na Ter Schorre in gebruik Vandaag belangrijk overleg tussen Dow en vakbond^ De Stem/De Vrife Zeeuw VERPLEEGHUIS IN TERNEUZEN P. A. Ocké was drukbezet man Arbeids markt voor VVD belicht Frans programma in Terneuzen SDO komt goed voor de dag EXAMENS I ZWEEF VLIEGEN BELGISCHE HORECA OP BEZOEK IN SLUIS Gehandicapten voor congres naar Terneuzen TOPVOLLEYBAL IN ZELZATE stad streek UNIEK PRAKTISCH LENTEMARS Sas van Gent VOLKSDANS CLUBS BIJEEN Dinsdag 3 april 1973 ouwcaraivan. Wij zijn volled; vans met ap. slaapkamer v.a. 'j klasse apart v.a. f 3795,-. Andn in één minuut v.a. f 2795,- v I 12,-. Alle caravans met volledl. I ïateriaalfouten. Gratis transport aatsen. Informeer geheel vrij. BAU CARAVANS •34919-33656. Onze service is uw I u zeggen de revolutiohairste gegarandeerd met vaste wan 40, dit moet u zien voor u een \RAVANS E JONGENS idrijf inl. Ant. ïbaan 15, Bergen 01640-36886. 5 AUTORIJLESSEN voor f 37.50. Vervolg- en los* lessen t 9.75 BTW inbegrepei. VW Autorijschoolcombinatie „DE CENTRALE" Brecr.a: Haagdijk 141, te' 30168. Roosendaal: Boulevai 113. tel 34097. BEI ROUWBAAR GELD LENEN overlijden Geen informati losten Kwijtschelding o uur geregeld Discreet. Gee. Financ.kantoor „MADJOE" hooidrift 36b, Ro'terdam. 010* 254386 en 239633 Amsterdam 020-921747. Avonds en weekends 010* 708802 en 020-921747 BEL NU, MORGEN GELD max. 5 jr. tot f 100.000,— Breda 01600-42817 of 54911 Roosendaal 01650-40475 Oosterhout 01620-4881 Rijen 01612-3244 of 2753. huwelijken lie inf. over onze 'erken (o.a. pers. computertechn.). tis brochure met vangt u in blan- TIONAL-DE- NTA k. door de R.v.T. tbus 18. Hattem 5206-2526. Roósen- 14. telf. 01650- i/ERANDEREN Terhei j den. Nas- '1. 01693-2079. Hi na. Over voor- problematiek. I I I I I :t 35 ct. isden-Centrum. j (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het ver pleegtehuis „Ter Schorre" aan de Churchilllaan te Terneuzen, met een bijzonder mooi uit zicht op de Wcsterschelde, heeft gisteren de eerste acht patiënten, waarvan de eerste mevrouw Wijne-Rammeloo uit Philippine, die echter al zeer lang werd verpleegd in het Elisabethziekenhuls te Sluis kil, ontvangen. Voter de geneesheer-direc teur, dioikter R. Coster, en de heren M.L. Almenkinders. di recteur vain de stichting 'ver pleeg- en rusthuizen en A. Kanreman, hoofd van de afde ling algemene zaken van deze stichting, en de directrice, me vrouw N.G. Koole-de Bour- graaf, aanleiding om het een ©n ander over de inrichting te vertellen, die zeer waar schijnlijk eind oktober offi- oieel zal worden geopend. Dokter Coster verbelde erbij dat de afdeling voor de gee- telijk gestoorden zeer waar schijnlijk eind augustus ge reed zal zijn. Dokter Coster is vol lof over de goede verstan dhoudtog met de zieken- en bejaardentehui zen in Zeeuwseh-Vlaanderen, waaruit hij meent te mogen cunduderan dat een verpleeg tehuis zoals „Ter Schorre" hoogst noodzakelijk is. In an dere inrichtingen is het niet mogelijk die aandacht te be stedien aan deze patiënten. „Heel veel mensen zien een verpleegtehuis als een eindsta tion, maar dat behoeft hele maal niet. Het is heel goed mogelijk dat iemand na een verblijf van b.v. enkele maan den weer in het maatschappe lijk leven kan worden opgeno men. Uniek voor Nederland noemde dofeter Koster het feit dat, wanneer er een van een echtpaar moet worden opgeno men, de ander een (betaalba re) flat in de onmiddellijke nabijheid kan huren. „Wij villen echtparen zomin moge lijk van eikaar gescheiden houden", zo vulde de heer Al- menkinderën aan. Er is 'n team dat wordt gevormd door een arts, een medisch-maat- schappelijk werker,, een ver pleegkundige. Voorts is er een physiio-therapeut en wordt een (bescheiden) laboratorium in gericht, omdat men de aan schaf van dure apparaten (die immers in de ziekenhuizen te Temeuan en Sluiskil aanwezig zijn) te Vermijden. Het ver zorgend personeel wordt on dergebracht in een gedeelte van de nabijgelegen flat, dat „Ducdalf' gaiat heten. Een kokmeeuw is dan ook het em bleem van „Ter Schorre" dat herinnert aan de voormalige boerderij ,,'t Schorretje", die in 1953, bij de watersnood ramp verdween. De gehele inrichting is bere kend op een zo praktisch mo gelijk bewegen van de patiën ten en voor hun handicaps zijn dan ook vele special e voorzie ningen getroffen, waarvan di verse als „uniek" kunnen be schouwd warden. De bereiding van de maaltijden geschiedt in magnetronovens, die het eten in 120 seconden gereed maken en waarmee nog diverse voor delen worden bereikt. Het systeem is zodanig dat bederf van het eten of verlies aan calorieën en dus voedingswaar de uitgesloten kan worden ge acht. Mevrouw S. Verhage heeft de taak van gastvrouw. Dit wil zeggen dat zij op de juiste wijze die patiënten ontvangt, maar hen bovendien in letter lijk alles met raad en daad bijstaat, ook b.v. adviseert wanneer er nieuwe kleren moeten worden gekocht. Zeer veel aandacht wordt besteed aan de „zelfwerkzaamheid" van de patiënten, om hen niet het gevoel te laten hebben dat zij „uitgeschakeld" zijn. De verpleegkosten bedragen 95 k 100 gulden per dag, zoals men het nu kan berekenen. Daarvan is 45 procent perso neelskosten, 37 procent zijn kapdltaalslasten en 18 procent is nodig voor voeding, genees middelen, bewassing enz. Het gebouw zelf kost 19,2 miljoen gulden. Daarbij komt 1,8 mil joen gulden voor de beide bo venste verdiepingen en de crè che die voor de kinderen van het personeel is ingericht. Per bed (in totaal 205 bedden) komen de bouwkosten dus op ongeveer een ton. Gisteren verscheen ook voor de eerste maial de informatie gids van „Ter Schorre". Hierin wordt verbeid wat predies met een verpleegtehuis wordt be doeld, over de bezigheids-the rapie, de fysiotherapie, de ci viele dienst, relatie bewoner- buitenwerelid, de pastorale zorg (dominee Van Eijk uit Sluiskil zal enkele uren per week aanwezig zijn), het maatschappelijk werk, finan ciering van de verpleegkosten en algemeen zakelijke mede delingen. Directrice en geneesheer-directeur demonstreren bed De gastvrouw van Ter Schorre. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De vorig jaar opgerichte wandelsportver eniging De Vrijbuiters hield zaterdag haar eerste lente mars. Uitgeleide gedaan door de drumband De Roffelaars te Hoek, die de deelnemers op de 5 km begeleidde, vertrok ken vanaf het buurthuis De Sluis van de Centrale Stich ting aan de Dijkstraat 645 wandelaars verdeeld over 30 groepen. Hieronder bevond ziah een groep bejaarden uit Hoek die d© afstand van 5 km wandel de. De jongste deelnemer in het veld was 2 jaar, terwijl een 82-jarig heer als oudste deelnemer van start ging op de 15 km. Voor de langste afstand, 25 km, hadden 53 wandelaars ingeschreven - an der wie vele Belgen. De be schikbaar gestelde wisselbe ker, voor de groep die het hoogste aantal punten van de jury kreeg, werd gewonnen door Willen is Kunnen uit Vlissingen op de 15 km, de groep kreeg 53:0 punten toege wezen. De overige uitslagen waren: 5 km 1 SDO Lams- waarde 485 punten, 2 Beatrix, Terhole 450, 3 WSV Hontends- se Kloosterzanidie 435 pun ten. 10 km: 1 SDO Lamswaarde 495, WSV Jeugdbelang. IJ- zendjjke 480, 2 Willen Is kun nen Vlissingen 470 punten. Eerste patiënt van Ter Schorre. VAN EEN ONZER ADVER TEERDERS 's-HEERENHOEK „Jack's boetiek", de uitbreiding van de reeds bestaande textielzaak van Jaap de Jonge te 's-Heer- onhoek wordt a.s. zaterdag of ficieel geopend. Deze nieuwe speciaalzaak werd dooi- de heer De Jonge zelf gebouwd en ingericht en is via twee ge zellige zwaaideurtjes vanuit de grote winkel toegankelijk. De nieuwe boetiek heeft een oppervlakte van 30 vierkante meters. Daarin zijn twee pas kamers met ingewerkte etala ges. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Gistermid dag is de bijna 70-jarige heer P.A. Ocké tengevolge van een auto-ongeluk in het Juliana- ziekenhuis te Terneuzen over leden. De heer Ocké, weird geboren te Zuidzande en stond in zijn geboorteplaats korte tijd voor de klas. Vervolgens werd hij onderwijzer te Hoek, waar hij gedurende 26 jaar aan de school verbonden was. Op 1 oktober 1958 werd de heer Ocké benoemd tot hoofd van de openbare school te Terneu zen en in 1962 werd hij in dezelfde functie benoemd tot hoofd van de openbare Zonne- schoo-1. Op 1 mei 1968 bereikte hij de pensioengerechtigde leeftijd. Wegens zijn enorme vitali teit kon de heer Ocké eenvou digweg niet stil zitten. Hij verving gedurende een jaar de heer Van Vugt, hoofd van de openbare mavo-school „de Branding" te Terneuzen, bij diens ziekte en verving ook in Zaanislag. Sedert enige maan den was hij verbonden aan de openbare „Prinses Marijke- school" te Axel waar hij les gaf aan de Turkse kinderen en aan de Nederlandse kinderen, die met een of ander vak leer moeilijkheden hadden. De heer Ocké heeft gedu rende vele jaren zeer veel be tekend voor het Zeeuwsch Vlaamse muziekleven. Vanaf 1946 tot in 1972 was hij voor zitter van die bond van mu ziekverenigingen, waarvan hij trouwens mede-oprichter was. Hij was gedurende vele jaren voorzitter van de federatie Zeeland van de K.N.F. en ja renlang voorzitter van de Ter- neuzense muziekschool. Ook voor zijn Terneuzense tijd, toen hij te Hoek woonde en werkte was hij voorzitter van de muziekvereniging „elk naar zijn krachten" en van de (in middels opgeheven) zangvere niging. Bovendien was hij te Hoek gedurende 26 jaar secre taris-kerkvoogd. De heer Ocké was een groot voorstander van het openbaar onderwijs. Opstopping Maandag avond om kwart over zes bleef op de Westdam te Sas van Gent, het verkeerslicht ten ge volge van een diefeot, op rood staan. Er vormde zich een lan ge file auto's, waardoor een verkeersopstopping ontstond. Om ongeveer zeven uur was het euvel verholpen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Een depu tatie van de V.V-D.-Tweede- Kamerfractie heeft zich gister middag uitvoerig laten voor lichten over de industrialisatie en werkgelegenheid ir Zeeuwseh-Vlaanderen. Dit ge beurde in restaurant De Braakman diverse deskundi gen het woord voerden. Ten aanzien van de werkge legenheid llieten zowel de heer J. van der Gijp, h.i.d. van de arbeidsvoorziening, ais werk nemersvertegenwoordiger J H-amelinck sombere geluiden horen. „Op korte termijn zul len maatregelen genomen moeten worden, anders kun nen de vooroorlogse toestan den terugkeren", aldus de heer Hameiinck. „De eerste jaren zal er nog eett vrij hoge werkloosheid zijn", zei de heer Van der Gijp, die erop wees dat de arbeidsmarkten in België en Zeeuwseh-Vlaande ren nog niet zijn genormali seerd. „Het is niet één markt en uitwisseling van arbeids krachten vindt op bescheiden schaal plaats. De grootste problemen lig gen in de bouw en de metaal. Er komen geen nieuwe bedrij ven naar Zeeuwseh-Vlaande ren. „De gouden jaren liggen achter de rug". Namens de werkgeversvere niging sprak drs. H. Verschaf- fel, die nogmaals het stand punt van deze vereniging uit eenzette ten aanzien van toe komstige industrie. De keuze is, zoals bekend Ossenisse, waarbij toeleveringsbedrijven voor daar te vestigen basisin dustrieën zich kunnen vesti gen op de Axelse vlakte. „We moeten nu in tijden van laag conjunctuur voorwaarden scheppen voor betere tijden, zodat daarop direct kan wor den gereageerd", aldus de heer Verschaffel. De heer F. de Vos, voorzit ter van de Kamer van Koop handel, wees op het opdoe mende gevaar van solitaire vestigingen van grootwinkel bedrijven. „Zij vormen een gevaar voor de winkelcentra", zo hield hij zijn gehoor voor. Een der Kamerleden hield hem echter voor dat dit voor namelijk een gemeentelijke zaak was, omdat die de be stemmingsplannen vaststellen. De heer W. Blok directeur van het Havenschap Terneu zen wees erop dat zo'n 40 miljoen gulden geïnvesteerd zou worden in de Terneuzense havenstructuur. „Belangstel ling voor de haventerreinen is er wel", zo zei hij. Maar even als alle voorgaande inleiders pleitte hij heftig voor een her invoering van de investerings premie, „want heb je iets dergelijiks niet om te kunnen bieden, dan trekken potentiële gegadigden allemaal naar Bel gië, waar wel investeringsfaci- liteiten gelden". (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De afdeling Zeeland van de gehandicapten organisatie Nederland houdt zaterdag 7 april een invaliden- congres in de middelbare tech nische school aan de Industrie weg in Terneuzen. De bijeenkomst begint om 10.30 uur, om 11.00 uur wordt er een mis opgedragen, ge volgd door een koffietafel en de jaarvergadering. Op de agenda staan onder meer een bestuursverkiezing en een voorstel tot contributieverho ging. Het congres wordt beslo ten met een ontspanningspro gramma. (Van een onzer verslaggevers) GOES Op 7 april houdt de regio Zeeland - West-Bra bant van de Nederlandse Volksdansvereniging een alge mene ledenvergadering te Goes. Plaats van samenkomst is de Mr. dr. Messohool, Vlasmarkt 5. De bijeenkomst begint om 14.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) Vandaag hebben de directie van Dow Chemical in Terneu zen en de bestuurders van de vakbonden een tweede ge sprek over de eisen, die de vakbonden tijdens het eerste gesprek van vorige week op tafel hebben gelegd- Vorige week kwam het niet tot een overeenstemming. Van vak bondszijde verwacht men van daag meer begrip voor de wensen van de vakbonden. „De ervaring in het verle den heeft geleerd dat de di rectie van Dow Chemical rea listisch tracht te zijn en zich inspant om tot overeenstem ming te komen. Daarom ver wacht ik ook dat de Dow- directie van de bedenktijd ge bruik heeft gemaakt om op onze vragen aanvaardbare ant woorden te vinden," deelde gisfteren een woordvoerder van de vakbonden mee. Hij voegde eraan toe: „Na- 'tuurlijk zal men niet voor honderd procent aan onze ver langens meteen willen vol doen. Van de andere kant zou het van Dow Chemical onver standig zijn om botweg nee te zeggen als het gaat om voor ons essentiële zaïken." Voor wat de vakbonden in Zeeland betreft gaat het wat die essen tiële zaken betreft dan vooral om maximalisering van de prijscompensatie, gelijke loonsverhoging voor iedereen en het uitbreiden van de wer kingssfeer van de C.A.O. in die zin dat vrijwel iedere werknemer van Dow Chemical daaronder zal gaan vallen. In een brief aian de directie van Dow Chemical hebben de vak bonden laten weten wat dit laatste betreft met een uitvoe ring in verschillende fasen genoegen te willen nemen. Wat de staking in Zeeland betreft is gisteren alles vol gens plan verlopen. Bij de Ko ninklijke Maatschappij De Schelde itv. in Vlissingen ging men gisterochtend weer rustig aan het werk. Als een soort ruil daarvoor begon gisteren de staking bij de Schelde- poort. Het hervatten van het werk bij Be Schelde gebeurde volgens een vakbondsman gis terochtend zeer gediscipli neerd. „Mogelijk hebben de werkgevers niet veel respect voor stakingen, voor de wijze waarop alles verloopt zouden ze wel respect moeten heb ben," aldus een Zeeuwse vak bondsleider. Bij de gebroeders Boddaert in Middelburg en Koudekerke en bij Clitex in Clinge duurde gisteren de sta king voort. (Van een onzer verslaggevers) GOES Voor het theoretisch examen zweefvliegbewfj's, afge nomen op het vliegveld van Midden-Zeeland zijn geslaagd de heren R. Engler, J. Gue- rand, J. Oppeneer en W. Bak ker uit Terneuzen. J. de Braai en R. Verschelling uit Axel dn W. Verplancke uit IJzendij- ke. Voor het theoretisch examen zweefvlieginstructeur, afgeno men op het nationaal zweef- vliegcentrum Teriet slaagde de heer D. Lindenbergh uit Ter- neuzen. Dit examen omvat de vakken voorschriften, meteo rologie, constructie zweef vliegtuigen, aërodynamica en luchtvaarkaaxten. De examens werden afgenomen door de examinatoren van de Rijks Luchtvaartdienst. Alle ge slaagden zijn lid van de Eerste Zeeuwsch-Vlaamse Aeroclub EZAC. (Van onze correspondent) ZELZATE De Tsjechoslo- waakse topformatie volleybal Zelina - op doorreis in België - speelt op 6 april om 20.00 uur in de sporthal te Zelzate tegen een Oostvlaamse forma tie met als sterspeler Roger Maes- Hij staat bekend als Euro pa's beste aanvaller. Voor de fijnproevers van topvolley zal deze ontmoeting beslist een propagandawedstrijd wor- propagandawedstrijd wor den. BERGEN OP ZOOM Roxy 18.45 en 21.15 u.: Turks Fruit 18 j. Markiezenhof: Expositie van beeldhouwwerken van. o.a. Ag nes Berck, Pieter Biesiot, Ma rian Gobius en Henk Oosten brink (tot 29 april) dagelijks van 14.00-17.00 u. GOES Grand Theater 20.00 u.: Turks Fruit 18 j. Museum v. N.- en Z.-Beve- land, expositie „Met plaat en prent, het oude Beveland her kend" (t.m. 14 april) ma. t.m. vrijd. van 10.00-17.00 u. en van 13.30-17.00 u. Zaterdag van 14.00-17.00 u., op zondag ge sloten. KORTGENE Les Deux Champeaux, expo sitie werken van de Veerse schilderes Mies Callenfels- Karsten (t.m. 27 april). Ma. t.m. zat. van 09.00-12.00 en 14.00-17.30 u., zondag van 10.00-16.00 u. Galerie Opus 2, expositie van de Veerse schil deres Mies Callenfels-Karstens (t.m. 27 april), ma, t.m. vrij dag van 09.30-12.00 en 14.00- 17.00 u., zat. van 14.00-16.30 MIDDELBURG City 20.00 u.: Turks Fruit 18 J. OOSTBURG Ledel Theater 20.00 ut Blue Movie 18 j. TERNEUZEN Luxor 20.00 u.: Bij de beesten af. VLISSINGEN Alhambra 20.00 u.: Turks Fruit 18 j. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 20.15 u.: Rotterdams Philhar- monisch Orkest o.l.v. Jean Fournet, solist Shura Cher- kaesky. Theater De Lantaren - 12.45 u.: Lunch Theater Rotterdamse Dameacademie; 20.30 u.: Popconcert Michael Chapman. Hofplein Theater 20.15 u.: Gabaret Rients Grata- ma met groeten uit Pinjum. BRUGGE Koninklijke Stadsschouw burg 20.00 u.: Opvoering van „Butley" van Simon Gray door het N.T. Gent. GENT Kon. Ned. Schouwburg: 20.00 u.: „Butley" van Simon Gray (tm. 14 april). (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het programma voor het seizoen 1973-1974 van de afdeling Zeeuwseh-Vlaanderen van de Alliance Fran- «jaise ziet er zeer aantrekkelijk uit. Hoewel de voorzitter, de heer 1'. Simenel, hef als „voorlopig" aankondigde, is er toch alle kans dat het op deze wijze zal worden doorgevoerd. In oktober komt een caba retgroep van de Alliance Franpaise gevormd door uit sluitend buitenlandse studen ten (er is keuze uit 2000 vreemdelingen) maar Terneu zen. Deze groep zal dan ook een bezoek brengen aan Zut- phen, waar de afdeling haar 45-jarig bestaan viert. Begin nov. zou Jean Claude Rou- dil naar Tenneuzen komen om te vertellen (en dia's te tonen) over de toeristische en cultu rele attracties van de Ardèche. Op het einde van dezelfde maand houdt Claude Blan- guennon een lezing met dia's over de Sahara (Tsjaad en Toearegs). Een poëzie-programma van af de oude tijd tot nu brengt Michel de Maulne in januari 1974 en in februari houdt dom Claude Jean Nesmy een lezing over de Romaanse kunst in Frankrijk, Catalonië en Zwit serland. Het seizoen wordt be sloten met een excursie naar een plaats in het noorden van Frankrijk. Ook dit jaar stelt de afdeling Zeeuwsch Vlaan deren tien keer zes plaatsen gratis beschikbaar voor de le den, voor een bezoek aan de Gentse schouwburg. In de loop der jaren heeft de Alliance Franpaise vele tientallen Franse romans (van de moderne schrijvers) ge schonken aan de openbare bi bliotheek te Terneuzen, Ook dit jaar krijgt men uit Parijs ongeveer twintig moderne ro mans en werken over uiteen lopende onderwerpen toege stuurd. Ieder lid kan gratis gedurende een maand een van deze boeken lenen. Na een jaar zullen zij opnieuw aan de openbare bihliotheek geschon ken worden. Voorts zal de voorzitter trachten van het hoofdbestuur te Parijs maandelijks een aan tal exemplaren te verkrijgen van het bulletin, dat wordt uitgegeven. Ook deze exem plaren zullen dan gratis aan de leden worden verstrekt. Niet alleen kan men er in lezen over allerlei onderwer pen op het gebied van cultuur, kunst, wetenschap enz. maar er staan ook oefenthema's in voor de nog niet zover gevor derden. De juiste vertalingen en antwoorden zijn eveneens in dit bulletin opgenomen. Voorts allerlei oulinaire nieuwtjes en andere interes sante bijzonderheden. (Van onze correspondent) SLUIS De algemene be stuursraad van de koninklijke confederatie van Horeca Bel gië brengt dinsdag 3 april een bezoek aan Sluis. Het gezel schap wordt om halfelf offi cieel ontvangen door het Slui- se gemeentebestuur in het stadhuis. Daarna volgt een korte ver gadering. Na afloop komt men met het bestuur van de afde ling Sluis-Reteanchememt van Horeca Nederland, een afde ling die reeds enkele jaren stevigie contacten onderhoudt met de Belgische zusterorgani satie, bijeen in H.C.R. Het Hoekje voor een gezamenlijke lunch. Het menu verméldt voornamelijk Zeeuwse specia liteiten. examens DELFT Technische Hoge school - kandidaatsexamen scheikunde - T. Raimmeloo uit Philippine. LEIDEN G.L.M. Wau- mains uit Koewacht cursus vei ligheid en hygiëne. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST* steeprtraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat L tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag tm. vrijdag 8.15—12.30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters Brouwerijstraat 4. tel 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19.00—21.00 uur, teL 01600-22341* zaterdag 9.00—12.00 uur, teL 01600-49900; zondag 20.00—22.00 uur, teL 01600-22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwseh-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HU1SAANSLUITINGEN REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel. 01150-7920, privé tel. 01150-5745: algemeen redac teur Zeeland A. F Koopman kantoor Kromme Weele 4 Middel burg, ter 01180-7764, privé tel 01180-7438- redacteur Midden- Zeeland: drs J. Bouwmans. kant. Klokstr. 1, Goes. tel. 01100-8030. privé Colijnhof 35, Goes; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone; G. van BerkeL kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel. 01150-7920, privé teL 01150-4866; redacteur O.Z.-Vlaanderen: A. Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst tel 01140-8751, privé teL 01140- 3103; redacteur W.Z.-Vlaanderen: R. vod der Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920, privé teL 01150-4865* sportredactie Zeeland: T. Koomen. tel. 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer Trumanlaan 10. Axel. tel 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100-4316.

de Stem | 1973 | | pagina 5