De Amro Bank heeft vanaf 9 april a.s. haar kantoor Spuiplein 27, Breskens verplaatst naar: Dorpsstraat 25. Geldzaken? De Amro Bank is ervoor. reclame executive UITNODIGING CLUB MOULIN ROUGE Axelse Hen vert FfFRK 12 geldprijzen van f1000,- of één van de 500transistorradio's „Eerst zien" ZIEKEN- VERZORGSTER 2 vakbekwame MONTEURS opent onze exclusieve sexclub adjunktinspekteur(s) Attentie: f 5,- spaarpremie. Verenigde Nederlandse Brouwerijen BREDA-ORANJEBOOM N.V. Meedoen is makkelijk „DE VURSSCHE" GEBR. PLADDET èS GEMEENTE VL1SS1NGEN Bekendmaking openbare vergaderingen Gemeenfe Axel Ronde Waspi verschoven -/ondcidag i) dfji u i y/o U bent van harte welkom bij dit nieuwe kantoor. Want evenals de ruim zevenhonderd andere Amro kantoren in ons land, biedt ook dit kantoor u een attente en vooral vertrouwelijke service bij de behartiging van al uw financiële zaken. Als cliënt van de Amsterdam-Rotterdam Bank kunt u van alle Amro diensten profiteren. Om er een aantal te noemen: de Amro Bank heeft verschillende spaarmogelijkheden (4% t/m 7% rente). De Amro Bank heeft voor u ook de bekende Amro Lening met gemakkelijke aflossings- voorwaarden. De Amro Bank heeft een Privérekening voor u. Voordelen: 1. u krijgt rente, 2. u kunt uw regelmatig terugkerende betalingen (zoals huur, abonnementen, contributies e.d.) gratis automatisch laten overboeken, 3. u bent verzekerd van een vlotte giroservice, 4. u krijgt - op uw verzoek - de beschikking over de Groene Betaalcheques. (U kunt er bijna overal mee betalen zonder contant geld op zak.) En: de Amro Bank bemiddelt voor u bij alle verzekeringen, geeft advies bij beleggingen, levert u reisdeviezen, verstrekt woning hypotheken, helpt u bij internationaal betalings verkeer en kredieten. En niet te vergeten: de nachtkluis en de safeloketten. Kortom, de Amro Bank kan u steeds van dienst zijn. Waarom zou u daar niet gebruik van maken. Dit Amro kantoor is maandags t/m vrijdags geopend van 9.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 16.00 uur. Bovendien op vrijdagavond van 17.00 uur tot 19.00 uur. Telefoonnummer: 01172 -17 55. Wanneer u vóór 28 april a.s. Amro spaarder wordt met een eerste inleg van tenminste 50,- op een 4% Spaarboekje of Spaarrekening, resp. 100,- op de andere Spaarrekeningen, zullen wij als premie 5,- bijstorten. De afdeling Publiciteit van ons bedrijf is een stafafdeling, ressorterend onder het directoraat Marketing. Zij houdt zich bezig met het vaststellen van het reclamebeleid en het plannen en uitvoeren van dit beleid ten behoeve van bier, frisdranken alsmede een groot assortiment wijnen en gedistilleerd. Het hoofd van deze afdeling wil op korte termijn zijn team versterken met een: Zijn voornaamste taak is het assisteren van het hoofd publiciteit bij het realiseren van het reclamebeleid per product, hetgeen inhoudt: - regelmatig contact met reclamebureaus teneinde de voortgang van de opgedragen werkzaamheden te bevorderen; - het begeleiden van drukwerk van werktekening tot en met levering, in samenwerking met onze afdeling inkoop; - het mede vormgeven aan verkoopberichten; - het corresponderen met vakgenoten en consumenten; - het concretiseren van een waterdichte administratieve procedure, als voorpost voor een adequate reclame-budgetbewaking. Van deze functionaris verwachten wij, dat hij een middelbare opleiding heeft genoten, alsmqde een goede opleiding in de reclamesfeer. Bovendien is een aanvullende opleiding op grafisch gebied voor deze functie zeer wenselijk. Ervaring op de reclameafdeling van een bedrijf of op een reclamebureau behoort eveneens tot onze verlangens. Als persoon dient hij over goede contactuele en organisatorische eigenschappen te beschikken, alsmede een productieve instelling. De leeftijd zal dienen te liggen tussen 25 en 35 jaar. Uiteraard is aan deze functie een passende honorering verbonden, terwijl onze secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend te noemen zijn. Indien u interesse voor deze functie hebt kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan onze afdeling Personeelszaken. Nederlands 2e bierproducent en behorend tot Allied Breweries, het grootste drankenconcern in Europa. Ceresstraat 13 te Breda. zorg dat u'tinhuis hebt verkrijgbaar bij de drogist fKXXX- csk', #1 - Verf met Valspar Win met Valspar Doe mee aan het grandioze Valspar verftoernooi. Schilder met Valspar, de sterke verf. Bent u zeker van perfekt schilderwerk. Maakt u bovendien een beste kans om te gaan strijken met schitterende prijzen: Meedoen aan het Valspar verftoernooi betekent bovendien kans maken te worden uitgeroepen tot de beste doe-het-zelf schilder van 1973! U ontvangt dan een unieke trofee: Stap naar de Valspar winkel, haal de Valspar verf die u nodig heeft en u ontvangt het Valspar deelnameformulier. Vul dat formulier thuis rustig in. Geef antwoord op de vragen, maak het rijmpje zo origineel mogelijk af en stuur uw formulier in. Méér is niet nodig om een transistorradio of zelfs f 1000,- in kontan ten en misschien de Gulden Ridder te verove ren. De actie loopt van 1 april tot en met 30 Juni 1973. Tip: De Juiste antwoorden van de vragen op het deelnameformulier vindt u in de kleurrijke Valsparkrant! Medewerkers van Valspar en die van het reklamebureau zijn van deelname uitgesloten. MÉ» A-:- In het Bejaardencentrum uitgaande van de Stichting Algemeen Bejaarden centrum Axel is plaats voor een in- of extern. Geboden wordt een prettige werkkring in een modern bejaardenhuis. Salarisregeling en arbeidsvoorwaarden volgens regeling Stichting Landelijke Samenwerking Be jaardentehuizen-organisaties. Sollicitaties met opgave van leeftijd, diploma's en referenties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, aan de directie van genoemde stichting, Rooseveltlaan 1 te Axel. GEVRAAGD Kennis van dieselmotoren strekt tot aanbeveling. PAULINAPOLDER 11 Telefoon: 01152-351 of 352 BIERVLIET Vaste kommissie van advies en bijstand voor: de openbare werken en de volkshuisvesting maandag 9 april 1973 om 19.30 uur de financiën dinsdag 10 april 1973 om 19.30 uur de onderwijszaken woensdag 11 april 1973 om 17.00 uur de culturele-, sport- en jeugdzaken donderdag 12 april 1973 om 17.00 uur de volksgezondheid en milieuhygiëne donderdag 12 april 1973 om 19.30 uur De agenda's en de aan de leden van de kommis sies verstrekte stukken liggen gedurende de tfjd dat de sekretarie geopend is (van 8.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 15.00 uur) aan de bodebalie van het stadhuis ter inzage. De vergaderingen vinden plaats in het stadhuis en zijn voor iedereen vrij toegankelijk. Eindelijk is het zover 1 Op ZATERDAG 7 APRIL a.s. aan de POELSTRAAT 1 te SAS VAN GEN! met vele speciale attrakies. U bent allen hartelijk welkom onze receptie vanaf 15 uur. Graag tot ziens in De Burgemeester van Axel maakt bekend, dal de gemeenteraad in zijn openbare vergadering van 27 maart 1973 heeft bepaald, dat de vast stelling van een bestemmingsplan wordt voor bereid voor het op de bij dit besluit behorendi ekening aangegeven gebied, gelegen aan de Westsingei in de ketn Axel. doormeld raadsbesluit ligt voor een ieder tei izage vanaf 6 april 1973 op de gemeentesecre 'rie. Axel, 5 april 1973. De Burgemeester voornoemd, M. K. van Dijke. T3 N.V. SAMENWERKENDE SPAAK- KASSEN NCV - NSL. (lid Amfasgroep) WIJ ZOEKEN voor West-Brabant met als taak het leggen van kontakten met nieu we relaties het sluiten van spaarkontrakten het begeleiden van ingeschreven spaarders wij bieden u: EEN ZELFSTANDIGE POSITIE met als arbeidsvoorwaarden; een gedegen opleiding en praktische begeleiding een vast salaris en een aantrekkelijke provisieregeling een adequate onkostenvergoeding gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den (o.a. premievrij pensioen) renteloze autofinanciering Belangstellenden in de leeftijd van 23 25 jaai met een opleiding op Mulo-niveau worden uit genodigd een uitgebreide sollicitatiebrief mei pasfoto te richten aan de Personeelschef SWS, Zeestraat 88 te Den Haag. Donderdag 5 af (Van or AARDENBURG/AXIi veis. In alle staten van van de Axelse coureur Trico Noble, de Aarde Frans en Gerard van Tu namige wielerformatie. van sponsor Frans van vakantie in Joegoslavië hels zqn" meteen W eens flink te onderhout doende uitlatingen van -/.ien hebben dat De Wa. dezelfde snelheid zou kwam de Trico Noble-p aan de deur. Schouten: „Wat de vertelt zijn fabeltjes. En ben ilk miiet opsgosteld. Ki ls goed, zolang die juist opbouwend is. Maar wat Waal verbeid heeft zijn gens. Neem nou die broc De Waal weet dat het waan- is, dat hij slechts broek krijgt in het sei2 Hij knijigt er meer". Wa Dc Waal van repliek met: „Vertel mij maar eens hoeveel broeke tot nu toe van Trico N gehad heb. Een. Meer n Schouten.: Dat klopt. Je er nog mjaar een gehad, je krijgt er voldoende, komt door* de fabrikant die broeken. We hebben besteld bij twee firma's, ene firma heeft de broeket tijd afgeleverd. De an moet nog steeds komen het maiteriaa). We hebben op 8 december al bes Daar kan Tniao Noble aan doen. Dat is de schuld de leverancier. Zo snel als broeken kiomien krijig j-e meer". Dc Waal: „Dat kun je wel zeggen, maar dat moe eerst zien. Ik licb geen b< schap aan al dan niet leve de fabrikanten. Ik heb ken nodig. Ik heb nu maar broek. En dat is te we voor het aantal koersen da doe. Telkens als ik thuis met mijn moeder gauw broek wassen, want er is f tweede. Dat noem ik fout een sponsor. En daarmee ta". De opmerking van De dat Trico Noble in het buiil land (genoemd werd in het tilkel Joegoslavië) wagens broeikien uitdeelt aan reraf (Van onze wielermede werker WASPIK De wielerroi van Waspik, die voor de keer op de wielerkalero prijkt, zal niet op 27 worden verreden maar op z dag 3 juni. Dit komt om het comité van Waspik geen prijs op stelde om tegel met de Leren Zool van Ri te rijden. Er is ooit nieuws Ktten-Leur, want In tegensi ling met de aankondiging de Brabantse kalender zul er naast de amateurs en ni wclingcn ook adspiranten den. De ronde van Etten-L is op zondag 29 april. ft Wim de Waal: „Bij Tricc nen. Wat ik gezegd heb is terug".

de Stem | 1973 | | pagina 18