Nederlanders tegen favorieten CLAE SON-VAN DIJK Van Helden kan niet op schema schaatsen Talgeen moeite met Langeweg Andruet-Petit winnaar Rallye Monte Carlo 4% 4è% 5% 5i% 54% 6% 64% 64% 64% 7% dB amro bank Voetbal ït Yonck dreef Wingene PARAPLUIE ALS WAPEN POULIDOR „RIDDER" Cees Krijgh geschorst In ieder geval bij eerste vijf sport A1- I Anker - Aloy 5. 24 Zaterdag 4/ januari lv/u -—uim» Al, Oostburg Al 10: Hontenisse A2 - HVV A3 - Steen DRO-KORFBAL Ondo 1 - Blauw Wit - Tjqba 3. B: Stormvogels 1 - Togo 2 - Swift 3, BKC 1. A: Ondo 2 - Blauw .Lhardiing 1 - Animo Animo 4. A: Atlas 1 - Storm- i IA: Stormvogels Jl |1 seolto Jl Swift i IB: Tjoba Jl n2A: Swift J2 - To- 'imo J2 - Stormvogels n 2B: Swift J3 - t J2, Volhairdiilng Jl - ii 2C: Blauw Wit J3 t, Tjoba J2 - Zaam- nten 3B: Seolto A3 - l5. Top Al - Swift nten 3C: Stormvo- BKC A2, Seolto A4 7. nten 3E: Volharding Diba A5, Togo A5 - A2. a 1B:: Tjoba PI i 2A: Atlas PI - els P2, Top PI ars PI. n 2B: Ammo P3 - Ondo P2 - BKC in 2C: Blauw Wit P2 >ia PI, Tjoba P2 - :n 2D: Tjoba P4 - ars P2. .....na: tie ereklas: St.-Aloy- J Valkenberg-AMJV 2, feam 2 - Phoenix, ngsklas: Big Smash 1 2, St.-Aloysiius 2 - 7 TSB 3. „s: ONA 1 - MZ 1, MZ [no 1, St. Aloy 3 - B. A: MZ 6 - PZEM 1, MZ 4. B: MZ 3 - B. Smash 2 - MZ 5, Zand 2 - C: Effect 1 - Hoop, Aloy 5, Aloy 4 - bas A: MZ 11 - Zand 4, II - Goes 3. as B: MZ 8 - B. Smash ml- Zamd 3. [as C: MZ 9 - Apollo 1, Wilmo 2. _is D: Atac 1 - Effect 2, |3 Effect 4, Sluiskil - las A: Apollo 3 - Goes 13 - Arnemuiden 1, i- Laurens 2. las B: Arnemuiden 2 - JmZ 12 - Goes 5, 4e I: Effect 5 - AKF, RWS p 1, stv 2 - Atac 2. |las D: Excelsior - PZEM 2 - STV 1, Aloy 7 - (6. lelijke junioren: A-klas: MZ 1, Wilno 1 - _r One Up. (as: MZ 2 - The Victory, Wiilno 2, de Palm - ip. klas meisjes: MZ 1 - |an onze correspondent) ]LST In een zeer sterk te internationale cross in telgische Wingene behaal- ?iet Vonck van KKHAV (e senioren in de A-cate- een voortreffelijke zes- _j plaats. In de eerste ron- fit stond er een botsing tus- Vonck en de Belg Herto- I De Belg, die twee kram- 1 in zijn voet kreeg moest Strijd staken. Piet Vonck op de 38e plaats, wist I in de laatste zes ronden voren te werken tot de inde plaats. *e Europese topatleten Ln in deze categorie verte- Voordigd. Na een zes kilo- |r lang lijf aan lijf gevecht IRoelands zijn landgenoot pmans in de laatste dui- J meter achter zich. Pol lis legde beslag op de der- llaats. Rombout van Mara- 1 werd 24e, zijn clubgenoot il ging als dertigste over A.treep. In de B-klasse van (senioren werd de Belg Pit- lds winnaar. Van Laarho en Arnold Schout van SAV gingen respectieve- als 44e en 53e over de Jep. Bij de A-junioren be lde Jo Schout een tweede lts achter de Belg Nuijts. lout had slechts enkele me- achterstand. Lernout van -HAV werd 54ste van de in lal honderd vertrekkers. |j de C-jongens waren er J minder dan 220 deelne- Is. De Gucht, d'Hont en Ins, allen van DKHAV wer- 1 respectievelijk 44ste, 56ste 57ste. Bij de D-jongenS Paelinck als veertiende de streep. Reijns werd r 35ste. 0 Jappie van Dijk: gun stig geloot. GRENOBLE (ANP) Piet Kleine en Jappie van Dijk zullen zaterdagmiddag op de 500 meter van het toernooi om het Europese kampioenschap hardrijden op de schaats voor heren uitko men tegen de kanshebbers Sten Stensen en Goeran Claeson. Op de 5000 meter rijdt Van Dijk tegen Sten sen. De loting, die vrijdagavond werd verricht, had het vol gende resultaat. 500 METER: le rit: Johans son (Zwe) - Lake (GB); 2e rit: Zawadzki (Pol) Vea (Noor); 3e rit: Krienbuel (Zwi) - Tourne (Fr); 4e rit: Toniolli (It) - Tsigankov (SU); 5e rit: Stensen (Noor) - Kleine (Ned.); 6e rit: Kui pers (Ned) - Wunderlich (O Did); 7e rit: Kraus (W Did) - Kouprianioff (Fr); 8e rit: Van Dijk (Ned) - Claeson (Zwe); 9e rit: Eieher (W Did) - Ivanov (SU); 10e rit: Birk (Zwi) - Van Helden (Ned); lie rit: Glober (It) - Bollerud (Noor); 12e rit: Ha gen (Noor) - Liebchen (Pol); 13e rit: Andersen (Noor) - Derksen (Ned.); 14e rit: Fransson (Zwe) - Tsje- koeljajev (SU). DE LOTING VAN DE 5000 METER: le rit: Vea - Tourne; 2e rit: Lake - Liebchen; 3e rit: To- niolli - Krienbuehl; 4e rit: Wunderlich - Kleine; 5e rit: Stensen - Van Dijk; 6e rit: Claeson - Ivanov; 7e rit Kraus - Kouprianoff; 8e rit: Zwadski - Kuipers; 9e rit: Bollerud - Tsigankov; 10 rit: Birk - Gloder; 11e rit: Fransson - Hagen; 12e rit: Van Helden - Tsjekoeljajev; 13e rit: Andersen - Eicher; 14e ritJohansson - Derksen. ksen. Tsjekoeljajev vervangt La- vroesjkin, die griep heeft. De Brit Marshall heeft zich teruggetrokken. 9 Claeson Ï00 meter. is de tegenstander van Jappie van Dijk op de (Van onze speciale verslaggever) GRENOBLE „Ik reken nergens op, maar het zou me niet verbazen als het me lukt." Niet zonder zelfvertrouwen geeft Hans van Helden dit antwoord op de vraag of h(j net als afgelopen weekeinde in Davos, bij de Europese kampioenschappen zaterdag en zondag in Grenoble zich weer bij de eerste drie zal weten te scharen. „Stensen en Claesson zijn natuurlijk favoriet. Daar achter komt een hele ris namen van Nederlanders en Russen, Daar zit ik ook bij. Als het niet tegen zit, moet ik me in ieder geval bij de eerste vijf kunnen rijden." 9 Hans van Helden: „Als het niet tegenzit moet ik bij de eerste vijf kunnen komen." Tot voor de uittocht van Sc/ienk, waarna Pfrommer (iem en Jan Derksen voor de kernploeg uitkoos, was Hans van Helden (24) een zo goed als onbekende rijder geweest. De enige keer dat hij in die tijd de publiciteit haalde, was ook nog op een enigszins ne gatieve manier. Twee jaar ge leden bij het Nederlands kam pioenschap in Amsterdam na melijk was hij betrokken bij een incident met Jappie van I Dijk, waarbij hij als schuldige werd gebrandmerkt en uit de strijd genomen. Van Helden blijkt het niet te waarderen j aan deze gebeurtenis te wor den herinnerd. „Daar zeg ik geen woord meer over. Mis schien was ik toen fout, mis schien Jappie. Maar voor mij 1 is het voorbij. Tegenwoordig kan ik het met Jappie goed vinden en ook daarom wil ik I er niets meer over zeggen". Van Helden wil niet achter- I rom kijken, alleen vooruit. De I schaatssport betekent veel, zo [niet alles voor hem. Drie jaar 1 geleden verliet hij zijn geboortedorp Almkerk om in [Friesland te gaan werken aan [de opgave die hij zichzelf had [gesteld: een grote te worden l°P het witte ovaal. Voor die [tijd had hij in zijn onderhoud J? voorzien door het verkopen van wielerpetjes en ander supportersmateriaal, op iedere koers in het Brabantse land was hij te vinden om zo zijn kostje te verdienen. Toen hij het besluit nam om naar Heerenveen af te reizen, kwam daarmee deze brood winning te vervallen. Van Helden verklaart het waarom; „In Friesland zijn ze niet zo happig op petjes en vlagge tjes". Vandaar dat hij deze handel opdoekte en het kel nersjasje aantrok. Om maar zo dicht mogelijk bij de Thialf- baan te zijn, nam hij zijn in trek in een woonwagen vlak daarbij, een woongelegenheid die hij inmiddels verruilde voor een huis in het centrum van Heerenveen. Al zijn vrije tijd stopte hij in de schaats sport. Aanvankelijk met weinig succes. Bij de Nederlandse kampioenschappen plaatse hij zich voor dit seizoen nooit bij de eerste twaalf. Maar Van Helden, de harde, de zichzelf nooit sparende Brabantse Fries gaf de moed niet op. Groot was uiteraard zijn vreugde toen Leen Pfrommer hem voor de kernploeg uitno digde. Van Helden: „Dit was mijn eerste grote kans. Tot nu toe had ik eigenlijk alleen maar pech gehad. Tijdens de training en de trainingskam pen merkte ik eigenlijk pas hoe belangrijk goede begelei ding is". Men kent de feiten verder: Van Helden reed een voortref felijk Nederlands kampioen schap, dat hij als derde beëin digde, na drie afstanden zelfs de leiding te hebben ge had. Vervolgens kwam hij uit stekend voor de dag tijdens een kleine meerkamp in Da- vos, vorig week, waarbij hij ten overstaan van de overge bleven kanonnen Sten Stensen en Göran Claesson de 1500 en 3000 meter won en zich in de eindrangschikking tussen deze twee favorieten voor het Europese kampioenschap drong. Tijdens die wedstrijd boekte hij opvallende vooruit gang op enkele nummers. Zo legde hij de vijf kilometer met 7.30, 14.5 seconden sneller af dan hij eerder ooit had gedaan, terwijl hij de 1500 meter overbrugde in 2.01.8 bijna drie seconden sneller dan de 2.04.7 die hij tot dan op zijn naam had. Van Helden over deze 1500 meter in Da- vos: „Ik kan niet eens zeggen dat de tijd me meeviel. Ik was namelijk weggegaan op een schema van net onder de twee minuten. Ik denk dat het aan het ijs lag, want het was niet in optimale conditie". Er valt dus veel goeds te vertellen over Hans van Hel den, maar niettemin constateert Leen Pfrommer toch nog wel de nodige onvolkomenheden. Belangrijkste: „Hans van Hel den kan niet op schema rij den". Iets wat bijvoorbeeld bleek in zijn race op de drie kilometer in Davos, toen hij eerst met rondjes van 32 het record van Ard Schenk (4.08.3) bedreigde, maar later zonder enige overgang naar rondjes van 35 en een totaal- tijd van 4.15.7 afzakte. Pfrom mer: „Iets wat hij helemaal nog moet Ieren is zijn race goed opvouwen". Een ander zwak punt van Van Helden is zijn tien kilometer, op welke afstand zijn persoonlijk record ligt op 16.20.2. Het is deze tamelijk zwakke tijd die Leen Pfrommer tot de overtuiging brengt, dat Van Helden bij dit kampioenschap waarschijnlijk niet op het erepodium zal ver schijnen tijdens de slothuldi- ging. Pfrommer: „Hij is na tuurlijk wel veel vooruitge gaan, maar ik geloof omdat juist een 10.000 meter vraagt om een evenwichtig opge bouwd geheel, dat een plaats bij de eerste drie voor hem onbereikbaar zal zijn". Voor Van Helden zelf is er niets aan de hand als Pfrom- mers voorspelling uitkomt. Laat hij laconiek weten: „Al les wat ik in dit seizoen aan resultaten behaal bij d,e grote toernooien is meegenomen. Ik heb mezelf namelijk een sei zoen gegeven om te wennen tussen al die topjongens. Vol gend jaar ben ik pas echt aan de beurt". Hoewel hij toegeeft, dat er in de komende tijd nog veel kan veranderen in dat opzicht, zegt Van Helden op dit mo ment niets te voelen voor een Drofcontract. „Ik geloof niet dat ik daar de goede instelling voor heb. Bovendien, zo Iaat hij weten, heeft hij andere toekomstplannen. Van Helden: „Ik wil straks graag een ma nege gaan runnen. Een mane ge speciaal voor kinderen. Dat is iets waar ik zelfs de schaatssport voor zou laten lo pen"'. (Van onze sportredactie) WIJK AAN ZEE Het on vermijdelijke is gebeurd. Tal heeft de leiding genomen in het Hoogovenschaaktoernooi. De Rus versloeg onze landge noot Langeweg vrij moeite loos. Balasjow verspeelde een halve punt aan Ljubojevic. Zuidema en Ree speelden ge lijk, waardoor vooral Zuidema de hoop om hoog te eindigen, heeft moeten opgeven. GROOTMEESTERGROEP 9e RONDE: Zuidema - Ree ¥2 Plannine - Hartoch 10, Ba lashow - Ljubojevic ¥2V2, Szaibo - Hort afgebr., Ribli - (Van onze sportredactie) HEERLEN. Mevrouw Statucki uit Heerlen meende enkele weken geleden haar voetballen de neefje Math Braken bij te moeten staan in zijn strijd tegen een hard spelende voetbaltegen. stander. Zij vloog het terrein op en sloeg de „boosdoener" met de pa raplu rond de oren, waarna hij van het veld moest worden gedragen. Mevrouw Statucki mag nu tot I juli 1974 niet meer op het terrein van de Heerlense voetbalver eniging RKSNE komen. (Van onze sportredactie) Raymond Poulidor, die al in het bezit was van het kruis van Nationale Verdiensten, is nu opgenomen ln het selecte gezelschap der Ridders van het Legioen van Eer. De popu lariteit van „Poupou" die on der zijn landgenoten toch al grenzeloos groot was, zal hier door nog verhevigd worden. De 36-jarige Poulidor be schouwt het komende wieler- selzoen waarschijnlijk als zijn laatste. ROTTERDAM Sparta heeft via Rinus Michels een uitnodiging ontvangen een tweetal oef enwedstrij den te spelen tegen FC Barcelona. De eerste ontmoeting is vastge steld op zondag 18 februari Sparta reiat dan naar Spanje. Woensdagavond 15 augustus ontvangen de Spartanen de ploeg van Barcelona. De nieu we lichtinstallatie op Spangen zal dan in gebruik worden ge nomen. DEN BOSCH De eredi visievoetbalclub FC Den Bosch moet op zoek naar een nieuwe voorzitter. Eppo van Lanschot, de huidige voorzitter, heeft aangekondigd zijn functie neer te leggen wegens het bereiken van de 65-jarlge leeftijd. Ook zal hij uit het bestuur treden van de KNWU en de KNAC. MONTE CARLO (RTR) De Fransen Jean Claude An- druet en zijn blonde co-equi- piere Michèle Petit hebben vrijdagochtend gezegevierd in een van de meest dramatische finishes, die de rallye Monte Carlo de laatste jaren heeft gekend. De sterrit werd he slist in de slotproef (670 km) in de bergen achter Monte Carlo. Hierin toonden de Fran se Alpine Renauits zich opper machtigst. Net als in '71 eisten zij de eerste drie plaatsen voor zicb op. Andruet-Petit weird gevolgd door Andersson-Todt Zwe- Fra.) en Micholas-Vial (Fra.). De vierde plaats was voor het Fins-Britse duo Hannu Mikkola en Jim Porter in een Ford Escort RS. Ook de vijfde en ziesde plaiats waren voor Alpines, met de equipes Piot- Marnat (Fra.) en Thérier-Cal- lewaert (Fra,.). De gehele nacht door heeft Jean Claude Andruet een ver bitterd gevecht geleverd met °ve Andersson. Halverwege verloor Andruet de leiding door een lekke band, maar kon zich herstellen toén An dersson op zijn beurt, na een botsing met een vangrail, twee kapotte banden kreeg. Toen Andruet en Andersson aain het laatste traject begonnen, had de eerste een voorsprong vain slechts veertien seconden, Ove Andersson. winnaar in 1971, sleurde zijn wagen over de laatste levensgevaarlijke weg getjes van de Madona-pas in een ogenschijnlijk niet te ver beteren tijd- Maar Andruet, de Europese rallykaanpioen in 1970, die al zo vaak door pech van een grote overwinning was afgehouden, verkeerde in blakende vorm. Hij reed twaalf seconden sneller dan Andersson. „Ik 'heb Jean Clau de nog nooit zo ziein aanval len", vertelde de kleine Mi chèle Petit na afloop. ,Ik weeet niet of hij het aan koppigheid of aan geluk dankte, maar hij qas briljant". Micihèle Petiti is de eerste vrouw sinds 1926 die deel uit maakte van 'n winnend team. Haar voorgangster was mevr. V. A. Bruce, die met haar echtgenoot zegeviered in een AC. Voor aanvang van de slot proef leken de Ford Escorts van de Finnen Mikkola en Maïtinen nog een kansje te hebben tegen de Alpines. „Maiair ze waren veel te snel, We hadden geen schijn van kans", aldus Jdlm Porter, co- equopier van Mikkola. Het laatste gedeelte van de ze 42e Rallye Monte Carlo is ongestoord verlopen. De 144 boze deelnemers, die in de derde klassementsproef van het gemeenschappelijk traject uit de strijd waren genomen, hielden zich aan hun woord en deden geen poiging om de goe de gang van zaken te versto ren. De organisatie had hen tevreden gesteld door hen gra tis deelneming voor volgend jaar toe te zeggen. De uitslag van de 42e Rallye vain Monte Carlo: 1 Jean Clau de Andruet - Michèle Petit (Fra) - Alpine Renault 342 min. 4 sec- 2 Ove Andersson - Jean Todt (Zwe-Fra.) - Alpi ne Renault 342.30. 3 Jean- Pierre Nicolas—Guy Vila! (Fra.) - Alpini Renault 343.39. 4 Hannu Mikkola -Jim Porter (Fin-GB) - Ford Escort 344.26, 5 Francois Pilot-Louis Marraat (Fra) - Alpine Renault 345.12. 6 Jean Luc Thèrier-Marcel Calilewaert (Fra)- Alpine Re nault 346.01. 7 Raf Aeie Pinto- Amialdo Bernacohini (Ita) - Fjat 124. 352.15. Harry Kall- strönd Claves Bilstraam (zwe) - Sancia Fulvia, 352.15, 9 Tony Fall-Mike Wood - Datsun 240Z 354-43. 10 Bernard Damndehe- Alaih Mahe (Fra) - Alpine Renault 357.44. Cassius Clay, oftewel Moha- med Ali, heeft donderdag verklaard dat hij Budini Brown voor onbepaalde tijd heeft geschorst. Brown, die tien jaar lang Clay's adviseur is geweest, zou zonder toe stemming van de oud-wereld kampioen naar Foreman zijn toegestapt om een nieuw „ge vecht van de eeuw" te be werkstelligen- „De houding van Budini is vernederend voor mij", aldus Clay. „Het wekt de indruk dat Foreman iets geweldigs zou zijn, terwijl hij in feite alleen maar een amateur is, die een afgetakel de Frazier de genadeslag heeft gegeven". Andersson afgebr., Enklaar - Washoekow 01, Tal - Lange- we» 10 Donner - Najdorf V2-V2. UIT DE 8E RONDE: Lange weg - Enklaar afgebr. STAND NA 9 RONDEN: 1 Tal 6, 2-3 Wasjoekow, Balasjow 51/2, 4-5 Andersson, Hort 5 pl I afgebr., 6 Ljubojevic 5, 7 Szabo 4 '/2pl 1 afgebr., 8-10 Zuidema, Planinc, Najdorf 4'/2, II Ribli 4pl 1 afgebr., 12 Ree 4, 13 Enklaar 3'/2 pl 1 afgebr., 14 Langeweg 2 ¥2 pl. 1 afgebr., 15-16 Hartoch, Donner 2. MEESTERGROEP 9E RODE: Kushnir - Reicher ¥2 Hecht - Gerusel 0—1, V. d. Weide - Kurajica 01, Sax - Adorjan ¥2¥2, Ghitescu - Antunac 10, Nijdam - Por- tisoh V2—V2, V. Scheltinga - Quinteros afgebr., Bednarski - Markland ¥2¥2- UIT DE 8e RONDE: Wettstein - Hecht 01. STAND NA 9 RONDEN: 1 Ghitescu 7, 2-3 Hecht, Portisch 5¥z, 4 Quinteros 5 pl 1 afgebr., 5-7 Kurajica, Gerusel, Sax 5, 8 V. Saheltinga 4% pl 1 afgebr., 9-11 Antunac, Adorjan, Rei cher 414, 1 2 Bednarski 4, 13 Kushnir V/2, 14 V. d. Weide 3, 15 Markland 21/2, 16 Nijdam 2. DAMES ZONETOERNOOI 9e RONDE: Kattinger - Zivkovic afgebr., O 'Siochru - Radzi- kowska 01, Timmer - Ferrer afgebr. Jovanic - Borisova 1 0, Polihroniade - Merlini 10, Laakmann - Vreeken 10, Pi- hajïic - Wettstein afgebr., Teo- dorescu - Hartston afgebroken, Ivanka -Wasnetsky 10. TJI TDE 8E RONDE: Wett tein - Laakman, afgebr. Vreeken - Polihroniade afgebr. STAND NA 9 RONDEN: 1-2 Borislava Borisova, Kaïtja Jo- vanovic V/2, 3 Elisabeth Polih roniade 6 pl 1 afgebr., 4 Maria Ivanka 6, 5-6 Jane Hartston, Ljubica Zivkovic 5'/2 pl 1 af gebr., 7 Kristina Radzikowska 5%, 8 Corry Vreeken 4'/2 pl. 1 afgebr., 9 Pepita Ferrer 4 pl 1 afger., 10 Ursula Wasnetsky 4, 11-13, Rie Timmer, Anne Laakmann, Maria Teodorescu 3 ¥2 pl 1 afgebr., 14 Milunka Merlini 3, 15 Amalia Pihaflic V/2 pl 1 afgebr., 1 Inge Kat tinger 2 pl 1 afgebr., 17 Carla Wettstein 1% pl., 2 afgebr., 18 Doran O Siochru l'/2. DEN HAAG (ANP). Cees Krijgh van PSV is door de tuchtcommissie betaald voet bal van de KNVB geschorst voor een bindende wedstrijd en heeft een boete gekregen van 250 gulden. Dit, omdat hij in de wedstrijd NAC - PSV van afgelopen zondag een trappende beweging maakte naar Quaars, terwijl hij de bal niet binnen speelbereik had. Jo Bonfrère, die tijdens FC Den Haag - MVV opzettelijk tegen een Hagenaar was aan gelopen terwijl het spel dood was, werd gestraft met een voorwaardelijke schorsing en een geldboete van f 150. Z126 (ADVERTENTIES) Am it) verhoogt de spaartarieven: nu tot 7%. rente op een Amro Spaarboekje of op een Amro Spaarrekening (ongewijzigd). rente op een Amro Spaarrekening met een opzegtermijn van 3 maanden (was 4%%). Eerste inleg tenminste: 100,-. M.i.v. 1-2-1973. rente op een Amro Spaarrekening met een 0 pzegtermiin van 6 maanden (was 4'/2%). Eerste inleg tenminste: f 100,-. M.i.v. 1-2-1973. rente op een Amro Spaar-Plus-Rekening* (was 5%). Retourrente 1% (ongewijzigd). Eerste inleg tenminste: 100,-. M.i.v. 1-2-1973. rente op een Amro Spaarrekening met een opzegtermijn van 1 jaar (was 5%). Eerste inleg tenminste: 100,-. M.i.v. 1-2-1973. rente op een Amro Zilvervloot Rekening voor 15-t/m 20-jarigen (was 5%). Extra - premie: 10% over het gespaarde bedrag plus de bankrente. M.i.v. 1-2-1973. rente op een Amro Spaarrekening met een vaste looptijd van 2 jaar (was 6%). Eerste inleg tenminste: 100,-. Voor alle stortingen vanaf 1-2-1973. rente op een Amro Spaarrekening met een vaste looptijd van 3 jaar (was 6%%). Eerste inleg tenminste: 100,-. Vooralle stortingen vanaf 1-2-1973. rente op een Amro Spaarrekening met een vaste looptijd van 4 jaar (was 614%). Eerste inleg tenminste: 100,-. Voor alle stortingen vanaf 1-2-1973. rente op een Amro Spaarrekening met een vaste looptijd van 5 jaar (was 6'/2%). Eerste inleg tenminste: 100,-. Voor alle stortingen vanaf 1-2-1973. De Spaar-Plus-Rekening: een nieuwe spaarvorm speciaal voor de trouwe spaarder, die graag een hogere rente ontvangt, maar toch direct over zijn geld wil beschikken. I H f O

de Stem | 1973 | | pagina 25