Zesde nacht van Zaamslag ook beste nacht van Zaamslag Canisvliet moet heel snel gered worden Havenarbeiders gaan stemmen Hilda van Abjosam beste Internationale klasse op expo Duitse herders De Stem/De Vrife Zeeuw Awl-kschadiging MILIEUCONFERENTIE: Congres invaliden te Terneuzen Hond protesteert tegen TV-reclame Sluis in zeeland Belangstelling gering voor speelmee-dag PGES LAGEN 001 ERBRAND PvKEER IN ETKANT EBLOKKEERD B.V. PHILIPS HOUDT NEDERLAAG- TOERNOOI Brug over Axels kanaal verdwijnt Terneuzen (Vm ons» correspondent) ZAAMSLAG De Zeeuwsch Vlaamse Automo- bielsport Club (ZEVAC) orga niseerde in het afgelopen week end de '«sde nacht van Zaamslag. Dank zij de perfec te organisatie en het grote aantal deelnemende equipes overtrof deze kaartleesrit in menig opzicht de toch al zo succesvol verlopen vorige uit- gaven» Er werd dan, ook zondag- morgen vroeg, na afloop van deze monsterrit aam de finish en daarna in het gezellige res taurant De Huifkar te Absdale geen wanklank gehoord en ve len bleven dan ook na de ver moeienissen van de laatste uren, rustig en ontspannend bijeen in een sfeervolle stem ming, wachtend op het mo ment dat de rekenkamer met de eindklassering gereed was. Pas nadat Zevaevoorzitter A.E. Wolfert uit Terneuzen deze te gen 6 uur 's morgens bad be kendgemaakt en het daglicht reeds was aangebroken was de Zaamslagse nacht letterlijk en figuurlijk pas voorhij. Onder de ruime belangstel ling vooral vam de jeugd, wer den zaterdagavond te 19.00 uur de deelnemende equipes (26 i nde A-klasse, die ruim 200 kilometers voor de wielen hadden en 37 B-klassers, die 116 kilometer hadden te rij den) door speaker S. van Hoe ve uit Axel weggepraat. Ook onze equipe, waarin wij als gast die eerste 100 kilome ter meereden, gaat met als startnummer 21, aan het stuur D. Hendrikse uit Terneuzen en navigator E. Voerman uit Hulst vlekkeloos van start. De vele wendingen dn het eerste traject, systeean bolletje-pijl tje, met enkele zeer moeilijks punten in de bebouwde kom van Sas van Gent, waar ge makkelijk enkele controles ge mist kunnen worden, doen de kaartlezen opmerken: „Dit is op z'n Brabants, men leert duidelijk bij hij de Zevac. Bij de vaste tójdoontrole te Isabellehuis liggen we 7 mi nuten voor op het geplande tijdschema, anderen hebben reeds een achterstand daarop van .5 tot 8 minuten. Het tweede traject 65 kilometer blinde lijn, is met name in het begin nogal lastig, herhaalde lijk wordt eventjes gestopt voor overleg. „Een, vrij pittig st,uk", merkt Voerman op. Toch heeft onze equipe een winst van 9 minuten na liet voltooien hiervan. Alleen het derde traject, kortste afstand van punt naar punt, waarbij in de buurtschap Mauritsfort nabij Hoek vele equipes aan het zoeken zijn, leverde ons een verlies op van 11 minuten. Desondanks meenden onze Al- fa-Komeo rijders het goed ge daan te hebben, een veronder stelling die naar later zou blij ken juist was. De equipe eindkgde in de A-klasse als eerste Zeeuwse op de derde plaats achter twee Brabant se. Na de ravitaillering in Zaamslag en een rustpauze van een uur volgde het twee de gedeelte met een 100 kilo meter pijlenrit, door Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen. De uitslagen waren: A-klas- Ridder Krabbenrijders Bergen op Zoom, 2 J. Huls - J. van de Elshout Baranierijders Breda 289, 3 D. Hendrikse - E. Voer man, Zevac Terneuzen-Hulst 341, 4 L. en J. Herwegh Zevac Sint-Jansteen 348. 5 R. van Gremherghe - W. Verschrae- gen Zevac Koewacht 360. 7 Th. Rodrigo - K. Donze WZA Terneuzen 369. 7 A. Wouters - L. Smit MAC de Zeeuwen Souburg 396, 8 hr. en mevr. Haselager Zevac Koewacht 417. 9 J. Hamelink - P. Beulens De Zeeuwen Middelburg 425. 10 hr. en mevr. Kolijn, WZA Oostburg 426. 11 T. en W. van Tiggelen Zevac Biervliet 471 12 Hr. en mevr. Nieuwenhuij- zen De Zeeuwen Kruindngen 487, 13 P. en G. Buijze, Zevac Terneuzen 498. 14 K. van Hoe ve - J. de Putter Zevac Zaamslag 502. 15 E. Kupers - J. Schuitema De Zeeuwen Vlis- singen 582. B-klasse: 1 W. van Beeren- donk - C. Boogerd, De Zeeu wen Vlissmgeti 30 strafpunten, 2 I Vucmec - R. Dekker; Krabbenrijders Ossendrecht 151, 3 A. van Oorschot - T. de Baerdemacker WZA Aarden burg 194, 4 P. Heiden - C. Lidner ASC Merwerijders Rotterdam 220. 5 C. en H. Bil der beek Zevac Tern euzen 234. 6 C. Stalk - J Koetsen- ruyter De Zeeuwen Vlissingen 243. 7 H. die Mooij - G. Belet, Krabbenrijders Bergen op Zoom 257. 8 M. Meijers - R. den Dekker WZA Oostburg 276. 9 W. Bolssens - R. van Duyse De Vossenrijders Cldnge 291. 10 H. Sponselee - H. van Laarhoven RC de Vossenrij ders Terhole 292. (ADVERTENTIE) doko^de allerbeste voeding voor uw bond De bond van de familie B. to H. reageert op merkwaardige wijze op TV-reclame. Steeds wanneer er reclame voor hondevocdsel op bet scherm verschijnt, heft lrtl een luid geblaf aan, rent naar de keu ken, neemt een liap van zjjn Doko brokjes en gaat dan met een te vreden snuit voor de beeldbuis liggen. Een beleende dierenpsycho loog, gevraagd naar een verklaring voor dit vreemde gedrag, gaf als zijn mening: "Ook dieren is niets men selijks vreemd. Op deze manier wil de hond daadwerkelijk van zijn voor keur voor Doko getuigen. Hij wil de honden op de TV als het ware laten zien, dat hij met Doko beter af is dan zij." Smakelijk en gezond Doko is er nu ook in verpakkingen van 1 en 2% kg. Elke hond kan er van genieten. Doko is een complete brokjesmaaltijd. Alleen verkrijgbaar In speciaalzaken voor dierbenodigdheden. Inbraak Zondagnacht werd ingebroken in de super discount aan de St. Annastraat te Sluis. De daders drongen het pand binnen aan de ach terzijde waarmee zij een ruit van die deur van het zich al daar bevindende dagverblijf van het personeel, vernielden. Doordat de verbinddngsdeur tussen het dagverblijf en de winkel gesloten was, slaagden zij er niet in de winkel te betreden. Er werd dan ook niets gestolen. (Van onze correspondent! TERNEUZEN De rijkspo litie te water heeft de naam van het schip ontdekt dat eni ge tijd geleden de afvalwater leiding in de Westerschelde zou hebben beschadigd. Er kon echiter niog geen naam genoemd worden omdat irn de tijd dat het feit plaats had en werd ontdekt, zoveel ruimte is, dat het niet als uitgesloten moet worden ge acht dat een ander schip d# schade heeft veroorzaakt. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De door de Centrale Stichting voor Soci- aal-Kultureel Werk georgani seerde „speelmee-dag" heeft slechts magere belangstelling van de zijde der deelnemers getrokken. Slechts een twintigtal perso nen heeft in heit buurtcentrum De Sluis deelgenomen aan de verschillende activiteiten zoals het maken vain een hoorspel, het spelen met geluid en het opbouwen van een creatief spel. Ondanks heit teleurstellend aantal deelnemers is er toch met veel plezier en animo aan de speelmee-dag gewerkt. Be sloten is, dit seizoen nog min stens tweemaal een dergelijke dag te houden, waarbij men uiteraard hoopt op een grotere deelname. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20 uur: Turks fruit 18 jr. Markiezenhof, expositie van beeldhouwwerken van o.a. Ag nes Berok, Fileter Biest, Mari an Gbbiius. en Henk Oosten brink (tot 29 april) daigelijks van 14.00-17.00 uur. Hal Stadhuis, tentoonstelling Mia liefhebbers van Gijzel (t.m. 30 april). GOES Grand, 20 uur: Turks fruit 18 jr. Museum v. N.- en Z.-Beve land, expositie „Met plaat en prent", het oude Beveland herkend" (t.m. 14 april) Ma. t.m. vrirjd. van 10.00-12.00 en van 13.30-17.00 u, zaterdags van 14.00-17.00 uur, op zondag gesloten. HULST Bioscoopgebouw. 20 uur: Bij de beesten iaf al. KORTGENE Les Deux Chapeaux, exposi tie werken van de Veerse schilderes Mies Caillenfels- Karsten (t.m. 27 april) Ma t.m. zat. van 9.00-12.00 u en van 14.00-17.00 u. zondag van 10.00-16.00 uur. Galerie Opus, expositie van de Veerse schil deres Mies CalUenféls-Karsten (t.m. 27 april). Mia. t.m. vrij dag van 9.30-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur, zat. van 14.00- 16.30 uur. MIDDELBURG City, 20 uur: Turks fruit 18 jr. (Van onze correspondent) TERHOLE Door ombeken- oorzaak is In een partij ooi, opgeslagen in een kip- ren langs de Hulsterweg 'bij café De Krooin brand (staan. Onder het hooi zat een eend broeden. Het hooi en een owealheid hout is totaal ver- rand. Er zijn geen dieren om komen. Wel gingen een of ee hroednesten verloren. De enaar slaagde er met eigen iddelen in om het vuur te 1. Gevaar voor belen ende percelen was niet uan- aig. (Van onze correspondent) HEIKANT —Twee vracht- Stencombinaties die giste rmiddag in de Juliana- mat te Heikant frontaal op kaar botsten hebben het ver- "r voor enkele uren volledig tblokkeerd. Dit moest via 'Herwegen worden omge- d. wagens werden aan voorzijde zwaar bescha- en moesten met twee elwagens worden wegge- "~Tt. De inzittenden kwamen met de schrik vanaf. (Van een onzer verslaggever») SAS VAN GENT Het is «1e allerhoogste tijd dat de Ca- nisvlietkreok bij Sas van Gent gered wondt van de algehele ondergang als gevolg van het rioolwater van de Belgische grensgemeente Zelzate. Als een rode draad liep deze con- rlusie door alle betogen heen op de in het gemeentehuis van Sas van Gent gehouden milieuconferentie. natuurgebied van de Cands- vlietikreek. Grote afwezigen op de door voorzitter W. Don, lei der van de Statenfractie van de PvdA in Zeeland, als een zo breed mageliijke hearing beti telde bijeenkomst, waren, de uitgenodigde minister van Volksgezondheid en Leefmi lieu J. de Sanger en diens departementshoofd dr. W. de Nijs. burgemeester G. van Baele van Gent en het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Centraal in de discussies, waardoor velen naar de Sasse raadzaal waren gekomen, stond de steeds maar toene mende verontreiniging van het (Van onze correspondent) TERNEUZEN In het ka der van het 10-jarig bestaan van biljartvereniging Philips organiseert deze vereniging een nedcrlaagtoernooi, waar voor 21 verenigingen inge schreven hebben. De wedstrijd bv. Philips - de Kroon uit Hulst, gespeeld in café Du Commerce te Ter neuzen, was de zesde wed strijd in deze serie. Er werd gespeeld over 20 beurten andstoten. De Hulstenaren wonnen de ze wedstrijd met 126154. De persoonlijke uitslag ziet er als volgt uit: F, Thiielen - E. Taal man H>32, E. Pioavet, - J. van Kerckhoven 5322, E. Neufeglise - Th, Schauwaert 1734, J. Strijdonck - J. de Bot 1521, P. Moes - J. Taal man 2545. De stand van dit nederlaag- toernooi is op dit moment: 1. De Kroon Hulst, 2 bv. Wals oorden, 3 bv. St.-Jamsteen, 4 bv. Biervliet, 5. KOT Terneu zen, 6. bv Yzcndijke. Wel aanwezig was het G.S.- lid J. Stenivert, maar dez# zat er in zijn kwaliteit van Star tenüid. Loco-burgemeester W. Colsen van Sas van. Gent on derstreepte in zijn openings woord de volgens hem on houdbare toestand van de grensoverschrijdende milieu vervuiling vanuit België. Burgemeester T. Danschiut- ter van Zeltzate bestreed dat zijn gemeente die belofte om een betere afvoer van het ri oolwater te verzekeren niet was nagekomen. De vervuiling van de Canisvliet kreek is volgens hem het gevolg van grote infrastructurele wenken in het Industriegebied bij Zel zate Het gemeentebestuur van Zelzate heeft nog niet zo lang geleden besloten de afvoer van de plaatselijke riolering in drie fases uit te voeren. Hierna werd nog het woord gevoerd door de heer Joh. van der Steen, conservator van de Oaniisvüietkreek, prof. dr. A, Heijndrickx van de Gentse uniiversiiteiit („de grootste schuldige zit in Brussel op het ministerie van volksgezond heid en leefmilieu") en prof. J. Voets, eveneens van de Gentse universiteit. OOSTBURG Ledel Theater, 20 uur: htj de beesten af a.l. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal)', 19.30 uur; Rotterdams Fhilhar- monisch Orkest o.Ijv. Erich Lernsdorf en solisten Dc Doe len (Kleine zaal), 20.30 U: Al- fons en Aloy3 Kontorsky (pia no), Christoph Caskel en Heinz König (slagwerk) Picolo Theater, 20.15 uur: „Pferafar- ce" door toneelgroep Theater, Schouwburg, 20.15 uur: Op blote voeten in het park" van Nei' Simon door het Rotter dam Toneel Theater De Lanta ren, 12.45 uur: Lunch theater dans-aeademie 20.30 uurt Pop concert Camel en Hunter Mus ket. TERNEUZEN Luxor. 20 uur: Duizend bommenwerpers vallen aan 14 VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Turks fruit 18 jr. HTS. Edisonweg, Lustrum ten toonstelling „Ontwikkeling van Tanzania" (tin. 14 april). Dagelijks van 921 uur. ANTWERPEN Sportpaleis, 20 uur: „Disney on parade". ASSENEDE (B). Galerij Marg. de Boevé, ex positie Eugenio Carmi (Italië) t.m. 15 april. De brug over het Axelse kanaal bij Axel- se Sassing staat op de nominatie om afgebro ken te worden. De brug moet verdwijnen om ruimte te maken voor de uitbreiding van de los- wal voor de NSM. Met het oog op de slechte staat waarin de brug verkeert valt aan ver plaatsing niet te denken mede in verband met de hoge kosten die aan een dergelijke verhuizing verbonden zijn. Tellin gen hebben uitgewezen dat dagelijks altijd nog ongeveer duizend perso nen van de brug gebruik maken. Het te een ver binding in het verkeer tussen Sluiskil-Oost en Westdorpe, Zuiddorpe en Sas van Gent. (Van onze correspondent) GENT Vanmorgen zullen de Gentse havenarbeiders door middel van een geheime stem ming beslissen of zij al dan niet de wilde staking zullen doorzetten. Volgens sommige berichten zou te Antwerpen inmiddels eveneens een, diergelijke actie zijn begonnen, maar dit kon van de zijde van de vakbon den niet worden bevestigd. Wel gal men toe dat er bij de aanwervingen voor de namid dag- en -avondploegen moei lijkheden waren geweest. Te Genit begon de staking vrijdagmorgen jL toen de ar beiders onverwacht weigerden aan het werk fe gaan. Zij eisen betere loonsvoorwaarden en betere veiligheidsmaatrege len. Tot de stemming werd maandag besloten, tijdens een vergadering te Gent. ti'aa onze correspondent) SAS VAN GENT Oh ms het slechte weer is de "match te Sas van Gent c» een succes geworden. Er "den 105 honden ingeschre- '«'nl"aar er meldden zich 18 Oh 9 uur begon de veteri- ,_lre keuring en om even over neb maakten de twee „(Wassers reuen en teven ctl gereed om in de ring te tonijnen, waar ze gekeurd ®den door de heer De Haan °°r de reuen) uit Waddinx- etl ra voor de teven me- .""w Van de Geffen-de Kort .^njindel. Het waren twee «lasses van 19 reuen en 'even. Er werd in beide .rfes een zware strijd gele- ,vo°r de vier best ge ëtste honden. Bij de reuen «den dit: 1 ZG Gazam van Heiderskring van E. Wolf t lilburg. 2. ZG Pastra van -tm Stiphout van A. -tmans Uit Schïjndel. 3 ZG ul 0ri Elsheim van N. Ver- Ulst uit Rotterdam. 4 ZG Ma- jos van Kai-rom van W. Kai- maier uit Gelsenkirchen (Duitsland). Bij de teven werden dit: (van de 23 honden) 1. ZG Utsie van Haus-hannen van de ïeer van Kroon uit Tilburg. 2 4G Geisha van Baus-eyll van ie heer A.P. Krocke uit Gor- tum. 3 ZG Hella van Haus- katstoogte van de heer J. Brouwers uit Tilburg. 4 ZG Asja van Bergerden van de lieer W.F. ten Hoor ir. uit Sas van Gent, tevens lid van kringgroep de Westerschel de. De begrensde klasse was niet groot. Bij de teven waren slechts 5 honden ingeschreven en bij de reuen waren dat er 6. In deze kleine klasse ging het om de eerste twee plaat sen. Bij de reuen werden dit: 1. Basso van Gafiagierihof van de heer P.W.M. Simons uit Hoo- gerheide, 2. Smoky van Haus- din-Dua van M.F. van de Hurk uit NistelTOde. Deze twee honden werden gekwali ficeerd met zeer goed. Bij de teven werden dit: 1. ZG Moni van de Bospad van de heer L. van de Broek uit Deurne. 2 ZG Hester van Uiverliners- heim van de heer J. Hozeman uit Rotterdam. In de open klasse reuen en teven zaten verscheidene Ne derlandse tophonden, die op internationaal niveau al huil kunnen hebben waargemaakt. In deze klasse kunnen de honden met de kwalificatie „uitstekend" gekwalificeerd worden, daar dit allemaal vol wassen honden zijn. De uitslag bij de reuen: 1 Uitstekend: Harald van Haus-hanne van de heer J. Amersfoort uit Til burg. 2. uitstekend: de op de wereldkampioenschappen als derde geklasseerd, de uitmun tende reu Qual van Twente- bloed van de heer W. Rieken uit Stoppeldijk, Zeeuwsch- Vlaanderen, 3. tevens eerste ZG: Xento van het Slotbos van de heer J.B. Hamelink uit Terneuzen. tevens lid van kringgroep de Westen-schelde en tevens ook de best geklas seerde hond van deze club, zodat hij de persprijs van dag blad „De Stem" in ontvangst mocht nemen. 4. tevens twee de zeer goed: Sax van Golden Fluss van de heer A. Ver- vaeck uit Zomergem (Bel gië). Bij de teven was er een prachtige klasse, die dan ook met 7 uitstekende honden ge klasseerd werd, 1. Uitste kend: Hilda van Abjosam van de heer W.H.G.G. van de Broek uit Deurne. 2 U: Conny van Wi-riashof van de heer Ulveüing uit Rotterdam. 3 U: Jessie van de Molenakker van de heer A.H. Weiten uit Made. 4. U: Gonda van Kai- rom van de heer W. Kaimaier uit Gelsenkirchen (Duits land). Toen de keuring voorbij was was het de taak van beide keurmeesters de kampioen van de clubmatch aan te wil- zen. Deze moest gekozen wor den uit de beste reu van de open klasse en de beste teef van d-e open klasse. Het oor deel van de keurmeesters was dat de teef Hilda van Abjosam de beste was en deze werd dan ook als kampioene uitge roepen. De burgemeester van Sas van Gent, de heer drs. W. Dusarduijn reikte de wissel- prijs uit aan de geleider van de hond, de heer Van de Broek en hing het erekoord met medaille om de hals van d-e hond. Onder een uitbundig applaus van de aanwezigen liepen de twee honden een ererondje in de ring. De orga nisators kunnen terugzien op een geslaagde dag met vele internationaal bekende hon den. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Zondag avond om ongeveer kwart voor elf is de Duitse automo bilist K. H. D. te Sas van Gent tegen een lichtmast gere den, tengevolge van het feit dat hij plotseling naar links moest uitwijken voor een plot seling overstekende voetean- gcr. De bestuurder liep geen let sel qp, maar zijn auto was total loss. De lichtmast liep eveneens zware schade op. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens het jaarlijks invalidcncongres van de Zeeuwse afdeling van het GON, zijnde de Gehandicapten Organisatie Nederland, heeft voorzitter G. van Schaick naar aanleiding van een artikel in Intermediar aangetoond, dat de meeste openbare gebouwen en bedrijven en vervoermid delen niet zijn aangepast aan gehandicapten. Op 90 vam de gebouwen zou wei kunnen staan verbo den voor invaliden. De valide samenleving ziet de gehandi capte medemens te weinig" .al dus de heer Van Sdhiaildk. Hij vond het van het groot ste belang, d-ait extra voorzite- ninigen tijjidlilg worden aange- virealgd. Door de aanwezigen weiden walgen gesteld waar om, door het GON niet is mee gewerkt aan de handtekenin gen-actie van Marcel van Daim voor werktijdverkorting in de sociale werkplaatsen. Door mejuffrouw Koster, directrice van het Lamdéfllijk Bureau -"Min het GpN, werd gesteld, dat bij liet van start gaan van deze actiie de consequenties nog niet te overzien waren. Boven dien was het zo, dat toen de -actie begon, er op bet ministe rie van Sociale Zaken reeds voorstellen klaar l'agen om te komen tot arbeidstijidiverkior- ting. De contributie van de afdeling werd verhoogd van f 15,- tot f 20,- per jaar. Deze verhoging is noodzake lijk om het landelijk apparaat in stand te houden, daar deze van de staatssecretaris van CRM. die heer Vorihoff, geen subsidie krijgt voor het weifc Als bestuursleden werdén her kozen mejuffrouw De Rijk uilt Hulst en de heer De Bakker uit Terneuzen, respectievelijk penn-imgmeesteresse en secre taris. Diefstal De Terneuzensa gemeentepolitie zoekt de da- dier(s) van de diefstal van vnier wielen met bandten van een auto. eigendom van K. te Hoek, die met zijn auto in de Nijverheidsstraat te Terneuzen in de sloot was gereden. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen): HULSTï fefoTSoSO lsNiine")0-3751 GOES: KANTOORUREN: Maandag tm. vrijdag 8.15—12.30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pra ters Brouwen]straat 4, tel 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19.00—21.00 uur, teL 01600-223411 zaterdag^OO—42.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00—22.00 uur, BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. H UISAAN SLUITINGEN REDACTIE: Chet Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9( Terneuzen, tel. 01150-7920, privé tel. 01150-5745; algemeen redac teur Zeeland A. F. Koopman kantoor Kromme Weele 4 Middel burg, ter. 01180-7764, privé tel 01180-7438- redacteur Midden- Zeeland: drs. J. Bouwmans, kant. Klokstr. 1, Goes. tel. 01100-8030, privé Colijnhof 35, Goes; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: G. van Bei kei kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920, privé tel. 01150-4866; redacteur O.Z.-Vlaanderen: A. Vertind, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140-3751, privé teL 01140- 3103; redacteur W.Z.-Vlaanderen: R. van der Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920, privé tel. 01150-4865J sportredactie Zeeland: T. Koomen. teL 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer Trumaniaan 10, Axel teL 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, teL 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100-4316.

de Stem | 1973 | | pagina 5