lomeerd eegster AAR Jij Raad Hulst laakt Baalhoekmening van college Kees met halve dagen weer aan het werk Vreugde over actie in Hulst Inbraken opgelost ANIMO BIJ VV TERHOLE GROEIT NOG STEEDS NNE. ed in 1973 INDRUISEND TEGEN RAADSBESLUIT Parochie Zuiddorpe vraagt ook hogere bijdrage WILLIRRORDUSPAROCHIE ite Hulst rouwerijstraat chool korting). gulden korting op tOSS YOUR HEART beha's die 18 HOUR beha's. gulden korting op alle 18 HOUR panties en step-ins. stad streék r MOEITE ZWAAI vJKELMEISJE an de Linde Feestavond NKV in Nieuw-Namen HULSTER STRAATVEGER NOG NIET „DE OUWE" Stadhuizen Halve dagen Breskens VERGADERING NCB IN GRAAUW ons passen: Vietnam WEDGWOOD De Vos Eggermont B.V. VERGADERING EHBO IN GRAAUW it 1 EVERINGS- EN GOES bedrijfsarts wordt ge- r met een bedrijfsge- e en/of poliklinische in part-time dienst- L2 - 17 uur per week, an opleiding en erva- 1571,- per maand, •echtspositieregelingen el zijn van toepassing. aan het bestuur van zangsweg 82 te GOES, erschijning v. d. blad. Zaterdag 27 januari 1973 oering van reconstructie- ïrouwerij straat zal vanaf 11 mei 1973, of zoveel of zoveel korter als mo- ïdeelte van de Brouwerij - traat tot de Rijksweg bij .fgesloten voor alle ver in wethouders van Hulst, waarnemend burgem. DEREN, secretaris. genoemde school is mg vacant van: aster. ur in het bezit van een oegdheden-cambinaties duits engels. ordt een functionaris in an een acte MO of LO id hiervoor, wijservaring. ding zo spoedig mogelijk. aan de directie van de ilefonische inlichtingen in Inrs. 01150-2743 en buiten 3289. mod-556,3556,56,230,323°) 4* (Van onze correspondent) ZUIDDORPE Ook het r.- k. kerkbestuur van Zuiddorpe heeft een beroep gedaan op de parochianen om de kerkelijke bijdrage te verhogen. Dat ge beurde, nadat pastoor Her mans een zeer duidelijke toe spraak had gehouden, over dc steeds afnemende inkomsten en de daar tegenover staande stijgende kosten. De actie vaar de hogere bij drage is voor wat Zuiddorpe betreft, deze week gehouden. Gevraagd werd aan diegenen, die meedoen aan de parochiële gezinsbij daiage, hun gaven wat te verhogen en op degenen, die nog niet mee betaalden is een beroep gedaian dit wel te gaan doen. Het kerkbestuur deelde mee, dat vijfennegentig procent van de parochianen de kerk belangrijk vindt als het gaat om de weekenddiensten, dopen, trouwen, sterven en begraven warden, maai- slechts dertig procent doet mee aan de gezinsbijdrage. Het kerkbe stuur vraagt daarom mee te doen voor het bedirag, dat men de kerk waard vindt, door zijn gezinsbijdrage te voldosn -per kwartaal, per half jaar of per jaar via de Coöperatieve Raif. Banik in Zuiddorpe, in een bus achter in de kerk, aain de bode of per giro op nummer 188397. (Van een onzer verslaggevers) HULST De plaatsbepaling van het regionale woonwagen kamp tussen Heikant en Absdale en het Baalhoekkanaal: dit zijn de onderwerpen, die de gemoederen in de Hulster gemeenteraad gisteravond het langst heben beziggehouden. Geen van beide on derwerpen kwam als agendapunt op de lijvige agenda voor, maar toch werd er alles bij elkaar zo'n anderhalf uur over ge discussieerd. Het voornaamste knelpunt voor wat het regionale woon wagenkamp betreft bleek het feit, dat verschillende raadsle den het oneens zijn met het plan dit kamp te vestigen in een polder bij Heikant. Ge vreesd wordt, dat door de aan wezigheid van de woonwagen bewoners een ongewenste in vloed op het dorpsleven zal worden uitgeoefend. Wat het Baalhoekkanaal betreft was het de „verbazing", die de klok sloeg. Met name de heer Colsen sprak er zijn verwon dering' over uit, dat het college van b. en w. indust^e ten oosten van het Baalhoekkanaal propageert, terwijl er nog steeds een besluit van de raad ligt, waarin de aanleg van het Baalhoekkanaal wordt afgewe zen. En dat was een tegenstrij digheid, waarmee niet alleen de heer Colsen, maar ook en kele andere raadsleden nogal moeite bleken te hebben. „Be tekent de uitspraak van b. en w. over de industrie ten oos ten van het kanaal, dat men daarmee het Baalhoekkanaal heeft aanvaard", zo vroeg de heer Colsen zich af, daarbij verwijzend haar de geruime tijd geleden aangenomen mo tie. Hij merkte op, tegen deze gang van zaken protest te wil len aantekenen. Volgens waarnemend voor zitter J. Stolte heeft het wei nig zin, zich tegen het Baal hoekkanaal te blijven verzet ten. Hij zei over informatie te beschikken, waaruit blijkt, dat rijkswaterstaat in 1975 gereed zal zijn met de plannen voor de bouw van het sluizencom- plex! De heer Van Duysse voegde daaraan toe. dat met de metingen ten behoeve van het baalhoekkanaal al een be gin is gemaakt. De heer Stolte was Van mening, dat het Hul ster college zich reëel diende op te stellen en daarom uit twee kwaden, het beste had gekozen. :n plaats voor leeft. 17 jaar. de 14 dagen vrij. 18 Terneuzen 1150 - 2339 Industrie bij Ossenisse kan desastreuse gevolgen hebben voor het leefmilieu, maar bij industrialisatie rond Baalhoek bestaat er wat dit betreft ten minste nog enige hoop. Hele maal correct vond de raad de ze ommezwaai niet, zo bleek. De heer De Keyzer was van mening, dat eerst het eerder ingenomen standpunt ter dis cussie gesteld diende te wor den. Wethouder Blommaert maakte van de gelegenheid gebruik om op te merken, „geen moordende" industrie langs het Baalhoekkanaal te willen, maar hij bleek wel ge porteerd voor de aanleg van het 'kanaal. Minstens even „boeiend" was de discussie over het woonwagenkamp. Vooral de heer Stevens verzette zich fel tegen het plan om d.it kamp tussen Heikant en Absdale aan te leggen. Hij staat daarbij aan de kant van de heer Mar tinet. Felle kritiek had hij ook op de huidige toestand op het bestaande woonwagenkamp in Hulst. „We hoeven wat dat betreft niet ver te zoeken naar een onderontwikkeld gebied, want dat is er een". De heer Stevens meende niettemin dat de woonwagenbewoners het liefst in Hulst blijven als de accommodatie wordt verbe terd. Voorzitter Stolte had niet helemaal vrede met de discus sie over het woonwagenkamp. „Het is een schijnheilig gedoe. Van de ene kant heeft men medelijden met deze mensen en van de andere kant behan delt men ze als tweederangs burgers". Stevens: „Een be slissing over de plaats van vestiging wordt alsmaar ver schoven, maar de mensen blij ven daar in de misere zitten". De heer Stolte wees er tot slot op dat het afwijzen van het woonwagenkamp in Heikant geen oplossing is, omdat het dan toch ergens anders moet komen. (Van onze correspondent) NIEUW-NAMEN Zater dag 27 januari zal het NKV, afdeling Nieuw-Namen de jaarlijkse feestavond houden in de zaal bij R. Thilleman. Een eucharistieviering gaat aan de feestelijkheden vooraf. Deze zal worden gecelebreerd door pastoor Mangnus. Daarna krijgen de leden een diner aangeboden. HULST Cees Kaijser, de bekendste Hulster straat veger in gemeentelijke dienst, is na drie maanden gedwongen afwezigheid weer present. Lange tijd heeft Cees aan het straattoneel ontbroken, omdat hij in ver band met zijn gezondheid geruime tijd rust moest hou den. Cees is, zoals hij verteld, nog steeds niet helemaal de „ouwe". „Maar ge weet", vertelt hij in een korte werkpauze, leunend op zijn veger, „ik kan niet stil zit ten". Ik moet aan het werk, de buitenlucht in. Dat ziek zijn is me niks bevallen. Ik ben trouwens nog niet hele maal in orde, maar a la: ik wil het toch proberen". Sinds afgelopen maandag is Cees met zijn vertrouwde karretje weer op de Hulster wegen te zien en hij heeft sindsdien al heel wat nieuwsgierige vra gen moeten verwerken. Als Cees Kaijser namelijk zijn werk een week lang niet kan doen, dan valt het met- kqn doen. dan valt het me- een op. Niet alleen, dat de straten dan iets minder schoon zijn, maar Cees heeft normaal altijd een vriendelij ke woord voor iedereen over. Dat heeft weer tot gevolg, dat hij veel mensen kent en nagenoeg iedereen kent liem. Cees geniet bovendien enige bekendheid door zijn hobby, namelijk het maken van mo lens en stadhuizen, vervaar digd uit lucifer-houtjes. Daar heeft hij de afgelopen maan den zeker \yel een hoop tijd voor gehad? Bij deze vraag draait de straatveger even met zijn ogen en fluistert dan: „Awel: ge gaat toch ze ker niks verkeerds schrijven. Ik ben niet aan mijn hobby toegekomen. Weet ge. het ging helemaal niet. Ik had er geen zin in. Ik kan momen teel niet lang stilstaan. Als ik in beweging blijf zit liet wel goed, maar zo gauw ik sta. Neen, veel is het nog niet." Cees werkt momenteel weer met halve dagen en langzamerhand wil hij weer wat aan zijn werk wennen. „Zet maar in de krant", ad viseert Cees met een glim lach op zijn verweerde ge zicht, „die man kan zich niet stilhouden, maar wil per se werken. Vertel er trouwens ook maar bij, dat ik nog wat moet oppassen voor mijn been. O ja: ik heb een keu ring aangevraagd voor ver vroegd pensioen, want het gaat toch niet meer als vroe ger". Cees Kaijser loont in middels weer tegen de 63. Hij hoort bij het Hulster stadsbeeld, zoals de basiliek, de Grote Markt of Reynaert de Vos en goed beschouwd is niemand uit dat rijtje Cees het zo, dat toch eigenlijk Kaijser kwijt zou willen. Cees tot slot: „Hebben ze me de afgelopen weken echt ge mist?...." Jongerendienst In de Ne derlands Hervormde Kerk tel Breskens wordt morgen om half tien de jongerendienst ge houden onder net motto Del ingeblikte mens. Voorganger in deze dienst is dominee P. Leemans. Aan deze jongern- dienst wordt medewerking verleend door het uit 70 per sonen tellende jongerenkoor o.l.v. de heer A. Maas. (Van een onzer verslaggevers) HULST De actie van de Willibrordusparochie in Hulst voor een hogere parochiebij- drage, heeft een bedrag van 21.000 gulden opgeleverd. Dat is onder meer te danken aan het feit, dat een groot aantal parochianen de jaarlijkse bij drage spontaan heeft ver hoogd. Daarnaast heeft een zeer grote groep, die tot heden niet aan het parochiefonds be taalde, zich bereid verklaard, dit nu wel te gaan doen. Tot het moment van de ac tie, waren er onder de 2200 gezinnen in de Willibrorduspa rochie slechts 850, die de vrij willige bijdrage voldeden. Pastoor R. Verdurmen schat dit aantal nu - na de eerste dagen van de actie - op meer dan duizend. Het juiste aantal is nog niet bekend, omdat de verwerking van de gegevens nog wel enige tijd zal vergen. Overigens moeten die 21.000 gulden nog wel binnekomen. De bedragen zijn toegezegd via een antwoordkaart, die sa men met een brochure over de kerkelijke financiën de afgelo pen week huis-aan-huis is be zorgd. Het geld zal de komen de weken per bank of via de giro binnen komen en het overige deel wordt opgehaald. Bijzonder enthousiast over dit resultaat toonde zich gister morgen pastor R. Verdurmen. „We hadden dit toch eigenlijk (Van onze correspondent) HULST Door drie arres taties heeft de rijkspolitie uit Hulst een aantal inbraken kunnen ophelderen, welke eind vorig jaar in Hulst en omgeving hebben plaatsgevon den. Aangehouden werden de 19- jarige P.B. en de 20-jarige A.S. beiden uit Hulst en de 19-jarige woonwagenbewoner A.M. eveneens uit Hulst. B. en S. zijn inmiddels vrijgelaten maar M. die verdacht wordt van inbraken in weekendhuis jes in Graauw en Nieuw-Na^ men zit nog ingesloten. Tij dens huiszoekingen bij B. en S. werden goederen gevonden die van inbraken afkomstig waren, zoals een platenspeler en grammofoonplaten. Of de nu aangehouden jongelui ook betrokken waren bij de golf van inbraken die de laatste weken in Hulst hebben plaats gevonden kon d,oor de rijkspo litie nog niet worden vastge steld. (Van onze correspondent) GRAAUW In het ge meenschapshuis zal een jaar vergadering van de NCB, af deling Graauw, gehouden wor den op woensdag 31 januari aanstaande, aanvang 18.00 uur. Er heeft onder meer een verkiezing plaats, wegens het periodiek aftreden van het be stuurslid A. Bruggeman, die zich evenwel herkiesbaar stelt. Als sprekers treden op G. Vol leman van de voorlichtings dienst van de CHV en C. Schuurmans van de sociale voorlichtingsdienst van de NCB. 01140-2165 I (1 an een onzer verslaggevers) TERHOLE De voetbal- ™ren'King Terhole in novem ber 1971 opgericht, en sinds september vorig jaar voor het eerst, en met maar liefst vijf "?'s' sPe'en(l in competitie erband, doet het zeker niet slecht. Laat het eerste elftal, va J® de derde klasse A tan de KNVB afd. Zeeland, «an een of meer klassen lager Pelen dan de buurtverenigin gen zoals Graauw en SDO uit amswaarde, de animo is er zeker niet minder om. Ook de inPI")rtfrs laten hun dub niet n de steek, want elke zondag, a's Tchole thuis speelt H„ï t°P „de ozo"terreinen in Hulst gebeurt, duidelijk te ho ren en te zien is. Dit ondanks dat Terhole geen „sterren" in zijn rangen heeft, wat uiteindelijk voorzit ter Tielemans niet zo erg vindt. Tieleman: „Laten we het zo maar houden, al wil dat natuurlijk niet zeggen dat we spelers die bij ons willen ko men voetballen, zouden weige ren .Integendeel, ik geloof dat iedere club er mee gebaat is als er talentvolle spelers bij komen. Uiteindelijk gaat het bij iedere vereniging om de punten. Ondanks dat slaat vooral het eerste elftal van v.v. Terhole in zijn eerste competitie zeker geen slecht figuur. Het staat momenteel op de tweede plaats in' de algemene rangschikking, met 23 punten uit 15 wedstrijden. En dat ook hier de spelers weten hoe doelpunten gemaakt moeten worden, blijkt wel uit de cijfers: 53 voor en 15 te gen. Tieleman: „Ja,-'het gaat ergens boven onze verwachtin gen. We hadden gehoopt op een plaats in de middenmoot. Gehoopt ja, en als we nu de rangschikking bekijken Nog kampioensaspiraties??? Tieleman: „Neen, daar re ken ik niet op". Het is ook niet belangrijk voor ons. We hebben een zeer jeugdige ploeg, en de .nodige ervaring opdoen is voor ons veel be langrijker. De achterstand op leider Clinge 2 bedraagt zeven punten, en de competitie is nog maar net halfweg. Ook het tweede elftal van Terhole doet het niet onaardig evenals het B-juniorenteam en de twee puipillenteams. Tieleman: „Toch staan er weer al heel wat jongens te trappelen van ongeduld. Het is dan ook de bedoeling van het bestuur om de komende competitie nog twee elftallen aan het geheel toe te voegen. Dit wordt dan nog een B-juniorenelftal en een A-juniorenelftal. Voor een kleine vereniging zeker geen kleinigheid, om alles draaien de te houden. Op de eerste plaats staat natuurlijk het hui dige bestuur voor het goed functioneren van v.v. Terhole, maar ook trainer Emiel Saman draagt hierbij zijn steentje toe. Tieleman: „Als bestuur werken we voortreffelijk sa men. En alle problemen, en die hebben we vooral in de beginfase gehad met het veld, worden altijd weer wel opge lost". Ook over trainer Saman heeft Tieleman niets anders dan lof. Tieleman: „Het is enorm wat hij voor de club doet, niets is hem te veel. Saman die momenteel als speler-trai ner fungeert bij de Belgische vereniging Meerdonck, geeft verder al zijn vrije tijd aan de club van zijn woonplaats. Tweemaal per week neemt hij de jongens van Terhole „onder handen", en de resultaten blij ven dan ook niet uit. Niet alleen over de training maar ook over de inzet en de op komst tijdens wedstrijden en trainingen is Tieleman dit te vreden. En dat er inzet was, strijden tegen het derde van bleek zondag nog in de wed- HW'24. Er werd met volle overgave gestreden, en na ne gentig minuten was de stand 30 in het voordeel van Ter hole. Na de wedstrijd vierden de supporters, en vooral de spelers feest, men had het weer voor elkaar gebracht Liep in de beginfase alles niet gesmeerd, (geen terrein) over enkele' maanden al krijgt de v.v. Terhole een complete veldverlichting tot haar be schikking. Momenteel staan er reeds drie lichtmasten met ie der een sterkte van 2000 Watt. die al gebruiksklaar zijn. Dit aantal zal nog eens verdubbeld worden. Toen er nog geen verlichting was trainde Terhole bij v.v. Hontenisse en Vogelwaarde die bereid bleken Terhole de helpende hand te bieden. niet verwacht," zo liet hij we^ ten. Het bedrag van 21.000 gulden is overigens nog niet voldoende om het gat in de begroting dicht te krijgen. Dit tekort beloopt namelijk een bedrag van 37.000 gulden. Dit betekent, dat er de komende maanden toch bezuinigd moet worden. Alleen zullen die be- zuiningingen nu in ieder geval niet zo rigoureus hoeven te zijn", aldus de pastoor, die overigens nog niet weet op welke wijze de parochie orde op financiële zaken zal gaan stellen. Dat is voornamelijk een zaak van het kerkbestuur. On danks de wat sombere ver wachtingen zijn we dik tevre den. Ik hoop eigenlijk, dat het met andere acties ook zo zal vergaan", aldus de pastoor. Aan de actie voor een hogere parochiebij drage hebben onge veer zeventig vrijwilligers meegewerkt. Ze hebben in de wijken de brochures verspreid en later de antwoordkaarten weer gaan ophalen. De reac ties waren overwegend posi tief, maar bleken van wijk tot wijk nogal te variëren. Er wa ren complete straten waar nauwelijks gehoor werd gege ven aan de oproep, maar ook het tegenovergestelde kwam voor. Gisteravond heeft de Willibrordusparochie ook me dewerking verleend aan de in zamelingsacties voor Vietnam. Zowel voor Noord- als Zuid- Vietnam stond de kerkdeur open. Pastoor Verdurmen: „We willen geen onderscheid maken, want daarmee zouden we politiek bedrijven. In de wereldcharitas moet iedereen gelijk zijn". (ADVERTENTIE) Korte Nieuwstraat 21 HULST Tel. 3558 b.g.g. 2209 (Van onze correspondent) GRAAUW Maandag 5 fe bruari zal In het gemeen schapshuls een algemene ver gadering van de EHBO, afde ling Graauw, gehouden wor den. Deze begint om 20.00 uur. Er wordt een verkiezing ge houden van bestuursleden, die periodiek aftreden. H. Thuy, G. Weemaes en mevrouw Mol- ders d'Haens, stellen zich allen herkiesbaar. (ADVERTENTIE) EEN BEGRIP VOOR AL UW AUTOBANDEN Ook voor particulier Tivoliweg 63 Hulst Tel. 01140-2461 Voor u verder gaat vragen informeert eerst naar onze prijzen. Altijd concurrerend. Wemeldinge, Kapelle-Biezelin- ge, Kloetinge, 's-H .Abtsker- ke, 's-Gravenpolder, Hoede- kenskerke, en Baarland Zr. T. Driesprong, Kerk- hoekstraat 24 te 's-Graven- polder, tel. 01103-435. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert Zr. H. Burger te Hansweert, tel. 01130- 1325. APOTHEKEN Goes Zeeuwse Apotheek, tel. 5255. Middelburg Apotheek L. v. d. Boogert, Korte Delft 12, tel. 2789. Terneuzen, Apotheek Ha- mann, tel. 2060. Vlissingen Apotheek J. van de Sande, Badhuisstraat 22- 24, tel. 2066. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dokter F. Loose, Niéuw- straat 53 te Oostburg, tel. 01170-2121. Axel Dokter Kok, tel. 01155-1555. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke Dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJzen- dijke, tel. 01176-366. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Gelder- blom wordt waargenomen door dokter Kiviet te Bors sele, tel. 01105-203. Breskens en Groede Dokter van Endt te Breskens, tel. 01172-1566. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Bom te Cadzand, tel. 01179- 366. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huis artsen J. Geldof, J. Kole en H. Zwartelé wordt tot maandagochtend 08.00 uur waargenomen door dokter S. Wöstmann, Nieuwstraat 18a te Ovezande tel. 01195- 450. Goes Dokter F. van Peer, Oostsingel 132, tel. 5306. Kloosterzande Dokter J. Ter Burg, Groenendijk 52, tel. 01148-377. Tot maandag morgen 08.00 uur. Hulst Dokter J. Niesten, tel. 3373. Middelburg Dokter A. Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 2460 (zaterdag) en dok ter M. Reyerse, Seisweg 29, tel. 3456 (zondag). Reimerswaal Dokter J -de Beij te Hansweert, tel. 01130-1344 voor de dorpen Hansweert, Kruiningen en Yerseke. Dokter A. Con- standse te K rabb e ndij k e, tel. 01134-1444 voor de dor pen Krabbendijke, Oostdijk, Waarde en Rilland-Bath. Sas van Gent Dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A.185 te Westdorpe, tel. 1255. Sluiskil. Philippine en Hoek Dokter Van Haelst, Spoorstrat 46a, te Sluiskil, tel. 01157-444. St.-Jansteen, Clinge en Koe wacht Dokter Melchers, tel. 01146-327. Terneuzen Dokter P. Nijs- ten, Willem de Zwijgerlaan 17, tel. 01150-2324. Vlissingen Dokter A. van Dijk, tel. 3459 (tot zaterdag 24.00 uur en dokter G. de Greef, tel. 2121 (van zater dag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke, 's-H Hendrikskinde ren en Heinkenszand - Dokter A. Vos te Wolphaarts dijk tel. 01198 -231. Zaamslag Dokter C. Ver boom, Axelsestraat 2 te Zaamslag, tel. 01153-377. TANDARTSEN O.-Z.-Vlaanderen Tandarts F. Hamann, Leeuwenlaan 58 te Terneuzen, tel. 01150- 232 Zaterdag van 10.00-10.30 uur en 18.00-18.30 uur, zon dag van 12.00-12.30 uur). W.-Z.-Vlaanderen Tandarts A. wan Goor te Oostburg teL 01170-2077 (zaterdag en zondag van 12.00-12.30 uur). Walcheren Tandarts A. de Koning, Kanaalstraat 91 te O.-Souburg, tel. 01183-1347 (zaterdag van 09.00-10.00 uur, zondag van 11.00-12.00 uur). Z. en N.-Beveland Tand arts A. van Laer, Markt 11 te Kruiningen, tel. 01130- 1443 (zaterdag en zondag van 09.00 - 10.00 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter C. Cysouw te Axel, tel. 01155-1488. N.- en Z.-Beveland Dokter M. Gaakeer te Ovezande, tel. 01195-283. W.-Z.-Vlaanderen Dokter W. Kapsenberg te Sluis, tel. 01178-1225. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis Zr. Heijens te Aardenburg, tel. 01177- 1522. Axel, Koewacht, Zaamslag, Zuiddorpe en Overslag Zr. J. van Exel, Polderstraat 13 te Zaamslag, tel. 01153- 343. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke, en IJzendijke Zr. Burger te Schoondijke, tel. 01173- 367. Ellewoutsdijk e o. Zr. Franca, Werrilaan 15 te 's- Heerenhoek, tel. 01105- 769. Goes Zr. F. Coomans, tel. 7970. Hoek, Sluiskil en Philippine, Zr. Eustella, Jacob Hobein- straat 2 te Philippine, tel. 01159-306, b.g.g. 01157- 451. Hulst en Hontenisse Zr. Colsen, tel. 01140-2368. Krabbendijke, Waarde en Ril land-Bath Zr. S. Ver schoor te Krabbendijke, tel. 01134-1510. Sas van Gent Zr. Van Waes. Schulpenpad 43, tel. 01158-1548, b.g.g 01158- 1567. Terneuzen Zr. A. Leen- houts, v. Steenbergenlaan jij' M['

de Stem | 1973 | | pagina 7