DE PROVINCIE KPJ EN MORRES DE STERKSTEN St. Aloysius onfortuinlijk I rolstoelen Sensationeel gelijk spel Hoek-formatie ZEGE VAN- CLINGE Cursus voor arbiters Guido Pan da en: vierde plaats LUCTOR GRIJPT LAATSTE KANS Scha profs op p Haai goedkoop ui Ö4F Duel van jeugd op rollen Zaamslag opnieuw sterkste Zuidwesters korzelig sport KANSLOOS Bon VIERDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 12 FEBRUARI 1973 10 VIJFDE SPORTPAGINA VAN /I IJZENDIJKE In het jeugdgebouw werden zaterdag hometrainerswedstrijden Be houden, die in het kader ston den om propaganda te maken voor de wielersport onder de jeugd. De organisatie berustte bij de wielersportvereniging Zeeuwsch-VIaanderen. Bij de 8- tot 9-j arisen was een goede belangstelling. Uit slag: 1 Peter van de Broeke, 2 Patrick van de Hemel, 3 An- dré Poppe, 4 Jean Groosman, 5 Patrick de Grootte uit Knok- ke. Uitslag 10- tot U-jarigen: 1 R, Bijvanck 2 Arnold Claeys, 3 Gerard Willemsen, 4 Ab Verplanke 5 J. de Ruyter, 12 tot 13-jarigen: 1 Fred de Bruykere, Oostburg, 2 Peter Scherbijn Oostburg 3 Willem Wieme. Verder was er nog een wedstrijd voor amateurs, welke werd gewonnen door Abraham van Laere te Sluis, 2 Johnny Verbeke. Het ligt in de bedoe ling om het komende seizoen een tiental wedstrijden te hou den voor deze jeugd, waarvan de eerste te Groede zal plaats vinden met de paasdagen. (Van onze medewerker) HULST De volleybalverenigingen De Provincie uit Mid delburg in de heren A-klasse, het KPJ-herenteam uit Hulst in de B-klasse en het damesteam Morres uit Hulst, zijn zaterdagmiddag de winnaars geworden van het grote derde Dullacrtvolleybaltoernooi. Een toernooi dat ook nu weer was georganiseerd door de BeVoBo uit Hulst (be- drijfsvolleybalbond). Een perfecte organisatie zorgde voor een vlekkeloos verloop, dit onder leiding van de heren G. Naessens en E. Steyns, twee routiniers in het vak. Ook de wedstrijden verlig' pen zonder enige wanklank, wat de naam van het toernooi zeker ten goede komt. De Pro vincie bereikte de finale door als eerste in de poule-wed strijden stadgenoot Hermid met 20 uit te schakelen. Toch gaf Hermid hier goed partij, en na een eerste setze ge van de Provincie met 15 12, sloot men met dezelfde cij fers de tweede set af. Tegen Clitex Sport uit Clinge ging het heel wat gemakkelijker. Hier waren de setstanden 15 9 en 1510. Aan Luc-tor- PMC had men een zware kluif, en dat vooral in de tweede set. De eerste set werd een 1513 overwinning, maar in de tweede moest men door gaan tot 1715 om zich zo met 20 winnaar te kunnen noemen. De Ruyterschool de versloeg als eerste het Huis vain Bewaring uit Middelburg met 20 met als setstanden 158 en 156. Lybeert Ver- straeten werd als tweede aan de zegekar gebonden 156 en 15—5. en ook Watneys uit (Van onze tafeltennismedewerker» MIDDELBURG Het Graauwse St.-Aloysius 1 zit momenteel in de hoek waar de slagen vallen. Dat bleek op nieuw na de twee wedstrijden die dit weekeinde op het pro gramma stonden. Zaterdag werd in Delft aangetreden te gen het pas naar de proinotie- ereklas gepromoveerde Phoe nix 1, waar Vrouwe Fortuna de Zeeuwsch-Vlamingen in bijna elke partij danig in de steek liet. Steeds werd met gering verschil verloren en verder dan een zege in het dubbelspel en de partij van (Van een voetbalmedewerker) TERNEUZEN In de eer ste klas van de zaterdagcom petitie van de KNVB afdeling Zeeland blijft Zaamslag toch een wezenlijke bedreiging voor Nieuwland. De Zeeuwsch-Vlamingen wonnen met 30 van Heinkenszand, terwijl Nieuwland met moeite voorbij Waarde kwam (12). Wemeldinge won met 12 in Nieuwdorp. Rest afgelast. ZAAMSLAG - HEINKENS ZAND Zaamslag had voor de rust de wind mee. Ver diend namen de Zeeuwsch- Vlamingen na een kwartier een 10 voorsprong door Ma- chielsen. Nadat dezelfde speler eerst een doelpunt zag afge keurd wegens buitenspel maakte Cor Bakker er even na de rust 20 van. Zaamslag bleef sterker en de eindstand werd in de 25e minuut bereikt door De Pooter (30). WAARDE - NIEUWLAND Een interessante wedstrijd, waarin keihard werd gewerkt voor elke meter terrein. Waar de was het meest in de aan val, maar de afronding was niet honderd procent. Houte kamer zorgde voor een 10 voorsprong, maar met de rust was het 11 door Baas. Een fel aanvallend Waarde zag na de rust zijn moeite niet be loond. Cornelisse zorgde na 35 minuten voor het winnende doelpunt (12) en Waarde kwam niet meer aan de ge lijkmaker toe. NIEUWDORP WEMEL DINGE Een zwak spelend Nieuwdorp kon te weinig te genstand bieden aan Wemel dinge, dat met de rust al een 01 voorsprong had genomen door De Jonge. Nieuwdorp speelde na de rust wel iets beter, maar toch maakte De Vos er 02 van. Pas een kwartier voor tijd kon School meester uit een strafschop we gens hands de achterstand te rugbrengen tot 12. Frans van Waterschoot tegen Overbosch kwain St.-Aloysius niet. Het werd aldus een geflat teerde 28 nederlaag. De in haalwedstrijd tegen Noad werd in het bomvolle clubhuis zondag in Graauw gespeeld, en opnieuw bleef het Zeeuwse toptea m van elk geluk ge speend. Al snel keek het thuis-legioen tegen een 03 achterstand aan, dat echter door het dubbelspel en de vol gende partijen tot 34 werd teruggebracht. Doch opnieuw sloegen de Schiedammers te rug en via een 46 eindstand werden beide punten door Knikkenberg e.s. meegenomen. Tempoteam 2 en JCV 1 won nen de duels tegen AMVJ 2 en Noad met 46 en 23, waardoor eerst genoemde teams nog ongeslagen aan de leiding gaan. Beter verging het de reserves van St. Aloy sius in de overgangsklas, waar het Bredase Belcrum 2 met 73 werd teruggewezen. Pauls van Laere boekte met drie zeges het beste resultaat. Mede-leider Avanti I had in eigen huis geen moeite metj het reeds in degradatiegevaar' verkerende Big Smash 1 en stuuirde met 100 de Bigge- kerkers naar huis. TCS 1 klopte met 2—8 Steeds Hoger TSB 3. Het voor het kampioenschap van Neder land spelende MZ-meisjesteam zag opnieuw kans de overwin ning te behalen. Christa Slin ger die driemaal won, zorgde met Jeanne de Waal en Joke Roelse elk tweemaal winst voor een 82 stand bij Steeds Vooruit in Warmond. Jammer genoeg ging het ongeslagen re- coi-d van Joke Roelse hierbij tegen mej. Zoetemelk aan dig gelen. In de landelijke A- groep junioren wist MZ 1 bij de jongens het hoge;- geplaat ste Jaski tot een gelijk spel te dwingen. Wilno- I incasseerde bij Scylla in Leiden de eerste nederlaag (8—2). MZ 2 blijft mede aan de leiding in de B- klas junioren door een ruim 19 zege op Wilno 2 te beha len. Zand 1 ging thuis tegen Overschie met 37 naar huis. Hulst kon het niet bolwerken: 15-4 en 15-9. Toch viel de finale tussen De Provincie en De Ruyterschool wat tegen. Dit vooral omdat De Ruyterschool er nauwelijks aan te pas kwam. De Provin- oie won de eerste set vrij gemakkelijk met 155 en ook in de 2e set „liep" de Pro vincie met 15-6 over zijn te genstander heen. Ondanks het verloop van de wedstrijd stond het spelgehalte op hoog niveau. In de B-klasse werd het een duel vobr de eindover winning tussen CVC en de KPJ beide uit Hulst. Een fel le strijd. Een wedstrijd die na twee sets, zo luidde het regle ment, in 11 eindigde, zodat de gescoorde puntein zowel voor ais tegen de overwinnaar moesten aanwijzen. Dat werd dan KPJ, dat in de eerste set een 1510 nederlaag moest incasseren. Bij de dames ging de finale tussen Clitex-Sport en Morres, een duel dat door Morres met 20 gewonnen werd. In de eerste set ging de strijd gelijk op, en pas in de eindfase sloeg de balans door in het voordeel van Morres 1513. Morres nam hier steeds een voorsprong maar een voortreffelijk spelende Ingrid de Bleyzer (Clitex) nam vele punten voor haar reke ning. Ivonne de Booy van Morres deed dat in de tweede set, en toen kwamen de textiel- dames er niet meer aan te pas 15—2. UITSLAGEN A-klasse: heren voor de der de em, vierde plaats Watneys Hermid 20 155 159; vijfde en zesde plaats: Ly beert Verstoeten - Luctor. PMC 1—1 15—10 8—15. B- klasse heren voor derde en vierde plaats: Hoechst - Am- bulo 1—1 16—14 11—15; vijf de en zesde plaats: Dynamo '70 - Kovéwé 11 1511 9 15. Dames voor derde en vier de plaats: Watneys - Mavo 2 0 1512 2018: voor vijfde en zesde plaats: EIV - Provin cie 2—0 15—12 15—2. Eind stand heren A-klasse: 1 Pro vincie Middelburg; 2 De Ruy terschool Middelburg; 3 Wat neys Hulst; 4 Hermid Middel burg; 5 Luctor. PMC Hulst: 6 Lybeert Verstoeten Hulst. B- klasse; 1 KPJ Hulst; 2 CVC Hulst; 3 Ambulo Hulst; 1 Hoechst Middelburg: 5 Dyna mo '70 Middelburg. Dames: 1 Morres, Hulst; 2 Clitex Sport Clinge; 3 Mavo Hulst: 4 Wat neys Hulst; 5 EIV Hulst: 6 Provincie Middelburg. 9 Spelmoment uit de volleybalontmoeting tussen KPJ en Amor in de sporthal te Hulst. (Van onze sportredactie) OOSTBURG Niet een, maar twee sport- rolstoelen kon de heer Van Schaick van de Gehandicapten Organisatie Nederland, afde ling Zeeuwsch-VIaanderen za terdagmorgen in sporthal De Veerhoek te Oostburg in ont vangst nemen. De eerste kreeg hij van Adrie de Munck, de organisator van de "Eerste Sinte Pier Loop" waarvan de opbrengst voor zo'n sportrol- stoel bestemd was en de twee de bij verrassing van de firma Van der Plas uit Oostburg. De heer Van der Plas vond het initiatief zo gewel dig, dat hij namens zijn be drijf ook een sportrolstoel aanbood. Verder kreeg' Van Schaick van Adrie de Munck, die de Sinte Pier Loop in samenwer king met De Stem organiseer de, een bedrag van meer dan twee honderd gulden ais eer ste aanzet voor de oprichting van een invalidensportvereni- ging in Oostburg en omgeving. Adrie de Munck zelf bood daarbij a-an te helpen bij de oprichting van zo'ri vereni ging. Bij de overhandiging van de twee sportrolstoelen waren za terdagmorgen onder anderen ook aanwezig mevrouw Vis van de Bond Ouders Spasti sche Kinderen en de heer Claeys, wethouder van sport zaken van de gemeente Oost burg. 9 De heer De Munck (rechts) biedt hierbij de rolstoel de heer Van Schaick. (Van een voe^balmedewérker) TERNEUZEN Hoek blijft in de derde klas van het KNVB-zaterdagvoetbal toch steeds weer verrassen. Nu zorgde de Zeeuwsch-Vlaamse derde klasser weer voor een kleine sensatie door het bezoe kende Smerdiek op 11 te houden. Een dikverdiende puntenverdeling, want in het veld was er weinig krachts verschil. De rust ging in met 00. Pas na een half uur kon -Hoek eindelijk de leiding ne men. Een strafschop wegens hands benutte Jan Klei (1 0). Pas helemaal in de slotfa se, welgeteld de- 48e minuut, kon Smerdiek eindelijk nog het gelijkspel bewerkstelli gen. Scherpenisse maakte er toen uit een rommelige situatie 1 1 van. Terneuzense Boys blijft in de versukkeling. Met mi niem verschil werd in Woudri- ehem verloren (43). Met de rust viel het allemaal nog mee. Simons zorgde zelfs voor een 11 stand. Na de rust werden de Boys op een flinke achterstand gespeeld door De Jong en twee doelpunten van Viveen (41). maar een ster ke eindsprint bracht de span ning helemaal terug. Welting en Dingenouts brachten de achterstand terug tot 43, maar toen was de tijd te kort om nog een gelijkspel uit het vuur te slepen. (Van onze voetbalmedewerker) MIDDELBURG De afde ling Zeeland van de KNVB zal binnen enkele weken weer over een flink aantal nieuwe scheidsrechters kunnen be schikken. Donderdag 1 februari is op Schouwen-Duivelaind een eer ste bijeenkomst voor opleiding tot scheidsrechter geweest. De cursus start op dinsdag 27 fe bruari aanstaande. Docent in Zierikzee (Huis van Nassau) is de heer Broekhoven. Ook op dinsdag 27 februari begint in de Eendracht in Middelburg een cursus voor Walcheren. De eerste avond begint om 8.00 uur en voor deze cursus is docent de heer Leijnse. Voor beide cursussen zijn aanmel dingen (of bij het bondsbu- reau van de KNVB of tijdens de cursuavond in de zaal) nog steeds mogelijk. Rillandia is plotseling weer terug. Nu werd WHS op eigen veld bedwongen. WGS was do eerste helft sterker en nam door Faasse de leiding (10). Een wel verdiende voorsprong. Rillandia was na de rust het meest aan de bal en al na tien minuten werd de eindstand bereikt door Wim Lobbezoo £1—1). In de vierde klas werd VVN plotseling met de neus op de feiten gedrukt. Een kansloze 40 nederlaag bij BWR. Dc Roosendalers waren te sterk en speelden te bekeken voor VVN, dat met de rust al met 20 achter stond. Een strafschop en een gewoon doelpunt van Peter Brouwers hadden daarvoor gezorgd. Toen Willy Heeren (de bes te man van het veld) na de rust werd gevloerd maakte Peter Brouwers (weer een strafschop) er 3—0 van en door Willy Heeren zelf kwam de uitslag op 40. AZVV is zichzelf op het ogenblik uit de zorgen aan het voetballen. Week na week worden pun ten verzameld. Nu werd afge rekend met Kloetinge. Van Nierop scoorde via de doelman 10. Een geluksdoelpuntje van Freddy Hanny betekende met de rust een 20 voor sprong. AZW bleef na de rust de beste ploeg en maakte er door Wieland nog 3—0 van. Tholense Boys gaat dank zij de VVN-nederlaag nu op kop, want de Boys wonnen met 3— 0 van Chrislandia, dat tegen een weer erg gevaarlijk spe lend Tholense Boys kansloos was. Frank Kousemaker en Cor van Hout maakten met de rust Chrislandia al kansloos (2.0), en de laatst genoem de bepaalde tenslotte de eind stand op 30. Wolfaartsdijk heeft veel moeite gehad met VCK. De bezoekers vochten als leeuwen. Nadat Van Loon de thuisclub op 10 had ge bracht zorgde Knuijt zelfs voor eert 11 ruststand, maar de toch verdiende overwinning kwam na d.e thee door Geense (21). Krabbendijke en Wissenker- ke waren even sterk. De Krabbendijke-inzet gaf de doorslag. Vrij gelukkig kwam de thuisclub al na 10 minuten op 10 door Koeveringe en Kriekaard zorgde voor een 2— 0 ruststand. Wissenkerke was na rust heer en meester. Meu- lenberg maakte er dan ook 2— 1 van en zelfs de gelijkmaker zat in de lucht, maar een ei gen doelpunt van Wissenkerke betekende juist 31. Dat was de beslissing. (Van onze SDortmedewerker) CLINGE Het eerste elftal van de voetbalvereniging Clin ge dat nu voor de derde achter eenvolgende zondag zijn wed strijd zag afgelast, speelde een vriendschappelijke wedstrijd tegen Graauw. Op een prima bespeelbaar terrein werd het uiteindelijk een 20 overwin (Van een sportmedewerker) TERNEUZEN Guido Pa- ridaen kwam zaterdag als eni ge Zeeuw aan de start in Nieuwkerken-Aalst tussen alle Belgische en Nederlandse profs en amateurs, die op de nominatie staan voor afvaar diging naar het wereldkampi- zich. De eerste amateur Eric Desruelles kwam op de derde plaats. De eerste Nederlander werd de amateur Gerrit Scheffer. Hij eindigde met een achterstand van 3.27 op de ze vende plaats. Kees Zoontjes werd dertiende, Guido Pari- daen eindigde als 14e. De Ne derlanders Albert Scheffer, oenschap. Alleen Cock van der Hans Steekers en Jan van Hulst ontbrak. Katwijk gaven op. Zondag Op het door de regen zeer klasseerde Paridaen zich als zwaar geworden parcours stel- vierde in St.-Jan in Eremo, de de Belgische prof-kampioen waar de Belgische amateur- Albert van Damme duidelijk kampioen Bert Vermeire de zijn kandidatuur. Hij zegevier- snelste was. Hij legde de 23 de in 1 uur en 1 minuut over kilometer af in 58 minuten, de 23 kilometer en liet oud- Tiende werd Ronald van de wereldkampioen Eric de Vla- minck drie minuten achter Burg hoek. en twaalfde Ko Tol- tiing voor Clinge. De thuisclub was de gehele wedstrijd de beste ploeg en na een halfuur opende Bauwens de score: 10. Clinge bleef aandringen, maar Pas in de tweede helft kon De Block de zege veilig stellen. W. Naes sens langdurig uit de roulatie geweest door een blessure, was weer terug van de partij. Ongetwijfeld een versterking voor de Clingse voorhoede. O Tweedeklasser Terneuzen kwam gistermiddag in een vriendschappelijke wedstrijd tegen derde klasser Vogel waarde niet verder dan een 11 gelijk spel. Het mocht zelfs zeer tevreden zijn met dit gelijke spel aangezien twee schoten van R. van Dijk en L. de Maayer respectieve lijk op de paal en op de lat te pletter sloegen. Peter Dey van Terneuzen strafte in de eerste helft een verdedigingsfout deskundig af terwijl na de rust een afstandsschot van F. de Rijck doel trof 11. Beide teams streden nog hard voor de overwinning maar het bleef l—l HOCKEY Hattem bij de heren en Den Bosch bij de dames zijn zondag in Heeren veen zaalhoefceykampioen van Nederland geworden. Spelmoment uit de vriendschappelijke voetbalwedstrijd tussen Clinge en Graauw. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In de Zeeuwse micro-korfbalcompe titie zijn weer verschillende beslissingen gevallen. Zo werd In IA Swift 4 de onbetwiste kampioen. De „oudjes" van Swift blijken nog goede condi tie te hebben om vele jonge ren tot voorbeeld te strekken, want in deze eerste klas, die een stuk sterker bezet is dan de andere moest Swift slechts éénmaal de eer aan een tegen stander laten. Deze tegenstan der was in de kampioenswed strijd ook van de partij, dus zag Swift die wedstrijd niet geheel onbevangen tege moet. Het bleek echter, dat Togo deze keer niet zo'n rol zou kunnen spelen. Via uiterst se cuur spel ontwikkelde Swift een overwicht, waarin doel punten niet uit konden blij ven. Met 10—4 bleek eens te meer de kwaliteit waaruit de Middelburgse formatie bestaat. Ondo verweerde zich tegen een niet zo erg best Tjoba uitstekend, maar vooral het dameskwartet bij Tjoba was een stuk beter en dat gaf met 68 de doorslag, waardoor Tjoba aan nog één punt vol doende heeft voor behoud van het eersteklassersehap. Luctor greep tegen Blauw Wit zijn laatste kansen. De Blauwwit- ten vochten eveneens voor de laatste kans, want van Swift zullen ze wel niet winnen waardoor ze zullen degrade ren. Het was echter een rom melige wedstrijd. Er werd fel op de man gespeeld en soms te haastig, zodat slordigheden veelvuldig voorkwamen. Het waren ook hier de dames, die de doorslag gaven ten gunste van Luctor, dat met 74 won Wil Luctor echter nog op ge lijke hoogte met Tjoba komen. dan moet het beide wedstrij den winnen. Stand: Swift 4 916, Tjoba 3 9—10, Togo 8— 9, Blauw Wit 1 98, Luctor I 86, Ondo 1 93. In 2a greep Animo 3 de titel. Zelf had het met veel moeite met Blauw Wit 2, dat slechts met 75 verloor, maar daardoor werd Animo onbereikbaar voor do andere. Volharding spande zich tegen Animo 4 niet meer zo erg in, waardoor de zebra's niet al te ver achter kwamen Met 25 kwam Volharding od gelijke hoogte met Blauw Wit. Stand: Animo 3 910, Ondo 2 912, Volharding 9—10, Blauw Wit 2 9—10, Se- olto 2 94. Animo 4 92. In 3A was het Zuidwesters 2. dat er in slaagde de tweede klas te bereiken. Atlas kon tegen de goed ingrijpende de fensie geen vuist maken. Het schot van Zuidwesters was goed gericht en het won regel matig met 26. Seolto 3 be haalde het eerste punt. Tegen het eveneens laag geklasseer de Stormvogels 2 speelde het met 22 gelijk. Stand: Zuidwesters 2 714, Swift 5 7—10 Atlas 1 7—5, Stormvogels 2 74, Seolto 3 61. In 3B was het voor Olympia een goede dag. Naas te concurrent Luctor liet zich door Tjoba 4 verrassen. De oranjehemden gaven Tjoba te veel ruimte en dat betekende een 94 nederlaag. Zaamslag pakte Togo 3 met 80 in en had daarmee geen enkele moeite. Stand: Olympia 1 7 12, Luctor 2 710, Tjoba 4 7— 8, Zaamslag 1 86, Togo 3 7 0. In 4A had Blauw Wit 3 erg veel moeite met Tjoba 5, dat verplicht was te winnen. Dat lukte bijna, maar de balans sloeg met 5—6 net naar de andere kant door, waardoor Blauw Wit aan één punt vol doende heeft. Luctor 3 was duidelijk sterker dan Swift 4, dat met 84 werd teruggewon* den. Stand: Blauw Wit 3 6— 12, Tjoba 5 6—8, Luctor 3 5— 5, Animo 5 63, Swift 6 5— Bij de Junioren bestreden Tjo ba en Togo elkaar zeer heftig, waardoor het niet zo'n fraai" partij werd. Ondanks het gro te verschil op de rangliP' heeft deze ontmoetng het ka- rakter van een derby en slaag de Togo er in om met 4—5 Tjoba de punten afhandig w maken. Olympa behaalde te gen Animo met 24 de eerste overwinning. Stand: Tjoba J» 7—10. Blauw Wit J1 5—8, To go J1 54, Animo J1 6 Olympia J1 63. De result 1. Ard 2. Jan I 3. Roar 6. Cees 1 8. Eddy Sprinters] 1. Hasse 2. Leo L 3. Erharc (Van onze specia GOTHENBURG Ruim waaronder enkele honderden ben in het voor dit aantal vee! (capaciteit 55.000) het wei Gothenburg opgeluisterd. In t kelijk is bij schaatstoernooien, beter bezocht dan de zondag deel van het Zweedse publiek verliet nadat hun landgenoot l kampioenschap in Skiën ook he zich had opgeëist. Al overtrof dit aantal van 12000 d.e sombere prognoses die van tevoren gedaan waren er blijft nog altijd het feit, dat hiermee slechts eenzesde deel aanwezig was van de 70.000 die in 1971 in hetzelfde stadi on Ard Schenk wereldkampi oen zagen worden. Tom Li- den, onderbaas van ISSL noemde dit WK niettemin „een aanmoediging om door te gaan'Liden: „Zo langzamer hand groeien we over de kin derziekten heen. Ik ben er van overtuigd, dat het toernooi dat we over twee weken in Den Haag houden een groot succes wordt". Een uitspraak, die van de nodige vraagtekens voor zien dient te worden, al zijn de toegangsprijzen dan ook danig gekelderd in vergelij king met het toernooi in begin januari. Trouwens, ook het prijzengeld voor de rijders ligt heel stuk lager dan de gebruikelijke bedragen Iets waar de ISSL'in Go thenburg opnieuw niet in Slaagde, was van deze schaats- seance een „flitsende show" te maken, zoals de voornemens eerder luidden. Zondag bij - voorbeeld duurde het een half uur voordat de 500 m. van de ?™'e.r.s werd gevolgd door 15®° m- van de all-roun- het publiek lang zamerhand ongeduldig werd en begon te fluiten, zaten de njders rustig in hun kleedka mers, omdat hun was verteld. ÏL2lJ "°S niet hoefden te tarten En uitgesproken zwak was het, dat evenals in Skiën Denrf i3-ins de races meelo- brak .h^npnume-apparaat ont- f ?llets wet bij de belang- J jkste amateurtoernooien al ,*n s jaar en dag aanwezig aeïrt»leiding Van de ISSL wei- geven glste^9 commentaar te 3 kanttèir soort kritische n W ?Tn' VoJÊens Presi- NooranCd ^eely' omdat na de 1 lands! nu ook de Neder- zhn nn'e/S ten onrechte tegen Profgroep heeft gericht degZrddta,!e\gedaan°mons 3 Stond in te boren", zo riep woeden! "4kaanse advocaat had laten" ,nadat hij eerder derland* n' dat hii Ne- «merhaL3?,"™311516" 20 ,anS" hand begon te haten. alken 'T' *eeIy staa» "iet Verschil? z,'Jn geïrriteerdheid, den dl rijders reageer- op vrae!nWeek "0Sal korzelig van de t««r <n'®r de toekomst kes verraste"' ?k Anton Huis" ge uifh„ et een plotselin- g 'barsting tegen de verza- (ADVERTEN m 1S een nieuwe ®anier om goedkoper, '"dlef en zekerder Ai, rilbewijs te halen. wat u erover on! staat in C §ratis brochure. vraag m aan. Stuur n over de Naam - fl Adres Plaats Opzend zonder antwoor

de Stem | 1973 | | pagina 10