Door zelf uw tank te vullen bij ons Mobil Self Service Station. op weg met M©bil Knip dit briefje uit en plakt op uweierdopje. MONTAGE BANKWERKERS MANPOWER A li (vLove Story") MacGraw bij slechtst geklede vrouwen Snel geld nodig? ZEEPI EREN- STEKER D. H. van Mobil Self Service Station Garage Kerckhaert B.V. Rooseveldlaan Terneuzen Tel.: 01150-3553 De Zeeuwsche Apotheek TWEE APOTHEKERS ASSISTENTEN E. H. M. Geirnaerdt TANDARTS-ASSISTENTE vertegenwoordiger/ster Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen editie voor Kosteloos Bij exploit van ondergete kende d.d. 29 december 1972 is ten verzoeke van Maria Carola van Driel Vis, wonende te Breda, (procu reur mr. W. A. van Es), ge dagvaard: Edwin Zygmund Murawski, zonder bekende woon- ot verblijfplaats zo binnen als buiten het Ko ninkrijk, om op dinsdag dertien maart negentien honderd drieënzeventig des voormiddags te 10.00 uur bij de procureur te verschijnen ter terechtzit ting van de Arrondisse mentsrechtbank te Breda, gehouden wordende in het Paleis van Justitie te Bre da aan de Kloosterlaan no. 46; de vordering strekt tot echtscheiding, subsidiair scheiding van tafel en bed. W. C. J. Rosmalen Gerechtsdeurwaarder, Cavaleriestraat 25, Breda. Bedr. 24m. 36m. Op 48m. 8.000-227m 1000 51 2000 103 3000 148 102 4000 192 136 5000 240 171 6000 288 204 10.000-283m. 12.000-339m. 15.000-424m. Ook tussenl bedr. tot 25.000 ook op 60m. Voor een le ning naar Pinanc.kantoor W. DE GRAAF M'burg, Sportlaan 6 tel. 01180 7449 8035. Binnen 24 uur geregeld. Geen borg of informatie werkgever. Tijdelijk werk Manpower vraagt voor direkt voor project nabij Voorne-Putten ploegje tijdelijk werk alle beroepen Hennekijnstraat 41b Rotterdam (achter de Bijenkorf) Tel. 010-120140 Gevraagd voor hengelsportzaak in Den Haag vaste pierensteker, liefst met telefoon. Prijsopgaaf per stuk aan onderstaand adres. Rijswijkseweg 67, Den Haag. Telefoon 070 - 639101. 2 Cent korting op elke liter benzine Onze charmante hostesses verwachten u. v Ze laten u graag zien hoe snel, voordelig en gemakkelijk u zélf uw tank kunt vullen. Snel,omdat u niet hoeft te wachten tot de pompbediende met uw voorganger(s) klaar is. Voordelig, omdat u zelf de fooi opstrijkt en nog 2 cent korting krijgt ook. En makkelijk,gewoon omdat je zo door hebt hoe je zelf de tank vult. Bovendien krijgt u nu bij bezoek aan ons Self Service Station een prachtige sterke Luran mok gratis. Ze zijn er in viervrolijke kleuren. Kom langs en verzamel een hele serie. le Goes vraagt voor zo spoedig mogelijk Voor het verkrijgen van woonruimte wordt gezorgd. Sollicitaties en inlichtingen: APOTHEKER GOES, Grote Markt 10, tel. 01100 - 5255. Wegens huwelijk van een van de assistenten wordt per 1 april a.s. gevraagd Zij zal na opleiding full-time werkzaam zijn bij de schooltandverzorging West-Brabant - Tholen en St. Philipsland. Mavo-opleiding is mi nimum eis en bezit van rijbewijs zeer gewenst. Zij moet woonachtig zijn in Steenbergen of naas te omgeving. Sollicitaties schriftelijk aan de dirigerend school- tandarts: O. Schulte, Burg. van Loonstraat 73, Steenbergen. Internationale uitgeverij zoekt voor Noord- en West-België een voor het op afspraak bezoeken van onze kliën- ten. Leeftijd tot 24 jaar, het bezit van een auto is vereist, telefoon is gewenst doch niet nood zakelijk. Voor verdere inlichtingen bel morgen, zaterdag 6 januari, onze verkoopleider tussen 11.00 en 16.00 uur. Telefoon 01882 - 698. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. schrompelen ook hardnekkige aambeien. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam- heien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver- Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H zalf en zetpillen. Als u 's ochtends uw eitje verorbert bent u in een uitgeslapen stemming. Mooi moment om over een aantal dingen na te denken. Bijvoorbeeld: Waarom rook ik eigenlijk geen Roxy Dual Filter? Ik wéét dat-ie 't laagste teer- en nicotine gehalte heeft. En toch rook ik'm niet. Koppigheid? Nou, nee, ik ben toch echt niet wat je noemt koppig. Ik ben bepaald wel voor rede vatbaar. M'n verstand zegt dan ook dat ik eigenlijk op Roxy Filter zou moeten overstappen. En toch hou ik 't op m'n oude merk. De vraag is: waarom. Ah, ik weet 't al: omdat ik er aan gewend ben. Aan 't pakje. Aan de smaak. Zo zit dat. En daarom kan ik zo moeilijk veranderen. Als u 't goedvindt, willen we daar graag wat tegen over stellen. Roxy Dual Filter is op zichzelf een voortreffelijke sigaret. Misschien netzo lekker als uw vertrouwde merk. Misschien lekkerder. De kwestie is alleen - u zei 't zelf al - je moe er even aan wennen. Dat kost pakweg, een week. Eén luttel weekje en u rookt werkelijk nicotine-arm. Toch nog es over nadenken als u weer een eitje eet. II 3e jaargang no. 17 ZEELAND Directeur: Dr. W. A. J. M. Hark> Hoofdredacteur: L. Leijendekkei Hoofdkantoor: Breda, Reigersfr. Telefoon 22341, Postgiro 11141 KANTOREN GOES, KLOKSTRé O ALI MACGRAW. (Van onza redactie buitenland) LOS ANGELES Couturier Blackwell in Hollywood heeft prinses Margaret van Engeland één van de slechtst ge klede vrouwen van 1972 genoemd. Haar stijl van kleden, vindt Blackwell, doet de Londenaars de hemel danken dat er mist is. De meeste vrouwen op Blackwells lijst zijn fi guren uit de showbusi ness, onder wie sexpop Raquel Welch. De coutu rier vergelijkt haar met een Shermantank. „Ze loopt veel te veel in de gaten, wanneer ze zich aandient zul je het we ten ook", schrijft hij. De Japanse vrouw van ex-Beattle John Lennon. Yoko Ono, wordt afge daan met „Oh no. Yo ko". Blackwell bewaart zijn giftigste pijlen voor actrice Ali (..Love Story") MacGraw. „Haar kleren zijn bij na een vloek voor het oog- Het zijn uiteengere ten lorren. Ze is de ver persoonlijkte afgetrapte instapschoen", zegt hij. De vrouwen die na MacGraw op het tweede plan komen zijn volgens Blackwell koningin Juli ana en de actrice en ac tiviste Jane Fonda. Over de laatste zegt hij: „Als je haar gezien hebt, wie wil dan nog de dood straf?" Op koningin Ju liana geeft hij verder geen commentaar. Over actrice Julie An drews: „Ze kleedt zich ais een vrouw zoals alle mannen willen voor hun ongetrouwde oom". Over Mia Farrow, me vrouw Andre Previn: „Om de wereld in tach-. tig fouten". Lauren Bacall (Lucy Ball): „Slons van boven tot onder. Als je haar wilt hoef je maar een geeuw te slaken". Zsa Zsa Gabor over wie Blakewell niet eens meer spreekt heeft de couturier uit Hollywood al eens een proces wil len aandoen toen hij het wél deed. RAQUEL WELCH. PRINSES MARGARET

de Stem | 1973 | | pagina 16