kaas dvet legen ppen PERURENA WINNAAR G.P. BELGIE IN GEVAAR Deelnemersveld Olympia's Toer nu losje stuks Fietsen en gein René Pijnen leider af \u IK Vee! belang Franse ploeg ïatl8t »u TRAININGSKAMP VOOR BOKSERS WEGENS REGEN Liverpool- Borussia gestaakt Een bank die ook nu nog vele vakantie-ideeën heeft ZJakmanschap is Meesterschap Santillana s carrière ten einde NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK -4' ponderdag 10 mei 1973 GERRIE KNETEMANN: „IK LIJK OP HENNIE KUIPER' (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Gerrie Knetemann vertelt: „Ik zit in een kopgroep bij een rit door de woestijn tijdens ■|e Ronde van Algerije. Steekt er plotseling een kameel over. De andere jongens rijden om liet beest keen. Maar „Kneet" niet. Die buigt zich nog wat dieper over z'n stuur en flitst zo onder die kamelekop door." Met dit voorbeeld wil ama teurrenner en volbloed-Am sterdammer Gerrie Knetemann (22) even aangeven dat voor hem fietsen en ge.nschoppen hand-in-hand gaan. Ander voorbeeld: Wanneer zijn (Am- stel-) ploegleider Herman Krott hem heeft verteld dat I £jjy Merckx in de laatste instel Geldrace op zeker mo ment niet alleen van (iets maar ook van shirtje verwis selde, kondigde de „Kneet" aan, de Grote Meester te zul len imiteren. Hij hield woord, want tijdens de Ronde van Gelderland liet hij zich inder daad afzakken om aan Krott een ander shirtje te gaan vra gen. Knetemann: „Het is nu een maal mijn aard een beetje gek te doen. Soms ook wel eens een beetje té, en dan betrap ik me ielf erop dat de concentratie er onder lijdt". Het gebeurt ook nog weieens dat een colle ga-renner het slachtoffer is van Kneets loltrapperij. Zo-als die arme Westduitser in de Ronde van Algerije, die nau welijks meekon. maar een keer lijn kans schoon zag toen het peloton zich op een slakkegan- getje door de woestijn sleepte. Knetemann: ,Jk reed naar hem toe en trok een lange neus. Daarna liet ik me afzak ken, oin dat even later weer te doen. Net zolang tot hij er ge noeg van had en zich terug liet vallen". Gerrie Knetemann heeft ech ter niet alleen het nodige ta lent om streken uit te halen en die ook in een sappig Amster dams te laten herleven, hij is vooral een renner met uitste kende capaciteiten. Eén die al enkele jaren tot de toplaag van het vaderlandse amateurkorps behoort en die ongetwijfeld behoort tot de mannen die het gezicht van de vanavond met «n korte individuele tijdrit in Mijdrecht beginnende Olympi cs Ronde zullen bepalen. Ui teraard behoort hij tot de fa- vorieten, maar dat zegt niet alles, want een blik op de 'ijst der winnaars van de afge lopen jaren toont wel aan "et is meestal een wat mindere .g'd die in Amsterdam als eindwinnaar gehuldigd wordt. Een Jan Janssen, maar ook een Fedor den Hertog of Joop Zoe temelk komen op Olympia's erelijst bijvoorbeeld niet voor. Gerrie Knetemann zegt er dit over. „Je moet natuurlijk wel ren beetje kunnen fietsen, an- rs wln je niet. Maar erg veel ov® klasse van een renner «fl het ook weer niet. Je it nog zo'n goede ronde rij- k als je één keer de slag' «fj wa''n een Nederlandse I ta Den™gwe^leenS geb6Urt' W nu toe bewaart Gerrie mann de beste herinne ringen aan het grootste evene- meiu nat wieir-imenu Neuer- land ieaer jaar kent. in 1971, zijn eerste, won hij tot niet ge ringe verbazing van niet al leen de volgers maar ook van zichzelf, de etappe van Bladel naar Valkenburg, waarbij drie maal de Cauberg beklommen moest worden. „Dat was mijn eerste grote wapenfeit", stelt hij nu nog eens vast. Voor de bebrilde Amsterdammer is Zuid-Limburg ook daarna het gebied geweest waar hij bij zonder prettige herinneringen heeft. Hij reed er twee keer een uitstekend kampioenschap en vorig jaar veroverde hij na de „bergetappe" daar de lei derstrui in Olympia's Ronde. Twee dagen lang wist hij het oranje vast te houden, maar in Wieringen gebroken door de samenspannende Frisol- en Kettingmachten en de krach- tende slopende Afsluitdijk kwam er een einde aan zijn heerschappij. „De benzine was schoon op", zo weet hij zich nog te herinneren. Zijn ploeg leider Herman Krott nu over de manier waarop hij de lei derstrui en mogelijk de eind zege verspeelde: „Het was een kwestie van gebrek aan erva ring. Hij had te laat in de ga ten wat er rondom hem aan de hand was". De Kneet is het wel eens met Krott („Ik ben geen mannetje dat de schuld schuift op een lekke band of andere smoesjes aanvoert"), maar weet ook zeker dat het hem nu niet meer zou gebeu ren. Knetemann sloot zijn vorig seizoen nogal ongelukkig af. Tijdens een massasprint in Hoensbroek kwam hij ten val, hetgeen hem een gebroken sleutelbeen opleverde en de conclusie dat er in Zuid-Lim burg ook weieens iets tégen kon zitten. Zeven weken laing moest hij de fiets aan de kant laten staan, een rustperiode die achteraf nog niet eens zo ongelukkig uitkwam. Want di rect daarna („Ik had er m'n rustperiode opzitten") ging hij de baan op, samen met Rotter- dammer Jan Breur. Hij won de amateurzesdaagse van Rot terdam, werd tweede m die van Gent en vierde triomfen op pistes in Oost-Berlijn. Te gen zijn eigen verwachting in („Ik had nog niet veel ge traind") zette hij zijn succes- senreeks op de weg voort. Hij won de Omloop Het Volk, zo als ook in het jaar daarvoor, won 2 etappes in de Ronde van Algerije en werd 5e in het eindklassement, 2e in Gent- Wevelgem, en zegevierde in de zwaarste rit van de Ronde van Majorca, met een 4e plaats in de eiindiraingschikking. Een erelijst zo vroeg m het seizoen, die vrij uniek is en Knetemann niet alleen maakt tot één der renners die con stant op de nodige aandacht in het peloton kan rekenen, maar ook (met Arie Hasskuk) tot de toppers van de Amstelploeg. Hetgeen niet wil zeggen dat hij bij voorbaat tot kopman gebombardeerd is, want daar voelt Krott niets voor. Knete mann is het daar niet helemaal mee eens, gezien zijn uit spraak: „Nu kun je je eerst 3 dagen te pletten' rijden om met elkaar uit te vechten wie er kopman zal zijn. Maar daarbij hebben sommige van je ploeg- mafckerg al zoveel gegeven, dat je er niets meer aan hebt". Voor Gerrie Knetemann is O- lympia's Ronde van tamelijk veel belang. Hij hoopt zo goed te rijden dat bondscoach Joop Midldelink er dit keer niet om heen komt hem af te vaardi gen naar de Tour de l'Avenir, een evenement waar de Kneet vorig jaar eigenlijk al bij had willen zijn. Van aanvanke lijke beloften gedaan via Herman Krott kwam echter niet veel terecht. „Wegens een tekort aan fysiek", zoals Mid- delink het fraai uitdrukte werd de Amsterdammer thuis gelaten. Knetemann nu: „Ik hoop dat ik me vergis, maar ik i'ermoed dat de bondscoach het gewoon niet in mii zag en het ook nu nog met ziet". Knetemann's verlangen naar deelname aan de Kleine Tour is daarom zo groot, omdat hij zich op die manier in de kij ker hoopt te rijden bij spon sors van profploegen. Want dat is doel en ideaal wat De Kneet zich al enkele jaren geleden heeft gesteld: een carrière als profrenner. Op dit moment leidt hij, hoewel stratenmaker van beroep, het leven van de professionele amateur. Dankzij z'n ouders die hem daarbij helpen, houdt hij zich alleen met het fietsen bezig. Volgend jaar moet daar een eind aan komen, want dan wil hij, als hij een ploeg vindt („Liefst een Franse, want daar leer je het meest") die hem een rede lijk contract voorlegt, de grote stap wagen. Dat er veel Nederlandse profs zijn, die als amateur heel wat presteerden, maar er in hun nieuwe status niet veel van te recht brachten, schrikt De Kneet met af. „Het is vooral een kwestie van karakter denk ik. De meesten hebben dat niet, zoals bijvoorbeeld een jongen met wie ik vaak train en die er rustig voor uitkwam dat hij bij de klassieker Gent - Weveigem zijn auto op 10 km van Gent had geparkeerd, om dat hij gepland had daar al uit te vallen". „Een jongen die karakter heeft is Hennie Kuiper, die altijd aan het eind komt, ook al is het op de 55ste plaats. En nou lijkt 't mis schien een beetje aanmati gend, maar ik vind voor mezelf dat ik in veel din gen op Kuipertje lijk JACQUES VAN LEEUWEN 0 Gerrie Knetemann wil graag prof worden. „Het liefst", zegt de gebrilde Amsterdammer, „bij een Franse ploeg, want daar leer ie het meest fcslfcSBOSCH KLASSEMENT 1. J. Klomp (G. Ammers) 37 pnt., 2. H. Prinsen (Hank) 32 pnt., 3. G. St. Nicolaas ('s Gravendeel) 26 pnt., 4. C. v. Bragt (Lage Zwaluwe) 25 pnt., 5. B. Broere (Oudenbosch) 20 pnt., 6. C. Tolhoek (Yerseke) 19 pnt., 7. B. Pronk (Scheveningen) 18 pnt., 8. P. Kuys (Vlijmen) 17 pnt., 9. J. de Grooth (Hardinxveld) 16 pnt., 10. J. Damen (Ulven- hout) 16 pnt., 11. J. de Jager (Bilthoven) 15 pnt., 12. M.v. Ernst (Loenen a/d Vecht) 15 pnt., 13. H. Lammers (Eind hoven) 14 pnt., 14. A.v.d. Spiegel (Voorburg) 13 pnt., 15. J.v.Dijk (Ulvenhout) 13 pnt., 16. A. Bakker (Loon op Zand) 12 pnt., 17. J. Marcus (Ederveen) 11 pnt., 18. P. Heyster (Vlaardingen) 10 pnt., 19. A. de Jongh (Made) 10 pnt., 20. T. ter Harmsel (Lage Zwaluwe) 10 pnt. VLAANDERENKLASSEMENT 1. A.v.d. Bunder (IJzendijke) 20 punten, 2. G. Thomas (Philippine) 19 pnt., 3. H. Stander (Oude Tonge) 18 pnt., 4. J. Brinkman (Rotterdam) 17 pnt., 5. R. Liebrechts (Vlaardingen) 16 pnt., 6. A. Deusing (Halsteren) 15 pnt... 7. W. Liebrechts (Vlaardingen) 14 pnt., 8. C. Tolhoek (Yerseke) 13 pnt., 9. H. Gijsel (Heikant) 12 pnt., 10. T Huizen (Kloetinge) 11 pnt., 11. T. Carrol (Philippine) 10 pnt., 12. L. Strobbe (Lamswaarde) 9 pnt., 13. W. Wielhou- wer (Sommelsdijk) 8 pnt., 14. G. Minneboo (Geervliet) 7 pnt., 15. C. Stoutjesdijk (St. Maartensdijk) 6 pnt., 16. P. Faassen (St. Annaland) 5 pnt., 17. B. Slings (Alblasserdam) 4 pnt., 18. J. Verbrugge (Putte) 3 pnt., 19. J.v. Merriën- boer (Oud Gastel) 2 pnt., 20. J.v. Waes (Aardenburg) 1 punt. GRENSKLASSEMENT I. A.v. Overve-id (Zegge) 50 punten, 2. B. Broere (Ouden bosch) 41 pnt., 3. R. Schuiten (Zandvoort) 40 pnt., 4. G. Minneboo (Geervliet) 34 pnt., 5. G. Habets (Den Haag) 33 pnt., 6. Pirard (Breda) 31 pnt., 7. H. Stander (Oude Tonge) 31 pnt., 8. P. MëSs (Heerle) 29 pnt., 9. A. Tak (Oud Gastel) 26 pnt., 10. M. Rehorst (Den Haag) 24 pnt., II. H. Prinsen (Hank) 23 pnt., 12. F.v.d. Ende (Monster) 22 pnt., 13. L. Boose (BriefIe) 20 pnt., 14. J. Konings (Sprun- del) 20 pnt., 15. T. ter Harmsel (Lage Zwaluwe) 20 pnt., 16. J. de Groot (Hardinxveld) 19 pnt., 17. J. Raad (Hein- kenszand) 19 pnt., 18. A.v. Houwelingen (Heesselt) 18 pnt., 19. P. Franken (Oosterhout) 18 pnt., 20. A. v.d. Bun der (IJzendijke) 18 punten. (ADVERTENTIE) m ttmetjes, in beufleljlessen en in pijpjes u£HAAG fANp) - De 56® vat! sporttoto no 44 dd 1.190.172 d°:. Inle§ 5034» PnJ zenbedrag di. n PJi3s' 100 Oïtva'no k f 1258,60 bruto naars j6tl' 2,e Priis. 1-891 win- gen. 3e 86,50 ontvan- die'jiv j 0S> 14.518 winnaars, Piemie t ontvangen. De 125-860,- van f strijken na het ver- I "'li on an® de reclameter- toegewL, me' as- bij loting Pr'i%iimaM,saan 6611 der le ff* van tot<> no. 110.680 39 van bruto j. JJn de' hJ j ten deel gevallen ''8rmutirno va® bet formu- °ttvaiJZ 6683522. Hij ^btaalhLtali?ri3s en Pre' wuto f 164.127,09. 4 faPie P»tva^?er 3. van toto no. van bruto 40 ten deel gevallen van het formu- "225373. Hij aan prijs en pre„ al bruto DEN HAAG (ANP) De Nederlandse boksers die zijn aangewezen voor de Europese amateurkampioenschappen, die van 1 t.m. 9 juni in de Zuid- slavische hoofdstad Belgrado worden gehouden, gaan als voorbereiding op het toernooi twee weken in trainings kamp. Het trainingskamp wordt van 14 t.m. 29 mei gehouden in Jutphaas onder leiding van Wim Snoek (Jutphaas) en Louis Berkhof (Maastricht). Daags na afloop van de trai ning vertrekt de ploeg naar Belgrado. In de Nederlandse selectie is ook halfzwaargewicht Sjeng Verstappen opganomen- De Limburger verloor in de finale van de strijd om de Neder landse titelzeer omstreden door diskwalificatie van de Amsterdammer Sjoerd Turnin gs. Verstappen verklaarde toen noot meer voor de Neder landse Boks Bond te zullen boksen. „De problemen zijn", vo-lgens NBB-voorzitter Hans Hofman, „uitgepraat". Sjeng Verstappen wil daarom weer voor ae NBB uitkomen De NBB heeft voör de Euro pese kampioen-sctoaippen 6 man aangewezen. Het zijn: lichtge wicht Wim Ruck (Amster dam), lichtwelter Tonnie van Eek (Amsterdam), Weiter Adrie Huussen (Jutphaas) midden-gewicht Jo v. d. Broek (Den Bosch), halfzwaargewicht Sjeng Verstappen (Maas tricht), en zwaargewicht Hen- ny Thoonen (Eindhoven). VOETBAL De laatste competitiewedstrijd van Feye- nioo-rd in dit seizoen, die op 20 meii tegen PSV in het Rotter damse stadion zou worden ge speeld. is een dag vervroegd. De ploegen ontmoeten elkaar nu oo zaterdagavond (aanvang 20.30 uur). IRACHE (EFE) De Spanjaard Domingo Perurena heeft de dertiende etappe van de Ronde van Spanje gewon nen. Hij legde het 175 km lange parcours van Mallen naar Irache af in 5 uur, 36 min en 54 sec. Tweede werd Eddy Merckx en derde de Por tugees Agostinho. Merckx blijft in het bezit van de lei derstrui. De uitslag is: 1 Domingo Pe rurena Spa. 5.36.54, 2 Merckx Bel. 5.37.14, 3 Agostinho Por. 5.37.15, 4 Ocana Spa. z.t. 5 Swerts Bel z.t., 6 Oliva Spa. z.t. 7 Van Schil Bel. z.t., 8 Xavier Elorriaga Spa.. 9 Pedro Torres Spa., 10 José Pessarrodona Spa.. 11 Anitonio Martos Spa., 12 Fernando Mendes Spa., 13 José Luis Abilleira Spa., 14 Bernard Thevenet Fra., 15 Au- gustin Tamatmês Spa., allen dezelfde tijd als Agostinho. 48 Gerben Karstens Ned. 5.39.41. Algemeen klassement: 1 Merckx Bel 66.52.31, 2 Pesar- rodona Spa. 66.53.04, 3 Theve net Fra 66.54.31, 4 Torres Spa. 66.54.38. 5 Ocana Spa 66.54.45, 6 Agostinho Por 66.55.27, 7 Tamames Spa 66.56.05, 8 Bala- gue Spa 66.57.54, 9 Swerts Bel 67.00.44, 10 De Schoenmaecker Bel 67.00.48, 11 Gonzalez Lina res Spa 67.01.04, 12 Van Springel Bel 67.01.20, 13 Es- classan Fra 67.01.25, 14 Van Schi" Bel 67.01.26, 15 Manza- neque Spa 67.01.27, 18 Gerben Karstens Ned. 67.02.18. PARIJS (AP) De uitein delijke toestemming om de Belgische Grand Prix te laten verrijden, de vijfde wedstrijd om de strijd om het wereld kampioenschap, zal alleen worden gegeven als na inspec tie van het circuit op Zolder DUINKERKEN (AFP) De Belg De Meijer is wi naar geworden van de tweede etappe van de vierdaagse van Duinkerken. Hij noteerde over het 221 km lange parcours een tijd van 5 uur 22 min. en 18 sec. Hij nam hiermee de lei derstrui van René Pijnen over, die in deze etappe de 18e plaats bezette met 20 seconden achterstand op de Meyer. MADRID (AFP) Carlos Alonzo Gonzalez Santillana, de 20-jarige aanvaller van de Spaanse voetbalkampioen Real Madrid, zal niet meer mogen voetballen. Santillana die een zeer grote toekomst als voet baller voor zich had, kreeg "enkele weken geleden bij een wedstrijd in Barcelona een trap in de nierstreek. Bij een medisch onderzoek is gebleken dat Santillana geboren is met twee nieren aan de rechter kant van het lichaam. „Hij zal volledig genezen van de blessure", aldus dokter Sanchez Canas, die de voetbal ler behandelt, „Het is echter beter dat Santillana met voet ballen stopt, omdat hij ernsti ge risico's loo-pt wanneer hij toch blijft spelen". Het bestuur van Real Ma drid heeft het nieuws dat San tillana voor de club verloren is nog niet bekend willen ma ken voordat een definitieve beslissing door de artsen is genomen. Het bestuur van Re- al vreest dat het bericht dat Santillana moet stoppen grote indruk zal maken bij de sn porters van de Madrileense club. Real Madrid nam Santil lana twee jaar geleden over van santanüer. van 14 mei is gebleken, dat de verbeteringen, die door de rij ders zijn gevraagd inderdaad zijn aangebracht- De race is voorlopig vastge steld voor 20 mei en zal ge heel worden afgelast als het circuit in Zolder niet geschikt wordt gevonden, zo werd deze week duidelijk gemaakt. Wereldkampioen Emerson Fiitipa'ldi uit Brazilië, de secre taris van de internationale sportcommissie C.S.I. van de internationale automo- bieifedenatie, Claude le Gue- zec en Belgische officials heb ben gisteren het circuit geïn specteerd. In een communiqué van de sportcommissie, het besturen de lichaam van de Internat» nale Automobiel Federatie, werd gezegd, dat de meeste verbeteringen, die door de rij ders waren gevraagd nog niet voltooid waren en dat men met sommige nog niet eens begonnen was. Het circuit heeft een nieuw wegdek gekregen, „ma-ar op zulk een manier, dat de toe stemming voor het verrijden van een formule 2 wedstrijd niet in het vooruitzicht kan worden gesteld", alldus het communiqué. De C.S.I. beeft opdracht gegeven tot het aan brengen van een nieuw weg dek voor de laatste inspectie op 14 mei. Er werd niet gesproken over de mogelijkheid o-m de race te verplaatsen naar het andere belangrijke Belgische circuit bij Nivelles, waar de race vo rig jaar werd gehouden. Hoe wel een dergelijke verplaat sing in theorie mogelijk zou zijn. zou dit grote moeilijkhe den scheppen in verband met de eeuwige strijd tussen de Waalse en Vlaamse gemeen schap in België. Zolder ligt in Vlaanderen, Nivelles in Wallo nië. AMSTERDAM (ANP) Het deelnemersveld voor Olympia's Toer door Neder land, die vanavond met een individuele tijdrit in Mijdrecht begint en op 17 mei te Am sterdam eindigt ziet er als volgt uit: België (ploegleider A. Ver- no): P. Lanno, B. Cael, R. Verschaeve, R. Coene, R. Win deis, i. Konsse. Polen (ploegleider L. Gole- biowski): Boniecki, Bylicki, Karzorowski, Barcik, Mytnik, Kowalski. Amstel Bier (ploegleider H. Krott): G. Möhlmann (Apel doorn), J. Bakker (Eenrum), H. Kamper (St.-Pancras), A. Defckers(U denhout), G. Kne temann (Amsterdam) G. Has- smk (Neeüe).. Caballero (ploegleider G. Peters): J. Schuitemaker (An- dijk), D. Groen (St.-Pancras), C. van Dongen (Oud Gastel), H. Prinsen (Hank), H. Poppc (Nijverdal), W. van Helvolrt (Tilburg). Delbana horloges (ploeglei der J. Rook): P. van Leeuwen (Zoeterwoude), J. Klomp (Groot Ammers), H. Pronk (Scheveningen), J. van Tol (Poeldijk), W. van Steenis (Hoog Blokland), A. van der Spiegel (VoorDurg). Denemarken (ploegleider J. P. Hansen)L. Melehiorsen, H. Rasmussen, J. Timm, J. Andersen, J. Col-litz, P. Ruedi- cher. West-Duitsland (ploegleider R. Altig): L. Weiss, H. Jung- blut, A. Ole-knavieius, R. Mi- chalsky. J. Kraft, K. Dülpers. J. van Erp Tegelhandel-Hut- chinson (ploegleider J. Gis- bers): H. Gelders (Valkens- waard), W. de Vlam (Sam- beek), P. van der Kruijs (Hel mond), H. Koot (Eindhoven), H. Botterhuis (Sambeek), G. van tierwen (UUana). Frisoi Benzine Mij (ploeg leider P. Liebregts): C. Giling (Mid-denmeer), A. Hu-lzebosch (Nijveveen), C. Priem (Goes), L. Westrus (Amsterdam), N. Bakker (Wieringerwerf), F. den Hertog tHrmeio). Hebro Snacks-Flandria (ploegleider B. van Erp): N. Vermeulen (Amsterdam), Th. van der Loo (Weert), J. Huis jes (Kloosterhaar), Fr. Slüper (Kerkrade), C. Swinkels (Til burg), F. van Katwijk (Op- loo). Engeland (ploegleider J. Monk): M. Bennett, I. Hallam, W. Moore, R. Evens, M. Foster, S. Heffernan. Tsjechoslowakjje (ploegleider J. Daler): Vavra, Garts'-a, La- bus, Krejci, Pavlice*. artol- sic. Ketting-Shimano (ploeglei der W. Lambrichts): A. Schief- fer (Zelhem), A. van der Hoek (Driks-land), P. van Kat wijk (Mill), J. Aling (Bladel), R. Schuiten (Zandvoort), F. Schür (Hoogezand). Michelin (ploegleider J.A. Stoop): W. Pater (Barneveld), C. Sefton (Australië-Amstei- veen), R. van Trigt (Hille- gom), W. Nooren (Tollebeek), J. Langen (Kerkrade), J. de Hoer weslergeesrj. Ovis Roggebrood (ploeglei der H. Stetveris): M. Maessen (Elsloo), P. Brydon (Nw. Zl.- Kerkrade), E. Barker (Nw Zl. Weert), P. Franken (Ooster hout), G. St. Nicolaas ('s-Gra- vendeeiy M. Dohmen Born). Italië (ploegleider Terragni): F. Pala, B. Zanoni, G. F-oresti, F. Pnacheri, P. Zacehi, A. Lussignoli. Zwitserland (ploegleider W. Arnold): U. Sütter, W. Schen ker, W. Lattmann, M. Vögele, E. Reiser, P. wolleman. Trico Noble (ploegleider H. Schouten)J. Cornelissen 'Nijmegen), W. de Waal (Axel), R. Kroep (Rotter dam), Gr. Thomas (Eng-Phi- lippine), H. Gijsel (Heikant), j. rtaas ineiiiKenszanaj. Vïctoria-Novy (ploegleider J. Jaspers): B. Ceulen (Maas tricht), W. Wilms (Munsterge- leen), P. Maas (Heerle), C. v. Bragt (Lage Zwaluwe), S. Aarts (Roosendaal), B. Broere (Ouden boscli). Militair team (ploegleider J.W. Amels): T. Huyzen 'Kloetinge), G. van 't Geloof (Lage Zwaluwe), A. Deusing (Hakteen), L. Boose (Briel- !e), W. Bellemakers (Neer- Kant), w. Albersen (wieraen). LIVERPOOL (APP) De eerste wedstrijd in de finale om de UEFA-cup; tussen Li verpool en Borussia Mönchengladbach, is woensdag avond na 27 minuten ge staakt wegens onbespeelbaar heid (hevige regen) van het veld De stand was op dat moment 00. Beide partijen kwamen overeen dat de wedstrijd van avond opnieuw in Liverpool, zal worden overgespeeld. (ADVERTENTIE) Voor de zomer heeft u nu nog keus uit vele zonnige vakantiereizen. Mocht u in het vóór- of naseizoen willen gaan, dan profiteert u boven dien nog van interessante lage prijzen. Alle goede ideeën voor deze reizen vindt u in de prachtige vakantie gidsen van Fit en Hotelplan. Haal ze even. Of bel ons. Dan krijgt u ze gratis thuis. U kunt trouwens ook bij ons terecht voor vreemd geld. Voor reischeques voor als-je-er-bent. Een reisver zekering en annulerings verzekering, voor de zeker heid. Of de huur van 'n safe, om kostbaarheden een veilig onderdak te geven. Prettige vakantie!

de Stem | 1973 | | pagina 17