ANCKEN Jacht op vlaszak-octrooi Biervliet „in" voor feesten „DE STELTKLUUT" WAS ZEER ACTIEF De Stem/De Vrije Zeeuw DRS. G. J. BAARSPUL V AN E.T.I.: ZEKER GEEN FANTASIE Hengelclub Sluiskil ving veel vis TWIJFEL BLIJFT ROND OVERVAL gdj stad AFBRAAK VRAGEN PLASTIC OPENING VAN NIEUWE GARAGE diverse*1 zeeland WERKGROEP VERGADERT Bejaarden te Axel naar „Lentevreugd Terneuzen Burgerlijke stand Zaamslag 2x2 uur per week. i en zonder huiswerk ISUELE METHODE ïUITS - ENGELS - ITALIAANS ERLANDS Audio-Visueel Specialist i)d Tolk-Vertaler. BREDA: Tel. 01600 - 33079 IDDELBURG: Tel. 01180 - 2013 r het land van de door hen ioceerde taal. Dinsdag 20 maart 1973 auto's en motoren te at. koop groen m _j; Bouwjaar juni '69, plm. 45.000. Bevr. v. Hulsterseweg 19, inde. LT 4 Escort 1968 t.k.. >iet Heinstr. 10, Dinte- 01672-664. huizen EMIEWON1NGEN ligbad, 2e toilet, enz. !l. 01608-2493. huisdieren 5V2 den. uw die- of jzen L. lder MINI-ZOO Vele soorten papegaaien, tam en sprekend ara.'s, dwergpape-j gaaien, tropische vis en plan-j ten, eigen import dus grotel keus. Zang- en siervogelsl Kleine huisdieren, alle beno-j digdheden. Jan Heinstraat, int Famila, bij station. 013-435121J tot 18.00 u. GROTE KEUS in jonge ï-ashonden, 1 doggen met stamboom, Duitse staanders, Ierse setters, spa niels, diverse poedels, bassets (hush puppies), dalmatiners chow-chows, boxers, enz. enz Ook leuke bastaard hondjes alles ingeënt. Mini-Zoo, Janl Heinstraat in Famila. bij stati-J on. 013-435121 tot 18.00 u. te huur aangeboden te huur. Axelsestraat zen. huizen iksterstraat winkel, woonhuis, di- aanvaarden f 39.000 BERG CO. 5M. Bred. Beursmak. nnekenstr. 43. Breda, -24421. personeel gevraa VROUW (30-40 JAAR) omgeving West-Brabant zeffit®!'! lelijke werkzaamheden en het vera e. In bezit van rijbewijs of pen af te leggen. Prettige en ge^q rieven met foto onder nr. 24883- Gevraagd een aankomend kelner en een serveerster. iprettI-;5a werkkring, event, interni reiskostenvergoeding i Hotel Rotterdam te Terneuzen tel. 2041 (01150). lessen jtorijlessen .50. Vervolg- en losse 9,75. BTW inbegrepen, rijschoolcombinatie )E CENTRALE" Haagdijk 141, tel. ;oosendaal: Boulevard 4097. geldleningen o% in- Zon- ook reni- >acht 15 niet egde telij - en n op ver- ings- 186. BETROUWBAAR GELD LENEN overlijden Geen infolij «costen. Kwijtschelding uur geregeld Discreet. Financ.kantoor „MADJOE" hooidrift 36b. Rotterdam. "1 254386 en 239633 'i Amsterdam 020-921747- Avonds en weekends 70R802 en 020-921747 J onze sers. m.). met lan- v.T. ,tem sen- 650- ven- oekt heer iden Br. re- zee vissen loordzee dagelijks van- evoetsluis en opstappen lendam met m.s. „Re- rel. 010-843022 b.g.g. >9. (Van onze correspondent) SLUISKIL De Zeehengel- club Sluiskil opende het sei zoen 1973 met een zeehengel- wedstrijd voor leden. Deze eer ste wedstrijd begon voor de tlub zeer succesvol. 120 deel nemers bestreden elkaar aan de Westerseheldedijk vlak ten oosten van Terneuzen in een drie uur durende match. De wedstrijd kenmerkte zich door een enorme vangst. Reeds enkele minuten na het begin lagen al enkele (boven maatse) vissen op het droge. In totaal werd 85,4 kilogram vis gevangen. Een absoluut re cord. Na afloop werden in cafe Dallinga te Sluiskil door de voorzitter de heer Jac. d'Hont, de (40) prijzen aan de deel nemers uitgereikt. De uitslag: 1. J. Faas, Terneuzen met 2073 minten. 2 mevrouw Van de Mu ren, Sluiskil 2032, 3 F. Mat- thijs, Terneuzen 1864, 4 Ed. Neuveglise, Terneuzen 1783, 5 Rog. van Waes, Sluiskil 1776, 6 R. Smid, Sluiskil 1754, 7 R. Boogaert, Kloosterzande 1715, 8 H. Dallinga, Sluiskil 1577, 9 K. Federman, Sluiskil 1510, 10 Jac. de Ruijter, Terneuzen 1354. BEL NU, MORGEN GELD| max. 5 jr. tot f 100.000,-- Breda 01600-42817 of 54911 Roosendaal 01650-40475 Oosterhout 01620-4881 Rijen 01612-3244 of 2753. huwelijken (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het is de Terneuzense gemeentepoltiie nog steeds niet duidelijk of de verklaring van de Terneuzense caféhouder D„ die in decem ber van het vorige jaar het slachtoffer van een overval »u zijn geweest, juist is. D. werd naiair zijn zeggen - op een late avond door drie vreemdelingen overvallen, toen hij alleen in het café "as. De kerels zouden hem hebben opgesloten in het toilet en toen hij ztóh daaruit kon bevrijden en via een kelder raam de straat opvluchten, waren zij uiteraard verdwe nen, In zijn toen afgelegde ver- Waringen vond de Terneuzen se gemeentepolitie zoveel te genstrijdigheden en onmoge lijkheden, dat zij zeer ernstig Sn de waarheid ervan twij felde. Enige tijd geleden stel le de caféhouder zich in ver- binding met de Gentse politie. zeven Marokkanen had ge arresteerd, in verband met een reeks diefstallen en overvai- •en. Ondanks het feit diat hij er drie van herkende en dat Ie laatste bezoeker voor de overval, TS. uit Terneuzen er een van herkende, blijven, de j Marokkanen ontkennen. De ®e zei: „Ik ben toen wel in bet café geweest, maar van een overval weet i!k niets". Commentaar van de Terneu- jense gemeentepolitie: „Het blijft niet uitgesloten dat D. de overval heeft geënsceneerd, ®°?elijk is het toch echt ge beurd". D. zal geen valse aan- Sfte worden ten Laste ge- (Vaa een onzer verslaggevers) TERNEUZEN/MIDDELBURG. De mogelijkheden van de vlaszak berusten zeer zeker niet op fantasie. Ik ken de heer Roe- loffzen als een volkomen betrouwbaar man en een harde werker. Zijn uitvinding van de vlaszak zit technisch uitnemend in elkaar. Ik heb de octrooien en rapporten van laboratoria over de vlas zak gezien. Dit alles bij elkaar is bij mij zeer positief overgeko men en ook bij de deskundigen van Economische Zaken die on langs bij de heer Roeloeffzen op bezoek zijn geweest. Aan het woord is drs. G. J. Baarspul, bedrijfseconoom van het economisch-technologisch instituut in Zeeland. Naast een duidelijke positieve indruk van de uitvinding die in korte tijd zoveel publiciteit heeft gekregen houdt drs. Baarspul niettemin nog wel enkele sla gen om de arm wat betreft zijn mening over de toekomst mogelijkheden van de vlas zak. In dit verband wijst hij er op dat het hem bekend is dat verscheidene petrochemische concerns, die polyethyleen, de grondstof voor de fabricage van de plastic vuilniszak, ver vaardigen al druk doende zijn het vlaszak-octrooi in handen te krijgen. Het lijkt niet erg waarschijnlijk dat deze chemi sche reuzen deze activiteit ontplooien om zelf de massa- produktie van vlaszakken ter hand te nemen. Een van de vele kanten van een mogelijke fabricage van de vlaszak op grote schaal is volgens drs. Baarspul de herleving van de vlasindlustrie. Met name voor het breekvlas en de veredelde klodders, ook wel lokken ge noemd, ziet hij als toeleve- ningsprodukten voor de vlas zakindustrie gunstige afzetmo gelijkheden. Met betrekking tot beden kingen die hier en daar zijn geuit tegen milieuverontreini gende gevolgen door stijging van de vlasindustrde het rootwater staat letterlijk en fi guurlijk in een kwade reuk zegt drs. Baarspul d-at het mo gelijk is de bacteriologische afbraak in het water te voor komen. Overigens wijst hij er op dat reeds vijftig procent van de vlasbedrijven het sys teem van dauiwroot toepassen. Dat houdt in dat het repelvlas over de velden wordt ver spreid waardoor in het geheel geen milieuverontreiniging plaatsvindt. Dit in tegenstel ling tot het zogenaamde bak- root, waarbij het vlas tot een bepaalde temperatuur wordt verwarmd en waarbij het be ruchte rootwater vrijkomt. Berichten over een plastic zak die wel biologisch af breekbaar zou zijn kwalifi ceert drs. Baarspul als een schijnargument dat geen wer kelijke zoden aan de dijk zet. van het ETI nog enkele min punten van dit produkt. Op de eerste plaats de elektrostati sche eigenschap van het plas tic. Dan is gebleken dat het materiaal bepaalde virussen aantrekt en dus als besmet tingshaard kan optreden. „Om deze redenen is het gebruik van plastic zakken in zieken huizen en in de farmaceuti sche industrie, naar ik verno men heb, hier en daar al uit den boze", aldus drs. Baarspul, die verder nog vermeldt dat sommige mensen allergisch zijn voor de plastic zak. Al deze negatieve eigenschappen van de polyethyleen zak heeft, volgens hem, de vlaszak niet. Hoe groot de omvang van een eventuele vlaszakindustrie zou kunnen zijn kan drs. Baarspul zelfs niet bij benade ring zeggen. „Dat hangt af van het antwoord op tal van vra gen die nog evenzoveel punten van onderzoek uitmaken. Hoe groot zal de markt zijn, wat zal de petrochemische in dustrie doen, hoe zal de pro- duktie opgezet moeten wor den, boe staat het met de toe leveringsmogelijkheden van de vlasindustrie, hoeveel zal er in een vlaszakindustrie geïnves teerd moeten worden? Het zijn allemaal vraagstukken die nog diepgaand onderzocht moeten worden". Tot slot voegt drs. Baarspul nog een facet toe aan de vlas- zakproblematiek. De vraag na melijk hoe de gemeenten auto noom als zij zijn zullen staan tegenover de vlaszak als ver vanger van de huidige plastic zak. Dan komt ook de ge meentepolitiek om de hoek kijken en dat zal in het bij zonder het geval zijn in ge meenten waar een petrochemi sche industrie gevestigd is, in dustrieën die zich niu al be dreigd zien door de uitvinding van de heer Koeioffzen. De heer J. A. P. de Blok, voorzitter van een van de Bier- vlietse feestraden: „Het loopt boven verwachting goed." Een Biervlietse etalage vol tekeningen en kostuums voor de komende bevrijdingsfeesten. Afgezien van de onverteer baarheid van de polyethyleen zak noemt de bedrijfseconoom (Van een onzer adverteerders) TERNEUZEN Onder gro te belangstelling van vrienden en zakenrelaties werd de Re nault-garage „Renoca" aan de mr. F. J. Haarman weg te Ter neuzen officieel geopend. Het belangrijkste zal voor de nieuwe eigenaar, de heer Cappendijk uit Terneuzen, die reeds vele jaren een garage aan de Axelsestraat exploi teert, wel het feit zijn dat nu ook zijn hoofd-dealerschaip voor Zeeuwsch-Vteanderen van de Renault-auto's is inge gaan. Diverse sprekers, de di recteur van Renaiult-Neder- land, de heer Collignon en na mens het personeel, de heer P. Hamelink, wensten de heer T. Cappendiijk. geluk met deze nieuwe, zeer fraaie aan winst. (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET. Na een wat aarzelend begin is heel Biervliet nu enthousiast bezig aan de voorbereiding voor het driedaagse feest waarmee het zijn 400-jarige bevrijding van de Spaanse be zetters door de Watergeuzen gaat vieren. Dat gebeurt dan van 31 mei tot en met 2 juni. Het ziet ernaar uit dat straks de gehele bevolking van het geboortedorp van Willem Beukelsz zo'n 2000 zielen in kostuums anno 1573 zal rondlopen. Overal wordt druk geknipt en genaaid om toch maar vooral op tijd klaar te zijn met de kleurrijke kledij. Ook voor de versiering van wijken en straten hebben de Biervlie- tenaren diep in de geldbuidel getast. Bij de diverse wijkra den zijn bedragen binnen ge komen waaruit kan worden op gemaakt dat gemiddeld per in woner f 12,50 is ontvangen. „Het ziet er allemaal erg florissant uit. Boven verwach ting hebben we de mensen tijdig warm kunnen krijgen voor de bevrijdingsfeesten. Ik mag wel zeggen dat de gehele bevolking er nu achter staat", zegt de heer J.A.P. de Blok, de voorzitter van een van de wijkraden. Er zijn vijf wijkra den die afzonderlijk de versie ring van hun wijk op zich genomen hebben. Zo komen er onder meer vijf feestpoorten. Ook zullen uit iedere wijk vertegenwoordigers meelopen in de grote gekostumeerde op tocht, die op hemelvaartdag en zaterdag 2 juni door Biervliet zal trekken. De heer De Blok: „Het loopt storm met die kos tuums. Hoewel we oorspronke lijk gedacht hadden aan een optocht van 80 man schatten we het aantal deelnemers nu al op driehonderd." Mevrouw J. Lecluyze, die in haar winkel aan de Noord straat een speciale etalage voor ontwerpen, patroons en kostuums voor de bevrijdings feesten heeft ingericht, kan over deze verkleeddrift mee praten. „Ik geloof dait er straks geen enkele Biervlietenaar op straat durft te verschijnen zonder gekostumeerd te zijn, We kunnen het bijna in de winkel niet bijbenen van de aanvragen om patroons en stoffen", zegt mevrouw Le cluyze. Elke dinisdaigarvond is het buurthuis de Pereplu een groot naai-atelier, waar de his torische kledij van gemene" poorter tot hofdame tot stand komen. Biervliet gaat er een feest van maken zoals het in jaren niet heeft beleefd. voorspelt de heer De Blok. Elke avond zal er in een grote tent nabij het bejaardencentrum muziek en dansen zijn, waarbij de verfrissingen door de plaatse lijke horecabedrijven worden verzorgd. Op de avond van zaterdag 2 juni wordt een gro te zeskamp georganiseerd. En om alvast een beetje de smaak te krijgen van de komende festiviteiten zullen zestig Bier- vlietenaren op 31 maart per bus naar Den Briel reizen om daar te kijken hoe de Briele- naren hun jaarlijkse bevrij ding door de watergeuzen ple gen te vieren. Wellicht heeft u ëen0 few nissen, maar bent u a niet tn de gelegenheid o der kennis te maken "i t. man of een vroutv die woordt aan uw wensen. dan eens onze nieuwe o e[0t| re aan, het verplicht u te tot niets. CENTRUM EUROPA Postbus 1033. Beverwijk. Tel. 82510 25720 O kUI» schrijven naar: Centrumj pa. Vinkenbos 3, Utve (bij Breda) HEER. 47 jaar, naiddens«aJ3 Wenst kennismaking nriev^! me, 30 tot 45 jaar. f" I onder nummer BK 013673 (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het belang- tWiste onderwerp op de jaar- 'sffadering van de Oost- 'W'HHsch-Vlaanisc vogelwacht Steltkluut" die in café »°e Vriendschap" te Terneu- :en onder voorzitterschap van f' bioloog, de heer G. Sponse- uit Hulst, werd gehouden, "Js wel het „Atlasproject", project beoogt de telling 111 de broedvogels (volgens soorten) in West-Europa en Sfschiedt op verzoek van de "slta-dienst van rijkswater- bet staatsbosbeheer en t- H>'dro-l)iologisch Instituut ïerseke. Volgens dit pro ject is o.m. Zeeuwsch-VIaan- deren verdeeld in „vakken" van 25 km2. De duur ervan ia vijf jaar. Het aantal leden nam toe van 180 tot 239, zo deelde de secretaris, de heer G. Ottens in zijn jaarverslag mee. Door de informatie in het vereni gingsblad „De Steltkluut" slaagde het bestuur er in en kele insectenkennems aan te trekken. Uit het aantail deelne mers aan de dertien excursies, die in 1972 werden gehouden, kon de heer Ottens conclude ren dat de belangstelling hier voor groeit. De familie Buiijs aan de Em- mahaven stelt haar café be schikbaar ais „saaftinigelokaal" zodat de deelnemers aan een excursie daar hun belevenis sen kunnen uitwisselen. Het onderzoek naar het kerk uilen- en steenuilenbestand werd in het vorige jaar voort gezet en 20 nestkasten zijn opgehangen en worden voort durend gecontroleerd. Staats bosbeheer kreeg hierover een rapport toegezonden. Een werkgroep is gevormd, die planten en vogels zal in ventariseren in de omgeving van de Spuikam van de wes telijke rijkswaterleidiing, waar dank zij de medewerking van rijkswaterstaat, een observa tiehut mocht worden neerge zet. Bij jachtopziener Riems lag in De Braakman, werd een opvangcentrum ingericht voor gehandicapte vogels. Er wordt onverdroten voort gegaan met het „knoten" van knotwilgen. In totaal werden 171 wilgen behandeld en nieu we werden aangeplant. Gezien het feit dat er in Zeeuwsch- Vlaanderen naar schatting drieduizend knotwilgen voor komen, moet er nog heel wat werk verzet worden. Op scholen werd door mid del van dia's voorlichting ge geven en de vleermuizen kre gen aandacht tijdens de actie „boktor". Het bestuur van „De Stelt kluut" stuurde een brief naar de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Vogels om bij de minister van Landbouw er op aan te dringen de jacht op goudplevieren te doen stop pen. „De Steltkluut" verzond ook een brief naar de „Vereni ging Waddenzee" om te pro testeren tegen de inpoldering van het zeer vogelrijk gebied nabij de Doüand. Vooral de kluten worden er ernstig be dreigd. Het bestuur trachtte ook enige invloed uit te oefe nen op de bestemmingsplan nen buiten gebieden van de ge meenten in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen. Hulst gaf een zeer positief resultaat. In Terneu zen laat het zich aanzien dat de Hoekse kreken de nodige aandacht zullen krijgen. Tenslotte deelde de heer Ot tens mede dat in het loop van het jaar als bijzondere waar nemingen konden worden ge noteerd, een rode wouw, sneeuwgamzen, een ruigpoot- buizerd en een steltkluut. Na het officiële gedeelte vertoon de de heer F. K. Haiak dia's over wilde orchideeën in Oost- Zeeuwsoh-Vlaanderen en hield daarbij een boeiende causerie. De heer B. M. Grootjans had een ai even interessante film met o.m. opnamen van de kerk uil, de zwarte roodstaart en vele andere vogels. BERGEN OP ZOOM .Roxy, 18.45 en 21.15 uur- Turks Fruit 18 j. Etcetera. Molenstraat 10a. expositie schilderijen van Martha van Meurs-de Jonge (t.m. 29 maart). Van 14.00- 17.00 uur, vrdjd. ook van 19.00-21.00 uur, zat. en zond. van 14.00-18.00 uur. Hal Stad huis, kunstwerk van de maand van Cees Kayser (t.m. 31 maart), open ma. t.m. vriid. van 8.30-12.30 u. en van 13.30- 17.30 u. GOES Grand. 20.00 u.: Turks Fruit 18 j. HULST Bioscoopgebouw. 20.00 u.: De Peetvader 14 j. KORTGENE Les Deux Chapeaux: exposi tie werken van de Veerse schilderes Mies Callenfels-Kar- sten (t.m. 27 april). DL t.n. zat. van 9.00-12.00 en 14.00- 17.30 u. zond. van 10.00-16.00 u. Galerie Opus 2, expositie werken van de Vearse schil deres Mies Callenfels-Karsten (t.m. 27 april). Ma. t.m. vrijd. van 9.30-12.00 en van 14.00- 17.00 u. zat. van 14.00-16.30 u. MIDDELBURG City, 20.00 u.: Turks Fruit 18], ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 20.. 15 u.: Meesterserie. Radu »n Lupu (piano). Hofplein Thea ter, 20.15 u.: Wie is er bang voor Virginia Woolf? van Ed ward Albee. Piccolo Theater, 20.15 u.: The Family (deel 4), door het Amsterdams Toneel. Schouwburg, 20..15 u.: De meid, door hef Amsterdams Toneel. OOSTBURG Ledel Theater. 20.00 u.: Blue Movie 18 j SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie Miems van Oitters. beeldhouwwerken schilderijen (t.m. 1 maart) 18.00 u. Vrijd. van 9.00-12.00 en 13.30-21.00 u. zond. van 14.00-18.00 u. Ma. gesloten TERNEUZEN Luxor. 20.00 u.: De peetva der 14 j. VLISSINGEN Alhambra. 20.00 u.Turks Fruit 18 j. ANTWERPEN Kon. Museum voor Schone Kunsten, kunst uit Nederlands Limburg, schilderijen, objec ten enz. (t.m. 1 aprilDag. van 10.00-16.00 u. ma. geslo ten. BRUGGE Kon. Stadsschouwburg, 20.00 u.: Elck wat wilis, van William Shakespeare door K.V.S. Brus sel. (Van onze correspondent) AXEL Tijdens een verga dering van de werkgroep Stu die Zuivering Afvalwater Ka naalzone, die op vrijdag 30 maart a-s. om 14.00 uur in „De Halle" te Axel wordt gehou den, zal de formele vaststel ling van het eindrapport „Stu die zuivering afvalwater Ka naalzone Zeeuwsch-Vlaande- ren" plaats hebben. Tevens zal dit eindrapport aan de voorzit ter van de A.W.L. worden aangeboden. Deze vergadering kan afsluiting van de aan de stu diegroep verstrekte opdracht worden beschouwd. Het dage lijks bestuur van de A.W.L. zal op deze vergadering aan wezig zijn. 99 (Van onze correspondent) AXEL De Axeise bejaar den zullen dinsdagmiddag 3 april een bezoek brengen aan de voorjaarbeurs „Lente vreugd" te Sas van Gent. Kosten bedragen f 2,50 per persoon. Er is nog gelegenheid om zich op te geven bij be jaardendienstencentrum „Tref punt" tot en met vrijdag 23 maart a.s. Collectes De inzamelings actie in 1972 heeft voor wat de afdeling Terneuzen, van het Nederlandse Rode Kruis betreft een zeer goed resultaat gekend. De opbrengst die in 1971 f 13.393,01 bedroeg steeg in het afgelopen jaar tot f 15.642,20 Dit resultaat werd verkregen door de volgende collectes: Hoek f 1575,50, Sluiskil f 1.206,24, Terneuzen f 8.227,46, Zaamslag f 1.473,40, bootcollec te f 708,26 en loterij f 2.451,34. GOES Geboren: Izaak zv W. Gijssel-Wïllemsen, Jan zv B. Slabbekoorn-Van Splunter, Amanda dv J. Francke-Bou- wense te 's-Heer Hendrikskin- deren, Gertjan zv L. van As- selt-KJoosterziel, Roswhinta dv P. Kreule-Poortvliet te 's- Heer Arendskerke, Cornelia dv A. Korstanj e-Meulenberg te Driewegen, Franfois zv F. van Eenennaam-Schout te 's- Heerenhoek, Hubrecht zv M. Janse-Van Schie te Wolph- aartsdijk, Willem zv W. Bou- wense-Van der Maale te Co- lijnsplaat. Ondertrouwd: J. Visser 22 en G. de Kok 19, J- van Dalen 23 te 's-Heer Arendskerke en J. Hamelink 22 te Kloetinge, W. Hamelink 21 te Kloetinge en J. Pipping 21, J. Wisse 24 te 's-Heer Arendskerke en L. van Dixhoorn 22, A. van den Boogaart 21 te Kortgene en W. Nijsse 20, A. de Leeuw 23 te Wolphaartsdijk en W. West- veer 22 te Wolphaartsdijk. Getrouwd: R. de Buijzer 21 te Koudekerke en J. van Liere 19, J. Eckhardt 21 en M. Blackman 19. Overleden: A. Brusket 60 te Goes wv M. Hollemans, H. van Dis 48 te Goes ev F. de Kaart, J. Timmermans 68 te Scheveningen ev H. Meijer, J. Witte 68 te Borssele ev C. Corstanje, W. de Schipper 58 te Goes ev M. van der Vliet, A. Ruijgrok 81 te Goes wv A. van Gils, M. Nagelkerke 79 te Lewedorp ev A. Martens, W. de Konink 87 te Goes, P. Ver- straate 76 te Goes, P. de Pan 80 te Goes ev. J. van Gorp„ J. Koole 80 te Goes ev A- van de Rafelaar. D.V.V. In café „het Wapen van Zeeland" werd de derde ronde gespeeld in de kaartcom- petitie van D.V.V. De uitslag hiervan was: 1 J. van Doorn 49 punten, 2, 3 en 4 J. de Feij- ter, Jac. de Vos en Jac van Doorn ieder met 48 punten, 5 W. Allaart 45, 6 A.C. de Zeeuw 44. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RA ONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST- Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat L tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8 15—12 30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters Brouwerijstraat 4, tel 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19.00—21.00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.00—12.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00—22 00 uur, tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chei Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920. privé tel 01150-5745: algemeen redac teur Zeeland A F Koopman kantoor Kromme Weele 4 Middel burg, ter 01180-7764, privé tel 01180-7438, redacteur Midden- Zeeland B Jansen, kantoor Klokstraat t boes. tel. 01100-8030, privé tel. 01100-7007; redacteur te Terneuzen en kanaalzone: G. van Berkei, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel. 01150-7920, privé tei. 01150-4866; redacteur O Z-Vlaanderen: A Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140-3751, privé teL 01140- 3103; redacteur W.Z.-Vlaanderen; R. van der Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920. privé teL 01150-4865; sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer Trumanlaan 10. Axel teL 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, teL 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100-4318.

de Stem | 1973 | | pagina 5