennismaking met onze kliniek (waar zwaar tilwerk al lang verleden tijd is!). Schrijf even een briefje aan - of bel met - de adj. diréktrice. Huisvesting intern is nog mogelijk. Voor externe huisvesting bieden wij desgewenst alle hulp. A< Mezensfraat2, telefoon 01710-508 40* vraagt riiet ingang van 1 augustus t.b.v. de Brabantse Medische An>afetenschooi te Breda klinische, chemische en microbiologische Vereisten; HBO 3 jaar praktijkervaring. Sollicitaties vóór 27 mei te richten aan het hoofd perso neelszaken van de Katholieke Leergangen, Tivolistraat 14, Tilburg, onder vermelding van nr AS 121. Kunstharsfabriek Synthese bv te Bergen op Zoom (deel uitmakend van Akzo Coatings bv) Producent van kunstharsen. Producent van hoogwaardige grondstoffen voor huisschilderverven, doe het zelf verven, industriëlakken (bijv. de automobielindustrie), drukinkten, lijmen en polyester konstruktieharsen. Grondstoffen, met de funktie van bindmiddel, die zowel binnen Europa als over de wereldzeeën hun weg vinden naar de verf-, lak-, drukinkt- en iijmindustrie, alsmede de kunststofverwerkende industrie. Wij vragen kandidaten voor de funktie van die over enige tijd de huidige chef zal opvolgen. De afdeling Bedrijfsadministratie is als onderdeel van het bedrijfsbureau belast met de uitvoering van de volgende taken: registratie, beheer en besturing van de voorraden gereed produkt, grondstoffen en emballage; verzamelen, selekteren en vastleggen van de produktiegege- vens; analiseren en rapporteren van de produktie-gegevens t.b.v. de bestuursinformatie, de comptabele verslaggeving en de norm bewaking; vaststellen van grondstof en emballagebehoeften n.a.v. de produktieplanning. De door ons gezochte funktionaris dient naast een voltooide MBA-opleiding te beschikken over enige ervaring met oedrijfs- economische aspekten. Leeftijd vanaf 30 jaar. Sollicitaties te richten aan: Kunstharsfabriek Synthese bv Afd. Personeelszaken Ringersweg 5 Postbus 79 Bergen op Zoom Tel.: (01640) 3 69 60, toestel 140

de Stem | 1973 | | pagina 16