WITTE HUIS TRADITIE IS ZONDAG TEN EINDE Clitex Sport alleen bovenaan na verdiende zege ityaim Clinge hoopt op politiehonden- dressuurkampioen Prof. Mortelmans blijft strijden voor alternatieven WELFARE ST. ANTONIUS KRIJGT WELLICHT OPEN KARAKTER UJARDIN vieux extra Zaterdag provinciale strijd op eigen terrein OnUiiilIing en afscheid bij sociale werkplaats GEEN ONTSLAGEN BIJ ACADEMISCH ZIEKENHUIS GENT Sociëteit van bejaarden Aardenburg vierde feest stad streek Laatste miss-verkiezing van scheidende Ber van Damme Tweede klasse Beoordelen en toïletteren van paarden beoordeeld Poppentheater VIETNAMESE KINDEREN IN GASPÜT HAVENUITBREIDING ZEEBRUGGE t In de nt- en- in- te- be- :»en en. aat eer ge- ice. 97, 117 oor ien uto ild aop oor yan an- ta", itel, and este to's met sin ger las- xo- ak- tige ten zer. de le re ken ers. ,elf. In- yes- zen. an- ta" 3. of tinu iels, ncl. L. ste- 7ol- toi- ing. aats 607- met jde •ok. je f den 30. ren ken [ten Te ate- 140- yer- ard, ia 5 37, Toneelgroepje 'De Minnestreel' Ie R. "t Ging zó goed met ons amateurtoneel, dat we dringend ruimte nodig hadden om te repeteren. Adverteren, zei Geesje. O.K. In de krant zo'n rubriek advertentie gezet, hoogachtend Minnestreel. Gelukt. We kregen een oude garage in huur van een toneelminnaar. Zelf opgeknapt. De kuituur in R. is gered.' Het dagblad la uw kulturele r'"j kontakladres. hh T.k. Nieuwe en gebruikte ca ravans Koenen Caravans Ber- gen op Zoom 01640-37446 Showterrein Camping Kleine Melanen links voor veilingge- bouw Moerstraatsebaan Caravan centrum Rotterdam tour caravans 1975 modellen, voordeel winterprijzen b.v. Ei- felland 310 st. f 2990, Eifelland 380 Lux f 4290. Eifelland 450 st f 4790. Verder de merken Adria, Lord. Münsterland, Constructam, Star. Ook nog enkele 1972 demonstr. model- len met hoge kortingen, Sta Caravans 1973 modellen met sensationele voordeel-winter- prijzen. Ook nog enkele 1972 demonstratie caravans met ho ge kortingen. Merken o.a. Ace Excellent, Rinel, Bluebird, Ho liday Willerby, Wagmonthan, Sunny Home. Ook vouwkam- peerwagens Tago, Travel Sleeper, Eurocamper, Show room Stadionweg 31, tussen stadion en Brienenoordbrug tel. 010-321455-140240 Nevenbe- drijf Den Haag e.o. Caravan. Centrum Leidschendam, Mid- denweg 7, tel. 01761-2540. Te koop Nieuwe Fleetwind ca ravans 1973 met 2 aparte slaapkamers, voor maar f 6950,-. Abel Tasmanstr. 8. Roos endaal (noord) zijstraat' Park laan. Tel. 01650—40223. ast 3al- Ijtje 06— Caravanhandel J.W. v. Rooy in Oud-Gastel, Lytón 9x3 m. 11 mnd. oud, 2 slaapkamers, Mei- bron 9x3, 14 mnd. oud, 2 sl.k. Pemberton 11 mnd 8x3, 6 pers. Donnington 9x3 compl. 'huls' met bad 1969. Pemberton 10x2,5, 1 slaapk. 1968, Blue Bird vulkan NK2 8x3, 2 slaapk.. Verder staanwagens vanaf 5 t.m. 8 m. vanaf 3000,-. Tourcaravans vanaf 1350,- Ook inruil en financiering, adres Kralen 8. Oud-Gastel, 01651- 443. huis 'uk- dgi- an- tse- an- v.d. •ed. né- 100- en oop 90, te Daf ude olet wa- hei- fer- TW )ol- er- aat lijk aai: da- en met sta- ral ey van ïeb ans. tel ows >tral ners iur- uwe met ners zen. f en weg Tel, Te koop, nog enkele verbuur tenten en vouw-caravans, Al- penkreuzer Jr en Sr. en Apa che. Stoop Sport, Zuivelstraat 10, Bergen op Zoom, te], 01640-33704. Occasions! Occasions! Toer en stacaravans o.a. Bluebint Pemberton, A-line, Sha mon, Paladin e.v.a. van 3 tot 11 mtr. ook met slaapkamx^ v.a. f 1250. Caravancentrum Smokkelhoek, Kapelle-Biea* linge, 01102-1623. Huwelijken Eenzaam in de komende win termaanden? Ook voor u zijn er vele mogelijkheden bij het Nederlands Contactcentrum Traxt-d'Union, erkend door de Raad van Toezicht. Schrijf of belt u even en u ontvangt kosteloos en vrijblijvend alle gewenste gegevens. Hoofd- adm:, postbus 122. Ede. Tel. 08380-14192. Afd, Breda. Del- bergen 53, tel. 01600-52721. -dieren Te koop zeldzaam kleine lang harige dwergteckeltjes 7 we ken oud. Ouders zijn tevens te zien. Prijs vanaf f 95,- p.stuk. Groenewoud 51, Oudenbosch tel. 01652-3565. Kennel van de Nobelaer biedt Whippets t.k.a. met stamboom, Stationsstraat 33, Etten-Leur, tel. 01608-2124. Te koop jonge rashond, Duitse staander met stamboom. 7 mnd oud, teef. Irisstraat 39, Hoek. Gouden naamplaatje met initi alen EvG. Tegen beloning te rug te bezorgen. Heerstraat St.-Jansteen. Landbouw T.k. een A-pony Boontje pri ma in dressuur als tuigpaara en goed in de sportnummers en eerste klas springpaard, l» 5 maal uitkomen op concours 15 prijzen. T.b. J. Raaymakers, Laurentiusdijk 23, Steenber gen, tel. 01670-3372. Verloren Diversen Nieuw-Namen: Bejaarden* schieting op donderdag 19 ok tober bij Picavet-Martens. oe' gin half 2. f 25.- gratis. Teven- de laatste schieting van »e seizoen 1972. Totale boekhouding °Pz®^cfl met fiscale balansen, belasting' zaken. Kostprijsberekening c5 organisatie-adviezen. Inl. I1""1 tel. 010-254062. Voor goede raad en i Bel 013-671478 de Alg. Ne0' Invaliden Bond. Donderdag 19 oktober 1972 4 (Van een onzer verslaggevers) GROENENDIJK Er be staan plannen om de welfare- activiteiten in het bejaarden centrum „Iluize St. Antonius" in Groenendijk de komende maanden uit te breiden. Daar bij wordt ook overwogen om er andere mensen, dan alleen de vaste bewoners van het be jaardentehuis bij te betrekken. Het welfare werk in Groe nendijk kan zich verheugen in een toenemende populariteit. Voor een belangrijk deel is dat ook te danken, aan het feit, diat er elk jaar een tentoon stelling op poten wordt gezet waarop belangstellenden ken nis kunnen nemen van de be reikte resultaten. Ook voor die traditionele exposities komt steeds meer belangstelling, Ook dit jaar wordt er een georganiseerd in combinatie met een fancy-fair. De data die daarvoor zijn vastgesteld eijn zaterdag en zondag 18 en 19 november. Op de sluitings avond zal tevens de trekking van de verkochte loten bekend gemaakt worden. De tentoon stelling is op beide dagen geo pend van 14.30 tot 21 uur. De ervaringen van de welfare- leidsters leren, dat met name die tentoonstellingen voor de deelnemers een stimulans zijn op steeds beter voor de dag te komen en dat komt dan weer tot uitdrukking in verhoogde capaciteiten. Opvallend is overigens wel, dat dames meer geporteerd blijken te zijn voor dit werk dan mannen. De be langstelling van deze laatste groep bejaarden laat soms wel wat te wensen over, hoewel er in „Huize St.-Antondus" ook een. mannelijke groep 65-plus- sers actief is. Op het programma voor het komend jaar staat ook een plan om aan het welfarewerk een meer individualistisch ka rakter te geven. Daarbij wil men zich met name richten op die bejaarden, die minder goed ter been zijn. Als ze dat willen kunnen ze in de toe komst een beroep doen op de welfareleidsters, die dan re gelmatig kamer-bezoeken af leggen. Van deze uitbreiding wordt nogal veel verwacht. Daarnaast bestaat de mogelijk heid, dat er een part-time kracht aan het bejaardencen trum wordt verbonden, die zich regelmatig met deze za ken bezighoudt. „Het kost overigens weinig moeite om voldoende vrijwil ligsters te krijgen. Ook van die kant is er nogal wat be langstelling", zo weet de heer Totté, administrateur van het bejaardenhuis te melden. Ook op dit gebied zijn de vooruit zichten goed dank zij een spe ciale cursus van het Rode Kruis, dat op deze_ manier welfareleidsters begelèidt, die op hun beurt de deelnemers kunnen instrueren. (ADVERTENTIE) VAN WENNEKER ROOSENDAAL 9 Schoonheidskoninginnen tijdens miss-Hot-Pants-verkiezin- gen vorig jaar mei. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE Kloosterzande zal het ko mend weekend waarschijn lijk voor de laatste keer in de roes van een miss-verkie zing verkeren. De traditio nele „Miss Witte Huis"-ver- kiezing wordt namelijk dit weekend nog één keer ge houden en behoort daarna definitief tot het verleden, omdat initiatiefnemer Ber van Damme er noodgedwon gen een punt achter zet. Hij gaat namelijk „Het Wit te Huis" als exploitant verla ten om in een nog in aanbouw zijnde bar-discotheek een nieuw leven te beginnen. „Het is na tien jaar welle tjes geweest", zegt hij terwijl hij daar aan toevoegt, dat hij het nu rustiger aan gaat doen. „Ik heb twee dochtertjes en die hebben ook aandacht no dig. Bovendien is het voor mijn vrouw en mij alleen te veel geworden om elke dag het café open te hebben. We gaan ons met de bar-disco- theek voornamelijk op de jeugd richten en we zijn al leen in het weekend open". Ber van Damme behoort op Kloosterzande tot een van de pioniers van het zogenaamde „pop-gebeuren". Hij begon tien jaar geleden beroepsor kesten te contracteren, toen alle mogelijke amateurbeat- bands zichzelf Ihadden over leefd. Alle bekende namen uit de Nederlandse hitparade heb ben het afgelopen decennium op zijn programma's geprijkt, hij heeft voor tienduizenden guldens risico's gelopen en hij heeft tal van jongeren aange name weekendjes bezorgd. In april verlaat hij het gerenom meerde „Witte Huis" en dat is dan de afsluiting van een veel bewogen en succesvolle tijd. Bei van Damme heeft er geen spijt van. „Geld verdie nen is leuk", zegt hij, „maar er zijn ook nog andere dingen in dit leven en daar wil ik me nu wat meer aan overge ven". Pratend over de afgelopen jaren: „Ja we hebben hier heel wat professionele popor kesten gehad. Maar met die beroepsgroepen is ook de sfeer wel wat kapot gegaan. Weet je: die amateurs van vroeger (Van onze correspondent) HULST Na een verdiende zege op mede-koploopster EIV staat Clitex Sport nu alleen ongeslagen hoven aan de ranglijst in de dames eerste klasse van het bedrjjfsvolleybal afdeling Hulst. De Clitex dames hebben zich in het topduel van de week duidelijk de besten getoond, wat in een 21 overwinning resulteerde. EIV heeft zich uitstekend verdedigd mar tegen dit Clitex was nu eenmaal geen kruit ge wassen. Wel slaagde het er in, door de derde set in de wacht te slepen, de uitslag een draag- 'S? aanz'en te geven. De tal- rijüo toeschouwers hebben va-n damesvolleybal kunnen 7-15 n. Setstanden 15-10 15-6 PVH nam tegen KPJ een 2—0 oorsprong en scheen vlot op t„/.Zlel1 de beide winstpunten sot ,eigenen. Na de tweede *a«en de gemeente-dames bedenkelijk terug ak^Van KPJ Profiteerde om -psHU® ^en onverwacht 2—2 setstaS-f 31 te dwingen. De 3 ,!ta"den waren 15-13 15-6 makkei'z Watneys 1 bleef ge- douum baas over Door- douwers de eindstand werd de e„ Doordouwers zich het vpn i Set toeëigende was dfklnl Pns al tVatneys wat Senstands, He* gaf de te- een kalSter ?een schW van tot co Lameer Mavn 1 bliift P heden enigszins onder de verwachtingen presteren en telt na tegen Morres 1 een nieuwe nederlaag te hebben ge leden, nu reeds zes punten ach terstand op Clitex Sport. De Mavo-dames zijn tegen Morres nooit in de wedstrijd geweest en verloren met niet minder dan 40. Zoals verwacht waren er voor Olmulo weinig problemen tegen Morres 2. Het won ge makkelijk met 40. De Olmulo- dames staan nu alleen op kop met een punt meer dan Racing Daf dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Lybeert-Ver- straeten verloor toch wel vrij verrassend met 13 van GVC na een op bepaalde momenten zeer spannende strijd. De set standen waren 10-15 15-13 8-15 7-9. Dit is een prima prestatie van GVC. Watneys 2 blijft het goed doen, 'ditmaal behaalde het de volle winst tegen Voor waarts. Ondanks de 40 uit slag hebben de Watneys-dames de zege niet cadeau gekregen wat blijkt uit de volgende set standen 15-13 15-13 15-1 13-11. Dat in deze klasse de meeste teams aan elkaar gewaagd zijn bleek opnieuw tijdens de wed strijd CVC-Mavo 2, welke na een evenwichtig verloop met 3—1 door de Clingense dames in hun voordeel werd beslist. Lybeert-Verstraeten Ret tegen Mavo 3, na de nederlaag tegen GVC, niets aan het toeval over en won onbedreigd met 40. Morres 2 en Voorwaarts staan nog steeds puntenloos onder aan, maar gezien de krachts verhoudingen zullen zij binnen kort zeker wel aan hun trek ken komen. GISTEREN ZIJN in Karatsji tenminste 10 arbeiders gedood en meer dan 30 arbeiders en politiemannen gewond nadat felle gevechten waren uitge broken bij twee textielfabrie ken die door de arbeiders wa ren bezet. gaven zich veel meer. Ik vrees, dat we nu toah geen stap meer terug kunnen doen. Het publiek is verwend. Dat pikken ze niet meer. Toch kun je merken, dat het lollige er een beetje af is. De jeugd is in „Het Witte Huis" altijd mijn publiek geweest. Daar heb ik trouwens ook naar ge werkt en ik moet zeggen: het was een goeie klantenkring. Ze zijn eerlijk en sportief en het zakgeld, dat ze krijgen moet op". Ook in zijn nieuwe zaak zal Beré van Damme zich op jong publiek blijven richten, al be hoort het optreden vari lands beste pop-makers voor goed tot het verleden. Daar zal hij straks geen ruimte meer voor hebbein. „Maar ik heb een grote tuin en ik denk, dat ik daar de komende zomer een hoop leuke dingen mee kan doen". Al behoren dan de spectaculaire stunts tot het verleden. Stil zal het in ieder geval niet worden rond de fi guur van Ber van Damme. „Ben je gek, ik ga niet op mijn lauweren rusten. Daar voor is het hier veel te gezel lig. Dit is een fijn vak. Je moet het graag doen", aldus zijn relaas. Overigens is hij via een aantal omzwervingen in de horeca terechtgekomen. Van oorsprong is hij elektricien, maar de telefooncentrale, waar bij aanvankelijk werkte beviel hem niet. „Veel te rustig,' zegt hij nu. „Kan ik niet te gen. Ik kon kiezen tussen de grote vaart en de horeca. En dat laatste is het geworden". Ber van Damme is van plan ziijm nieuwe, rustiger levenspe riode met een geweldig af scheidsfeest in „Het Witte Huis" in te luiden. Voor het zover is, wordt eerst alle aan dacht. nog gericht op de ko mende Miss Witte Huis-verkie zing. Die heeft zondag plaats om 21.00 uur. De huldiging volgt om 22.00 uur. Belangstellenden kunnen zich voor of tijdens het feest opgeven. De winna res krijgt een kledi-ngbon van 200 gulden en gastvrouw bij deze gelegenheid is Tiny Reijns, de winnende miss van vorig jaar. De „misses" wor den zondag „aan elkaar ge praat" door wielercommenta- tor Wim Hendriks. (Van een onzer verslaggevers) NIEUWVLIET Bij manege Riem ens te Niuewvliet werden examens afgenomen voor de cursus „Beoordeling, toilette ren en voorbrengen van paar den". Van de 20 deelnemers die aanvankelijk vol goede moed aan deze cursus begon nen waren, deden uiteindelijk 14 dames examen, gadegesla gen door de jury bestaande uit de heren Biesheuvel, Ripping en Punt. De oursisten hadden hun op leiding gehad bij P. den Ha mer en C. van de Peijl in Axel en manege Riemens in Nieuwvliet. Docente van de curus was mevrouw E. Ver- beeek uit Nispen, die op voortreffelijke en gezellige wijze de cursisten op korte termijn heel wat heeft bijge bracht. Na afloop van het examen kon het diploma worden uitge reikt aan de dames E. van Driel, Annemarie van Helder, A. van der Peijl, G. van Re- mortele, E. van de Korkhoye. Jenry Cambier, Annelien de Feijter, Andria van Kroon- wijk, Marianne Grootveldt, N. Scheele, J. de Feij ter, J-ose de Hullu en mevrouw Poulsen. (Van onze correspondent) VOGELWAARDE Zater dag 21 oktober zal om half drie in het Dorpscentrum te Vogelwaarde een poppenkast worden vertoond, door het theater De Krielceputten. De toegangsprijs is een gulden voor alle kinderen van de la gere scholen van die gemeente Hontenisse en ook wow de oudste kleuters. '«commende lout pprbcul'*'"'"'* ton nn.\» ««raiUa* Oi.t.llê rmt (Van onze correspondent) SASPUT In het vakantie huis v.d. Evangelische Verein Junger Manner (E.V.J.M.) in Sasput logeren momenteel 34 oorlogsslachtoffertjes uit Vietnam. Zij zijn hier voor een poosje ondergebracht, om dat het tehuis van „Friedes- dorf Oberhausen" een op knapbeurt krijgt. Deze Duitse stichting heeft zich ten doel gesteld Vietna mese oorlogssila'Chtoffertjes, waarvan zij er momenteel ruim 80 naar Duitsland heeft gehaald, op te vangen en hen een passend beroep te leren, waarmee zij zich na terugkeer in Vietnam kunnen redden. Naast ontspanning wordt in Sasput het onderricht niet ver geten. Behalve een sociaal werker is ook (Vietnamees) onderwijzend personeel aan wezig. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Het alge meen en dagelijks bestuur van de regionale sociale werk plaats West-Zeeuw-sch-Vlaan deren in Oostburg neemt op vrijdag 10 november afscheid. Tevens zal op die datum het nieuwe kunstwerk voor de werkplaats worden onthuld. Om 15 uur is eir een ontvangst van genodigden en een samen komst in de kantine. Daarna volgt de onthulling en een af scheidsreceptie. (Van onze correspondent) CLINGE Op een terrein langs de Bisschoppendreef in Clinge worden zaterdag 21 ok tober de kampioenwedstrijden politiehondendressuur van de provincie Zeeland gehouden, De organisatie is ditmaal in handen van de dressuurclub Saeftinghe. De vereniging beschouwt de organisatie yarn dit evenement als een hoogtepunt van die ac tiviteiten van de laatste maan den. Voorzitter Alois Weemaes laat daarover in zijn enthousi aste relaas weinig twijfel be staan. Aan de wedstrijd zal door acht bonden worden deelgenomen. Bovendien is het evenement erg attractief voor (Van een onzer verslaggevers) ZEEBRUGGE De Leu vense professor J. Mortelmans blijft strijden voor een naar zijn mening beter verantwoor de aanleg van de nieuwe ha venfaciliteiten in Zeebrugge. Onlangs heeft hij nadat hij reeds enkele sterk afwijkende alternatieven had gepubliceerd een nieuw studie het licht doen zien, waardoor het vol gens de Leuvense hoogleraar mogelijk is het ecologisch en economisch evenwicht in de kuststreek te behouden. Aan het basismodel, zoais dat door het Belgische minis terie van openbare werken momenteel wordt tentoonge steld in het Brugse stadhuis en waaraan reeds in Zeebrug ge is begonnen, voegt hij twee varianten toe. In beide varian ten betoogt professor Mortel mans dat de nieuw geprojec teerde zeesluis met een capa citeit voor zeeschapen van 125.000 ton verder landin waarts geprojecteerd dient te worden. CDe eerste werkzaam heden hiervoor zijn overigens onlangs gestart, red.). In de eerste variant wordt het voorziene havengebied bij Dudzele, Damme en Oostkerke verminderd, waar-door het woongebied en het polderland schap beter beschermd wor den. „Door vermindering van dit areaal behoeft de havenac tiviteit niet te worden inge krompen", aldus professor Mortelmans, die vindt dat Zeebrugge moet mikken op zijn troef als snelle doorgangs haven, waarbij vervuilende in dustrie in de onmiddellijke nabijheid van de haven niet direct nodig is. In de tweede variant wordt het havengebied nog meer in gekrompen, waardoor een be langrijke wijziging optreedt in de voorziene infrastructuur waarbij de verkeersverbindin gen als duwvaartkanaal, auto snelweg, spoorlijn etc. ten noorden van Dudzele zijn ge projecteerd. Opgemerkt wordt dat hier bij de bundel verkeersvoorzie- ningen een schuine hoek vormt «net het huidige Boude- wijnkanaal, de omgeving van Ter Doest in gevaar komt en bepaalde verkeersivoorziendn- gen in gevaar komen. Deze moeilijkheden en de extra- /ermindering van het havena reaal werkt de vraag op of de tweede variant in vergelijking met de eerste de meest gunsti ge oplossing is. In beide varianten wordt het toeristische landschap tus sen Rnokke-Heist en de haven van Zeebrugge niet door ver keersaders doorsneden. Een ongeschonden landschap dus waarvan professor Morteknans een groot voorstander is. Bo vendien zou hij de 7,5 km dam die in zee zijn geprojec teerd om verzanding van de havenmond tegen te gaan, aanzienlijk willen inkrimpen, om de kust niet van het frisse zeewater af te snijden. (Van onze correspondent) GENT Aan een afvaardi ging, samengesteld uit de vak bondsvertegenwoordigers en le den van het stakende personeel van het Gentse academisch zie kenhuis is woensdag bevestigd, dat afgezien wordt van het eerder voorgenomen plan om 207 personeelsleden af te dan ken. Het vraagstuk van de extra vergoedingen zal nu opnieuw aan de orde worden gesteld en aan een onderzoek onderwor pen. Het resultaat hiervan zal voor advies aan de raad van beheer van de Gentse universi teit worden voorgelegd. belangstelleniden, omdat ze op een gemakkelijke manier aRe verrichtingen van die honden kunnen volgen. En die ver richtingen zijn die moeite waard. Voorzitter Weemaes, zelf in het bezit van een hond met een certificaat, vertelt, dat hij graag zou zien, dat het kiampioensohap wain Zeeland nu eens in Clinge bleef. Vo rig jaar was het de heer Stroo uit Domburg die met zijn hond als kampioen uit de strijd kwam. De wedstrijden be ginnen zaterdag om 9 uur 's morgens met onder andere zwemmen, stilzitten en meer van dit soort oefeningen. De keurmeesters A. Sweens uit Breda, P. Melsen uit Halsteren en D. Miniderhoud uit Dom burg zullen er in ieder geval een zeer drukke daig aan heb ben. Bovendien zullen ze er een moeilijke taak aan hebben om het juiste puntemaantal aan de verschillende honden toe te kennen. Na de miiddag komt meer het pakwerk aan de beurt. Het is vo or bet publiek een van de meest spectaculaire aspecten van deze activiteit. Het pak werk bestaat onder andere uit het stellen op de man, het terugroepen, het staande hou den van een mian op de fiets. Als pakwerkers zullen ditmaal optreden de heren J. Dekkers uit Ossendrecht en T. Chiristia- nen uit Bosschenhoofd. Tot slot wordt de uitslag bekend gemaakt, waarbij de bezitters van de honden het meest zijn geïnteresseerd. De nerveuze spanning zal dan ook heersen in het lokaaltje op het terrein, waar de keurmeesters de pun ten bekend zullen maken en aan de kampioen van Zeeland een prachtige beker uitrei ken. (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG Gisteren heeft de protestantse bejaar- densociëteit in Aardenburg of ficieel zijn derde lustrum ge vierd. Na een informele recep tie, die gehoouden werd in de ontmoetingskerk aan de Sas- senstraat genoten de leden van de sociëteit van een koffie maaltijd. Tijdens de receptie kwamen loco-burgemeester G,F. Bonte en gemeentesecretaris J.M. Paridaen de jubilerende socië teit gelukwensen namens het Aardenburgse gemeentebe stuur aanbieden. Voor deze viering was de soos verhuisd naar de kerk, die een iets betere ruimte voor de festiviteiten biedt, dan het nbrmale clubhuis. Weke lijks komt de soos iedere dins dagmiddag bijeen in het ge bouw aan het Groene Kruis, waar meestal stevig geboomd en een kaartje gelegd wordt. Ter gelegenheid van het derde lustrum werd daar dinsdag middag de gehele sociëteit, die uit ongeveer 25 bejaarden be staat op de foto gezet. Na de koffiemaaltijd gister avond bleef het gezelschap nog enige tijd gezellig bij een. Aardenburgse bejaarden.vieren derde lustrum van hun soos.

de Stem | 1972 | | pagina 7