Hontenisse en Hulst tegen streek ziekenhuis HOUTHANDEL BEGRIJPT KRITIEK NEET JONGEN VOELT ZICH PRIMA OP HUIS HOUDSCHOOL B 8 JEUGDRAAD ZUIDDORPE VERMAAKT BEJAARDEN Erik de Belie uit Hulst: Geen vervolging tegen vrouw uit St.-Jansteen STANDPUNT B. EN W.'S 0 HI-FI STEREO Bewoners van wijk Zwartehoek boos Duivenexpositie in Zuiddorpe WEDGWOOD Albert Eggermont Aangesloten „Kappen van de achthonderd populieren is legale zaak" Conclusies •Ispiel DWEILEN GRAAG KOK Latijnse mis in ICoewacht Breskens St.-Jansteen Clinge m? ft;»- .lif: «S -- -.v4Mq« (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De 28-ja- rlge mevrouw G.E.T.H.W. uit St.-Jansteen is door de Raad kamer in Den Haag buiten vervolging gesteld. Zij os on voorwaardelijk ter beschik king van de regering gesteld en opgenomen in een psychia trische kliniek. Mevrouw W. heeft op 16 oktober vorig jaar, haar negen maanden oude stiefzoontje van het leven willen beroven. Zij heeft het jongetje eerst met het hoofd tegen een kast ge slagen en laiter een poging ge daan het te wurgen. Prins Lamsoor den Eerste uit Lamswaarde staat deze maand, zoals we al meldden in het middelpunt van de be langstelling. Het is dit jaar pre cies elf jaar geleden, dat hij in het dorp aan de „macht" "kwam. Dat wil zeggen, in de carna- valstijd. Dit feit wordt op 13 januari gevierd met een jubi leumbal in dorpscentrum ,fie Luifel" in Lamswaarde. (ADVERTENTIE) Korte Nleuwstraat 21 HULST Tel. 2478-3538 b.g.g. 2209 (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De colleges van b. en w. van Hulst en Hontenisse zjjn van mening, dat de argumentatie in het concept-plan zieken huisvoorziening, voor een plaatsing van een streekzie kenhuis in de Kanaalzone mo menteel geen steek meer houdt. Die argumenten zijn in het licht van de ontwikkelin gen, die voor de deur staan, gedeeltelijk achterhaalt, zo meent men. Bovendien is een streekzie kenhuis in de Kanaalzone ai- leen een haalbare kaart als op korte termijn de verbindingen sterk verbeterd zouden wor den. Een en ander staat te lezen in een nota, waarin het standpunt van de gemeentebe sturen van Hontenisse en Hulst nader wonden toegelicht. Die standpuntbepaling komt voor wait Honitenisse betreft woensdag 10 jniaurt als enig agendapunt aan de orde op een speciale raadsvergadering, die om 14.00 uur begint. Zoals bekend hebben in heel Zee land het slechts twee gemeen tebesturen de moeite waard gevonden om de ziekenhuis- problematiek in Zeeland door een wetenschappelijk bureau te laten uitzoeken. Dat waren Hulst en Hontenisse en de op dracht werd uitgevoerd door het instituut voor gezondheids zorg in Tilburg. De beide ge meentebesturen zijn op grond van de gegevens, w>aiarover men beschikt, van mening dat er nog steeds geen eenheid van mening heerst ten aanzien van de noodzakelijke grootte van een ziekenhuis om opti maal dienstverlening te kun nen waarborgen. Volgens de nota heeft Hulst 38 bedden tekort en Oostburg 80. De bei de gemeentebesturen vinden dat er een werkelijke door- Mjifcing van alle ziekenhuizen in Zeeland plaats zou moeten vinden. Zowel economisch als in de sfeer van de gezond heidszorg. Men onderschrijft de mening in het rapport over de ziekenhuisconcentratie, dat er meen- samenwerking in re gionaal verband moet komen, daimaar verder heeft men op verschillende punten ook kri tiek. De gemeentebesturen wijzen er in hun nota ten overvloede nog eens op, dat de afstanden naar de diichtsbij zijnde Belgi sche ziekenhuizen nog nauwe lijks een rol spelen en dat van de aanwezigheid van die voor zieningen dus ten volle gepro fiteerd kan worden. „Wat het aantrekken van verpleegkun dig en para-medisch personeel betreft, stellen we vast, dat Zeeuwsch-Vlaanderen in dit opzicht in een veel gunstigere positie verkeert dan overig Zeeland. Het groot aantal Vla mingen onder het verplegend personeel bewijst dit", aldus de nota. In de concept-nota met daarin de standpuntbepa ling wordt voorts opgemerkt, dat de stelling van een B- ziekenhuis in de Kanaalzone wordt aangevochten, omdat er grote onzekerheid heerst ™- trent de toekomstige structuur van de streek, zodat het ne men van een beslissing in dit stadium niet juist is. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De achthonderd populieren op de klein Cam- brondijk onder Hulst, die moeten verdwijnen omdat ze kaprijp zijn, zullen door bijna 900 Populus Robusta Zeeland bomen worden vervangen. Bo vendien zullen tussen de nieu we bomen struiken worden geplant. Dit heeft de heer J.J. den Doelder, directeur groenvoor ziening van Den Doelder B.V. uit Axel laten weten naar aan leiding van de kritiek, diie in Axel van bepaalde zijde is uitgeoefend op het feit, dat de 800 populieren moeten ver dwijnen. Ze zulleh tot ge- bruiksihout worden verwerkt. Eerder ad heeft een woord voerder van staatsbosbeheer laten weten, dat dit een nor male zaak is, omdiat het om prodiuktie-bomen gaat. Er is in dit geval geen sprake van een onvaanvaardbare aantasting van het milieu in deze omge ving, zo heeft ook Harry Goossens van staatsbosbeheer, desgevraagd ai laten weten. Ook de heer J. den Doelder zegt de kritiek op de handel wijze van houthandel Den Doelder niet te begrijpen, om dat het kappen van de bomen een legale zaak is. „Ik heb met verbazing en tegelijker tijd met enige verwondering de brief van de heer Boone uit Axel in De Stem van 5 janua ri gelezen", aldus zijn com mentaar. De heer Boone is een van de felle tegenstanders te gen deze gang van zaken. „Uit de brief blijkt, dat de heer Boone helemaal niet oip de hoogte is", aldus het commen taar van de heer Den Doelder. „Zowel bij de plaatselijke commissie ruilverkaveling als bij het staatsbosbeheer heb ik een aanvrage ingediend de ta luds van de dijk opnieuw in te planten". Er zullen behalve de 888 nieuwe bomen ook nog eens zo'n 16.000 struiken als onder beplanting worden aange bracht. Het zijn onder meer veldiep, veldesdioorn, els, ha zelaar, vogelkers, Gelderse roos en meidoorn. Met de aan plant daarvan is een bedrag gemoeid van 40.000 gulden, zander het jaarlijkse onder houd. „Ondanks het feit, dat het planten van bomen beslist geen goudmijntje is, zullen we toch na 20 a 25 jaar trachten de populieren weer te verko pen aan de houtverwerkende industrie", zo waarschuwt hij bij voorbaat. „Het standpunt van de heer Boone als zou het onaanvaardbaar zijn, dat het eoonomische belang van de enkeling wettelijk vooraang heeft op het belang van de maatschappij, acht ik in een dergelijk geval niet ter zake en ongegrond en het zal ook weinig bijval krijgen van mensen, die de zaak nuchter bekijken om dan, over - zoals hij dit schrijft - de morele plicht maar te zwijgen als het over een dergelijke partij gaat", zo luidt de visie van de heer Den Doelder, Hij wijst er nogmaals op, dat het hier qm produktiefhoiut gaat en niet over een groepje mooie exem plaren. „Toch onnodig op te sommen waarvoor hout ge bruikt wordt of zou de heer Boone alle houten voorwerpen door kunststoffen willen ver vangen?". En tot slot: „Het rooien van bennen is wel dege lijk aan banden gelegd en wettelijk geregeld. Inlichtin gen daarover zijn te verkrij gen bij de hoofdiinigenieur-di- recteuir bij het staatsbosbe heer, Van Speykstraat 13 in Den Haag". (Van onze correspondent) HULST Erik de Belie, een dertienjarige scholier uit Hulst, zit sinds korte tjjd op de huishoudschool in Terneuzen. Hoe ver de onderwijswereld met alle vernieuwingen inmiddels al gevorderd is: een alle daags verschijnsel, dat jongens huishoudscholen be zoeken is het nog niet. (ADVERTENTIE) elektrisnika Hoofdstraat 16 St. Jansteen Hulst Tel.01140 249l (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Onder de buurtbewoners van de woonwijk Zwartehoek heerst er een gespannen toestand. Dit alles is naar aanleiding van het saneringsplan voor deze woonwijk. Veertien dagen terug heeft er een hoorzitting plaatsgevon den in het voormalig gemeen tehuis van Westdorpe. De be woners konden hun klachten naar voren brengen aan verte genwoordigers van de gemeen te. De eerste actie, die het comité heeft ondernomen, is het verzamelen van handteke ningen, die zij a.s. dinsdag aan het gemeentebestuur zal over handigen. Het actie-comité wacht eerst de initiatieven af van de gemeente, voordat zij overgaat tot het voeren van andere, naar hun mening, har dere acties. Het comité over handigt met de handtekenin gen tegelijkertijd de volgende brief aan b. en w. en raadsle den van Sas van Gent. ,;Wij willen geen sanering. Wij wil len riolering en dat de straat weg wordt gerepareerd. Wij vragen u nu of u iets aan deze weg wilt doen, want wij beta len ook straatbelasting. U houdt er toch wei rekening mee, dat die weg rijwielpad is voor doorgaand verkeer. Deze weg is niet behoorlijk te rij den. U kunt u zelf hiervan komen overtuigen. En tot slot staiat in die con- cept-nota te lezen, dat de bei de gemeentebesturen de mi lieuhygiënische aspecten van de gemeenten Hontenisse en Hulst stukken beter vinden dan die in de Kanaalzone. Op grond daarvan komt men tot de conclusies dat in Zeeuwsch-Vlaanderen alleen plaats is voor drie volwaardige C-ziekenihuizen met elk ruim 200 bedden. Deze visie op de ziekenhuis-kwestie zal door wethouder J. Stofte op vrijdag 19 januari in De Halle te Axel namens dd beide gemeentes kenbaar worden gemaakt tij dens een speciale hearing. Ook in de gemeente Hulst wordt daaraan tevoren (donderdag 11 januari) nog een speciale raadsvergadering gewijd. Deze begint om 18.00 uur. De moge lijkheid bestaat dat de raads leden va n zowel Hontenisse als Huist in de voorlopige standpunt-bepaling nog wijzi gingen wensen aan te bren gen. In Eriks geval heeft dat dan ook een bijzondere re den en hij is graag bereid er wat meer over te ver tellen. Aanvankelijk bezocht hij namelijk de technische school, maar bij nader in zien bleek hij daar toch niet zo voor te voelen. Erik geeft rond uit toe: „Al dat getimmer en metaalbewer- ken sprak me eigenlijk niet zo aan." De reken- en taallessen gingen hem aardig af, maar van de overige activiteiten moest hij niet zo erg veel heb ben. Ook de directeur van de l.t.s. had dat goed door, riep Eriks moeder op een gegeven moment bij zich en gaf het ad vies om de jongen naar de huishoudschool te sturen. Ma de Belie was uiteraard zeer verrast met dit advies, maar trok toch de stoute schoenen aan en toog met zoon Erik naar de huishoudschool, waar hij tot ieders verbazing, zich de volgende dag al moest mei den. Er moet gezegd worden: het bevalt Erik bijzonder goed. Hij heeft het best naar zijn zin tussen al die meisjes en wie denkt, dat Erik er een uit zonderingspositie bekleedt, heeft het mis. Hij moet ever goed leren koken, naaien, dweilen, schuren en afwassen als de andere leerlingen. „Hij is eigenlijk de eerste dag al met zijn neus in de boter gevallen," vertelt ma De Belie, die voor Erik het woord voert, „hij moest al gelijk voor kok spelen, omdat zijn klas (die uit 18 meisjes bestaat) een groot diner klaar moest maken." Erik zelf veronder stelt, dat heel wat van zjjn leeftijdgenoten jaloers op hem zullen zijn, want het gebeurt uiteindelijk niet elke 13-jarige jongen dat hij zijn dagen kan slijten tussen allercharmantsta jonge dames. Erik zelf is een kalme, maar wel zelfverzekerde jongen, die weet wat hij wil. Erik vertelt: „Kijk, ik wil eigenlijk graag kok of ziekenbroeder worden. Al wat ik nu leer, dat komt me later zeker van pas." Het heeft er bij Erik altijd al in gezeten, aldus ma De Belle. Toen hij op de l.t.s. zat ging hij in het bejaardenhuis altijd al vragen of hij de bejaarden daar niet kon helpen. Vanaf de lagere school helpt hij me trou wens al bij hetafwassen en het klaar maken van eten. Toen heel het gezin De Belie enige tijd geleden gebukt ging onder de gevolgen van een griep epidemie was Erik zelfs niet te beroerd om te strijken. Ma de Belie vindt het een voor beeld, dat eigenlijk door heel wat meer mannen opgevolgd zou moeten worden. Erik de Belie achter de naaimachine. (Van een onzer verslaggevers) ZUIDDORPE De jeugdraad van Zuiddorpe gaat zich deze maand bewegen op het terrein van de bejaardenzorg, voor zover daar in dit kader over gesproken zou kunnen worden. Op 13 januari krijgen namelijk alle 65-plussers van het dorp, inclusief weduwen en weduwnaars van boven de vijftig een amusementsmiddag aangeboden. Vorig jaiar nam de Zuid- dorpse jeugdraad daartoe voor het eerst het initiatief en het werd toen zo'n succes dat men tot herhaling besloot. Door de plaatselijke bewolking is de waardering voor deze activi teit tot uitdrukking gebracht in een grotere opbrengst van de huis-aan-huiscollecte, die deze keer tweehonderd gulden meer opleverde. De bejaarden van het dorp zullen op 13 januari om badftwee in het parochiehuis worden ontvan gen, waar ze eerst een lach film voorgeschoteld krijgen, getiteld „die Brokkensheriff". Daarna kam er gekaart of ge dobbeld worden. De inzet is een stel jonge hanen. De kaarting wordt gevolgd dioor een grote gratis verloting en een gratis kop koffie. Be halve de ouden van dagen van Zuiddorpe is ook het bejaarde deel van de bevolking uit Overslag welkom, zo weet een van de organisators, de heer De Mul, te melden. 65-plus sers, die slecht ter been zijn worden desgewenst opge haald. Ook in andere opzichten wacht de jeugdraad een druk ke maand. Op 14 januari wordt genoemde lachfilm om 14 00 uur 's middags nog eens gedraaid, moiar nu voor de plaatselijke jeugd- Diezelfde daig om 19.00 uur dB er in het parochiehuis een soos, waarop drie Zeeuwsch-Vlaamse disc- jockeys voor de muzikale om lijsting zullen zorgen. Van de ze avond hebben de organisa tors zelf hoge verwachtin gen. Op 27 januari wordt het programma van deze eerste maand in het niieuwe jaar af gesloten met een bal, waarop alle inwoners van Zuiddorpe boven de zestien jaar welkom zijn. Aan de activiteiten van februari wordt nog gewerkt. Er bestaan plannen om op een nog nader te bepalen datum een kinderprogramma naar Zuiddorpe te halen. Financieel wordt hef een en ander mogelijk gemaakt door de bijdrage van de bevolking en de gemeentelijke subsidie. Over die subsidie toont de heer De Mul zich erg tevre den. „De bijdrage van de ge meente voor het jeugdwerk is zonder meer goed". Hij vertelt verder: „Het schoonste van al di)e activiteiten is zo'n dag voor de bejaarden. De moei lijkste leeftijd om iets voor te doen zijn kinderen rond de 15 of 16 jaar. De gemakkelijkste groep zijn kleuters rond de drie. Diie zijn nogal gauw con tent. Als je die een film laat zien waar Indianen en beesten in voorkomen, dan heb je er geen omkijken naar." (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT Liefhebbers van Gregoriaanse gezangen kunnen morgen (zondag) te recht in de parochiekerk van Koewacht. Om 10.00 uur wordt daar weer eens een „ouderwetse" Latijnse mis ge houden met de gebeden en gezangen van vroeger. Uitge voerd wordt de liturgie van Driekoningen. (Van een onzer verslaggevers) ZUIDDORPE De duiven- vereniging „Nieuw leven" in Zuiddorpe houdt dit weekend een duivententoonstelling, waaraan zeven liefhebbers met in totaal 200 duinen mee doen. Zondagmiddag om 14.00 uur zal wethouder IJsebaert de prijzen uitreiken en 14.30 uur begint de verkoop van bonnen voor jonge duiven. De opbrengst daarvan komt ten goede aan de vereniging. Er zijn gratis duiven beschikt baar gesteld door A. van Hijs- te uit Oostburg, C. Verstraeten uit Axel, A. van Helsland uiit Hulst, A. Merrelaar uit Nieuwvliet, J. de Buy uit Sluiskil, J. Gielen uit Axel, De Bruine uit Wachtebeke in België, Brocatus uit Steenber gen en Lambrechts uit Asse nede Vismijn Deze week zijn bij de Breskense vismijn aan gevoerd 4170 kg export gar nalen 3,786,81; 614 kg pelle rij 2,80—4,90; 461 kg bot 0,250,51; 1135 kg schar 0,75J—1,62; 7453 kg schol 0,44—1,34; 1224 kg tong 8,90— 10,31 193 kg tarbot 4,30— 10,51; 148 kg griet 1,91—5,07; 12268 kg kabeljauw 0,963,01; 931 kg wijting 0,42—1,63; 25 kg rog 1,992,91 1 kg poon 1,53; 5 kg haai 0,80; 1 kg baars 3,43; 6 kg tongschar 3,75; 10 kg schelvis 1,79—2,03; 14 kg krabben 1,52—1,57; 480 kg haring 0,47; 600 kg sprot 0,52—0,35. Uitn diging Het bestuur van de r.-k. harmonie St.-Jan uit St-Jamsteen heeft van de directie van het sportpaleis uit Antwerpen een uitnodiging ontvangen <xm op 13 januari de wielerwedstrijden achter zwa re motoren muzikaal op te luisteren. Op diie wedstrijd zal ook Theo Verschuexen zijn wereldtitel moeten verdedigen. Supporters die de harmonie willen vergezellen kunnen zich tijdig opgeven bij de he ren E. en Th. Verstraeten, te lefoon 2430. De Vlaamse Gaal De vo gelvereniging De Vlaamse Gaai zal zondag in zaal De Troubadour een bijeenkomst houden voor h-aar leden. Op deze bijeenkomst za-1 de pen ningmeester van de afgelopen toonstelling. Verder zullen de ting geven van regionale ten toonstelling. Vereer zul-len de leden een besluit moeten ne men t. a. v. de tentoonstelling in het najaar. Tenslotte zullen de ringen voor het aanstaande kweekseizoen »an de leden worden uitgereikt. (Van onze adverteerders) DOE HET ZELF SINT JANSTEEN In het geheel verbouwde pand aan de Hoofdstraat 35 heeft Prosper Verschuenen een nieuwe zaak geopend, waarin onder meer de artikelen, bestemd voor de „doe het zelf'-seotoc verkrijg baar zijn. De belangstelling hij de opening van deze zaak, waaraan ook de harmonie St.- Jan medewerking verleende, was vrij groot. Het nieuwe aand_is een aanwinst voor de medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dokter F. Loose, Nieuwstr. 53 te Oostburg, tel. 01170-2121. Axel Dokter Boor, tel. 1666, b.g.g. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke Dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJzendijke, tel. 01176-366. Borsele en Nleuwdorp De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dok ter Gelderblom te Nieuwdorp, tel. 01196-327. Breskens en Groede Dokter J. v. Endt te Breskens, teL 01172-1566. Cadzand, Retranehement, Sluis en Zuidzande Dokter Beek te Zuidzande, tel. 01170-2424. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huisartsen J. Kole, H. Zwartelé en S. Wöstmann wordt tot maandag ochtend 8 uur waargenomen door dokter J. Geldof, Korte- weg 23 te Driewegen, tel 01195- 275. Goes Dokter S. Buijs, J. Valckestraat 3, tel. 5462. Hoek, Philippine en Sluiskil Dokter van Haelst, Spoor straat 46 a te Sluiskil, tel. 444. Hulst Dokter J. Niesten, tel. 3373. Kloosterzande, dokter J. tear Burg, tel. 01148-377. Middelburg Dolrter J. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305 (zaterdag) en dokter P. Schram, Oosterscheldestr. Z, tel. 4664 (zondag). Sas van Gent e.o. DoKter M. Dierick, Graaf Jansdijk A. 185 te Westdorpe, tel. 1255. St. Jansteen, Koewacht en Clinge Dokter H. Brabers, tel. 01140-2361. Terneuzen Dokter J. Ste vens, Scheldekade 27, tel, 01150-2020. Vlissingen Dokter A. Mijn- lieff, tel. 2525 (tot zaterdag 24 uur) en dokter E. Kant tel. 3987 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Wolphaartsdijk, 's. H. Arends- kerke, 's H. Hendrikskinderen en Heinkenszand Dokter A. Vos te Wolphaartsdijk, tel. 01198-231. Zaamslag Dokter W. Fraan- je, Plein 42 te Zaamslag, tel, 01153-244. Reimerswaal Dokter A. Ampt te Yerseke, tel. 01131- 1444 voor de dorpen Hans- weert, Kruiningen en Yerseke. Dokter A. Constandse te Krab- bendijke, tel. 01134-1444 voor de dorpen Krabbendijke, Oost- dijk, Waarde en Rilland-Bath, TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen Tand arts J. van der Burgh te Sas van Genit, tel, 01158-1317 (za terdag van 10-10.30 en 18-18.30 uur, zondag van 12-12.30 uur). W.Z. Vlaanderen Tand arts N. Janssen te Aardenburg, tel. 01177-1380. (zaterdag en zondag van 12-12.30 uur). Walcheren Tandarts G. v. Wiggen, p.a. Julianalaan 4 te Vlissingen, tel. 0U84-2778. (zaterdag van 9-10 uur, zondag van 11-12 uur). Z. en N. Beveland Tand arts D. Hage, Grote Kade 28 te Goes, tel, 01100-6727. (za terdag en zondag van 9-10 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dok ter J. de Haas te Zaamslag, tel. 01153-366. N. en Z. Beveland Dok ter A. Noordenbos te Hein kenszand, tel. 01106-1290. W.Z. Vlaanderen - Dokter W. Kapsenberg te Sluis, teL 01178-1225. WIJKVERPLEGING Aardenburg .Cadzand, Oost-' burg en Sluis Zr. G. de Jon ge, Badhuisweg 12 te Cadzand, tel. 01179-367. Axel, Koewacht, Zaamslag, Zuiddorpe en Overslag Zr. K. Geleynse, Oosterstraat 2 te Axel, tel. 01155-1885. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke Zr. Snel, Haven straat 16 te Biervliet, teL 01152-216. Ellewoutsdijk e.o. Zr. M. Hogenboom, wijkgebouw Groe ne Kruis te Ellewoutsdjjk, tel. 01104-259. Goes Zr. Bossert, Pr. Ire- nestraat 37 te Kloetinge. Hoek, Philippine en SluiskU Zr. Eustella, Jacob Hobein- straat 2 te Philippine, teL 01159-306, b.g.g. 01157-451. Hulst en Hontenisse - Zr de Schrijver, tel. 01142-313. Sas van Gent Zr. J. van Dorsselaer, Beneluxstraat 128, tel. 01158-1916. Terneuzen Zr- M- Vermey- len. Langs de Kreek 12a, tel. 3829. Wemeldinge, Kapelle-Bieze- linge, Kloetinge, 's. H. Abtsker- ke, 's-Gravenpolder, Hoede kenskerke en Baarland Zr. P. de Munck, Pr. Beatrixweg 58 te Wemeldinge, tel 01192- 213. Yerseke, Kruiningen en Hansweert Zr. H. Burger te Hansiweert, tel. 01130-1325, APOTHEKEN Goes Goese apotheek, tel. 7104. Middelburg Apotheek L. v. d. Boogert, Korte Delft 12, tel. 2789. Terneuzen Apotheek Klaassen, tel. 2090. Vlissingen Apotheek D, v. d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730.

de Stem | 1973 | | pagina 7