CIALE Paal vreest dijk Grote zorg voor toekomst bij waterschappen FC Taelman opent seizoen met treffen tegen FC Niks „Bedevaarten zullen altijd blijven bestaan" )stal STATENLEDEN OP BEZOEK l Loodsen dupe van efficiency ;operf? JREN? Organisator Bert Gordijn. stad streék premie- woningen in axel van©psti BOSGROI op BÉ» screet voor u Commissies vergaderen iin Axel K ch!0Wel in Ga'el'e Les S fcstelt de I iederrie Us Deuxech Uggen' Schieting te Kapellebrug Axel BEZIT Biervliet Woiphaartsdijk WEDGWOOD De Vos Eggermont B.V. NSM en CSM present in Zelzate Sandeman 5,95 IJzencJijke Sint Jansteen Begrip Klandizie SrteKke 5 wei p in.o.g. 16 )1640-37456. t. van het type 2 oni|„ 1 kap geschakeld m cm en garage Prijzen va. (72*" Rijkspremie lelaar f 1750.- Inlichtingen: vanOpstal makeiaardii Burg. StulemeyeW Bergen op Zoom tel. 01640-37456 Te koop nabij I een mooi gelegen per met beplanting (deB bomen). Opp. plm. 7300 m2. Vraagprijs 9000,-, Inlichtingen: D. M. van Beuschem, Makelaar o.g., tel. 03443 - 419 - LieriJ l/loonen Saroleastraat 42, 045 - 710806-710698. pand kspand g met bedrijfsrutmte, ie doeleinden geschiKi met bedrijfsruimte utohandel of spuitenj pand geschikt voor kei. Zeer goede stand- 250 m2. te huur winkelpand oor bar of cafetaria. bi] het Mastbos -ziene,3-en4-gjr Ivacy) voor verhuur i of Antwerpen. nbouw zljn>IM) )t kopen. 700,- k.k. (Incl.B- ig prospectus oi. URG .00 uur 03443 -758 ■Is AH JflM ■<-. V. Het iijkgedeelte, waar het waterschap geen verantwoording meer voor wil nemen. (Van een onzer verslaggevers) PAAL Niet alleen het waterschap Hulster Ambacht is ongerust over de veilig heid van de bevolking van Paal, maar ook de inwoners zelf. Dat bleek gistermiddag uit een bliksemonderzoek ter plaatse, nadat even te voren bekend was gewor den, dat het Hulster water schap de verantwoording niet meer wil nemen voor een slecht stuk dijk in de buurt van Duivehoek. Zoals elders in de krant staat te lezen heeft het water schap dit inmiddels schrifte lijk ook al meegedeeld aan het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Een van de inwo ners van Paal, Desire de Kos ter, bevestigt, dat de gehele bevolking zich zorgen maakt. „Iedereen vraagt zich af waar om er nog geen maatregelen zijn getroffen", aldius de heer De Koster. „Het is hier levens gevaarlijk, maar ze doen er geen bliksem aan. Zodra er een stevige noord-wester op steekt onder ongtuinstige om standigheden verzuipen we hier allemaal". Alfons de Kos ter bevestigt dit, met de nodi ge Krachttermen. Een man, die erg goed op de hoogte is met de gevaren van het Scheldewater is Honore van Heezse. Hij vertelt, dat het in deze kwestie gaat om het dijkvak, dat ook bij de stormramp van 1953 zwaar werd beschadigd. „Sindsdien", aldus zijn betoog, „is er geen donder meer aan gedaan. Ik ben zelf lid van de dijkwacht: ■als er gevaar dreigt, wordt de bevolking tijdig gewaar schuwd, zodat de ramp van 1953 zich niet zo snel zal her halen. Toen werden veel men sen hier verrast". Honore van Heezse is helemaal niet te spreken over de aandacht die de problemen van zijn dorp krijgt. Dijkgraaf Staal van Hulster Ambacht heeft gistermiddag nog eens uitdrukkelijk beves tigd, dat er geen sprake is van overdrijving. „Het gaat om een levensgevaarlijke situa tie", verklaarde hij desge vraagd. De bevolking van Paal praat nog steeds met ontzag over de februari-gebeurtenis- sen van 1953. In Duivehoek vielen verschillende slachtof fers, doordat ze door de kol kende watermassa werden verrast. Albertus Gordijn is een van de mensen, die aan de ramp kon ontsnappen. Hij vertelt: „We konden gelukkig wegkruipen achter dat trans formatorhuisje daar. Dat is ons geluk geweest. Links en rechts vlogen de klinkers ons rond de oren". Ze zijn het nog niet vergeten, de inwoners van Paal. Iedereen, die het heeft mee gemaakt weet zich nog te her inneren hoe het water met bruut geweld gaten sloeg in dijken, die altijd zo solide hadden geleken. De laatste ja ren is er aan de situatie wei nig veranderd. Terwijl overal elders die dijken op delta hoogte werden gebracht, moest Paal toezien hoe dit dorp steeds werd vergeten. Geen wonder dat men begin april de voorjaarsstorm, die toen de nodige schade aanrichtte, met reserve heeft gevolgd. Gelukkig is het allemaal goed afgelopen, omdat het tij gunstig was. Het luwen van de wind bracht op die dag voor heel wat mensen in deze omgeving verademing. Met angst om het hart wordt de volgende storm argewacnt. en huis bezit. Door desgewenst se lage maandelijkse terugbel)- 10 jaar, met vrijheid tot extra f 74,- per maand f 103,- per maand f 147,- per maand f 220,- per maand re leningsbedragen kuntuopne- i geheel vrij. Voor inl" (Van een onzer verslaggevers) AXEL Maandagavond 7 nei vergaderen er in de raad- Bal van het gemeentehuis in .tel weer twee commissies. i de commissie gemeen- teoedrijven (19.00 uur) en de omissie voor de gemeente- tinanciën (20.00 uur). De commissie gemeente- Wrijven moet zich onder meer -buigen over de aankoop van Ide schuur Oosterstraat 31 en [ie aankoop van een woning laan de Buitenweg. Daarnaast ijmoet gesproken worden over I ie aan- en verkoop van grond, fclegen aan de Singelweg, van In aan de stichting protestawts- lokristelijke bejaardenzorg flAxel. Aan de orde komt ook ie verkoop van een strook grond in Magrette aan de pro- Jrncie Zeeland. De commissie Broer de gemeentefinanciën een langere agenda te '""ken. Gesproken moet i over een verzoek om idie van de christelijke ge- gde zangvereniging „Asaf" b Axel. Datzelfde geldt voor "J,voorstel om een krediet be oaar te stelen voor de van een gymmastieklo- 1 bij de christelijke natio- o school aan de Burchtlaan. E.? orde komt ook een om beplanting aan te rond de Zonneweide zwembad in Koewacht, l" ™'®de agendapunten, u ae eerste commissiever- 'tih!?6 ?an, de orde komen, L °°k de tweede verga- p noS passeren. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De Zeeuwsch- Vlaamse waterschappen zijn vervuld van grote zorg voor de toekomst. De lasten blijven maar stijgen en daar staat geen hogere produkti- viteit tegenover. Van deze ongerustheid heeft dijkgraaf Becu van het Vrije van Sluis vrijdagmorgen blijk gege ven, tijdens een gesprek van de waterschappen met le den van Provinciale Staten in De Halle in Axel. „Als de waterschappen hun taak goed wollen doen moet er bij de gemeenschap enig be grip voor hun werk bestaan. We hebben te weinig gedaan aiam onze public-refeöons. Pro vinciale Staten moeten regel matig beslissen over water schapsaspecten. Dam is het ook redelijk, dat we met Prov. Staten eens een gesprek heb ben over verschillende zaken", zo motiveerde de heer Biecu het initiatief tot deze bijeen komst. Overigens ontbralk met name GS-lid Boersma op het appel. Juist aan zijn inbreng bestond grote behoefte, omdat er uitvoerig is gesproken over de streek-planologite. Een aan- onxe correspondent) middelburg vanaf 5 Itoei zal vanai o [Beo. kunstenaar Anton Opus P!eaux als I" Galerie f«Poset6n. ei(le in Kortte. galerieën ten- ■,ITC%ns moi Werb verschilt 8^ Deux ru van elkaar. In ■Sen ten w racte schil- TWere Tfe terwijl in de I ^'Sijeii b figuratieve aauare»Mi te lw!?t<low de exP°sitie «i galerie reer T'M- Ver- JSx geo Les Deux Cha- Idf Sn tot Beide exposi- IW S bffei ChaPeaux is 11130 tot 12 uur 6 maandag- I (h. eZ,ÖVran 14 tot Terwijl te >later W g ns half tui, "Iddat,. •>0?rten opent - ,at«rs2l0ok een h=w (Van onze correspondent) KAPELLEBRUG Aan de schieting op twee liggende wippen bij C. de Kind is door 71 schutters deelgenomen. Op de eerste wip werd de hoge vogel geschoten door R. de Kind uit Koewacht. De eerste zijvogel was voor G. Dullaer.t uit Kemzeke- Tromp, De tweede zij vogel was voor L. de Kind uit Kem- zeke-Paal. Op de tweede wip werd de hoge vogel geschoten door R. de Kind uit Koewacht. De eerste zijvogel was voor L. de Kind uit Kemzeke-Paal en de tweede zijvogel voor J. Schijvemaers in Kemzeke-Paal. Het grootste aantal kleine vo gels, namelijk zes stuks, werd afgeschoten door J. van de Wiele uit Sint-Jansteen. \t> **00. half Verkeersexamen Eergister- morgen was er voor de 113 leerlingen van de basisscholen in Axel een zenuwachtig mo ment. Ze moesten namelijk een praktisch verkeersexamen af leggen. Na het theoretische ge deelte, dat reeds begin maart was gehouden, volgde nu de praktische uitvoering van de verkeerskennis en zo kon men dan tussen 9 en 12 uur in de nieuwbouwwijk-Oost te Axel verkeersagenten aantreffen en met gespannen gezicht fietsen de kinderen. De allereerste in druk is dan ook dat de kinde ren voor het overgrote deel een goed examen hebben afge legd. Er werden wel eens fout jes gemaakt maar toch werd het geleerde steeds goed in de praktijk gebracht. Allen hopen vrijdagmiddag tussen drie en vier uur het zo begeerde ver- keersdiploma in ontvangst te kunnen nemen. tal brandende vragen moesten door zijn afwezigheid onbeant woord blijven en bij verschil lende statenleden, zowel als vertegenwoordigers van wa terschappen wekte dat enige wrevel op. Uitvoerig werd over de hoge kasten waarvoor de waterschappen zich ge plaatst zien. De heer Beeu. ,.We staan ook op de tocht tegenover het publiek. De mensen moeten zo goed moge lijk geïnformeerd worden, zo dat ze weten wat er gebeurt".' De heer J. van de Voorde stelde de democratisering bin nen het waterschapsbestuur kritisch aan de orde. Of liever gezegd: het ontbreken van die democratisering. Die vertegen woordiging is ondemocratisch Het is een systeem, zoals we dat vroeger ook bij het parle ment hebben gekend: je moet eerst enig bezit hebben, voor dat je je stem kon inbrengen". Naar zijn mening hebben ook de pachters te weinig invloed op het doen en laten van de waterschappen. „De groot ei genaren maken de dienst uit. Ik voel veel voor een verande ring in het systeem", aldus de heer Van de Voorde. Amusant was soms de kri tiek, die de leden van Provin ciale Staten bleken te hebben op verordeningen, die ze zelf hebben vastgesteld. Bij de vraiag welke kosten voor on derhoud van zeeweringen en wegen de waterschappen voor hun rekening moeten nemen en van welbe het redelijk zou zijn, -dat de staat of de provin cie dit zouden doen, merkte dijkgraaf op: Of je door de kat of de kater wordt ge krauwd: dat doet er weinig toe". De heer P. Everaert wil de weten of het -bij de huidige onzekerheden rond de planolo gische ontwikkelingen Oost-Zeeuwséh-Vlaanderen nog wél mogelijk is een belei'd te voeren. De heer Staal daar op: „Het is wel mogelijk, maar moeilijk". (ADVERTENTIE) Judo-examens Elf leden van de paar maanden geileden opgerichte judoclub „Shizen- tai" (normale houding) te Bier vliet, hebben de eerste proe ven van bekwaamheid afge legd voor het verkrijgen van de gele band. De examinator, tevens leermeester, was de heer H. Schuit te Terneuzen. Alle kandidaten slaagden voor dit examen. Het waren: Eddy de Meyer, Joop Klaeysen, Sonja de Meyer, Elana van Voren, Leen de Meyer, Gillis Schille- man, Theo Dhuysserinck, Jean- nette Lecluyze, Peter Wolfaard, Johan van Dierendonck en Hans Kruijten. Excursie De Ned. Bond van Plattelandsvrouwen was te gast bij de fa. Massee te Goes. Onder het genot van een kopje koffie hoorden de dames een en ander over de groei van het bedrijf in de loop der jaren, waarna een kijkje werd genomen in het magazijn en de showroom. Vooral de arti kelen op sanitair gebied en de huishoudelijke apparaten, zo als wasmachines en diepvries- basten en -kisten, hadden de belangstelling van de dames. Het was een interessante avond. Korte Nieuwstraat 21 HULST Tel. 3558, b.g.g. 2299 ZELZATE In het tech nisch instituut Sint Laurens te Zelzate is gisteravond een ten toonstelling over het bedrijfs leven langs de Belgische en Nederlandse kanaalzone offi cieel geopend. De Nederlandse vertegen woordigers op deze tentoon stelling zijn de N.S.M. uit Sluiskil en de C.S.M. uit Sas van Gent. Belgische bedrij ven, die aan de tentoonstelling deelnemen zijn Bruggeman, E.B.E.S., Fina, Gentse Haven, Sidmar, Texaco, U.C.B., Volvo Europa en VyncKiér. Zowel C.S.M. als N.S.M. hadden er aan de hand van tekeningen, foto's, overzichten van fabricageprocessen en wat ander tentoonstellingsmateri aal voor gezorgd dat de bezoe ker in korte tijd heel wat informatie over het bedrijf kon vergaren. De beide Ne derlandse bedrijven kregen veel belangstelling. Vandaag en morgen is de tentoonstel- tting van 10 tot 12 en van 2 tot 5 uur geopend. (ADVERTENTIE) SHERRY Voor al uw dranken: Slijterij - Wijnhandel P. BROECKAERT- WAUTERS Fr. v. Waesberghestr. 23 HULST Tel. 01140-2217 Collecte De collecte voor de vastenactie „Samen Bou wen" bracht in de r.k-, kerk van IJzendijke f 2210,- op. Vorig jaar was dit f 2160,-. De heer Bert en Arthwr Gordijn. VLISSINGEN (ANP) De Nederlandse loodsen dreigen de dupe te worden van de efficiency in hun bedrijf. In enkele districten is volgens de vereniging de Nederlandse Loods de grens bereikt, waar binnen de loodsen sociaal en medisch verantwoord hun diensten kunnen draaien. Een \iorm van efficiency waartegen de vereniging zaich fel wil keren is het vervoer van de loodsen per taxi. Om de loodsen snel te krijgen op de plaats waar men ze wil hebben worden zij „bij nacht en ontij" met taxi's vervoerd Dikwijls over lange afstanden, terwijl zij niet uitgerust zijn of behoorlijk hebben kunnen eten, zo dB de klacht van de vereniging. (Van onze correspondent) HULST 't Familievoetbalelf tal van de FC Taelman uit Hulst speelt zondagmorgen om 10.30 uur op het Ozo-terrein in Hulst een vriendschappelijke voetbalwedstrijd tegen FC Niks 2 uit Hulst (midden stand). Met deze wedstrijd opent FC Taelman een nieuw seizoen. Een seizoen dat men wil benutten om zoveel moge lijk vriendschappelijke wed strijden te spelen. Dat de familie Taelman uit de Frederik Hendrikstraat 3 uit Hulst een goed geheel vormt is voor eenieder die geïnteresseerd is in de voet balsport en daarbij speciaal gelet op familie-elftal, zo zoet jes aan wel duidelijk gewor den. Het team is samengesteld uit zeven broers en vier schoonbroers. Uit dit gezin zijn ook nog vier voetballende dames lid van FC 't' Centrum, eveneens uit Hulst. FC Taelman hield in het be gin van deze week zijn eerste vergadering. Op deze vergade- xing is tevens een bestuur ge kozen, dat er als vol'gt komt uit te zien: Eddy Taelman (voorzitter), Nico Nagtzaam (secretaris), mevrouw Tael man (penningmeester); H. de Roover en R. Taelman zijn de bestuursleden. Verder heeft FC Taelman een trainer aangetrokken. Het isde heer L Pauwels, oud speler van het Belgische Sint-Gilles Waas. Vader en moeder Taelman zijn respec tievelijk grensrechter en ver zorgster. Op de vergadering is verder nog besloten dat er dit seizoen zeer zeker gespeeld zal wor den tegen de volgende teams: FC Niks (Hulst), FC De Roeck (St.Jansteen), Meterfa- briek (Terneuzen), SHP'67 (Huist), FC Oemoemenoe (Hulst) en De Klinge. De FC Taelman wil dit jaar ook graag deelnemen aan een toernooi voir familieteams dat ergens in Brabant zal worden gehouden. Het team telt overigens 26 leden. Het contactadres luidt: J. Taelman Frederik Hendrik straat 3 te Hulst. (Van een onzer verslaggevers) DUIVEHOEK Bedevaar ten blijven bestaan, zolang er mensen zijn. Daar ben ik vast van overtuigd. Ze hebben al eens tegen me gezegd: Bert, stop ermee jongen. Maar daar voel ik niks voor. Ik blijf ermee doorgaan, zolang ik kan. Het kost weinig moeite om Albex-tus - Bert voor zijn vrienden - Gordijn (57) aan de praat te krijgen over de bekende jaarlijkse bedevaar ten vanuit Zeeuwsch-Vlaande ren naar Beauraing. Overigens is dat zo'n wonder niet: hij is het namelijk, die indertijd het initiatief nam en de bede vaarttochten nu al vijfentwin tig jaar organiseert. In zijn miniscuul kleine huisje, onder aan een schilderachtige dijk in het buurtschap Duivéhoek vertelt hij' „Weet je wat nou eigenlijk het wonderlijke van die bedevaarten is? Er komt elke keer steeds meer belang stelling voor. Vorig jaar zijn we met vier bussen naar Beauraing geweest en met een beetje geluk, zal dat dit jaar weer zo zijn. Je ziet wel: er is geen sprake van, dat bede vaarten uit de mode zijn. Er wordt wel eens schamper over gesproken, maar daar staat te genover, dat we ook nogal wat positieve reacties krijgen. Na tuurlijk gaat het er niet meer aan toe, zoals vroeger. Het is allemaal wel wat zakelijker geworden. Die processies en zo: dat is er tegenwoordig he- Rectificatie In een be richt in de krant van donder dag stond abusievelijk ver meld, dat de voetbalwedstrijd om de KNVB-bekeir zondag 6 mei tussen Breskens en Steen in Sint Jansteen gespeeld zou worden. Deze wedstrijd wordt evenwel in Breskens ge speeld. lemaal af. Voor sommige men sen is het ook niet meer dan een uitstapje. De meesten gaan overigens wel mee uit overtuiging. En daar zijn ook nogal wat jongeren bij". Hoe komt Albertus Gordijn, als gemeentewerkman in dienst van de gemeente Hulst, erbij om elk jaar bedevaart tochten te organiseren? Hij vertelt: „25 jaar geleden had den we het idee om met een paar man met auto's eens in Banneux te gaan kijken. Dat was nogal aan de dure kant en daarom zochten we een kleine autobus. Na wat strubbelingen vond men een busondernemer, die het ritje wel wilde ma ken. Er werd een traditie van gemaakt en de jaren daarop werd de bedevaart naar Beau raing een begrip. Bert Gordijn zou het niet meer kunnen mis sen, hoewel hij toegeeft, dat het hem nogal wat werk kost om alles tot in de puntjes te regelen. „Ik offer er mijn snipperdagen aan op. Heel mijn ïeven, zolang ik kan, wil ik voor Beauraing blijven werken". Hij ontpopt zich als een vlot prater en hij gelooft in de bedevaarten. Over de organi satie zegt hij: „Het bezorgt je soms wel slapeloze nachten. Ik krijg het er wel eens van op mijn zenuwen. Toch is het ge woon een prachtig werk". In Beauraing is Albertus Gordijn met zijn vaste klanten al een gewilde gast. Ze zien hem met plezier komen. Dat betekent niet alleen een goede klandi zie, maar tevens het jaarlijkse herstel van oude vriendschaps banden Soms kun je Bert Gordijn in het drukke Beau raing achter de toonbank van een winkel zien staan: dan steekt hij de helpende hand toe bij een van de plaatselijke middenstanders, die het altijd weer druk hebben als er vier goed gevulde autobussen uit het verre Zeeuwsch-Vlaande' ren arriveren. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg, dok ter F. Loose, Nieuwstraat 53 te Oostburg, tel. 01170- 2121. Axel, dokter Schiltman, tel. 1777, b.g.g. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen dijke, dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJzen- dijkt, tel. 01176-366. Borssele en Nieuwdorp, de praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet te Bors sele, tel. 01105-203. Breskens en Groede, dokter Janzen te Groede, tel. 01171-366. Driewegen, Hoedekenskerke, 's- Heerenhoek en Ovezande, de praktijk van de huisart sen J. Geldof, H. Zwartelé en S. Wöstmarm wordt tot maandagochtend 8 uur waargenomen door dokter J. Kole, Kerkstraat 38 te Hoe dekenskerke, tel. 01193- 262. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, dokter Bom te Cadzand, tel. 01179-366. Goes, dokter Keijzer, Fr. den Hollanderlaan 29, tel'. 6405. Hulst, dokter J. Niesten, tel. 3373. Kloosterzande, dokter J. ter Burg, Groenendijk, te Kloosterzande, tel. 01148- 1377. Tot maandagmorgen 8 uur. Middelburg, dokter J. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305 (zaterdag) en dokter P. Schram, Oosterscheldestraat 2, tel. 4664 (zondag). Reimerswaal, de dokters A. Ampt en A. de Wijs te Yer- seke tel. 01131-1444 voor de dorpen Hansweert, Kruinin- gen en Yerseke, dokter J. Kamps te Rill'and-Bath, tel. 01135-343 voor de dorpen Krabbendijke, Oostdijk, Waarde en Rilland-Bath. Sas van Gent e.o., dokter M. Dieriok, Graaf Jansdijk A. 185 te Westdorpte, tel. 1255. St.-.Tansteen, Clinge en Koe wacht, dokter Adriaanssens, tel. 01140-2928. Sluiskil, Philippine en Hoek, dokter H. Hofstee, Juliana- straat 10 te Hoek, tel. 01154- 345. Terneuzen, dokter R. Bou- wens, Jac. v. Lennepstraat 87, tel. 01150-3768. Vlissïngen, dokter G. de Greef, tel. 2121 (tot zater dag 24 uur) en dokter C. Sluigter, tel. 2225 (van za terdag 24 uur tot zondag 24 uur). Woiphaartsdijk, 's-Heer Arendskerke en Heinkens- zand, dokter H. van Maanen te Heinkenszand, tel. 01106- 1244. Zaamslag, dokter C. Verboom, Axelsestraat 2 te Zaamslag, tel. 01153-377. TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen, tandarts J. van der Burgh, praktijk Ca nadalaan 1 te Sas van Gent, tel. 01158-1317, privé: West kade 120 tot Sas van Gent, tel. 01158-317 (zaterdag van 10.00-10.30 en 18.00-18.30 uur, zondag van 12.00-12.30 uur). W.Z. Vlaanderen, tandarts A. van Herk te Oostburg, teL 01170-2493 (zaterdag en zondag van 12.00-12.30 uur). Walcheren, tandarts A. Oort, Tobagolaan 6 te Vlissingen, tel. 01184-4390 (zaterdag van 9.00-10.00 uur zondag van 11.00-12.00 uur). Z. en N. Beveland, tandarts A. van Laer, Markt 11 te Krui- ningen, tel. 01130-1443 (za terdag en zondag van 9,00- 10.00 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag, dokter C. Cysouw te Axel, tel. 01155- 1488. N. en Z. Beveland, dokter G. Boneschanscher te Kruinin- gen, tel. 01130-1233. W.Z. Vlaanderen, dokter J. v.d. Vijver te Oostburg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzaud, Oost burg en Sluis, zr. Heijens te Aardenburg, teL 01177- 1522. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke, zr. Dominica te IJzendijke, tel. 01176-341. Ellewoutsdijk e.o., zr. C. Kor- stanje, Warande 2 te Hein kenszand, tel. 01106-1615. Goes, zr. M. Bossert, Pr. Ire- nestraat 37 te Kloetinge. Groot Axel en Zaamslag, zr. M. Geensen-DaCnad, Bosch straat 01 te Axel, tel. 01155- 2143. Hulst en Hontenisse, zr. A. Maenhout, tel. 01140-2071. Krabbendijke, Waarde en Ril land-Bath, zr. J. Dieleman te Rilland, tel. 01135-460. Sas van Gent, zr. van Waes, Schulpenpad 43, tel. 01158- 1548, b.g.g. 01158-1567. Terneuzen, zr. L. Claeyssens, Jac. van Lennepkstraat 85, tel. 2706, b.g.g. 01158-1781. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert, zr. C. Grootendorst te Kruiningtn, tel. 01130- 1545. APOTHEKEN Goes, Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg, apotheek W. Hummél'en, Markt 69, teL 2134. Terneuzen, apotheek Hamann, tel. 2060. Vlissingen, apotheek J. van de Sande, Badhuisstraat 22-24, tel. 2066.

de Stem | 1973 | | pagina 7