-- ;r de oes Twijfels over onderzoek door Stichting Zeeland LARDINOIS: GEEN HERZIENING PROCEDURE RUU- VERKAVELING „Heffing' niet geheel onredelijk" GEZIN BEKOMT IN VOGELWAARDE VAN DE SCHRIK Alleen is maar aHeen I BRANDT LUIT ;en VRAGEN VAN LANDHEER AAN COLLEGE VAN GEDEPUTEERDEN Culturele agenda voor Zeeland YYY gerlijke d commentaar GELUK BIJ ONGELUK van mens tot mens J streek 3 iedag voor e boeren rijding in J dekerke f Stichting Zeeland Fietsers krijgen geen voorrang Af en toe regen BESLUIT BORSELE LEEFTIJD Snel nieuw onderkomen Toetreding tot streek- Geboren: Gerard Bonefaas-Dellebeke, zv P. Hollestelle-da mannes zv L. van -Carels, Bernardus zv k-Mijnsbergen, Maria eman-de Reiger te 's- rdrikskinderen, Adri- J. Meijaard-Sehot te Cornelis zv A. Voge- te Krabbendijke, In« Tazelaar-Van den Ho- I ruining en, Edwin zv r-Meijvogel te Bieze- rouwd: W. Jongepier Ldelburg en J. Snater- Venus 22 te Terneu- Mt. van Gurp 19, P. 3 te Delft en H. Ja- van der Linde 23 te sland en C. van da 0, M. Joose 22 en R. n 20, J. Schuller 30 ton (Canada) en J. n 24. ivd: J. den Dekker 23 dekenskerke en E. ;e 21, G. Philipse 23 ;r Arendskerke en S. te 's-Heer Hendriks- A. Denkelaar 23 en iee 21. len: K. Leendertse 87 :r Arendskerke wv J. P. Daniels 69, E. Ha- ev P. Neels, J. Zuid- Wolphaartsdijk wv jer, F. Kakebeeke 72, ■rman 65 ev H. Blom, man 54 te Driewegen ima, D. Potter 78 wv uijne, P. Thorenaar 78 ;gers, J. Westdorp 86 Iminadorp wv H. van t. de Mooij 88 te Zie- v W. van der Weele, 84 wv A. Klooster van Sluijs 83 te Kort* r H. Bouwhuis, A, 2 ev J. van der Lin* 3inke 89 wv A. Bau* J Woensdag 6 december 1972 ■JA' f, 1 ize correspondent). Op donderdag 14 houden de drïe cen- Jattelandsorganisaibies, PJZ en KPJ in De n Onanie te Goes, ijkse studiedag, mzitter van het pro p vee en vlees, ir. zer, zal een inleiding -ver de afzet van deze a. Ir. J. Prins, van de andelsraad, houdt een over de afzet van iwprodukten. De in- zull en worde n g er ior discussies door de rs. De daaruit voort- conclusies zullen met een forum, waar leiders zitting hebben, gesproken, mze correspondent) EKERKE Te 17.45 ij het oversteken van ïgsestraat de 77-jarige :r, nabij het verpleeg- 'erboede aangereden personenauto die be- verd door K. B. uit n. De man moest met roken been overge- »rden naar het Bethes- huis te Vlissingen. |onze correspondent) >ÏD Te Rilland-Bath Jivond brand uitgebro- ie schuur van de heer bbezoo aan de Station- 124. De gehele schuur irand. De brand ont- ordat de heer Lobbe- Jfrites aan het bakken vlam in de pan zag ks het feit dat direct fweerkorpsen uit Ril- Cruiningen ter plaatse bn niet worden voor- lat de schuur geheel lie. Wel wisten de prkorpsen te verhin de woning een prooi Sen van de vlammen. het r.-k. kinderkooi' ngen onder leiding eer Van de Dries me- verleent. De vie- dt geleid door pastoor ensen. Jede dienst, een oecu- jongerendienst, ndag a.s. in De Veste teizersdijk gehouden. |E. Hiensch zal hier (Het koor Ichtus ver- Eikale medewerking. Wat wil de fractieleider van de VVD in de Zeeuwse Staten, ir. W. Landheer, eigenlijk met zijn vragen aan G.S. over het recente verkiezingsonderzoek van de Stichting Zeeland? Twijfelt hij aan de bekwaamheid of de objectiviteit van de stafleden, die dit onderzoek, met de hulp van vele vrijwilligers, hebben verricht? Vreest hij dat zulke onderzoeken een massa geld verslinden zonder dat ze iets opleveren waaraan men voor „het beleid" iets heeft? Is hij benauwd dat de Stichting Zee land voor verborgen verleider in de provincie speelt? Dat gelooft toch niemand serieus! De motieven van de heer Landheer, die de Stichting Zeeland al sinds de vijftiger jaren hinderlijk volgt, blijven dan ook voorshands in het duister. Het enige dat duidelijk is, is dat de heer Landheer zijn vragen op de vooravond van de verkiezingen, met het daarbij behorende onderzoek van de Stichting Zeeland, heeft gesteld. Als hij twee dagen met het formuleren van vragen had gewacht, dan zou hij wellicht hebben geïnformeerd, waarom het verkiezings onderzoek niet nog ruimer was opgezet dan feitelijk gebeurd is, terwijl hij dan tevens had kunnen aandringen op vervolg onderzoeken bij de volgende gelegenheden dat de Zeeuwse kiezers hun politieke keuze kenbaar mogen maken. Dat zou heel wat zinniger geweest zijn, mede gelet op het gedrag van de Zeeuwse kiezers ten aanzien van de VVD, op 29 november. Maar dat kon de heer Landheer op 28 november nog niet weten. Dat hij het nu wel weet, en bovendien zuiver kan narekenen waar voor zijn partij de winst vandaan gekomen is, dankt hij aan de Stichting Zeeland, of die daarmee nu buiten haar boekje ging of niet. (Van onze correspondent) KOUDEKERKE Op de kruising Koudekerkseweg Kerkhoflaan verleende de be stuurder van een personenau to, de heer B. B. uit Koude- kerke, geen voorrang aan twee 15-jarige fietsers, t.w. E. D. en L. V. S., beiden afkomstig uit Koudekerke. Beide fietsers werden aangereden, doch L. V. S. liep een gebroken been op en moest per ambulance overgebracht worden naar het ziekenhuis te Vlissingen. Vooruitzichten voor donder dag en vrijdag, opgesteld door het KNMI op dinsdag om 18.00 uur: af en toe regen. Temperaturen boven normaal. Weersvooruitzichten in cijfers gemiddeld over Nederland. Voor donderdag: aantal uren zon: 0-2; min, temp.: 1-5 gr. boven normaal; max- temp.: 0- 1 gr. boven normaal. Kans op een droge periode van min stens 12 uur: 60 procent. Kans op een geheel droog etmaal: 30 procent. Voor vrijdag: aantal uren zon: 0-3; min. temp.: 0-4 gr. hoven normaal; max. temp.: van ongeveer normaal tot 4 graden boven normaal. Kans °P een droge periode van min stens 12 uur: 90 procent. Kans op een geheel droog etmaal' 60 procent. Konstanz 338 min 2. Rhein- felden 264 miin 6, Straatsbrg '36 plus 12, Plittersdorf 451 plus 5. Maxau 506 plus 1, Plo- chingein 159 plus 3, Miainnheim 338 min 17, Steinbach 137 omv, Mainz 337 min 12, Bingen 219 Juu 13, Kaub 257 min 13, Trier 312 plus 2, Koblenz 274 "un 14, Keulen 263 min 22. fuhnwt 447 min 22, Lobith ïüï- miP 2®' Paonerdense kop 1046 inin 21, Nijmegen 882 ""n 17, IJsselkop 929 min 17, hefde IJssel 476 min 24, De- ï®uter 350 min 20, Monsin 3' Plus 2, Borgharen 3948 hjm 10, Belfeld 1137 min 5, wave ben. de sluiiis 510 plus gen, donderdag 7 dec. 16 50en °P Zoo,m: 4'36 Hansweert: 3,28 en 16.01. ierneuzen: 2.59 en 15.19. v lissmgen2.30 en 14.50- wemeldinge: 4.26 en 16.40. Lardinois. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Lar dinois (Landbouw) wil bekij ken of en in hoeverre op een aantal waardevolle gebieden In het ruilverkavelingsgebied De Poel - Heinkenszand de natuur beschermingswet is toe te pas sen. Hij acht het „ongetwijfeld" zinvol om dit na te gaan, zo zegt hij in antwoord op reeds in juli door het Kamerlid Van der Spek (PSP) gestelde schriftelijke vragen. Lardinois is overigens niet van plan de de hele ruilverkavelingsproce dure opnieuw te bezien: Van der Spek had daar onder meer om gevraagd. Volgens de minister is bij de voorbereiding van het .ruil verkavelingsplan met alle be langen rekening gehouden, al leen met de agrarische (grotere kavels, dus betere rentabiliteit), maar ook met de belangen van natuurwetenschappelijke, land schappelijke en recreatieve aard. Een aantal karakteri stieke landschappelijke en na tuurwetenschappelijke ele menten wordt juist door de ruilverkaveling in stand ge houden en veilig gesteld, aldus Lardinois. De bewindsman wijst er nog op, dat er overleg is tussen onder meer de Ver eniging Landschapsreservaut Zuid-Beveland, de plaatselijke ruilverkavelingscommissie en de hoofdingenieur-directeur voor landriehting in Zeeland. Uit dat overleg is al duidelijk geworden dat in het heggen- gebied nauwer zal worden aan gesloten bij de bestaande situ atie, aldus de minister. Ook zal het overleg erop worden gericht nog meer waardevolle elementen in het gebied te be houden. MIDDELBURG „Er bestaat een onderscheid tussen de industriële projecten van nationale allure, die in het haven- sehapsgebied Vlissingen- Oost tot stand komen, en de natuurlijke, zich in de gemeente Borsele voltrekkende bedrijfs ontwikkelingen. De ge meente Borsele zal zich zelf duidelijk bewust moeten zijn van haar ei gen functies, in het gro tere geheel van Midden- Zeeland, en van de aard en de soort der kosten die daarvan voor de ge meente een gevolg zijn- Het is alleen maar ver heugend dat de bezin ning op deze punten in de raad van Borsele grondig en langdurig aan de orde is gekomen". Zo reageert de secre taris van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Mididen- en Noord-Zeeland, mr. W. M. Otten, op het resul taat van de maandaga vond gehouden vergade ring van de raad Borse le. die zoals gemeld in principe de door b. en w. uitgestippelde lijn, om een heffing van twee gulden per vierkante meter op de grond in bestemmingsplannen (ook in het Sloegebied) te leggen, heeft goedge keurd- De Kamer van Koop handel had zich in d.e discussies hierover ge mengd met een brief aan de raad, waarin werd gewezen op het „afschrikkingseffect" dat de heffing zou kunnen hebben op bedrijven die Borsele nu juist graag zou zien verschijnen: verwerkende en toele verende schone indus trieën. De bewuste brief is in de raadsvergade ring herhaaldelijk aan de orde geweest. „De gedachte van een heffing is op zichzelf niet van alle redelijk heid ontbloot", zegt de secretaris van de Kamer, van Koophandel, „Maar men moet zich nu wel terdege gaan beraden over de vraag wanneer en onder welke omstan- digheden dde heffing zal moeten worden toege past. Voor een bepaald soort bedrijven zal Bor sele zichzelf toch liever niet uit de markt prij zen, neem ik aan", aldus de heer Otten. „Ik ben er blij om dat de toezeg ging is gedaan dat er met diverse organen van het bedrijfsleven, en daarmee bedoel ik heus niet alleen de Kamer van Koophandel en Fa brieken, overleg zal worden gepleegd. Ik hoop dat dit overleg in het beleiids-voorberei- dend stadium zal plaats vinden". (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De voorzitter van de VVD-fractie in provinciale staten van Zeeland, ir. W. Landheer, twijfelt er aan of het Provinciaal Opbouworgaan Stichting Zeeland wel de aangewezen instantie is, om een op Zeeland gericht verkiezingsonderzoek te houden. Hij heeft vijf vragen aan G.S. van Zeeland gesteld, waarin hij suggereert dat andere bureaus meer aangewezen zijn om een dergelijk onderzoek te houden. Hij wil weten of het college wel van het onderzoek op de hoogte was, wie er opdracht voor heeft gegeven, en wie de kosten draagt. Verder informeert hij of dit onderzoek wel in het werk van de stichting past en of andere werkzaamheden van de Stich ting Zeeland door dit onderzoek niet in gevaar komen. Het verdient vermelding dat de heer Landheer zijn vragen heeft ingediend op de dag die aan de kamerverkiezingen vooraf ging, namelijk 28 no vember, een moment dus waarop hij de resultaten van het verkiezingsonderzoek nog niet kon beoordelen. Op het moment dat de vragen van de heer Landheer aan de andere statenleden en de pers werden toegezonden (5 december) is tevens de evaluatie gepubli ceerd, die de Stichting Zee land, dank zij het verkiezings onderzoek, heeft kunnen ma ken. De directeur van de Stichting Zeeland, drs. A.J.H.M. Mutsaers, onthield zich, toen wij hem daarnar vroegen om begrijpelijke re denen van commentaar op de vragen van de heer Landheer. „Het is aan het college van G S. om deze vragen te beant woorden", aldus de heer Mut saers, die overigens meedeelde dat het onderzoek een belang rijke indicatie oplevert voor de te verwachten maatschap pelijke ontwikkelingen in de provincie, en daarmee toch ze ker tot het interessegebied van de Stichting Zeeland be hoort. Over de uitslag van het onderzoek is gerapporteerd aan het dagelijks bestuur van de Stichting Zeeland. „Het on derzoek heeft zeer weinig tijd en geld gekost", wilde drs. Mutsaers nog kwijt. De bete kenis van het onderzoek kan worden opgemaakt uit de eva luatie er van, die zoals gezegd gisteren is gepubli ceerd. Uit deze evaluatie kiezen wij hieronder enkele punten die speciale aandacht verdie nen. Bekend is geworden dat de prognose die de stichting Zee land inzake het aantal PPR- kiezers in Zeeland had ge maakt, er vergeleken met de werkelijke uitslag ver naast zat- In de evaluatie wordt de oorzaak daarvan aangegeven. „Hoewel de prog nose uitslag van de PPR in Zeeland (8,4 procent der stem men) overeenkomt met het landelijke beeld, gaat dit ken nelijk niet op voor Zeeland", aldus d estichting. „Een belang rijke oorzaak van dit ver schijnsel moet worden gevon den in de onverwachte terug gang van de PPR in Zeeuwsch-Vlaanderen. met na me in de gemeenten Hontenis- se en Hulst, welke vorig jaar het grootste percentage PPR kiezers in Zeeland hadden. Het aantal PPR stemmers daalde in beide gemeenten van respectievelijk 13 naar 6,4 procent en van 13,9 naar 6.6 procent" In de overige conclusies die de stichting door het onder zoek kon trekken, wordt opge merkt dat D '66 en DS '70 in Zeeland het geringste aantal „trouwe kiezers hebben, na melijk respectievelijk 34.5 en 40,5 procent. Van de confessio nele partijen was de CHU het minst standvastig. De VVD behaalde haar winst vooral ten koste van DS '70. D '66 en CHU. Wat de leeftijdsopbouw van de aanhang der diverse partij en betreft, is de PvdA het evenwichtigst over alle leef tijdsgroepen verdeeld. De voorsprong van de PPR op D '66 komt vooral voort uit de jongste leeftijdsgroep. In deze jongste leeftijdsgroep is het percentage VVD-stemmers in Zeeland het kleinst, aldus een andere conclusie. Zodra de ge gevens van het landelijk ver kiezingsonderzoek beschik baar zijn, zullen de resultaten daarvan met de Zeeuwse resul taten worden vergeleken, zo belooft de Stichting Zeeland. (Zie ook commentaar). (Van onze correspondent) HANSWEERT Op de scheepswerf te Hansweert is gistermiddag brand uitge broken aan boord van het Duitse sleepschip Gernod. Het schip lag op de helling van de werf ter verbouwing. Het sleepschip zou nl. omgebouwd worden tot motorschip. Bij sloopwerkzaamheden aan de achterzijde van het schip is bij snijbrandwerkzaamheden de betimmering hiervan in brand geraakt. De vrijwillige brandweer uit Kruiningen was spoedig ter plaatse. Na een uur bluswerkzaamheden was het karwei opgelost. Toen bleek echter, dat het achter schip, dat helemaal wegge- sloopt zou worden, compleet was uitgebrand. Gezien het feit, dat dit echter voor de sloop bestemd was, is de scha de nagenoeg nihil. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Al wel bekomen van de ergste schrik, maar nog niet helemaal in „goede doen" heeft de familie Kotvis uit Kuitaart zich maan dagavond laat tijdelijk geves tigd in een leegstaande wo ning aan de Lindenstraat in Vogelwaarde. Het gezin met vijf kinderen werd daartoe ge dwongen, omdat een vracht wagen-combinatie maandag middag hun woning in Kui taart gedeeltelijk in puin leg de- De jongste kinderen hup pelen alweer, zij het nog wat onwennig, rond in het nieuwe onderkomen, dat beschikbaar is gesteld door de regionale woningbouwvereniging dank zij de bemiddeling van burge meester mr. M. Somers. Ook de heer en mevrouw Kotvis zijn nog niet helemaal gewend aan hun nieuwe huis, maar veel tijd om daarbij stil te staan hebben ze niet, want er is werk aan de winkel. Na het ongeluk is alle meubilair uit het vernielde huisje aan de rijksweg gehaald en overge bracht naar Vogelwaarde. Me vrouw Kotvis begrijpt nog niet helemaal wat er precies gebeurd is. „Och, geschrokken ben ik eigenlijk niet zo", ver telt ze. „We waren net boven bezig toen die wagen binnen kwam denderen. Ik had haar bij me". Ze wijst naar haar 3- jarige dochtertje Lidüina dat zich maandag erg verwonderd toonde over het feit, dat plot seling de muren van haar slaapkamertje verdwenen wa ren en een deel van de vloer naar beneden stortte. Voorlo pig zal de familie Kotvis nog wel wat te doen hebben. Een aanblik van de huiskamer van de nieuwe woning laat daaro ver weinig twijfel bestaan. Her en der zijn meubelstuk ken geplaatst. Lampen liggen op gedeeltelijk gedemonteerde tafels en duidelijk is te zien, dat alle spullen inderhaast zijn ingepakt. „Tja, wat moet je daar nou mee aan", verzucht de heer Kotvis, terwijl hij druk doende is met het invul len van formulieren. De scha de wordt gedekt door de ver zekering, maar hij heeft er geen motie van hoe groot die schade is. De woning in Kui taart was weliswaar een oud, maar gemoderniseerd huisje. Het jonge gezinnetje woonde er ongeveer een jaar. Over de na het ongeluk on dervonden medewerking, toont de heer Kotvis zich bijzonder tevreden. „Dat was geweldig", vertelt hij. „Iedereen heeft ons geweldig geholpen". Hij heeft er geen idee van hoelang het zal duren voor men terug naar Kuitaart kan en er bestaat zelfs nog geen zekerheid over de vraag of de woning op nieuw opgebouwd kan wor den. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Toneel vormt in de maanden decem ber en januari de hoofdmoot van de culturele agenda voor Zeeland. Het Zeeuwse publiek kan afscheid nemen van Bep- pie Nooy sr. die voor de laat ste keren (12-1 Goes, 13-1 Middelburg) schittert in Heij- ermans „Op hoop van zegen". Toneel van een geheel ander kaïlilber wondt op 2 januari voorgeschoteld in Middelburg waiair „de Kannibalen" van George Tabori wordt opge voerd. Het stuk gaat over de ervaringen uit het concentra tiekamp Auschwitz. De Zeeuwse Komedie brengt in Vlisaingen tot driemaal toe Hugo Claus" „De Spaanse hoer". Liefhebbers van „Suspen se" in Zierikzee, Oostburg en Axel kunnen op respectieve lijk 14, 15 en 16 december nog eens genieten van de befaam de thriller „u spreekt met uw moordenaar", een produktie van René Sleeswijk. Rotterdams Toneel brengt op 5 januari in Zierikzee een vertolking van Pirandello's „De mam, het beest en de deugd", ogenschijnlijk een blijspelletje, maar in feite veel meer dan dat. De Nieuwe Ko medie vertolkt op 14 decem ber in Goes „Raishomon", waarin toneelspel, muziek dans en acrobatiek band in hand gaan. De agenda wordt in de kamende maanden ver der gelardeerd met concerten, films en het cabaret van Rients Grataima. Programma: Vlissingen: 2-12 de Spaanse hoer. Middelburg: 9-12 de Italiaanse strohoed. Zierikzee: 10-12 koffieconcert door Amati Kwartet. Terneuzen: 14-12 films: het ri tueel en het oog van de dui vel. Goes: 14-12 Kashomon. Zierikzee: 14-12 U spreekt met uw moordenaar. Middelburg: 15-12 Rients Gra- tama. Oostburg: 15-12 U spreekt met uw moordenaar. 15-12 christelijke zangvereniging „Hosanna". Axel: 16-12 U spreekt met uw moordenaar. Vlissingen: 16-12 de Spaanse hoer (Zeeuwse Komedie). Terneuzen: 18-12 Jules Croi- set. Middelburg: 18-12 kerstconcert Zeeuwse Koorschool. Sas van Gent: 24-12 koffiecon cert Quadro Hotteterre. Middelburg: 26-12 Alarius Ensemble. Hulst: 29-12 Super Sister, San dy Coast. Middelburg: 20-12 Festival van uitheemse muziek. Middelburg: 2-1 '73 toneel groep Centrum Terneuzen: 3-1 Liebelei. Zierikzee: 5-1 De man, het beest en de deugd. Middelburg: 6-1 Popfestival. Vlissingen: 6-1 De Spaanse hoer. Middelburg: 10-1 film: Le boucher. Sas van Gent: 11-1 blij blij ven (met André van Dum). Terneuzen: 11-1 film: the Shopper. Zierikzee: 11-1 lezing door P.C. Tieleman, Goes: 12-1 Op hoop van ze gen. Middelburg: 13-1 Op hoop van zegen. 0 Het was wel wennen in het nieuwe huis, maar het onder dak ih Vogelwaarde is wel een uitkomst. Het gezin zal er nog geruime tijd moeten vertoeven. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Tijdens de raadsvergadering, die op 14 december wordt gehouden, zal de Terneuzense raad heslissen over toetreding tot de stich ting Streek-VVV Oost- Zeeuwsch-VIaanderen. B. en w. van Terneuzen stellen voor om wel toe te treden. Voor de gemeente Terneuzen wordt daarvoor dan voor 1973 een bijdrage van f 3250 of wel een dubbeltje per inwoner ver langd. examens DEN HAAG Geslaagd te 's-Gravenhage voor het voorlo pig diploma scheepswerktuig- kundige de heer A. L. van Schouwen, te Vlissingen. HULST/TERNEUZEN/BERGEN OP ZOOM/BREDA. Sinterklaas zit er weer op. We hopen, det iedereen het naar de zin heeft gehad, dat de gedichten leuk waren, de ge schenken mooi, de speculaas lekker. Het is fijn om zo'n traditioneel feest als Sinterklaas in de familiekring te vie ren. Zoals het ook fijn is om straks Kerstmis en Oud en Nieuw samen te vieren. Samen met je huisgenoten, samen met je vrienden. Hoe stemmingsvol echter ook, hoe gezellig, hoe stichtend toch heb je soms het gevoel, dat er iets ontbreekt. Dat je jezelf beter zou hebben gevoeld, als je iets meer had ge daan, dan het alleen maar voor jezelf gezellig maken. En, laten we wel wezen, het is juist in die laatste weken van het jaar, dat de meeste mensen zich daarop meer dan anders bezinnen. Maar wat moet je eigenlijk doen om jezelf dat tevreden gevoel te geven, dat je iets goeds hebt gedaan? Geld geven aan een goed doel? Nou ja, daarvoor krijg je het hele jaar door al gelegenheid genoeg. Maar wat dan? Werkend bij de krant kom je regelmatig tot de ontdek king, dat er veel mensen zijn, te veel mensen, die alleen zijn, eenzaam zijn. Juist deze tijd van het jaar is voor hen erg moeilijk. Als we daaraan nu eens iets deden. Gewoon iemand, die alleen is en zich rot voelt, de gelegenheid geven een avond, of een dag, of een paar dagen bij u thuis te komen. Vorig jaar heeft De Stem zich ingespannen om voor diegenen, die rond of tijdens de kerstdagen en Oud en Nieuw een eenzaam mens willen uitnodigen en voor hen, die zo dolgraag „gast" zouden willen zijn, op te treden als een soort bemiddelingskantoor. Dit jaar doen we dat weer, omdat overduidelijk gebleken is, dat het velen een genoegen heeft gedaan. Laten we proberen er dit jaar nog meer van te maken. Vul daarom onderstaande bon in en stuur hem zo vlug mogelijk naar De Stem. Wij zullen de contacten leggen. Wees gerust, hoe het allemaal afloopt komt niet in de krant. Ik wil graag een avond (of een dag) bij iemand op bezoek. Naam: Leeftijd: man/vrouw Mlres: Tel.: Woonplaats: Heb wel/geen vervoer nodig Voorkeur voor: (dag- invullen) Ik wil graag iemand uitnodigen: Naam: Leeftijd: man/vrouw Adres: Tel: Woonplaats: Kan wel/niet voor vervoer zorgen: Voorkeur voor: (dag i„vu,ien)

de Stem | 1972 | | pagina 3