Tü Bijden Axel vraagt extra geld voor recreatie projecten au EU Jeugd legt verkeers- proef af NA VERZOEK AAN MINISTERIE I AR-kiesvereniging zendt partij vier conclusies Bestuur vau stichting Zeeland voltooien Munitie in Koewacht gevonden ZEELAND KREEG VIJF MILJOEN Se Stem/De Vrije Zeeuw f li k Leges verordening provincie omhoog \ASAPPEL SAP LST PUUR OTEN 2,90 10ENEN 1,95 ?F 3,75 :rokant 1,15 OOD 68 ÏOODJES 98 I stad Ikiiws Tijdschrift (doken in limw binnenjasje Loodsen vragen strengere voorschriften voor gevaarlijke transporten Zelzate krijgt kabeltelevisie Terneuzen 16t/m 25 maart RAI-Amsterdam Nieuw hotel en nachtclub in Sas Tien miljoen schade voor PZEM VLISSÏNGEN Axel steunt Vietnam niet 1 yyOENSDAG 14 MAART 1973 4 liter voor vlees >r ,65 voor or me bakker een annonce in de krant, nd vignet. rin u gaat adverteren^ in bezit), an dat het rkkrachten gaat. Tederlanders zijn bejaarjt (Van onze correspondent) 5UDDELBURG Het bin nenwerk van het Zeeuws tijdschrift is met ingang van jet nieuwe jaar veranderd. Viet ingrijpend, maar de ver- 'indering houdt een duidelijke Kwaliteitsverbetering in. Voortaan wordlt het tijd schrift in offset-druk vervaar- ji«d, waardoor ook de opmaak wat'aan de veranderde druk- moest worden aange- De nieuiwe opmaak doet in ieder geval prettiger aan. In plaats van de ouide twee ko lommen per pagina zijn er dat ia drie geworden, terwijl de foto's goed aan die drie ko lommen zijn aangepast. Bij el kaar zorgt dat voor een nieuw tijdschrift in aangenamere uitvoering. Het enige dat mr nog precies kot zelfde is gebleven, is de wat statische voorkant. Na het experimentele stadium, waarin ren de nieuwe methode gaat uitproberen, wordt daar ook wat aan veranderd. De volgen- je jaar-gang zal een andere omslag krijgen. Niet alleen de opmaak en druk werden ver ouderd, want ook die redactie leeft 'zich voorgenomen ook wat aan de inhoud te doen. De artikelen zullen geactualiseerd worden en om dat te bereiken gaat men aan acteurs van saam vragen een bijdrage aan kot Tijdschrift te leveren. De Kiste stap werd in dit num mer al gezet door prof. dr. I.P, Bonman, die een artikel schreef over de nationale en regionale geschiedschrijving. Op stapel staat dit jaar een extra nummer, dat geheel aan milieu en landschap gewijd ral zijn. Men zal daarin de be mande toestand inventarise ren en een blik op de toe tast werpen. VUSSINGEN (ANP) „Er "4 een meldingsplicht ko- ®n voor het vervoer van ge- 'hrlijke stoffen over de Wes- tachelde. Deze meldings- SM dient gepaard te gaan luit de verdere verplichting een reis in een loodsmans- I 'Jarwater ook te allen tijde "te loodsaanwijzing plaats I heft", I Kt zegt de loods M. Ban joul het tijdschrift „De Ne- IWsndse Loods" in verband jat de gebeurtenissen, 3 de- «mber vorig jaar met het jjwtandingsschip „Matthias - schip zou voor de Belgi- I®6 regering 160 ton che- lii1 a4va' verbranden voor '"dgische kust. Behalve de- |jM»0 ton chemisch afval had ..Matthias-2" ook 640 ton |„ffltoorpropaan aan boord. sttep was door het slechte |,tct.genoodzaakt op de Wes- ®helde te schuilen in „de 'Oingen", acht mijl voorbij wingen- Nadat het schip 7 f»'ï'Jer ziin kon vervol- bleek het pas op de rede Vlissingen een loods te "™ien krijgen voor de reis •sir zee. |tsÏ0lgeM de heer Bannink n gevaarlijk schip nooit iS 'oods °P de Wester ii«, l m°Sen zijn. Bovendien Itait- u 'n d4e vvachttijd 190 Wchloorpropaan zijn kwijt- (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Vele dui zenden leerlingen van de hoog ste klassen van het basison derwijs in Nederland hebben gisteren tegelijkertjd de schriftelijke verkeersproef 1973 afglelegd. Zij deden dat aan de hand van fraai met kleurenfoto's geïllustreerde examenopgaven die zijn sa mengesteld door Veilig Ver keer Nederland. De jongens en meisjes moes ten in totaal twintig vragen beantwoorden die betrekking hebben op de kennis van de belangrijkste verkeersregels en verkeersborden. Als toegift werd gevraagd aan welke voorwaarden een fiets in het verkeer moet beantwoorden. De schriftelijke verkeers proef wer dafgenomen in te genwoordigheid van een poli tiefunctionaris. Over enkele maanden wordt het praktische gedeelte van de verkeersproef afgenomen. In de gemeente Terneuzen namen 28 scholen met totaal 580 leerlingen aan het schriftelijk verkeersexa- men deel. De foto toont leer lingen van de l.o.m.-school in Terneuzen tijdens de beant woording va nde vragen onder toezicht van hoofdagent A. Janse. Over de moeilijkheid van de vragen liepen de meningen uit een. „Niks aan, ik was er zo mee klaar", zei de een, terwijl een andere jongen opmerkte: „Nou, ik wist niet dat je op straat op zoveel dingen moest letten, ik vond die vragen echt niet allemaal even gemakke lijk." loodsteehnische commis- lin' ldemond" uit Vlissin- I,. meent in dit verband, dat Ia., Westerschelde verbete- "loet komen in het ken- TOaken van schepen met '""lijke lading. H»i""sens de heer Batrnink is noodzakelijk, dat er een ■(J} wordt uitgewerkt voor het Iioo n VM1 calamiteiten die llijt' ^e' vervoer van gevaar- lö'sar stofl'en z'3n veroorzaakt, li-», st ziin er dwingende ["Schriften nodig die het |w ®Pvaartverkeer regelen, neer transporten gevaarlij- 1 .."duigen I Waten over de binnen- en vervoerd worden ai- be heer Bannink. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Belgi sche gemeente Zelzate krijgt nog deze zomer de beschik king over een kabeltelevisie net. De eerste beelden kunnen in juli of augustus opgevangen worden. Dezer dagen is met de voorbereidende werken, het aanbrengen van boven grondse en ondergrondse ka bels, een begin gemaakt- Met de aanleg van de kabeltelvisie in Zelzate is 14 miljoen frank gemoeid, dat is bijna een mil joen gulden. Hiervan komt 3,5 miljoen frank voor rekening van Zelzate zelf. Aanrijding De Terneuzen- se autobestuurder J. van der M. verleende gistermorgen op het kruispunt Oranjestraat - Willem de Zwijgerlaan geen voorrang aan zijn stadgenoot, J. van der H. Bij de aanrijding werden beide auto's ernstig be schadigd en ook een lichtmast moest het ontgelden. Van der M. zag zich genoodzaakt, zich onder behandeling van dokter Nijsten te stellen. Weg afgesloten Vanmor gen (woensdag) tussen negen en twaalf uur is de Smidswal in verband met uit te voe ren werkzaamheden voor het verkeer afgesloten. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens een vergadering in het Zelden- rustcollege heeft de anti-revolutionaire kiesvereniging Ne derland en Oranje te Terneuzen, gepraat over de nota van de contactraad ARP, CHU en KVP, „Op weg naar een ver antwoordelijke maatschappij". De belangstelling voor dit onderwerp was redelijk. Na een zeer geanimeerde discussie besloot de kiesvereniging in een viertal conclusies haar standpunt neer te leggen en hiervan mededeling te doen aan het bestuur van de AR-partij. Als eerste punt wordt ge steld dat de laatste jaren de bijbelse boodschap in de poli tieke strategie van de drie confessionele partijen onvol doende tot uitdrukking is ge komen. Dit is ook het geval in de nota van de contactraad „Op weg naar een verantwoor delijk maatschappij". Anderzijds mogen de con fessionele partijen deze bijbel se boodschap niet monopolise ren en blijft het voor deze partijen een zoeken op basis van het evangelie. Een volgende conclusie van de vergadering was dat een eigen opstelling van de confes sionele partijen in politieke vraagstukken, mogelijk en zelfs noodzakelijk is. Als derde conclusie werd aangenomen dat een eventuele nieuwe partij ontstaan door de samenwerking van de confes- Geopend: Kinderen 10-17 en 19-22 uur; tot 14 jaarf 2,- zondags10-17uur. TT biljetten Toegang f 4,- aan NS stations (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De heer J. Jansen in Sas van Gent heeft het pand Stationsplein 5 ingrijpend verbouwd tot een hotel en nachtclub. Beide eta blissementen, resp. onder de naam hotel Centraal en the Pub Ciub, worden vanmiddag (woensdag) om 3 uur met een receptie geopend. sionele, geënt zal moeten zijn op het evangelie, maar open moet staan voor iedereen. Een volkspartij, die opkomt voor de zwakken in de samenle ving. Tenslotte kwam men tot de conclusie dat in de huidige politieke ontwikkelingen een federatieve samenwerkings vorm van de drie confessione le partijen de voorkeur ver dient. De partijen blijven we liswaar zelfstandig en vormen een federatie, maar de organi satie en het beleid dienen te worden geïntegreerd. De va riant die gekozen wordt voor de federatie, dient zich zo ver mogelijk uit te strekken. Voorts beraadde de kies vereniging zich over de ge meentepolitiek, waarbij aan de orde kwamen de samenwer king in de gemeenteraad in VCP-verband de toekomstige samenwerking in de gemeen teraad en enkele praktische gemeentelijke zaken. De kies- vereniging sprak tenslotte als haar wens uit, dat de gemeen tepolitiek nogmaals aan de or de wordt gesteld in een geza menlijke VCP-vergadering met alle VCP-raadsleden. (Van onze correspondent) VLISSINGEN De Provin ciale Zeeuwse Energie Maat schappij heeft de laatste jaren voor bijna 10 miljoen gulden schade geleden aan zijn in de Westerschelde gelegen elektri citeitskabels. Deze schaden werden over het algemeen veroorzaakt door foutieve an kermanoeuvres van schepen. Tt.aarom heeft de Provinciale Zeeuwse Energie Maatschappij (PZEM) op advies van enkele deskundigen besloten om die ZeeuwschlVlaamse kust, daar waar de hoogspanningskabels in de Westerschelde verdwij nen, Racon-bakens te plaatsen. Er wordt momenteel onder zocht of het mogelijk is deze bakens van een gericht signaal te voorzien dat door een scheepsradar kan worden opge vangen. Indien blijkt dat deze moge lijkheid tot beveiliging van een kabeltracé voldoet dan zal de PZEM er toe overgaan om een dergelijk Racon-baken de finitief op te stellen. Op 22 februari van het vorig jaar werd er voor 8 miljoen gulden schade aangericht aan elektri citeitskabels in de Wester schelde, nadat een schip bij het wegvaren van de Dow-steiger in Terneuzen in moeilijkheden was geraakt. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het Axelse gemeentebestuur zal bij CRM drie recreatieprojecten indienen om in aanmerking te komen voor een extra-subsidie. Het ministerie van CRM heeft de gemeente om een dergelijke opgave gevraagd. Het gaat om projecten, die vooral voor de openluchtrecre atie van belang zijn. Op de lijst van het Axelse gemeentebe stuur komt de aanleg van de toeristische ruiter-, voet- en fietspaden, inclusief parkeerge legenheid en pick-nick-plaatsen in het ruilverkavelingsgebied Koewacht voor en verder de realisering van het bestem mingsplan zuidoost met het concours-hippique-terrein en de bebossing op het opspuitter- rein. Of op deze projecten door CRM inderdaad subsidie ver leend zal worden is nog niet be kend. Een en ander is gisteren op de persconferentie van bur gemeester Van Dijke meege deeld. Daarop kwamen ook de volgende punten aan de orde: B. en W. zijn nog steeds in onderhandeling over de ver koop van de voormalige land bouwschool in Koewacht. Het Axelse college wil een subsidieverzoek van de christe lijke zangvereniging Asaf voor de jaarlijkse uitvoering nog even in beraad houden. Vorig jaar vonden B. en W. de toe gangsprijzen te laag. Men wil de raad nu pas een voorstel doen het verzoek in te willigen, als de zangvereniging bereid is de prijzen voor de uitvoering van dit jaar alsnog te verhogen. B. en W. van Axel gaan bij het bestuur van de gemeen schappelijke regeling meting luchtverontreiniging informe- (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG - VLISSIN GEN Het algemeen bestuur van de stedelijke raad voor maatschappelijk welzijn iu Vlissingen is van mening, dat er zo spoedig mogelijk een ver tegenwoordiging vanuit de lo cale en regionale organen voor samenlevingsproblemen in het bestuur van de stichting Zee land moet komen. Er zijn voor een dergelijke vertegenwoordiging, op grond van de nieuwe statuten van de stichting Zeeland, twee zetels gereserveerd. De zogeheten „structuurnota" van de stich ting Zeeland, kent veel waarde aan de beide zetels toe. Immers: de locale en regionale organen voor samenlevingsopbouw vor men feitelijk de instrumenten voor een welzijnsbeleid, zo dicht mogelijk bij de basis van de Zeeuwse samenleving, aldus de structuurnota. „Wij zouden graag zo spoe dig mogelijk een bestuurlijke relatie tot stand gebracht zien tussen de organen voor samen levingsopbouw en de stichting Zeeland", zegt een woordvoer der van de Vlissingse stedelijke raad. „Wij hebben er vorig jaar april al op aangedrongen en we zullen ons verzoek binnen kort, en met wat meer klem, herhalen". De Vlissingse raad verwacht, dat het initiatief om de twee zetels voor de plaatselijke en regionale organen op verant woorde wijze bezet te krijgen, van de stichting Zeeland zelf zal uitgaan. Het probleem is nl. dat Zeeland momenteel vijf locale en regionale organen voor samenlevingsopbouw heeft. Uit deze groep zouden degenen gekozen moeten wor den, die de twee vacante zetels in de stichting Zeeland, die men als een provinciale wel- zijnsstichting kan beschouwen, zouden moeten bezetten na mens de werkers in het veld. „Met de toekenning van de twee zetels zou een belangrijke verbetering worden bereikt in de communicatie tussen de top en de basis in het hele wel- zijnspatroon', 'aldus de Vlis singse raad voor maatschappe lijk welzijn. ren, hoe het komt, dat de kós ten voor dit jaar vergeleken met 1972 zo drastisch zijn ge stegen. In 1972 betaalden de aangesloten gemeenten 35 cent per inwoner. Voor dit jaar is dat bedrag begroot op 66 cent. Axel zal het bedrag wel beta len, maar is volgens burge meester Van Dijke tevens be nieuwd naar de oorzaken, die aan de kostenstijging ten grondslag liggen. Max Tailleur heeft het Axel se college van B. en W. ge vraagd om een onderhoud. Hij wil in de gelegenheid gesteld worden om zijn inzamelings actie toe te lichten. In sommige gemeenten bestaan daartegen volgens Tailleur bedenkingen. B. en W. hebben Tailleur laten weten, dat men positief staat tegenover zijn actie en daar voor in principe het „licht op groen wil zetten". Het gemeentebestuur heeft bij de PZEM geïnformeerd naar de voorwaarden waaronder Overslag eventueel op 't aard- gasnet aangesloten kan worden. (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT De rijkspo litie van Axel en Koewacht heeft op aanwijzing van een in woner van Koewacht de plaats kunnen localiseren, waar in de Tweede Wereldoorlog explosie ven zijn begraven uit een mu nitiewagen van het lager. De explosieven liggen onge veer 20 centimeter onder het oppervlak van 'n perceel grond aan de provinciale weg van Koewacht naar Axel. Het per ceel is eigendom van het wa terschap Axeler Ambacht, dat aan de gemeente heeft ge vraagd een deel van de kosten voor het onschadelijk maken te willen dragen. De explosie ven opruimingsdienst uR Cu- lemborg zal binnenkort het achtergebleven materiaal on schadelijk maken. Adjudant De Jong van de rijkspolitie in Axel neemt aan dat het gaat om ongeveer tien granaten en andere projectie len. Aan de politie is gevraagd om maatregelen te treffen, kort nadat in Cadzand-Nieuw vliet een grote hoeveelheid munitie onschadelijk was ge maakt. Naar aanleiding daarvan her innerden omwonenden zich, dat ze in de omgeving van Koewacht de projectielen had den begraven, omdat ze tijdens de Tweede Wereldoorlog niet wisten wat ze ermee moesten aanvangen. (Van onze Haagse redactie). DEN HAAG De daarvoor in aanmerking komende Zeeuwse gemeenten hebben verleden jaar ruim vijf mil joen gulden uit de rijkskas gekregen voor sanerings- en reconstructieplannen. Voor saneringsplannen kre gen de Zeeuwse gemeenten 1,6 miljoen, voor reconstructie 1,3 miljoen. Totaal werd verleden jaar 151,3 miljoen uitgetrok ken waarvan 115 miljoen voor de uitvoering van sanerings plannen en 36 miljoen voor re constructieplannen. Aldus blijkt uit een overzicht van staatsse cretaris drs. W. K. Buck van Volkshuisvesting, en Ruimtelij ke Ordening. BERGEN OP ZOOM Roxy, 14.00 uur: Aladin en de wonderlamp a.l. 18.45 en 21.00 uur: Secret sexlife of Romeo and Juliet 18 j. Hal Stadhuis, kunstwerk van de maand vian Cees Kay- ser (t.m. 31 maart), open ma. t.m. vrijd. van 8.30-12 30 uur en van 13.30 -17.30 uur. GOES Museum van Z.- en N.-Be- velanil, Singelstraat 13, expo sitie schilderijen en tekenin gen van Ter Keurs (t.m. 16 maart). Ma. t.m. vrijd. van 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur, zat. van 14.00-17.00 uur. MIDDELBURG City, 20.00 uur: Un homme qui me plait, georg. door de Z.V.U. 18 j. Galerie Papaver, Kinderdijk 38, expositie Constant Zeg waard met kleurpotloodtekenin gen en Maurits Portier met tekeningen en etsen (t.m, 18 maart). Di. t.m. zond. van 14.00-20.00 uur. ROTTERDAM De Doelen, (hal), 12.45 uur: Koffieconcert. Corry Am bachtsheer (piano) en Nico de Rooij (piano). Groote Schouw burg, 9.30 uur: Seapino Ballet met „Coppélia". Hofplein The ater, 20.15 uur: „Wie is er bang voor Virginia Woolf?" van Edward Albee. Piccolo Theater, 20.15 uur: Cabaret Honoloeloe met „Gieren op een eiland". Schouwburg, 20.15 uur: „George Dandin" door het Rotterdams Toneel. SAS VAN GENT galerie „Uilenspiegel", Westkade 71, expositie Miems van Citters, beeldhouwwerken - schilderijen (t.m. 31 maart). Dag. van 9.00-12.00 uur en 13.30-18.00 uur. Vrij. van 9.00- 12.00 en 13.30-21.00 uur, zon. van 14.00-18.00 uur. Ma. geslo ten. TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur: De Peet vader 14 j. Zuidlandtheater, 20.00 uur: Lezing over „Overwintering op Spitsbergen" door Eric Flipse. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 20.00 uur: „Hello Dolly". Kon. Museum v. Schone Kunsten, kunst uit Nederlands Limburg, schilderijen, objec ten enz. (t.m. 1 april). Dag. van 10.00-16.00 uur, ma. geslo ten. Museum Horta, Amerika- straat 25, Victor Horta (t.m. 16 maart), dag. van 14.00-17.00 uur, op dinsdag gekloten. Int. Cult. Centrum, Meir 50 .Over zichtstentoonstelling, Pieter Engels (t.m. 18 maart). ASSENEDE (B.) Galerie Marg. de Boevé, ex positie Philippe Denis, België en John Verschuren, Neder land (t.m. 19 maart). BRUGGE Kon. Stadsschouwburg, 14.30 uur: opvoering van het sprookje „Vreemde gasten op het Kasteel" door het School- jeugdtheater o.l.v. Jan Saven- berg. Korrekelder, Kraan- plaats, 20.30 uur: „Mooi weer vandaag" van David Storey. (Van onze correspondent) MIDDELBURG —Het is de bedoeling van Gedeputeerde Staten van Zeeland de tarie ven van de leges verordening, het bedrag dat men voor amb telijke diensten moet betalen, te verhogen. De laatste keer dat een ver hoging plaats vond, was in ok tober 1968. Sinds die tijd zijn zowel lonen als prijzen fors gestegen, zodat aanpassing van de tarieven volgens GS zeker op zijn plaats is. Als de Provinciale Staten besluiten de tarieven inder daad te verhogen, dan bete kent dat, dat diegenen die de diensten van ambtenaren voor bijv. reisdocumenten nodig hebben, relatief gezien tame lijk diep in de buidel zullen moeten tasten. Het tarief voor aangifte van zo'n document is verhoogd, al thans wat voor de legesbe treft, van 5 tot 6V2 gulden, een stijging met 30%. Als een pas poort gewijzigd of aangevuld moet worden betekent dat een verhoging met 150%, van f 1,- tot f 2,50. Datzelfde tarief geldt dan ook voor de aanvul ling van een rijbewijs. Het rijbewijs zelf kost in het ver volg, evenals een paspoort, f 6,50. Het loon dat voor een amb tenaar wordt berekend wan neer hij voor een particulier nasporingen moet verrichten in het provinciale archief, is ook tamelijk fors verhoogd. Moest vroeger voor een half uur werk f 3,- worden betaald, nu word.t het tarief, mits de Provinciale Staten hun goed keuring aan de nieuwe rege ling hechten, verhoogd tot f 10,-. (Van een onzer verslaggevers) AXEL B. en w. van Axel voelen er niets voor in te gaan op een verzoek van het initia tief - comité Vietnam om de Noordvietnamese stad Hon-Gai te adopteren. Als argumenten daarvoor worden genoemd het feit, dat op dit moment de financiële consequenties niet te overzien zijn en bovendien is het Axelse college van mening, dat hier mee sprake is van een „eenzij dige steunverlening". B. en w. hebben er bezwaar tegen, dat alleen de mogelijkheid bestaat Noordvietnamese plaatsen te adopteren. „Gezien de politieke achter grond van deze actie achten we het niet op de weg van het ge meentebestuur liggen om daar in te treden", aldus burgemees ter M. K. van Dijke gistermid dag op zijn wekelijkse perscon ferentie. Er zal ook geen voor stel worden gedaan aan de ge meenteraad, aldus de medede ling. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 liinen); HULST: n oots ""A»™. KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8 15—12 30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters Brouwerijstraat 4, tel 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda maandag t.m vrijdag 19 00—21 00 uur. tel. 01600-22341: tel"e01600 223T1 UUr' tel' 01600-49900: zondaê 20.00—22.00 uur) BEZORGKLACHTEN: lerianTon00ri")44ren: 0114°-3751 04 01150-6297; Midden- HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chei Zeeuwse redactie: S C. Augustijn. Kantooi Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel 01150-7920. privé tel 01150-5745' algemeen redacl teur Zeeland A F Koopman kantoor Kromme Weele 4 Middel burg. ter 01180-7764, privé tel 01180-7438 redacteur Midden- zeeland B Jansen, kantoor Klokstraat I Goes tel 01100.8030 privé tel 01100-7007; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: van "et kei kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920 privé ter 01150-4866; redacteur OZ Vlaanderen: A Verlind, r?no00r Steenstraat 14, Hulst, tel 01140-3751 orivè tel 01140- 3103, redacteur W.Z-Vlaanderen: R var dei Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920 privé tel 01150-4865" sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer Trumanlaan 10. Axel. tel. 01155-2237. ABONNEMENTEN - EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C Menu, tel. 01100-4316. Phi; lï iticliting Ideële Reclaim

de Stem | 1973 | | pagina 5