Spannende Zeeuwse cross<ompetitie VONCK IN DUEL MET VAN DALEN DE BAAS Amazone Maas CHA in caprilli- duel eerste HARINGMAN KAMPIOEN NA MOEIZAME WINST - ju Goese dammers boeken winst KAMPIOENSCHAP VOOR 0LYMPIA-F0RMATIE Dusebout sterkste ,.E1\( DE I IVEDE] IVAND Sluiskil zeer goed op dreef IHB'S Honore Neefs tekent jaar bij Uitslagen Spannend Jo Schout opnieuw kampioen sport VIERDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 26 FEBRUARI 1973 10 (Van onze atletiekmedewerker) WILHELMINADORP De Goese atletiekvereniging AV'56 hield zaterdag de laatste wedstrijd in de Zeeuwse cross-competitie. Ondanks de sneeuw, die 's morgens geval len was, en het terrein rond het Wilhelminahuis in een echt crossterrein veranderd had, kwamen er zo'n 150 atleten aan de start uit geheel Zeeland. AV'56 had zelf weer de meeste deelnemers. De wedstrijden begonnen om halftwee met de 600 m voor meisjes-pupillen. In deze categorie werd lNde Njjs van Scheldesport onbedreigd winnares. Zjj kwam hiermede tevens in het bezit van de Zeeuwse crosstitel in haar categorie en werd, evenals alle andere atleten, die de Zeeuwse crosstitel behaalden, beloond met een fraaie be ker, die de afdeling Zeeland beschikbaar had gesteld. Beeld van de Zeeuwse cross-titelstrijd voor senioren. Piet Vonckde winnaar in deze wedstrijdgaat hier aan de leiding. (Van onze paardesportmedewerker» KLOOSTERZANDE Dat de Caprilli-wedstrijd, die za terdag in de manege St.-Geor- ge verreden werd, niet de laatste zal zijn, staat vast Deelnemers, jury-leden en or ganisators waren unaniem van mening, dat deze activiteit volledig aan zijn doel heeft beantwoord. Als de winnaar moet zeker mejuffrouw Rla Maas van de Honte-ruiters ge noemd worden. Deze amazone reed met haar paard Jerano een keurige proef, die volledig steunde op de dressuur, terwijl toch vol doende aandacht aan de tech niek van het springen was be steed. Deze veelbelovende combinatie ging met 102,5 punt en een prachtige beker naar huis. Deze beker was als hoofdprijs beschikbaar gesteld door constructiebedrijf De Feijter te Terneuzen. Ook de tweede prijs werd door een amazone gewonnen en wel door Annemarie van Gelder met het paard Fellow van de Hierna volgde de 600 meter meisjes D. Hier ging de over winning eveneens naar een Scheldesport-atlete, namelijk J. de Nijs. Op de tweede plaats eindigde J. de Bie van AV '56 voor de derde maal bezit kwam van de Zeeuwse crosstitel. Bij de grote groep jongens pupillen werd G. J. Nijsse van AV '56 v°or de derde maal onbedreigd winnaar, waarmee hij beslag legde op de Zeeuw se crosstitel. Joris Ivens van RKHAV werd eerste bii de jongens B. In Wilhelminadorp ging hij onbedreigd als nummer een over de finish. Bij de 1000 meter meisjes C ging de over winning naar de Scheldesport- atlete K. de Nijs. De Zeeuwse crosstitel bij de meisjes B ging naar B. de Nijs van Scheldesport, die na 1500 meter als eerste over de finish kwam met een ruime voor sprong op haar clubgenote M. de Jonge. Elly Crucq, die als enig A-meisje aan deze cross competitie heeft deelgenomen, en hiermede wel haar doorzet tingsvermogen bewees, ont ving uit handen van de DTC- secretaris Koos Oggel de be ker voor de door haar gelever de prestaties. Dat de 1500 me ter jongens C geen spannende strijd zóu worden stond bij voorbaat vast, daar Paul Sturm van AV'56 in zijn cate gorie reeds vele malen ge toond heeft een klasse apart te zun< De 3000 meter jongens B gaf een spannende strijd te zien. P. Steenbakker van AV'56 heeft de eerste 2000 meter het tempo bepaald en had zelfs een lichte voor sprong opgebouwd. Dit heeft hem waarschijnlijk toch teveel inspanning gekost, want hij moest dit later bekopen door in de laatste ronde zijn meer dere te erkennen in A. Stroo van Marathon en P. Moelker van Scheldesport. De jongens A gingen gelijk van start met de senioren. Van deze drie atleten werd J. Breel van Marathon met ruime voorsprong winnaar op deze afstand van 4000 meter. De senioren hadden 9000 meter af te leggen deze middag en zij verzorgden een leuke wed strijd voor de vele prestatielo pers, die reeds klaar stonden om na deze strijd zelf een zware drie, respectievelijk ze ven km. af te gaan leggen. Dat het een spannende strijd zou worden, bleek voor de start van de senioren al, daar Kees van Dalen van AV'56 van tevoren bekend had ge maakt, dat hij Piet Vcrick van RKHAV op de voet zou vol gen. Hij leek daar in te sla gen, want 5 kilometer hebben deze atleten zij aan zij gestre den. Toen bleek echter Piet Vonck de meerdere en in een ronde bouwde Vonck een voorsprong op van zo'n 25 me ter. Vonck kwam dan ook als eerste over de finish, maar hij kon de beker niet uit handen nemen van Kees van Dalen, daar- deze drie wedstrijden van de crosscompetitie had meegelopen. Na afloop van de ze laatste cross wedstrijd wer den de bekers en vanen in het Wilhelminahuis uitgereikt aan de persoonlijke winnaars en ook de wisselbekers aan de verenigingen, die de vereni- gingsprijs hadden gewonnen. Gezien het aantal deelnemers, dat aan deze competitie heeft meegedaan, mag van een groot succes gesproken worden. Ook de prestatielopen, die hierna van start gingen, waren on danks de weersomstandighe den succesvol te noemen. Zo'n 300 prestatielopers in totaal gingen van start voor de drie of zeven kilometer- Als herinnering ontving een ieder een tegeltje met een afbeel ding van de atletieksport 600 meter meisjes pupillen: 1 M. de Nijs Scheldesport 2.36.1, 2 E. van Noord AV'5B 2.53.4. 600 meter meisjes D: 1 J. ie Nijs Scheldesport 2.21.9, 2 J. de Bie AV '56 2.33.8. 1000 meter pupillen jongens; 1 Gert-Jan Nijsse AV'56 3.11.5, 3 P. Suij Scheldesport 3-12.2. 1000 meter jongens D: 1 J. Ivens RKHAV 2.53.9, 2 J. Pae- linck RKHAV 2.59.8. 1000 meter meisjes C: 1 K. de Nijs Scheldesport 2.50.4, 2 Y. de Jong, Scheldesport 2.58.1. 1500 meter meisjes B: 1 B. de Nijs Scheldesport 5.41.2, 2 M. de Jonge Sscheldesport 5.49.8. 1500 meter meisjes A: (een deelneemster) 1 E. Crucq AV'56 6.27.9. 1500 meter jongens C: 1 P. Sturm AV'56 5.09.6, 2 J. de Keijzer AV'56 5.22.4. 3000 meter jongens B: 1 A. Stroo Marathon 8.29.1, 2 P. Moelker Scheldesport 8-42.2. 4000 meter jongens A: 1 J. Breel Marathon 11.20.0, 2 E. Lernhout RKHAV 11.30. 9000 meter senioren: 1 P. Vonck RKHAV 24.15.9, 2 K. van Dalen AV'56 25.12.1 Eindklassement: bij de seni oren ging de ploegenprijs naar AV'56 403 punten, 2 RKHAV 312 p., 3 AV'56 2 293 pnt. Bij de B-C-jongens namen negen ploegen deel. 1 AV'56 431 pnt., 2 RKHAV 373 pnt. Bij de B-C-meisjes: 1 Schel desport met een grote voor sprong van 464 punten, 3 Scheldesport 2 396 pnt. Jongens D en pupillen: 1 RKHAV 424 pnt-, 2 AV'56 385 pnt. Meisjes pupillen en D-meis- jes: 1 AV'56 435 pnt., 2 Schel desport 428 pnt. Het persoonlijk klassement ziet er als volgt uit: bij de senioren heren: 1 Kees van Dalen 116 pnt., 2 C. Markusse AV'56 97 pnt. Jongens A: 1 J. van Breel Marathon 120 pnt., 2 M. Lern hout RKHAV 112 pnt. Jongens B: 1 P. Moelker en A. Stroo beiden met 116 pnt., Moelker van Scheldesport en Stroo van Marathon, 2 P. Steenbakker AV'56 102 pnt. Jongens C: 1 Paul Sturm AV'56 120 pnt., 2 J. de Keijzer 105 pnt. AV'56- Jongens D: 1 J. Ivens RKHAV 120 pnt., 2 L. Pae- linck RKHAV 112 pnt. Jongens pupillen: 1 G. J. Nijsse AV'56 120 pnt., 2 P. Suy Scheldesport 112 pnt. Meisjes A: 1 E. Crucq AV '56 120 pnt. (Van onze handbalmedewerker) VLISSINGEN Dit weekend werd er slechts één wed strijd in de afdeling eerste klas handbal gespeeld en dat was tussen de damesteams van Marathon en Delta Sport. Delta Sport ontnam de dames van Marathon al spoedig de illusie dat ze deze wedstrijd zouden kunnen winnen. Voor al met de snelle Ria Schaalje had de verdediging van Mara thon veel moeite. Delta Sport kon zich dan ook rustig naar een 143 overwinning toespelen. succes, enk Allonsius en Le on van Puijvelde benutten vanuit de tweede lijn een paar kansen, waardoor de stand 6 3 werd. Haringman liep hierna weer verder uit maar Sluiskil bleef met zijn voortreffelijke doel man Sjaak Valcks goed terug vechten. Door snel de bal op de tweede lijn door te spelen kon Sluiskil via Rudy Schelf hout iets inhalen van de ach terstand. De ruststand werd 115 voor Haringman. Na rust ging Haringman duidelijk op de break-out spelen en Sluiskil bleef hier menigmaal het antwoord op schuldig. Toch bleef het een aardige wedstrijd waarbij Sluiskil de score niet te ver op liet lopen. Vooral Henk Allonsius droeg in de aanval zijn steentje bij door driemaal te scoren, maar Haringman was te sterk voor Sluiskil. De eindstand werd tenslotte 2611. Haringman was hierdoor kampioen gewor den. In Oostburg nam Opera tie revanche op Sios 2 uit Bergen op Zoom. In een aan trekkelijke wedstrijd waarbij Operatie snel op een 30 voorsprong kwam, liet deze jonge ploeg zien dat men ook In de heren tweede klas was de overwinning die Marathon 2 op Fortuna 3 behaalde wel een grote verrassing. Het wa ren de eerste winstpunten voor de Vlissingse heren in dit zaalseizoen: 1612. EMM speelde in Vlissingen tegen de heren van Zeeland Sport. EMM 2 dat zich goed hand haaft in de kop van deze tweede klas wees Zeeland Sport met 145 duidelijk te rug. Kampioen Schelde Sport trad in Vlissingen aan tegen Olympus 3. Maar de verras sing voor Schelde Sport was dat men het volledige vijfde team van Olympus tegenover zich had bij de aanvang van de wedstrijd. En dit team bracht Schelde Sport vooral in de eerste helft zwaar in moei lijkheden, daar de spelers van Olympus het ritme van Schel de Sport prima verstoorden. Maar direct na rust liep Schel de Sport van 98 uit naar 1610, waarna Olympus even aangeslagen was. Hierdoor kwam de overwinning van Schelde Sport ook niet meer in gevaar. De eindstand werd 22—13 voor Schelde Sport. In de heren derde klas ont ving kampioen Haringman 2 uit Goes het herenteam van Sluiskil. Haringman nam di rect na het beginsignaal de leiding en liep naar 30 toe. Sluiskil, dat door rustig op bouwen het ritme van Haring man trachtte te verstoren had hiermee pas bij de stand 61 De verdediging van het tweede team van Haringmannen in gestreept shirt in moeilijk heden gebracht door de aanval van Sluiskil. snel iets kan leren. De aanval len werden nu rustig opgezet waardoor de afwerking beter verzorgd was. Vooral Wim Verstraeten en Arnold Schip pers zorgden voor de doelpun ten. In de verdediging verzet ten vooral Wim Verstraeten en Chris Franke veel goed. werk. Na een ruststand van 114 ging Operatie in plaats van de gewoonlijke inzinking te krij gen normaal door. Sios 2 had dan ook meestal geen ant woord op de snelle combina ties en moest toezien dat Ope ratie naar een grote overwin ning liep: 226. (Van onze dammedewerker» KORTGENE De festivi teiten rondom de Goese Dam club GDC (50-jarig bestaan) werden in het afgelopen week end voortgezet op Noord-Be veland. Omdat reeds vele ja ren achtereen Noordbevelan- ders lid zijn van GDC of zijn geweest, werd er in De Ko renbeurs in Kortgene een wedstrijd gespeeld tussen een twintigtal van GDC en een team bestaande uit dammers van Noord-Beveland versterkt met enkele anderen. Wethouder Bom van Korte- ne verrichtte voor deze geani meerde wedstrijd de eerste zet aan het bord waarachter En gelvaart en Verpoest hadden plaatsgenomen. De totaalscore Kortgene - Goes werd 1428. De borduitslagen waren: J.J. Engelvaart - H. Verpoest 11, M. de Wild - W. Dekker 2—0, G.J. Hollestelle - C. Rijk 02, C. de Loof - J. Sinke 11, I. Flipse - C. van Biemen 02, C.W. van Damme - J. Schot 11, M. de Wild - O. Scherp 0—2, J.C. Versluijs H.C. Mulder 02, J. van der Moere - M. van Riet 02, P. Geel hoed - M. Poulisse 02, L. van Damme - D. van Dalen 02, C. Clement - G. Gorsse 02, L. de Wild - J. Versluijs 20, J. Bouwense - L. Dekker 02, M. Leendertse --M.J. Je- remiasse 02, M. Westerweele - H. Mijnsbergen 02, C.J. van Damme - F.P. den Hertog 11, J. de Loof - M. Groen 20, C. Zweemer - J. de Jon ge 20, A. Kramer - C. de Putter 02, H. Versluijs - A.G. van Zeijst 20. (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de Zeeuwse micro-korfbalcom petitie is het Olympia gelukt om ook in de micro de tweede klas te bereiken. De terug komst van de ploeg uit WU- helminadorp wordt er door ge accentueerd. In zijn laatste wedstrijd tegen belangrijkste concurrent Luctor II was een gelijk spel voldoende, maar het was al gauw duidelijk dat de thuisclub de punten niet in eigen huis zou houden. Wel liep Luctor uit naar 10, maar het werd al gauw 1 1. Deze stand bleef geruime tijd gehandhaafd, maar toen Olympia eenmaal een voor sprong had liep het voor rust nog uit tot 15. Na rust ging het niet meer zo goed, waar door Luctor een draaglijke 36-nederlaag leed. Tjoba 4 greep de gelegenheid tegen Togo 3 aan om op gelijke hoogte te komen met Luctor. De grote 104-overwinning plaatste hen er net boven door een beter doelsaldo. Stand: Olympia 1 8-14, Tjoba 4 8-10, Luctor 2 8-10, Zaamslag 1 8-6, Togo 3 8-0. In 3A liet Zuid westers 2 met 8-5 Stormvogels 2 niet te ver achter zich, maar het moest zich niet erg in spannen om Stormvogels op de knieën t« krijgen. Atlas had geen moeite met Seolto 3. Een 7 punten staan. In een aan- —1 4 A L AA4A J 4T. A1-1-ol n ilr/i „r/i/l rtf i 4 11 A4 TnrfA niet al te beste wedstrijd bracht Atlas een gemakkelijke 50-overwinning. Hieruit blijkt al hoe weinig tegen stand er was. Stand: Zuidwes ters 2 8-16, Swift 4 8-11, Atlas 1 8-7, Stormvogels 2 8-4, Seol to 3 8-2. In IA bleef Luctor op (Van onze dammedewerker) 's-GRAVENPOLDER In het persoonlijk damkampioen schap van Zeeland eerste klas heeft Dusebout in de afgelo pen week zijn partij tegen Van de Velde in winst omge zet. De andere inhaalpartij tus sen Koppejan en Van Soelen eindigde in 02. Zaterdag deed Koppejan het beter en won van Van Akkeren. Ook Van de Velde herstelde zich en klopte Bronke. Van Soelen - Hollestelle tenslotte eindigde in remise. De situatie is mo menteel zo dat Dusebout de titel nauwelijks meer kan ont gaan. trekkelijke wedstrijd liet Togo de Terneuzenaren juist achter zich. Met 86 verlaat Luctor de eerste klas, zodat het nu in het geheel niet meer in de hoogste klas vertegenwoordigd is. In 1B slaagde Swift 3 er in BKC net voor te blijven. In de laatste wedstrijd tegen elk aar uitkomend was er van krachtsverschil weinig sprake, maar Swift deed het met wat meer overleg en dat wierp vruchten af in de vorm van een 5—3-overwinming. In 4A benadrukte Blauw Wit 3 nog maals' zijn overwicht. Swift 6 kwam met de 9—3-nederlaag nog goed weg. Luctor 3 was tegen Tjoba 5 niet opgewas sen, al had het wel eens pech. De 49-overwinning van Tjo ba was echter volkomen ver diend. Stand: Blauw Wit 3 8- 16, Tjoba 5 8-10, Animo 5 7-5. Luctor 3 7-5. Swift 6 6-0. Bij de junioren is Stormvo gels in IA te laat op gang gekomen. In het begin van de competitie heeft het onnodig punten verspeeld, zoals tegen BKC. Nu greep het in een snelle en behoorlijke partij met 106 de winst tegen het lang niet zwakke Ondo. Seolto was geen partij voor het weer bijzonder sterke Swift. Het zat wel mee, maar een groot ver schil was zeker gerechtvaar digd. Het werd 111. In 1B werd Tjoba zonder zelf te moeten spelen kampioen, want naaste concurrent Blauw Wit liet zich door Olympia aan banden leg' gen. Dat was niet voor de eerste maal, dus zag het de wedstrijd met vertrouwen te gemoet. Dat was niet onge rechtvaardigd, want net als in de eerste ontmoeting bleef het bij 33. Togo had niet veel moeite met Animo, dat met 41 werd verslagen en nu definitief de laatste plaats be zet. Stand: Tjoba J1 712, Blauw Wit J1 79, Togo J1 78, Olympia J1 74, Animo J1 83. In 2A werd Swift J2 kampioen. Het had het tegen Ondo wel erg moeilijk, maar na een spannende wedstrijd won Swift toch met 56, het geen het kampioenschap bete kende. Stand: Swift J2 7-13, Togo J2 6-8, Ondo J2 7-8, Stormvogels J2 6-5, Animo J2 8-2. In 2B kwam Volharding dicht bij de titel. Swift J 3 bood goed tegenstand, maar dat be lette niet om een 41-zege te behalen. Zuidwesters heeft de hoop nog niet opgegeven, want te gen Ondo liet het er geen twijfel over bestaan wie de sterkste is. Het werd 110. In 2C maakte Togo J4 korte met ten met Swift J4. Met 82 won Togo. Zaamslag won in een slechte wedstrijd met 86 van Blauw Wit J3. Zwinruiters. Ook haar dres- suur was uitstekend. Zij liet bij het springen echter een paar steekjes vallen en eindig, de met 98,5 punt. Op de derde plaats nestelde zich Adri den Exter met het paard Ravell, van de Oranjeruiters met 95 punten. De dressuur van deze combinatie, zowel als het springen lagen in hun totali teit slechts een fractie onder die van zijn voorgangsters. Dat de Zwinruiters in 1972 Zeeuws kampioen waren, blijkt wel uit het feit, dat van de 7 deelnemers van deze lan delijke rij vereniging er vijf bij de eerste tien finishten, terwijl er slechts een werd afgewezen. De landelijke r(j- vereniging Hulst met 6 deel- nemers had er drie bij dt eerste tien en er werd er een van afgewezen. De Oranjeruj. ters hadden van hun vijf deel. nemers er een bij de eerste tien en er werden er drie afgewezen. Deze dag werd be sloten met een keurig gereden carrousel, waaraan alle deelne mers hun medewerking ver leenden onder commando van de heer P. Riemens, instruc teur van de Zwin-ruiters. (Van onze sportmedewerker) LEIDEN - HULST Jo Schout het crossfenomeen van de Hulsterse atletiekvereni ging, die vorige week zond»f Nederlands crosskampioen werd in de categorie A-junio ren, greep gistermiddag zijn tweede Nederlandse titel. Tij dens de Nederlandse indoor kampioenschappen, die plaats vonden in de Groenenoordhal in Leiden, veroverde Schout de Nederlandse titel op it 3000 meter. Hij verbeterde ook het Nederlands record op die afstand met maar liefst veertien seconden. Zijn tijd bedroeg 8.28.4 min. R. Thyi van AVR werd tweede in een tijd van 8.44 min. Was het vorige week in café De Ster in Hulst, het clublokaal van de Hulstprse atletiekvereniging, een groot feest ook zondaga vond waren er weer heel wat supporters en belangstellenden aanwezig om de tweevoudige kampioen de hand te drukken. Een dolgelukkige trainer Van Rie van de RKHAV: „Het is gewoon een jongen met klas se. Ondanks dat hij in de in- doorwedstrijden niet veel er varing heeft". Het feest werd dan ook direct na het bekend worden in het clublokaal inga- zet. Trainer Van Rie die we gens omstandigheden niet naar Leiden mee kon, was onge twijfeld de gelukkigste man. Een feest dat na de thuis- komst van Jo Schout nog velt uren in beslag nam. (Van onze sportmedewerker) CLINGE In tegenstellM tot andere berichten zij11 bestuur van de voetbalveren- ging Clinge en trainer Hon» Neefs tot overeenstem^ gekomen om zijn c 0B[L weer met een jaar tc vjrH gen. Honore Neefs maakte bekend tijdens een coat» vond. Het geweldige aPPlaUfJÏ derstreepte nogmaals de denheid van alle spelers, bj vendien verwacht het besw dat door de zekerheid er n* we stimulans voor de P-j. kan komen, in het l»"® seizoen. V. Colsen uit Clenge Mj® wegens drukke werkzaam den zijn functie als V®" van de Clingse volley««J niging CVC moeten be®!h(| gen. In zijn plaats is do»'.- bestuur van CVC als bij de dames benoemd de M. Duys uit Clinge. De j 5 volleyballers worden ge' door A. Suy uit Clinge. (V Charly Gaul woog sl< een tenger postuur. Hij fraai gebouwde atleten dini viel hy in het niet. mysterieuze krachten. W Zodra de hergen in zicht in het voorgeborchte va duivel. Favorieten tuimt elkaar gegooid en na Cl de anderen in zicht kwa regen, hagel, sneeuw en elementen inspireerden V jnffifiiiiviiiiifiiiiiiiifiiiiiriiiiiiiHii llllfllllllllllllllllllillfllilillllllllll,,, De verschillen die hij over brugde zijn uniek in de ge schiedenis van de wielersport. Hij vlinderde met vederlichte pedaaltred over de hoogste toppen van de Alpen, Pyrenee- en of Vogezen en spoedig kreeg Charly de bijnaam „En gel van de bergen". Zijn weer galoos knappe prestaties spre ken nu nog tot de verbeelding. Welk een klasse moet Gaul niet gehad hebben Zijn ere lijst is weliswaar niet zo groot maar de ronden die hij won zijn onvergetelijk. T, ®Üvoorbeeld de Ronde van Italië '56. Bij dq start zag het er somber uit voor de „Engel van de bergen". Hij had de ge woonte getrouw heel weinig getraind en een arts stelde vast dat zijn bloeddruk niet in orde was. Zestien etappes gin gen voorbij zonder dat Gaul van, Z1»h deed spreken. Zelfs op de Stelvio, de hoogste berg pas van Europa, bleef de ver wachte aanval uit. Op dat mo ment geloofde niemand meer in Gaul. „Hij had in het alge- m?®n klassement immers een achterstand van 16.05 minuten. Dan brak vrijdag de 8e juni aan De dag waarop de Dolo- mietenrit Merano-Trente gere den werd. Afstand 242 km met hoge cols. De finish lag op de top van de Monte Mondone "a een klim van 14 km. Het eer was slecht en gaandeweg e dag zouden de omstandig- eden alsmaar verslechteren. ™nfra en volgers keken met jargelqke gezichten naar de wolken die zich Dakt bergtoppen samen- eenS\£Iaar Charly was in iisL„d humeur- Hij voelde de gskoude regen als een streling. reLT f"™61"3 zijn weer- De eeree v,h®m moed' °p de ]U™ tde keste col, de Costa- ook Nif™marreerde Gaul dan In pp» d kon hem volgen. hett£h?mmeTen was hij uit bereikt 7erdwonen e» Gaul v°orswonff%*t0p -met royale line fi Maar in de afda- het h»teg7- <3n de schrik om neerdov, n remmen functio- over d6""1^ Me* een voet voet ai<. en soms met een bereikt» rnÜ0 op het achterwiel het S^arly toch heelhuids die hit aar de voorsprong opgebouwd Costalunga had de tnn glng verloren. Op 1970 mJ*an ue tweede col. de meter hoge Rolle, zagen

de Stem | 1973 | | pagina 4