Als tl toch een kopje koffie neemt ©en bouwkundige inkoper zie aan eens hoe goed KIop Klop er op blijft "staan" jt American blend èn een [Jeugdorkest lin Zeeland op toernee Hè hè, dat lucht op! ZWITSALAX" laxeert zacht en zeker kamerwerkmeisjes meisjesschoen met plateauzool in zwart en wit lak V maat 24-27 Een lengte v Woensdag 18 april 1973 'oensdag Grill Major. Met Hostaflon beklede vleesgrill met regelbare thermostaat en controlelampje. Voor het zonder vet grillen van vlees of vis. Rotogrill. Zelfreinigend. Instelbare grilltljd. Met controlelampje. j Grills met uitneembare zelfreinigende binnen- beplating. Daardoor ook Oals infrarood-grills te gebruiken. Geheel of F halfautomatisch. Superotomat en Ultra Programmatic met grilleer-of verwarm ingsschaal met Teflon coating bovenop. Te gebruiken als bakoven. Binnenbeplating los leverbaar. doordacht goed ITT-Nova levert o a.: strijkijzers, wafelijzers, frituurpannen, vleesgrills, rotogrills, miniwash wasmachines, mixers, koffiezetapparaten, koffiemolens, brood roosters, haardroogkappen, krultangen, scheer- apparaten, klokken, wekkers, ventilatoren, convectiekachels en snijmachines. Alle met uitgebreid receptenboek. Vanaf opdebouwkunde-afdeling van onze afdeling wordt gevraagd voor spoedige indiensttreding: 0 De Engelse muzikale gasten tijdens de repe- title. van hem wordt verlangd een manager te zijn met uitgesproken commerciële en organisatorische kwaliteiten en een gedegen kennis van de branche. geboden wordt: een zelfstandige en verantwoordelijke werk kring met ruime perspektieven, welke men grotendeels zelf in de hand heeft. uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan: de direktie van Bouwbank STOK bv spoorlaan436 tilburg (Van onze correspon dent) I MIDDELBURG In Ihet kader van de uitwis- Iselingsactiviteiten van de organisatie Musical Youth International is I het Solihull Youth Or- Icheslra een week te gast |hij de leden van de ■Zeeuwse Koorschool te (Goes. Solihull is een [stad van 100.000 inwo- Iners en ligt in de buurt [van Birmingham. De [reis wordt met een eigen Ibus gemaakt, waarmede (dit 42 leden tellende [jeugdorkest met de lei ding zaterdagavond in jGoes arriveerde. I De leden van het or- [kest zijn geselecteerd uit [leerlingen van de rou- feiekk'lassen van een aan- [tal zogenaamde „secon- [dary schools" in Solihull. Kamen met enkele mu- feekleraren vormen zij [een klein maar een vol ledig bezet symfonie-or- fcest dat in zijn pro gramma veel werk van Engelse componisten heeft opgenomen. Tij- Hens hun verblijf in Steeland zullen deze jon gens en meisjes (de ïaatsten met zijn zeven entwintigen in de meer derheid) hier en daar concerten zoals vandaag «woensdag) in Aarden- fcurg. Daarnaast is er voor peze jongelui volop gele genheid tot kennismaking «net de provincie Zee land, I De directeur van de Keeuwse Koorschool Eet Key blok heeft met de Bestuursleden van de koorschool weer veel merk verzet om de or kestleden een goed gast- pdres en een prettig yerblijf te bezorgen. Er prerden al bezoeken aan Middelburg en Veere ge- Wie last heeft van een I altijd in huis hebt. Want slechte stoelgang en ver- Zwitsalax werkt mild stopping, wil daar graag maar doeltreffend, helpt u wat aan doen. Dat kan. binnen de kortste keren En met een vertrouwd aan een goede en regel- produkt: Zwitsalax van matige stoelgang. Hè hè, Zwitsal. Zorg dat u het dat is 'n opgelucht gevoel. Hotel Hoek - Noordwijk aan Zee vraagt voor seizoen Aanm.: Kon. Wilhelmina Boulevard 13, telefoon 01719 - 2630. Bent u dol op koffie? En houdt u ervan uw kopje koffie feestelijk te versieren? gf!| I Dan heeft Klop- pi«P Klop een prettige f verrassing voor u. geenszins zorgen te maken over uw lijn. "Want Klop-Klop is een calorie arm produkt. U hoeft er dus niet zuinig mee om te springen. En u kunt het zonder gewetens bezwaar aan uw visite presenteren, Is die visite toevallig wat uitgebreid, geen nood. In elk doosje Klop-Klop zitten immers twéé zakjes. iviop-KIop is namelijk onlangs zó verbeterddat het een hele tijd op de koffie blijft staan.(Voorheen had het de neiging om er in op te lossen.) Door die grote standvastig heid kunt u uw koffie met Klop-Klop nu óók bedachtzaam genieten. En u hoeft u intussen Stuur briefkaart met f 1 extra postzegels aan ZNM postbus 1 Bergeyk en u krijgt een Klop-Klop Receptenboekje. 'n ZNZ produkt

de Stem | 1973 | | pagina 8