schietingen minachting voor kantoorbeambten Clitexers nog niet van plan het staken te staken ieikanhse komedie KOMT GOED VOOR DE DAG MET BLIJSPEL Twee gouden bruidsparen Martens in Koewacht WIELEN DIE TROEP WEI EENS WEG HEBBEN' seroord green thol-shag iensen green is sn-mild. En an er ruim een pakje 1,45. iat niemand 3r op 't idee Busvervoer tot steun van Steen stad streék HET ADRES Heikant Comité voor koninginnedag roept hulp van ouders in HULST St.-Jansteen efoniste e hulp |B. en w. van Hulst zijn vastbesloten Woensdag 11 aPr'l 1973 i. (goeree/overflakkee) lestelijk gehandicapten ehandicapten wordt het d een woonwijk van het enstruktuur en de voor- om in teamverband deze en in het mede-menselijke vlak verken en verdienen. ikztnnigenzorg" WO WO lorna [wakzinnigenzorg Assistente" ■l.o. ichool kinderverzorging ijoens zijn charmante zit- die naar eigen inzicht <en heeft het beroep ook een ens de opleiding wordt ongeveer id aan theoretische kennis E.H.B.O. etc.). erpleegkundige verdient Voor kost en inwoning wordt :end. pakket en reiskostenvergoeding. jeugdige pupillen igen lupillen wordt ver geschreven vertrouwe- geneesheer- iroord", Dr. mersfoortse- (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN Zondag 15 april zal het eerste elftal van de voetbalvereniging Steen haar laatste competitie wedstrijd spelen tegen Zeelan- dia 1 in Middelburg. Op dezelfde dag speelt Clin- ge 1 tegen Domburg 1 in Dom burg. Wint Steein en verldst Climge een punt, dan is Steen kampioen. Indien Steen echter veMiest of gelijk speelt en Clinge wint, dan zal het duel Biervliet - Clinige beslissend zijn. De voetbalvereniging Steen zal voor de supporters tegen voordeüilg prijzen een of meer extra a/utobussen laten rijden. Opgave hiervoor kan vóór za terdag 14 april geschieden in de kantine op het gemeentelij ke sportterrein of bij Gaby de Kesel. De Griekse militaire politie heeft in Athene wegens kri tiek op het kolonelsbewind de vroegere directeur-generaal van de staatsradio. Anastasios Peponis, en de ontslagen hoog leraar Dimitros Maronitas ge arresteerd. Op donderdag 18 april wordt in Koewacht een twee' de gouden huwelijksfeest ge vierd. Dan zijn het Alois Mar tens (73) en mevrouw Roma nic Hesters (71), die in het middelpunt van de belangstel ling staan. Het echtpaar Mariens heeft drie kinderen, waarvan een dochter en twee zoons. Ailen zijn ze getrouwd. Vijftig jaar wonen ze nu al in de Nieuwsitraat in Koe- waciht. De heer Mariens was naast landbouwer ook kolen- handelaar en dat betekende; „altijd hard werken". Sinds ze genieten van hun pensioen, hebben ze hun zaak overge dragen aan him jongste zoon, die er een modern bedrijf van heeft gemaakt en er nu ook een benzinepomp bij exploi teert. De oude heer Mariens is nog zeer actief en zijn grootste liefhebberij is de duivensport. In deze sport wias hij altijd een van de besten. Hij heeft de afgelopen decennia honder den eerste prijzen in de wacht gesleept. Het feest begint donderdag met een mis om 14.00 uur. Daarna begint het feest in de zaal van Van Ruimste in de Kerkstraat in Koewacht, Bel gië. Gelegenheid tot feliciteren is er van 17.00-18.00 uur. GRAAUW Aan de zon dagschieting op twee wippen in zaal de Caluwé hebben 37 schutters deelgenomen. Op de eerste wip werd de hoge vogel afgeschoten door A. de Nijs uit Hulst. De eerste zijvogel was voor R. Verschuren, de tweede zij vogel voor T. Grom- been, beiden uit Graauw. Op de tweede wip werd de hoge vogel bemachtigd door C. de Cauiwer. De eerste zijvogel ging naar A. Asselman, beiden uit Hulst. De tweede zijvogel was voor T. Crombeen. Het grootste aantal kleine vogels werd in de wacht gesleept door F. Vonk uit Kapellebrug met een totaal van zes stuks. HENGSTDIJK Aan de za- terdagschieting op twee wip pen bij Van Dijk hebben 35 schutters deelgenomen. Op de eerste wip werd de hoge vogel geschoten door F. van Kruys- sen uit Kloosterzande, die te vens de eerste zijvogel wist te verschalken. De tweede zijvo gel was voor Th. Pauwels uit Axel. Het grootste aantal klei ne vogels werd in de wacht gesleept door R. van Esbroeck uit Lamswaarde met een to taal van vijf stuks. Op de tweede wip werd de hoge vo gel bemachtigd door G. Pau wels uit Groenendijk. De eer ste zijvogel ging naar Th. Pauwels. De tweede zij vogel was voor F. van Kruyssen. Het grootste aantal kleine vo gels werd afgeschoten door P. Claessen uit Lamswaarde met een totaal van zes stuks. HULST In café W. Blom- maert te Hulst werd een bin- nensehieting gehouden op de liggende wip, waaraain 40 schutters deelnamen. Er werd geschoten op twee wippen. W. Blommaert uit Hulst werd de meest succesvolle schutter. Hij slaagde er in een hoogvogel en een zijvogel te doen tuime len. De uitslag luidt als volgt: wip 1: de hoogvogel werd ge schoten door W. Blommaert te Hulst, de eerste zijvogel door V. de Vos te Huist, de tweede zij vogel ging naar W. Blom maert te Hulst. De meeste kleine vogels, vier stuks, wer den geschoten door A. Stal laert uit Boschkapelle, F. Vonck te Kapellebrug en M.L. Blommaert te Hulst. Wip 2: De hoogvogel was voor L. Verbraecken te Hulst, de eer ste zij vogel voor L. Prenen te Hulst, die tweedie zijvogel ging naair L- Taalboom te Zuiddor- pe. Het hoogste aantal vogels, vier stuks, werd geschoten door A. de Koek en L. Fas- saert, beiden uit Hulst. Zater dag wordt opnieuw een bin- nensehieting georganiseerd, aanvang drie uur. KOEWACHT Aan de sehieting van de Sportvrien den bij De Guchteneire ls door 56 schutters deelgeno men. De hoge vogel werd ge schoten door Paul Martens en de eerste zijvogel was voor J. Ferket, beiden uit Koe wacht. De tweede vogel werd ge schoten door A. Baert uit St.- Niklaas, terwijl L. de Guchte neire uit Koewacht de meeste kleine vogels voor zijn reke ning nam, namelijk drie stuks. Zondag werd een paling- schieting gehouden bij Al de Kind, waaraan 55 schutters deelnamen. De hage vogel werd in de wacht gesleept door Alb. de Vos. Beide zijvo gels waren voor Rym Baert en P. Groenewegen, allen uit Koewacht. De meeste kleine vogels vielen in handen van Roza Zagers uit Axel, drie stuks. Aan de zondagschieting bij R. Clapdorp in Koewacht, Bel gië, namen 54 schutters deeL De hoge vogel ging naar W. de Clerck. De eerste zijvogel was voor G. Verstraeiten. De twee de zijvogel voor Art. van Overloop en de meeste zijvo gels waren voor Alp van Poe- le, vijf stuks. Alle prijswin naars zijn afkomstig uit Koe wacht LAMSWAARDE Aan de zondagschieting op twee wip pen, gehouden in de zaal bij P. van Oeffelen, hebben 54 schutters meegedaan. Op de eerste wip werd de hoge vogel geschoten door H. van Water schoot uit Hengstdijk. De eerste zijvogel ging naar Th. Pauwels uit Axel. De tweede was voor A. Mahu uit Lamswaarde. De extra hoge vogel werd bemachtigd door E. Pauwels uit Kloosterzande. Het grootste aantal kleine vo gels werd in de wacht ge sleept door Th. Pauwels uit Axel met een totaal van vijf stuks. Op de tweede wip werd de hoge vogel afgeschoten door G. van Driessehe uit Lamswaarde. De eerste zijvo- gel ging naar Th. Pauwels uit Axel. De tweede was voor A. Mahu uit Lamswaarde. De extra hoge vogel werd be machtigd door E. Pauwels uit Kloosterzande. Het grootste aantal kleine vogels werd in de wacht gesleept door Th. Pauwels uit Axel met een to taal van vijf stuks. Op de tweede wip werd de hoge vo gel afgeschoten door G. van Driessehe uit Lamswaarde. De eerste zij vogel was voor Th. Pauwels. De tweede zijvogel ging naar W. Pauwels, beiden uit Axel. Her grootste aantal kleine vogels werd bemach tigd door A. Mahu uit Lams waarde met een totaal van drie stuks. NOORDSTRAAT Aan de zaterdagschieting op twee wippen in zaal Menheere, heb ben 31 schutters deelgenomen. Op de eerste wip werd de hoge vogel afgeschoten door A. Verhoeven. De eerste zijvo gel ging naar J. Hoop. Beiden kwamen uit Kloosterzande. De tweede zijvogel was voor Th. Cambeen uit Walsoorden. De extra hoge vogel werd be machtigd door J. Hoop. Op de tweede wip werd de hoge vo gel in de wacht gesleept door Th. Cambeen. De eerste zijvo gel was voor E. de Maar uit Ossenisse. De tweede zijvogel ging naar A. Verhoeven. De extra hoge vogel werd afge schoten door J. Serrarens uit Stoppeldijk. Het grootste aan- tal kleine vogels werd in de wacht gesleept door G. van Poorten uit Ossenisse met een totaal van drie stuks. NOORDSTRAAT Aan de zondagschieting op twee wippen in de zaal bij Men heere hebben 44 schutters deelgenomen. Op de eerste wip werd de hoge vogel afge schoten door Th. Cambeen uit Weisoorden. De eerste zijvogel was voor A. van Gassen uit Ossenisse. De tweede zijvogel ging naar F. van Kruyssen uit Kloosterzande. De extra hoge vogel werd bemachtigd door R. Hermans uit Ossenisse. Op de tweede wip werd de hoge vogel afgeschoten door G. Pauwels uit Groenendijk. De eerste zij vogel was voor J. Bo- gaert. De tweede zij vogel ging naar F. van Kruysen, beiden uit Kloosterzande. De extra hoge vogel werd bemachtigd door J. Verhoeven uit Kloos terzande. Het grootste aantal kleine vogels werd in de wacht gesleept door R. Her mans met een totaal van zes stuks. Burgemeester mr. M Somers van Hontenisse heeft gistermiddag in Hotel van Leuven te Kloosterzande aan 162 leerlingen van de acht basisscholen in de gemeente Hontenisse het verkeersdiploma uitgereikt. Het praktische gedeelte van het verkeersexamen werd vorige week dinsdag afgewerkt in Vogelwaarde. verueersexamen Bij deze uitreiking van de verkeersdiploma's waren o.m. aanwezig de wethouders P. Everaert en W. Lambert, gemeentesecretaris B. de Schepper, de voorzitter van Veilig Verkeer Nederland afdeling Kloosterzande F de Waal, de groepscommkSt vm Z rifks- bastescholen S en examlnator wachtmeester le klasse A. v. d. Broecke en de hoofden en onderwijzend personeel van de diverse Burgemeester Somers feliciteerde de geslaagden en wees hen er op dat dit hun eerste diploma was, waarvoor zij hard hun best hebben gedaan. Hi] betrok in zijn gelukwens tevens de onderwijzers, de politie en de afdeling Kloosterzande van Veilig Verkeer Ne derland, die zich voor dit resultaat hebben ingespannen. verdeer ivc- Nadat alle 162 diploma's waren uitgereikt konden de jongelui, als beloning voor hun inspanningen, gaan genieten van een kinder- film. Zij kregen een heel spannende avonturenfilm in kleur te zien, getiteld „Het geheim van de vallei" Na afloop maakte de heer Koopmans, hoofd van de Schakelin Vogelwaarde, nog van de gelegenheid gebruik, om een pluimpi doe'nvePrlopenan Broecke te zetten> v00r he* vele werk dat hij verzette om het verkeersexamen tot in de puntjes te VOOR EEN GOEDE BRIL UURWERK HEIKANT Wie afgelopen „ondag en maandag het tv- toestel heeft gelaten voor wat het was om nog eens te gaan kijken naar het „goeie ouwe" amateurtoneel heeft in Hei kant geen verloren avond ge had. De Heikantse Komedie onder regie van Fons Piers- sens heeft op beide avonden de goed gevulde zaal van het verenigingsgebouw weten te amuseren en vaak hartelijk la ten lachen- Gebracht werd „Een aap op visite", een blijspel in drie bedrijven van Dick van Maas land. Dat het succesvol pre senteren van een blijspel voor de gemiddelde amateurvereni- ging vaak geen eenvoudige taak is, heeft ook de Heikant- se Komedie moeten ondervin den. Dat er door regisseur en spelers zeer hard gewerkt was om de voorstelling te laten slagen was dan ook duidelijk te merken. Het stuk beschrijft de bizarre toestand ten huize van een brave ambtenaar van Knorhanen De zeehengel club „De Knorhanen" houdt »ndag 15 april haar tweede dubwedstrijd. Er zal gevist worden van 11.30 tot 14.30 uur. Dat ge nept in de Westersdhelide na- Eij de Eendrachtpolder in Zwmslag. Rommelkuil De aange- I kondigde actie van de jeugd soos de Kuil om in Heikant 1 spullen op te halen voor een rommelmarkt op tweede paas- I dag, is in verband met het slechte weer in het afgelopen weekeind uitgesteld. De actie wordt nu zaterdag 14 april ge houden, tegelijkertijd met de I actie in St.-Jansteen. het miiinisterie, die eesn zeer bijzondere gast te logeren krijgt: een aap in mensenge daante. Een buitengewoon hu moristische creatie van Eric Cólsen. Dat de regisseur bij de keuze van het stuk duidelijk was uitgegaan van het spelers- materiaal waarover hij kon beschikken, bleek uit het ver rassend optreden van Hubert van Waesberghe als krent. Een natuurlijke creatie, gespeeld op een ontspannen wijze. Ja- mer was, dat de verstaanbaar heid soms wat te wensen overliet. Wim Fiemens en Ina Magerdams-Weemaes als Al fred en zus Moerman speelden hun rol op een overtuigende wijze. Een oudere en meer laconieke typering van zus Moerman had wellicht bijge dragen tot een meer genuan ceerde voorstelling. Ria de Putter-De Bot bracht op leuke en aannemelijke wijze de spi onne Tanja Mertens ten tone le. De nieuwelingen bij de Heikantse Komedie, Lucie Ferket als Ria en Ingrid Fer ket als de stenotypiste kwa men pas na de pauze goed uit de verf. De slome rol van Pummy werd het gehele stuk goed volgehouden doo-r Willy van Buinder. Last but not least: opoe Bakker, iemand om niet al te lang mee bevriend te blijven. Leuk getypeerd door Maria van Bunder-Van Weasberghe. Al met al een leuke voorstelling, waaraan ook de voortreffelijke rolken- nis, de kostumering en niet te vergeten de verzorgde grime van W. Beulaert het hunne bijdroegen. Waardering ook voor spelers en medewerkers, die na de voorstelling ook nog het enthousiasme op moesten brengen om de zaal schoon te maken en op te ruimen. T- V. D. BERG- VERWILLIGEN (Van onze correspondent) NIEUW-NAMEN Na de geslaagde koninginnedag-festi viteiten vorig jaar, georgani seerd door de jeugdcommissie van de Vv. Clinge, gaat de commissie nu via een huis- aan-huis-circulaire een beroep doen op de ouders van de jeugd. Gevraagd zal worden, be hulpzaam te zijn op 30 april en ook zal een financiële bij drage worden gevraagd. Op 13 april om 18.30 uur houdt de jeugdcommissie een inzame lingsactie om op die manier de kosten te kunnen dekken. In de circulaire zegt de commis sie, dat men herhaaldelijk de klacht ontmoet, dat de ouders zo weinig geïnteresseerd zijn in de verrichtingen van hun kinderen in de sport. „Hoeveel circulaires men ook uitstuurt en de ouders uitnodigt eens op het sportveld naar hun zoon of dochter te komen kijken: het is allemaal tevergeefs, de ou ders komen niet. Ze geloven het blijkbaar wel", aldus de commissie. De leden van deze commis sie vinden het juist bijzonder belangrijk dot er een grotere belangstelling zou bestaan. „De jeugd moet immers bege leid worden". „Daarom", aldus de circulai re, „hebben we die ouders bij de sport zo dringend nodig". Oudiers, die daadwerkelijk behulpzaam willen zijn bij de viering van koninginnedag kunnen zich opgeven vóór 20 april. Dat moet gebeuren bij de secretaris van de jeugd commissie, Kon. Julianastraat 37. Ze zullen daarna bericht ontvangen wat gedaan moet worden. gelijkheid. Het bestaat niet, dat die zestien man want meer zijn het er niet deze prodiuiktie leveren. We weten bijna precies wat ze wel doen. Als er bij Clitex wordt ge zegd, dat er ondanks de sta king toch nog zoveel wordt geproduceerd, dan is er voor ons geen reden om de staking oip te heffen". Tot slot: „Als we straks te rugkeren maar het bedrijf, dam met lachend gezicht. Want dan hebben we in ieder geval ge wonnen. Als het een of ander chefje vervelend durft te doen, dan is er nog geen vuil tje aan de lucht. De boel gaat binnen 20 minuten weer plat als het moet". (Van een onzer verslaggevers) CLINGE Elke week, dat er gestaakt wordt, betekent volgens de stakingsleiding in Clinge voor de Clitex een omzetverlies van 450.000 gulden. Er bestaan nog steeds geen plannen om de actie op te heffen, „Het overleg, dat elke week wordt aangekondigd hoort bij de psychologische oorlogvoe ring. We gaan deze week niet meer aan het werk, wat er ook gebeurt", verklaarde gis teren een van de stakingslei ders in het actiecentrum. In de Troubadour hangen de span doeken, die vorige week goede diensten hebben bewezen bij de massademonstratie in Am sterdam. Op een daarvan staat: „Bakkenist: U zal de Zeeuwse laagstbetaalden leren kennen, zoals ze zijn: kei hard". Het begint er naar uit te zie®, dlait dit een voornemen is, dlat koste wat bost waarge maakt zal worden. De staking begint d-e niet-werkende Cli- tex-medewerkers nog lang niet te vervelen. De stakers profiteren van het zonnige weer, om karweitj-es op te knappen waar ze anders niet toe komen. Bennie Warnier: „Je kunt hier maar op één manier pa niek schoppen dat is door 's morgens rond een uur of elf mee te delen, diat iedereen weer aan het w-erk moet. Ze willen winnen". Met enige minachting heb ben de meeste stakers de be lichten over zich heen laten gaan, dat een deel van het kantoorpersoneel de machines draaiende zou houdt».. Oetwü- feld wordt aan de juistheid van de uitlating van een van de kantoorbeambten, dat ze goed zouden zijn voor een derde van de normale produk- tie. Actieleider Bennie War nier heeft daaruit zijn conclu sies getrokken. „Er is voortaan geen enkele reden meer om een snipperdag te weigeren. Het is nu wel duidelijk, diat het kantoorpersoneel verschil lend® taken kian overnemen" En verder: „We zijn blij, dat het kantoor-personeel nu einde lijk inziet, dat dat premiestel sel ook niet alles is". Weinig waardering voor het feit, dat de kantoor - beambten hopen op een extra honering voor hun inspannin gen. „Dat is een regelrechte vorm van onderkruiperij", al dus het commentaar. „W-e ho pen, dat de directie die extra honorering in de stakingskas zal stoppen". Er wordt overi gens ook getwijfeld aan de „ba sis van vrijwilligheid" waar mee de karabC'Oriaeambten in de fabriek aan Me slag zijn gegaan. „We beschikken over aanwijizingen, diat ze onder druk worden gezet", aldus de aotieleiding. Bennie Warnie hecht ook weinig geloof aan de medede lingen, dat Clitex nog een der de van de produktie draait. „Dat is een godsganse onimo- (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) KOEWACHT Het echt paar August Mariens (76) en Maria Pieteirs (75) aan de Em- mabaan in Koewacht viert dinsdag 17 april het gouden huwelijksfeest. De heer Mariens heeft veer tig jaar lang gewerkt als land arbeider op het landbouwbe drijf van Simon van Hoeve in Axel. In de laatste tien jaar was hij werkzaam bij de B-e- oostenlblijpiolder. Het echtpaar Martens is nog kerngezond en heeft drie kin deren: een dochter en twee zoons, allen getro-uwd. Op de vraag aan de heer Mart-ens of hij met zijn vrije tijd raad weet, antwoordt hij: „Ik kom als verwoed henge laar tijd tekort". Het is zijn lust en zijn leven om zijn hengel uit te werpen en woendags is hij meestal te vinden in de bejaardensoos voor het leggen van een kaart je. Het feest op dinsdag begint met een mis uit dankbaarheid om 14.00 uiur, opgedragen door pastoor Van Wezel. Daarna worden de feestelijkheden voortgezet in de zaal bij G. van Rumste aan de Kerkstraat in Koewacht, België, waar van 16.00 tot 17.30 uur gelegenheid is het gouden paar te felicite ren. Laatste kaarting Aan de laatste kaarting van het win terseizoen. georganiseerd door het NKV, is door dertig spe Iers deelgenomen. De eerste prijs ging naar Eug. de Block - J. d'Hondt; 2, Alb. J-ansen-Ch. Aerts, 3. G. van Dorsselaar- Ed Stevens, 4. J. Verheyden - P. Danckaert Irogisterijartikelen. lermijn een 8-19 jaar. ijs op een heldere beschaafde manier ats voor een net allerlei werk- e aard wil helpen, prettig arbeidskli- is, 7.6% vakantie, gratificatie. f Stakers in het actiecentrum in Clinge doden de tijd. met ons kantoor ie Meustraat 5-7, :n vraag naar onze die u gaarne alle en. Van een onzer verslaggevers) HULST „Een etterpuist, Uie weggesneden moet wor- JJ® zo heeft burgemeester P. - MolUioff de activiteiten van i <<e Hulster sexclub Piccolo ge kwalificeerd, nadat op last van i v™ de lifeshows in deze crab zijn stopgezet. De sex- cinema van Piccolo is volgens ten polit'e ongemoeid gela- De afgelopen dagen zijn «uoniitreinit enige misversta- aen gerezen. Adjudant A. J®Dove heeft gisteren be- „afde maatregel niets Mstaamde heeft met de uit- Pjaak van de kantonrechter. .fx-dnema kan dus voor- gewoon doordraaien. De iiitd j'311 B. en W. richtte zich uitend tegen de lifeshows, gegeven werden in een pand aan de Nieuwstraat. Dit pand is gesloten en mag door niemand anders dan de eige naar betreden worden. Dege nen, die er wel inkomen zijn strafbaar. Het besluit van B. en W. zal overigens worden geëffectueerd. Het college zal voorlopig het kort geding af wachten, dart is aangekondigd door de raadsman van de sex- club-edgenaar. Door de politie wordt er op toegezien, dat de maatregelen worden nageleefd en als er deze week toch nog lifeshows gegeven worden, zal er bij het gebouw een politie agent worden geposteerd, al dus de mededelingen- De eige naar van de sexclub, Fred Baars, trekt de juridische juistheid van de maatregelen in twijfel en hij vindt daarbij zijn advocaat aan zijn kant. Fred Baars;: „De tijd wordt hierdoor misschien dan wel geen 25 jaar teruggedraaid, maar in ieder geval toch wel vijf jaar. Ik zou het zo willen omschrijven: eerst geef je ie mand een appeltje om in te bijten en als hij het dan lek ker vindt, neem je het hem weer af. Aanvankelijk heeft de gemeente alles goed gevonden en hebben ze ons investerin gen laten doen en dan krijg je dit". Burgemeester Mo-lthoff kent geen pardon met de lifeshows van de sexclub, waar overi gens pittige entree-bedragen betaald moeten worden. „We willen die troep nu eindelijk wel eens weghebben", aldus het commentaar van de Hul ster burgemeester. Volgens wiens mededelingen de slui ting inderdaad niets met de uitspraak van de kantonrech ter heeft te maken. De activi teiten van de club zijn in strijd met artikel 110 van de strafverordening, aldus burge meester en op grond daarvan is het gebouw gesloten. Arti kel 110 stelt het bij herhaling geven tot gelegenheid van on tuchtige handelingen strafbaar. Sexclub eigenaar Baars: „De burgemeester bepaalt toch niet of er sprake is van ontuchtige handelingen. Dat is de taak van de rechter". Volgens het commentaar van Fred Baars liggen de problemen voor een deel ook in de persoonlijke sfeer: „De politie komt er bij ons niet in. We verlenen geen enkele medewerking. Ze krij gen bdj ons geen gelegenheid om naar films te kijken en een pilsje te drieken. Als ze willen komen kijken: akkoord, maar ik wil niet dait mijn klanten lasüg gevallen wor den".

de Stem | 1973 | | pagina 7