hik- vallen Begroting van Hulst krap Jongeren „boer op" PLANNEN IN 'T KORT w liet op. BELASTINGDRUK WORDT MET 90.000 GULDEN VERZWAARD Regionale vogel- expositie bij De Vlaamse Gaai Derde Reinaert- toernooi in Den Dullaert HULST IS LIEF VOOR BELGEN 0 NKV-middag voor kinderen Intocht van Sint in Hulst rond PAND Nova huldigt drie jubilarissen stad streek ur gevraagd Berchum \IE- 5EN n Berchum anaf 4.000,- n huis bezit Dank ii IS GEVRAAGD GESCHENKEN albert eggermont CLINGE Feestcomité verkiest twee prominente leden IN CLINGE NCRV-radio in De Halle BEDRIJFSFOLLEYBAL SHOW VEEL MUZIEK Zater«'d9 18 november 1972 e immmmmsmmmm )0M en PUTTE. )IJ O.G. veg ijstaand woonhuis ur 16 x 22 op 3300 m2 ;r, keuken 2.95 x 2.88; verkt. 130.000,- e en c.v. De Z-kamer n verbinding met een afzuigkap. mer geprojecteerd. Er lekamer, 2 w.c.'s, veel chtige huizen is vanaf 72.900,— a f 8.000,— diverse aantrekkelijke .000,— tot 250.000,- DIJ O.G. HEISTRAAT 3 b.g.g. 01835-1462 li zulke hoge lelijks zo'n lage staalt 74,-per maand staalt 103,- per maand staalt 147,- per maand staalt ƒ292,- per maand n; vanaf f4.000,- kunt u élk en vanzelfsprekend onder strikte ebt, moet u ons vandaag nog iiiet zorgelijk mes rond. Wellicht iing zorgen. SKANT00R-HEERLEN 045)710806-710698 tel.(045)710806 ihypotheken li voor Courantenpublio^; (Van een onzer verslaggevers) HULST De gemeente Hulst heeft voor het komende jaar een sluitende begroting weten te produceren. Dit neemt overi gens niet weg, dat de begrotingspositie vergeleken met vorig jaar toch opmerkelijk is verslechterd en dat er voor „onvoorzien slechts een bedrag van 40.000 gulden overblijft. 00 m2 hardgebakken kllnkerpla-1 omvangrijke maalregelen tegen 1 de winter gegarandeerd. Bel ons 1 nenbusch, Tel. 0949/221/662242 (Van een onzer verslaggevers) ETTEN-LEUR De „Jon gerenwerkgroep Bisdom Bre da" gaat met een bont opge schilderde en verbouwde oude >as „de boer op" in het bis dom Breda. Aan dit in kerke lijk Nederland unieke idee heeft het bisdom financiële steim verleend. De bus wordt I een rijdend discussie- en in- fonnatiecentrum, waarmee de werkgroep vooral jongeren- groeperingen in het hele bis dom wil benaderen. Dit gebeurt in nauwe sa menwerking met de staf van het Diocesaan Instituut Jeugd en Jongeren, de heren R. Smit en J. Dekkers. De eerste tijd zal de Jongerenwerkgroep zich in de bus vooral bezighouden met het onderwerp „medita tie". De bus werd gistermid dag gepresenteerd in Etten- Leur bij de vergadering van de Diocesane Pastorale Raad. Pas vorige maand (10 okto ber) is de bus (uit 1959) over genomen van een bedrijf in Breda. In de buurt van Wernhout hebben de leden van de werk groep de stoelen en de ver warming uit de bus gesloopt, zitbanken, kasten en tafeltjes aangebracht, vaste vloerbedek king gelegd, enz. De buiten kant werd groen gespoten en artistiek beschilderd (door Ad Vromans uit Wernhout). Op 14 november werd de bus door de Rijksdienst voor het Weg verkeer goedgekeurd. De groep gaat volgende week meteen met de bus op s'ap, In het weekeinde van 25 26 november staat het voertuig in Zundert, op 2 en 3 november in Den Hout, op 9 W 10 december in Goes en op 15 en 17 december in Roosen daal. Deze eerste pogingen zijn redoeld als z.g. „try-outs". voorlopig willen de betrokken longeren in genoemde plaatsen jongerengroepen op een „me- oatatief spoor" proberen te zet- Met behulp van bandop namen, literatuur en gesprek en, hoopt men een bijdrage „e,Je,veren bij het opnieuw ontdekken van de behoefte bezinning en meditatie. Maar de Jongerenwerkgroep ®nkt ook aan andere „buspro- 5'®'.. zoals de Derde We- Bijbel, Deltaproblematiek «n andere problemen De bus, waarmee de Jonge renwerkgroep Bisdom Breda gaat rondtrekken. Rechts bis schop H. Ernst, links de leden van de werkgroep: Kees Vro mans uit Wernhout (coördina tor van het busproject), Romy Snoeck en Rob de Bruyckere, Goes, Kees en Jong Dirkx en Kees van der Westen uit Prin senbeek, Gé Verkuilen uit Et- ten, Ban Schole uit Roosendaal, Franc van Groezen en Kees Joosen uit Den Hout, Anton Nieuwesteeg uit Et ten, Marty Schrauwen ui Rucphen, Ad. Vromans uit Wernhout en Jan van Opstal en Joke Litjens uit Breda, en Pierre Havermans uit Zundert, de cliaufjeur. (ADVERTENTIE) Korte Nieuwstraat 2 HULST Tel. 2478—3558 b.g.g. 2309 (Van onze correspondent) CLINGE Op een bijeen komst van het plaatselijke feestcomité in café De Land bouw hebben de voorzitter F. Blommaert en penningmeester J. van de Bulck hun functie neergelegd met ingang van 1 januari. De heer Blommaert is voorzitter van het comité sinds het einde van de oorlog. Al dlie jiaren heeft hij zich volle dig ingezet voor de verzorging vain de plaatselijke festivitei ten. Ieder jaar opnieuw heeft hij de leden aangespoord om mee te blijven werken voor de gemeenschap. De heer Van den Bulck heeft in ail die tijd op zijn beiurt getoond en goede penningmeester te zijn. Aan genomen wordt, diat bet moei lijk zal zijn om vervangers te vinden. (Van onze correspondent) CLINGE Voor de eerste maal in haar 22-jarige bestaan houdt de vogelvereniging „De Vlaamse Gaai" op 2 en 3 de cember een regionale vogel tentoonstelling. De liefhebbers uit omliggen de plaatsen kunnen daar ook aan deelnemen. Per zeven vo gels wordt een prijs beschik baar gesteld, die bestaat uit een beker, standaard of me daille. Bovendien wordt er op gere kend, dat er zo'n 400 vogels tentoongesteld kunnen worden. De zaal wordt, om er de goede sfeer in te brengen, versierd met bloemen, zodat een be zoek de moeite waard zal zijn, zo meent voorzitter Robert van der Kelen. „De organisatie van die tentoonstelling kost ons heel wat tijd, maar alle leden zijn er bij betrokken. Ieder heeft zijn taak en vandaar dat (Van een onzer verslaggevers) AXEL Vanuit De Halle in Axel wordt donderdag 30 november het radio-program ma „.Regio rechtstreeks" van de NCRV uitgezonden. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door het com bo Tonny van Eyk met onder andere Eddy Christiani, ter wijl 's avonds ook The Wal kers en Marah zullen optre den. Het is verder de bedoe ling dat er verschillende ama teurs uit de streek meewer ken, terwijl verschillende per sonen worden geintervdewd. het allemaal nogal soepel ver loopt", aldus zijn betoog. De vogelvereniging wordt daar naast ook door nogal wat za kenlieden gesteund en uiter aard is ook dat een welkome medewerking. Zoals op alle vogeltentoonstellingen, zullen er ook in Clinge veel kanaries in diverse kleuren worden ge toond. Daarnaast een collectie grote en kleine parkieten, veel tropische vogels en tenslotte sierduiven en kwartels. Op donderdag 30 november moe ten de vogels worden binnen gebracht. Vrijdag zal een vier tal keurmeesters van de Ne derlandse bond van vogellief hebbers de hele dag vogels keuren. Voor de kanaries doet dat de heer Chr. Suykerbuyk uit Wouw, L. A. van Leeuwen uit Zwijndrecht, W. A. Ijzer- mans uit Steenbergen en ten slotte voor de tropen D. A. Duyvis uit Teteringen. 's Avonds zal aan de hand van deze keuring de uitslag wor den vastgesteld. In de begroting voor 1972 was er sprake vam een over schot van 140.000 gulden^ maar dit bedrag is onder invloed van alle mogelijke kostenstij gingen - danig gereduceerd. Als gevolg daarvan zullen ver schillende gemeentelijke be lastingen worden verhoogd, waardoor men aan extra-in komsten kan rekenen op een bedrag van 90.000 gulden. Naast de algemene kostenstij ging drukt ook de verhoging van salarissen tamelijk zwaar op de begroting 1973. De per soneelslasten vertonen ten op zichte van 1972 een stijging van 273.000 gulden, zo blijkt uit de memorie van toelich ting. Deze stijging is volgens b. en w. een gevolg van de alge mene loonontwikkeling. Al ademt het financiële verzicht van de gemeente Huilst dan geen pessimisme, sprake van een juichstemming is er al evenmin, omdat de verhoogde bijdragen uit het gemeente fonds de algemeen kostenstij ging laing niet helemaal dekt. B. en w. willen de belastingen geleidelijk verhogen om op die manier te voorkomen, dat drastisch ingegrepen moet worden wanneer de gemeente onverhoopt in structurele moeilijkheden zou komen. Zoals bekend hebben steeds meer gemeenten moeite om het hoofd boven water te hou den en de meeste zitten al diep in de rode cijfers. De nieuwe belastingtarieven voor het kamende jaar zullen er volgens b- en w. als volgt moeten gaan uitzien: de straatbelasting 27 procent van de kadastrale opbrengst voor gebouwde eigendommen en 13,5 procent van deze op brengst voor ongebouwde ei gendommen. De rioolbelasting gemiddeld 66 gulden per aan sluiting per jaar. Opcenten personele belas- ADVERTENTIE) EEN BEGRIP VOOR AL UW AUTOBANDEN Ook voor particulier Tivoliweg 63 Hulst Tel. 01140 - 2461 Voor u verder gaat vraagt eerst onze prijzen. Altijd concurrerend. (Van onze correspondent) HULST De bedrijfsvol- Ieybalbond afdeling Hulst or ganiseert morgen (zaterdag) in sporthal Den Dullaert te Hulst het „derde Reinaerttoer- (Van een onzer verslaggevers) b. en w. van o». i 'en een voortdurend etleg met Belgische instan- u vaJ} het allergrootste be- a»„v staat te lezen in de ^Medingsbrief bij de giste- preedgekomen begroting het komende jaar. aanrf,ei?arci wordt daarin ook sis k.esteed aan /aken ,rialisatie en Baal- 'turliikp "pezien de na~ ifikkov16^ anders, dat de ont- 4e ,??fn van dit ®ebied door ube.n worden bepaald ieloiJu1'wikkelingen in het kiemt l -uensgebied", zo Overi- hcl Hulster college, de AV!5 1 Antwerpen bij Saai ',e1 Baalhoek - Heer t -"king Reynaertstad. Dit blijkt uit de volgende passage in de aanbiedings brief: „Indien Antwerpen voor de verdere ontwikkeling van de zeehaven behoefte heeft aan het Baalhoekkanaal, dan dienen wij hierover positief te staan". Deze lieve woorden aan het adres van de Belgen zijn enigszins in tegenstelling met de harde woorden, die bij het bekendworden van deze plannen werden gesproken. Toen dreigde Hulst met tegen werking als een aantal eisen niet ingewilligd zou worden. Hoe aardig Hulst voor de Belgische buurgemeente aan het worden is blijkt ook uit deze passage: „Wij moeten er begrip voor hebben, dat de moeilijke bevaarbaarheid van de Westerschelde een ernstige hinderpaal vormt voor de ha ven van Antwerpen", En ver der hierover: „We zullen de nodige aandacht moeten heb ben voor de gevolgen, die de aanleg van het Baafiioekkanaal zal hebben voor de bewoners van het betreffende gebied. De belangen van hen zullen veiliggesteld moeten worden." Hulst doet overigens deze liefdesverklaring niet zonder enige beperking. „Van de an dere kant zullen Antwerpen en het verdere Belgische grensgebied er begrip voor moeten hebben, dat het wel zijn van de bewoners van onze streek niet althans zo min mogelijk geschaad mag worden door industriële ont wikkelingen op Belgisch ge bied. In overleg met Belgische instanties dient hierop de na druk te worden gelegd"., In de aanbiedingsbrief zeg gen b. en w. verder dat voor Zeeuw sch-Vlaanderen een spoedige totstandkoming van het streekplan een eerste ver eiste is. Bij de verdere ont wikkeling van de streek acht het college het van belang om oost-Zeeuwsdh-Vlaanderen- oost, waaronder Hontenisse en Hulst worden verstaan, als één duidelijk herkenbare eenheid te zien. „Op velerlei gebied is een grote samenhang te con stateren". Soepel stellen b. en w. zich in de aanbiedingsbrief ook op tegenover industrievestiging, zo die voor de werkgelegen heid van belang is. „We zullen daar niet afwijzend tegenover mogen staan", aldus b en w, waarbij men zelfs aantekent „dat het naïef zou zijn om te stellen, dat slechts schone in dustrie een eventueel pro bleem van de werkgelegen heid zou dienen op te los sen". nooi". Inzet van dit toernooi is de „Reinaerttrofee", die voor het winnende dames- en he renteam beschikbaar wordtge- steld. Aan het toernooi nemen 12 dames- en 11 herenteams deel. De dames zijn ingedeeld in drie poules van vier teams: Poule A: Doordouwers, ETV, KPJ, PVH. Poule B: CVC. Mavo 2, Mor- res 2, Racing Dof. Poule C: GVC, Mavo 3, Ol mulo, Watneys 2. De heren zijn ingedeeld in twee poules van respectieve lijk vijf en zes teams. Poule D: Ambulo 1, Clitex 1, CVC, Lybeert-Verstraeten, PMC 1. Poule E: Ambulo 3, Clitex 2, Jansendus, PMC 3 PVH, WC. De eerste wedstrijden be ginnen 's morgens om negen uur. Onmiddellijk na afloop vindt de prijsuitreiking plaats iin de foyer van de sporthal. Het 2e Reinaerttoemooi '71 werd vorig jaar bij de dames gewonnen door KPJ, teo-wdrjl Cactus winnaar werd bij de heren. ting: gemiddeld 269 opcenten. De verordening op de reini gingsrechten moet volgens b. en w. zodanig worden aange past, dat de opbrengst de kos ten van de vuilophaaldienst volledig dekt. Ook andere be- lastingverordeniingen zullen moeten worden aangepast, al dus de toelichting bij de be groting. Voorstellen daartoe zullen aan de orde worden ge steld, tijdens de vergadering van 21 december. HULST De gebroe ders José en Willy van Eek, respectievelijk be drijfsleider in Hulst en Axel zijn tijdens een feest in „De koning van Engeland" gehuldigd voor het feit, dat ze ge zamenlijk 45 jaar in dienst zijn van het con fectiebedrijf Nova. Deze firma heeft win kels in zowel Hulst als Axel. Naast de beide broers werd ook me vrouw A. Winne in de bloemetjes gezet, omdat zij zich al twaalf jaar heeft ingespannen voor het Zeeuwsch-Vlaamse middenstandsbedrijf. Op de bijeenkomst in het Hulster restaurant zijn de drie jubilarissen door verschillende mensen toegesproken. Namens de directie kregen zij uit handen van de heer R. Claeys een cadeau onder couvert aangeboden. In zijn felicitatietoe spraak zei hij onder meer: „Wij meenden dat dit gevierd moest wor den, te meer omdat steeds meer blijkt, dat zonder goede medewer kers een bedrijf niet kan floreren". Uiteraard waren er ook cadeaus namens het personeel en veel bloe men. Voor het formele gedeelte van de feesta vond was niet al te veel tijd uitgetrokken. Het accent lag op de gezelli ge sfeer en die ontbrak bepaald niet tijdens het feest, waarbij alle perso neelsleden met echtge notes, echtgenoten en verloofden acte de pre sence gaven. Twee van de Nova-medewerkers stalen de show. Dat wa ren T. Bosch en R, van Glansbeek, die de tek sten voor een aantal feestliederen hadden ge schreven en die in de loop van de avond zelf nog een „act" opvoerden in de stijl van Farce Majeur. Dat er dit bij de feestelingen wel inging hoeft geen betoog. De avond werd verder voortgezet met een (zeer) gezellig samen zijn, maar niet voordat de heer Wi ly van Eek had bedankt voor het hulde-betoon. (Van een onzer verslaggevers) HULST Als gevolg van de begrotinigspositie is de ge meente Hulst gedwongen om een zuinig subsidiebeleid gaan voeren. Overigens tonen b. en w. in de aanbiedings brief begrip voor de moeilijke positie van veel verenigingen, waarvan men opmerkt, dat er rekening gehouden moet wor den met het feit, dat ze even veel last van kostenstijgingen ondervinden als de gemeente zelf. Het personeel van de bad huizen in Hulst, die gesloten worden, zal voor zover moge lijk op andere wijze tewerk gesteld worden. Dit staat te lezen in de aanbiedingsbrief bij de begroting. Het pand van de familie Seydilitz aan de Grote Markt zal waarschijnlijk een bestem ming krijgen als gemeentelijk kantoor. Een voorstel daartoe zal binnenkort aan de raad worden gedaan. Dan moet ook beslist worden over de ver bouw van de huidige kantoor ruimte in de voormalige school aan de Lange Bellingstraat Het huidige stadskantoor zal worden gesloten. In 1973 hopen b. en w- dat er dan ook een aanvang ge maakt kan worden met de aanleg van het regionaal woonwagencentrum. De gemeenteraad van Hulst kan binnenkort van b. en w. een voorstel verwachten tot de invoering v-an een straataan- legbélaisting. Het college is daartoe geïnspireerd d-oor de financiële positie van de ge meente. Men wil tot invoering van de ze belasting overgaan, omdat men het billijk acht, dat een deel van de kosten van inves teringen verhaald worden op hen die profiteren van de hierdoor gestegen waarde van hun onroerende goederen. B. en w. hopen het komen de jaar te kunnen komen met een plan voor het treffen van de nodige voorzieningen ten be hoeve van het verenigingsge bouw in Nieuw-Namen. „Wij menen dit als gemeente te moeten gaan aanpakken nu het particuliere initiatief zo duidelijk in gebreke blijft' aldus b.rnw. De gemeente Hulst heeft voor 1973 een uitgebreid lijst je met verlangens. Voor wat betreft openbare werken ko men daarop onder meer de volgende punten voor: riole ring en reconsructie Heer straat. een tunnel onder de rijksweg nabij de voetbrug en de aanleg van een voetgan gersdomein. in de Vismarkt- Bierk-aaistraat, Godsplein en Bon-t eho-nds tra-al. Voor wat onderwijszaken betreft wiij men de bouw van een dertiende lokaal aan de lagere school Nobelborist (Van onze correspondent) CLINGE De plaatselijke afdeling van het NKV gaat op 26 november in het gemeen schapscentrum Malpertuus een feestmiddag organiseren voor de knideren. Aan de ouders zijn formu lieren uitgereikt, waarop ze moeten invullen of hun kroost al dan niet present zal zijn. Natuurlijk zal op deze feest middag ook Sinterklaas ver schijnen, geëscorteerd door zwarte Pieten. De kinderen zullen verder aangenaam wor den beziggehouden met pop penkast. Voor het naar huis gaan krijgt ieder kind en bal lon met een ijsje. De feeste lijkheden beginnen om 14.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) HULST De voorbereidin gen voor de intocht van Sin terklaas in Hulst zijn rond. Aanstaande zondag kan de goedheilig man in het vesting stadje zijn intrede doen, waar- Ibij hij 's middags rond 15.00 uur op het Marktplein door burgemeester R. Molthoff wordt verwelkomd. Het belooft een zeer muzi kale intocht te worden, want de organiserende middenstand is er in geslaagd heel wat muziekkorpsen naar Hulst te halen. Onder meer geven acte de présence: de muziekvereni ging van Hulst met majorettes en dansmariekes, het muziek korps van Clinge met drum band, de drumband Axel en de drumband Terneuzen en verder zal ook de ponyclub Hulst niet ontbreken. De sint vertrekt vanaf het maristen- klooster en gaat vervolgens via de Dubbele Poort, de Bier- ka-aistraat, de Bontehondstraat, de Basiliek, de Markt, de Steenstraat en de Van Waes- bergestraat naar de Gentse straat en de Grote Markt. Tij dens de ontvangst bij het stadhuis zullen alle kinderen worden getrakteerd door in to taal tien zwarte Pieten, waar van er verscheidene zijn ge motoriseerd, Aan de intocht werken financieel in totaal ne gentig middenstandszalcen uit Hulst mee. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg, en Oostburg, Dokter G. de Bruijckere, Brouwerijstraat 8 te Oost burg, tel. 01170-2323. Axel, Dokter Boor, tel. 1666, b.g.g. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke, Dokter Chr. Kalk man, Burg. Maarleveldstraat 5 te Biervliet, tel. 01152- 345. Borsele en Nieuwdorp, De praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet te Borse le, tel. 01105-203. Breskens en Groede, Dokter Janzen te Groede, tel. 01171-366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, Dokter Bom te Cadzand, tel. 01179-366. Clinge, Koewacht en St.-Jan- steen, Dokter H. Brabers, tel. 01140-2361. Driewegen, Hoedekenskerke, 's Heerenhoek en Ovezande, De praktijk van de huisart sen J. Geldof, H. Zwartelé en S. Wöstmann wordt tot maandagochtend 8 uur waargenomen door dokter J. Kole, Kerkstraat 38 te Hoe dekenskerke, tel. 01193- 262. Hulst, Dokter W. Gielen, tel. 2969. Goes, Dokter S. Buijs, J. Valekstraat 3, tel. 5462. Kloosterzande, Dokter R. Bu- walda, tel. 01148-277. Tot maandagmorgen 8 uur. Middelburg, Dokter J. Pel, Rouaansekaad 11, tel. 2585 (zaterdag) en mevr. J. Fel- Mellink, idem (zondag). Reimerswaal, Dokter P. Pol derman te Yerseke, tel. 01131-1300 en dokter C. Donker te Krabbendijke, tel. 01134-1544. Sas van Gent e.o., Dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A.185 te Westdorpe, tel. 1255. Sluiskil, Philippine en Hoek, Dokter Van Haelst, Spoor straat 46a te Sluiskil, tel. 444. Terneuzen, Dokter H. van Herk, Mich, de Ruytersingel 1. Van zaterdag 8 uur tot zondag 24 uur. Vlissingen, Dokter C. Sluijter, tel. 2225 (tot zaterdag 24 uur) en dokter S. Wartena, tel. 3933 (van zaterdag 24 uur tot zondag 24 uur). Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke, 's-H. Hendrikskinde ren en Heinkenszand, Dok ter A. Vos te Wolphaarts dijk, tel. 01193-231. TANDARTSEN O.-Z.-Vlaanderen, Tandarts P. van Mieghem, Scheldekade 58 te Terneuzen, tel. 01150- 2685 (van zaterdag 10-10.30 en van 18-18.30 uur, zondag van 12-12.30 uur). W.-Z.-VIaanderen, Tandarts N. Janssen te Aardenburg, tel. '01177-1380 (zaterdag en zondag van 12-12.30 uur). Walcheren, Tandarts A. de Koning, Kanaalstraat 91 te O.-Souburg, tel. 01183-1347 (zaterdag van 9-10 uur, zon dag van 11-12 uur). Z.- en N.-Beveland, Tandarts J. ten Haaf, Beatrixlaan 38 te Goes, tel. 01100-5716 (za terdag en zondag van 9-10 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag, Dokter J. de Haas te Zaamslag tel. 01153-366. N.- en Z.-Beveland, Dokter G. Boneschanseher te Kruinin- gen, tel. 01130-1233. W.-Z.-Vlaanderen, Dokter J. v. d. Vijver te Oostburg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis, Mevr. Ris- seeuw-Catsman te Groede, tel. 01171-222. Axel, Koewacht, Zaamslag, Zuiddorpe en Overslag, Zr. A. Breyaert-Eys, Eikenlaan 24 te St.-Jansteen, tel. 01140-3943. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke, Zr. Schilder te Breskens, tel. 01172-1350. Ellewoutsdijk e.o., Zr. C. Kor- stanje, Warande 2 te Hein kenszand, tel. 01106-1615. Goes, Zr. F. Loomans, tel. 7970. Hoek, Philippine en Sluiskil, Zr. Bouwens te Hoek, tel. 01154-274. Hulst en Hontenisse, Zr. A. Maenhout, tel. 01140-2071. Krabbendijke, Waarde en Ril- land-Bath, Zr. J. Dieleman te Rilland, tel. 01135-460. Sas van Gent, Zr. Van Dorse- laer, Beneluxstraat 128, te Sas van Gent, tel. 01158- 1916. Terneuzen, Zr. M. Vermeylen, Dennenstraat 7, tel. 3829. Wemeldinge, Kapelle-Biezelin- ge, Kloetinge, 'sH. Abtsker- ke, 's-Gravenpolder, Hoede kenskerke en Baarland, Zr. J. v. d. Hoeven, Dijk we Is e- straat 20 te Kapelle, teL 01102-1937. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert, Zr. W. Noordhoek te Yerseke, tel. 01131-1488. APOTHEKEN Goes, Goese apotheek, tel. 7104. Middelburg, Apotheek A. Rin geling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen, Apotheek Hamann, tel. 2060. Vlissingen, Apotheek C. Last drager, C„ V. Perestraat te Souburg, tel. 01183-1593.

de Stem | 1972 | | pagina 7