Aantal gemeentelijke belastingen in Aardenburg omhoog Jaarverslag VMZ: 1972 was het jaar van de Oosterschelde „Mooie muziek is toch wel een dubbeltje waard HISWA: Aard vanai Gestolen auto - met brokken - bij eigenaar terug GERAAMDE MEEROPBRENGST TWINTIG MILLE Carnavalsprins Sas van Gent reikte prijzen teken wedstrijd uit IN FEITE SLECHTS VIJF WONINGEN LEEG duur I uniek stad streek Carnaval sf eest P72 's-Heer Abtskerke Kapellebrug Burgemeester Van Dijke St.-Jansteen Rijn-Schelde overweegt nucleaire samen werking met Amerikaans concern Vismijn Breskens POLITIE HULST VOOR RAADSEL ORGELDRAAIER JULES VAN GELEN: Beetje feest ANDERE VORM SfN Het feit dat maj Wrf r faat het om- Nie,l Vrijdag 2 maart 1973 Vrijdag 2 maart 1973 t (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Onder grote belangstelling van de jeugd reikte prins Dzjon de eerste, de hoogste autoriteit van het Sasse carnaval, in het kantoor van de Algemene Bank Nederland de prijzen uit aan de winnaars van de teken wedstrijd die door de ABN was georganiseerd bij gelegen heid van de opening van haar nieuwe kantoor aan de West kade. De tekeningen moesten het sparen als onderwerp heb ben. De jury stond voor de niet lichte taak ruim 300 tekenin gen te moeten beoordelen. Prins Dzjon stelde vast dat Sas van Gent veel jeugdig schilderstalent rijk is. Hij no digde de deelnemers uit een volgende keer een goed ont werp voor een prinsenwagen te maken. Verder raadde hij de kinderen aan pas na het carnaval met sparen te begin nen omdat er eerst veel leut gemaakt moet worden. De negen winnaars van de prijzen zijn: groep a (3-6 jaar): 1 Dominique Zwartelé, 2 Peter de Witte, 3 Karei Wij- ne. Groep b (7-10 jaar): 1 Toine Piscaer, 2 Marion van de Vijver, 3 Maxim Geerlings. Groep c (11-14 jaar): 1 An- nick Wildershoven, 2 Lenie de Bruyne, 3 Robby Bij- vank. De leukste tekeningen zijn in de hal van het bankkantoor tentoongesteld. (Van een onzer verslaggevers) *s-HEER ABTSKERKE De afdeling 's-Heer Abtskerke van de Plattelands Jongeren- Zuid houdt zaterdagavond in de schuur bij Markusse aan de Kerkring te 's-Heer Abtskerke een carnavalsfeest. De juiste stemming zal er worden ingebracht door het carnavalsduo „De Roetetoe- ters". Het carnavalsfeest be gint om acht uur. Carnaval Het carnavals comité van Kapellebrug zal zaterdag met twee wagens en een groep aan de optocht te Sint-Jansteen deelnemen, 's Avonds is er een bal in zaal Fabie, dat zal worden opge luisterd door de eerste prins carnaval, in de geschiedenis van Kapellebrug, prins Willem de achttiende met zijn gevolg. Zondag wordt met een wagen delegenomen aan de carnavals- tocht te Hulst, terwijl 's avonds wederom een carna valsbal wordt georganiseerd. Maandagmiddag zijn de Anne- wuitens de gastheren van prins Carlos van Xnghelosen berghe die met zijn raad van elf een bezoek brengt aan Ka pellebrug. De Mollen uit Nieuw - Namen ontvangen de Annewuiten maandagavond, in het Mollegat. Dinsdag wordt deelgenomen aan de kroegen tocht te Sint - Jansteen. 's Avonds wordt in café Fabie nog wat nageprutteld. (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG Volgende week dinsdag krijgt de ge meenteraad van Aardenburg een viertal voorstellen tot wijziging van gemeentelijke belastingen voorgeschoteld. Het betreft de reinigingsrechten, de rioolbelasting, de pre cariorechten en de vermakelijkheidsbelasting. In totaal wordt verwacht dat de opbrengst van deze vier belastingen een meeropbrengst van ongeveer 20.000 gulden tot gevolg zullen hebben. Het leeuwendeel van deze meeropbrengst zal geleverd moeten worden door de riool belasting. De tarieven, vast gesteld in december 1967, zijn alle zonder uitzondering ver dubbeld. Ook de bijzondere tarieven, voor wasserijen, sla gerijen, hotels, camping en jeugdherberg etc. zijn verdub beld. Een uitzondering wordt gemaakt voor de confectie-in- dustrie die in plaats van f 50,- nu f 75,- per jaar moet beta len. Geraamde meeropbrengst 13.500 gulden. Ook de reinigingsrechten on dergaan een wijziging. Geble ken is dat de geraamde op brengst van f 17.550,- bij lan ge na niet werd gehaald. Bo vendien wordt veel vuil zo maar weggegooid in plaats van met de reinigingsdienst te worden meegegeven. Het col lege stelt nu voor dat voor ieder pand, dat ressorteert on der deze dienst, f 20,- per jaar betaald moet worden. Daar- (Van een onzer verslaggevers) AXEL Volgens burge meester M.K. van Dijke van Axel geven de cijfers met be trekking tot de woningleeg stand in Axel over de afgelo pen maanden een enigszins vertekend beeld van de wer kelijke situatie. Op 1 januari stonden er in Axel 33 woningen leeg, maar daartoe behoorden 17 oude woningen, 4 winkelwoningen en 12 goede woningen. Op februari stonden nog slechts 5 goede woningen leeg, 2 win kelwoningen en 18 oude wo ningen. De oude woningen zijn door de gemeente Axel aange kocht om te zijner tijd in het kader van de sanering te wor den afgebroken. Ze komen niet meer voor bewoning in aanmerking en zouden dus ei genlijk van de lijst afgevoerd dienen te worden, aldus bur gemeester Van Dijke. Ook de 2 leegstaande winkelwoningen kunnen eigenlijk niet tot het normale bestand gerekend worden, omdat die meestal al leen te zamen met de betrok ken winkel of het bedrijfs pand in kwestie bezet wor den. Het komt er dus op neer, dat Axel aan het begin van deze maand met een netto leegstand van 5 woningen zat en dat is een acceptabel aan tal. Volgens de jongste cijfers telt de gemeente Axel 175 wo ningzoekenden. St.-Jan De harmonie St.- Jan met drumband en majo rettenkorps heeft op uitnodi ging deelgenomen aan een op tocht in Moerbeke. Deze werd ter gelegenheid van het carna valsfeest gehouden. In ver band met het succes werd de harmonie ook gecontracteerd voor een optreden in de zomer cavalcades te Steendorp en Zelzaete. naast wil het college vuilnis zakken tegen kostprijs be schikbaar stellen. Momenteel is het reinigingsrecht opgeno men in de prijs van de vuil niszak. Gehoopt wordt dat men, nu toch reinigingsrecht betaald moet worden, meer gebruik van de vuilniszak gaat maken en het kwaad van het illegaal vuilstorten zal vermin deren. Gehoopt wordt dat door deze opzet van de inning der reinigingsrechten de geraamde opbrengst gehaald kan wor den. Thans ligt de opbrengst rond 12.000 gulden. De wijzigingsvoorstellen van de precariorechten gelden in feite voor de zes benzinepom pen binnen de gemeente. Re servoirs en leidingen lopen door gemeentegrond en hier voor moet betaald worden. Se dert 1953 moet hiervoor per pomp f 50,- per jaar betaald worden. De financiële commis sie, die adviezen heeft uitge bracht over alle belastingvoor stellen, vindt dat dit bedrag per jaar verdubbeld moet wor den, hetgeen het college dan ook aan de raad voorstelt. Meeropbrengst geraamd van f 300,-. De verhoging van de verma kelijkheidsbelasting is voorna melijk van belang voor de standplaatsen op de jaarlijkse kermis. In 1948 werden hier voor als tarieven gehanteerd 20 cent per ingenomen vier kante meter plaatsruimte met een minimum van f 2,- per dag. Voorgesteld wordt deze beide bedragen te verdubbe len. Ten aanzien van de rïoolbe- lasting merkt het college in rijn voorstel aan de raad nog op dat de nieuwe tarieven nog beduidend beneden die van de buurgemeenten Sluis en Oost burg liggen, „daar hebben ze een gemiddelde opbrengst per woning van f 70,- respectieve lijk f 60,-", aldus het college. ROTTERDAM (ANP) Rijn-Schelde-Verolme voert met de Amerikaanse General Electric Company en Chicago Bridge and Iron Company be sprekingen over de mogelijk heid tot vorming van een Eu ropese onderneming voor de fabricage van onderdelen van nucleaire installaties. Dit heeft de raad van bestuur van Rijn- Schelde-Verolme woensdag avond meegedeeld. De nieuwe onderneming zal waarschijnlijk het merendeel van de produktiefaciliteiten gaan omvatten, die thans door de Rotterdamsche Droogdok Maatschappij worden gebruikt voor de fabricage van reactor vaten. Tot dusverre hebben de be sprekingen een oriënterend karakter, geen der betrokken partijen heeft reeds een be slissing genomen. BRESKENS Aan de vis mijn in Breskens werd aange voerd: 4920 kg exportgarnalen 5.16- 2.79, 212 kg pellerij garnalen 4.44-4.76, 91 kg bot 40, 948 kg schar 1.32-2.29, 7107 kg schol 85-1.70, 5477 kg tong 7.51- 13.77, 239 kg tarbot 6.00-13.91, 252 kg griet 2.30-6.12, 13.332 kg kabeljauw 84-2.37, 8360 kg wijting 46-1.53, 25 kg rog 1.85- 2.50, 128 kg poon 1.16-2.25, 1 kg haai 1.73, 6 kg harn 6.28, 91 kg tongschar 3.76-4.49, 64 kg steenbolk 40-49, 908 kg ha ring 50. (Van een onzer verslaggevers) HULST De politie van Hulst staat voor de nodige raadsels, sinds een onbekende dader in de nacht van zater dag op zondag een bravour- stunt heeft uitgehaald met een in Hulst gestolen auto. De personenwagen was ei gendom van de heer Warnier aan de Tivoliweg en stond daar geparkeerd. Volgens de eigenaar moet de auto om on geveer 3.00 uur gestolen zijn. De dader is met de wagen in de richting Clinge gereden, zou daar een vluchtheuvel hebben geramd en is daarna met de zwaar beschadigde wa gen weer in de richting van Hulst vertrokken. Daar werd de auto weer keurig op zijn parkeerplaats teruggezet, zij het met een schade van om en nabij de tweeduizend gulden. Het politieonderzoek heeft tot nu toe geen aanwijzingen op geleverd omtrent de identiteit van de mogelijke dader. Er zijn ook geen getuigen. De heer Warnier doet daarom een beroep op mensen, die de zwaar beschadigde auto in de bewuste nacht mogelijk heb ben zien rijden. De kans be staat, dat zij aanwijzingen kunnen geven over de be stuurder. Het gaat in dit geval om een oranje Simca 1000 ral ly, voorzien van een oranje feritantenne met voor de ach terruit een gele helm. Het kenteken van de auto is 80-60- PJ en op beide voordeuren prijken twee witte circels met de tekst „Simca 2000 Raliy 1' De schade werd eerst de volgende morgen om 11.00 uur geconstateerd. Volgens de heer Warnier moet de zwaar be schadigde auto op zijn terug reis naar Hulst een vreemde indruk gemaakt hebben door de wijze van rijden. Degenen, die over dit voorval aanwij zingen kunnen geven, gelieven zich te wenden tot de poli tie. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Binnen kort, om precies te zijn op donderdag 22 maart, houdt de Vereniging Milieuhygiëne Zee land haar jaarvergadering. De vergadering zal plaatsvinden in het restaurant van de sport hal van Vlissingen aan de President Rooseveltlaan en be gint om 20.00 uur. Op de agenda staan de voor de jaarvergadering gebruike lijke punten, zoals de jaarver slagen, bestuurswisseling en verslag van de kascommissie. Na de sluiting van de verga dering zal de film „De scha duw van de vooruitgang" wor den vertoond. In het jaarverslag wordt een belangrijk gedeelte ingenomen door de Oosterschelde. die vol gens de VMZ in ieder geval niet afgesloten mag worden. Belangrijk was het congres dat in mei vorig jaar in het vormingscentrum Hedenesse werd gehouden. Op dit con gres, dat de Oosterschelde be handelde, spraken verschillen de vertegenwoordigers van al le instanties die zich met de afsluitingsproblematiek bezig houden. Een ander feit uit de histo rie van de VMZ was het pro test tegen Borsele kerncentra le, toen de VMZ 1.300 handte keningen aan de minister kon aanbieden. Geprotesteerd werd vorig jaar verder nog tegen uitbreidingen van de N.V. Zuid-Chemie, Peld Hooykaas Vlissingen de Hercules. Het jaarverslag sluit met de melding dat. men over de ff nanciële toestand niet wakker hoeft te liggen. De VMZ krijgt nl. subsidie van de gemeente lijke, provinciale en landelijke overheden. Als je in Terneuzen door de Noordstraat loopt en je hoort een draaiorgel de Koekoekwals spelen, de Schnee- wals of een mars, of „Meisjes met rode haren", dan is Jules van Gelen (26) uit Rotterdam er. „Maar je bent toch geen Rotterdammer", vraag ik, als ik duidelijk het zangerige Limburgs hoor. „Nee, ik woon er nog maar acht jaar. Ik ben in Schaarsbergen geboren. Vlak tegen Heerlen aan. Ik ben de oudste van elf kinderen en met mijn vader trokken wij met de woonwagen en het draaiorgel van hier naar daar. Mijn schoonvader is een Rotterdammer en die is ook van het vak". „Wat voor soort orgel heb jij nou", vraag ik hem en dan antwoordt hij: „Dat van mij is een Königsberger. Het heet „De Leeuw". Zo heb je ook „de Paardekop", „de Kat" en „de Haan". Alle or gels hebben een naam. „Hoe oud is dat ocgel van je", vraag ik opnieuw. „Nou, zowat van 1925; maar het is nog prima. Je moet het wel goed onderhou den, maar dat moet je met alles. Twee jaar geleden is het helemaal nagezien en van tijd tot tijd moet je het stemmen. Dat deed een Belg, nazien en stemmen en dat kostte mij maar eens even vierduizend gulden. Nou doe ik het zelf." „Kun je dat dan", vraag ik hem weer. „Wat dacht je! Als dat zo veel geld kost, moet je het wel leren. Trouwens de boe ken die je op zo'n orgel ge bruikt, zijn ook niet zo goed koop. Een muziekstuk is zo veel meter en in totaal heb iik wel 250 meter." „Wat voor muziek?" „O, van alle soorten, oude en moderne. Die oude mu ziek, b.v. „Alte Kamerade", horen veel mensen nog maar wat graag. Maar je moet ook met de tijd mee; b.v. „Meisjes met rode haren". Jules van Gelen maakt zich over de keuze niet zo veel zorgen. Veel mensen ho ren graag de watervalklan- ken van een draaiorgel, voor al oudere. Het roept herinne ringen op en dat is vaak plezierig. Jules van Gelen vertelt verder dat hij in Rotterdam op het centraal woonwagen kamp „De Kievit" woont. Hij zegt het een beetje met te genzin en als ik naar de reden daarvan vraag, dan zegt hij dat kampbewoners bij de meeste mensen niet zo'n beste naam hebben. „Dat merk je als je b.v. in een groot warenhuis komt. Dan word je in de gaten gehouden, méér dan andere klanten. Ze zien het dat je in een woonwagen woont." Ik zeg dat ik dat onzin vind en dat hij niet moet denken dat in de nette hui zen alleen maar de nette mensen wonen en de boeven in woonwagens. „Zo denk jij d'r over", zegt hij, „maar dat doet lang niet iedereen." Hij kan me niet helemaal over tillen en daarom zeg ik: „Maar heel veel mensen den ken er toch net zo over als ik." In het Rotterdamse woon wagenkamp heeft Jules het er met zijn vrouw en drie kinderen best naar de zin. Hij vertelt dat hij een mooie stacaravan heeft, dat er een bestrating is, stromend wa ter, electra en behoorlijke toiletten en ieder heeft een eigen schuurtje. Het lijkt mij er in ieder geval beter dan in de woonwagenkampen in Zeeuwsch-Vlaanderen. Als het weer het maar enigszins toelaat, komt Jules van Gelen met zijn orgel naar Terneuzen. Maar hij gaat ook op vaste tijden naar Roosendaal, Middelburg en Vlissingen. Alleen 's avonds ls hij weer thuis. Hij vertelt dat hij tegen Pasen zijn draaiorgel heeft verhuurd aan de mariniers- kazerne in Vlissingen. Dan komen er ook Belgen en Duitsers en dan moeten zij zelf draaien. Daar worden dan punten voor gegeven: een draaiorgelwedstrijd dius. Voor Terneuzen heeft hij een doorlopende vergun ning. Hij mag hier dus iede re dag spelen en niet alle i in de Noordstraat, maar door heel Terneuzen; dus ook in Zaamslag, Hoek en Biervliet als hij dat zou willen. Hij is een beetje trots op die doorlopende vergunning, waarin o.a. staat dat hij mu ziek mag maken tussen ne gen uur 's morgens en zeven uur 's avonds. Niet in de buurt van kerken en scholen als dat hinderen zou. Hij vindt diat heel gewoon. De Terneuzense politie vindt hij heel geschikt. „Natuurlijk moet je je aan de regels hou den." de mensen Geven veel?" ,Jn de winter verdien Je niet veel, dan komen de mensen niet zo op straat als in het voorjaar en in de zo mer. Als het mooi weer is, dan geven de mensen ook gemakkelijker. Dan is het net of het een beetje feest is", zegt hij. Hij heeft het niet gemak kelijk, begrijp ik wel. Tran sportkosten, de twee mensen, die hij nodig heeft, onder houd van auto en orgel. Het kost allemaal nogal wat. Ik vraag of hij niet liever bij een baas zou werken, b.v. op een fabriek. Vooir deze, in zijn ogen zo'n absurde vraag heeft Ju les enkele ogenblikken nodig om die te verwerken. „Nee, zegt hij ontwijkend, „ik ben niet geleerd". „Betekent dat dat je niet kunt lezen of schrijven?" „Waar zou ik het geleerd hebben? Als oudste van de elf ging ik met mijn vader van deur tot deur en van naar school gaan kwam niks terecht. De tien, die achter mij komen, kunnen allemaal lezen en schrijven", zegt hij en het klinkt of hij er zijn onkunde mee wil rechtvaar digen. „Maar afgezien daarvan, Ik kom uit een nest van vrije vogels en ik hen er ook een. Nee, bij een baas zou niet gaan", zegt hij heel voorzich tig, maar je kunt aan de ondertoon horen dat hij er zich doodongelukkig zou voe len. „Ik zou echt wel willen dat de mensen een béétje meer gaven: Ik geef hun toch wat plezier? Het is toch plezierig als je bij mooi weer door de straat loopt en er speelt een orgel. Dat is toch wel een dubbeltje waard? Wat is nou de dag van van daag een dubbeltje? Als de mensen dit lezen, dan hoop ik dat ze daarna niet zo ge makkelijk ik bedoel zonder iets te geven voorbij lo pen." Tijdens de braderie en de kermis is Jules van Gelen met zijn gezin tijdelijk inwo ner van Terneuzen, want dan komt hij met een andere ca ravan naar hier. „Dan moet je eens op de koffie ko men", zegt hij. Op dat voor stel zal ik graag ingaan. G. WIJNE. eindredactie bas augustijn TT7 en voorproefje van f\j ons binnenkort lenteplezier te wac\ staat, wordt deze mi\ maand geboden in het 1 gebouw te Amsterdam, staat van 16 tot en me maart de internationale tersport- en kampeertent stelling Hiswa op het gramma die de ruimte krijgen op 50.000 vierk meter. Op de tentoonstel staan en drijven (in de ven) meer dan dui\ scheepjes en schepen, knapen van vijf ton toe. de laatste zijn er deze zelfs 75 stuks, tegen 59 v. jaar. Ook het aantal deelnen bereikte een nieuw reet 324 tegen 315 in het Jules van Gelen met zijn Königsberger orgel in de Noordstraat in Terneuzen. MIDDELBURG CITY: „De Peetvader". De ze weldige rolprent, die het reilen en zeilen van een gro te Maffiafamilie in Amerika weergeeft, is door de grote belangstelling in Middelburg geprolongeerd. De vooral door Mario Brando sterk ge speelde hoofdrol in deze har de, suggestieve film, blijkt ook de Zeeuwse filmliefheb bers aan te spreken. VLISSINGEN ALHAMBRA: „De Peetva der". Geprolongeerd. Zaterdag en zondag Pippi Langkous. GOES GRAND: „De Peetvader". Geprolongeerd. Woensdag: Pippi Langkous. TERNEUZEN LUXOR. „Mijn tante is een sexbom". Een jong stu dent, enige erfgenaam van een rijke tante moet wil hij opgenomen worden in haar testament zijn sui kertante bewijzen dat hij zijn „mannetje" staat op het gebied van vrouwen en drank. Een wat overtrokken komedie van Deense make lij. Zondagmiddag moeten de liefelijke dametjes uit de ze film het doek ruimen voor het brute geweld van „Goli ath en de barbaren". Een Ita liaanse Robin Hood, bijge naamd Goliath, neemt het op tegen een wrede bezetter. OOSTBURG LEDELTHEATER: „De langste dag". In Oostburg na de twee succesvolle Neder landse produkties Blue Mo vie en De Inbreker, nu een onvervalste oorlogsfilm, die bovendien een documen taire inslag heeft. Het boek van Cornelis Ryan diende als leidraad voor de verfilming van de geallieerde invasie in Normandië, op D-day, 6 juni 1944. Spectaculair zijn in de ze film de opleiding van de valschermjagers en de' verwarring die ontstond na de landing in Frankrijk. BLUE MOVIE is overigens nog niet geheel van het to neel verdwenen. Zondagmid dag en dinsdagavond prijkt de film op de Oostburgse agenda. HULST KONING VAN ENGE LAND: In verband met de uitgebreide carnavalsviering in de Reinaertstad deze week geen filmprogramma. (Van onze RTV-redactie) HILVERSUM. De TRC vertoont vanavond een extq aflevering van „Music all die eind april vertoond zal wq den op het televisiefestival het Zwitserse Montreux. Het een verrassend goede show worden. Regisseur Ralph Inb tekent er voor. Het programma stond al ei der gepland maar moest to. vanwege een voetbalreportai het veld ruimen. Het was to. bedoeld als een soort try oi De TROS wilde namelijk n] gaan of „Music all in" vast o; derdeel van het door Pim Ji cobs gepresenteerde „3x1 ook als zelfstandige rubri. succes zou hebben. Die besli sing is inmiddels gevallen. In het volgende winterseizoe zal het programma eens in d maand op het scherm verschi I nen. Een uur iaog, en niet ee! half uur, zoals nu, maar d. heeft dan ook met de Mori treux-reglementen te maken Ralph Inbar: „Het programmj gaat dan een eigen leven lei] den. Maiair niet in deze vornl Het wordt een muzikaal pro gramma waarin plaats is voo: de man met de zingende zaaj tot Herman Krebbers. De aflevering van vanavond anders van opzet. Het pro gramma werd dan ook ge maakt in de hoop door d. Werkgroep Amusement t worden uitverkoren naar Mon. treux te gaan, een hoop di< niet vals is gebleken Opnieuw Inbar: „We hebben dit echr speciaal voor Montreux ge-; maakt. De montage zoals difj nu is vereist buitengewoon veel werk. Dat zou niet elke keer kunnen, of we zouden ei andere programma's voor moe ten laten schieten". Een en ander betekende ooll dat het een duur prograirmul Ls„ Ook om die reden is d<| OS blij dat het programms! naar Montreux gaat. „Moch I «et daar worden verkocht, darl naien we de centjes er uit"| verduidelijkt Ralph Inbarl »oor hem zelf spelen de finan l ZeJt. °ZevMens geen rol. Hil I 18 leuk ik naai Montreux mag. Natuuriijll aRes met prestige tel oor de centen. Al wordt hel Ef* aan alle landen I van" d'aar zle 80611 cent| Ealph Inbar denkt dat menl knrsn Sramuna heeft uitver-1 ,Met vanwege de formule.! I Propro verbaial humoristischl ff* Zitten we in M°n-| >.WP g°ed", meent hij I opbokst611 Voorbeeld nooit I tniekfm *egen de Britten. Ko- The Pa Mairty Feldman en b*n we0!? 'V0lSens ™j heb- maar wii S ln ons land' niet Dann de TR0S zeker heti* 13 01?ze enige kans zoeken" muzfale vlak te en zÖn utedewer- hebben erg langgezocht on aardige vond- - Naa« ProPPen geko- Sasten „i„ gerenommeerde ais zanger Labi Siffre, -- - -fliiMÉteMsatt

de Stem | 1973 | | pagina 8