JONGSTE LICHTING VAN CARNAVALSVIERDERS Plezierig feesten op limonadebals ije Zeeuw Bewoners van Sportlaan boos op Van Denderen Uitslagen schietingen Klacht tegen olie- lozers Honderden kinderen in Sluise optocht Vandaag optocht in Kloosterzande Gemeentepolitiek inspireert wagenbouwers niet stad streek JEUGDPRINS ONTWAREN Zaalvoetbal Den Öullaert 1<?' °P Schieting te Sint jansteen Hulst A. v. cl. Knaap blijft voorzitter bejaardenbond Jongerengroep ACV in Kieldrecht 2 liter SHERRY 11,90 Verkeersavond voor bejaarden in Axel Lamswaarde Culturele agenda Kieldrecht Ponyclub houdt instructrice Th. d'Haens nieuwe voorzitter Sluis Sluiskil Egalisering in plan Geslechtendijk HULST Beiaardspel vanuit Hulst op BRT Ireneuit winterslaap Terneuzen 4 ERZANDE ilbar 16 uur: „Hill orp: 14 uur Carnavals- PHT ude Molen Carna- 8URG 20 uur: De peetva- Papaver, Kinderdijk psitie Constant Zeg- [iet kleurpotlood teke- Maurits Portier met en en~ etsen (t.m. 18 t.m- zond. van 14.00- Ijrg Theater vie 18 j. 20uur: ïtDAM elen (grote zaal) Rotterdams Philhar- Orkest o.l.v. Edo de n.m.v. het Nederlands ■oor en solisten De (kleine zaal) 20.15 amermuziekvereniging |k Kwartet. Hofplein 20.15 uur: De klei- von Andrë Poussin de Lange, Hetty Ver- n Paul Cammermans. Schouwburg 20-15 Dp hoop van zegen" bt Amsterdams Volks- Piccolo Theater |ur. „De revolver van door de Toneelgroep Schouwburg 20.15 Nederlands Danstheater. De Lantaren 12.45 >hn Dowie een mengsel baret en mimme. 20.30 'opconcert door Arthur .veri) „De Stad van St. Annastraat, Horeca- nsteen nigingsgebouw bal met Car- „Bumble ML JlUZEN 20 uur: Mijn tante ex-bom 18 j. «ÏGEN ubra 20 uur: De der 14 j. ERPEN Centr. Arenberg, bergstraat 20.15 uur: et „Pre-Metro". Museum v, Schoone pn, kunst uit Nederlands irg, schilderijen objecten Jt.m. 1 april), dag. van 16.00 uur Ma. gesloten. ;eum Horta, Amerika- 25, Victor Horta (t.m. 1» Dag. van 14.00-17.00 uur Jisdag gesloten. Cult. Centrum, Meir 50 lichtsexpositie Pieter En- It.m-18 maart). Nge Stadsschouwburg 2« LOpvoering van „Wie is man, wie is mijn nun- van Claude Magnier het Groot Limburgs To- knmiddag zijn or>ze ntoren te Roosendaal, ;rgen op Zoom, Ter- juzen en Hulst vanaf 2.30 uur gesloten. De Directie. pij De Stem B.V. lo 7920 (4 lijnen); HULSD len); GOES Klokstraat W 3 30—17 00 uur. lementen: boekhandel P'6* 12100 uur. tel zondag iO 00-22.00 ui», (Van een onzer verslaggevers) Kloosterzande Hulst Sommige Zeeuwsch-Vlaam- se baby's krijgen carnaval al met de paplepel ingegoten. Dat bleek gistermiddag op het limonadebal in hotel Van Leuven in Kloosterzan de, waar tot de bezoekers zelfs peuters van nauwelijks een paar jaar oud behoor den. Ze hadden evenveel plezier als de wat oudere bezoeker- tjes, die zich behoorlijk goed hebben kunnen uitleven. Het carnavalsfeest is gisteren in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen met evenveel enthousiasme voortgezet als zaterdag begon nen. Op deze derde dag ston den de feestelijkheden in de meeste plaatsen in het teken van de jeugd. Limonadebals werden er gegeven op ver schillende plaatsen in Hulst, Sint-Jansteen en Kloosterzan de. Overal hetzelfde beeld van deinende menigten, uitge laten kinderen en zorgzaam toekijkende moeders, die het toch vaak ook niet konden la ten mee te deinen op de car navalsmuziek, die overal in een overdaad te beluisteren viel. Kloosterzande heeft gis termiddag tevens zijn jeugd prins van dit jaar gekozen, Het was Jaco Neve, die door de jury werd uitverkozen en ach daarom dit hele jaar prins Wannuske 1 mag noemen, naar het voorbeeld van de grote Wannus, die het maan weer behoorlijk druk gehad. In Sint-Jansteen i een bandje van de plaatselijke jeugdsoos gister voor de muzikale om- tijdens een, kinderbal in het verenigingsgebouw. Gok ging het er onder aanvoe ring van enkele professionele feestvierders gezellig aan toe. Geen uitzondering maakte Hulst, waar limonade- werden gegeven in de talen Van Vogel en Van Oos- terom, Ook hier waren hon derden jongelui op de been, om hun overtollige energie er uit te hossen. Na drie dagen carnavallen is het wel duide- de Oost-Zeeuwsch-Vla- mingen zijn nog lang niet aan Jet einde van hun latijn. Dat gisteravond nog eens k in al die etablisse menten, waar op de maat van de muziek gehost kon worden. Wel veel schorre kelen, maar ledereen nog vol goede Druk en gezellig was het in de Hulster binnenstad, waar de derde carnavalsdag samen viel met J de weekmarkt. Normaal is het I °P maandag in de Hulster bin- |nenstad al zo druk, dat er seen parkeerplaats meer te ontwaren is, maar gisteren bet wat dat betreft hele- Wal een ellende. Op straat I r™ druk gedweild. Dat oveidgens de gezellig- I '''een maar ten goede. llOO; lil ot 01150-6297; Midden* lijn Kantoor Nieuwstraat Til lbo 5745 algemeen j Kromme Weele 4 M >0 7438 redacteur MWg()30t ■aar I Goes te' '.„zon* irerneuzen en Kana rerneuzer tel Vlaanderen A,_. On40- 'Van onze correspondent) Hukt'i1,- De PZEM uit AJel en Temeuzen or Hula' e vrijdagavond in de „7" sporthal Den Dullaert ^'voetbaltoernooi, waar- I» teams deelnamen, ;rt «b Hulst 1 en 2, fZEli Dullaert en de Jbullaert een zaalvoetbal zijn Verli®?' 1 140 8751 nrivê tel ft var dei Helm, 7920 privl tel. 011^-*1 01155-2594. lel. 01155-2237. van dit toernooi Dit sP°rtelub Den Dullaert »en Dii]iie>eede kee''- dat ■"ernoni E»e «verse wedstrijduitsla- riffl.1,? ,er als volgt uit: Hulst Hulst 1 - Trimelub Soort fr1. Trimelub Hulst 2 PZEM C Hen Dullaert 06, -«Sportclub Oen Dul- 3 Trimelub Hulst 1 - lna-0, PZEM - Trim- 1 2 2~3, Trimelub laertilq' sP°riclub Den Dul- Be 81150-6297. 100-4316. Il Spo^™«tand werd hierdoo' '"drnclut B? Hu' ..'V "gt in de bedoeling TSUb,Den D"Uaert 3-6 "<3hS Hulst 1 3-4, 3 Hulst 2 3-2. 4 PZEM ib:llaSnriaar Sportclub Den Welf JJ oni op vrrdnv TtoJP1 zaai I ™iseici, (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN Aan de eerste schieting op twee staan de wippen bij café Sport werd door 63 schutters deelgeno men. Op de eerste wip werd de hoge vogel geschoten door J. van Remortel nit Kapelle- brug. De tweede hoge vogel ging naar G. Savooy uit St.-Jan- steen. De eerste tot en met de vierde zij vogel waren voor A. Lernhout uit Nieuw-Namen, A. van Gelderen uit Zwijn- dreeht in België, A. de Smet, idem en de vierde werd niet afgeschoten. De eerste kal was voor E. Savooy uit St.-Jan- steen. De tweede voor G. Sa vooy uit St.-Jansteen, de der de voor J. Janssen uit Vrase- ne en de vierde voor J. van Overmeire uit Clinge. Op de tweede wip werd de hoge vo gel geschoten door A. Her mans uit Zuiddorpe. De twee de hoge vogel werd niet afge schoten. De zijvogels waren voor J. v.d. Molenaar uit Vra- sene, J. Zaman uit St.-Gillis- Waes en A. Herman uit Axel. De vierde zijvogel werd niet afgeschoten. De eerste kal was voor L. van Helsland uit St.- Jansteen, de tweede voor J. Hoop uit Kloosterzande en de derde voor G. Savooy uit St.- Jansteen. De vierder werd niet afgeschoten. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE Hoe wel het hoogtepunt voor wat Kloosterzande betreft steeds op dinsdag valt, heeft het car naval in deze plaats dit week end al vele duizenden men sen op de been gebracht. Onder hen waren er ook nogal wat uit de omliggende gemeenten, waaruit blijkt dat Kloosterzande zijn goede naam op dit gebied niet heeft verlo ren. Zoals gezegd wordt van daag in deze plaats de optocht gehouden. Het startsein voor de feestelijkheden werd zon dagmiddag gegeven met een ontvangst van de prins en raad van elf door het college van b. en w. Burgemeester mr. M. Somers droeg bij deze gelegenheid de scepter voor vier dagen over aan prins Wannes 1, die hem als een volleerd carnavalsburgemees ter de komende dagen goed zal weten te gebruiken. Zater dagmiddag werden op het Hof te Zandeplein ook vlaggetjes uitgereikt aan d,e kinderen. In Groenendijk werd de grootste groene gekozen en later in de middag werd nog een bezoek gebracht aan het bejaarden centrum, watr de oudjes al vol verlangen naar het carna valeske gebeuren zaten uit te kijken. Zondagmiddag hebben de feestvierders uit Klooster- mde zich vm hun beste kant - mrde. Aanrijding Gistermorgen zijn twee personenauto's res pectievelijk bestuurd door J. van H. uit Hulst en L. de V. uit Sint-Jansteen met elkaar in botsing gekomen op het kruispunt Tivoliweg-Dullaert- straat te Hulst. Van H. nam de bocht niet ruim genoeg, tenge volge waarvan de botsing ont stond. Er was alleen materiële schade. Uitslag De uitslag van de kinderoptocht van Hulst ziet er als volgt uit: 1 Kallesai- schaiter, 2 Poppenkastpoppen, 3 Bakkertje, 4 Milieuwerker, 5 Indiaans meisje, 6 Topscorer, 7 Auto met aanhang, 8 Ti-Ta- tovenaar. 9 Wegpiraten, 10 Twee boerinnekes. (Van onze correspondent) HEIKANT De voorzitter van de afdeling Heikant van de algemene bejaardenbond, A. J- van der Knaap, gaat met ingang van 13 maart de be jaardenwoning in de Pastoor Doensstraat verlaten. Hij zal zich vestigen aan het Van Ceulenplein 4 in Hulst. Ondat hij zeer gehecht is aan de Heikantse bejaarden blijft hij voorzitter van de bejaar denbond en zal hij regelmatig de bijeenkomsten van de le den van de bond op donderdag in het verenigingsgebouw blij ven bezoeken. (Van onze correspondent) NIEUW-NAMEN De 1971 opgerichte ACV-afdeling in Kieldrecht, tracht thans een jongerengroep te vormen. Er zijn momenteel reeds 12 kernleden, maar dit aantal zal zeker groeien. Het doel van de groep is een werkgroep te vormen, waarin werkende jon geren de kans krijgen hun problemen te bespreken. In dien nodig zal ook met vak bondsafgevaardigden contact worden opgenomen. (ADVERTENTIE) Drankenhandel BROER PLUYM Hemelstr. 14, St.-Jansteen Telefoon 01140 - 2635 BRUSSEL (ANP)Het ge meentebestuur van de Belgi sche badplaats Knokke-Heist heeft een „klacht tegen onbe kenden" ingediend bij het par ket te Brugge. De „onbeken den" zijn degenen die het strand van de badplaats met olie verontreinigd hebben. De klacht is in de eerste plaats bedoeld om de aandacht van de Belgische regering nog eens ex tra te vestigen op een vrijwel onuitroeibaar kwaad: het reini gen van olietanks op zee en het overboord pompen van de afge werkte olie. Langs de Belgische kust komt momenteel een kilometerslange olieverontreiniging voor. De horeca-sector is bevreesd mil joenen franks schade te lopen vanwege het wegblijven van toeristen. Ook veel vogels zijn het slachtoffer geworden van de olie. Langs de Belgische kust werden ongeveer 350 vogels aangetroffen, dood of ernstig aangetast door de olie. Een vijf tigtal daarvan is opgenomen in het Zwin-reservaat maar daar van zijn er nog slechts acht in leven. Volgens de Belgische jeugd bond voor natuurstudie bevindt zich voor de Franse en Belgi sche kust, en deels ook voor de Nederlandse kust, voor alle ha vensteden een strook olie van kilometers lengte. Als gevolg van bepaalde weersomstandig heden is die olie nu op de kust gedreven. (Van onze correspondent) AXEL Op donderdag 8 maart 1973 wordt voor de be jaarden in 't Trefpunt te Axel een verkeersavond gehouden. Wachtmeester der eerste klas se der rijkspolitie A. Jansse zal op deze avond aan de hand van dia's en film een veilig verkeerslezing houden. Na de pauze volgt een ver- keersquiz waarbij leuke prij zen te winnen zijn. De avond begint om halfacht. Op woens dag 7 maart wordt van drie tot vier uur de bejaarden de gelegenheid geboden om met medewerking van een belas tingconsulent hun belastingfor mulieren in te vullen Oudpapieractie Het be stuur van de muziekverenigng Vrijheid Eendracht heeft een grote oud-papieractie op touw gezet ter bestrijding van de kosten, die een muziekvereni ging met zich brengt. Als op slagplaats is aangewezen, de landbouwschuur van dhr. J. Rottier te Koelewei, diie voor dit doel is afgestaan. Voor buurtschap Kuitaart kan het papier ingeleverd worden bij dhr. Lo.v. Driessche. Voor hen die niet in de gelegenheid zijn, hun oud papder aan één van deze adressen af te leve ren, zal het bestuur stappen ondernemen, om een maande lijkse ophaaldienst te gaan verzorgen. (Van onze correspondent) KIELDRECHT De cultu rele agenda van Kieldrecht voor de komende weken ziet er als volgt uit: Zaterdag 10 maart: Viering St.-Jozeffeest door de hout- en bouwvakarbeiders in „Het Centrum". Maandag 19 maart: algemene vergadering CMBV. Vrijdag 23 maart: gespreksa- vond in „Het Centrum" om 20.00 uur. Georganiseerd door KWB en KAS met als thema „Kopen onder druk". Zaterdag 21 april: een programma rond om het paasfeest, georgani seerd door KWB in „Het Cen trum". Aanvang 20.00 uur. Vrijdag 27 april: „Oase", ste reoklankbeeld over de Kalmt- houtse heide door de vroegere conservator en bekende foto graaf Karei Janssens. De avond wordt georganiseerd door het Davidsfonds in het Centrum. Aanvang 20.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) HULST „Ik blijf in ieder geval mijn werk voor de pony club van Hulst doen", zegt me vrouw Lockefeer over de be noeming van haar echtgenoot tot burgemeester van Aarden burg. Mevrouw Lockefeer geeft les aan ongeveer vijftig jonge rui tertjes, verenigd in de Hulster ponyclub. Onmiddellijk na het bekend worden van de benoe ming kwamen de eerste onge ruste telefoontjes al binnen. Verschillende leden van de club vreesden hun instructrice kwijt te raken. „Geen sprake van", aldus het resolute ant woord van mevrouw Locke feer. (Van onze correspondent) GRAAUW De Stichting Gemeenschapshuis in Graauw heeft op de jaarlijkse vergade ring een nieuwe voorzitter ge kozen. Dat is de heer Th. d'Haens geworden. Hij volgt de heer A. van Campen in diens functie op. Tot ondervoorzitter is R. Del- forge benoemd. Tot nieuw be stuurslid is de heer A. Brug- geman benoemd en in verband met de ontslagname van me juffrouw H. Buyl als conciërge is de heer K. Blankaert be noemd als haar opvolger. Hij is in de Graauwse gemeen schap geen onbekende. Voor de vergadering bestond een grote belangstelling. Be sloten werd het officiële af scheid van de heer A- van Campen en mejuffr. H. op een nader vast te stellen datum te vieren. SLUIS Maandagmiddag brak brand uit in de woonka mer van de heer F. Koene in de Gouverneurstraat te Sluis. De brand ontstond doordat een bus lijm, bestemd voor het plakken van vloerbedekking bij een brandende kachel was geplaatst, vlam vatte. Doordat het meubilair zich grotendeels buiten de kamer bevond, viel de schade mee. Brug gerepareerd De brug over het kanaal Gent - Terneuzen was maandagmid dag om twee uur gerepareerd en kon het landverkeer er weer gebruik van maken. Vo rige week dinsdag werd een defect aan een der lagers ge constateerd. (Van een onzer verslaggevers) HULST Bewoners van de Sportlaan uit Hulst hebben de Hulstersche Woningbouwvereniging een brief geschreven, waar in ze meedelen het niet eens te zijn met de uitlatingen van secretaris J. van Denderen in een artikel in De Stem van zater dag. In dit artikel werd gewezen op de overlast, veroorzaakt door t.v.-storingen. Naar aan leiding van de klachten van de inwoners, verklaarde de heer Van Denderen, dat over dergelijke televisie-storingen bij de woningbouwvereniging niets bekend is. En die uitla ting was, blijkens het schrij ven, tegen het zere been van de Sportlaan-bewoners. In de brief vertellen ze, dat een handelaar uit Hulst met behulp van PTT-apparatuur verschillende malen heeft ge tracht de oorzaak van de sto ring op te sporen. Dat zou niet gelukt zijn. „De storing bereikt 's zondags avonds zijn hoogtepunt. De hele buurt kan dan niet naar de televisie kijken. In de week is de storing minder, maar van een goed beeld kan men zeker niet spreken", al dus de brief. Daarin wordt verder nog op gemerkt, dat in 25 van de in totaal 72 aangesloten wonin gen, de bewoners zelf nog een extra antenne op zolder heb ben aangebracht. „U zult het wel met ons eens zijn, dat dit niet de juiste oplossing is. Tenslotte betalen we voor de antenne". De brief gaat vergezeld van een lijst met handtekeningen van een groot aantal buurtbewoners. (Van onze correspondent) SLUIS De jury, die de jeugdige deelnemers aan het Sluise kindercarnaval heeft moeten beoordelen, heeft het niet gemakkelijk gehad. Er de den maar liefst 250 kinderen mee. De jury bestond uit de dames E. van Beijsterveldt- Hoegen (voorzitster), E. van Soolingen-van Peenen, M. - We- maer-de Groote, L. Smooren burg-de Boevere en A. Boer- dam-Doolaege. De juryleden meenden voor al de zelfwerkzaamheid en de originaliteit van de moeders van de deelnemende kinderen te moeten belonen. Winnaars bij de groepen werden de drie jarige Annabelle van Westen en de eveneens driejarige Antonio Ralzani, die een geslaagde imi tatie van Saartje en Zwiebertje ten beste gaven. Bij de indivi- duelen werd de eerste prijs ge wonnen door Freddy Bogaard als „Jantje van Sluis". De win naars en winnaressen kregen van mevrouw Van den Beld- Engelhardt, de echtgenote van de Sluise burgemeester een eremedaille in de orde van de Kaaispugers. De verdere prijswinnaars waren bij de groepen Nicole en Veronique Bauer. Bij de indi- viduelen waren dat: Karin de Groote, Linda Blomme, Mikan- dra Lasschuit, Albertina Bal- zani, Peter Aarnoudts, Sabine Champion, Veronique van de Plasse, Oscar Murijn, Henk Jansen. Ingrid Bogaard, Mark Dobbelaere, Jacqueline d'Hoo- re, Bianca Scherbeijn. Petra Barendse, Coby de Jonge en Thierry Moonen. De deelnemende kinderen ont vingen een zakje met versnape ringen en twee flesjes limona de, zodat ook de inspanningen van de niet-prijswinnaars wer den beloond. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Aan de schieting op de twee wip pen in „Het Witte Huis" heb ben zaterdag 36 schutters deelgenomen. Op de eerste wip werd de hoge vogel afge schoten door L. de Frel. De eerste zijvogel was voor R. Jonkheym, beiden uit Kloos terzande. De tweede zijvogel ging naar A. Remijn uit Kloosterzande. Op de tweede wip werd de hoge vogel be machtigd door P. d'Hondt. De eerste zijvogel ging naar L. de Frel, alleen uit Kloosterzande. Het grootste aantal kleine vo gels werd in de wacht ge sleept door A. Maayer uit Kloosterzande met een totaal van vier stuks. Aan de zondagschieting op twee wippen in „Het Witte Huis" hebben 37 schutters deelgenomen. Op de eerste wip werd de hoge vogel afge schoten door F. Pieters. De eerste zijvogel ging naar L. de Koek, beiden uit Kloosterzan de- De tweede zijvogel was voor A. Remijn uit Ossenisse. Op wip twee werd de hoge vogel bemachtigd door A. Ver hoeven. De eerste zij vogel viel eveneens in zijn handen. De tweede was voor F, Pieters, alleen uit Kloosterzande. Het grootste aantal kleine vogels werd afgeschoten door F. Aar- sen uit Kloosterzande en R. Hermans uit Ossenisse. Beiden met een totaal van vijf stuks. Zaterdag 17 maart wordt er een grote afscheidsschieting gehouden in Het Witte Huis. LAMSWAARDE Aan de schieting in de zaal van P- Claessen, hebben veertig schutters deelgenomen. Op de eerste wip werd de hoge vogel afgeschoten door W. Strobbe uit Lamswaarde. De eerste zijvogel was voor W. Pauwels uit Axel. De tweede zij vogel ging naar E. Lambert uit Bosohkapelle. De extra hoge vogel was voor P. Claessen uit Lamswaarde. Het grootste aantal kleine vogels werd bemachtigd door J. Ver- schote uit Hengstdijk met een totaal van 9 stuks. Op de tweede wip werd de hoge vo gel in de wacht gesleept door P. Claessen uit Lamswaarde. De eerste zijvogel ging naar W. Strobbe uit Lamswaarde. De tweede was voor Th. Pau wels uit Kloosterzande, even als de extra hoge vogel, die hij wist te verschalken. Het werd afgeschoten door J, Pau wels uit Axel- Met een totaal van vier stuks. (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN Het aannemersbedrijf van de fa. Sponselee uit Hontenisse is be gonnen met de egalisering en het leggen van wegen rio lering in het uitbreidingsplan aan de Geslechtendijk. Ook door de firma Necker- mann, die hier haar nieuwe bedrijf zal bouwen, worden voorbereidingen getroffen om met de bouw te starten. (Van een onzer verslaggevers) HULST Veel minder dan in voorgaande jaren heeft de gemeentepolitiek dit jaar in Hulst gediend als grote inspi ratiebron voor de bouwers van carnavalswagens. Slechts hier en daar wer den plaatselijke toestanden aan de kaak gesteld. Uit Nieuw-Namen deed een wa gen mee, waarop in niet al te vriendelijke bewoordingen te kennen werd gegeven, dat de ze plaats door het toedoen van de gemeente Hulst de onder gang tegemoet gaat. De onder toon waarmee dit gebeurde was te tawgelig, om een echt geslaagde, creatie te zijn. Een duidelijke lijn was er deze keer niet in de optocht te ontdekken: dat wil zeggen dat de gemeenschappelijke the ma's ontbraken. Model voor carnavalswagens stonden on der meer de bananensong van André van Duin, Het gat van Nederland, de fiscus, liedjes van Pierre Kartner en Pippi Langkous. (Van. een onzer verslaggevers) ZUIDDORPE De BRT heeft televisie-opnamen ge maakt in de toren van de ba siliek van Hulst van het bei aardspel van de beiaardier van Hulst, M. J. Moerdijk-Vander- swalm. De opnamen worden woens dag 7 maart om 20.00 uur uitgezonden. 5? (Van onze correspondent) TERNEUZEN Na de „winterslaap" begint de Ter- neuzense drumband „Irene" het seizoen met het opluiste ren van de carnavalsoptocht te Kloosterzande vanmiddag. Eveneens op uitnodiging van de plaatselijke carnavalsvere niging, trekt „Irene" a.s. zon dag. 11 maart, naar het Belgi sche Dendermonde. Verder liggen nog contracten te wach ten voor Brabant. Zuid-België en Noord-Frankrijk. Autodiefstal De Terneu- zense gemeentepolitie heeft maandag de Terneuzenaar J.V. aangehouden, terzake van een autodiefstal in Amsterdam. D« auto werd in Hulst gevonden. V. blijft voorlopig onder ar rest.

de Stem | 1973 | | pagina 5