Statenleden horen gemeenten over Baal hoek KOPLOPER VERSPEELT WEER PUNT BOER NIETi GROTE SMEER POETS OOSTBURG DREIGT VVV TE VERLATEN FELLE BRAND LEGT LOODS IN DE AS Nog geen beeld van actie voor hogere paroehiehijdrage NCB: Bedrijfsvolleybal Voorlichtingsavond oudervereniging „Hava Naguila" naar Luxemburg Tweede klasse KOEWACHT Oecumenische dienst in Stoppeldijk Tijdelijk geen halte in Groenendijk en Hengstdijk Uitslagen schieting in Koewacht Aanrijding in Kloosterzande HULST Kaartverkoop „Groot Vossenbal" Van firma Weemaes IN WILLIBRORDUSPAROCHIE IN HULST Aardenburgse raad bijeen Hulst DE GROOTSTE dkoopste bontzaak van md houdt een werke- idicale algehele oprai- Dulzenden korte en lan- tmantels. bonthoeden en gaan weg met onge- e kortingen van 20 tot jaar waarborggarantie. zeer soepele kredietser- 'Ae de etalages voor de ï-weggeet'-kolderprij - Nu of nooit! Dit kan De Bontkoning. Hoog- aat 3 (straat schuin t.o. te Eindhoven-C. Tel. DO. Vrijdagavond tot 9 jpend. Als extra ook met itverkoop reisgeld (ook auto) bij koop terug, ook woont. Dus gratis )TE GEVELKACHELS k.cal f 850,—. 9500 k.cal. verkoop onder garantie, cema Nieuwstr, 2. Ove- tel. 01195-328. UW VOORDEEL loutseweg 21, Teterin- DINGBEDRIJF JOSé 518-1236. Van eigen ate- iar gebruiker. Leder en kleding, rokken v.a pnderjasjes safari vanaf kinderpakjes vanaf f 25. jacks gevoerd f 100, jacks gevoerd f 145, da_ safari jas gevoerd v.a. deren safari v.a. f 180, v.a. f 10, riemen f 5. Ie aanbieding: suède i f 25. Ook bieden wij u s met kleine foutjes of en ook naar maat. gavond tot 9.00 uur geo- top gevraagd TEN TA- n een ex- >nze pape- Woensdag 24 januari 1973 en motoren N GS Break Club t.k., 30.000 km. Van Dedem- 38a, B. op Zoom, 01610- TAUNUS 12 M b.j. 1964 s militaire dienst t.k. Nierstraat 47, Bergen op huisdieren bassets (hush-puppies) ise doggen, chow-chows, spaniels, herders, malthe- bastaardhondjes. Alles f'amila, 013-435122. en. Mo ei. 497. huizen ALFVRIJSTAANDE igen met rijkspremie, ile verwarming, garage- ïg, vier slaapkamers, roy- vinen, gunstige ligging te aan de Omgang, te i aan de Lindestraat. op aanvr. van Opstal o.g. Burg. Stulemeijer- 16 te Bergen op Zoom, 640-37456. RIJKSPREMIE f 16.500, koopsom incl. v.a. 62.900. Lasten bruto i 190, bij eigen geld van 6.500. Bij aankoop van woning met vjer kamers en z. vorm woon- r te Huijbergen, Montgo- straat. Porsp. op aanvr. Opstal mak. i.o.g. Burg. meijerlaan 16 te Bergen om. tel. 01640-37456. BREDA ïielaan beneden- en bo- oning ged. olie c.v. 16 rs ged., direct te aanvaar- 97.500k.k. d. BERG EN CO. 1NBM, Bred. Beursmak. Ginnekenstr. 43, Breda, -24421. tantie diversen r t.k. met wagentje en notor, te bevr. W. Ko- Tulpstraat 25, St.-Wille- VVAN 4 pers. f 500,- Tel. -33784 b.g.g. 47008. Stand- s Renesse. ik eens EXTRA ame met een KLEINTJE -f helpt I >neel gevraagd de aanzienlijke porte- le van Werken vraagt To- V. Breda ISOLATIE- PLAATWERKERS Dzetters. Voor inlichtingen, egemstraat 2, Breda. Tel. -72441 of 01641-2637. HET IS GEZELLIG onze elektro-montageafde- en ujdens het werk is er muziek. Er werken dan veel meisjes bij ons. En plezier. Maar niet alleen om: 's middags vröeg (halfvijf) is ook heel Bel of schrijf eens naar afdeling Personeelszaken, ontvang je alle gewenste matie. Fokker-VFW B.V., jf Avio-Fokker, Aviolan- n 31, Woensdrecht tel. -2450 geldleningen AR ).- tot 1 'eregeld. Geen Kwijt- n 12 tot kantoor 6b Rot- 4386 en weekends huwelijken i- IION d van Toe- huwelijks- adm. Post- 08380-14192. jen 53, tel. diversen iRANDERING ATELIER dam-s en heren, ook bont leren kleding. Christiaan mens Meister Diplom eldort' Terheijden. Nas iraat 26, tel, 01693-2079 (Van onze correspondent) HULST Het wordt blijk baar een gewoonte dat de top- teams in de lieren eerste klas se van de bedrijfsvolleybal- competitie in Hulst, beurte lings punten verspelen. Waren het vorige keer Lybeert-Ver- straeten en Clitex Sport 1 die een nederlaag moesten incas seren, thans was het Luctor PMC 1 dat zijn meerdere moest erkennen in Watneys. Laatstgenoemd team is dank zij zijn uitstekende resultaten tijdens de voorbije weken sterk naar voor gekomen en staat nu op de tweede plaats met slechts twee punten ach terstand op Lybeert-Verstrae- ten. Een en ander brengt met zich mee dat het een uiterst spannende competitie wordt waarbij nog vier teams be trokken zijn in de titelstrijd. De 0—3 overwinning van CVC op Ambulo 2 was volko men verdiend, maar in de bei de eerste sets was er tussen beide teams weinig krachts verschil. De setstanden waren 13—15, 1215, 515. Hoewel Ambulo 1 niet meer het ge vreesde team is van voorgaan de jaren, mag de 21 neder laag tegen Voorwaarts 1 toch ais een verrassing worden be stempeld. Misschien geeft deze onverwachte zege de Axelaars nieuwe moed voor het verdere competitieverloop. Watneys domineerde praktisch heel de wedstrijd tegen Luctor PMC 1 dat zijn tegenstander nooit heeft kunnen bedreigen en enigszins teleurstellend acteer de. Op de 3—1 uitslag viel dan I n'e's aan merken al I hadden de toeschouwers waar- I scmjnlijk een meer spannend I verloop verwacht. De setstan- I den waren 15—12 15—8 15—3 I 13. Luctor PMC 1 duikelde I °or dit verlies naar de vierde I £laats op de ranglijst, maar I het puntenverschil tussen de I bovpnste vier teams is slechts 1 gering. J Heel wat meer spanning was er bij de ontmoeting Bol bport tegen Clitex Sport 1, I ti.e ^eams die misschien I technisch geen hoge toppen J scheerden maar wel met I enorm enthousiasme voor de 1 Ptmten streden. Tot het einde I toe bleef onzeker wie winnaar zou worden en het waren uit eindelijk de Clingenaren die oen nipte maar kostbare 1—2 zege in de wacht sleepten. De J setstanden waren 8—15 15—11 15. Luctor PMC 2 deed het uit stekend tegen het geduchte Jansemus dat met 1—3 door do combinatie werd verslagen. Minder goed verging het hun I m hun tweede wedstrijd tegen clubgenoot Luctor PMC 3. Laatstgenoemd team won na oen spannende wedstrijd on verwacht maar verdiend met 1—3. Hoe weinig kansen beide te ams elkaar toegaven bleek uit de setstanden 1416, 1315, 155, 68. Zoals die 04 uit slag reeds doet veronderstellen had Voorwaarts 2 weinig moeite met een zwak GVC. Het Graauwse team is tot veel beter in staat dan het nu liet zien en is zijn supporters ze ker een revanche verschul digd. Koploper KPJ 2 werd twee punten rijker na een normale 31 overwinning op Ambulo 3. WC tenslotte had weinig last met hekkesluiter Clitex Sport 2 en zegevierde met 40. (Van onze correspondent) KOEWACHT De r.-k. ou dervereniging uit Koewacht organiseert donderdagavond om 20.00 uur voor de ouders van de leerlingen van de vijf de en zesde klas in de ge meenschapsruimte van de ba sisschool een voorlichtingsa vond, waarop aandacht be steed zal worden aan het voortgezette onderwijs. Alle vragen van ouders zul len worden beantwoord door een forum .bestaande uit rec tor P. Boeren van de Janseni- usseholengemeenschap, broe der Liberatus, directeur van de St.-Clemens-mavo, P. de Schrijver, directeur van de St.-Jozef-mavo, zr. Veridiana, directrice van de St.-Martha huishoudschool, J. v.d. Maas akker, directeur van de lts en G. Maas, directeur van de le vensschool in Hulst. Ook ou ders, die niet van plan zijn om hun kinderen naar een school in Hulst te sturen kunnen voor de nodige informatie in Koewacht terecht. Overigens is de avond niet bedoeld om de kinderen al voor een be paalde school op te geven. (Van onze correspondent) STOPPELDIJK In de pa rochiekerk van Stoppeldijk heeft een oecumenische eu charistieviering plaats gehad, die gecelebreerd werd door pastoor Bakx. Ds. De Neeling uit Kloosterzande hield de le zing. (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE De commissie voor de ruimtelijke ordening van de provinciale staten heeft zich gistermiddag in Klooster zande uitvoerig laten informeren over het standpunt van de gemeentes Hulst en Hontenisse inzake de nota Ossenisse-Baai- hoek. Aanstaande vrijdag zal daarover in de vergadering van de provinciale staten uitvoerig worden gedebatteerd. Vertegenwoordigers van de beide gemeenten hebben giste ren nog eens de gelegenhid gehad, de commissie uitvoerig te vertellen, wat er in oost- Zeeuwsch-Vlaanderen zo al gedacht wordt 'over die indus trialisatie-mogelijkheden. In de commissie voor de ruimte lijke ordening ziljn alle frac ties vertegenwoordigd, zodat de b. en w's vain Hulst en Hontendlsse in goed gezelschap verkeerden. Hoe de verhou dingen hinmen de fracties lig gen ten aanzien van de keuze „Baalhoek", „Ossenisse" wilde ondervoorzitter Balkenende van de commissie gisteren niet kwijt- Wel vertelde hij, dat het gesprek nuttig was gebleken en bijzonder verhelderend had gewerkt, omdat een aantal ar gumenten toegelicht konden worden. Zoals bekend zijn zo wel Hulst als Hontenisse ge porteerd voor industrie bij Baalhoek. Volgens wethouder J. Stolte heeft men zich bij die keuze laten leiden door het belang van de streek en niet dat van de afzonderlijke gemeenten. Ook dit is gisteren tijdens het gesprek met de commissieleden duidelijk naar voren gebracht. Op planologisch gebied zijn er gisteren volgens de heer Balkenende argumenten naar voren gebracht, waarmee bin nen de f raatdies duidelijk reke ning gehouden zal worden. „Het is een zeer goede zaak geweest, dat de commissie op deze miamiier kenniis heeft kun nen nemen van de meningen, die in de streek leven". Het rapport Baailhoek-Osseni'sse is door burgemeester mr. M. So- mers van Hontenisse betiteld als een „goed rapport" en ook wethouder Stolte van Hulst bevestigde nog eens, dat ook hij de onclusies onderschriijft Volgens de heer Balkenende zijn er verschillende staten fracties die het wel eens zijn ten aanzien van bepaalde ge meenten. „Maar er zijn er ook die nog twijfelen", aldus zijn commentaar. In afwachting van de vergadering van ko mende vrijdag wilde hij niet verder ingaan op de zaken Niieuwe gezichtspunten zijn eT tijdens het gesprek van dins dag niet naar voren gekomen, aldus het commentaar achte raf. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE De weg van Stoppeldijk naar Kloosterzande is afgesloten voor het verkeer in verband met een grondige reconstructie van deze route. Daardoor heeft ook de Zeeuwsch-Vlaamse Tramwegmaatschappij (ZVTM) wijziging moeten brengen in de dienstrege ling. In verband met de wegver- betering kan de bestaande route van deze dienst met in gang van vandaag niet ge handhaafd worden. De halten Hengstdijk en Groenendijk moeten tijdelijk komen te ver vallen. Getracht zal worden de bestaande dienst te handhaven via de Zuidweg en de rijks weg. Tussen de halten Stop peldijk en Kloosterzande-dorp wordt niet gestopt. Mocht blij ken, dat door het rijden over deze omweg de dienstregeling niet kan worden aangehouden, c.q. de bootaansluiting in Perkpolder niet kan worden gehaald, dan zullen verder gaande maatregelen worden getroffen, aldus een medede ling van de ZVTM. (Van onze correspondent) STOPPELDIJK Op uitno diging zal de volksdansgroep „Hava Naguila" in de eerste week van de bouwvakvakantie optreden in Luxemburg. Daar zullen diverse nationale en in ternationale dansen worden uitgevoerd. (Van een onzer verslaggevers) OSSENISSE De afdeling Ossenisse van de NCB heeft in een brief aan het hoofdbe stuur haar ongenoegen geuit over het feit, dat de landbouw steeds meer wordt aangemerkt als een van de grootste milieu vervuilers- De afdeling is van mening, dat deze voorstelling niet helemaal overeen komt met de werkelijkheid. De brief is maandag behan deld in het hoofdbestuur van de NCB, dat tot dezelfde con clusie dis gekomen. De boeren bond wil binnenkort met har de cijfers op tafel komen o-m te bewijzen, dat alle be schuldigingen op dit punt aan de landbouw onjuist zijn. Die mening is ook hoofdbestuurs lid F. de Waal uit Graauw toegedaan. „In de puibiioiteitsmedlila zie je steeds meer, dat de land bouw als enige en voornaam ste vervuiler van het polder- wat. wordt aangewezen, ter wijl er in feilte de afgelopen twintig jaar op dat gebied niets is veranderd. Er worden wel steeds meer chemische bestrdjdingsmiiddielen gebruikt, maar daarvan is niet komen vast te staan, dat ze een nade lige werking hdbben op het polderwiater. Kijk maar eens naar de Graauwse Kreek. Alle vis, die daar in mooi'lijkhed-en komt verzamelt rich op de plaatsen, waar poldersloten in het water uitkomen", aldus de heer De Waal. Hij is het met de Ossenisser afdeling eens, dat een en an der uit het verband wordt ge rukt. „Ik wil daar niemand de schuld van geven, maar wij willen natuurlijk ook niet de schuld krijgen van dingen, waar we niets mee van doen hebben". (Van onze correspondent) KOEWACHT. Aan de za terdag gehouden schieting in café Willem Teil bij P. v.d. Steen in Koewacht-Belgic, hebben 39 schutters deelgeno men. De hoge vogel werd ge schoten door Th. van Vlier- berghe uit Koewacht. De eer ste rijvogel was voor V. de Schepper uit Moerbeke in Bel gië en de tweede zijvogel werd geschoten door R. Clap- dorp uit Koewacht. Aug. de Waele uit Koewacht schoot de meeste kleine vogels, vier stuks. Aan de zondagsehieting bij J. de Guchteneire, waaraan 64 schutters deelnamen, was V. de Schepper uit Moerbeke de beste schutter. Hij sleepte hoogvogel en zijvogel in de wacht. De andere zij vogel was voor Jo Hensen uit Axel. De meeste kleine vogels, vier stuks, werden geschoten door Karei Hensen, eveneens uit Axel. Aan de rouwschieting op maandag 22 januari in café De Sportvrienden bij J. de Guch teneire werd door 67 schutters deelgenomen. De hoge vogel ging naar Jac Martens, beide zijvogels werden geschoten door C. de Schepper en P. de Bock en de meeste kleine vo gels waren voor P. de Bock en C. de Schepper. Alle prijswin naars zijn afkomstig uit Koe wacht. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De nog prille streek-VVV West- Zeeuwsch-Vlaanderen hangt een donkere bui boven het hoofd. Tijdens de behandeling voor de begroting 1973 gister avond in het Oostburgse ge meentehuis deelde drs. Vroeg- op voorzitter van de VVV Oostburg mee dat in zijn vere niging stemmen zijn opgegaan, om als de bijdrage aan de streek-VVV te hoog werd uit de streekorganisatie te stap pen en zelfstandig weer het toeristisch propagandistisch werk te runnen. In de conceptbegroting wordt van de plaatselijke VVV's een bijdrage per lid van f 12,50 en per donateur f 2,50 per jaar gevraagd. Op de vraag of dit bedrag te hoog was antwoordde drs. Vroegop dat dit in de ledenvergadering van zijn VVV besproken moet worden. De vergadering is hiervoor speciaal uitgesteld omdat men nog niet wist wat de gevraagde bijdrage was. Overigens toonde de heer Vroegop zich voorstander van de streek VVV. Hij beaamde volmondig de opmerking van de verschillende leden gister avond dat de streek-VVV een kans moet hebben. „Ik zal proberen het te verkopen aan onze leden", zo zei de heer Vroegop- nadat zonder hoofde lijke stemming de begroting was aangenomen- Verschillende algemene be stuursleden gisteravond be treurden zijn negatieve instel ling binnen de VVV Oostburg. de heer Heijboer, dacht dat Oostburg als sterke vereniging als centrumplaats in de streek, best wat extra's mocht bijdra gen om de zwakke broeders (de VYV HOOFDPLAAT TELT BV 16 leden) enigszins te steunen. „Als Oostburg er uit stapt heeft de streek-VW geen kans", was de mening van wethouder J. du Fossé uit Sluis. Voorzitter J. Schipper laakte de houding van de Oostburgse WV-leden die met uitstappen dreigden. „Ik vind het buiten proporties dat dit zo is ge steld", zo zei hij. „De meeste VVV-leden in Oostburg zijn zakenlieden die van alle wal letjes eten, die zouden toch ook moeten inzien dat streek VVV belangrijk is". Nogmaals beklemtoonde de heer Vroegop dat het dagelijks bestuur van Oostburg vierkant achter de streek VVV staat. „Maar ik heb rekening te houden met mijn leden". Met een forse klap van de voorzit tershamer werd uiteindelijk de begroting van 1973 onver anderd vastgesteld. Die voor zittershamer was een geschenk van de heer Basting uit Re- tranchement die de heer Schipper tijdens de vergade ring van gisteravond het on misbare instrument bij het goed leiden van een vergade ring overhandigde. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE In de Kloosterstraat vond een au tobotsing plaats, tussen L. T. uit Kloosterzande en J. de M. uit Ossenisse. Niemand werd gewond, maar er was wel materiële schade. (Van een onzer verslaggevers) HULST De kaartverkoop voor het groot Vossenbal, dat de Hulsterse carnavalsvereni ging „De Vossen" zaterdag 27 januari in de Koning van En geland organiseert, loopt goed. goed. Niet alleen onder de oude ren is er veel belangstelling voor dit evenement, maar ook de jongeren zullen zoals het er nu uitziet in ruime mate acte de présence geven. Op dit bal treden niet minder dan vier orkesten op, namelijk De Mao- ten" uit Prinsenbeek, de „Troubadours" uit Breda, het orkest van Frans Bonne uit Sint-Niklaas en „De Kallesai- en" uit Hulst. Verder zijn de Hulster dansmariekes van me vrouw L. van Hoye-de Bakker natuurlijk present. (Van een onzer verslaggevers) HULST —Een felle brand heeft gistermorgen een deel van een opslagloods aan de weg van Hulst naar Graauw in de as gelegd. In de loods, die eigendom is van de firma Weemaes, lagen onder meer verschillende landbouwbestrij- dingsmiddelen opgeslagen. De vrijwillige brandweer van Hulst heeft zich daarom bij de bestrijding van het vuur moe ten bedienen van perslucht maskers. De oorzaak van de brand, die omstreeks halfzeven ont staan moet zijn, is volgens de brandweer niet bekend. De eerste brandweerwagens arri veerden op de plaats van de brand, kort nadat het alarm was gegeven. Ook de vuur haard kon zeer snel gelokali seerd worden. Tegen halftien gistermorgen konden de mees te brandweerlieden weer op rukken. De schade beloopt een bedrag van enkele duizenden guldens. Van de loods, die uit drie delen bestaat, is het mid delste gedeelte zwaar geha vend en de zijkant van de aangrenzende schuur. In het heetst van de strijd sloegen de vlammen door het dak, maar desalniettemin slaagde men er (Van een onzer verslaggevers) I HULSTHet is volgens pastoor R. Verdurmen van de Willibrordusparochie in Hulst nog niet mogelijk om een al gemene indruk te geven van het verloop van de actie voor een hogere paroehiehijdrage. De eerste ingevulde formulie ren zijn maandag- en dinsdag avond teruggekomen, maar daaruit valt nog niets defini tiefs af te leiden. Heel deze week bestaat de gelegenheid nog om de ant woordkaart oip de verspreide brochures te retourneren en daarna zal het waarschijnlijk toch nog wed enige tijd ver gen. alvorens de resultaten ad ministratief zijn verwerkt. De berichten die van het actie front komen variëren overi gens nogal. Er komen van de zijde van de vrijwilligers zo wel positieve ais negatieve re acties en opvallend is, dat de eerste resultaten van wijk tot wijk nogal blijken te vergdhil- ien. Er bestaat volgens de eer ste indrukken ook een duide lijk verband tussen de reacties jp de afgelopen zaterdag ge houden collecte voor Noord- Vietnam en deze parochie-ac tie. Op veel plaatsen, waar medewerking aan de Vietnam- collecte werd geweigerd, blijft de deur ook op een kier als er wordt aangebeld voor de paro- ohiebijdrage. Daar staan overi gens weer erg positieve reac ties van anderen tegenover. Een van de zeventig vrijwil ligers: „Ik mag niet mopperen, van de 35 mensen in mijn wijk hebben er zo'n achttien positief gereageerd, maar ik heb van andere medewerkers gehoord, dat die maar een nut tig resultaat van drie hadden. Er zijn ook wel mensen, die zeggen: „Ik kom nooit in de kerk, waarom zou ik dan nu moeten betalen". Ik kan dat wel begrijpen. Toch valt de good-will me niet tegen. Je moet niet vergeten, dat de meeste mensen waar we aankloppen, elk tientje vier keer moeten omdraaien voor ze het uitgeven. En van die groep moet het toch maar komen". Op sommige plaatsen ont staan aan huisdeuren complete discussies, maar regelmatig worden ook voordeuren onwil lig dichtgesmeten. Op andere plaatsen worden de vrijwilli ge 's enthousiast binnengehaald om te horen hoeveel sympa thie de actie voor een grotere paroehiehijdrage wel heeft. Zoals bekend moet de Willi- brordu-parochie op deze ma nier een gat van 37.000 gulden in de begroting van vorig jaar dichtstoppen. Alle parochianen hebben volledige openheid van zaken gekregen op het gebied van de parochie-financiën. Pastoor Verdurmen verwacht, dat men op zijn vroegst van daag enig inzicht in het resul taat zal hebben. Maandaga vond zijn er vijftien formulie ren binnengekomen en daar zijn er vanavond de nodige weer aan toegevoegd. Ook pastoor "erdurmen zegt de in druk te hebben, dat de aard van de reacties van wijk *ot wijk anders liggen. „Er zijn zeer veel positieve geluiden maar ook nogal wat teleurstel lende", aldus zijn commen taar. toch nog in om enkele gasfles sen naar buiten te slepen. De brand ging gepaard met een verstikkende stank, vermoede lijk veroorzaakt door de opge slagen chemische bestrijdings- midelen, die de blussing een hachelijke zaak maakte. Ge vaar voor uitbreiding naar be- lende percelen was niet aan wezig. Het is de tweede keer in een week tijd, dat de vrijwil lige band weer van de gemeen te Hulst in touw moet komen. Zondagmiddag brandde in het St.-Liduinaziekenhuis een ka mer van de verpleegstersflat volkomen uit. Ook bij deze brand werd een aanzienlijke ravage aangericht. (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG Vanmid dag (woensdag) om 14.00 uur komt de raad van Aardenburg in een spoedeisende openbare vergadering bijeen. Het enige punt op de agenda wordt ge vormd door de uitvoering van de verontreiniging oppervlakte wateren". Zoals bekend hebben de drie colleges in West-Zeeuwsch- Vlaanderen zich uitgesproken voor het vormen van een zui veringsschap voor deze taak. De raad van Oostburg sprak zich vorige week, met vier stemmen tegen, eveneens uit voor het instellen van een zui veringsschap. De vier leden voelen er meer voor de zuive- ringstaak op te vragen aan de waterschappen een mening die zij delen met het college van Gedeputeerde Staten van Zee land Teerdag Aan de jaarlijkse teerdag van de kaartclub Ceci lia in café Ron de Vilder te Hulst hebben 43 personen deel genomen. Allereerst zat het ge zelschap aan een diner aan, waarna een zeer gezellig sa menzijn volgde, tijdens welke verschillende spelen werden ge daan en een loterij werd ge houden.

de Stem | 1973 | | pagina 7