GENTS ACTIECOMITÉ NAAR MINISTER Dit jaar beslissing NSM WIL GROTERE HAVEN 170 MAN OP STRAAT IN ST. NIKLAAS Garage opent nieuwe vestiging PLATTELANDSVROUWEN VAN SLUIS VIEREN LUSTRUM L de vertrouwde zeep voor verstandige hygiëne l" KOETERS: pUK MET tocht Ntdorpe De West, :ïJ' carnavalsvereniging De uJ® het druk met de l( voorbereidingen voor L^nnvalsviering. Voorna- 1 aan de te houden op- ffloet er nog het nodige BIJDRAGE BEPERKEN FESTIVITEITEN Je Accommodatie toneel van Schouwburg op de helling Bezwaren tegen aanleg van superkanaal Scheepsverkeer kanaal Gent lemen toegenomen stad streek zeeland [lezing over Ibestrijding m kanker St.-Jansteen Zuiddorpe Loop voor leven Nieuw-Namen NVV-vrouwen praatten over amendementen voor congres Dia-lezing over vaste planten HARMONIE NAAR BELGIË Aardenburg onze ezeró de ruimte infc via ruime ormatu om weg. naar uw zaak te vinden Donderdag 22 februari iv/z a O o o (Van een onzer verslaggevers) GENT Het Gents Actie- comié Leefmilieu heeft giste ren OP het Belgische ministe rie van Volksgezondheid tal van bezwaren naar voren ge- bntht tegen het streven van bet gemeentebestuur van Gent om het Kanaal van Gent naar Terneuzen bevaarbaar te laten maken voor schepen van 125.000 ton. Het actiecomité vindt de aanleg van een su- perkanaal niet alleen uit mi- Uen-overwegingen onaan vaardbaar, maar is bovendien van mening dat ook in econo misch opzicht de wenselijk heid van een superkanaal niet tan worden aangetoond. Uitlatingen dat het niet gra ven van een groter kanaal be drijven als Sidmar en Texaco, twee bedrijven aan de Belgi sche kant van het kanaal, voor grote problemen gaat stellen, worden door het actiecomité niet serieus genomen. Wat Sidmar betreft wijst het actie comité erop dat het bedrijf Gent als vestigingsplaats heeft gekozen, terwijl men op dat moment wist dat er bij Zee- brugge een sluis van 125.000 ton zou komen, terwijl een verbreding van het kanaal tus sen Gent en Terneuzen nog helemaal onzeker was en dat ook op dit moment nog is. „Doordat de keuze op Gent gevallen is, moeten de studie diensten zeer goed geweten hebben dat het kanaal van 65.000 ton voldoende was, zo met getuigt hun keuze van een onvoorstelbare lichtzinnig heid, aldus het actiecomité. Wat Texaco betreft is er volgens het actiecomité geen superkanaal nodig omdat voor dit bedrijf de ruwe olie reeds per pijpleiding vanuit Zee- brugge wordt aangevoerd. Aan het argument dat bij de aanleg van het superkanaal nieuwe industrieterreinen kunnen ont staan tilt het actiecomité niet zwaar als wordt opgemerkt dat er dan in Oost-Vlaanderen weer heel wat nieuwe arbeids plaatsen kunnen ontstaan. Door het actiecomité wordt er op gewezen dat door de aanleg van de industrieterreinen het leven in Wachtebeke en diver se andere plaatsen onmogelijk wordt, terwijl het Provinciaal Domein als recreatiezone waardeloos wordt. Bovendien wordt opgemerkt dat Oost- Vlaanderen beslist niet om ar beidsplaatsen zit te sprin gen. De mogelijk noodzakelijke afvloeiing uit de textielsector zal niet opgelost worden door de vestiging van nieuwe, zwa re en arbeidsintensieve bedrij ven (zoals b.v. Texaco), maar wel door de vestiging van ar beidsintensieve, verwerkende bedrijven, waarvoor geen nieuw kanaal nodig is," aldus het actiecomité. Volgens het actiecomité zijn in dit verband de kosten van het aanleggen van het super- kanaal beslist niet evenredig aan ae voordelen, die men zou kunnen benutten ook al be kijkt men de zaak louter uit een economische gezichtshoek. Andere argumenten tegen de aanleg van een superkanaal met als bijverschijnsel een grote industriële ontwikkeling langs dat nieuwe banaal, zijn volgens het actiecomité ook nog het verlies van waarde volle landbouwgronden en de te verwachten toename van de lucht- en waterverontreini ging. In dit verband wordt on der meer opgemerkt: „Indien het plan Van den Daele tot stand zou komen, zouden de gemeenten Zelzate, Wachtebe ke en Westdorpe (Nederland) op een industrie-eiland komen te liggen, langs alle zijden om geven door zware, uiteraard polluerende bedrijven, onbe schermd door enige groene bufferzone van betekenis, zo dat deze streek wellicht tot het meest gepollueerde gebied van Europa zou kunnen uit groeien." (Van een onzer verslaggevers) SLUISKIL De directie van de Nederlandse Stikstof I Maatschappij N.V. in Sluiskil (de N.S.M.) zal nog dit jaar een beslissing nemen over het al dan niet verbeteren en uitbreiden van de havenaccomniodatie nabij de fabriek langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen. De hele zaak is momenteel in studie. Worden de plannen uitgevoerd, dan betekent dit voor het Sluiskilse bedrijf een investering van vele miljoenen guldens. De N.S.M. heeft namelijk aomenteel een kade, die niet genoeg is om er tegelij kertijd twee zeeschepen van |*lijke omvang aan af te la- meren. Gezien de afvoer |in de steeds stijgende pro- iktie zou dit echter wel wen- itjk zijn. Gedacht wordt om lie kadelengte tot ongeveer |l» meter uit te breiden. Be vraag is echter of dat Ijtodaad ook moet gebeuren. "1 het zoeken naar een ant- |word op deze vraag zal men rekening moeten houden Inet veranderende transport- Jmethoden. Steeds meer gaat [nea ertoe' over om de goede- „bulk" te verschepen, ,4 aantrekkelijk is om- Pit bij het los storten van de Ijtodukten in de schepen het veel sneller gaat (Van onze coorespondent) jjMPPlNE Op donderdag februari wordt in de Meer- in Philippine een lezing widen over kahkerbestrij- '6 "evens zullen hierbij di- I" vertoond. De lezing 1'Mt gehouden door dr. Die- i® en begint om 20.00 uur. lis gratis. 'Van onze correspondent) «worden. ^«ogstijd voor deelna- pld optocht is vastge- ttrLnl5' ,2aterdaS, zowel «Pen als voor individu- j ?,°Pgave-adressen zijn E- de Smet, A. I» k S. Pluijm en W. g' Ondertussen hebben 'Ws het programma bCn ,b«°ek van de ie lne' de hofkapel ««woners van het be- V Verlaet. s lx, februari bejaar- (voor 65pluSsers) in 5 Zaterdag 3 maart s'ort van de hg v 0<*t Na de ont- ig Jnde stoet prijsuit- «utordia ndercarnaval in '"WA Atvonds om acht «aS^1- evenals op 'das r maart' Dins" de maart, wordt 'ebraÜiLvan e,f een be- ziSl ?an de zieken itTur1S en 's avonds "ogetitocht. K Cr weer een verlopen. Een gevolg hiervan is dan weer dat de schepen I minder lang in de haven van' de N.S.M. zullen moeten lig gen. Over de verbetering en uitbreiding van de havenoutil- lage rijn de gesprekken tussen de N.S.M.-directie en instan ties als provinciale waterstaat, rijkswaterstaat en het haven schap Terneuzen nog steeds gaande. Tijdens een bijeenkomst met de pers heeft de algemeen directeur van de N.S.M., de heer J.M. Boudewijn uit Brus sel, gistermiddag meegedeeld, dat liet bedrijf in de komende jaren enorme bedragen zal uit geven aan de zuivering van de afvalstoffen. Dit zal langs che mische weg geschieden, onder meer door destillatie. Het is de bedoeling dat de N.S.M., een bedrijf, waarvan de bijdrage aan de waterver ontreiniging momenteel te taxeren is op ongeveer 200.000 inwooierequivalenten, dit straks tot 20.000 inwonerequi- valenten zal gaan terugbren gen. De investeringen, die hiermee in het kader van een diriejarenprogramma rijn ge moeid, draaien rond de zes miljoen gulden per jaar. In de komende jaren zal verder aandacht worden be steed aan het verhogen van de produktie. Welke maatregelen daartoe zullen worden geno men kon de heer Boudewijn nog niet meedelen ozndat ook dit momenteel niog wordt be studeerd. Wel is het duidelijk dat de wereldvraag naar mest stoffen in de toekomst nog aanzienlijk zal toenemen en de N.S.M. daarop zal moeten rea geren. Met name is te ver wachten dat de afzet van de N.S.M. in Amerika zal stijgen. Volgens de heer Boudewijn is de dollar-crisis voor de N.S.M, weliswaar geen prettig ver schijnsel geweest, maar het bedrijf heeft toch niet ge meend de afzetten naar Ame rika te moeten beperken om dat men de afnemers daar niet in de kou wil laten zitten. De heer Th. Kerckhaert wijst MET REEKS YAN (ADVERTENTIE) op het oude schilderij de rij wielhandel aan de Vismarkt in Hulst nan waar zijn vader in 1911 de grondslag legde voor het tegenwoordige garagebe drijf Kerckhaert B.V. (Van onze correspondent) TERNEUZEN-SINT-NI- KLAAS De breigoederenfa- briek Edel Tricot n.v. te Sint- Niklaas is een dezer dagen failliet verklaard, ten gevolge waarvan 170 werknemers me teen op straat zijn komen te staan. Uit de balans, die bij de aanvraag om surseance van betaling was gevoegd bleek dat de onderneming 63 mil joen b. franken schuld heeft op lange termijn en 44 miljoen op korte termijn. Met de be voegde instanties werd door de vakbondsorganisaties ge poogd voor de werkloze werk nemers een gunstige regeling te bewerkstelligen. Prijsbiljart Zaterdag 24 februari aanstaande wordt in café Hulsterloo bij E. de Kind-v.d. Heyden een prijs kamp op het topbiljart gehou den met konijnen en poular- den al3 inzet. Aanvang 19.30 uur. Sprookjesfilm Voor de Jeugd van Zuiddorpe en omge ving wordt zondagmiddag 25 februari in het parochiehuis de sprookjesfilm „de gelaarsde kat" vertoond. Dat gebeurt on der auspiciën van de jeugd raad. De aanvang is 14.00 uur. 's Avonds is er, eveneens in het parochiehuis, een soos- avond, waarbij de disc-jockeys de Rokado's uit IJzendijke voor de muzikale omlijsting zorgen. Aanvang 19.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Sinds Jo seph Kerckhaert in 1911 op de hoek van de Vismarkt en de Steenstraat in Hulst een rij wielhandel begon, Is er veel veranderd in de zakelijke acti viteiten van zijn opvolgers. Op het ogenblik staan de gebroe ders Th. en A. Kerckhaert aan het hoofd van garage Kerck haert b.v., met vestigingen in Terneuzen en Hulst. De nieuwste ontwikkeling van het bedrijf is het ruime en modern opgezette 5800 vierkan te meter grote garagecomplex aan de Rooseveltlaan in Ter- neuzen-Zuid. Vrijdag a.s. om 16 uur zal burgemeester J. C. Aschoff dit pand officieel ope nen. Bij gelegenheid van deze ingebruikstelling organiseert het bedrijf achtereenvolgens een oriën/tatierit voor automo bilisten op zaterdag 24 februari, een modeshow op dinsdag 27 februari en een „paint-in" voor de schoolgaande jeugd op woensdag 28 februari. Het nieuwe bedrijf nabij de rotonde Driewegen kenmerkt zich door een voor Zeeland unieke neven-activiteit. In het complex is namelijk een heren kapsalon opgenomen, waarvan reeds een druk gebruik wordt gemaakt. Een showroom van 500 m2, een even grote service afdeling, 200 m2 kantoorruimte en 200 m2 magazijnruimte to nen de royale opzet van de nieuwe vestiging, die tevens het eerste bouwobject is in het be. stemmingsplan Hof Zeldenrust. In de toekomst zullen hier dut Zend woningen verrijzen. Unicura N.V. Amsterdam Volgens de heer Th. Kerck haert is de tijd voorbij dat ga ragebedrijven alleen maar au to's verkochten en herstelden en benzine en olie aan de man brachten. „Hoe meer verkoop activiteiten hoe liever het me is", zegt hij. „Ik ga namelijk van het standpunt uit dat waar mensen komen er ook verkoop mogelijkheden aanwezig moe ten zijn. Wij hebben nu een maal een dienstverlenende taak en die zie ik niet zo gauw beperkt". De oriëntatierit, die om 14 uur van start gaat. heeft als in zet de Kerckhaert-wisselbeker. Verscheidene modehuizen zet ten temidden van de automo bielen in de showroom een mo deshow voor dames en heren op touw, met medewerking van topmanmequins en dressmen. Op de paint-in mogen de kin deren naar hartelust autoês beschilderen. TERNEUZEN On der het motto „Loop voor je leven", organi seert de wandelsportver eniging „De jonge zwer vers" uit Terneuzen op zaterdag 3 maart a.s. een trimwandeltocht van S en 10 km. Voor de leef tijden van 5 tot 90 jaar. Het vertrek heeft plaats om halftwee vanaf de sporthal. Na het vol brengen van de tocht ontvangt iedere deelne mer een mooie herinne ring. De inschrijfkosten bedragen een gulden. Toepers De leden van de biljartclub De Steense Toepers uit St.-Jansteen houden zater dag 24 februari in café De Kroon bij A. de Guiteneire in St.-Jansteen hun jaarlijkse feestavond. Het feest begint om 19.30 uur met een diner, waarna er nog een bal op het programma staat. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens de jaarvergadering van de afde ling Ternenzen van de vrou wenbond van het NW, onder voorzitterschap van mevrouw J.F. Dooms-Scheele, in café De Vriendschap te Terneuzen werd uitvoerige aandacht be steed aan de ingediende amen dementen voor het congres op 20 maart a-s. In haar openingswoord her dacht mevrouw Doorns de in het afgelopen jaar overleden leden. De jaarverslagen van de secretaresse en penningmees- teresse werden goedgekeurd. Bij de bestuursverkiezing trad mevrouw K. Luteijn- Schrier af en in haar plaats werd mevrouw A.M. Mesman- Bijl gekozen. Herkozen wer den de dames A. Bijl-van Donk, M. Kemp-Dooms en M. Strijbos-Faas. Het bestuur werd verder uitgebreid met de dames A. Fokke de Goede-Die- leman en F. Jansen-Triel. De heer J.M. Hamelink wenste het nieuwe bestuur veel suc ces in zijn werkzaamheden. Tot slot hield de centraal bestuurster, mevrouw E. Schuiling-van Wijck uit Dom burg een praatje over: „De vrouwenbond nieuwe stijl" dat aanleiding gaf tot een heftige discussie- (Van onze correspondent) TERNEUZEN De afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde houdt op maan dag 26 februari a.s. om haïf- acht in café De Vriendschap te Terneuzen een bijeenkomst. De heer J. Cuypers van de Koninklijke Kwekerij Moer- heim te Dedemsvaart zal op die avond een inleiding met kleurendia's houden over het onderwerp „Vaste planten". (Van onze correspondent) TERNEUZEN De harmo nie De Vliegende Hollander uit Terneuzen is uitgenodigd om op zondag 25 februari a.s. te Moerbeke-Waes een optocht muzikaal op te luisteren. Ook de drumband en de majorettes zullen hieraan hun medewer king verlenen. AXEL De Halle, 20.00 uur: Lezing door mevrouiw H. Karreman- Verrneer over „De jeugd van tgenwoordig". BERGEN OP ZOOM Roxy, 20.00 uur: James Bond: Dr. No 14 j. Hal Stadhuis, kunstwerk van de maand van Hein Ghering (t.m. 28 febr.). Ma. t.m. vrijd. van 08.30-12.30 en 13.30-17.30 uur. Etcetera, Molstraat 10a, expositie van. Jan Asselbergs (t.m. 22 febr.). Dag. van 13.30- 17.00 uur. Bovendien vrijd., zat. en zond. van 19.00-21.00 u. GOES Grand, 20.00 uur: De peet vader 14 j. Museum v. Z.- en N.-Beve- land, Singelstraat 13, expositie schilderijen en tekeningen van Ter Keurs. (t.m. 16 maart). Ma. t.m. vrijd. van 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur, zat. van 14.00-17.00 uur. MIDDELBURG City, 20.00 uur: De Peetva der 14 j. Rijksarchief, expositie Ge schiedenis als hobby (t.m. 24 febr.). Ma. t.m. vrijd. van 09.00-12.30 en 13.00-17.00 uur, zat. van 09.30-13.30 uur. Gale rie Papaver, Kinderdijk 38, expositie Constant Zegwaard met kleurpotlood tekeningen en Maurits Portier met teke ningen en etsen (t.m. 18 maart). Di. t.m. zond. van 14.00-20.00 uur. ROTTERDAM De Doelen, (kleine zaal), 20.15 uur: Solistenserie. Tom Haenen (bas), Han Wilmink (piano) m.m.v. het Maastrichts Kamerensemble. Hofplein Theater, 20.15 uur: Seth Gaai- kema. Schouwburg, 20.15 uur: „De man, het beest en de deugd" van Luigi Pirandello door het Rotterdams Toneel. Theater In den Twijfelaar, 20.15 uur: Cabamime, synthese tussen cabaret en mime, o.l.v. René Lerscher. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie Peter An- dringa, foto-litho's (t.m. 28 febr.) Dag. van 09.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 u. zat. van 14.00-18.00 uur. Ma. geslo ten. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: De Peetvader 14 j aar. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: „De Keuken" van Arnold Wesker. Fakkeltheater, 20.30 uur: „Kwasten" van Henkei. Zaal Kon. Elisabeth, Kon. Astridplein, 20.30 uur: Schieting De uitslag van de tiende puntensehieting van de handboogmaiaitschappij Sint-Sebastiaan is als volgt: Hoogvogel: J. van Iwaarden, zijvogels: R. de Clerck en J. Houg, kallen: H. van Iwaarden jr. (2e kal niet af), meeste kleine vogels: D. van Hermon en G. Blondeel (4 stuks). Stand voor het kampioen schap: 1. H. van Iwaarden 55 p, 2. H. de Rijcke 52 p., 3. R, de Wispelaere 48 p. Uitslag van de tiende klep- schieting was: 1. J. Cattoor, 4 kleppen, 2. P. Blonddel 3 kleppen. Stand voor het kampioenschap: 1. J. Cattood 25 kl., 2. H. van Iwaarden en P. Blondeel 20 kl., 3. R. de Wispelaere 14 kl. Overplaatsing Wacht meester J. J. van Weele van de groep Aardenburg der Rijkspolitie werd met ingang van 1 maart overgeplaatst naar de groep Krabbendijke onder gelijktijdige bevorde ring tot opperwachtmeester. De heer Van Weele was sedert 1962 werkzaam als rijkspoli tieman in Aardenburg. (Van een onzer verslaggevers SLUIS Vanavond (don derdag) viert de afdeling Sluis van de Vereniging van Platte landsvrouwen het derde lus trum. De avond begint om half acht in „De Korenbeurs", door de jaren heen het clubhuis van de Sluise plattelands vrouwen. Op deze feestavond worden behalve de ruim 80 leden, ook het college van b. en w. van Sluis verwacht. Een speciaal ereplaatsje krijgen de dames mevrouw Van Veen en mejuf frouw Van de Leeden, die 15 jaar geleden de afdeling heb' ben opgericht. Behalve deze twee pioniersters zullen ook 14 leden extra in de bloeme tjes gezet worden. Zij namelijk zijn vanaf het allereerste be gin lid geweest van de afde ling Sluis en hebben deze zien groeien van rond 25 leden in het begin tot de ruim 80 nu- Vanavond worden de aan wezigen getrakteerd op koffie met gebak en dank zij de gulle medewerking van enkele Sluisse winkeliers kan een ex tra-glas wijn gedronken wor den. Door leden van de afde ling zal een toneelstukje wor den opgevoerd. Met enige trots deelde het bestuur van de af deling ons mee dat de gehele organisatie van de feestavond door de afdeling zelf op poten is gezet. „Zelfs de bloemver- sieringen op de tafel zijn door onze leden gemaakt". In de loop van de afgelopen 15 jaar hebben de leden tij dens de maandelijkse bijeen komsten veel kunnen opste ken. Veel voorlichting werd gegeven op huishoudelijk ge bied, waarbij demonstraties met de nieuwste snufjes op kook- eet- of woninginrich- tinggebied werden gehou den. Het huidige bestuur van de afdeling wordt gevormd door mevrouw N. de Hullu-Ver- planke (voorzitster), mevrouw G. Pallada, (secretaresse), me vrouw S. du Fossé-van Hal (penningmeesteresse) me vrouw C. van Oirsehot-Weber en mejuffrouw A. Bron (le den;. Concert door het Kamerorkest van Versailles. Kon. Museum v. Schone Kunsten, Kunst uit Neder lands Limburg, schilderijen, objecten enz. (t.m. 1 april). Dag. van 10.00-16.00 uur. Ma, gesloten. Museum Horta, Ame- rikastraat 25, Victor Horta (t.m. 18 maart). Dag. van 14.00-17.00 uur. Op dinsdag gesloten. ASSENEDE (B) Galerie Marg. de Boevé, ex positie Gilbert de Cock (t.m. 26 febr.). BRUGGE Korrekelder, Kraanplaats, 20.30 uur: „Mooi weer van daag" van David Storey. GENT Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: „Een vlo in het oor", komedie van Georges Feydeaiu. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het scheepvaartverkeer op het ka naal van Gent naar Terneuzen heeft in januari van dit jaar een stijging te zien gegeven ten opzichte van de eerste maand van vorig jaar. Thans werden in totaal 1.005 schepen (zeevaart) van en naar zee geschut met een b.r.t. van 2.436.398. Vorig jaar wa ren deze cijfers respectievelijk 913 schepen met een b.r.t. van 2.230.515. Bij de binnenvaart bleef het aantal schepen in januari dit jaar gelijk aan dat van vorig jaar januari namelijk 349. Het laadvermogen steeg van 106.476 ton naar 136.630 ton. De toenemende activiteit op het kanaal is ook voor het wegverkeer te merken. De grote brug bij Sluiskil ging vorige maand 727 keer open, tegen 663 maal vorig jaar. In Sas van Gent ging de brug 79 keer meer open dan afgelopen jaar januari namelijk 699 keer tegen 620 vorig jaar. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op maan dag 26 februari om 19.30 uur vergadert de schouwburgcom missie in het stadhuis te Ter neuzen. Bij de ingekomen stukken is een brief van de gemeente Terneuzen over de aanschaf van een lichtorgei, dat op de investeringslijst zal worden geplaatst. Behandeld zal ook worden de prioriteitenlijst voor de uit breiding en verbetering van de theateraccommodatie. Deze reeks van verbeteringen is in zes fases ingedeeld. De eerste fase omvat de verbetering van de lichtregie-installatie. Tenein de de mogelijkheden van de nieuwe installatie direct beter te benutten, dienen er een aantal bouwkundige voorzie ningen getroffen te worden. In deze fase zou ook de zichtbaarheid vanuit de regie ruimte (cabine) op het toneel in relatie met de lichtregie- installatie d.m.v. een gesloten t.v.-circuit moeten worden ver beterd. Voor de tweede fase stelt men zich voor aan de voorge vel een verlichting aan te brengen, de decor-laad- en los plaats te verbeteren, de deu ren naar zaal en balkon dub bel uit te voeren, teneinde ge luidshinder te weren en de geluidsinstallatie (gedeelte lijk) te verbeteren. In de der de fase zou de geluidsinstalla tie verder moeten worden af gebouwd en het belangrijkste werk voor de vierde fase is het realiseren van een lift voor orkestbak-prosceniumto neel. Tegen de tijd dat de vijfde fase ingaat zullen de stoelen in de zaal en op het balkon aan vernieuwing toe zijn. Door een andere indeling zou net aantal zitplaatsen van 480 kunnen worden opgevoerd tot 520. Over de zesde fase wordt gezegd, dat, afhankelijk van al dan niet gewijzigde in zichten tegen die tijd) inzake het gebruik van keuken en bo- venfoyer. deze fase zal worden gebruikt om deze ruimtes hier in te richten. De totale kosten zijn geraamd op f 467.500. Voorts zullen in behandeling worden genomen de huurover eenkomst exploitatie koffie- buffet en de tarieven voor het verhuren van personeel en materiaal, buiten het thea ter. ri

de Stem | 1973 | | pagina 5