Petitie „Nieuw- Namen" In raad FORUMAVOND IN TERNEUZEN AXELSE VVV WERFT LEDEN Kritiek op vertrouwelijkheid VERWARMING VAN ZWEMBAD REL IN EN OM HULST OM RIJLES Rijschoolhouder Hermans; tweede club instructeurs met vakdiploma „WIJKRAAD INSTELLEN" I W aterlandkerkje toont waardering bij afscheid van schoolhoofd KETEL VOOR Zeldenrastcollege ZONDAG IN HULST SCHIETING OP RAPPORTEN MET MILIEU-GEGEVENS 3. F. Giele G TE AXEL H. DE GRAAF IDE WONINGEN 1JFSPANDEN liegopleiding stad Bejaarden in Lamswaarde op Excursie MARTINI ƒ4,95 SANDEMAN 5,95 F. Broeckaert- Waufers Hi-Fi STEREO WETHOUDER OPENT CLUBHUIS „MEESTER" DE BRUINE Tafelbiljart MAZDA-SHOW 9 april 1973 om 2 uur 's mij Welvaren te Kwadendamitj rel publiek verkopen: het stationsemplacement ke loods is gebouwd op aren) van de N.S. garage wadendamme, groot 5.69 aren rd en bouwland te Hoedekenskerke, groot to. =g te Hoedekenskerke, tur uwenweg 5 te Hoedekenster d en bouwland ouwenweg te Hoedekenskerl mschrevene), groot 51 aren n e en f. en f omschrevene onmid- >som. is (met uitzondering vand 60,per maand. ds mag uitsluitend worden undige doeleinden, terwijl >el geschiedt na betaling koo lijk 9 mei 1973. ►per vanaf 1 januari 1973, omschrevene: ter plaaitse. woensdag en zaterdag 's mi aur, en verder in overleg me erkeboomgaardstraat 2, Kw; in overleg met de huurder. kantore van de notaris, Ijl 01100-7354). ig 18 april 1973, des namiddag estaurant „De la Bourse", West nt, krachtens artikel 1223 pen van onderhoud verkerende NKELPAND en verder aanbehoren te Sa 21, kadastraal bekend gemoei e C, nummer 1814, groot 1 ai aatstleden voor rekening van van het verkochte na out ig komt voor rekening van nkelpand etcetera op de woei instaande des namiddags van iten binnen 6 dagen en van i ïaand na de toewijzing, en kantore van genoemde na Zaterdag 31 maart 1973 'ussenwoning met c.v., 4 s.k., ■dig vsij 62.000,— tt- loekwoning met c.v., moge- age 64.500,—W' renhuis, 8 royale kamers, gro- 95.000,— ki ekpand met gar. en c.v. f 72.000,— M. f vrij staande woning mat gar, 79.500,-k« vrijstaand woonhuis met c.v. te aanvaard 62.500,k.K. en ive-in woning met c.v., 3 sik, 67.000,— k.k aan de Varendonk; prachtige afwerking. n.o.t.k. igalow 155.000,— kk huis, direct te aanvaarden. f 58.000,—k« halfvrijstaand herenhuis grote tuin 125.000,— V, BREDA: magazijn, kantoor- en e bovenwoning. Eventueel den f 120.000,- InL: ïgel 25 tREDA 0-42150 icretariaaf EZAC, Dijkstras! on 2834. (ADVERTENTIE) EEN BEGRIP VOOR AL UW AUTOBANDEN (Van een onzr verslaggevers) HULST-HEIKANT Het initiatief van verschillende Hulster rijschoolhouders om zich te verenigen in een over koepelende organisatie heeft kritiek uitgelokt bij andere oost-Zeeuwsch-V,aamse colle ga's, die naar him mening ten onrechte buiten de gemaakte afspraken zijn gehouden. Ze vinden, dat daardoor de indruk wordt gewekt, dat al leen de in de nieuwe club ondergebrachte rijscholen bo nafide instructeurs zijn. Een van de felste opposanten is rijschoolhouder Hermans. Hij weet zich naar zijn zeggen gesteund door vier andere collega's, die hetzelfde lot zijn beschoren. Ook zij mogen niet meedoen aan de nieuwe vere niging. Hermans vertelt: „Er is geen sprake van, dat alle rijscholen de gelegenheid heb ben gehad tot de nieuwe vere niging toe te treden. We zijn niet eens in kennis gesteld van de oprichtingsvergadering. Het is een club van lieve vrienden, die elkaar graag zien. Alle anderen worden er bewust buitenigehouden. Daar hoor ik zelf ook bij en met het nog vier collega's uit Hei kant en Sint-Jansteen." Met hun vijven overwegen ze nu een alternatieve organi satie van oost-Zeeuwsch- Vlaamse rijschoolhouders op te richten. „Daar kunnen we bijna niet meer buiten, omdat we anders misschien wel be stempeld zullen worden als „beunhazen". Ik vind het overigens wel vreemd, dat mensen, die zelf niet over vakdiploma's beschikken, kri tiek durven hebben op men sen, die die diploma's wel hebben". De heer Hermans ziet overigens voor de consu ment grote gevaren in een krachtige organisatie van rij schoolhouders. „Concurrentie moet er blij ven", vindt hij. Als die con currentie wegvalt wordt de kans op onredelijke prijsop drijving nogal groot. De heer Hermans zelf durft wat de concurrentie betreft voorlopig de strijd tegen de nieuwe ver eniging wel aan- De georgani seerde rijscholen hebben afge sproken hun les-prijs op 16 gulden te stellen. Hermans: „Zolang de benzineprijzen niet stijgen- zie ik de noodzaak niet in om mijn prijs te verhogen. Ik blijf voorlopig nog onder die prijs." Hij is het ook niet eens met de visie van de georganiseerde rijscholen op de zogenaamde „beunhazen". Daaronder wor den particulieren verstaan, die in hun vrije tijd als bijver dienste rijles geven. „Die cate gorie mensen is maar erg klein. Van enige concurrentie is in ieder geval geen sprake", zo meent hij. Naar zijn me ning, zijn verschillende rij schoolhouders buiten de nieu we vereniging gehouden, om dat het onderling niet hele maal botert. Duidelijke rede nen zijn daarvoor niet aa-n te geven. De heer Hermans ver wijt bepaalde collega's te stre ven naar een monopolie-posi tie. De georganiseerde rijscholen op hun beurt hebben laten weten zich te verenigen om een redelijke kwaliteit aan hun klanten te kunnen waar borgen. Ze zullen ook onder gemeenschappelijk embleem gaan rijden. De heer Hermans: „Voor de klanten is net be langrijk om erop te letten of een rijschool een Vamor-diplo- ma heeft". Dan is naar zijn smaak die kwaliteit al_ vol doende gewaarborgd. Welke stappenhij en zijn vier ver bolgen collega's zullen gaan ondernemen is nog niet be kend. Dat er iets gedaan moet worden, daarvan zegt de heer Hermans overtuigd te zijn. „We kunnen dit beslist niet over onze kant laten gaan. Ook voor particulieren Tivoliweg 63 Hulst Tel. 01140-2461 Voor u verder gaat vragen informeert eerst naar onze prijzen Altijd concurrerend (Van onze ciorresDoniclient) LAMSWAARDE Op don derdag 19 april a.s. houden de leden van de bond voor be iaarden en gepensioneerden afdieling Lamswaarde, een ex cursie maar Hulst. Het gezel schap zal bezoeken brengen aan die nieuwe meuibelshiow-room van de firma Morres en aan tricotagefabriek DSD. (ADVERTENTIE) VERMOUTH van 6,05 Nu voor SHERRY van 7,80 Nu voor SLIJTERIJ WIJNHANDEL Fr. v. Waesberghestr. 23 Hulst - Tel. 01140 - 2217 (Van een onzer verslaggevers) HULST De petitie, waarin de gezamenlijke verenigingen van Nieuw-Namen kritiek hebben uitgeoefend op een aan tal gemeentelijke aangelegenheden en het antwoord daarop van b. en w. hebben gisteravond in de gemeenteraadsverga deringen verschillende op- en aanmerkingen ontlokt aan verschillende raadsleden. geen beperkingen oplegt. Voorts wilde de heer De Key- zer weten of er in Nieuw- Namen inderdaad voldoende mogelijkheden zijn voor het bouwen van woningblokken „Er zullen binnenkort bejaar- denwonimgen worden gebouwd in dit dorp, maar is daar nu eigenlijk wel zo'n grote behoefte aan. Bestaat er geen grotere behoefte aan gewone huizen", zo vroeg het raadslid zich af. Hij bleek er ook% nogal wat bezwaren tegen te hebben, dat nogal gemakkelijk wordt „verondersteld", dat Nieuw-Namen toch wel „be vroren", zal worden met het oog op toekomstige ontwikke. lingen. Het raadslid R. Eeman zag in de kritiek uit Nieuw-Na men en het heersende onge noegen in andere plaatsen een duidelijke bewijs, dat er be hoefte bestaat aam de instel ling van wijkraden. „De af stand tussen bestuurders en bestuurden is ma de gemeen telijke herindeling te groot geworden", aldus zijn be toog. De petitie en de beantwoor ding werden door de heer B. de Keyzer als eerste ter spra ke gebracht. Hij informeerde bij het college, waarom de be antwoording zolang was uit gebleven. Verder vroeg hij toelichting op een aantal pun ten. „De gemeente geeft als antwoord, dat bouwactiviteiten ontplooid moeten worden door de woningbouwvereniging. Volgens de verenigingen van Nieuw-Namen heeft de wo ningbouwvereniging vam B- en W. geen toestemming om in Nieuw-Namen te bouwen", al dus de heer De Keyzer, die precies wilde weten hoe de vork aan de steel zit. Voorzit ter P. Molthoff deelde hem in antwoord daarop mee, dat de gemeente de woningbouwvere niging wait dit betreft beslist (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Een rede- üjk gevulde gymnastiekzaal van het Terneuzense Zelden- rustcollege heeft met belang stelling geluisterd naar en ge discussieerd met leden van een forum, dat was samengesteld uit Tweede Kamer- en Zeeuwse Statenleden. De aanwezigen bespraken, onder voorzitterschap van de Terneuzense joiuirnalist Bob Lagaaij, een drietal hete hang ijzers uit de landspolitiek, te weten defensie, sociale zaken en onderwijs. Voor de pauze was defensie de hoofdmoot. Öe forumleden zetten, alvo rens de discussie kon worden begonnen, in het kort hun me ning over dit onderwerp uit een. Waar 8 politieke partijen zijn verenigd, de heer Gruij- tera van D'66 ontbrak te elf der ure, zijn praktisch evenzo- vele meningen aanwezig. Hans Doria (PSP) waarschuwde te gen de spiraal van bewape ning waarin de wereld ver zeild is geraakt. Hii vond dit gevaarlijk. Het pleitte in dit verband tot het desnoods een zijdig ontwapenen, iets waar tegen andere forumleden toch wel bezwaar hadden. „Defen se de ketting op onze voor deur", zo formuleerde VVD- vertegenwoordiger Keja. Ge streefd moet worden naar een uiternationale ontspanning, met eventueel een geleidelijke ontwapening aan beide zijdien ken, twee grote m!ichtsblok- ^De discussie die hierna ont- enigszins mat en concentreerde zich voorneumie- lijik op de verschijnselen van rechtse en linkse dictaturen, waarbij onder meer werd ge steld dat de Nato een machts instrument is waaronder be paalde dictaturen konden ge dijen. Uiteraard werd hierna gewezen op de satellieten van Rusland, die ook geen kens hebben op het ontwikkelen van een eigen democratie. Na die paiuze kwamen sociale zaken en onderwijs aan de orde. Het hoeft geen betoog, dat, waar deze forumavond al lereerst was bedoeld voor leerlingen van het Zeldenrust- eollege, dat die 1000-gulden- maatregel en de leerlingen- schiaalverliaging belangstelling ondervonden. (Van onze correspondent) HUST In café Seraph. Blammaert te Hulst wordt zondag a.s. een grote prijs- Sühietding gehouden op de lig gende wip. Deze schiieting be gint om örae uur. EEN 37-janige draaier uit de Duitse Democratische Repu bliek is het voor de tweede keer gelukt naar het westen te vluchten. De man deed het dertien jaar geleden voor het eerst, maar hij was drie jaar later teruggegaan omdat zijn moeder het wilde. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De Axelse WV gaat binnenkort starten met een intensieve ledenwervingsactie. Alle nog niet aangesloten midden standszaken zullen de komende maanden bezocht worden. Verder wil het bestuur er de plaatselijke verenigingen nogmaals op op merkzaam maken, dat de VVV behulpzaam kan zijn bij het voeren van propaganda voor bepaalde activiteiten. ten dienste is. Het afgelopen jaar werd aan eigen inwoners ruim 110 maal informatie ver schaft an dat vond de heer Blaakman erg weinig. Hij vroeg zich af of er geen mo gelijkheden zijn om de plaat selijke bevolking nog eens te attenderen op deze zaak. De Axelse WV beschikt onder meer over de gegevens met betrekking tot culturele manifestaties in Gent en Ant werpen. In 1972 zijn er voor wait de Axelse VVV betreft geen spectaculaire dingen ge beurt. Dat wil niet zeggen, dat er achter de schermen toch niet hard is gewerkt, aldus voorzitter J.C. Vink, die zich gematigd tevreden toonde over de ontwikkelingen. Aandacht werd onder meer ook nog besteed aan het chro nische gebrek aan pension- en logiesruimten. „Dat is een probleem, dat al zo oud is als de WV zelf", aldus het com mentaar van de voorzitter. Het signaleerde wel een toene mend aantal „tweede wonin gen" als vakantiehuizen. „Daaruit blijkt, dat de sfeer in deze streek de meeste mensen toch wel aanspreekt", zo meende hij. In de loop van de bijeenkomst werd voorts nog gesproken over activiteiten, die komend jaar mogelijk nog. ontplooid kunnen worden. Voorzitter Vink informeerde de bestuursleden verder nog over het verloop van de stich- tingsvergadering van de streek - WV. Daarbij ging hij ook in op het verschil van mening tussen Hulst en Axel over de formele plaats van vestiging van de strsek-VW. Het bestuur heeft namelijk geconstateerd, dat er nog veel te weinig gebruik gemaakt wordt van de mogelijkheden die er op dit gebied zijn. Een en ander is besproken op een overigens zeer matig bezochte jaarvergadering- Behalve het bestuur was niemand aanwe zig, waaruit de voorzitter de conclusie trok, dat blijkbaar alle leden het gevoerde beleid onderschrijven. Tijdens de bij eenkomst vroeg de heer Blaakman aandacht voor het feit, dat zo weinig inwoners van Axel zelf een beroep doen op de VVV om informatie. Het is niet alleen de bedoe ling, dat de afdeling het toe risme naar Axel stimuleert, maar ook de eigen inwoners Dia-projector ter" De Bruine. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Wethouder van onderwijs en sport en cul tuur drs. R. C. E. Barbé zal op zaterdag 7 april officieel het nieuwe clubhuis openen van de mixed hockey club „Olym- pia". Het nieuwe home van Oiympia staat aan de Zuider- parklaan in Terneuzen. De opening vindt plaats 's mid dags om 14.00 uur. (Van onze correspondent). WATEKLANDKEKKJE De gemeenschap van Water landkerkje heeft gisteren in het dorpshuis afscheid geno men van „meester" J.J. de Bruine, die vorige week zijn 65-ste verjaardag vierde en bijna 25 jaar hoofd van de Inspecteur-Leenhoutsschool is geweest. Een lange rij van sprekers ondier wie burgemeester A. Schipper vain Oostburg en twee Friese dames, die vele jaren geleden bij de heer De Bruine in de klas zaten, waren naar Zeauwsch-Vlaamiderem ge komen, om afscheid te nemen van hun vroegere meester. De voorzitter van de oudereom- missie, de heer I. Vermeulen dankte de heer De Bruine ook voor ziijn vele werk in de gemeenschap van Waterland kerkje. Hij bood hem eein fraaie dia-projector aan. Bur- (Van een onzer verslaggevers) HULST „Uit sommige rapporten met betrekking tot milieuzaken krijg je af en toe wel eens de indruk, dat de mensen, die daaraan werken dit clandestien doen". Op deze manier drukte het raadslid W. Colsen in de jongste raadsver gadering van Hulst zijn ver wondering utt over het feit, dat zovael rapporten met mi- lieu-gegevens het opschrift „vertrouwelijk" dragen. Tijdens de raadsvergadering heeft hij daarover een aantal opmerfringen gemaakt. Tevens informeerde hij er bij B. en W. nog eens maar hoe het nu eigenlijk staat met het vervoer van gevaarlijke stoffen over die Hulster wegen. Hij bleek niet helemaal tevreden over het antwoord, dat hij op eer dere vragen had gekregen. „Ik heb zo het vermoeden, dat er onder die gevaarlijke tran sporten soms zitten met de grootste troep. Hij hield nog maals een pleidoo i om op verschillende piuinten in de ge meente containers te plaat sen, wiaar de bevolking over bodig glaswerk kwijt kan. Wethouder J. Stolte bare werken riet wel een aantal praktische zwaren. Het plan zal niet zondei Veel ge de gemeente Hulst krijgen van thans naar de mening van het raadslid P. Stevens, die daaro ver zijn beklag deed. De heer Stevens ziet het als een ongewenste ontwikkeling, dat er an die gemeenschaps huizen vaak commerciële acti viteiten worden bedreven Ook met de werkwijze van het stichtingsbestuur van „Den Dullaert" bleek hij niet hele- geiukkig. De heer Ste- viimdt, dat dit bestuur de uitgaven meer op de inkom sten moet afstemmen om met exploitatietekort zo klein mo gelijk te houden. Hij schatte het te verwachten tekort voor de komende jaren tussen de 1 en 2 ton. Overigens een wat pessimistische toekomstver wachting, zoals later uit het. antwoord van voorzitter P. Molthoff zou blijken. A. Schipper van Oosfbiuirg bracht de dank over van het gemeenitdhiBstuur en de gemeente een geschenk aan. OudHbungemeester M.J. Ver- brugge zei o.m. „Men vertrekt met zilver in het haar, goud in de mond, koper in de porte en lood in de schae- De secretaris van de auder- coanmissie, de heer A. de Fey- ter, wilde het voor mevrouw De Bruine niet met bloemen alleen afdoen. Hij bood haar een koffiezetapparaat aam, als dank voor de duizenden kopjes, die^ zij tijdens vergaderingen thuis had ingeschonken en een bloem. Een pro- jectietafel werd aangeboden door de heer G. Christiaansen, het bestuur vain de jol en ook de heer J. Fremoew, vertegenwoordi ger van de A.B.O.P had loven de woorden en een fraai ge schenk. Met veel waardering memoreerde oud-inspecteur van het lager onderwijs, de heer Leenihouts, de samenwer king met c«e heer De Bruin® Het nieuwe schoolhoofd van Waterlandkerkje, de heer M de Regt, had reeds kunnen constateren dat er in Water- landkerlkje een ideale situatie heerste. Tenslotte sprak de on derwijzeres van de school, me vrouw Sam en het laatste woord was aan de heer De Bruine, die zich uitermate n de sleutels de heer De Regt de school- reeds aan de beurt Zij hadden de heer tafelbiljart aan- Gdsteravond was er :en en ver- gelegen- te meimen van de mouw D'e Brui- TERNEUZEN Op korte termijn gaat de Terneuzense zwem- en poloclub De Schelde het gemeentebestuur een grote ketel voor de verwarming van het niet overdekte zwembad in Terneuzen aanbieden. Voor deze ketei heeft de activitei tencommissie van de vereni ging in samenwerking met de Terneuzense makelaar J Rouw gezorgd. Het aanbieden van de ketei zal het antwoord zijn van De Schelde op de vraag, die wet houder drs. R. Barbé inder tijd bij de eerste onderhande lingen met de vereniging stel de toen de verwarming van het buitenbad aan de orde kwam. De wethouder vroeg toen wat die vereniging zelf zou kunnen doen om de wens in vervulling te laten gaan. Schelde-voorzitter Th. Acke zei gisteravond tijdens de jaarvergadering van de vere niging te hopen dat de ge meente nu niet achterblijft bij het verlenen van financiële steun. De vereniging zorgt overigens niet alleen voor de ketel, maar brengt straks ook nog ƒ10.000 mee, een bedrag, dat door het Actie Comité Terneuzen bijeen zal worden gebracht. Voorzitter Acke zei gistera vond te hopen dat het ver warmde buitenbad nog deze zomer iin gebruik zal kunnen worden genomen. De Schelde is dan volgens hem de laatste vereniging in Zeeland, die in verwarmd water gaat zwem- men. Ter gelegenheid van de opening van het verwarmde bad zal de zwem- en polovere- niging een 24-uurswedstriid gaan houden. Ondanks het gemis van een verwarmd buitenbad is De Schelde volgens de heer Acke toch nog een van die topclubs van Zeeland. „Dat we bij de top zijn is voor een groot deel te danken aan de intensieve trainingen, die vooral in De Honte worden gehouden. Of wij deze trainingen echter kunmien blijven financieren is een groot vraagteken," zei de heer Acke. Vandaar ook dat gisteravond besloten werd wat aan de contribuitiereffieling te gaan sleutelen. Z126 (ADVERTENTIE) 3-4-5 APRIL GARAGE VOERMAN Paardenmarkt 15 HULST HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg dokter F. F. Loose, Nieiuw- steaat 53, Oostburtel 01170-2121. Axel dokter Boor, tel. 1666, (b,g.g. 01157-151). Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke dokter v. d. Pas, Hoogste. 1 IJzenridjike, tel. 01176-366. Boi-ssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter J. Gelderblom uit Nieuwdorp, tel. 01196-327. Breskens en Groede dokter v d Endt, Breskens, tel. 01172-1566. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huis artsen J. Geldof, H. Zwar- telé en S. Wöstmann wordt waargenomen tot maanag- gochtend 8 uur door dokter J. Kole, Kerkstraat 38, Hoe dekenskerke, tel, 01193-262. Cadzand, Retranchemen, Sluis en Zuidzande Dok ter Beek, Zuidzande tel. 01170-2424. Goes Dokter S. Buijs, J. Valcfcestnaat 3, Goes, tel. 5462. Hoek, Philippine en Sluiskil dokter H. Hofstee, Julia- nastnaiat 10 Hoek tel. 01154- 345. Hulst Dokter J. Niesten, tel. 3373. Kloosterzande Dokter R. G. Buwalda, Clioosterstr. 72 te Kloosterzande, tel. 01148- 277. Tot maandagmorgen 8 uur. Middelburg dokter P. Schram, Oosterecheldestraat 2, Middelburg, tel. 01180- 4664. (zaterdag) en dokter J. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 01180-4305 (zondag). Reimerswaal dokter J. de Beij te Hansweert, tel. 01130-1344 voor de dorpen Hansweert, Kruiniingen en Yerseke en dokter A. Con- stande, Krabbendijke, tel. 01134-1444 voor de dorpen Krabbendijke, Oostdijk, Waarde en RiUamd-Bath. Sas van Gent Dokter M. C. Dierick, Graaf Jansdijk A 185, Westdorpe, tel. 1255. St.-Jansteen, Clinge en Koe wacht dokter H. Brabers, tel. 01140-2361. Terneuzen Dokter H. v. Herk, Mich, de Ruytersimgel 1, tel. 01150-4000. Vlissingen Dokter van Dijk, tel. 3459. Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke en Heinkenszand dokter D. P. van Driel, 's-H. Anemdskerke, tel. 01106- 1202. Zaamslag Dokter C. Ver boom, Axelsestraat 1 te Zaamslag, tel. 01153-377. TANDARTSEN. O.-Z.-Vlaanderen Tandarts F. Hamamn, Leeuwenlaan 58, Terneuzen, tel. 01150- 2320. (zaterdag van 10-10.30 uur en 18-18.30 uur, zondag van 12-12.30 uur). W.-Z.-Vlaanderen Tandarts A. v. Goor, Oostburg, tel. 01170-2077. (zaterdag en zondag van 12-12,30 uur). Walcheren Tandarts A. de Koning, Kanaalstraat 91, O. Souburg, tel. 01183-1247 (zaterdag en zondag van 9 tot 10 uur). Z - en N.-Beveland Tandarts R. W. Hendriksen, Lepel straat 6, Yerseke, tel. 01131- 1313. (zaterdag en zondag van 910 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag dokter J. de Haas, Zaïamslag, tel. 01153-366. N.- en Z.-Beveland Dokter M. Gaakeer, te Ovezande, tel. 01195-283. W.-Z.-Vlaanderen Dokter W. H. Kapsenbeng, Sluis, tel. 01178-1225. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis Zuster Derksen, Zuidzande, tel. 01170-2367. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke Zuster Snel, Biervliet, Tel. 01152-216. El'ewoutsdijk e.o. Zr. J. J. Boiler, Elenbaasstnaiat 2, 's- Heer-Arendskerke, tel. 01106-1303. Goes zr. C. v. der Kooy, tel. 5383. Groot-Axel en Zaamslag zr. A. Guelen, Schoolstraat 18, Koewacht, tel. 01146-684. Hoek, Philippine en Sluiskil Zr. Ddllerius. Rozenlaan 5, Hoek, tel. 01154-495. Hulst en Hontenisse zr. Reynaert-Eys, tel. 01140- 3943. Krabbendijke, Waarde en Ril- land-Bath Zr S. E. Ver schoor, Krabbendijke, tel, 01134-1510. Sas van Gent zr. J. v. Diorsselaer, tel. 01158-1916. Terneuzen Zr. Vermeylen, Langs de Kreek 13ia, tel, 3829, Yerseke, Kruiningen en Hans weert Zr. W. Noordhoek, Yerseke, tel. 01131-1488. APOTHEKEN Goes Goese Apotheek, tel. 7104. Middelburg apotheek L. v. d. Boogert, Korte Delft 12, tel. 2789. Terneuzen apotheek Klaias- sen, tel. 2090. Vlissingen apotheek C. P. Lastdrager, C. v. Perestraiat 1, Souburg, tel, 01183- 1593.

de Stem | 1973 | | pagina 7