ARMING ITILATIE T B.V. e «rijnen ende tonga KAMPEN Ambulo 2 haalt eindelijk een puntje binnen BRANDWEERMAN REDT BEJAARDE EM. HERWEG 70 JAAR SCHUTTER J GEBROKEN !!K" lonmaaktijd! i. NL KINT dames sport I Stormachtige vergadering van Clitex-personeel Winkelcentrum geopend I I SLIJTERS KEUZE SLIJTERS GARANTIE Burgemeester doet mededeling in raad Hontenisse Bejaarden vierden feest Inschrijvingen in het handelsregister Vakman-slijter I Deskundige voorlichting stad streek PRISMAV Burgerlijke stand strijk] iSchieting te |St. Jansteen vogels- Clubwedstrijd De Knorhanen BEDRIJFSVOLLEYBAL TURFSCHIP Tweede klasse Gouden paar in Koewacht Delegatie uit Alkmaar komt b. en w. bedanken Leerlingen bezorgen ouders prettige avond SCHIETINGEN TE KOEWACHT J. Golverdingen overleden Koewacht I ,1 Donderdag 19 april 1973 lindige adviezen. d. MAELSTEDEWEO il TRAAT 15 - TEL. 2088- !S HEIRMAN (fa. Th. C. Fa» pw schoonmaakwerk met be,rt" kers, zoals JTOMATEN IIGERS 1TING ENZ. RSTRAAT 76 f»8-429 RZANDE PLAN VOOR NIEUW WOONWAGENKAMP amazone I edelstaat met edelstalen band, waterwerend automatisch lAAs met datum-aanwijzing Prisma Amazone-modellert r v.a. 95,- (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE De gemeente Hontenisse onderzoekt de mo- lijklie'd om op een voormalige vuilnisbelt in Pauluspolder ren nieuw woonwagenkamp aan te leggen. Het centrum zou moeten dienen ter vervanging van het huidige woonwagenkamp in de omgeving van Hoek en Bos. Het raadslid J. Menu heeft in de gisteravond gehouden gemeenteraadsvergadering zijn beklag gedaan over de totale chaos in de omgeving van het huidige kamp. „De mensen hebben daar een hoop rotzooi voor de deur. De woonwagen bewoners doen him behoefte op straat. Het zijn hemelter gende toestanden". Op grond daarvan heeft hij B. en W. gevraagd om maatregelen te treffen. Naar aanleiding daar van heeft burgemeester So- mers het plan voor de aanleg van een nieuw kamp bekend gemaakt. Een en ander kwam aan de orde bij de rondvraag. Eerder in de vergadering had het raadslid P. Magnus B. en W. gevraagd, waarom men als vertegenwoordiger in het alge meen bestuur van de regionale brandweerkring Zeeuwsch- Vlaanderen niet had voorge steld om de heer J. Menu te benoemen. Hij is niet alleen raadslid, maar tevens brand weercommandant en daarom terzake kundig. Ook de heren L. Magnus en R. Rademakers, die door B. en W. respectieve' lijk als lid en plaatsvervan gend lid waren voorgedragen vonden het vreemd, dat de heer Menu niet kandidaat stond. Tijdens de vergadering stel den ze hun zetels in het alge meen bestuur daarom beschik baar. Volgens het betoog van de heer Somers hebben B. en W. bewu niet gekozen voor de heer Menu. De nieuw te benoemen regionale brand weercommandant zal straks verantwoording schuldig zijn aan het algemeen bestuur. Om die reden was het naar de mening van B. en W. minder gewenst om de heer Menu als lid voor te stellen, omdat mo gelijk beide functies toch moeilijk verenigbaar zouden zijn. De raadsleden namen met deze verklaring genoegen en achtereenvolgens werden toch de heren L. Mangnus en R. Kademakers genoemd. De heer P. Mangnus zette in deze vergadering wel de nodi ge vraagtekens achter een voorstel om de bezoldiging van de ambtenaar van de bur gerlijke stand drastisch op te trekken met een bedrag van ruim 3000 gulden per jaar. Hij was het met die verhoging niet eens, te meer omdat de werkzaamheden, verbonden aan deze functie in diensttijd worden verricht. De heer Per- daen was het met hem eens. Datzelfde gold voor de heer K. Collot d'Escury, maar die maakte bij zijn opmerking toch een kanttekening. „De bezoldiging van de ambtenaar voor de burgerlijke stand is een verouderde zaak, maar et is een landelijke aan gelegenheid. Daar kunnen wij weinig aan veranderen", aldus zijn commentaar. De gemeen teraad ging voorts akkoord met een voorstel medewerking te verlenen aan de bouw van een twee-klassige kleuter school in Vogelwaarde. De heer P. Mangnus had kritiek op het feit, dat bij het voorstel was uitgega-n van de progno ses in een rapport, dat de raadsleden niet hadden kun nen inzien. „Ik vind dat een vreer-de zaak", aldus de heer Mangnus. BOSCHKAPELLE Onder- I trouwd: E. Lambert en J. Op- Ipeneer. CLINGE Ondertrouwd: J. iHageman en A. Frankaert uit [Meerdonk. Th. de Maat en J. I Koster uit Nijmegen. Overle den: M. Lagay, weduwe van A. ülotnmaeri, GRAAUW Geboren: Mar- Icd, zoon van C. Vael en M. an Rattingen, HULST Ondertrouwd: P. I Vinke en R. de Smit. J. van iHooye en M. Kramers. B. de IVleeschouwer en S. de CJalu- Iwe. K. Sehiereck en M. Wee- Imaes, W. Roodenburg en E. •Speleman. L. van Heese en G. iweemaes. A. Gelderland en M. Cauwer. Overleden: J. ■Hoovers, weduwe van Th. van I den Broucke. G. Burm, we- Iduwnaar van J. Blommaert. ■Geboren: Dennis, zoon van P. ■Ardorme en M. Hoogesteger. IJolanda, dochter van M. Raas |m M. Boone. KLOOSTERZANDE On- Kertrouwd: L. Maas en M. de Waal uit Ossenisse. H. de nruyn en L. van Acker uit |Kieldrecht. T. Ferket en P. de Smet uit Philippine. A. Col- pert en J. Doornbos. LAMSWAARDp Onder- IJrouwd: J. de Wilde en M. de pyn. J. de Schrijver en J. \vinifc. IW-NAMEN Overle- 311 N. van de Velde, echtge- t® van E. d'Hooghe. Onder- 'nwd: K. Vergauwen en M. &to uit Martigues (Frarik- SINT-JANSTEEN Onder- |_ouwdTh. Reyns en M.L. E van Goethem en M. E- van Goethem en mcn.,iv!n.,-Remoortere' Overle- |leu: M. Pieters. HEIKANT Geboren: Mar- sïï'zoon van J- Vlassenrood- S Jens- Overleden: A. de toos ec^elK>°t van L. de CENTRIF1! (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN De be- Wdenschutters hebben beslo- om e"le tweede maandag de maand een schieting te in de zaal van E(J fatjes. I»ardenwh'lavtet ëehouden be- Wmtter, i ïng is door 35 5 vogel leelfnomen- De ho- Mortier Seschoten door Mort er Ult Kapellebrug. De u !VugeJ was v00r J- de ziivnooi nt en de twee- jrU ,voor P. van Gassen ,pn ®0stfzande. C. de meert» i ,^oewacht schoot (Van onze correspondent) HEIKANT De vangst bij de tweede clubwedstrijd van de zeehengelclub De Knorha nen, die nabij de Eendracht polder in de Westerschelde werd gehouden, was zeer slecht. Het aantal van 37 deel nemende hengelaars bracht weinig bovenmaatse vis op het droge. De stand van het kampioen schap is als volgt: 1 J. van Himst, St.-Jansteen 1485 pun ten, 2 E. Strobbe, Heikant 1080, 3 B. van Bunder, Hei kant 1055, 4 A. de Rijcke, Clinge 885, 5 A. de Block Heikant 815, 6 J. van Dorsse- laer, Hulst 660, 7 E. de Smet, Heikant 655, 8 R. Bertram, Heikant 655, 9 F. van Swaal, Hulst 585, 10 W. van Swaal, Hulst 570. De derde clubwed strijd wordt gehouden in Os senisse op zondag 13 mei van 11.00 tot 14.00 uur. (Van onze correspondent) HULST Luctor PMC 1 en Watneys consolideerden h>>r leidende positie in de heren eerste klasse van de bedrijfs- volleybalcoimpetitie te Hulst. Verrassingen deden zich niet voor hoewel Watneys het toch niet zo makkelijk had tegen een goed spelend KPJ 1. Hek- kesluiter Ambulo 3 behaalde eindelijk nog eens een puntje dit ten koste van Ambulo 1 dat met deze uitslag meer dan te vreden mocht zijn. Lybeert-Verstraeten raakte nog eens twee punten verder achter op de beide koplopers, maar het team uit Kapellebrug telt twee achterstallige wed strijden, wat dus een enigszins vertekend geeld geeft van de juiste situatie. KPJ 1 speelde een goede wedstrijd tegen het sterke Watneys en vooral de eerste set, die door de Katholieke Plattelands Jongeren met 11 15 dn de wacht werd gesleept, liet het team een prima in druk achter. Nadien herstelde Watneys zich en wist via 15 9 en 159 setzeges toch een verdiende en logische 21 overwinning te behalen. Bol Sport was duidelijk de betere van CVC dat niett anders kon doen dan zich moedig verdedi gen, wat niet belette dat Bol Sport een ruime .03 zege wist af te dwingen. Clitex Sport 1 was niet opgewassen tegen koploper Luctor PMC 1 dat zijn tegenstander op alle fronten domineerde. Het Glingse team verloor kansloos (ADVERTENTIE) 3e WATERSPORT- en KAMPEER- TENTOONSTELLING in het BREDA van 20 t/m 23 april Openingsuren: 20 april: 16.00 - 22.00 uur 21 april: 14.00 - 22.00 uur le en 2e paasdag van 's morgens 10.00-22.00 u. Entree: 1,50 Kind. 0,50 met 04. Ambulo 2 liet tegen Ambulo 1 een uitstekende kans verloren ga-an om de bei de winstpunten in de wacht te slepen. Na twee sets leidde het met 02 en scheen recht op de overwinning af te ste venen. Ineens wilde het dan niet meer zo best lukken, ook al omdat Ambulo 1 iets beter begon te spelen, wat uiteinde lijk een 22 gelijk spel tot gevolgd had. KPJ 2 versloeg Luctor PMC 2 met 30 maar het combina tieteam speelde niettegen staande deze nederlaag een zeer verdienstelijke wedstrijd, wat mag blijken uit de set standen 1513, 1510, 1511. Boewei de 03 uitslag dit misschien niet doet vermoeden heeft Luctor PMC 3 het niet gemakkelijk gehad tegen Am bulo 3 dat zeker de gelijke was van zijn tegenstander. De setstanden waren 1315 415 en 1517. In zijn tweede w-edtetrijd had Luctor PMC 2 het mog gemakelijker, het won met 0—4 van PVH. Ook GVC eigende zich o-p dezelfde mak kelijke wijze twee punten toe ten koste van Cldtex 2. WC toonde tegen Racing Daf dat het niet voo-r niets op de tweede plaats staat. De man nen van de volleybalvereni ging Cecilia overklasten hun tegenstander wat een grote 4u zege opleverde. (Van onze correspondent) KOEWACHT Ongeveer 150 bejaarden hebben gister middag in het patronaatsge bouw in Koewacht het 15-ja- rig bestaan gevierd van de bejaardenbond in Koewacht. Voorzitter H. Suy gaf aan het begin van de bijeenkomst een uiteenzetting over de werkzaamheden gedurende de afgelopen 15 jaar. „De bejaar denbond floreert bijzonder goed", aldus de heer Suy. „Het is de best draaiende ver eniging in Koewacht". Hij be dankte vervolgens de dames van het Welf are-werk voor al hetgeen zij gedaan hebben ge durende de voorbije drie jaar en hij hoopte op een even goede samenwerking in de ko mende jaren. Het werd een heel gezellige middag. (Van onze correspondent) KOEWACHT Een groot aantal mensen heeft gebruik gemaakt van de mogelijkheid om het gouden echtpaar A. Martens-Pieters in Koewacht gelukwensen aan te bieden. Het gouden huwelijksfeest werd gevierd in zaal' Van Rumste, die niet alleen vol stroomde met mensen, maar ook met bloemen en cadeaus. Daaronder was ook een stel fraaie sierkussens, aangeboden namens de bejaardenbond. On der de bezoekers was onder meer mevrouw Van Dijke, de echtgenote van de Axelse bur gemeester. (Vervolg van pag. 1) Na de bijeenkomsten wer den de vriendschapsbanden overigens hersteld. Districtsbe stuurder Van Dijk probeerde aannemelijk te maken, dat de ommezwaai van de vakbonden zou passen in een nieuwe stra tegie. Het bleef het actiecomi té allemaal koud. Ook de sta kers, waarvan enkelen alle mogelijke verwensingen naar de vakbondsbestuurders slin gerden. „Het zal jullie je le den kosten", klonken dreige menten uit de zaal. Vanachter de bestuurstafel werden brieven voorgelezen en de reacties daarop van werkgeverszijde. Van Dijke: „We willen tonen, dat we be reid zijn tot een gesprek. Geef nou die werkgevers niet de kans om straks weer een ad vertentie te kunnen plaatsen, waarin ze zeggen: „Zie je wel. ze willen gewoon niet". Ak kermans: „Ik doe een beroep op jullie gezond verstand. Dat jullie mensen zijn met gezond verstand is al wel gebleken, anders had je niet aan de acties deelgenomen. Ik vraag nu dringend: ga aan het werk en vertrouw op het beleid van de vakbond". Van Dijke inmiddels in het felst van de strijd .Jullie, offers zijn groot ge weest. Clitex was een van de eerste bedrijven waar gestaakt werd. Het is welletjes ge - weest Ga aan het werk. Er zijn in het land een hoop men sen ,die staan te popelen om jullie taak over te nemen". Zoals gebruikelijk kwamen er ook de o.orlogstermen weer aan te pas. Een van de sta kers: Jullie willen ons terug in de vuurlinies steken, zonder bloemen". Ddstrictsbestuurder Guichelaar in een verwoede poging om te redden wat nog te redden kon zijn: .De be doeling van de opschorting is niet om er mee te stoppen, maar om de werkgevers de gelegenheid te geven om waar te maken wat ze in hun ad vertentie beloofd hebben" En toen kwam de stemming Even werd het doodstil in de zaai Er ging een gejuich op toen actieleïder Albert Ras de uitslag voorlas. Slechts negen tégen, één blanco en de rest vóór. Daarnaast nog enkele stemmen ongeldig. Een ont moedigde en zichtbaar ver moeide NKV-ddstrictsbestuur- der Akkermans na de verloren slag: Voor de werkgevers kan dit reden zijn om er zich met een jantje van leiden af te maken. Nu zijn immers niet alle stakingen opgeschort". Helaas bleek er toch nog een addertje onder het gras voor de stakers: het is namelijk niet bekend of de vakbonden de Clitex-stakers de komende dagen hun uitkering wel zul len geven. Daarover moet de bondsraad beslissen. De vraag voor de komende dagen: wat nu? De Clitex-sta kers voelen zich in de steek gelaten door de bonden, vooral nu men het gevoel heeft, dat het mogelijke inhouden van een stakingsuitkering alsnog als pressiemiddel gebruikt kan worden. ("Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE Door kordaat ingrijpen van brandweer man A. van Troo uit Kloosterzande, is gisteren de 86-jarige heer A.L. Lambert in het bejaardentehuis te Groenendijk aan 'n wisse dood ontsnapt. De brandweerman haalde de bejaarde man, die aan één kant verlamd is, uit zijn brandende kamer. De brand in deze kamer van het bejaardentehuis ontstond gisteren rond vijf uur. Naar alle waarschijnlijkheid is de brand ontstaan doordat een brandende sigaar van de asbak op de tafel terecht kwam, waarna eerst een doos lucifers, daarna het tafelkleed en ver volgens de stoel en de gordij nen vlam vatten. De heer Lambert vluchtte ondanks zijn eenzijdige verlamming nog van de stoel, waarin hij had gezeten, naar het bed. Brandweerman A. van Troost greep snel in toen alarm werd geslagen. Hij kroop op handen en voeten de brandende kamer binnen en voelde of daar nog iemand aanwezig was. De sterke rook ontwikkeling benam hem alle zicht. Toen hij op bed de be nen van de heer Lambert voelde, begon hij de man naar buiten te trekken. Toen de bejaarde man eenmaal veilig in de gang was be,land, begon de brandweerman de brand in de kamer te blussen. Ook dit was zo bekeken. Dank zij het (Van een onzer verslaggevers) HULST Lieftallige am bassadrices van de stad Alk maar hebben een bezoek gebracht aan het college van B. en W. van Hulst. Dit in het kader van de medewerking, die Hulst ver leent aan de herdenking van het feit, dat 400 jaar geleden Alkmaar van de Spanjaarden werd bevrijd. Aan de feeste lijkheden zal ook een deputa tie uit de Zeeuwsch-Vlaamse vestigingstad deelnemen. Op 18 augustus zal waarschijnlijk een groep handboogschutters acte de présence geven in Alkmaar. De deputatie uit Alkmaar toonde zich bijzonder verheugd over de Hulster toe zegging. Burgemeester P. Molt- hoof kom op zijn beurt meede len, dat er al enkele voorbe reidingen zijn getroffen. Tij dens het bezoek kregen B. en W. dahliaknollen overhandigd, die in Hulst tot bloei gebracht moeten worden en daarna ten toongesteld op een nationale expositie in Alkmaar. snelle optreden bleef de schade alleen tot de kamer van de heer Lambert beperkt. De heer Lambert zelf heeft enke le brandwonden en ontvellin gen opgelopen. Per ambulance werd hij naar het ziekenhuis in Hulst gebracht. (Van onze correspondent) KOEWACHT De heer Em. Herweg (80) uit Koe wacht viert zaterdag 21 april de dag, waarop hij zeventig jaar geleden zijn eerste pijlen afschoot op de liggende wip. Ondanks zijn hoge leeftijd is bij nog zeer vitaal en steeds van de partij. Ter gelegenheid van het jubileum wordt zater dag 21 april een grote jubi- leumsöhieting georganiseerd in het clublokaal bij J. de Guchteneire in Koewacht. Daaraan zijn vele extra prijzen verbonden. De sohieting begint om 15.00 uur. (Van onze correspondent) HEIKANT De leerlingen van de basisschool in Heikant hebben hun ouders In het ver enigingsgebouw een ontspan ningsavond aangeboden. Onder leiding van het on derwijzend personeel werden door de leerlingen liedjes ge zongen, voordrachten gegeven en dansjes uitgevoerd. Door het hoofd der school, de heer T. Zwartelé werden filmpjes vertoond van schoolreisjes en feestelijkheden in Heikant. De zaal was voor deze avond na genoeg geheel gevuld. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Met het tappen van een glas goudgeel bier en het afvuren van een groot imitatie-kanon, heeft burgemeester P.A. Wolters van Middelburg gisteren het nieuwe winkelcentrum annex ontmoetingscentrum Dauwen- daele in Middelburg ge opend. Het geheel vertoont frap pante overeenkomst met de befaamde Meerpaal in Dron- ten, zo vertelde drs. Wolters in zijn openingstoespraak. Ook in Dauwendaele een „plein- functie" waaromheen winkels en een opmerkelijk groot ont moetingscentrum gegroepeerd zijn. Het ontmoetingscentrum, dat een trefpunt moet worden voor de circa 10000 bewoners van de nieuwe stadswijk Mid delburg-zuid, betekent voor de bestuursgroep ontmoetingscen trum, die nu al een jaar lang bezig is om activiteiten te plannen, een uitdaging die stellig waar gemaakt zal wor den, zo hoopt de heer J. Hey- koop, voorzitter van de be stuursgroep in een welkomst woord. De voorzitter van de stichting bedrijfspanden Mid delburg, de heer A. Imanse. die ook het woord voerde, hoopte op een goede integratie van ontmoetingscentrum en winkelcentrum voor Mid delburg een geheel nieuw fe nomeen. „We zijn blij met de combinatie", sprak hij. De bestuursgroep ontmoe tingscentrum Dauwendaele had de gehele plechtigheid een romantisch tintje gegeven, door burgemeester Wolters en diens echtgenote per ouder wetse koefs van huis te laten halen. Onder tromgeroffel zet te de heer Wolters de bier kraan in werking, waarmee het ontmoetingscentrum for meel geopend was. Door het lossen van een schot met be hulp van een soort „dikke Bertha" waarbij een enorme rookwolk het winkelcentrum binnenstoof, werd ook het commerciële gedeelte van het complex in dienst genomen. De talloze bezoekers toon den zich verbaasd door de enorme omvang van het gehe le complex, maar keken wat bezorgd naar de 15 winkelpan den in het centrum, die nog steeds leeg staan. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In het han delsregister van de Kamer van Koophandel voor Zeeuwsch- Vlaanderen zijn de volgende nieuwe vestigingen ingeschre ven: Assuramtiebemiddelingsbe- drijf van de heer G. Aper, Markiezenstraat 30 te Sas van Gent. Drogerij van konijnen vellen van de heer G. de Let ter, 's Gravenstraat 339 te Clinge. Camping De Zee meeuw van mevrouw M. de Waal-van Kampen, Knuiters- hoek 2 te Ossenisse. Kleinhan del in heren-, jongens- en da mesbovenkleding van de heer A. Sikkema, Kerkdreef 16c in Axel. Filiaal van aannemings maatschappij B.M. van Noord- denne B.V., Prins Hendrikstraat 3 te Axel. Pedicuresalon van mevrouw D. Dieleman-Antho- nisse, Bolraapstraat 4 te Koe wacht. Visbakkerij en klein handel in vis van de heer D. Roos, Axelsestraat 61 in Terneuzen. Autorijschool van de heer A. Schuitvlot, Gerard van der Nissestraat 2 in Zaamslag. Autobedrijf Renoca B.V., Mr. F. J. Haarmanweg 58 in Terneuzen. Benzinepomp station van de heer J. Bril, Oostburgsestraat 29 in Zuid- zande. Groot- en kleinhandel in gebruikte caravans van de heer J. Harkema te Breskens. Ambulante handel in vis van de heer A. Quaars, Weijkman- laan 2 te Breskens. Verhuur van caravans van de heer J. Kosten, Zeeweg 1 te Groede (post Nieuwvliet). Manege van de heer S. van Hoeve, Oranjepolder 23 te Biervliet. Assurantiekantoor van de heer Th. Gijs, Rembrandt van Rijn straat 21 te Schoondijke. (Van onze correspondent) KOEWACHT —Aan de za- teraagschieting georganiseerd door de schuttersmaatschappij Willem Teil bij F. v. d. Steen, hebben 62 schutters deelgeno men. De hoge vogel' werd gescho ten door A. Saghers. Beide zijvogels waren voor J. Ferket en J. Neve. De meeste kleine vogels werden geschoten door A. van Poeke. Allen zijn af komstig uit Koewacht. Aan de zondagschieting in café De Salamander bij R. Clapdorp in Koewacht-België, is door 69 schutters deelgeno men. De hoge vogel werd ge schoten door A. v. d. Sijpt uit Koewacht. De eerste zijvogel was voor V. de Schepper uit Moerbeke. De tweede zijvogel kwam in handen van Ch. Romboudt uit Koewacht, ter wijl P. v. d. Steen de meeste kleine vogels in de wacht sleepte, namelijk vijf stuks. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op dinsdag 17 april overieed te Terneu zen. pp de leeftijd van 53 jaar, de 'heer J. Golverdingen. Se dert de vestiging van Philips te Terneuzen, nu tien jaar ge leden, was de heer Golverdin gen daar werkzaam als chef van het bedrijfsbureau be- drijfemechanisatóe. Hij was ongeveer 27 jaar bij Philips in dienst en zowel bij zijn chefs als bij zijn collega's en onder geschikten een zeer geziene fi guur. Als leider van het kerk koor van de gereformeerde kerk te Terneu en heeft wij len de heer Golverdingen zich zeer verdienstelijk gemaakt. Zaterdag om elf uur wordt hij op de algemene begraafplaats te Terneuzen begraven, na de rouwdienst in de Opstandings- kerk, die om 10.15 uur be gint. Gouden huwelijk Voor het gouden bruidspaar A. Mar tens-Hesters uit Loewacht is het gisteren een onvergetelijke dag geworden. Honderden vrienden en bekenden kwa men het echtpaar tijdens de receptie in zaal G. van Rumste in Belgisch Koewacht, gelu kwensen. Hetgeen zij meestal nog gepaard lieten gaan met een cadeau. Het was een drukte van belang met e"n voortdurend komen en gaan van belangstellenden. Onder hen bevonden zich o.a. me vrouw Van Dijke uit Axel, pastoor Van Wezel en het be stuur van de bejaardenbond Koewacht. Namens de bejaar denbond bood voorzitter H. Suy het echtpaar een dadeau aan.

de Stem | 1973 | | pagina 7