jubilerende club sit zonder archief TENNIS IS ER VOOR IEDEREEN" Interessante zwemstrijd in Terneuzen TAFELTENNISSPORT IN ZEELAND BLOEIT WEER TOPZWEMSTRIJD IN VLISSINGEN OLLENDUEL IN HEIKANT vileda Van Hijfte in grootse vorm SI(ttNS) Smash tiert [eest n Andere acLean Y oorzitter De Jong: afscheid zeein SPIERPIJN? HELPT DOOR WARMTE Sponsor Fel duel Opbouw ;tbi GRATIS SPATEL VRIJDAG 16 MAART 1973 19 W-v vfsv> (Van onze sportmedewerker) ST.-JANSTEEN De tennisvereniging „Smash" uit St.- Jansteen bestaat op 17 mei 25 jaar. Maar of dat nu wel de juiste datum is, durft geen enkel lid te beweren. Ook me- uouvv Bakx, het enige vrouwelijke bestuurs- en tevens i.estcommissiclid niet, aangezien begin 1971 het hele smash-archief in vlammen opging. Zelfs de heer F. Franc- len.een van de oprichters is niet zeker van de juiste datum un oprichting. „Maar", zegt h(j, „het moet tussen 15 en 17 „ei 1948 geweest zijn". En dit wordt door mevrouw Bakx bevestigd. „J was de huidige secreta ris, E. van Duyse, leraar aan je lagere school in St.-Jan- sein, die het archief zorgvul- lij in een kast in zijn lokaal stopte, maar hij trof het niet, Bit een juffrouw had er een uitte bestemming voor. Zij maakte alles schoon, ook de inhoud van de kast, en het ttnpMe Smash-archief ver- i«n op de vuilnisbelt, waar lit in vlammen opging. On- danks zijn goede voornemens i geen al te beste plaats ir het archief van een vere- jng. Mevr. Bakx: „Het is mer, maar er is nu niets j» aan te doen. Misschien jm het wel, leuk geweest als 'je er nog iets uit hadden nnen halen". Ondanks de tegenslag treurt vereniging niet. Mevr. Bakx: „We zijn doodgewoon opnieuw begonnen". De vere- telt geen jubilarissen, maar de oprichters, de heren Ftancken, dr. Colsen en A. Rottier zijn allen nog in leven, niet meer actief voor "t Vereniging. Francken kan t alleen nog herinneren dat 't oprichting plaats vond in n gemeentehuis in St.-Jan- <tn. Francken: „We begon- i met één baan. Ik weet goed dat er in de beginfa- veel belangstelling voor he md. Vier jaar later kwam er f tweede baan bij en dat lezende heel wat". oudste lid van de ten- vereniging is momenteel oorzitter dr. Adriaansens, die 'uim zeventien jaar de (ADVERTENTIE) •son 1768 en 1779 zeilde de e ontdekkingsreiziger 'n James Cook driemaal Sreld rond. Hij liet meer "een miljoen woorden na logboeken, beschrijvingen "tslagen. Maar repte met 'woord over zichzelf, jw biologeerde de sukses- thrillerschrijver Alistair jlean zó, dat hij een heel "an Cook wijdde: Mgsreizen van 'Kin Cook. boeiend verslag in 208 '"a's, kompleet met vele illustraties in kleur en writ van 'Mets en Jaars, die Up zijn meenam. J M.50 del, voorzittershamer hanteert. Adriaansens: „Tennissen kun je doen tot jc tachtigste jaar, dus dat bewijst wel dat het een gezonde sport is". Kan deze talc van sport alleen door een bepaalde groep mensen beoefend worden? Financieel gezien dan? Mevr. Bakx be strijdt het woord elitesport met alle middelen. Mevr. Bakx: „Ik wil niet ontkennen dat het vroeger zo was. Maar ik dacht van nu toch zeker niet meer. Vooral in onze vereniging niet. We willen de tennissport juist po pulair maken. We hebben daarom ook speciaal de contri butie voor jeugdleden zo laag mogelijk gehouden. Die is vastgesteld op f 17,50 per jaar. Dit is de laagste contributie die er in Zeeuwsch-Vlaande- ren betaald wordt. Ons doel is er zoveel mogelijk jeugdleden bij krijgen. „Daarin is de ver eniging uit St.-Jansteen zeker geslaagd. De vereniging telt 75 leden, voor het grootste deel jongeren. Een ledenaantal waarvan men vroeger nooit had durven dromen. Dat kon ook eigenlijk niet. Mevrouw Bakx: „Je moest vroeger inderdaad wel van „betere huize" komen. Mis schien is dat nu in sommige grotere plaatsen nog zo. Ik ge loof dat veel jeugd in St.- Jansteen nog steeds met een zekere drempelvrees ten aan zien van de tennissport zit". Dr. Adriaansens: „Toch is het ten opzichte van andere takken van sport zeker geen dure sport. Voor elke vereni ging geldt het spreekwoord „Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst". Dat is voor ons zeer belangrijk". De tennisvereniging Smash beschikt niet over topspelers, zodat grote wedstrijden uit blijven, „maar", zegt mevrouw Bakx, „de sfeer is hier uitste kend. Het is een leuke vereni ging, die en dat is heel belangrijk voor iedereen toegankelijk is". Dr. Adriaan sens voegt hieraan toe: „Met als grote doel: de tennissport steeds meer populair ma ken". Het bestuur bestaande uit de heren dr. Adriaansens (voorzitter), E. van Duyse (secretaris), G. Verhaegen (penningmeester), en verder de leden P. de Kerf en me vrouw Bax hebben samen met de gewone leden een feestco mité in het leven geroepen. Dit comité, bestaande uit me vrouw Bakx, mejuffrouw M. Hemelaer, mejuffrouw M. de Kerf en de heren J. Bral en E. Francken zal het feest moeten organiseren. Want Smash wil het jubileum op grootse wijze vieren. Een jubileumviering die begin augustus start met wedstrijden voor eigen leden, Zaterdag 4 augustus zijn er wedstrijden voor dames en he ren in het enkelspel, dubbel spel en gemengd dubbelspel. Of dit drie maanden na de „officiële" jubileumdag, geen latertje is? Mevrouw Bakx: „In mei is het nog zo vroeg. Zijn de le den nog niet ingespeeld. Na een paar maanden is dat bij alle leden wel het geval". Na drie weekends intensief spelen, sluit het jubileumpro gramma op zondag 25 augus tus met een daverende feesta vond in café Chassee in St.- Jansteen. Deze avond begint om acht uur met een receptie, gevolgd door een diner, ter wijl besloten wordt met een gezellig dansje. 0 Het feestcomité van de jubilerende tennisvereniging Smash uit St.lJansteen. Staande van links naar rechts: mej. Hemelaer en E. Francken en onder van links naar rechts: mej. M. de Kerf, J. Bral en mevr. Bakx. (Van onze zwemmedewerker) TERNEUZEN —In zwem bad „De Honte' in Terneuzen wordt zaterdagavond het vier de competitie-zwemprogram- ma voor de clubs in Zeeuwsch-Vlaanderen afge werkt. Ondanks dat De Schel de niet meer de beschikking heeft over de sterke Sjaak van der Hooft wegens studiere denen komt hij niet meer op wedstrijden uit is het de ploeg van trainer Clemminck toch gelukt het klassement aan te voeren. Maar in Guus van de Neste en Ronnie Clemminck heeft De Schelde weer kwaliteit ge noeg in de ploeg. Bij de meis jes heeft het er even naar uitgezien dat na het vertrek van Yvonne Klasen naar Sas van Gent De Schelde een moeilijk jaar tegemoet zou gaan. Maar in de meisjes Hoogeboom Overdulve, Fraan- je en vooral Marjolein van de Neste heeft de ploeg uit Ter- neuzen zeer goede krachten. De Schelde-meisjes zullen echter nog steeds stuiten op het geweldige Braakman-duo Els van Tatenhove-Marlies Vercruijsse. Want deze meis jes zullen zo goed als zeker (Van onze sportredactie) MIDDELBURG „De tafeltennissport in Zeeland maakt een grote groei door. Dat manifesteert zich het hest in cij fers. Toen ik zo'n drie jaar geleden voorzitter werd van de afdeling Zeeland van de Nederlandse tafeltennishond, telde de afdeling slechts 260 leden. Nu zijn dat er 550. Het aantal clubs steeg van 13 tot 26. Allen spelend in competitiever band. Er zijn in Zeeland momenteel meer dan 1000 actieve tafeltennisliefhebbers. Niet alleen de kwantiteit is toege nomen, maar wat belangrijker is, ook de kwaliteit," zegt de Middelburgse scheidende afdelingsvoorzitter, de 33-jarige heer A. de Jong. De Jong moet zijn functie neerleggen wegens zijn ver trek naar het Brabantse Best, waar hij zal gaan werken bij een groter aannemer. Zijn functie zal voorlopig worden waargenomen door Geert de Kort (ONA, Oostburg) een man met ervaring, die al eer der een jaar voorzitter van de Afdeling Zeeland is geweest. Het is een tijdelijke oplossing, want tijdens de jaarvergade ring in september wordt een definitieve opvolger bekend. Er zullen dian drie kandidaten worden voorgedragen voor de ze functie. Het Afdelingsbe stuur is uitgebreid met de heer G. Prummel (Aloysius, Hulst). De Jong ziet met veel genoegen terug op de tijd dat bij in het Zeeuwse tafeltennis- wereldje de scepter zwaaide. De Jong: „Er is veel ten goede veranderd. We worden nu als afdeling landelijk voor „vol" aangezien. Dat heeft wel enige tijd gekost, maar nu de pres taties van de Zeeuwen toene men, ziet men dat men reke ning met ons moet houden", zegt de man die zelf jarenlang actief getafeltennist heeft. Zo'n tien jaar maakte hij deel uit van het eerste team van Leei- dam, waar hij woonde voordat hij via Vlissingen in Middel burg belandde. De Jong: „We tellen mee. Neem nu een club als St- Aloysius bij de senioren. Een heel aparte vereniging daar in Graauw. De bevolking daar leeft enorm mee. Er wordt ge sponsord er is subsidie en er zijn klasse-spelers. Trainer Van Dijk uit Tilburg werd zo enthousiast dat hij zelf als speler wenste te worden opge steld bij St.-Aloysius. Hij speelt er regelmatig wedstrij den mee. Spelers als Dumez en Baum- garte zijn toppers in Zeeland, die ook nationaal uitstekend (Van onze zwemmedewerker) VLISSINGEN Zondag middag zal er volop spanning zijn bij de door de Stormvogel in het Sportfondsenbad te Vlissingen te houden wedstrij den voor de zwemcompetitie voor clubs van boven de rivier De Schelde. Spanning zal er zeker zijn op praktisch alle zwemnummers van het pro gramma. Indien Nel Plu van de Ganze start op de 100 me ter rugslag en de 200 meter vrije slag dan zal alleen de strijd om de tweede plaats van belang zijn want zoals de krachten nu verdeeld zijn is niemand in Zeeland in staat om de snelle Nel Plu te weer staan. Op de 100 meter schoolslag meisjes zullen Annelies Kerk hof (Luctor) en Lenie van Bo- degom uit Vlissingen een vin nig duel uitvechten om de ze ge daar Lenie van Bodegom nog iets goed te maken heeft voor haar nederlaag onlangs in Middelburg waar zij op ver rassende wijze door Annelies Kerkhof werd geklopt. Maar Annelies Kerkhof zwom in die wedstrijd een puike tijd waar aan de gehele Zeeuwse schoolslag-elite niet kon tippen zodat een revanche voor Lenie van Bodegom er nauwelijks inzit. Carla Wil- lems uit Vlissingen heeft goe de kansen op winst in haar eigen leeftijdsgroep op de 100 meter rugslag en de 100 meter vlinderslag. Ongetwijfeld zul len de heren een geweldige strijd gaan leveren op de 200 meter schoolslag. Wie er zal gaan winnen Is niet te voor spellen. Op papier hebben de Stormvogel-heren Wim de Kam en Peter Buijs de beste kansen maar de aankomende Stormvogel-talenten Jaap Keymel en Paul Meerman zul len zeer zeker voor 'h verras sing kunnen zorgen. Vorig jaar zwom Keymel al een tijd van onder de drie minuten wat hem een plaats in de nationale zwemploeg (jeugd) opleverde waardoor hij nu zeker in staat moet worden geacht nog snel ler te zwemmen. (Van onze s90rtmedewerker) ÏÜLST De toerclub lieen onderdeel van de as™'"'"bi"? Zeeuwsch- aeren, houdt zaterdag 17 vwr de leden een wed- °P rollen, in café ,S« bij G. de Rechter want. Deze wedstrijd be lt iV.0or ('e trimmers van af,, e toerclub tevens lTj'7 van een succes- nterseizoen, dat bestond 0 competitie op rollen 'Kramers. tolt wer^en vele duels op itS(l,e„n,met andere trimclubs gevochten" Daarvoor be- v®n de zijde van de renners steeds grote belang stelling. Gaston Thuy uit St.- Jansteen toonde zich in de wintercompetitie op rollen duidelijk de sterkste. Zo werd hij voor de eerste keer, onbedreigd kampioen op de rollen van de toerclub Hulst. Dit vóór de als tweede geëindigde Theo van de Bran den uit Heikant die vorig jaar de hoogste eer voor zich opeis te. Van de Branden moest in die competitie, die bestond uit zes wedstrijden, vijf keer in Thuy zijn meerdere erkennen. Dit ligt de trimmer uit Hei kant, bijzonder zwaar op de maag. Ondanks dat de wed strijd van zaterdag alleen maar belangrijk zou kunnen zijn voor de statistiek, is Van de Branden erop belust om rivaal Thuy een nederlaag te bezorgen. Di-t duel vormt dan ook on getwijfeld het hoogtepunt van deze sportavond. In de strijd om de overige ereplaatsen, zal het zeker niet aan de nodige spanning en sensatie ontbre ken. Dit vooral door het opko mende talent F. Maas uit St.- Jansteen. Op sterke tegen stand van W. Gijsel en G. Wijnacker uit Koewacht zal hij beslist moeten rekenen. De voornaamste deelnemers zijn verder: R. de Bin uit De Klin- ge (België), W. Martens en W. van Houten uit Koewacht en E. van Haverbeke uit De Klln- ge (België). I11 de categorie 35 jaar en ouder gaat P. Everaerd uit Hulst als de grote favoriet van start. De Belg G. van Hoey uit De Klinge zal er niet in slagen Everaert van de eerste plaats te verdringen. De andere deel nemers zijn hier: J. Thuy uit St.-Jansteen, E. IJsebaert uit Heikant, J. van den Berg uit Koewacht en H. van Waes uit Heikant. Verder staan er nog verschillende wedstrijden voor dames op het programma, Naast onderlinge wedstrijden is er nog een duel tegen de toerclub Sluis. Een toerclub die zich gedurende de winter maanden op de rollen duide lijk in de kijker heeft gere den. De eerste wedstrijden be ginnen om 19.00 uur. Jaap Keymel zal overigens op verschillende fronten felle strijd moeten leveren. Op de 100 meter vlinderslag, waarop hij onlangs in Middelburg Zeeuws recordhouder werd, zal hij het moeten opnemen tegen de Luctor-leden John de Lange en Hans van de Guchte hetgeen Jaap Keymel wel moet kunnen winnen. Op de 100 meter vrije slag in zijn leeftijdsgroep is hij niet te kloppen. Indien de Luctor- herenploeg compleet is moet deze ploeg in staat worden geacht het Zeeuws record op de 5 x 50 meter vrije slag estafette te verbeteren. On danks het feit dat de meeste clubs in hun training zijn overgegaan op de zogenaamde „duuy-training' worden in Vlissingen toch redelijke tij den verwacht. De Stormvogel A-ploeg heeft in de competitie een duidelijke voorsprong op Luctor getuige de stand: 1 Stormvogel A Vlissingen 8267,0 punten, 2 Luctor Mid delburg 8513,5, 3 Ganze Goes 8957,4, 4 Stormvogel B Vlis singen 9199,7, 5 Zeelandia Rei- merswaal 9940,3 punten. voor de dag komen. St.-Aloy sius speelt in de promotie-ere klasse. Bij de beste achttien teams van Nederland. Toch een fraaie prestatie voor zo'n kleine gemeenschap. Bij de junioren in Zeeland is er eveneens een grote doorbraak te zien. Zo spelen de meisjes van MZ(Middelburg-Zuid) in de strijd om het kampioen schap van Nederland. Zes Zeeuwse jeugdteams spelen in de landelijke competitie. Drie teams van MZ, twee van Wil- no (Vlissingen) en een van 't Zand (Middelburg)." Er bestaat nog wel behoefte aan leidinggevend kader. De Jong, die zelf de opleiding do centschap van de NSF met succes volgde, en deel uit maakte van de Zeeuwse sport raad ziet hier echter ook een vooruitgang in. De Jong: „We zitten niet stil. Er is een oplei ding voor leidinggevend en technisch kader en van de Zeeuwse sportraad uit is er een algemene cursus bestuurs- kiader. De afdeling Zeeland beschikt thans over vier gedi plomeerde tafeltennistrainers, terwijl er twee aspirant-trai ners in een vergevorderd sta dium zijn van hun oplei ding." Zo steunt meubelinrichting Maartensen 't Zand en kan MZ rekenen op financiële in jecties van sportzaak Roovers. om de reiskosten altijd een probleem voor de Zeeuwse ta- feltennisclubs te drukken heeft de Afdeling Zeeland twee aparte competities inge steld. Een voor de teams op Mid den-Zeeland (een eerste, twee tweede, twee derde en twee vierde klassen) en een voor de teams in Zeeuwsch-Vlaan deren (met een tweede klas), twee derde en twee vierde klassen). Tafeütenmisvoorzitter De Jong: „Toen ik kwam als af delingsvoorzitter heerste er bij gewestelijke en landelijke vergadering meer een sfeer van: daar heb je hem ook. Die weet niks, die kan niks en die ls niks. Die tijd is gelukkig voorbij. De tafeltennissport In Zeeland bloeit. Het is prettig dat te mogen constateren bij mijn vertrek." TON KOOMEN' heersen op de damesnummers. Els van Tatenhove is, als zij tenminste start op alle num mers, de grote favoriete voor winst op de 100 meter school stag 100 meter rugslag, 100 meter vlinderslag en de 200 meter vrije slag. Maar trainer De Haas durft zijn pupil niet altijd op zoveel nummers in te zetten, zodat het mogelijk blijft dat hij haar op de vlin derslag niet zal laten uitko men. De Bruinvis-ploeg ls onder leiding van Jan Platschorre hard aan het werk om op zwemgebied weer wat terug te komen. Er wordt trouw ge traind in Zelzate en het ziet er toch naar uit dat dit over eni ge tijd zijn nut zal afwerpen. Voorlopig zijn Dehulsters en Yvonne Klasen de vaandeldra gers van de Sasse ploeg. Ondaniks de kracht van de Braakman-dames zullen zij toch niet kunnen verhinderen dat de Schelde-formatie in de competitie weer wat verder uitloopt op de concurrentie. De Braakman-ploeg heeft nage noeg geen herenzwemmers zo dat de puntenwinst bij de da mes ,door de heren weer te niet gedaan wordt. Een mach tig nummer bij de heren de 200 meter schoolslag staat eveneens op het programma. Schoolslagspecialist Guus van de Neste is er op gebrand onder de 3 minutengrens te komen. In hoeverre hij het Zeeuwse record zal kunnen benaderen hangt natuurlijk af van de tegenstand die hem geboden wordt. Hans Weeda van De Braak man en Barend Platschorre uit Sas van Gent moeten in staat worden geacht hem deze „steun' te kunnen geven. Al met al een leuk programma, waar wel wat van verwacht mag worden. De stand in de zwemcompetitie met nog twee wedstrijden voor de boeg luidt: 1 De Schelde (Terneu zen), 8816,8 punten, 2 De Braakman (Hoek) 9023,8 pun ten, 3 Scheldestroom (Bres kens) 9751,1 punten, ZIJ (IJ zendijke) 9956,9 punten, 5 Bruinvis (Sas van Gent) 10014,0 punten, 6 t Vrije (Sluis) 10150,7 punten. (ADVERTENTIE) De gegaran<* Grote zorg van de scheiden de Afdelingsvoorzitter is de opbouw van het ledenbestand. Vijftien procent van het aantal leden bestaat uit het zwakke geslacht, en dat is een zaak die moet veranderen. De Jong: „Volgend jaar starten we met een meisjescompetitie. We ho pen op die manier de tafelten- nissport voor de meisjes meer aantrekkingskracht te ge- Op het verlanglijstje van de heer De Jong staan ook betere accommodaties. De Jong: „De accommodaties bij de tafelten nisclubs zijn vaak erbarmelijk slecht. St.-Aloysius springt er uit met een fraai complex. Maar dat is op tafeltennisge bied dan ook hetzelfde wat Volendam is in de voetballerij. „Toch zit er ook hier vooruit gang in, al gaat het traag. De Middelburgse tafeltennisvere niging MZ bijvoorbeeld hoopt eind dit jaar begin volgend jaar in Middelburg Zuiid een tafeltennisaccommodatie met een speelzaal van 13x36 meter met douches, kantine enz. voor een totaalbedrag van f 400.000,- in gebruik te kunnen nemen. De grootste vereniging van Zeeland, met zo'n 300 le den is dan uit de brand. Dank zij onder meer een fikse sub sidie, een teken dat de tafel tennissport ook op gemeente lijk en provinciaal niveau voor vol wordt aangezien. De Jong, op bestuurlijk niveau ook be trokken bij de leiding van MZ zegt: „We zoeken nog naar alternatieven voor deze ruim te. Er zullen ook andere vere nigingen welke weet ik nog niet kunnen bijeenkomen als MZ op bepaalde tijden geen gebruik behoeft te ma ken van de accommodatie." Verheugend is te zien dat er de laatste tijd sponsors wor den gevonden, die bereid zijn de tafeltennissport te steunen. (Van onze sportmedewerker) BIERVLIET De West- Zeeuwsch-VIaamse Automo bielclub (WZA) opende de clubcompetitie 197 S met een oriëntatierit. Het was de eer ste rit in een reeks van zes, die dit jaar meetellen voor het kampioenschap. De rit, uitge zet door de heren K. Donze en Th. Rodrigo te Terneuzen, had voor de A-klasse een lengte van circa 70 km. Voor de B- klasse waren dit er 50. Het traject moest worden afgelegd met een gemiddelde snelheid van 30 km per uur. In totaal werden 63 equipes geklasseerd. De rit die de naam droeg van „Verkusrit" (de te winnen prijzen beston den uit varkensvlees) was een vrij pittige rit waaraan de deelnemers een „vette kluif" hadden. De start was te Bier vliet waar na afloop in café Willem Beukelszoon door WZA-voorzitter; de heer H. van Geffen uit Schoondijke de prijzen werden uitge reikt. Winnaar in de A-klasse werd de WZA-clubkampioen van 1972, J. van Hijfte uit IJzendijke, die mede door het winnen van de Westerschelde- rally die daags daarvoor was verreden en was georga niseerd door MAC De Zeeu wen te Vlissingen in één weekend twee rally's op zijn naam bracht. De uitslagen: A- küasse: 1 J. van Hijfte, IJzen dijke, 430 strafpunten; 2 J. Brugge, IJzendijke. 5Ó4; 3 P. Poelman, Middelburg, 619; 4 E. Kupers, Vlissingen, 666; 5 A. van HMIJFTE, Hoofdplaat, 684; 6 J. Aers, Oostburg, 734; 7 C. Audenaerde, Sint-Jan- steen, 738; 8 H. Haselager, Koewacht, 791; 9 D. van Hoorn, Hoek, 798; 10 J. Thuy, Sint-Jansteen, 819; 11 J. Du Puy, Biervliet, 878; 12 J. Schuitema, Vlissingen, 905; 13 P. de Bakker, Westdorpe, 949; 14 J. Kolijn, Oostburg, 952; 15 C. Boogaart, Vlissingen, 965 str.pnt. B-klasse: 1 A. Meerstens, Hoek, 606 str.pnt.; 2 G. van de Vijver, Zuiddorpe, 618; 3 F. de Vos, Terneuzen, 669; 4 J. Steenenveld, Schoondijke, 676; 5 E. Duyserinck, Biervliet 784; 6 J. van de Broecke, Oostburg, 787: 7 M. Meyers, Oostburg, 794; 8 mevrouw Philipse, Breskens, 808; 9 P. Huigh, Schoondijke, 846; 10 K. de Koeijer, Aardenburg, 846; 11 E. Claeys, Biervliet, 847; 12 J. Bogte, Breskens, 857; 13 J. Meerman, Souburg, 864; 14 J. Cornells, IJzendijke, 900; 15 F. Moens, Souburg, 967. De eerstvolgende kampi- oensrit van de WZA, de „Windmakersrit", wordt ge houden op zondag 25 maart en is ook een oriëntatierit. (ADVERTENTIE) BALSEM

de Stem | 1973 | | pagina 19