Caravan" voor krappe beurs Volksdansers hebben tekort aan leiding Cultuurbehoud streeft naar Zeeuwse landschaps parken De Stem/De Vrije Zeeuw NIEUW TYPE FAMILIEVISBOOT MAAKT GESLAAGDE PROEFVAART Commissie tegen sluitingsuur PvdA-statenfractie bezoekt Terneuzen aankleding proefvaart stad Koewacht Uffii i Bj&psf Muziekfestival in Heikant taf, '""Pabond, afdeling ka- op te hef£en- of Clinge CURSISTEN EHBO SLAAGDEN Wethouder sprak over Temeuzens woningbeleid Politie laat verdachte vrij Jaarvergadering „De Steltkluut" MSSA' ,?!»S"-3,si ,3 GOES- PON DERDAG 15 MAART 1973 (Van een onzer verslaggevers» TERNEUZEN Het machi ne- en constructiebedrijf Ha- in Terneuzen heeft een nieuiv type vaartuig voor de sportvisserij ontworpen en ge jouwd- het stalen scheepje M Fam. Vib. is gedoopt is speciaal bedoeld voor de hen- jjlsnort op grote plassen en neten. Dc ontwerper, de heer Hamelink, heeft zich ge- jjjht op die categorie sportvis sers die niet al te goed bij kas si! maar toch over een goed jeJonstrueerd, stabiel en voor- ,1 ruim vaartuig wil beschik ten. Voor nog geen, 5000 gulden •s men de eigenaar van een solide gebouwde boot van 5,70 meter lang, 2.20 meter breed t3 een diepgang van slechts IS centimeter. Het scheepje is van bet type catamaran. Het kajuitje dat rondom 5 grote ramen telt heeft een lengte van 2.60 meter en een breedte van 1.80 meter. Opvallend is let ruime achterdek waar ge makkelijk drie vissers plaats kinnen vinden. In de kajiuit kannen drie slaapplaatsen bi jdicht worden. De kajuit heeft een stahoog-te van 1.70 untimeter. ,.We zijn bij het ontwerp fe'.vust uitgegaan van een boot die voor een grote groep van ;sers betaalbaar is. De vaartuigen zijn voor fee tak van sport eenvoudig riet betaalbaar voor de gewo ne man", zegt de heer Gijs Veerman. Hij wijst er op dat de Fam. Vib. zodanig als stan daardmodel wordt afgeleverd ia: een beetje handige eige- naar zelf voor een verdere aankleding van het interieur kan zorgen. Ook dit is een factor die de kostprijs van de familievis- tot beeft gedrukt. Een ge- die ook achter de vormgeving van het vaartuig steekt is de overweging dat ook de vrouw aan boord prijs t op een min of meer com- lortabel verblijf tijdens het i van haar metgezel. De le bewegingsvrijheid is ruim- aanwezig in de kajuit «op he ctahterdek. Tijdens de proefvaart van Fit prototype op de Otheenhe kreek kwamen de gunstige ei- ïnsehappen van de Fam. Vib. tot uiting. Het vaartuig moet wol voorzien zijn van een bui tenboordmotor van tenminste i pk. De motor wordt opge. igen in een soort bun in de achtersteven. Het achterdek is voorzien van een anti-slip-top- mf. Het geheel ziet er bij tender stevig en degelijk uit. Duidelijk is dat de vormge- ®g van de vissersboot geheel ondergeschikt is gemaakt aan bet doel en het praktische nut aan het ontwerp ten ïdslag liggen. Enige vorm 'H luxe ontbreekt er dan ook tan. Voordat de firma Bavee tot «jt bouwen van de familievis- W, besloot heeft men een «gebreid marktonderzoek verricht om te weten te ko- P® aan welke eigenschappen <l in welke prijsklasse het •®we vaartuig moet voldoen "t in de behoefte van een We laag van sportvissers te «teen. Het Terneuzense be- "lf gaat nu trachten binnen- 1 buitenlandse dealers te in- jteseren voor de Fam. Vib. •t "eren Hamelink en Veer- hopen uiteraard dat hun ,®®e produkit binnen de ttt mogelijke tijd een ver duwde verschijning zal zijn "P talrijke viswaters. ning Als afgevaar- van het NKV, district ud, is in de provinciale "missie voor huishoudelijke «lichting ten plattelande ®oemd: mevrouw Gerda van Brande-Suy uit Koe- (Van onze correspondent) HEIKANT De muziek vereniging Heikant heeft in het café bij A. Bogaert haar jaar vergadering gehouden. Na de opening van deze bijeenkomst door voorzitter R. Martinet en het voorlezen van de notulen door secretaris M. van Vlier' berghe volgde de verkiezing van drie bestuursleden wegens het periodiek aftreden van de heren Martinet, L. Ferket en G. van Remortel. Deze drie bestuursleden stel den zich herkiesbaar en wer den ook met algemene stem men herkozen. In een nieuwe kascommissie werden gekozen: de heren E. Ferket, E. van Hooije en W. d'Hondt. Door de voorzitter werd me degedeeld, dat het jaarlijkse muziekfestival dit jaar zal plaatsvinden op 10 juni, op eerste pinksterdag. Alle mu ziekverenigingen uit de regio zullen hiervoor worden uitge nodigd. Er werd ook besloten om zoveel mogelijk deel te nemen aan alle muziekfesti vals in de omgeving en de feesten in de eigen parochie zoveel mogelijk op te luiste ren. Het muziekgezelschap zal dit jaar worden uitgebreid met jonge muzikanten, die zijn op geleid door de directeur, de heer Pil-aet. Tevens zal er een aantal nieuwe jonge tamboers bijkomen. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE/AXEL Het tekort aan dansleiding wordt in Zeeuwsch-Vlaanderen steeds nijpender. Dit is de stellige over tuiging van de heer O. Vosveld uit Vogelwaarde, verbonden aan de daar zeer actieve volksdansgroep „Hava Naguila". In Zeeuwsch-Vlaanderen ko men de volksdansgroepjes mo menteel als paddestoelen uit de grond. In Biervliet is een cursus gestart en daar is nu ook Oostburg bijgekomen. „Het grootste probleem", aldus de heer Vosveld, „is, dat je gewoon geen mensen kunt krijgen die les geven. Ik hoop dat we ze straks uit die plaat selijke groepen kunnen recru- teren". Behalve aan de groepen van Hava Naguila geeft hij sinds enige tijd ook instructie in zowel Biervliet als Oostburg, maar dat is nogal een tijdro vende aangelegenheid. De be langstelling voor volksdansen neemt nog met de dag toe en dat is onder meer ook te mer ken aan het zeer drukke pro gramma van Hava Naguila uit Vogelwaarde. De groep telt op dit moment zo'n honderd le- lan ten onzer verslaggevers) ls VAN GENT —Met ®eae stemmen heeft de •'commissie van het mid- w kleinbedrijf in Sas besloten het ge- 'raebestuur te adviseren verplichte sluitingsuur horeca-bedrijven af te «fen. Tot dusver was dit v "©uur een uur 's nachts, j. ™orzitter van de commis- «e heer W.H.M. Colsen, SltiCcs naar de gemeente 8,5 Oostburg, Axel e» waar reeds geen ver- fcht wat. sluitingsuur meer teeenX' heeft het Sasse ge- "tebestuur verzocht ook in fa ^ente Sas van Gent het Hiar met mogelijk is, °"n later uur te verzet ten. De heer Colsen deelde verder mede, dat de opheffing van het sluitingsuur in Axel, Oostburg, Hulst en Sluis van gunstige invloed is geweest op de openbare orde. De plaatse lijke politie staat positief tegen over de afschaffing van het sluitingsuur. Er worden minder baldadig heden gepleegd en het publiek stelt zich minder agressief op Ook in de gemeente Terneu zen wordt een opheffing van het nu nog van kracht zijnde sluitingsuur positief beoor deeld. Namens de Sasse mid denstandsvereniging SAS '70 zei de heer W. Memary geen bezwaar te hebben tegen de afschaffing van het sluitings uur voor horecabedrijven, me de met het oog op de ver keersveiligheid. Er wordt door voorkomen dat bezoekers na het sluitings uur in Sas van Gent zich naar omliggende plaatsen begeven om daar andere cafés te be zoeken. De heer Colsen' merk te nog op, dat een enquête onder 44 plaatselijke horeca- exploitanten 19 reacties heeft opgeleverd. Daarvan zijn er 11 vóór de opheffing van het sluitingsuur en 8 tegen. De heer Remery meende, dat de enquête zich ook had moeten uitstrekken over de regelmatige bezoekers van ho recabedrijven. De heer Rijn- ders wees op de mogelijkheid, dat omwonenden van een ho recabedrijf overlast kunnen hebben van muziek in de nachtelijke uren. De heer Col sen antwoordde, dat de politie hierop attent zal blijven. De heer R. Sl-ook gaf tenslotte een toelichting op de ontwerpbe- stemmingsplannen St.-Albert en „Buitengebied". den en heeft ontzettend veel bijgedragen aan de toenemen de populariteit voor het volksdansen. Dinsdagavond heeft Hava Naguila in Axel het vijfenze ventigste optreden verzorgd sinds de op-richting vijf jaar geleden. De uitvoering werd gegeven in bejaardencentrum De Vurssche in Axel en bijge woond door om en nabij de negentig 60-plussers. Behalve de tienergroep (10-14 jaar) waren ook de jongeren (14- 22) en de senioren van Hava Naguila present. Hoogtepunt van de avond was het mo ment, toen er dansen werden uitgevoerd, waaraan ook de bejaarden zelf konden mee doen. Voor de muzikale om lijsting zoogden de twee vaste accordeonisten van Hava Na guila en de eigen zangeres Ma rina Wauters. Zij gaf trouwens ook nog een solo-optreden. Ook voor de komende maan den heeft de groep uit Vogel waarde de nodige activiteiten op het programma staan. Za terdag 24 maart staat er een optreden in Terhole te wach ten en voor koninginnedag is de groep uitgenodigd om op tredens te verzorgen in Koe wacht, Zuiddorpe en Axel. Verder gaat het gezelschap de ze zomer naar Outrange in Luxemburg- De uitnodiging voor het volksdansconcours op 12 en 13 mei in Oud-Gastel wordt nog in beraad gehouden. „Ik weet niet of er nog wel voldoende tijd is om ons daar op goed voor te bereiden", al dus de heer Vosveld. Vergadering In De Stem van dinsdag, waarin een ver gadering van het feestcomité Clinge werd aangekondigd, werd abusievelijk een ver keerde datum genoemd. De bijeenkomst wordt vrijdag 16 maart om 20.00 uur in café 't Voske in Clinge gehouden. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De sectie cultuurbehoud gaat er naar streven om ook in Zeeland een aantal gebieden tot land schapsparken te verheffen. Men betreurde het in hoge mate dat op de kaart, die door het Ministerie van C.R.M. gehanteerd wordt, geen Zeeuwse gebieden voorkomen. De leden van de sectie wa ren van mening, dat er in Zeeland wel degelijk gebieden zijn die tot z.g. landschapspar ken gepromoveerd moeten worden. Daardoor wordt het voortbestaan van die gebieden in ieder geval gewaarborgd en is het niet mogelijk, dat b.v. een achtbaans autoweg wordt aangelegd. Welke gevolgen zo iets voor een landschap zou kunnen hebben, is volgens de sectieleden duidelijk. Men wilde ook een aantal gebieden op de lijst geplaatst zien. De duinen van de Zeeuwse kusten, doorgetrok ken tot in Zuid-Holland, het groengebied van Zuid-Beve land, waartoe het gebied De Poel o.a. behoort en het kre- kengebied in West-Zeeuwsch- Vlaanderen, evenals het. zand gebied langs de grens bij St.- Jansteen en Clinge. De manier ■waarop deze landschappen beheerd zouden moeten gaan worden, is niet precies be kend. Men sloeg er wel een slag naar, en nam Denemarken als voorbeeld. Daar wordt de landbouw nog gewoon uitgeoe fend - en geen schijnlandbouw zoals in Engeland - maar zijn de boeren een paar beperkin gen opgelegd. Men mag b.v- niet moderniseren. Gevolg daarvan is, dat de boer minder winst maakt dan normaal, maar daarvoor krijgt hij een financiële tegemoetkoming. De sectieleden besloten om wat aan de parken te gaan doen. Men wil echter eerst een rapport afwachten, dat opge steld wordt door de stichting (Van onze correspondent) NIEUW-NAMEN De 26 EHBO-cursisten, die deze week examen moesten afleg gen bij dokter L. Adriaansen uit St.-Jansteen, hebben allen hun diploma behaald. Het exa men moest afgelegd worden in de lagere school en het was het einde van een uit circa 20 theorie- en praktijklessen be staande cursus, gegeven door dokter W. Eijsinlc uit Hulst en door de heer J. Valkx. even eens uit Hulst. Na afloop van het examen sprak dokter Adriaansen de geslaagden toe en wenste al len van harte proficiat. Ver volgens sprak dokter Eijsink zijn gelukwensen uit, even eens aan het adres van het bestuur, van de plaatselijke EHBO-vereniging dat door de ze cursus de afdeling weer nieuw leven heeft ingeblazen. Het bestuur was zeer tevreden met de uitslag, zeker omdat er ook drie kandidaten uit Kiel- drecht bij de geslaagden be hoorden. De geslaagden zijn: R. Bleij- enberg, Nieuw-Namen, mevr. K. Burm-Vermue, Nieuw-Na men, A. J. Coene - Nieuw-Na men, C. v. Roeyen, mevrouw Sikkema-Blommaert, Axel, mevr. G. de Deekere-'de Rech ter, Nieuw-Namen, E. Coenen, Nieuw-Namen. Mevr.. W. v. Driessche-Crombeen, A. Fie- rens, Kieldrecht. Mevr. G. v.d- Heijden-de Bock, Nieuw-Na men, mevr. M. Kegelaer- Buijsrogge, Axel, N. Huij brecht, Nieuw-Namen, P. de Koning, Kieldrecht, F. Goos sens, Nieuw-Namen, F. de Ko ning, Kieldrecht, mevr. A. Lambert-Lossie, Hulst, C. Lambert, Hulst, Mej. D. Mang- nus, Nieuw-Namen, Mej. B. de Munter, mevr. Notebaert-Kind,t mej. M. de Rijke, M. Verstig- gel, R. Vlegels, G. Weemaes, T. Weemaes, O. Werkers, allen uit Nieuw-Namen. De officiële diploma-uitrei king zal nog plaatsvinden. Het Zeeuws Landschap, het Coördinatieorgaan voor cul tuur, landschap en milieube scherming en het landschapsre servaat Zuid-Beveland. Men zal dan het rapport eventueel onderschrijven of aanvullen en doorsturen naar gezaghebben de instanties. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op de jaar vergadering van de afdeling Terneuzen van de Partij van de Arbeid heeft wethouder P.J. Huijbrecht gesproken over een aantal zaken, die in zijn fractie aan' de orde zijn (en nog zullen komen) met betrekking tot het woningbe leid van de gemeente Terneu zen en het plan van de bin nenstad. De heer Huiirjbreeht giaf eerst een uiteenzetting over de keu ze Baadhoek of Ossenisse, in verband met de uitbreiüings- mogeildjkhedien van Terneuzen, diait volgens deskundigen de beste aanzet heeft om uit te groeien tot een staid van zes tig- a zeventigduizend inwo ners, De kosten om meer leef- mioigeJiitikheden te scheppen, zouden daairaan het beste be steed zijn. Hij zette tevens de voor- en nadelen uiteen van industrievestiging bij Ossenis se en bij B-aiafhoek, wees op het gevaar voor Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen om ge heel te wordien ingesloten door (Belgische) industrieën en het verloren gaan van het land schap als voor Ossenisse zou worde^i gekozen. Uiteraard verbond de heer Huijbrecht aan zijn betoog de bestrijding van de werkloosheid (1300 werklozen in Zeeuwsch-Vlaan deren) en zag als (voorlopige) oplossing daarvoor de aanleg van een vaste oeververbin ding, die de Z-eeuwsoh-Vla- mingen in staat zou stellen „aan de overkant" te gaan werken. Om voor de werklo zen een blijvende oplossing te vinden, achtte hij een moge lijkheid om op de Axelse vlakte „schone" industrieën te bouwen. „Veel van de werklo zen komen voort uit het bouwbedrijf en deze mensen zuilen over het algemeen niet in een mod-erne fabriek te werkgesteld kunnen worden", aldus de wethouder. Uitvoerig werd vian gedach ten gewisseld over de leeg staande woningen in Terneu zen (ongeveer 700), waarbij geconstateerd moet worden dat dit in in hoofdzaak flatwo ningen zijn. Hij zei dat zijn fractie zich verzet tegen de grondprijzen, die voor de bun galows goedkoper zijn dan voor de woningwetwoningen. Ook de vergadering kon zich met dit standpunt verenigen. IVan onze correspondent) HEIKANT M. W. uit de Julianastraat in Heikant, die in verband met de miljoenen sigarettendiefstal in Terneuzen en wegens heling van een Mercedes door de Terneuzense politie werd aangehouden, is in vrijheid gesteld. In hoeverre M. W. bij deze malversaties was betrokken, is niet be kend. BERGEN OP ZOOM Roxy, 18.45 uur en 21.15 uur: Turks fruit 18 jr. Hal Stadhuis, kunstwerk van de maand van Cees Kay- ser (t.m. 31 maart), open ma. t.m. vrijd. van 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. GOES Grand, 20 uur: Turks fruit 18 jr. Prins van Oranje, 20 uur: Lezing door Eric Flipse over „Overwintering op Spitsber gen. Museum van Z.- en N.-Be- veland, Singelstraat 13, expo sitie schilderijen en tekenin gen van Ter Keurs (t.m. 16 maart). Ma. t.m. vrijd. van 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur, zat. van 14.00-17.00 uur. MIDDELBURG City, 20 uur: Turks fruit 18 jr- Galerie Papaver, Kinderdijk 38, expositie Constant Zeggen met kleurpotloodtekeningen en Maurits Portier met tekenin gen en etsen (t.m. 18 maart). Di. t.m. zond. van 14.00-20.00 uur. NIEUW-NAMEN Café Picavet-Martens, 14 uur: Schieting voor bejaar den. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal), 20.15 uur: Rotterdams Philhar- monisch Orkest o.lv. -Jean Fournet, m.m.v. Philharmo- nisch koor „Toonkunst" en so listen. Groote Schouwburg, 9.30 en 14 uur: Scapino Ballet met „Coppelia". Hofplein Theater, 20,15 uur: „Wie is er- bang voor Virginia Woolf?", van Edward Albee. Piccolo Theater, 20.15 uur: Cabaret Honoloeloe met „Gie ren op een eiland, m.m.v. v. Hessel v. d. Wal en Rob v. d. Meeberg. Schouwburg, 20.15 uur: „Op blote voeten in het park", van Neil Simon door het Rotter dams Toneel. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie Miems van Citters, beeldhouwwerken schilderijen (tm. 31 maart). Dag. van 9.00-12.00 uur en 13.30-18.00 uur. Vrijd. van 9.00-12.00 en 13.30-21.00 uur, zon. van 14.00-18.00 uur. -Ma. gesloten. VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Turks fruit 18 jr. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „De vrek van Molière. Fakkeltheater, 20.30 uur: „Buizen" van Heinrich Hen kei. Zaal Kon. Elisabeth, Kon. Astridplein, 20.30 uur: Phil- harmonisch concert o.l.v. Va- lière Lenaerts met als soliste Misha Dichter (piano). Kon. Museum voor Schone Kunsten, kunst uit Nederlands Limburg, schilderijen, objec ten enz. (t.m. 1 april), Dag. van 10.00-16.00 uur, ma. geslo ten. Museum Horta, Amerika- straat,25, Victor Horta (t.m. 16 maart), dag. van 14.00-17.00 uur, o-p dinsdag gesloten. Int. Cult. Centrum, Meir 50, Over zichtstentoonstelling, Pieter Engels (t.m. 18 maart). ASSENEDE (B) Galerie Marg. de Boevé, ex positie Philippe Denis, België en John Verschuren, Neder land (t.m. 19 maart). BRUGGE Korrekelder, Kra-anplaats, 20.30 uur: „Mooi weer van daag", van David Storey. GENT Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „Luiaardskoorts" van Ri- corda Talesnik door KNS Ant werpen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens de vergadering van de Partij van de Arbeid, afdeling Terneuzen werd meedegedeeld dat de statenleden van deze fractie op vrijdag 30 maart een be zoek aan Terneuzen, Axel en Sas van Gent zullen brengen. De morgenuren zullen in Ter neuzen worden doorgebracht met een onderhoud met het college van B. en W. en zoveel mogelijk raadsleden van de fractie van de P.v.d.A. In de namiddag zou een soortgelijk bezoek aan Axel en Sas Van Gent worden gebracht. De vol ledige statenfractie zal 's avonds weer in de Burgerzaal van het stadhuis te Terneuzen zijn om met de gemeentebe sturen en de desbetreffende raadsleden van de drie ge meenten de bevolking te ont moeten. De voorzitter van de afde ling Terneuzen, de heer A. Rekveld, deelde mede dat op 24 maart te Gent dokter Peers zal spreken op de Kouter. Voo-rdien zal vanaf de Burg- gravenlaan om 14.30 uur een nationale betoging tegen de huidige abortuswetgeving wor den gehouden. De leden wer den opgewerkt hieraan deel te nemen. Behalve de gebruikelijke agendapunten, die werden goedgekeurd, werd er ook een bestuursverkeizing gehouden. Het gehele bestuur trad af, maar stelde zich herkiesbaar. De heer Rekveld deelde mede het voorzitterschap alsnog te zullen aanvaarden, maar dat hij dit kan bekleden tot okto ber. Het gehele bestuur werd herkozen. Voorzitter: de heer A. Rekveld, secretaris: me vrouw E. Stompf penning meester: de heer T. v.d. Spie gel: leden mevrouw I. van IJk en de heren P. Remijnsen, H. Geensen, B. Wild, J. Stenvert, F. Bente, J. v. d. Velde en H. v. d. Berg. Besproken werden ook de plannen voor de ver kiezingscampagnes in 1974. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De Oost- Zeeuwsch-Vlaamse vogelwacht „de Steltkluut" houdt op vrij dag 16 maart te 20.00 uur in café „de Vriendschap" te Ter neuzen haar jaarvergadering. Tijdens het huishoudelijk ge deelte zal o.m. het „Atlaspro ject" worden behandeld. Na de pauze vertonen leden hun eigen werk. De heer B. Grootjans vertoont zijn film met c.a. opnamen van de kerk uil ei. de zwarte roodstaart. Over wilde orchideeën in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen vertoont de heer F. K. Haak dia's, waarbij hij de nodige uitleg zal geven. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAÏONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen)- HULST- KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.25—12 30 en 13.30—17 00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters Brouwerijstraat 4, tel 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19 00—21 00 uur. tel. 01600-22341- zaterdag 9 00-_12 00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20 00—22.00 uur tel. 01600-22341 BEZORGKLACHTEN ZeelaWdCoïïooa4944ren: tel' 01140"3751 01 0U50-6297; Midden- HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chei Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel 01150-7920, privé tel 01150-5745 algemeen redacl teur Zeeland A F Koopman kantoor Kromme Weele 4 Middel- burg, ter 01180-7764, privé tel 01180 7438 redacteur Midden- Zeeland B. Jansen, kantoor Klokstraat 1 Goes tel 01100.8030. privé tel. 01100-7007; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: Lr. van Heikel, kantooi Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920 privé tel 01150-4866; redacteur OZ Vlaanderen: A Verlind! kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140 3751 orivé tel 01140- 3103: redacteur W.Z-Vlaanderen: R var der Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel 01150-4865- sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer Trumanlaan 10. Axel. tel 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100-4316.

de Stem | 1973 | | pagina 5