OLT 4-0 lem II Puttemans wereld record op 3000 meter LAAG - GEPLAATSTE PLOEGEN OP DREEF Veer se Boys te sterk voor TSC Jan Krekels tweede in eerste etappe Weer Grand Prix-zege personen auto Lt voor stadion feijenoord FEIJENOORD ISJECH0SL0WAKIJE MOSER SNEL OP 800 m SHANE GOULD ONDER 17 MINUTEN Toto 29 *8tm 18 februari dorstte lessen, woensdag a.s. 20.30 uur Ans Smulders: tweede paats I dERPE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 12 FEBRUARI 1973 'OORT In een l is Willem II er in ie goede positie in ilijst van het derde kampioenschap te In Amersfoort Tilburgers de pun- IVC en dat is een paarmee de pupillen Wullems tevreden ijn. Want het had iig gescheeld of Wil- d aan het overigens tig peil staande duel C geen enkel punt den. een kwartier voor HVC aan een voor- en centrale verdedi- ibroek een inzet van ioorters verkeerd be en de bal precies voeten deponeerde ipeler Van Maurik, rst scoorde. Vier mi- arna kon Van Mete- r gelij'k maken, toen roorzet van de hard Brekelmans be- afrondde. Het was ;rens tweede treffer Hoort, want vier mi- rust kopte hij de bal hoog genomen vrije Hardeman beheerst C-doelman van Gef- eidsrechter Beukman luut naar de midden- r een van de grens- was het daar niet en op diens advies Tilburgse treffer als- :eurd, wegens hands Meteren. Ondanks nslag voor Willem II ;r gelijke tred wor- xden met HVC en het verdiende punt aan .al worden toege- 11 5 - 29 30—25 13 4 29 33—28 11 5 29 26—22 12 5 28 39—30 11 6 27 25—23 6 9 26 34—26 4 11 24 30—26 10 8 24 30—32 9 8 21 24—29 2 1 1 5 3—2 11 9 21 27—32 8 11 20 19—28 7 12 19 30—41 13 9 19 15—28 14 8 18 21—31 1 2 2 4 5—8 STAND 4 0 1 8 11—5 4 0 1 8 11—6 3 2 0 8 8—4 3 2 0 8 7—3 2 2 1 6 6—2 2 2 1 6 7—4 2 2 1 6 5-4 1 4 0 6 7—6 2 1 1 5 5—2 2 0 1 4 3—3 1 2 2 4 5—5 1 2 2 4 7—9 1 2 2 4 5—8 1 2 2 4 6—10 1 1 3 3 6—8 1 1 3 3 1—3 3 2 3 1—4 1 0 3 2 4—8 1 0 4 2 6—8 0 2 3 2 4—8 m - SVV. r erzoek van de federa- de KNVB om zelf isten te mogen instel- le stadions werd afge- ip grond van artikel 11 reglement. Dit artikel voor dat iedere club it is om de orde te ren. Dit gebeurt door van politie-assistentie bepaalt zelf waar en i er ingegrepen dient len. Bij een eventuele ïst moet deze eerst bi] ;ie toestemming vragen te mogen grijpen," en iet meestal al te laat ing- LEIDEN Miel Puttemans is zaterdagavond in de Groen- oordhal in Leiden eigenlijk tegen zijn zin houder van het wereld-indoorrecord op de 3000 meter geworden. „Ik kom net uit de veldlopen, waarvan ik er dit seizoen elf heb gelopen. Hier in Leiden had ik eigenlijk alleen de piste wil len proeven. Het is tenslotte een hele overgang van de ongelijke parkoersen in veldlopen naar een snelle houten baan. De bedoeling was geweest hier een rustige tijd van 8,04.0 of 8.05.0 te lopen. Het is nu wat sneller gegaan", vertelde de winnaar van het zilver op de olympische l meter van München. Puttemans verbeterde in Leiden het wereldrecord op de 3000 meter in een gran dioze solorace tot 7 minuten 15.2 seconde. Hij was daar mee 1.8 seconde sneller dan de Engelsman Ricky Wilde, die in 1970 hij de eerste Europese indoorkampioen schappen in Wenen de titel veroverde in 7 minuten en 47.0 seconden. Pllleunis finishte in de eer ste serie in 7.52.6 Ornelis werd tweede in 7.54 0 en Her nials derde in 7.57.6. De Ne- ierlandse recordhouder op de I drie, vijf en tien kilometer, T ileef daarmee slechts twee- 1 tiende verwijderd van het na- lionale indoorrecord dat op I naam van Egbert Nijstad staat. Puttemans: „Toen ik de tijd van Polleunis hoorde, wist ik I dat het nu maar moest gebeu ren. Eigenlijk had ik het we- I teltlrecord volgende week in 3erlijn willen pakken. Daar I word ok tot de helft getrok- I ken. De baan is erg snel en I wanneer dat in Rotterdam bij 1 de Europese kampioenschap pen ook het geval is, zal het waarschijnlijk nog wel harder 1 gaan. Dit seizoen moet er een I lijd van 7.42.0 uit kunnen ko- 1 men". Puttemans vertrok in zijn loop alsof hij uit een katapult 1 werd geschoten. Binnen twee I ronden lag de concurrentie al I op vele meters. Voordat de I helft van de race voorbij was 1 "od de Belg al een groot deel van het veld gedubbeld. Aan- """voedigd door het enthousi- publiek voltooide de Belg ïïin ruim vijftien ronden bin- I 'en het oude wereldrecord van Wilde. De 3000 meter werd het top- oummer van de wedstrijden in «en. De vijftienhonderd echter ook tijden van «ar goed niveau, vooral dank 2 het werk van de Belgen- J herman Mignon, die bij 1[,LTSche sPeIen li i ÏJcllen 4e finale van "«*ter bereikte, won in I™,r zijn landgenoot Ed- Suivé (3.44.1) en de I jj' R°elof Veld (Daventria), V-u s-44.fi derde werd. I muil vc,,vvijderd van het 11:?11 record. «iut OP naam I lw .am Wassenaar staat. De e,Ser, ?tleet voldeed - in Scharn, vierde aan de limiet voor Verschueren: Europese Idernytitcl I 'BELGA) - e'g Theo Verschuren is agavond in het sportpa- hurone» fnUv('ipen opnieuw JtoraygewoS.10en aChter de IC! 1500 toesehou- I "ur fin yerschueren in een I'ander go a£' De Neder" lPcr4iianS nSt?m en de Belg Ipectimli" acRe werden res ist tw f £w,eede en derde |°PUew,'!nPna1a'J.nden achterstand de in de in de Europese kampioenschap pen indoor, die op 3.47.0 is ge steld. De Nederlandse atleten heb ben de wedstrijden in Leiden trouwens met beide handen aangegrepen om aan de inter nationale eisen voor Rotter dam te voldoen. Op de 60 meter heren was het helemaal raak. Sammy Monsels, Eddy Monsels, Piet Tamminga en Raymond Heerenveen volde den zowel in de serie, halve finales als finale aan de eis van 6,8 seconden. Bert de Ja ger liep tweemaal 6.8 en Es- p-ret en Brouwer noteerden elk één keer deze tijd. De KNAU heeft bepaald dat tweemaal voldoen aan de limiet plaat sing voor Rotterdam betekent. Er mogen echter maar drie at leten per nummer worden in geschreven. De KNAU zal dus over twee weken bij de natio nale kampioenschappen, die ook in Leiden worden gehou den, de „Amerikaanse" selec tieprocedure van de eerste drie van het nationale kampi oenschap kunnen toepassen- Sammy Monsels bleek in de eindstrijd de snelste met 6.6 sec. Zijn broer Eddy werd derde achter de Belg Delanoit, terwijl Raymond Heerenveen, die de laatste weken nogal indruk maakte, slechts vierde werd. Er sneuvelden in Leiden nog een aantal nationale records. Martin Moser liep zondagmid dag de 800 meter in 1.49.6, waarmee hij het record van Reinders, die na 600 meter uit de baan stapte, met 0,4 secon de scherper stelde. Moser vol deed ook aan de limiet vor Rotterdam (1.51.0). Ook Eltjo Schutter mag zich nationaal recordhouder noemen. De Nij meegse student in de medicij nen bracht het recordpols- stokhoogspringen driemaal omhoog. Via 4.51, 4.55 werd het uiteindelijk 4-60 meter. Hij kwam echter nog 45 centi meter te kort om aan de EAA- limiet te voldoen. Joke van Gerwen werd op de 1500 me ter verslagen door de Belgi sche Casteleijn, maar bracht haar nationale record toch met 1,1 sec terug naar 4.31,0. Die tijd is echter nog niet vol doende voor Rotterdam (4.23,0). Bij de dames was Wilma van Gooi op de 60 meter onge naakbaar. De Rotterdamse won haar serie en de finale in resp. 7,3 en 7,4 seconden, waarmee zij zich plaatste voor het E.K. indoor. Het is echter de vraag of zij in 't sportpaleis Ahoy zal starten. „Ik wil die wedstrijden graag van de tri bune bekijken", vertelde zij na afloop. Ook Mieke van Wissen-Sterk en Riet van de Berg haalden de eis op de 60 meter (7,5) eik een keer. Mie ke van Wissen verzekerde zich echter van een plaats in Rotterdam door op de 60 me ter borden tweemaal 8,4 te lopen. Rotterdam is ook zeker voor hoagspringster Ria Ahlers, die ver na middernacht over 1,78 meter wipte. Met haar slaag den Annemieke Bouma en Mieke van Doorn- Deze twee atletes .zullen echter nog een keer deze hoogte moeten ha len Annemieke Bouma eve naarde met haar 1,78 meter het jeugdrecord van Ria Ahlers. Enkele uren daarvoor had Ruud Wielart, die het hoog springen heren na barrage won met 2,05 meter ook het jeugdrecord geëgaliseerd. Acht honderdmeter-loopster Aanne ke de Lange benaderde het nationale record tot op 0,4 sec en voldeed, met haar 2.08,1 meteen aan de eis voor Rotter dam. (ADVERTENTIE) Nationaal elftal met o.a. Dobias en Adamec. ^'Plaatsen 12,50 - 9,- en 6,- Staanplaatsen 3,- 9 Mtei Puttemans, die na de tweede serie van de drie kilometer, waarin hij een schitterend wereldrecord liep, opmerkte: „Toen ik de tijd van Polleunis hoorde, wist ik dat het kon". (Van onze sportredactie) BREDA Opmerkelijk in de eredivisie was gisteren het feit dat de ploegen uit de lagere regionen zich geweldig weerden. Het opvallendste resultaat was de winst van FC Groningen op FC Utrecht (21). Excelsior deed niet voor de Groningers onder. Het versloeg AZ'67 met 10. FC Den Bosch leverde ook een voortreffelijke prestatie door FC Amsterdam een gelijk spel (00) af te dwingen. EXCELSIOR - AZ '67 1—0. 33 Kwakkernaat 10, scheids rechter: Berrevoets. Toeschou wers: 3500. Sinds 5 november van het vorige jaar was het Excelsior niet meer gelukt om eeh doel punt te produceren. Toen, bij NAC deed dat de tegen AZ '67 fa-lende Roggeveen. Kwaik- kemaat slaagde er zondag ein delijk weer in de draad op te nemen. In de 33ste minuut kregen de felle Kralin-gers loon maar aanvallend werken. De zwoegende de Mos zette op liinks voor. Kwakker naat kopte de bal tussen de handen van de mistastende Vooys door (10). Dit doel punt betekende tevens Excel siors tweede overwinning in dit seizoen. De eerste was te gen Sparta. Het heeft overi gens maar weinig gescheeld, of de door voortreffelijk aam- valsspel verkregen schaarse winst was in de slotfase tegen het weinig overtuigende AZ, dat de geblesseerde Sehreden- berg miste, verloren gegaan, namelijk dioor de angst van trainer CaistenmdMer, die na een uur spelen Kwakkernaai uit het veld haalde en voor hem de meer verdedigend spe lende Gerrit den Butter inzet te. Excelsior kreeg hierdoor een morele tik. In het Alk- m: -arse slotoffensief misten schoten van De Jager, List, Schaafstra en Mol echter hun doel FC DEN BOSCH - FC AM STERDAM 0—0 Scheids rechter: Derks. Toeschouwers 7500. FC Dan Bosch is er, on danks een enorme inzet, niet in geslaagd FC Amsterdam te verslaan. Daarvoor waren de soms wel driftige, maar wei nig effectieve aanvallen meest al te simpel van opzet en duurde het allemaal te lang om de resoluut ingrijpende Am sterdamse verdediging in moeilijkheden te brengen. De beste kansen waren dan ook aanvankelijk voor de gasten. In de tweede helft steeg de spanning naarmate de wed strijd vorderde. In deze perio de wa-s Den Bosch tweemaal dicht bij een doelpunt, maar eenmaal redde Koo-pman, toen doelman Jongbloed al was verslagen, en Graul trof daar na de paal. De beste kans kreeg Ouwens bij een hoek schop van Gra-ul. De bal stuit te echter via de onderkant van de lat het veld weer in. FC TWENTE - GO AHEAD EAGLES 3—0 (2—0). 3 Jeu- ring 10, 16 Willy van de Kerkhof 20. 67 Achterberg 30. Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter Keizer. FC Twente lijkt hard op weg naar herstel. De manier waarop de formatie van Spitz Kohn in het Dieckmanstadion Go Agead Eagles overrompel de was een duidelijke afspie geling van de opgaande lijn in het Enscbedese spel. Twente dat over alle linies superieur was aan de opnieuw sterk te leurstellende Eagles, was iin feite nog erg clement jegens de Deventer ploeg. Als de En- schedeërs bij hun aanvallen een wat grotere nauwkeurig heid hadden betracht zou Go Ahead Eagles een ongenadig pak slaag hebben gekregen. (Van onze correspondent) OOSTERHOUT Het is weer Veerse Boys geweest dat TSC alle kampioensillusies heeft ontnomen. De club uit Raamsdonksveer won verdiend met 02 en zag hierdoor het degradatiespook op veilige af stand geraken. Er was weinig publiek (ongeveer duizend toeschouwers) bij deze derby, die een tamme start kende. De partijen gaven elkaar in de eerste helft weinig toe, en aan beide zijden kwamen kan sen. Nadat in de vierde minuut een doorbraak van Hooghuis op Veerse Boys-verdediger Gijsman strandde, en Bert Romme zijn schot kort daarop onschadelijk gemaakt zag door TSC-doelman Leo Jansen, kreeg Van Seeters in de tien de minuut een prachtige kans. In vrije positie schoot hij ech ter hoog over het Oosterhoutse doel. Na een kwartier drong de thuisclub iets feller aan. Verdediger Smits was steeds in de voorste gelederen te vin den en Vissers en Jac Dilven legden mooie combinaties op de grasmat, echter zonder het gewenste resultaat. De mooiste kans wist Ad van de Broek zich acht minu ten voor rust te scheppen. Zijn schot ging echter voor het Oosterhoutse doei langs. Na rust was Veerse Boys de betere pl°eg. De bezoekers toonden meer inzet, en het veldspel was beter verzorgd. Gelukkig voor TSC had Van den Broek in Frans de Jong een goede bewaker. In de twintigste minuut reageerde TSC-verdediger Jansen veel te traag. Bert Hommen kreeg daardoor een prachtkans en profiteerde hier ook van (0 1). Gesterkt door dit succes hieven de gasten komen. Mede door de onrustig spelende TSC-verdecteging ontstonden er paniektoestanden voor het Oosterhoutse doel. Veerse Boys wist de kansen aanvan kelijk niet te benutten. Dit lukte pias vijf minuten voor het einde, toen de TSC-aehter- hoede andermaal twijfelde. Het kostte de attente Ad van de Broek weinig moeite om met een schuiver Leo Jansen te verschalken: 02. 0 Doelman Korebrits van Veerse Boys »UuU aan aanval van TSC ai. Met name in de eerste helft kwam de equipe van Barry Hughes er nauwelijks aan te pas tegen het toen bij vlagen briljant voetballende FC Twente, dat voortreffelijk uit de startblokken kwam. In de tweede helft was het aantal goede Twentse acties schaar ser, maar nog genoeg om de Deventer defensie voortdurend bezig te houden. De aanval van Go Ahead Eagles was zo zwak, dat de achterhoede van FC Twente zich zonder risico een aantal slordigheden kon veroorloven. FC DEN HAAG - HAAR LEM 3—0 (2—0). 10 Advocaat 10. 41 Mansveld 20, 80 Berg 30. Scheidsrechter De Bruin. Toeschouwers 8000. Haarlem had tegen FC Den Haag gekozen voor een ver sterkte verdediging. Met Piet van den Berg veelal als eenza me spits. De hoop met het numerieke overwicht te voor komen, dat FC Den Haag bezit zou nemen van het midden veld, werd niet vervuld. Inte gendeel, de Hagenaars beheer sten in de beginfase de ont moeting volkomen. De defen sie van Haarlem miste duide lijk het nodiige zelfvertrouwen. De rust verdween zelfs geheel uit de verdedig'ng van de gas ten, toen doelman Henk Lelie veld werd geblesseerd aan hoofd en handen bij een poging Bregman het schieten te belet ten. TELSTAR - NEC 3-1 (2-1) 19. Kornelis 0-1. 31. De Wit 1-1, 42. Van Kooten 2-1, 65. Van Kooten 3-1. Scheidsrechter: v. Gastel. Toeschouwers: 6000. Negentien minuten heeft Telstar tegen NEC nodig gehad om orde op zaken te stellen. In die tijd was de achterhoede van de Velsenaren een chaos waarin alleen Fred André enige orde wist te scheppen. De ploeg van trainer Jan Rab had geluk dat de Nijmegena- ren pas in de negentiende mi nuut voor de eerste keer ge bruik maakten van de misver standen in de verdediging. Kor nelis strafte een fout van André af. Telstar schrok wakker na dit doelpunt. Langzaam maar zeker kreeg de Velser ploeg greep op de wedstrijd. Toen Monne de Wit, de actiefste man bij Telstar, na een half uur de gelijkmaker achter Sobc- zak kopte, lag de weg terug voor Telstar open. Kort voor rust gleed Kees van Kooten tussen twee verdedigers dooi en passeerde de blunderende doelman van NEC, die na rust zijn plaats had afgestaan aan Sehellekens. Van Kooten scoor de ook 3-1. Halverwege de tweede helft testte Jan Rab zijn nieuwste aanwinst, de Pool Wilhelm, die een goede indruk achterliet. ADELAIDE (RTR) Shane Gould, de Australische zwem ster, die in München drie gou den medailles veroverde, heeft zondag tijdens de Australische zwemkampioenschappen in Adelaide, als eerste vrouw ter wereld de zeventien minuten grens op de 1500 meter vrije slag doorbroken. Shane Gould maakte een tijd van 16 minu ten en 58.9 seconde». (Van onze sportmedewerker) FUENGIROLA Het was een tumultueuze finale van de eerste etappe van de ronde van Andalusië. Een compact peloton joeg in de laatste kilo meter achter de ontsnapte Belg Albert van Vlierberghe. Over de breedte van de weg waaierde de groep uiteen. Plotseling een valpartij. De gesloten gelederen werden uit eengerukt. Verder ging het, met een snelheid van tegen 50 kilometer per uur. Van Vlier berghe keek om. Hij zag vier renners naderen, Rini Wagt- mans, Rik van Linden en twee Spanjaarden. Daarachter het peloton, nu in een langgerekt lint. Weer deed zich een val partij voor op 300 meter van de eindstreep. Inmiddels had den de vier achtervolgers van Vlierberghe bereikt. En ook het peloton kreeg nog aanslui ting. Jan Krekels ging op de pedalen staan. Zijn enorme aanzet werd beloond met 10 meter winst. Achter hem stre den Rik van Linden en Gode- froot. Nog 500 meter. Nog steeds had Krekels een kleine voorsprong. Maar in een uiter ste krachtinspanning kwam Van Linden naast hem en won met een halve fietslengte voorsprong- „Ik ben misschien iets te vroeg begonnen", vertelde de hijgende Krekels, „maar zo sprint ik meestal, 'van kop af moet ik kunnen beginnen, zo heb ik ook de etappe in de Tour de France gewonnen. Ik weet niet wat achter mij ge beurd is. Van Linden kwam nog net voorbij. Ik ben echter tevreden, ik reed sterk en ik hield me steeds in het voorste gelid. Mijn dag komt nog wel". Rini Wagtmans, die in de openingsrit van Malaga naar Fuengirola over slechts 29 ki lometer eveneens een sterke indruk maakte, had de sprint willen aantrekken voor Jo Vrancken, in wiens sprintsnel heid men veel vertrouwen had. Vrancken moest, evenals Pustjens en Van Pol, echter uitwijken voor gevallen ren ners. Zo liepen deze drie ren ners van Canada Dry-Gazelle enige achterstand op. Wagt mans' inspanning werd toch met een zesde plaats beloond. In de straten van de start plaats Malaga was voor deze openingsetappe een criterium verreden, dat in de sprint eveneens gewonnen werd door Rik van Linden. De Spanjaard Perrurena werd toen tweede en Jan Krekels vierde. De uitslag van de eerste etappe: 1. Rik van Linden (België) 29 kilometer in 36 min. 23 sec. (na aftrek 30 seconden bonificatie 35 min. 53 seconden), 2. Jan Krekels (Nederland)-(na aftrek 15 se conden bonificatie 36 min. 08 sec-), 3. Godefroot (België) 36 minuten 23 seconden, 4. Gon zales, 5. Van Roosbroeck, 6. Rini Wagtmans, 7. Jan Spet- gens, 8. Kees Koeken, 9. Ma thijs de Koning, 10. Van Tyg- hem, 36. Pustjens, 37. Vranc1 ken, 40 Van Pol. Ploegenklassement na de eerste etappe: 1. Canada Dry- Gazelle, 2. Rokado, 3. Flandri- a. PARIJS (AFP)" De Ne derlandse turnster Ans Smul- ders-Van Gerwen heeft in de Grand Prix de Paris, een per soonlijke wedstrijd, die slechts openstaat voor „groten" een zeer eervolle tweede plaats behaald. Ans Smulders was de enige, die de winnares Ylona Bekesi (Hongarije) enige tegenstand kon bieden. Op de even- wichtsbalk evenaarde zij. zelfs de prestatie van de Hongaarse en bereikte zo een gedeelde eerste plaats. De andere num mers (paard, brug ongelijk en vrije oefening) leverden alle overwinningen op voor Beke si. Uitslag: 1. Ylona Bekesi Hong 37.25 pnt, 2. Ans Smul- ders-Van Gerwen Ned 36.85, 3 Uta Schorn W.-Dld 36.20. 4 Nagao Jap 35.90, 5. Bazzi Zwi 35.aa, 6 Hitrova Buig. 34.25. 0 Rini Wagtmans: zesde. SAO PAULO (RTR-AFB) De Braziliaan Emerson Fit- tipaldi heeft zondag op het circuit van Interlagos bij Sao Paulo ook de tweede wed strijd voor de competitie om het wereldkampioenschap der coureurs (formule 1-renwa- gens) gewonnen. Met een Lo tus zegevierde de wereldkam pioen van 1972 in de Grote Prijs van Brazilië. Twee we ken geleden bracht hij de Ar gentijnse Grand Prix op zijn naam. De titelhouder voert het klassement voor het wereld kampioenschap aan met acht tien punten. De Schot Jackie Stewart, staat met tien punten op de tweede plaats. Fittipaldi nam direct na de start al de leiding- om die niet meer af te staan. Tot de vroe ge pechvogels behoorde de Zweedse Lotusrijder Ronnie Peterson, snelste in de trai ning. De posities aan de kop van het veld lagen snel vast. Reeds na twintig van de veer tig te rijden ronden had leider Fittipaldi een voorsprong van 13.5 seconde op Jackie Ste wart. Dennis Huime volgde op 22 seconden. Op dat moment waren al vijf van de twintig gestarte coureurs uit de strijd. Tot grote geestdrift van de ruim 100.000 toeschouwers, die bij een hitte van veertig gra den celsius getuige waren van die race, kwam de zege van hun 26-jarige landgenoot geen moment in gevaar. Uitermate regelmatig reed hij zijn rondjes Op het 7960 meter lange circuit. Zo sn-el ging het, dat slechts Stewart en Huime in dezelfde ronde finishten als de winnaar. De zege in zijn woonplaats Sao Paulo is de achtste triomf van Fittipaldi in een Grand Prix tellend voor de wereldtitel der coureurs in de laatste twee- en-half jaar. Sparta - MVV |X 1 Excelsior - AZ'67 |X 1 Den Haag - Haarl. |X 1 Den Bosch - A'dam| XI Twente - Go Ah. E.|X 1 Ajax - PSV |X 1 Telstar - NEC |X NAC - Feyenoord XI Gron. - Utrecht |X 1 Helm. Sp. - Fort. V.|X SVV - Heracles IX Fort. SC - Roda Jc|X 1 1 Volend. - Wagen. 1 IX De cijfers van sporttoto no. 29 van 10-11 februari 1973 zijn: Aantal deelnemers 609.274. In leg 1.421.610,Prijzenbedrag 601.341,Ie, 2e, 3e prijs en premie elk 150.335,Er had den zich zondagavond reeds 46 deelnemers voor de le prijs ge meld. (ADVERTENTIE) Ï'O I Amsterdam geopend 10-17 en 19-22 uur, P| zaterdag en zondag 10-17 uur, toegang f 4.- TT biljetten aan N.S. stations. v"4 I- i'

de Stem | 1973 | | pagina 9