:n m Hulst: geen achterstelling Nieuw-Namen Fusies niet best voor kunstenaar Luctor PMC kat zich niet verrassen Boer gelukkig met t weer étLoQju/iotiL „Streekplwomissie bevordert inspraak" Vakbonden regelen werk bij Clitex ié WILLEM ENZINCK mm RPJ 2 BIJNA ZEKER VAN HIEL fassaert POLITIE WACHT OP EKIÏNAAIS J. VOGEL VAN PPD IN ZEELAND Erewacht voor werkwilligen stad ■4 HEROPENING „SUPER" EUGèNE Tweede klasse SCHIETING IN HULST personeel gevraagd 1KEND KOK EN LEERLING-M Vaste dienst, intern mogelijk arkt 8, Hulst. Tel. 01140-3453. E VROUW (30-40 JAy^ jke omgeving West-Brabant zeRs- oudelijke werkzaamheden en het vee. In bezit van rijbewijs of jJ] tarnen af te leggen. Prettige en Brieven met foto onder nr. Saterdag 24 maart 1973 echtp. linistra- ïst. In Ir. ond. gd een staande ce hulp d liefst re hulp at vrije wens Opname alsmede rzekerd. Welk jong meisje jaar wil als SERVEERSTER gedurende een zomerss in ZWITSERLAND komen werken. Goede diensten. Familie aansbi» Brieven te richten in het derlands aan hotel Bar Meiringen (Zwitserland) 1 ir voor Sui- *S) nptieijs, auto, of net be- n. Voor Wil- ansteen. tepsver- jepsver- Gevraagd BEDRIJFSLEIDER voor sportartikelenwinkel licitaties met antecedenten' opleiding richten onder 12037 van dit blad. Disen verzekerd. PROJECTA B.V. vraagt aankomende verkoos Solllditaties persoonlijk schriftelijk aan ons adres: vJ tastraat 8, Dordrecht. Wij hebben nog plaats voor L TWEE NETTE JONGENsl die reizend door Nederlai willen werken bij kermis! drijf. Inl. Ant. Roels, GaJrJ baan 15, 01640-36886, B, Zoom. lessen EN en losse egrepen. latie „DE CENTRALE" Breda: Haagdijk 141, 30168. Roosendaal: Boulevaj 113, tel. 34097. huwelijken OE HET BETER tfBC voor huwelijkscontacten waarbof irieuze bemiddeling tegen voor ied >os velen zijn door ons geslaagd. Waijj vraag direct Inlicht, aan afd. Tilbii ;el. 013-421928. Hoofdadm. Postbus 6T ZIJN, WAT WIJ DOEN, onze nieuwe brochure, die u gratis een neutrale envelop. NTRUM EUROPA Toezicht) uwelijkscontacten. Vestiging in de pi rente, Friesland, Gelderland, Gronin^ Limburg, Overijssel en Utrecht. >fdkantoor is: Centrum Europa, post 02510 - 25720). eg ken- gewoon om na net een beant- Vraag brochu- tenslot- 'PA irnt ook n Euro- venhout UW, MAN en, die zoeken, ,e stich- vler le- itactbu- Vraag itingen- enve- daarin ij ze be- eigen en dat instdoel Centrum n, Prin- 22), De (Erkend cht). Vrijblijvend alle inf. over oi manier van werken (o.a. pl contact met computertechi Vraag de gratis brochure i filiaallij st. Ontvangt u inbl co gesl. env. INTERNATIONAL-DE-I ZENTA Sinds 1949. Erk. door de Bil Hfd.kant. Postbus 18. Hatf (Gld.) Telf. 05206-2526. F daal. Postbus 14, telf. Oir 41093. HEER 45 jaar woonachtig! VI. zoekt kennismaking r jonge weduwe, kinderen! kom. Brieven onder nr a bureau van dit blad. WEDUWNAAR 53 jaar zij vlotte weduwe, uitv. br. II met foto o.e.r.. Brieven o* nr. BK 013678 C. JONGEMAN met 2 schoolga de kinderen zoekt trekkelijke vlotte vrouw, 1' tijd ca. 25 30 j. oral gezin te verzorgen. Brie" met foto o.e.r. aan: Pw 101. Hulst. Een KLEINTJE plaatsen: resultaten boett Gevraagd voor het zoen van half april toTv oktober KOOKSTERS EN MEISjl' voor de huishouding en t. r ning op onze Rijnpass* schepen leeftijd van is La jaar. Rederij W. Vee? Kasteelweg 3. Rotterdam! tel. 010-320086. a 3 (Van een onzer verslaggevers) HULST Er is geen sprake tan, dat Nieuw Namen door liet gemeentebestuur van Halst achtergesteld wordt. Het zou wel wenselijk zijn, indien er vanuit de plaatselijke be volking meer initiatieven zou- jen komen. Tot deze conclusie komen b. en w. van Hulst in antwoord op een petitie van de gezamenlijke verenigingen m Nieuw-Namen. De petitie werd een aantal weken geleden aangeboden. In de brief maakten, de plaatselij ke verenigingen hun ongenoe gen kenbaar over een ver meende achterstelling van het dorp bij de rest van de ge meente. Alle beschuldigingen zijn door B. en W. in een uitvoerige nota successievelijk tegengesproken. De nota is aan de gemeenteraad aangebo den. „Het komt ons als onjuist voor, dat het huidige gemeen tebestuur Nieuw-Namen on leefbaar maakt of laat uitster ven", aldus b. en W. die toe geven, dat er wel sprake is van een vergrijzing van de bevolking. Maar dat komt, al dus het college, omdtt de jeugd veelal wegtrekt. Boven dien is de animo om te bou wen niet zo groot, hoewel daarvoor naar de smaak van het gemeentebestuur wel vol doende mogelijkheden zijn. Ook dit wordt door een deel van de bevolking van Nieuw- Namen aangevochten. Sinds 1 april zijn er slechts 3 bouw vergunningen gevraagd door particulieren. Aannemers tonen helemaal geen belangstelling voor de bouw van woningen, aldus Burgemeester en Wethouders uit een bijgevoegd staatje blijkt, dat door de woning bouwvereniging de afgelopen 10 jaar 29 huizen zijn ge bouwd. In 1973 zullen er nog 8 bejaardenwoningen bijkomen. „Dat er niet meer woningen werden gebouwd vindt onder meer zijn oorsprong in het feit, dat door de vroegere ge meente niet werd meegedaan aan de eerste bouwstroom van de zogenaamde Vlaco-wonin- gen". Verder merken B. en W. op: „Overigens mag verondersteld worden, dat de woningbouw vereniging de behoefte per woonkern zeer goed kent en overal bouwt waar redelijke kans op verhuurbaarheid be staat". B. en W. zijn het ook niet eens met het argument, dat de grondprijzen in Nieuw- Namen hoger zouden liggen dan elders in de gemeente. Ook weer door middel van een overzicht wordt duidelijk gemaakt, dat die vergelijkbare prijzen niet ver uiteenlopen. De grondprijs in Nieuw-Na men is wel ongunstig beïn vloed door het gebrek aan particulier initiatief daardoor bleef bouwgrond onrendabel liggen en moesten steeds de renteverliezen bijgeschreven worden. Ook het ontbreken van een goed gemeenschapshuis werd in de petitie geweten aan een tekortkoming van de gemeen te. Uit de lezing van het ge meentebestuur daarentegen blijkt, dat na de gemeentelijke herindeling onmiddellijk on derhandelingen zijn aange knoopt. Men kwam zelfs tot de oprichting van een stich ting, maar de direct betrokke nen lieten het afweten, toen men tot daden moest komen, aldus B. en W. „Sindsdien is er niets meer gebeurd". In de nota weerleggen B. en W. nog verschillende beschul digingen. „Het gemeentebestuur kan de bevolking niet kunstmatig op peil houden", aldus een mededeling. Daarbij wordt verwezen naar Graauw, waar wel woningwetwoningen wer den gebouwd zonder dat dit een merkbare gunstige invloed op de dorpsontwikkeling heeft gehad. B. en W. komen tot de volgende slotconclusie: „Het is noodzakelijk, dat deze ge meenschap (Nieuw-Namen) de handen ineen slaat en gaat weten wat ze wil. De wensen en acties tot dusver jegens ons kenbaar gemaakt werden door volgende wensen en acties al leen maar onduidelijk". Projecta BV vraagt vlotte WINKELJUFFROUW I Sollicitaties persoonlijk L schriftelijk aam ons adres- vl tastraat 8. Dordrpecht. (Van onze correspondent) HULST Weinig spectacu laire uitslagen in de heren eerste klasse van de bedrijfs- volleybalcompetitie te Hulst, waar Luctor PMC1 alleen bo venaan staat met 2 punten voorsprong op Watney's. Dit echter heeft een wedstrijd minder gespeeld. Lybeert-Ver- sttaeten zakte af naar de vier- plaats, maar het team uit Kapellebrug telt twee achter r stoilige wedstrijden. Clitex Sport 1 bleef ook nog een geducht concurrent, maar met vier punt enachterstand lijkt tr voor het Clingse team toch geen kampioenschap meer in te zitten. Zoals kon worden verwacht had Clitex weinig problemen om Voorwaarts 1 te kloppen. De Axelaars verloren met 3- 1, maar hadden de verdienste hun betere tegenstander een set afhandig te maken- De 1 2 overwinning van Luctor PMC 1 op CVC was normaal, maar de leider liet de eerste set onnodig verloren gaan. Luctor PMC stond in die set met 1411 voor, maar maakte dan de fout veel te nonchalant te gaan spelen, waarvan CVC profiteerde om via 1715 de eer te redden. De beide overi ge sets waren met 1115 9 15 voor de combinatie. Watneys bleef zeer gemakke lijk met 40 aan de win nende hand ten koste van Am bulo 2 dat ondanks moedig (Van een onzer adverteerders; HULST Met de herope ning van de geheel gemoderni seerde zelfbedieningszaak van Lugène Fassaert aan de Steen straat 13 te Hulst, telt deze drukke winkelstraat weer een Prachtige zaak meer. Tijdens de zeer druk be zochte receptie kwamen bur gemeester P. Molthoff, wet houder Brandt en gemeentese cretaris Van Dênderen een ihikje nemen in de nieuwe zaak. De vernieuwde winkel, ®e een oppervlakte heeft van ®2 en waarin een koeling ep drie diepvriezers staan, was gisterenavond in een zee van Noemen herschapen. Eugene 'assaert was dan ook met de wie belangstelling van zowel Wanten als leveranciers een gelukkig man. Hij kenmerkte zijn nieuwe aak als een aparte winkel in centrum van Hulst, waar alle gebied, zowel ser- lce als assortiment, juist ilets Weer kunt vinden dan in een «oorsnee supermarkt. Zo is er t;in Sr°°l assortiment dieetar- JA .Indische artikelen, gzote variëteiten en ook exetu- teve kruiden, zure haring, 'wmopa enzovoort- verweer niet opgewassen bleek tegen een betere tegen strever. Een spannende strijd werd het tussen KPJ 1 en Anibulo 1, twee teams die vol ledig aan elkaar gewaagd wa ren. De eerste set ging vrij vlot met 815 naar Ambulo 1, maar de katholieke platte landsjongeren lieten niet be gaan en slaagden er in via twee zwaar bevochten 1513, 1513 setzeges, de ontmoeting alsnog met 2-1 in hun voor deel te beslissen. Bol Sport dat altijd een gevreesdey con current voor Luctor PMC 1 is geweest, kon deze rol ditmaal niet waarmaken. De oud-leer lingen moesten met 03 on derdoen voor de lijstaanvoer der. Zoals de zaken er nu voor staan moeten er rare dingen gebeuren om KPJ 2 van de titel af te houden. Het tweede team van de katholieke platte lands) ongaren staat bovenaan met een kapitale voorsprong van 7 punten op naaste con currenten Voorwaarts 2 en WC. In een rechtstreeks duel met Voorwaarts 2 bleek KPJ 2 duidelijk het beste team en vergrootte dankzij een 12 zege zijn voorsprong met nog twee punten. De setstanden waren 1315, 1215, 157. Luctor PMC 2 had weinig moeite met Ambulo 3 en wrkn met 03. Luctor PMC 3 had een gemakkelijke week, het werd twee puinten rijker door een reglementaire 40- overwinning op Clitex Sport 2. De 21 zege van WC ten koste van Jansenius heeft meerdere malen aan een zij den draadje gehangen en de uitslag bad net zo goed anders om kiminien zijn. Beide teams gaven elkaar niets toe en ai- leen in de laatste set toonde VVC iets meer inhoud. De set standen waren 1416, 16—14, 157. Luctor PMC 2 behaalde ten nadele van GVC zijn tweede overwinning binnen een week. Het versloeg de Graauwenaars met 1—2 na een enerverende beslissende set- Ook PVH wist twee winstpuncen aan zijn totaal toe te voegen dank zij een ver diende 13 overwinning op Racing Daf. (Van een onzer verslaggevers) HULST Fusies in de cul turele sector, zoals tussen ge renommeerde galeries en grote uitgeverijen zijn hoogst nade lig voor onder andere de ont plooiing van jonge kunste naars. Bij dergelijke vormen van samenwerking gaat het vaak alleen om het zoeken naar „bestsellers" waarbij al leen „grote" namen aan bod komen en er geen plaats meer is voor experimentele kunst. Deze kritische uitspraak was vrijdagavond te horen in de meubelshowroom van Morees in Hulst, waar kunstcritici Willem Enzinck de nieuwe ga lerie „Pro Arte" opende. De galerie vormt een geïntegreerd onderdeel van de duizenden vierkante meters tellende showrooms. De eerste tentoon stelling die er wordt gehouden is er een met werken van Reymond Kimpe. Enzinck bleek in zijn betoog bijzonder ingeno-men met dit initiatief. „Pro Arte" brengt een breed publiek in aanra king met de kunst, omdat men nu geen grote „idrempel" over hoeft, aldus Enzinck. „Boven dien", zo merkte hij op, „wordt hier duidelijk aange toond, dat meubels en wan- djverseiring bij elkaar horen". Aandacht besteedde hij ook aan de belangstelling voor kunst van de gemiddelde Ne derlander. „Wat mij betreft" aldus Enzinck, „mag de contra prestatieregeling meteen afge schaft worden als de mensen er tóe kwamen om alle kitsch buiten te dooien, die er nu in veel interieurs te vinden is. Dat zou voor alle Nederlandse kunstenaars jaren werk bete kenen". Met betrekking tot het groeiende aantal galeries zei hij: „Van een galerie gaat een smaakverbeterende werking uit. Een regelmatig bezoek daar aan i kan revolutionair werken op de inrichting van inte rieurs. Hij was van mening, dat er nog veel gedaan moet worden aan de smaak van het publiek. „Ik ben van mening' aldus de kunstcriticus in zijn openingstoespraak, „dat er niet genoeg galeries kunnen zijn". Hij gaf toe, dat vaak te enthousiast en met te weinig kennis van zaken galeries worden geopend, waar na ver loop van tijd het kwaliteits niveau daalt en uiteindelijk uitmondt in de sluiting. Lof had de heer Enzinck voor de heren Morres, die het initiatief hebben genomen tot de inrichting van deze galerie. De expositie van Reymond Kimpe is te vinden tussen de lange rijen meubels. Er zijn wel een aantal technische voorzieningen getroffen ten behoeve van de galerie, maar het grote voordeel is, dat de Morres-bezoekers kennis kun nen nemen van de gepresen teerde kunst zonder dat ze er zich van bewust zijn zich in een „galerie" hoekje" te be vinden. (ADVERTENTIE) Niet vergeten Grote Bagijnestraat 23 HULST Gezelligheid - goede muziek Geopend (behalve dond.) vanaf 19.30 uur. KLOOSTERZANDE Op het groepsbureau van de rijks politie te Kloosterzanlen staan een oranje bromfiets merk Sparta een witte Mobylette, een zwarte damesfiets merk Locomotief en een zwarte da mesfiets merk Edelman, die tijdens de carnavalsdagen on beheerd door de politie in de gemeente Hontenisse werden aangetroffen. Eventuele eigenaars hebben zich tot op heden nog niet gemeld. (Van een onzer verslaggevers) Op de meeste plaatsen be- GRAAUW-CLÏNGE Vol gens CBTB-voorzitter P. van Hoeve uit Axel lopen er op dit moment in Zeeuwsch-Ylaande- ren alleen landbouwers rond met zonnige geziehten. De re den daarvan: het bijzonder goede voorjaar, waardoor men de werkzaamheden op het land in hoog tempo heeft kunnen uitvoeren. De meeste landbouwers zijn op dit moment beland in het stadium van de bieten en de aardappelen. Het i-s lang gele den, dat het weer in het voor jaar voor de agrarische sector zo goed was als dit jaar. De bedrijvigheid op het Zeeuwse akkerland zal de afgelopen da gen ongetwijfeld ook de bui tenstaanders opgevallen zijn. Overal wordt gewerkt, alsof het voortbestaan van Zeeuwsch-Vlaanderen er van afhangt. dienen de boeren zich van mo derne landbouwtractoren, maar zo links en rechts wap peren toch ook de manen van de vertrouwde Zeeuwse knol 1-en nog in de wind. Al met al een tafereel, dat sterk doet denken aan de na derende zomer. CBTB-voorzit ter Van Hoeve: „Er is op dit moment al reden tot optimis me. Dat mag trouwens ook wel eens een keer, na alle pessimistische geluiden, die de •andbo-uw de laatste jaren be lagen". Overigens zegt dit goede voorjaar nog helemaal niets over het uiteindelijke produk- tie-resultaat. Er kan de ko mende maanden nog van alles gebeuren, waardoor de oogst toch nog ongunstig wordt beïnvloed. „Maar de start is ieder geval hoopgevend", meent de heer Van Hoeve. (ADVERTENTIE) vanaf 120,tot 390, (Van een onzer verslaggevers) HULST De heer J. Vogel van de Provinciale Planologi sche Dienst (PPD) in Zeeland heeft het negatieve beeld, dat zuster A. van Crimpen op een bijeenkomst van de Zeeuwse Vrouwenraad heeft geschetst van de strcekplancommissie, enigszins verzacht. De heer Vogel gaf tijdens deze bijeenkomst, georgani seerd in samenwerking met de drie Zeeuwsch-Vlaamse vrou wenorganisaties, een overzicht van de planologische ontwik kelingen in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen. „Ik denk heslist niet negatief over de streek plancommissie", aldus de heer Vogel. Hij bleek duidelijk een aantal positieve punten te Via de commissie hebben de leden ervaring op kunnen doen, is er openbaar nogal wat informatie los gekomen en bo vendien is de commissie een vorm van inspraak. Aan het argument, dat de bemoeienis sen v.an de commissie vertra gend zouden werken, bleek hij niet zoveel waarde te hechten. Aan het slot van de studiedag van de Zeeuwse Vrouwenraad ontspon zich een discussie die nogal aan de oppervlakte bleef. Er werden voornamelijk technische vragen gesteld, die in eerdere stadia al uitvoerig zijn beantwoord. Een van de aanwezigen wilde weten of de zekerheid bestaat, dat er naar Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen in derdaad industrieën komen als daarvoor terrein beschikbaar zou zijn. De heer Vogel moest toegeven, dat er die garantie inderdaad niet is. Dominee De Neeling vroeg zich af of al onderzocht was in hoeverre het Land van Saeftinghe niet toch al verloren is? In dat geval gaf ze de voorkeur aan een alternatief Baalhoek-tracé. Het belangrijkste resultaat van de discussie was de con clusie van alle dames, dat de Zeeuwse vrouwen veel meer betrokken dienen te worden bij het provinciale beleid. Er zijn tal van commissies, maar vrouwelijke leden komt men daarin zelden tegen. Aan het begin van de verga dering vertelde de heer Vogel in zijn inleiding, dat er nau welijks vijf j.aar geleden in Zeeland nog werd gedacht aan een industrie-areaal van 20.000 ha. Inmiddels is men al aan merkelijk bescheidener gewor den, ook al omdat de bevol kingsgroei achterblijft Voorts vertelde hij, dat er voor de aanleg van het Baalhoekkanaal 1200 ha. grond nodig is. De opvatting, dat het Baalhoek kanaal een zuiver Belgisch be lang is, verwees hij naar het land der fabeltjes. Ook burge meester P. Molthoff besteedde in een inleiding aandacht aan de veranderende opvattingen met betrekking tot industriali satie. Een aantal jaren geleden was men nog zielsgelukkig met een nieuw bedrijf, aldus de Hulster burgervader, maar de laatste jaren werken er ook tal van anti-krachten. Felle kritiek had hij op het feit, „dat mensen van buitenaf zich bemoeien met de groei van Hulst". (Van een onzer verslaggevers) CLINGE De staking bij de Clingense textielfabriek Clitex duurt nog steeds voort. Volgens woordvoerders van het actiecomité zal de actie de komende dagen onbeperkt worden voortgezet, zolang de reden van de staking niet is weggenomen. In het bedrijf zelf houdt een ordedienst vam de stakers toezicht op de werkzaamhe den, die daar in opdracht van de vakbonden worden uitge voerd. De driej industriebon den hebben namelijk mensen aangewezen, die belast zijn met het gereedmaken van sta len. Dat is een werk, dat ge zien het naderend seizoen niet zop kunnen wachten, zonder dat daarmee aanzienlijke scha de zou v/orden aangericht aan de bedrijfsbelangen en dus ook aan die van het perso neel. De „werkende stakers" heb ben een werkdag van 6,5 uur, ze worden door de vakbonden voorzien van de nodige dub beltjes voor de koffieautoma- ten en krijgen in het actiecen trum „de Troubadour" maaltij den aangeboden. Telkens als de werkende ploeg terugkeert in het actie centrum worden ze door de daar verzamelde collega's met applaus onthaald. Volgens een woordvoerder is de stemming nog opperbest en zijn de sta kers bereid te volharden. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN-GOES In Vlissingen hebben gisteroch tend ongeveer 1380 stakers aan de hoofdpoort van De Schelde een soort grote „ere wacht" gevormd voor hun werkwillige collega's. De werk willigen, die op tijd waren, werden stilzwijgend doorgela ten. De werkwilligen, die pas na acht uur arriveerden en dus te laat op hun werk kwamen, werden in de maling genomen. Er werd geklapt en geroepen: „Je bent te laat". Tot wanor delijkheden kwam het niet. Behalve de demonstratie in Vlissingen gebeurde er giste ren aan het Zeeuwse stakings- frónt weinig bijzonders. Bij de n.v. Clitex in Clinge, bij de n.v. koninklijke maatschappij De Schelde in Vlissingeh en in de bedrijven van de gebroe ders Boddaert te Koudekerke en Middelburg werd ook giste ren nog gestaakt, zodat de produktie in deze bedrijven nauwelijks van betekenis was. (Van onze correspondent) HULST In café W. Blom maert te Hulst wordt vandaag een grote prijsschieting gehou den op de liggende wip. De schieting begint om drie uur. (ADVERTENTIE) medische diensten HUISARTSEN Aarden burg en Oostburg, dok ter G. de Bruijckere, Brou." werijstraat 8 te Oostburg, tel. 01170-2323. Axel, diokter Schiltmon, tel. 1777, b.g.g. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke, dokter A. Lievens, Beursstraat 6 te IJzendijke, tel. 01176-266. Borsseie en Nieuwdorp, de praktijk van dokter Gelder- blom wordt waargenomen door dokter Kiviet te Bors- seüe, te.l. 01105-203. Breskens en Groede, dokter Janzen te Groede, tel. 01171-366. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande, De praktijk van de huisart sen J. Geldof, J. Kole en H. Zwartelé wordt waargeno men tot maandagochtend 8 uur door dokter S. Wöstmann, Nieuwstraat 18a te Ovezanide, tel. 01195- 450. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, dokter Bom te Cadzand, tel. 01179-366. Goes, dokter J. Deen, Valcke- slotlaan 30, tel. 4373. Hoek, Philippine en Sluiskil, dokter Van Haelst, Spoor straat 46 a te Sluiskil, tel. 01157-444. Huist, dokter W. Eysirik, tel. 2060. Kloosterzande, dokter R. Bu- walda, Cloosterstraat 72 te Kloosterzainde, tel. 01143-277. Tot maandagmorgen 8 uur. Middelburg, doikter A. Boer winkel, Noordweg 214, tel. 2460 (zaterdag) en dokter M. Reyerse, Seisweg 29, tel. 3456 (zondag). Reimerswaal, dokter A. de Wijs te Yerseke, tel. 01131- 1444, voor de dorpen Hans- weert, Kruiningen en Yerse ke, dokter C. Donker te Krabbendijke, tel. 01134- 1544 voor de dorpen Krab bendijke, Oostdijk, Waarde en Hillanid-Bath. Sas van Gent e.o., doikter F. Puylaert, Oostkade 19 te Sas van Gent, tel. 1366. St. Jansteen, Clinge en Koe wacht, dokter Adrïaansens, tel. 01140-2928. Terneuzen, dokter J. Stevens, Soheldebade 27, tel. 01150- 2020'. Vlissingen, dokter J. Cramer, tel. 3619 (tot zaterdag 24 uur) en dokter A. v.d. Griek, tel. 2950 (zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke en Heinkenszand, dokter A. Vos te Wolphaarts- dijk, tel. 01193-231. Zaamsiag, dokter W. Fraanje, Plein 42 te Zaamsiag, tel. 01153-244. TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen, tandarts A. van Ravels, Stationsstraat 14 te Hulst, tel. 01140-2205 (za terdag van 10.00-10.30 en 18.00-18.30, zondag van 12.00-12.30 uur). W.Z. Vlaanderen, tandarts N. Janssen te Aardenburg, tel. 01177-1380 (zaterdag en zondag van 12.00-12.30 uur. Walcheren, tandarts C. West- veer, Loskade 21 te Middel burg, tel. 01180-6694 (zater dag van 9.00-10.00 uur, zon dag van 11.00-12.00 uur). Z. en N. Beveland, tandarts P. Frantzen, Kastanjestraat 307 te Goes, tel. 01100-6374. (za terdag en zondag van 9.00- 10.00 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamsiag, dokter C. Cysouw te Axel, tel. 01155- 1488. N. en Z. Beveland, dokter A. Noordenbos te Heinkens zand, tel. 01106-1290. W.Z. Vlaanderen, dokter J. v. d. Vijver te Oostburg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Aardenbnrg, Cadzand, Oost- burg en Sluis zr. M. Lensen, Ruyterskwartier 4 te Aar denburg, tel. 01177-1367. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Sehoondijke en IJzendijke, zr. Schelders te Breskens, tel. 01172-1350. Eliewoutsdijk e.o. zr. M. Ho- genfoooim, wijkgebouw Groe ne Kruis te Eliewoutsdijk, tel. 01104-259. Goes, zr. F. Coomans, tel. 7970. Groot Axel en Zaamsiag, zr. J. van Exel, Polderstraat 13 te Zaamsiag, tel. 01153-343. Hoek, Philippine en Sluiskil, zr. Eustella, Jacob Hobein- stnaat 2 te Philippine, tel. 01159-306 b.g.g. 01157-451. Hulst en Hontenisse, zr. Col- sen, tel. U114Ü-2368. Krabbendijke, Waarde en Ril- land-Batii, zr. J. Dieleman, te Rilland, tel. 01135-460. Sas van Geilt, ar. van Waes, Schulpenpad 43, tel. 01158- 1548 b.g.g. 01158-1567. Terneuzen, zr. A. Leenhouts, van Steenbergenlaan 68 tel. 01150-3360. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert, zr. H. Burger te Hansweert, tel. 01130- 1325. APOTHEKEN Goes, Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg, apotheek W. Hummelen, Marikt 69 tel- 2134. Terneuzen, apotheek Hamann, tel. 2060. Vlissingen, apotheek J. van de Sande, Badhuisstraat 22-24. tel. 2066.

de Stem | 1973 | | pagina 7