BIJ KANAALZUIVERING Medewerking Gent/ Zelzate gevraagd Rijk moet betalen voor De Stem/De Vrije Zeeuw Avondje uit loopt slecht af Begrip voor wens tot part-time werken ^kXVrnTorlT nieuwe wethouder SPIERPIJN? RAADSLID TERNEUZEN OVER BELGISCH VUIL: BUSHALTE VOOR DE STERRE KANTONRECHTER HEEFT HET LAATSTE WOORD werkgevers in principe niet tegen raad voteert krediet „Dallic Control" in Biervliet Westdorpe Scherpe reactie van wethouder Foto-expositie in De Spije 23 februari 1973 travelsleeper occasions en vele merken, zaterdag 24 febri| op de speciale show van, Ca van-Centrum Rotterdam sta onweg 31 (tussen stadion Brienenoordbrug), tel. t 321455-140240. Bij zeer u<, weer kans op uitstel. STACARAVAN t.k. 9x2.50 Volledig ingericht slaapk., let, zitbad, RVS-aanrecht, nette, warm en koud elektrisch en gas. Prijs i 6: Uniek voor deze prijs, 01685-578. i vele lag 24 t show Etotter- (tussen jbrug), zeer Rel. iten (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET Zaterdag a.s. treedt de popgroep Dallic Con trol uit Alkmaar op in de Jeugdsoos Pacific in Biervliet. Dit gebeurt bij gelegenheid van het eenjarig bestaan van de Biervlietse jeugdsoos. Het optreden begint om acht uur. Dallic Control heeft in Nederland, maar ook in België en West-Duitsland veel succes. Het repertoire bevat veel ei gen werk. De groep heeft zeer beweeglijke acts. brieven van Rosa Luxemburg m.m.v- Josephine v. Gasteren. Schouwburg, 20.15 u.: Liebelei van Arthur Schnitzler door het Rotterdams Toneel. Theater In den Twijfelaar, 20.15 u.: Caba- mime, synthese tussen cabaret en mime o.l.v. René Lerscher. Theater De Lantaren, 24.00 u.: Stampconcert met Theo Loe- vendie. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel Westkade 71, expositie Peter Andringg, foto-litho's (t.m. 28 febr.Dag. van 9.00-12.00 en van 13.30-17.00 u. zat. van 14.00-18.00 u. Ma. gesloten. BERGEN OP ZOOM Luxor, 23.30 u.: Massagesa lon en Jonge meisjes 18 j. Roxy, 20.00 u.: James Bond: Dr. No-14 j. Hal stadhuis, kunstwerk van de maand van Hein Ghering (t.m. 28 febr.). Ma. t.m. vrijd. van 08.30-12.30 en 13.30-17.30 Berg, directeur van de Stich ting Sociaal-Cultureel Werk in de gemeente Terneuzen, dan zouden de exploitatiekosten 180.000,per jaar belopen. Dan zou er ook een arts en al lerlei gediplomeerden aan die crèche verbonden zijn, maar ieder was ervan overtuigd dat d)it geen haalbare kaart is. Het rapport concludeerde dat een eenvoudiger oplossing mogelijk is. Mevrouw Josse, een van de leden, wilde wel graag op zich nemen om de mogelijkheid voor de stichting van een crèche te onderzoeken. Zij zei graag in contact te willen tre den met damès, die daarmee enige ervaring hebben of zich er eveneens voor interesseren. Dan kunnen zij zich met me vrouw Josse (Schumanstraat 2) in verbinding stellen. (Van onze correspondent) TERMAZEN Na gesprek ken met de werkgevers in de Kanaalzone en de personeel- Aefs van die bedrijven is ge weken dat in die kringen niet onwelwillend wordt geluisterd naar de wensen van de men sen die part-time willen wer- Mevrouw Boogerd had haar aandacht besteed aan „vraag en aanbod". Bij de gesprekken met werkgevers en persomeelchefs, die, zoals reeds opgemerkt, niet onwelwillend waren, was zij toch tot de conclusie gekomen dat er nog een barrière moet doorbroken worden. Er zal bin nenkort een gesprek plaats hebben met de vakbonden. De vrouwenbond van het NVV is reeds ingeschakeld, maar ook andere vrouwenbonden zal om medewerking worden gevraagd. Het rapport „scholing" was van de hand van mevrouw Kla ren, waarin o.m. werd gesteld dat veel part-timers onge schoold zijn. De part-time-op- teiding kreeg in haar rapport ruime aandacht. Mevrouw Linden verzorgde het rapport crèches. Als de ide ale toestand zou worden ge schapen! volgens de heer V. d. huwelijken GOES Grand, 20.00 u.: De peetva der 14 j. Museum v- en N. -Beve land, Singelstraat 13, expositie schilderijen en tekeningen van Ter Keurs (t.m. 16 mrt.). Ma. t.m. vrijd. van 10.00-12.00 en 13.30-17.00 u. zat. van 14.00- 17.00 u. get betrof in dit geval een aantal dames. Zij betoogden, jat het niet alleen gaat om pajt-timewerk voor vrouwen. De werkgroep part-timewerk in jeeuwsch-Vlaanderen, zoals de jaam officieel luidt, vergaderde onder voorziterschap van de heer K. Schouten in „Porgy en Bess". Het belangrijkste ge deelte van de vergadering be stond uit het lezen en bespre ken van diverse rapporten, die door de dames waren opgesteld. Topbiljart De topbiljart- club Het oud Raedhuijs, die aan de Zeeuwsvlaamse compe titie deelneemt, speelo a.s. za terdag een oefenpartij tegen Philippine. De wedstrijd, die om half acht 's avonds begint, wordt gespeeld in de zaal van de heer J. van der Goes in Westdorpe. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 u.: De peet vader 14 j. Scheldekwartiei', 20.00 u.: De regenmaker, blijspel van N. Richard Nash door de Noorder Compagnie. KLOOSTERZANDE Krokodilbar, Frans Bonne- MIDDELBURG City, 20.00 u.: De peetvader 14 j. Schouwburg, 20.00 u.: God op aarde, door de groep De Ap pel. Rijksarchief, expositie Ge schiedenis als hobby (t.m. 24 febr.). Ma. t.m. vrijd. van 9.00- 12.30 en 13.00-1700 u. Zat. van 9.30-13.30 u. Galerie Pa paver, Kinderdijk 38, exposi tie Constant Zegwaard met kleurpotlood tekeningen en Maurits Portier met tekenin gen en etsen (t.m. 18 mrt.). Di. t.m. zond. van 14.00-20.00 diversen ANTWERPEN Kon- Vlaamse Opera, 20.00 u.: "be wervelstorm van E. Su ction. Dirigeni Jan Valach. Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 u.: De. keuken van Arnold Wesker. Fakkeltheater, 20.30 u.: Kwasten, van Henkei. I.C.C. Spiegelzaal, Meir 50, Om 12.40 u.: zangrecital door Ria Bollen. Kon. VI. Mu ziekconservatorium, Desguin- lei, 20.30 u.: Laureatencon- cert. Kon. Museum v. Schone Kunsten, Kunst uit Neder lands Limburg, schilderijen, objecten enz. (t.m. 1 april), dag. van 10.00-16.00 u. Ma; gesloten. Museum Horta, Ame- rikastraat 25, Victor Horta (t.m. 18 mrt.). Dag. van 14.00- 17.00 u. Op dinsdag gesloten. De „Deurdouwers", een uit één dame en tien heren bestaande jonge carnavalsgroep uit de Betekoppenstad, Sas van Gent, leg gen de laatste hand aan hun praalwagen, icaarmee zij op zondag 4 maart aan de grote carnavalsoptocht willen deelnemen. Hoewel men op de foto wel enigszins kan zien wat het allemaal gaat worden, willen zij details toch liefst tot carnavalszondag zoveel mogelijk geheim houden. Half december zijn zij met de werk zaamheden begonnen en de vele uren die zij er met veel vinding rijkheid en energie aan hebben gewerkt, waren allemaal vrije uren. Dit is de tweede keer dat zij aan de carnavalsoptocht mee doen en zij hopen vanzelfsprekend dat zij „in de eerste prijzen zullen vallen". OOSTBURG Ledel Theater, 19.30 u-: Kop op... en nog wat, van N. de Arend door de Toneelgroep West-Z. Vlaanderen. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 20.15 u.: R.E.T. Mannenkoor m.m.v. het Westlands Meisjes koor o.l.v- Piet Struijck. Solis ten Herman Emmink, Marty met de gouden trompet, Wil lem de Haas en Huib Beune man. 24.15 u.: Flying Burrito Brothers. De Doelen (kleine zaal), 20.15 u.: Nederlands Ka merorkest o.l.v. David Zinman. Solist Thomas Magyar (viool). Piccolo Theater, 20.15 u.: Rosa, toneelspel gebaseerd op de ASSENEDTE (B.) Galerie Marg, de Boevé, ex positie Gilbert de Cock (t.m. 26 febr (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het gemeentebestuur van Terneuzen heeft gisteren de gemeenteraden van Gent en Zelzate schriftelijk verzocht maatregelen te nemen om in eigen gebied de vervuiling van het Kanaal van Gent naar Ter- neuzen tegen te gaan en bovendien er bij deze problema tiek betrokken rijksinstanties in België op aan te dringen mee te werken aan de strijd voor een schoner kanaal. Het gemeentebestuur van Terneuzen heeft enige tijd ge- n T II i i leden de Nederlandse minister V I Hlljihrppnl van Verkeer en Waterstaat tl IJ Dl la II l een brief gestuurd, waarin een ernstige bezorgdheid wordt VPriïUIPUPIIIK uitgesproken over de kwaliteit 1 LI lltULULllja van het kanaalwater. De mi- al J stellen in het geregelde over leg met de Belgische regering (Van eein onzer verslaggevers) en daarbij dan op zuiverings- maatregeien aan te dringen. TERNEUZEN Het is vrij- Het gemeentebestuur van Ter- wei zeker dat tijdens de vol- neuzen is van mening dat het gende raadsvergadering de verzoek aan de minister tot heer P.J. Huijbrecht nog toe weinig succes heeft (P.val.A.) gekozen zal worden opgeleverd. als opvolger van wethouder P.A. Lindenbergh (C.V.P.). In de brief aan de gemeen teraden van Gent en Zelzate wordt hierover namelijk het volgende gezegd: „Het desbe treffende verzoek van ons ge meentebestuur blijkt thans nog niet het gewenste gevolg te hebben gehad, hetgeen be vestigd wordt door het onlangs door prof. Voets aan de Uni versiteit van Gent uitgebrach te rapport van een bacteriolo gisch onderzoek van het ka naalwater d.d. 27 december 1972. Dit rapport vermeldt in een slotconclusie, dat de resul taten erop wijzen, dat de ver ontreinigende micro-organis men een reëel gevaar beteke nen voor de volksgezond heid." (ADVERTENTIE) kunstleren bekl.) Buitenkant u Gaskachel met afvoer (4.000 financiering Gr=ris geleverd en BRUGGE Korrekelder, Kraanplaats, 20.30 u.: Mooi weer vandaag, van David Storey. GENT Kon. Opera, 20.00 u.: Otel- lo. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Tijdens de gisteravond gehouden ge meenteraadsvergadering in Sas van Gent heeft onderwijswet houder W. Garskamp scherp gereageerd op de aanvallen die hij naar aanleiding van de ,.Sasse schoolkwestie" te ver werken heeft gekregen. De ene brief noemde hij „opruiend", dioor een andere briefschrijver zei de heer Garskamp zich belasterd en onfatsoenlijk bejegend te voe len. Gezien het op 4 januari met het onderwijzend perso ns^1 en de oudercommissie van de Prins Hendrikschool bereikte akkoord, waardoor de gerezen problemen tot een op lossing werden gebracht, zei de heer Garskamp op deze zaak verder niet te willen in gaan. Op een desbetreffende vraag zei de heer Garskamp diat nog beraden wordt of tot gerechte lijke stappen tegen de brief schrijvers zal worden overge gaan. IT- EXPORT BALSEM ns voor de Benelux lost 1 BRESKENS 01172-1492 dels de raadsleden de bevol king bedankt voor de hartelij ke ontvangst die hem en zijn gezin in Sas van Gent waren ten deel gevallen. „Ik kan mijn dank moeilijk onder woorden brengen, maar ik heb daaruit wel begrepen dat er hoge verwachtingen heersen in onze gemeente ten aanzien van mijn ambtsvervulling", al dus de burgemeester. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT - Zonder hoofdelijke stemming heeft Ge 'raad van Sas van Gent gister avond f 3500,- beschikbaar gesteld voor het opstellen van een plan voor een centraal an tennesysteem met begroting der daaraan verbonden kosten. De raadsleden toonden zich verheugd. „Een eerste definitieve stap in deze al jaren durende kwestie", aldus de heer De Meijer, die verder vroeg bin nen welke termijn de studie gereed kon zijn. „Twee a drie maanden", antwoordde wet houder W. Garskamp. In verband met de wethou dersvacature, ontstaan door het vertrek van de heer Lin denbergh uit de Terneuzense raad, hielden de raadsleden gisteravond voordat de raads vergadering begon een specia le vergadering otn de opvol ging van de heer Lindenbergh te bespreken. Tijdens deze bijeenkomst werd door de P.v.d.A.-fractie de heer Huij brecht candidaat gesteld- De andere fracties brachten geen candidaten naar voren. De heer Huijbrecht heeft inmid dels laten weten zijn benoe ming te aanvaarden als hij inderdaad tot wethouder wordt gekozen. 'Van onze correspondent) SLUISKIL De bewoners P Stroodorpe en De Ver- Mstraat te Sluiskil organi st» momenteel een handte- Iraisgactie om van het ge- tentebestuur van Terneuzen Irtan te krijgen dat het na- Ijl gelegen open riool binnen l! fetbte keren wordt ge- Itaft, (Van een onzer verslaggevers) geïnd spoedig met de zuive ring van het „tractaatwater" kan worden begonnen en dan niet alle kosten terecht komen op de schouders van de Zeeuwsch-Vlaamse bevolking, die voor de waterzuivering in het gebied toch al geld genoeg moet betalen. De heer De Vriend stelt dat de aifvoer van. het Belgische afvalwater via Nederlandse bodem geschiedt op grond van een tractaat, waarvoor ook de Nederlandse regering verantwoordelijk is. Op grond van deze redenering vindt de heer De Vriendt dan ook dat de Nederlandse rege ring de aan het „tractaatwa ter" verbonden zuiveringskos- ten moet betalen. TERNEUZEN Het Ter neuzense raadslid H. de Vriendt is van mening dat de gemeentebesturen en de wa terschappen van Zeeuwsch- Vlaanderen de Nederlandse regering jaarlijks een bepaald bedrag moeten vragen voor het transport en de zuivering van het afvalwater, dat België via Nederlands gebied naar de Westerschelde afvoert. Onder de bewoners zal een enquête worden gehouden om onder meer het aantal poten tiële gebruikers van het sys teem te peilen. In de enquête zal een opgave worden ver strekt van de aansluitingskos- ten en alle andere noodzake lijke informatie, aldus de heer Garskamp. De heer De Groff wees erop dat niet ie dereen stante pede zou kun nen besluiten tot het antenne systeem over te stappen omdat men thans nog een eigen an tenne heeft. De wethouder antwoordde dat de raad zal worden voorgesteld dat binnen vijf jaar niemand verplicht kan worden een aansluiting te ne men, daarna wel. De heer Scheffer vroeg het college ook de bedrijven te benaderen die voor een groot deel oorzaak zijn van de slechte t.v.-ont- vangst op bepaalde punten ln Sas van Gent. (Van onze correspondent) WESTDORPE Het jaar lijkse St.-Ceciliafeest van de muziekvereniging „Eikels worden bomen" in Westdorpe zal a.s. zaterdag in het clublo kaal De Polderbar worden ge houden. 's Middags maken de muzikanten een muzikale rondwandeling door het dorp en 's avonds krijgen de leden een maaltijd aangeboden. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De Sas- se fotokring houdt op zaterdag 24 en zondag 25 februari een foto-expositie in de biblio theek van het cultureel cen trum De Spije. De burgemeester van Sas van Gent, de heer V. Dusar- duyn opent zaterdagmiddag om 14.30 uur de expositie. Er zijn zo'n negentig foto's te be zichtigen. Tijdens de expositie worden er doorlopend dia's vertoond in de bovenzaal van de bibliotheek. De openingstij den van de expositie zijn van zaterdagmiddag 4.30 tot 21.00 uur en zondagmiddag van 14.00 tot 21.00 uur. verzamelde handtekenln- ffllea met een brief aan college van b. en w. wor- 1 gestuurd. Aanleiding tot actie, waarvoor mevrouw 'oete het initiatief nam jtat ongeval dat haar drie rs zoontje zondag over- J®. Hij viel in het open Gelukkig kon het kind, steeds verder in de mod- "'gzakte, op het laatste Pertje op het droge worden a®t. Men hoopt nu dat de l® instanties spoedig «Me maatregelen zal tref- Verder merkt het Terneu zense gemeentebestuur in de brief nog op dat de verontrei niging van het kanaal zodanig is dat de normen van het in juni 1960 gesloten verdrag ruimschoots worden overschre den. Hij meent dat, als deze rijksbijdrage kan worden Tijdens de raadsvergadering, die gisteravond in Terneuzen is gehouden, is de kanaalvcr- vuiling ook ter sprake geko men. Raadslid S. Vlieger (D'66) merkte op dat men in ZeeuwschVlaanderen geen bezwaar heeft tegen het ka naal zelf, maar wel tegen het feit dat België de verplichtin gen wat het schoon houden van het kanaal betreft, niet nakomt. (Van een onzer verslaggevers) AXTL De bewoners van de Axelse wijk „De Sterre" hebben sinds 19 februari een bushalte binnen redelijk be reik. De ZVTM-directie heeft namelijk in overleg met het gemeentebestuur besloten om bij de wijk een bushalte te plaatsen. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen): HULST* KlSo30%3teken)°-3751 (3 G°ES; K1°kStraat KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.15—12 30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters Brouwerijstraat 4, tel. 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19.00—21.00 uur, tel. 01600-22341: tel0O16OO 2234112'00 teL 01600-49900; z»ndag 20.00—22.00 uur| BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chet Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel 01150-7920, privé tel. 01150-5745; algemeen redact teur Zeeland A F. Koopman kantoor Kromme Weele 4 Middel burg, tei 01180-7764, privé tel. 01180-7438 redacteurMidden- Zeeland B Jansen, kantoor Klokstraat 1. Goes, tel 01100.8030. privé tel. 01100-7007; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: U. van Berkel, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920. privé tel. 01150-4866; redacteur OZ Vlaanderen: A. Verlind kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140-3751, privé tel. 01140- 3103: redacteur W.Z-Vlaanderen: R van der Helm, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920. privé tel 01150-4865* sportredactie Zeeland: R van Deursen, tel 01155-1367. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer Trumanlaan 10. Axel, tel. 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Naar aan leiding van suggesties en op merkingen van schoolhoofden en leerkrachten van het basis onderwijs in Terneuzen heeft de commissie culturele vor ming onderwijs een aantal voorstellingen gepland. Voor de eerste en tweede klassen zal het Vestzaktheater uit Amsterdam het toneelspel „Poef' opvoeren en wel op 4 en 5 april in het Zuidlandthe- ater. Voor de derde en vierde klasse is er „Tombola", een programma van Tom de Graaf en Wessel de Vries gewijd aan actuele problemen. Er is een aantal voorstellingen gepland in de week van 19 tot en met 23 maart, zoveel mogelijk in de eigen woonkern- Voor de vijfde en zesde klassen staan twee evenementen van het Scapino-ballet op het program ma: een demonstratie en in structie voor kleine groepen, zoveel mogelijk in de eigen woonkern op 16, 17 en 18 mei en een voorstelling in het Zuidlandtheater op 29 en 30 mei. De voorstellingen worden gesubsidieerd door de gemeen te en de stichting Cultuur spreiding Zeeland. De eigen bijdrage per leerling (eventu eel te betalen uit het ouder fonds) bedraagt f 0,75 per voorstelling. Het eventuele busvervoer komt voor reke- n'ng van de gemeente. Burgemeester drs. W.R.V- Dusarduijn die, om in voetbal termen te spreken „een goea debuut maakte", had aan het begin van de vergadering mid- (Van onze correspondent) OOSTBURG Voor de kantonrechter te Oostburg verscheen gistermorgen R-G., loonwerker uit Eede, die op zondag 1 oktober van het vori ge jaar op de weg Aarden burg-Middelburg (B) 's avonds met zijn auto tegen een boom was gereden. Behal ve dat de auto zwaar werd beschadigd, werden hierbij twee personen gewond. Een naast de bestuurder zit tende juffrouw had een zware hersenschudding opgelopen en een bekkenfractuur. „Zij loopt nu op krukken", zei verdach te, toen mr C. van Hees naar haar gezondheidstoestand in formeerde. De tweede passa gier, een jongeman die achter in de auto zat was er met een paar gebroken ribben afgeko men. Zij waren in het Vlaam se Middelburg uit geweest en voor het ongeluk kon verdach te geen oorzaak opgeven. Wel vertoonde het wegdek op het gedeelte waar het ongeluk plaats had, een „dakprofiel". Voor de verdediger, mr. Ch. Brinkman uit Middelburg, was dit een punt dat hij aangreep om te betogen dat iedere auto mobilist dan de controle over het stuur kan verliezen. De officier van justitie, mr. W. Mijnssen, tilde erg zwaar aan dit geval, temeer daar ver dachte nogal laat na het onge val (een paar uur) de bloed proef was afgenomen en deze uitwees dat het promillage al cohol vrij dicht bij dronken schap lag. „Je zou hier toch aan te veel drankgebruik kun nen denken", zo concludeerde de officier. Hij vond trouwens dat hij er toch wel rekemng mee moest houden. Hij achtte een forse boete op zijn plaats en eiste een boete van f 300,- ontzegglng van de rijbevoegd heid voor zes maanden, met de clausule, dat hij gedurende die tijd wel met landbouwma chines en een bromfiets mag rijden (dus niet in een perso nen-vrachtauto of ander mo torvoertuig) met een proeftijd van twee jaar en onder con trolestelling van het Zeeuwse Consultatiebureau voor Alco hol en Drugs (ZCAD). Mr- Brinkman wees er ov dat er op de weg geen verlich ting was, alleen de reflectors, die de bocht markeren. „Een dergelijk soort stuurfout is ook zonder alcohol mogelijk" zo vond de verdediger. De kantonrechter vorderde een geldboete van f 300,- ontzeg ging gedurende drie maanden van de bevoegdheid om met andere dan landbouwmachines, fiets of brommer te rijden, eveneens met een proeftijd van twee jaar en onder toe- zichtstelling van net ZCAD. F.P.C. uit Nieuwvhet, had voor een bevriende relatie 12 kalveren uit Frankrijk inge voerd en hiervoor waren, niet de volgens de wet vereiste papieren aanwezig. Verdachte betoogde dat hij geen veehan delaar, maar uitsluitend land bouwer was, dat Hij de dieren in Frankrijk had kunnen ko pen bij een bevriende relatie en dat hij er al f 3.700,- op had toegelegd. De officier eis te f 300,- Mr. Van Hees ver bond aan deze eis: „waarvan f 200,- voorwaardelijk met een proeftijd van 2 jaar. „Of ik er nu f 3700,- of f 3800,- aan kwijt ben, dat zal ook al niet zoveel meer Uitmaken", vond verdachte. :rd met 35 ct. 5Leusden-Ccntru

de Stem | 1973 | | pagina 5