N.K.V. signaleert onrust De Zwaluw: bloeiende vereniging \SSIER Zo ii pastoor kunnen wij u niet leveren" »ekb.v. TIJDENS GESPREK OVER DEMOCRATISERING IN HET BEDRIJFSLEVEN: Geen verrassing bij bedrijfs- volleybal Hulst Verhuizing Morres verliep vlekkeloos Reactie bisdom op wensen koewachtenaren Brand in flat te Ylissingen S1UISK11SE MAJORETTENPELOTON Postzegelclub houdt jaarvergadering 55 SPORTROLSTOEE VOOR GEHANDICAPTEN 1 stad streek ouw- en wei v. Dam te Huk Reimerswaal Gouden echtpaar Tweede klasse WELFAREWERK ST. JANSTEEN WEDGWOOD De Vos Eggermont B.V. GOUDEN PAAR IN AXEL Gereedschap gestolen Opvoering van blijspel in Sint Jansteen VERKORTE EHBO-CURSUS 20* Tel. (01180) 2526 nlaan 5, Tel. (01150)2971 Zaterdag 10 februari 1973 - en te Lamswaarde int' enisse en Hulst. 'ebruari 1973 des namiddag! t .euven, te Kloosterzande, Hot zoeke van zijn principale, ka K VERKOPEN: ouwgrond aan de Lange Niem ter gemeente Hontenisse, Sect 1254 en 1255 samen groot 1.54. ïouw- en weiland, gelegen ni ster gemeente Hontenisse, Sed 253, groot 1.44.05 H.A. bouwland, gelegen achter kop iter gemeente Hontenisse, Sect 288, groot 3.99.65 H.A. bestaande uit woonhuis, schuw en wei, gelegen aan de Lm 21 te Hontenisse, uitmakende m van ongeveer 86.82 Aren, eentt icheiden gedeelte van de perceli neente Hontenisse Sectie D nut 1182. weiland, gelegen naast leente Hontenisse Sectie D ai' oot 52.20 Aren. oouw- en weiland, gelegen lit weg naar de straat, uitmakesf lotte van ongeveer 5.42.18 HA, se afgescheiden gedeelte van ki ister gemeente Hontenisse Stcii .182 en het gehele perceel i» bouwland aan de Roverbergstj arde, kadaster gemeente mmer 324, groot 1.10.00 H.A BINATIES irden in eigen gebruik bij de bc >m, uiterlijk 1 maand na de ve, nnen 6 dagen. van de betreffende koper vat* in 21 februari, beide dagen vj ten kantore van de notaris voot 521). (Van een onzer verslaggevers) kloosterzande Komt de democratisering in het bedrijfsleven tot zijn recht of mankeert daar nog het een en ander aan?". Deze vraag stond gisteravond centraal tij dens de jaarvergadering van de NKV-centrale Kloosterzan de in hotel Van Leuven. Aan het slot van deze vergadering is over dit thema uitvoerig gediscussieerd. Aanvankelijk wias het de bedoeling, dat districtsbestuur der G. Jacobs een inleiding zou houden. Hij kwam wel opdagen, maar meldde zich tort na zijn aankomst ziek, zodat er verder geïmprovi seerd moest worden. Het was varvolgens voorzitter P. Ever- aert, die een algemene be schouwing hield over het on derwerp ..democratisering" en daarbij een aantal vragen op wierp. Zo vroeg hij onder meer of naar de inzichten van de NKV-leden het huidige produktle-systeem voldoet of dat daarin wijziging gebracht moet woraen. De materie bleek zo com plex. «at ook de aanwezige NKV-leden er niet een-twee drie konden uitkomen. Daarbij werd de discussie gehinderd hoor met ter zake doende vra gen van leden, wier interesse sfeer meer od het finianiciéle viak Dleek te liggen. Voorzitter P. Everaert signa leerde op de vergadering een groeiende onrust in het be drijfsleven onder de werkne mers. Uit de onvrede blijkt, aldus de heer Everaert, duide lijk de behoefte aan maat schappijvernieuwing en oiok aan de structuur van de on dernemingen moet wat worden gedaan. „Moet de inspraak in ae bedrijven nog langer de sluitpost van de begroting blijven?", zo vroeg de voorzit ter zich af, terwijl hij daaraan de vraag koppelde, waar er veranderingen in het traditio nele produktie-systeem aange bracht moeten worden. '„Bij het huidige systeem komt een produkt tot stand_ op initiatief van de pariculiere ondernemer. Hij bepaalt welk produkt er gemaakt wordt van welke prijs en kwaliteit. De werkgever heeft op dit gebied geen enkele invloed. Ook niet op de milieuhygiënische as pecten", aldus zijn betoog. Het maken van een zo groot moge lijke winst is de hoofdzaak en de secundaire voorwaarden, waarbij de werknemers mees tal zo nauw zijn betrokken, zijn meestal bijzaak. „Met de belangen van de werknemers m ae gemeenschap wordt geen rekening gehouden", al dus de heer Everaert. ouwen bij haamstede 'pacht voor sta-caravans of zomertw !02 of 1224. cs van- itappen „Re- b.g.g. 0 i'ebw 'tel De .ooster- 11 fe- legin 3 atis. tamme prijzen. 3.- bij zater- ijk. Schieting zaterdag 10 f< café Centraal, ZUIDDORPE Begin 3 uur. Inleg f 5.35. teli f 5 - Gratis f 21,-. Grote schieting, zaterdag febr. bij W. Blommaert hulst Begin 3 uur. GROTE prijskaarting zaterdag 10 febr. WJ s'| Vilder, Hulst. Begin VOORLOPIG BERICHU Prijskaarting om 20 kg. f zondag 25 febr. bi] as sens, Lamswaarde. nes uur. SCHIETING zondag 11 febr. hij IS maert. Stationsweg I Inleg f 4.25. Begin 3 uur.^ prijskaarting, zondag Oeve- zaterdag 10 febr. Kort, Hengstdijk, uur. bij. M prijsbiljarten op zaterdag W.februa", Verras uur, Paal. iemeester en wethouders v I ïerswaal roepen sollicitanten de betrekking van het zwembad „Den Inkd ningen. maandsalaris bedraagt PU tweek van 42% uur. mirt maximaal 984, en minder aantal uren P^JLjjl het salaris in evenredig len verlaagd. fedachten gaan uit naar een >er. stelling zal plaatsvinden op scontract voor de periode ember. en 10 dagen na (Van onze correspondent) VOGELWAARDE In Vo gelwaarde vierde het echtpaar Alphonsus Herman en Maria j Dobbelaar gisteren zijn gou- j den huwelijksfeest. De heer Herman, die geboren is te Deschkapelle is 77 jaar, ter-; 'Uil zijn echtgenote, die af komstig is van Stoppeldijk, 74 is. Beide echtelieden ge- meten nog een goede gezond heid. Het paar heeft drie kin deren en zeven kleinkinde en. De heer Herman is van 1940 I1945 controleur geweest bij °e centrale crisiscontrole- dienst. Na de oorlog was hij «k zijn pensionering in 1960, d'lyoerder-werkbaas bij de Heide Mij. Op het ogenblik is secretaris van de bejaar- uenbond Vogelwaarde. De feestelijkheden werden "a "O middag ingezet met een ™s die werd opgedragen door Pastoor Backx. Daarna volgde een druk bezochte receptie cafe Sport bij P. Vanck, vrienden en beken- fcv g°uden paar kwamen groteren en een cadeau aan- Marbt-' °oll kre®en zii talrijke iiBi ge b,°einstukken. Van „.gemeentebestuur van Hon- td. kregen zij een geluks- ttaX'. Dit alles maakte 50-jarige huwelijksfeest ween onvergetelijke dag. (Van onze correspondent) ÖULST Het werd in de heren eerste klasse van de be- drijfsvolleybalcompetitie te Hulst een vrij rustige wed- strijdweek. Er stonden dan ook geen echte topduels op het programma en de favoriete teams lieten zich door de min dere goden niet verrassen. Watneys T. voltooide zijn opmars en nam dankzij een iets beter algemeen gemiddel de, de eerste plaats van Ly- beert-verstraeten over. Beide teams tellen 26 punten. Zij worden op de voet gevolgd door Luctor PMC 1 en Clitex Sport 1, die 24 punten tel len. Voorwaarts 1 verdedigde zich zo goed mogelijk tegen Watneys T. maar was vanzelf sprekend niet opgewassen te gen een sterkere tegenstander. De nieuwe koploper won met 30. KPJ 1 had weinig moei te met een zwak soelend CVC en zegevierde onbedreigd met 40. Ambulo 1 moest met 3 1 zijn meerdere erkennen in Clitex Sport 1, waarbij het wel de verdienste had, de Clingenaren een set af te snoepen. Op de 2-1 overwin ning van Bol Sport tegen Am bulo 2 viel zoals verwacht niets op te merken, maar ge zegd moet worden dat het on derwijzersteam zich zeer goed verdedigde. Luctor PMC 2 kon het, on danks dat het niet slecht speelde, niet bolwerken tegen koploper KPJ 2 en verloor met 21. De toeschouwers za gen hoe de eerste set vrij vlot naar Luctor PMC 2 ging, maar daarna was het al KPJ 2 wat de klok sloeg. WC tegen Voorwaarts 2 werd een zeer spannende strijd tussen twee gelijkwaardige tegenstanders, die de aanwezigen lange tijd in het onzekere hebben gela ten over de uitslag. Het was tenslotte Voorwaarts 2 dat met een nipte maar verdiende 12 zege naar Axel terugkeerde. De setstanden waren 10-15 16- 14 14-16- Voor Clitex Sport 2 zat er tegen GVC zeker een puntje in, maar het mocht voor de Clingenaren niet zo zijn. Ondanks hun verdienste lijke prestatie verloren zij met 31. Voor Luctor PMC 2 was er in hun tweede wedstrijd tegen PVH meer succes weg gelegd dan in hun voorgaande wedstrijd tegen KPJ 2. Het bleef zijn tegenstander vrij gemakkelijk de baas met 12. Jansenius werd twee punten rijker via een verdiende, zij het niet zo gemakkelijke, 30 zege op Luctor PMC 3. KPJ 2 behield 5 punten voorsprong op Voorwaarts 2. (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN In e%en bijeenkomst van de commissie open bejaarden werk is besloten om de be jaarden de gelegenheid te ge ven hun activiteiten voor het welfarewerk uit te oefenen, elke dinsdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur in het vereni gingsgebouw aan de Wilhelm! nastraat. Er zal worden begon nen vanaf dinsdag 13 maart. (Van een onzer verrtaggevers) SLUISKIL Majorettenpe- loton en drumhand „De Zwa luw in Sluiskil is een bloeien de vereniging. Opgericht half februari 1970 met 21 leden, is ze in de loop der jaren uitge groeid tot een club met een 70-tal actieve leden. De intensieve training die de majorettes in de loop der tijd hebben ondergaan hebben al geresulteerd in enkele leu ke resultaten. Zo werd „De Zwaluw" in 1971 tijdens een internationaal concours in Goirle (N.B.) derde. Aan dit toernooi namen toen in totaal 26 korpsen deel. „De Zwaluw" kon in 1971 niet meer beschikken over de drumband van de Sluiskilse muziekvereniging, reden voor het actieve bestuur een huis- aan-huiscollecte te houden voor de aanschaf van eigen muziekinstrumenten. 11 tam boers en 8 hoornblazers doen momenteel hun uiterste best, terwijl een aantal leerlingmu zikanten vermoedelijk eind dit jaar de drumband komen ver sterken. Als instructrice heeft men mevrouw Schele aangetrok ken. Zij heeft haar sporen op dit terrein reeds verdiend, want zij is leidster geweest van de majörettenvereniging in Alphen aan de Rijn. Mo menteel wordt hard getraind om het mogelijk te maken drumband en majorettes deze zomer te laten deelnemen aan een groot concours- Volgens de instructrice kan „De Zwaluw" met veel oefenen beslist een ereplaats behalen. Het bestuur van „De Zwa luw" is in de loop der tijd niet veranderd, wel uitgebreid. Oprichter H. van Gijsel is nog steeds voorzitter en ook pen ningmeester R. Cocquit is een werker van het eerste uur. Het bestuur werd in juni 1971 uitgebreid met secretaris A. J. Snoeck en vice-voorzitter B. van Hecke. Als tweede secre taris kwam de heer R. van Opdorp het bestuur verster ken, want er zit veel schrijf werk aan een vereniging met 70 leden. „De Zwaluw" weet zich voorts gesteund door do nateurs en leden die als oud papierophalers fungeren. Daar naast is reeds een subsidie ontvangen van het gemeente bestuur van Terneuzen. „De Zwaluw" is, zoals wij zagen toen geposeerd werd voor bij gaande foto, een springlevende vereniging. (ADVERTENTIE) Korte Nieuwstraat 21 HULST Tel. 3558, b.g.g. 2209 (Van onze correspondent) HULST De postzegelver eniging Het Land van Hulst houdt zondag 11 februari om 10 uur de algemene jaarverga dering in hotel Van Oosterom te Hulst. De nieuwtjesdienst zal aan wezig zijn vanaf 9.30 uur met de nieuwe uitgiften van Ne derland, Nederlandse Antillen, Suriname en België. Na de jaarverslagen van secretaris en penningmeester en het verslag van de kascom- missie is er een bestuursver kiezing wegens periodiek af treden van de heren P. Ever aert, J. de Rechter, G. Heye en G. van Dorsselaar. Zij stel len zich allen herkiesbaar. Na het officiële gedeelte is er een verloting met als hoofdprijs de drie, „Amphi- lex" blokjes, 1967, postfris. Tot slot wordt weer een vei ling gehouden, waarbij zoals gewoonlijk een groot aantal kaveltjes ter verkoop zullen worden aangeboden. (Van een onzer verslaggevers) HULST. De imponerende verhuizing van „Morres" uit de binnenstad van Hulst naar de nieuwe gebouwen op het indus trieterrein is bijna rond. Het grootste gedeelte van de inboedel is afgelopen woensdag al overgebracht en de komende dagen zal het afrondende werk geschieden. Aan de operatie hebben af-| delen te verhuren, maar wat gelopen woensdag in totaal voor kandidaten men daar zo'n vijftig mensen mee- voor op dit moment heeft, is gewerkt 'en er waren alles bij nog niet meegedeeld. Vast elkaar zeven grote vrachtwa- staat wel, dat verschillende gens voor nodig om alle meu- winkeliers Morres slechts bels over te brengen. Daarbij met tegenzin uit de binnenstad is er van 's morgens vroeg tot laten vertrekken. Het bedrijf 's avonds laat gewerkt. De trok nogal wat publiek aan, verhuizing is in alle opzichten ook uit de overige delen van vlekkeloos verlopen. Het uit- Nederland. Daarvan pikten de gangspunt was namelijk, dat aangrenzende zaken een de verKoop er geen minuut graantje mee. door gestagneerd mocht wor den en in die opzet is men volgens het commentaar van de heer J. Morres voortreffe lijk geslaagd. Overigens heeft men de af gelopen week bij het kopers- publiek wel enige clementie gevraagd voor de „rommel" m het bedrijf. Daarvoor bood de directie alle klanten bij voor baat al excuses an door mid del van een groot aantal affi ches in de bedrijfsgebouwen. De beer Morres: „Ik moet zeg gen, dat het publiek de zaak zeer sportief heeft opgevat. Zo links en rechts zijn er zelfs complimentjes uitgedeeld. Het is voortreffelijk gegaan'. Nog steeds is niet bekend wat er met de bedrijfspanden in de Bierkaaistraat gaat gebeuren. Het plan bestaat om de voor malige showruimte in onder- (Van onze correspondent) ANEL Het echtpaar J. Buijsse-Witte van de Margret- te, gemeente Axel, heeft eer gisteren op feestelijke wijze het feit herdacht dat het 50 jaar geleden was dat zij in het huwelijk traden. Het echtpaar, respectievelijk 71 en 75 jaar oud, verkeert nog in een uit muntende gezondheid. Zij hebben één kind en acht kleinkinderen. De heer Buijsse is tot zijn pensionering landar beider geweest. Het gouden huwelijksfeest werd in huise lijke kring gevierd. Het paar kreeg van het ge meentebestuur een fraaie bloe menmand, wat door het gou den paar zeer op prijs werd gesteld. (Van onze correspondent) HUIST Bij een inbraak, die in de nacht van donderdag op vrijdag heeft plaatsgevon den in het magazijn van de CHV aan het Stationsplein in Hulst werd voor enkele dui zenden guldens aan gereed schappen ontvreemd. De daders, die een ruit stuk sloegen o«n binnen te komen namen sets sleutels, geüijkrich- ters, do-zen vijlen, zakmessen, een gereedschapskist een blokschaaf, dozen schroeven draaiers en een elektrisch scneerapparaat voor vee mee. Naar de identiteit van de da ders wordt door de politie een onderzoek ingesteld. (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN De Ca mee van Rhetorica Sint Jan ten Steene zal op zondag 11 en maandag 12 februari in het verenigingsgebouw het blijspel „Liefde half om half" opvoe ren. Er bestaat van de zijde van de toneelliefhebbers een grote belangstelling voor deze uit voeringen. ;n aan burgemeester en ■swaal, Markt 2, Kruining* ai1 een onzer verslaggevers) toor°kunn°HT "Z°'n paS" ren", we u niet Ieve" het was donderdagavond Wwo,ortl van rector N- 'loemin' ylseur van het be- dom Rrjrï van het bis" veerti» nadat ongeveer Wacht ."leners van Koe- maakt .l")1!1' hadden ge- nieuivr D3e'.ke eisen ze aan hun w PMtoor stellen. nenkort°et V°°r ^oewacht bin- "otien e/n nieuwe zielzorger kuidieo Jeeneemd, omdat de Sens hnt E- Moeide, we- .„u,reiken van de pen- ehtigde leeftijd, ont slag uit zijn functie heeft ge vraagd. De profielschets, die de inwoners van Koewacht, donderdag op een speciale bij eenkomst in het patronaatsge bouw hebben gegeven, loog er niet om. De nieuwe pastoor moet gematigd progressief zijn, oog hebben voor de nieu we ontwikkelingen binnen de kerk, geïnteresseerd zijn in de problematiek van de plaatselij ke jeugd, prioriteit geven aan huisbezoek aan bejaarden, zie ken en nieuwkomers en bo vendien moet het een „vol maakt priester" zijn. Ook aan zijn leeftijd wordt door de pa rochianen van Koewacht een speciale eis verbonden. Op de bijeenkomst bleek de behoefte aan een „jonge" pastoor tussen de 30 en de 40, die de paro chie nieuwe impulsen zou kunnen geven. Over de mate waarin dit moet gebeuren be stond er overigens verschil van inzicht tussen enkele van de aanwezigen en rector Noo- ren, die van mening bleek, dat nieuwe impulsen ook van „on deraf" dienen te komen. De veertig parochianen, die bij voorbaat hun mening over de nieuwe pastoor mochten ge ven, waren allen vertegen woordigers van plaatselijke verenigingen, gesteund door een grote achterban. Overigens heeft rector Nooren ze er al op gewezen, dat de Koewach tenaren wel enige concessies zullen moeten doen aan hun wensen. „Geen mens is vol maakt en een pastoor, zoals a die schetst zou een duizend poot moeten zijn", aldus de conclusie van rector Nooren in de loop van de avond. Hij vertelde wel, dat er serieus rekening gehouden zal worden met de wensen van de paro chianen. Deze zullen namelijk besproken worden met de kandidaten voor de vacature in Koewacht, waar de parochi anen op kerkelijk gebied, blij kens de reacties op de bijeen komst, bepaalde behoeften hebben, waarin de afgelopen jaren niet is voorzien. De heer P. Apers heeft er tijdens de bijeenkomst voor gepleit om de oude banden met de „regio Hulst" van het pastoraal beraad te herstellen. Momenteel is de parochie ge oriënteerd op de Kanaalzone, waarvan de heer Apers op merkte, dat daar naar zijn idee te weinig activiteiten worden ontplooid. Ook van an dere zijde kwamen donderdag avond positieve reacties toen werd voorgesteld om zich weer aan te sluiten bij de regio Hulst- De heer Wilfried Pilaet bleek een aantal duide lijke wensen te hebben op het gebied van de jongeren. Hij signaleerde een noodsituatie, waaraan zeer snel iets gedaan moet worden. „We hebben een voortrekker in het geloof no dig", zo formuleerde hij zijn wens. De heer Apers opperde de suggestie om de mogelijk heid open te laten de nieuw te benoemden pastoor na een jaar van zijn functie te ontheffen, als hij niet blijkt te voldoen. De heer Nooren was van me ning, dat dit voorstel van wei- nig „werkelijkheidszin" ge tuigde. (Van onze correspondent) HULST In het Wit-Gele- Kruisgebouw aan de Tabak straat in Hulst is deze week een verkorte EHBO-cursus be gonnen, die speciaal bedoeld is voor huisvrouwen met kinde De cursus omvat 5 lessen, die steeds op dinsdagmorgen tussen 10 en 11 uur worden gegeven door de heer Jos Valckx. Voor de eerste les bestond reeds een grote belangstelling, er waren 17 dames aanwe zig. Aan de cursisten wordit ge leerd hoe zij de meest voorko mende ongelukjes die zich in- en bij de woning kunnen voordoen, kunnen voorkomen of behandelen. Dames die deze cursus wil len volgen kunnen zich telefo nisch opgeven op de volgende telefoonnummers 01140-3637 en 01140-4147. (Van onze correspondent) OOSTBURG Vandaag (zaterdag) om 11.00 uur wordt in de sporthal van het Veer- hoekcomplex in Oostburg de derde sportrolstoel voor ge handicapten overhandigd aan de Gehandicaptenorganisatie Zeeuwsch-Vlaanderen. De rolstoel wordt aangebo den door de heer A. de Munck, die initiatiefnemer is geweest voor de Sinte-Pier- loop, waarvan de recette voor dit doel was bestemd. Namens de invaliden zal de sportrol stoel in ontvangst worden ge nomen door de heer G. van Schaiek. De overhandiging zal vandaag geschieden na het wekelijkse zwemuurtje voor gehandicapten in het overdek te bad van „De Veerhoek". (Van onze correspondent) VLISSINGEN Tengevolge van een gasontploffing is gis termiddag brand uitgebroken in een flatgebouw aan de Alexander Gogelstraat. Door de brand is op de tweede ver dieping de woonkamer gang en keuken van de familie van B. geheel uitgebrand terwijl op de boven verdieping bij de familie van M. schade tenge- op de bovenverdieping bij de aangericht in de woonkamer. Gezien het feit dat de brandweer snel ter plaatse was kon uitbreiding van de brand worden voorkomen. Het bedrag van de schade is nog niet te ramen. Beide gezinnen zijn tegen brand verzekerd. Het ongeluk is ontstaan door dat mevrouw B. in haar woon kamer bezig was een gashaard, die stond te branden, af te zemen. Zij wenste eveneens de achterzijde van de kachel te reinigen en trok deze iets vooruit tengevolge hiervan is het aansluitingspijpje van de gas gebroken. Zij heeft nog wel getracht dit pijpje te ma ken doch er ""as reeds zoveel gas ontsnapt, dat een ontplof fing het gevolg was. Mevrouw van B. liep lichte brandwonden op in hef gezicht en verder een shock. - Apotheek W. Markt 69, tel. Ha- Middelburg Hummelen, 2134. Terneuzen Apotheek mann, tel. 2060. Vlissingen Apotheek C- Lastdrager, C. v. Perestraat 1 te Souburg, tel. 01183- 1593. medische diensten huisartsen Aardenburg en Oostburg Dokter G. de Bruijckere, Brouwerijstraat 8 te Oost burg, tel. 01170-2323. Axel Dokter Schiltman, tel. 1777, b.g.g. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen dijke Dokter Lievens, Beursstraat 6 te IJzendijke, tel. 01176-266. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet te Bors sele, tel- 01105-203. Breskens en Groede Dokter Janze te Groede, tel. 01173-366. Driewegen, Hoedekenskerke, 's Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huis artsen J. Geldof, H. Zwar- telé en S. Wöstmann wordt tot maandagochtend 8 uur waargenomen door dokter J. Kole, Kerkstraat 38 te Hoe dekenskerke, tel. 01193- 262. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Beek te Zuidzande, tel. 01170-2424. Goes Dokter S. Buijs, J. Valckestraat 3, tel. 5462. Hoek, Philippine en Sluiskil Dokter Jongsma, Juliana- straat 2 te Hoek, tel. 356, b.g.g- 345. Hulst Dokter W. Eysink, tel. 2060. Kloosterzande Dokter J. Ter Burg, Groenendijk 52, tel. 01148-377. Tot maandag morgen 8 uur. Koewacht, Clinge en St.-Jan- steen Dokter Adriaan- sens, tel. 01140-2928. Middelburg Mw. J. Pel- Mellink, Rouaansekaai 11, tel. 6659 (zaterdag) en dok ter J. Pel, idem (zondag). Reimerswaal Dokter P- Pol derman te Yerseke, tel. 01131-1300 voor de dorpen Hansweert, Kruiningen en Yerseke. Dokter C Donker te Krabbendijke, tel. 01134- 1544 voor de dorpen Krab bendijke, Oostdijk, Waarde en Rilland - Bath. Sas van Gent e.o. Dokter F. Puylaert, Oostkade 19 te Sas van Gent, tel. 1366. Terneuzen Dokter H. van Herk, Mich, de Ruytersingel 1, tel. 4000. Vlissingen Dokter C. Sluij- ter, tel. 2225 (tot zaterdag 24 uur) en dokter S. Warte- na, tel- 3933 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Wolphaartsdijk 's H. Arends- kerke en Heinkenszand Dokter D. van Driel te 's H. Arendskerke, tel. 01106- 1202. Zaamslag Dokter W. Fraan- je, Plein 42 te Zaamslag, tel. 01153-244. tandartsen O. Z. Vlaanderen Tandarts G. Vermeulen, Herengracht 13 te Terneuzen, tel. 01150- 2004. (zaterdag van 10-10.30 en 18-18.30 uur, zondag van 12-12.30 uur)- VV. Z. Vlaanderen Tandarts A. van Herk te Oostburg, tel. 01170-2493 (zaterdag en zondag van 12-12.30 uur). Walcheren Tandarts G. v. Wiggen te Vlissingen, tel. 011842778 (zaterdag van 9-10 uur, zondag van 11-12 uur. Z. en N. Beveland Tandarts D. Hage, Grote Kade 28 te Goes, tel. 01100-6727 (zater dag en zondag van 9-10 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter C. Cysouw te Axel, tel- 01155-1488. N. en Z. Beveland Dokter G. Boneschanscher te Krui ningen, tel. 01130-1233. W. Z. Vlaanderen Dokter J. v. d. Vijver te Oostburg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost- burg en Sluis Zr. Heyens te Aardenburg, tel. 01177- 1522. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke Zr- Schilders te Breskens, tel. 01172- 1350. Ellewoutsdijk e.o. Zr. M. Hogenboom, wijkgebouw Groene Kruis te Ellewouts dijk, tel. 01104-259. Goes Zr. C. v. d. Kooij, tel. 5383. Groot Axel en Zaamslag Zr. K. Geleynse, Ooster straat 2 te Axel, tel. 01155- 1885- Hoek, Philippine en Sluiskil Zr. Villerius, Rozenlaan 5 te Hoek. tel. 01154-495. Hulst en Hontenisse Zr. M. Verreecken, tel. 01142-344. Krabbendijke, Waarde en Ril lend-Bath Zr. J. Diele- man te Rilland, tel. 01135— 460. Sas van Gent Zr. van Waes, Schulpenpad 43, tel. 01158 1548, b.g.g. 01158-1567. Terneuzen Zr- L. Claeys- sens, Jac. van Lennepstraat 85, tel. 2706, b.g.g. 01158- 1781. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert Zr. C. Grootendorst te Kruiningen, tel. 01130- 1545. APOTHEKEN Goes Zeeuwse apotheek, tel. 5255.

de Stem | 1973 | | pagina 7