J. MORRES: JE MOET HET EUROPEES ZIEN VERHUIZING BEGINT VOLGENDE WEEK Meubelgigant verlaat de binnenstad Vuilnisbelt in Kemzeke overgenomen Toedracht overval bleef onduidelijk Bejaarde vrouw KVP-Hulst bezint zich op toekomst van de partij stad streek Lezing over grafkelders GESCHENKEN De Vos Eggermont B.V. KORTINGEN AFSTANDEN St.-Jansteen Graauw Zaamslag MESTSTOFFEN Fa. de Moor- Vlaeminck Boete ivegens belediging Zaterdag 3 februari 1973 (Van een onzer verslaggevers) HULST „In de binnenstad kunnen we niet langer meer blijven zitten. Daar hebben we te weinig uitbreidingsmogelijk heden. Je kunt links en rechts wel wat panden opkopen, maar het blijft behelpen. De belang rijkste voorwaarde voor dit be drijf is ruimte, en die vinden we op het industrieterrein." Aan het woord is J. Morres, een van de directeuren van het gelijknamige Hulster meubel bedrijf. Hij vertelt verder: „De men sen krijgen steeds meer vrije tijd. Daarom moeten ze zich hier in dit bedrijf gewoon een dagje kunnen bezighouden. Wij proberen ze die mogelijkheid te geven. Dat is gewoon een nieuwe ontwikkeling, die zich Europees voltrekt. We passen ons daarbij aan. We kunnen trouwens maar moeilijk anders. De toenemende belangstelling is een bevestiging van onze theorie, dat het steeds meer in deze richting gaat." Is hij niet bang, dat Morres met alle ne venactiviteiten veel Hulster middenstanders tegen zich in het harnas zal jagen? „Ik zie de problemen wat dat betreft niet zo zitten. Maar we moeten ons zelf waar maken. Als we dat niet zouden doen, zou ook niemand ons helpen. We kun nen niet stil blijven zitten en maar afwachten wat er rond om ons heen gebeurt. We moe ten wakker blijven." De grote kracht van het Hulster meubel bedrijf moet volgens de heer Morres het omvangrijke keuze pakket zijn. Dat verklaart ook de ontzaglijk grote hoeveelheid expositieruimte, waarover men nu beschikt om over de maga zijnen nog maar te zwijgen. De kleine wagentjes waarop de meubels intern worden ver voerd leggen per dag per stuk 25 kilometer af. Het personeel bedient zich van fietsen. Het immense complex is beveiligd met een automatische brand alarminstallatie. Als er i ets loos is wordt de brandweer automatisch gebeld en krijgt men via een bandje te horen, dat er bij Morres iets loos is. Ook voor de niet-materiële be langen heeft de Morres-directie aandacht. In het gebouwencom plex zijn voorzieningen getrof fen, waar kunstenaars hun pro- dukten gratis kunnen expose ren. Morres speelt daarbij hele maal in op de moderne ontwik kelingen, zoals die zich iïi Duitsland en Amerika hebben voltrokken. Amerika heeft trou wens model gestaan voor de jongste uitbreiding. Kortom: het bedrijf is aan het uitgroeien tot een pretpark, dat men eigenlijk bij een grote stad zou verwachten, maar niet in Hulst. De heer Morres: „Over de vraag of we hier gedecen traliseerd zitten of niet, kun je twisten. Ik vind van niet. Je moet het alleen Europees zien en dan zitten we hier goed. De verbindingen worden steeds beter en wie zegt ons, dat we ons straks niet gaan richten op Duitsland of Frankrijk?" En tot slot: „Wat we hier tot stand hebben gebracht, hebben we voor een belangrijk deel te danken aan de goede samen werking met het personeel. Daarom willen we de opening op 16 februari niet te officieel maken. Die dag zal in het teken van al het personeel staan." Bij Morres werken mo menteel 300 mensen. Er zullen er de komende maanden nog verschillenden bij komen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens de bijeenkomst van de vereniging „Oud Terneuzen" op vrijda, 16 februari om 20.00 uur in café De Vriendschap, zal drs. W.P. Dezutter uit Gent een lezing verzorgen over de be schilderde middeleeuwse graf kelders in het vroegere graaf schap Vlaanderen. Zeeuwsch- Vlaanderen behoorde tot ea. 1600 tot dat graafschap. We gens de geografische ligging van Terneuzen zal drs. Dezut ter speciaal aandacht besteden aan de vindplaatsen Huls. Axel en Zuiddorpe. Het februarinummer van ..De Stem van Oud Terneu zen", wordt geopend met een kort artikel van de hand van drs. W.P. Dezutter, over de schilder en etser Albert Baert- soen (1866-1922) die in Gent werd geboren en er overleed. Hij schilderde in realistische trant landschappen en steden, maar vooral ook havengezich ten. In 1898 huurde hij een woonschuit waarmee hij naar Zeeland reisde. Deze schuit was ingericht als atelier en hij werkte toen o.a. in Vlissingen, Middelburg en Veere. Alvo- rens de Westersdhelde over te steken verbleef hij korte tijd in Terneuzen en maakte daar een aantal schilderijen, teke ningen en etsen van de stad. Dit oeuvre wias te bezichti gen op de grote retrospectieve tentoonstelling „Albert Baert- s°en", in het museum van schone kunsten te Gent van 28 oktober 1972 tot 7 januari Op deze tentoonstelling waren te bezichtigen „de klei ne haven van Terneuzen" en „aanlegsteigers te Terneuzen". De kleine haven van Terneu zen wordt gezien als een voorstudie van het doek en "jen vindt het terug in de ets «terneuzen bij avond". Daar- aast waren nog twee etsen aanwezig „de dijk te Terneu- en „Terneuzen". Het nummer bevat voorts aen verhaal van de heer P.J. Watteeuw, „Een geval van to- eri.l op Hoek in 1674" en een tot'Y,an A.M. Wessels over het stadhuis, de St.-Janskerk .net observantenklooster te «tiis (Door Zeeuwsch-Vlaan deren m't verleden). vaT°wenf-"ae - °e leden rjjlj eJ. Katholiek Vrouwen 7 «_1 Hulst gaan woensdag LSfuari om 20.00 uur een to w Y™1611 °P het stadhuis Mnltwl Burgemeester P. Moljhoa zal de dames aller- leidi„ ^hcwelkomen en een in- gezeliU jen' waarna het Seaelsehap door de verschil- 1'onHffo.wl Sgen zal worden dit k e bedoeling van een is de bezoeksters beland te ®even hun voor Vi i. ng op te wekken helantr Werk' wat in het wordt verricht. mwoners Blommatinf In ca:té W. vatimirla ,e Hulst wordt gel mirt g een Priisschieting Deze S °J> dl liggende wip uur chletlI,g begint om drie theater'Het poppen" ZouW„ Knekeputte in de hutestraat te Hulst speelt bet stuk „het ge~ SUL De goorste! (Van een onzer verslaggevers) HULST De Hulster meubelgigant Morres zal ge deeltelijk uit de binnenstad gaan verdwijnen. Volgende week begint de verhuizing van de inboedel van de pan den aan de Bierkaaistraat naar het inustrieterrein, waar enkele duizenden vier kante meters splinternieu we showruimte op de offi ciële opening staan te wach ten. Deze heeft plaats op 16 fe bruari. Morres zal niet alle showrooms in de binnenstad afstoten, maar een deel van het complex wordt verhuurd. Er zullen zaken van verschil lend karakter in ondergebracht worden, die weinig met de meubelbranche vain doen heb ben. Volgens de directie is men in onderhandeling met verschillende interessante kan didaten. Wat ioi de binnenstad wel gevestigd blijft, is het centrale ontvangstpunt. De verkoop zal helemaal ver plaatst worden naar het indus trieterrein. Het fabriekscom plex, dat daar de afgelopen maanden is verrezen, wordt, ingericht naar Amerikaanse maatstaven. Het is erg royaal (ADVERTENTIE) Korte Nieuwstraat 21 HULST Tel. 3558 b.g.g. 2209. praktisch. De totale opper vlakte van het gebouwencom plex komt met de uitbreiding op 40.000 vierkante nieter. Daarbij is inbegrepen de uit breiding met 13.000 vierkante meter nieuwe showruilmta. Nieuw is onder meer, dat de magazijnen en de permanente tentoonstellingsruimte onder een dank zij gebracht. Waar door de transportkosten wor den gedrukt. Daardoor bestaat de mogelijkheid om a la minu te te leveren. Aan klanten wordt de mogelijkheid gebo den of het gekochte meteen mee te nemen, waardoor ze for se kortingen krijgen. Om dit te stimuleren zijn er verschil lende voorzieningen getroffen. Zo komen er mogelijkheden om de eigen auto gemakkelijk in te Iaden, maar ook de men sen, die een compleet bankstel willen meenemen komen aan hun trekken. Voor deze cate gorie zijn bestelwagens voor handen, die zonder chauffeur gehuurd kunnen worden voor een kilometer prijs. Andere activiteiten zijn een ruime bergplaats, waarvan de kopers gratis gebruik kunnen maken- Een gezellige koffiebar en in de toekomst een compleet res taurant. Automobilisten wil Morres ter wille zijn met wit te pompen op het fabriekster rein, Behalve op een meubel-post orderbedrijf begint deze Hui ster industrie ook steeds meer te lijken op een recreatief ob ject, dat wekelijks en vooral in de weekends duizenden mensen uiit heel hiet land trekt. Een van de directeuren, J. Morres: „We gaan er van uit dat we straks ook mensen uit Noord-Frankrijk bijvoorbeeld moeten kunnen bedienen. Waarom ook niet? De afstan den spelen geen rol meer." J. Morres. Danscursus In het vereni gingsgebouw van St.-Jansteen is een danscursus voor gevor derden begonnen. Vandaag (zaterdag) wordt in dezelfde zaal ook gestart met een dans cursus voor beginnenden. Aan vang acht uur. De cursussen gaan uit van dansschool „Ele gance" uit St.-Niklaas in Bel gië. Bokkenpolder In café „de Kroon" in Sint Jansteen is een vergadering gehouden door carnavalsvereniging „de Bok kenpolder". Op de vergadering zijn onder meer de activiteiten voor 3 maart, de dag van de optocht in St.-Jansteen, be sproken. Besloten werd tot de bouw van een carnavalswagen, die in de Steense carnavals stoet zal meerijden. Ieder van de leden kreeg een taak toe bedeeld. Ontvangst De Steense prins carnaval met zijn ge volg zal zaterdag 10. februari om 20.00 uur worden ontvan gen op het gemeentehuis van Hamme in België. Dat gebeurt door de burge meester en zijn schepenen. Daarna zal het gezelschap aan wezig zijn bij het jaarlijkse prinsenbal, dat georganiseerd wordt door de Hamse carna valsstichting „de Wuitens" en dat zal plaatsvinden in zaal „Roxy". (Vervolg van pag. li- De brand werd ontdekt door een van de buren van mevr. Van Gelderen, dokter Delfos, die wakker werd van vallend puin in het huis naast hem. Hij ontdekte een vrij grote rookontwikkeling in zijn eigen huis, en ging op onderzoek uit om de oorzaak daarvan vast te stellen. Toen hij ontdekte dat de brand in het belendende perceel van de alleenwonende oude vrouw woedde waar schuwde hij de brandweer. Het was toen kwart voor zes 's morgens. Toen de brand weer arriveerde was reeds een groot gedeelte van het huis verwoest. De verdieping waar op de vrouw sliep was bijna geheel uitgebrand en aan de achterkant van het huis sloe gen de vlammen reeds door het dak. De verdieping daar onder, werd ook al door de vlammen aangetast. Toen de brandweer eenmaal was gear riveerd was de brand vrij vlug onder controle. Kaarten In de zaal van het gemeenschapshuis is een prijskaarting gehouden, waar aan dertig personen deelna men. De uitslag is als volgt: 1. R. Steyaert, 2. A. Heyens, 3. F. van Campen, 5. K. Steyaert. 6. P. Mahu, 7. G. Maerman, 8. H. Mangnus. KPJ De KPJ-af deling Graauw houdt vandaag de jaarlijkse rondgang langs de leden van de boerenbond voor een bijdrage, bestemd voor de missie van broeder Guido en pater Marcel Mangnus en te vens voor de oogstdankga- ven. Advies Sociaal-econo misch voorlichter, de heer C. Schuurman van de NCB, heeft alle landbouwers op een afd'e- lingsvergadering in Graauw geadviseerd zich te voorzien van deskundig advies bij ont eigeningsprocedures. Hij pleitte voor een eensge zind optreden van de agrariërs iin dit gebied om op deze ma nier goede onteigeningsvoor- waarden te kunnen bedin gen. Nooit Gedacht In het ge meenschapshuis in Graauw wordt vanavond een feest ge houden, dat om 20.30 uur be gint. De organisatie is in handen van fanfare „Nooit Gedacht". De avond is speciaal bedoeld voor leden en donateurs en tevens bestaat op dez avond de gelegenheid zich alsnog als lid of donateur op te geven. De muzikale omlijsting wordt verhoogd door het orkest „Jumbo" uit Kloosterzande. (Van een onzer verslaggevers) KEMZEKE De gerucht makende vuilnisbelt in Kem zeke, die een aantal maanden geleden in het nieuws kwam door de afvalstorting van Ak- zo-Nederland, is overgenomen door de intercommunale voor het Land van Waas. Deze in stantie heeft de stortplaats voor ruim 630.000 gulden overgenomen van de nv Wave- oa. Aanvankelijk werd door de voormalige eigenaar van de belt een veel hogere prijs be dongen (ruim 1 miljoen gul den), maar dit bedrag wilde de intercommunale niiiet accep teren. Overigens is er aan de gifstorting van Akzo definitief een eind gekomen. Er is een koninklijk besluit, dat het storten van industrieel afval onder bepaalde omstandighe den verbiedt, maar in afwach ting van de uitslag van een onderzoek naar de giftilgheids- graad van het Akzo-afval had de nv Waveoa het storten van de chemische middelen uit Nederland op eigen initiatief al eerder stilgelegd. Voor de exploitant van de stortplaats had dit tot gevolg, dat voor hem een belangrijke inkomstenbron wegviel, waar door hij genoodzaakt was de stortprijzen voor de gemeenten in korte tijd drastisch op te trekken. De Wase gemeenten moesten als gevolg daarvan het drievoudige gsan betalen van hetgeen ze gewend waren en daartegen rezen verschil lende protesten. Onder invloed van deze ontwikkelingen zocht de intercommunale contact met het vuilverwerlkangsibe- drijf, dat na moeizame onder handeling bereid bleek tot verkoop. De prijzen diie aan de ge meenten doorberekend worden zijn inmiddels weer terugge bracht maar het gebruikelijke niveau. De nv Waoeva heeft toestemming oim voorlopig ge bruik te blijven maken van de stortplaats, maar dan wel te gen betaling. ZLM-vergadering De af deling Zaamslag van de ZLM, houdt dinsdag 6 februari in „Het Wapen van Zeeland" in Zaamslag een jaarvergadering. Op de agenda staat onder meer een bestuursverkiezing wegens het periodiek aftreden van M. Boogerd en W. Dek kers. Beiden zijn herkiesbaar. Secretaris A. Korteweg van de ZLM zal vervolgens een lezing houden over actuele land bouwvraagstukken en de heer J.W. Scheele geeft een lezing over zijn reis naar Venezuela, Guatemala, Mexico en de Ver enigde Staten. Aanvang twee uur. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers* CLINGE Opsporingsactie naar de dader van de overval op het Clingse postkantoor werd gisteravond door adju dant Van Hove gecoördineerd vanaf het politiebureau in Hulst. Van daarukit had hij via portofoons en de mobilo foon contact met de politie agenten die in de dichte mist zochten naar een spoor van d® overvaller. Om het zoeken wat te ver gemakkelijken werden tegen zeven uur de felle lampen op het sportpark ontstoken, maar dit gaf nauwelijks enige ver lichting. Voor het postkantoor groepten zich inwoners van Clinge samen, die nteuwbgie- ring' de verrichtingen van de komende en gaande gasten ga desloegen- Regelmatig arri veerden en vertrokken politie wagens, waaruit zwijgende agenten stapten, soms nors, af en toe vriendelijk, maar geen van alle bereid om tots meer over de toedracht te vertellen. De activiteiten van een persfo tograaf en het opflitsende licht wekte een enkelp maai erger nis. „Wilt u asjeblieft stoppen met fotograferen. Dat licht is erg hinderlijk", was het enige commentaar, dat op belang stellende vragen werd gege ven. De deur bleef op een kieri en ook telefonisch werd uiterst correct, maar bijzonder nadrukkelijk alle commen-1 taar geweigerd, zowel door de heer Plasschaert als zijn direc te chef. Het duurde overigens geruime tijd voor de politie assistentie kreeg van co-Hega's imiet een politiehond. De dichte mist, die alles op een afstond van meer dan 100 meter aan het gezicht onttrok, maakte het er voor de politie niet gemakkelijker op. Soms dron gen flarden van mofoitafoon- gesprekken vanuit de politie wagens door tot op straat, waar het publiek de gebeurte nissen besprek en om het hardste speculeerde. Niemand walst evenwel iets over de juiste gang van zaken. De dader van de overvalheeft zich waarsahijntijk aanvanke lijk schuil gehouden in de bossen rond Glinge. Onmiddel lijke zijn de grensposten ge waarschuwd. Volgens de ver klaring van een van de zijde lings bij de overval betrokken fafi-lieleden van de kantoor houder, zou het gaan om een man met een accent uit deze streek. De berichten konden niet bevestigd worden, omdat dd politie nauwelijks tijd had zich in details te verdiepen. „Die zijn voor ons op dit mo ment nog niet van belang- We zijn nog volop aan het zoeken, maar weten nog niet veel imeer", aldus adjudant Vani Hove gisteravond rond negen uur. De overval werd om vijf voor zes gepleegd, kort' voor sluiting. Het is gistera-i de ziioh bijzorader snel, gezien vond tot laat betrekkelijk het .aantal af en aan rijdende druk gebleven voor het post- auto's van nieuwsgierigen uit kantoor. Het nieuws versprei-1 de omgeving. Uw concurrerend adres Gentsestraat 30, Hulst Nieuw Tel. nr. 01140 - 4151 of 4155 0 Belangstellenden dromden samen voor het postkantoor. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De poli tierechter in Middelburg heeft een 22-jarige vechtlustige Breskense visser veroordeeld tot f 200 boete. Op 21 mei 1972 leek het evenwicht van de visser I. A. F. danig ge stoord door royaal alcoholge bruik. Een caféhouder in Sluis begon het beu te worden, en verzocht hem naar buiten te gaan. Maar F. was niet te vermurwen, en de politie moest er aan te pas komen, om hem naar buiten te dragen. Een duur ritje voor de politie, en naar donderdag bleek, ook voor de visser. (Van onze correspondent) HULST De statenkring Hulst van de KVP heeft zich op een kringvergadering in de Koning van Engeland te Hulst ernstig beraden welke richting de KVP op moet. Op deze vergadering waren ook enkele afgevaardigden van de KVP Terneuzen aanwezig terwijl Statenkringvoorzitter Van Alp hen door de mist verhinderd was. Behandeld werden de con cept-probleemstellingen voor de partij geledingen. Hierbij kwamen diverse vragen aan de orde, onder meer of er in de toekomst in Nederland plaats is voor een- grote poli tieke partij naast partijen als d^^Partij van de Arbeid en Volgens de aanwezigen is er zeker plaats voor een derde partij, wat werd genoemd een z.g. middenpartij of zelfs en kele partijen. Deze centrum partij zou belangrijk werk kunnen verrichten, waarbij gewezen werd op een brug functie. Een twee partijenstel sel werd funest genoemd, ge wezen werd in dit verband op Engeland. Meer verdeeldheid was er over de vraag of deze eventu ele middenpartij met links of rechts zou moeten samengaan. De meerderheid was wat dit betreft van oordeel dat pas na een regeringsperiode zou blij ken of het eigen programma met de gekozen partner naar tevredenheid was uitgevoerd. Als dit zo was moest men doorgaan. Algemeen was men ook van oordeel dat deze mid denpartij zich reeds voor de verkiezingen voor langere duur met de VVD of P. van de A. moest verbinden. Op de vraag of het gewenst ls dat de KVP samen met ARP en CHU zo'n derde partij vormt, werd eenstemmig be vestigend geantwoord. Wel werd als voorwaarde gesteld dat dit op zeer snelle termijn verwezenlijkt moet worden, omdat deze kwestie nu reeds twaalf jaar sleept. kenskerke en Baarland Zr. J.vd Hoeven, Dijkwelse- straat 20, te Kapelle, tel. 01103-1937. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert Zr. W. Noordhoek te Yerseke, tel. 01131- 1488. APOTHEKEN Goes Goese apotheek, tel. 7104 Middelburg, apotheek A. Rin geling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen apotheek Klaas- sen, tel. 2090. Vlissingen Apotheek D. v.d. Kleine Mulder, Singel 9 ,tel. 2730. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dokter N. Rijk, Kerkstraat 2 te Aardenburg, tel. 01177- 1466. Axel, Dokter Boor, tel. 1666, bgig. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke Dokter Chr. -Kalk man, Burg. Maarleveldstraat 5 te Biervliet, tel. 01152- 345. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter Gelderblom te Nieuwdorp, tel. 01196-327. Breskens en Groede Dokter van de Maas te Breskens, tel. 01172-1466. Driewegen, Hoedekenskerke. 's Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huis artsen J. Kole, H. Zwartele en S. Wöstmam wordt tot maandagochtend 8 uur waargenomen door dokter J. Geldof, Korteweg 23 te Driewegen, tel. 01195-275. Cadzand Eetranchement, Sluis en Zuidzande Dokter de Meijer te Sluis, tel. 01178- 1366. Clinge, Koewacht en St.-Jan steen Dokter H. Brabers, tel. 01140-2361. Goes Dokter T. v.d. Werff, Wijngaardstraat 51, tel. 7451. Hoek, Philippine en Sluiskil Dokter H. Jlofstee, Julia- nastraat 10 te Hoek, tel. 01154-345. Hulst Dokter W. Gielen, tel. 2969. Kloosterzande Dokter Bu- walda, Cloosterstraat 72, tel, 01184-277. Tot maandagmor gen 8 uur. Middelburg Dokter P. Schram, Oosterscheldestraat 2, tel. 4664 (zaterdag en dokter J. de la Hayze, Seis- dam 22, tel. 4305 (zon dag). Reimerswaal Dokter A. Am.pt te Yerseke, tel. 01131-1444 voor de dorpen Hansweert, Kruiningen en Yerseke. Dokter J. Kamps te Rilland-Bath tel. 01135- 343 voor de dorpen Krab- bendijke, Oostdijk, Waarde en Rilland-Bath. Sas van Gent e.o. Dokter E. du Puy .Stationsstraat 26, te Sas van Gent, tel. 1777. Terneuzen Dokter K. Gis- koot, Oesterputten 2, tel. 01150-2303. Vlissingen Dokter C. Sluij- ter, tel. 2225 (tot zaterdag 24 uur) en dokter A. Mijn- lieff, tel. 2525 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Wolphaartsdijk, 's H. Arends- kerke 's H. Hendrikskinde ren en Heinkenszand Dokter H. van Maanen te Heinkenszand, tel. 01106- 1234. Zaamslag Dokter W. Fraan- je, Plein 42 te Zaamslag, tel. 01153-244. TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen Tandarts A. van der Lee, Walstraat 2 te Axel, tel. 01155-1686. (Zaterdag van 10-10.30 en van 18.-18.30 uur, zondag van 12-12.30 uur). W.Z. Vlaanderen Tandarts M. Janssen te Aardenburg, tel. 01177-1380 (Zaterdag en zondag van 12-12.30 uur). Walcheren Tandarts G. v. Bergen, Damplein 37, te Middelburg, tel. 01180-2936 (zaterdag van 9-10 uiur, zon dag van 11-12 uur). Z. en N. Beveland Tandarts R. Hendriksen, Lepelstraat 6 te Yerseke, tel. 01131-1313 (zaterdag en zondag van 9- 10 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter J. de Haas te Zaamslag, tel< 01153-366. N. en Z. Beveland Dokter A .Noordenloos te Heinkens zand, tel. 01106-1290. W.Z. Vlanaderen Dokter H.v.d. Vijver te IJzendijke, tel. 01176-388. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis Mevr. Ris- seeuw-Catsman te Zuidzan de, tel. 01171-222. Axel, Koewacht, Zaamslag, Zuiddorpe en Overslag Zr. K. Geleynse, Oosterstraat 2 te Axel, tel. 01155-1885. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke Zr. Dominica te IJzendijke, tel. 01176- 341. Ellewoutsdijk e.o. Zr. C. Korstanje, Warande 3 te Heinkenszand, tel. 01106- 1615. Goes Zr. M: Bossert, Prin ses Irenestraat 37, te ICloe- tinge. Hoek, Sluiskil en Philippine Zr. Bouwens te Hoek, tel. 01154-274. Hulst en Hontenisse Zr. Hillaert, tel. 01140-3054. Krabbendijke, Waarde en Ril land-Bath, Zr. N. Roelse te Krabbendijke, tel. 01134- 1510. Sas van Gent Zr. J. van Dorsselaer, Beneluxstraat 128, tel. 01158-1Ö16. Terneuzen Zr. M. Vermey- len. Langs de Kreek 12a, tel. 3829. Wemeldinge, Kapelle-Biezelin- ge, K'oetinge ,'s H. Abtsker- ke, 's Gravenpolder, Hoede-

de Stem | 1973 | | pagina 7