Aapelie tweede In Zeskamp Jflfr&iii- Haven van Viissingen moet eigen loskade afbreken Tankauto met stikstof om slaat WISSELBEKER VOOR GOESENAAR GEEN EINDE AAN PENDEL VAN BEWAKERS De Poel op schop Omwonenden boos over „executie" bomen Ruim 450 hengelaars op coneours in Kapelle IMPOSANT MUZIKAAL GEBEUREN PECH'' MET ZELF GEMAAKTE AUTO Boete voor haren trekker „Die lahreszeiten in Middelburg stad streek Wisselvallig Kruiningen Viissingen Beste dahlia van J. van der Walle Goes Rectificatie Diploma voor 372 zwemmers Maandag 9 oktober 1972 3 55' (Van een onzer verslaggevers) KAPELLE Het ging zaterdagavond lang niet gek met de ploeg van Kapelle in het NCRV-pro- gramma „Zeskamp". De sportfannen en sport vrouwen uit het Bevelandse fruitdorp werden in het veld van negen deelnemende gemeenten twee de na de ploeg uit het land van Heusden en Altena. Het verschil tussen de beide teams was gering: 35 tegen 33,5 punten In het gehele verloop van de strijd, die in het kader van het bouwvak stond, leek het voor de eerste twee plaatsen om Kapelle en Zandvoort te gaan. Bij de laatste proef, de kruiwagen race, liet de ploeg van Zand voort het echter lelijk zitten De ledein van de Kapelse ploeg en de vele, met span doeken zwaaiende supporters in de Rotterdamse Ahoyhal dachten toen dat het een be keken zaak was. Maar het Land van Heusden en Altena bleek bij die kruiwagenrace toch net iets meer punten dan Kapelle verzameld te hebben, zodat de Brabanders met de eerste plaats, de beker en d» lauwerkrans gingen strijken. En het moet gezegd: Kapelle deed het onder leiding varn taemleider Wim. Geelhoed en zakelijk leider J. J. Gansemam lang niet slecht. De prestaties j waren steeds constant, op dej „rode draad'' (het stenen over-| brengen) en de „grand prix" na- In die grand prix werd j Kapelle zevende. Wij hadden de indruk dat deze toch wel lage klassering voor een deel te wijten was aan het te zwa re verzet van het zelf gemaak te trapautootje. Bij de andere proeven (de aannemersrace, de schoorsteenbouwwedstrijd de koffie-pauze en de kruiwa genrace) was de klassering steeds goed, hoewel geen en kele keer een eerste plaats werd behaald. Maar dat ge beurt misschien over vier we ken in Arnhem, waar de twee de zeskampronde wordt ge speeld. Met een beetje meer trainen moet die eerste plaats er toch uitkomen... Moe, maar uiterst tevreden keerde zaterdagnacht de ploeg huiswaarts, vast besloten de training intensief vol te hou den, want er staan nog ver schillende krachtmetingen bin nen dit zeskamp-gebeuren voor de deur. Zelden tevoren zal een tele visiespel zo algemeen en zo met spanning zijn bekeken als zaterdagavond de zeskamp. Er was geen sterveling op de straten te zien en de cafetari a's waren verlaten. In de cafés wa^ maar voor één ding be langstelling en dat was de strijd in Rotterdam, waar een schare van enkele honderden supporters onder leiding van burgemeester Van Suylekom de ploeg aanmoedigden. In heel wat gezinnen was het ver na tienen voor de eerste koffie of het eerste drankje op tafel kwarn waart men wou eenvoudig niets mis sen van dit sportieve gebeuren waarvoor in Kapelle zelfs visi tes werden afgezegd en bij eenkomsten verdaagd. Morgen, dinsdag 10 oktober. B-rgen op Zoom 5.20 en 17.31. Hansweert 4.23 en 16.38. Ter- neuzen 3.45 en 16.02. Vlissin- fen 3.15 en 15.31. Wemeldinge o.lO en 17.21. Vooruitzichten voor dinsdag en woensdag, opgesteld door het KNMI op zondag om 18.00 uur: overgang naar wisselval lig weer met af en toe regen en ongeveer normale tempera turen. Weersvooruitzichten in cij- "eis gemiddeld over Neder, land. Voor dinsdag: aantal uren zon: 2 tot 8. Min. Temp.: om streeks normaal. Max. temp.: 0 5 graden boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 pro cent. Kans op een geheel droog etmaal' 60 procent Voor woensdag: aantal uren zon. 0 tot 3. Min. temp.: van ongeveer normaal tot 5 graden boven normaal. Max. temp. omstreeks normaal. Kans op een droge periode van min stens 12 uur: 60 procent. Kam* op een geheel droog etmaal 30 procent. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN-OOST Er wordt momenteel in koorts achtig tempo gewerkt aan het slopen van een deel van de loskade in de Sloehaven. En kele jaren geleden is deze los kade in een even koortsachtig tempo gebouwd, om te kunnen dienen voor het lossen van containerschepen die in Vlis- singen-Oost aanlopen. De directeur van de N.V. Ha ven van Viissingen, de heer C. Oreel, zegt wat triest: „Het deel van de kade, dat wij nu aan het wegbreken zijn, is nog geen anderhalf jaar oud. Grote investeringen in de bouw van dit stuk van de loskade zijn voor niets gedaan. De reden dat wij met het slopen van de kade zijn begonnen ligt feite lijk bij het bestuur van het havenschap Viissingen, dat veel te traag werkt als het erom gaat snelle beslissin gen te nemen". „In de Sooehav-en moet eeti aanlegplaats komen, voor de zogenaamde roll-on-roll-of- schepen. Deze schepen kunnen in verband met het getuiver- schil niet aan de normale han dels-kade afmeren. Zij hebben een kade nodig, die twee meter lager ligt dan de normale los kade. Omdat het enorm lang blijkt te duren", aldus nog steeds de heer Oreel, „eer het havenschap de nodige voorzie ningen treft, zijn wij zelf maar begonnen met het op de goede hoogte brengen van een deel van onze kade in Viissingen-oost". De heer Oreel vervolgt: „Als wij niet snel inhaken op de ontwikkeingen in de mo derne vrachtvaart, dan missen wij letterlijk de boot en wij ken de schepen uit naar de Franse havens, war men hen beter en sneller k-an ontvan gen". De N.V. Haven van Viis singen, mikt ook nog in ander opzicht op de toekomst. Giste ren kwam de gemeenteraad van Viissingen zich daarvan overtuigen tijdens een excur sie waarbij het gehele ge meentelijk*» grr»»d-"-hied werd bezocht. Aan de Sloehaven 9 Het gevaarte op de Koningspolderweg in het Sloe. GOES Op de Ko ningspolderweg in het Sloe is zaterdag even voor half twaalf een met vloeibare stikstof gela den tankauto omgesla gen. Er ontstond een lek, waardoor de stikstof naar buiten liep. Pogin gen later in de middag de stikstof in een andere tankauto over te bren gen, mislukten- Daarna heeft men de tank ge heel laten leeglopen. De door A. van K. uit Wachtebeke (België) bestuurde truck met op legger van Air Products uit Zelzate, reed juist in een bocht toen de kop peling tussen de truck en de tankwagen brak. De tankwagen kantelde in de berm van de weg. De truck kwam net voor de rand van een onge veer drie meter lager gelegen terrein te recht. Het was aanvankelijk de bedoeling de 22.000 liter stikstof in een an dere tankauto over te la ten lopen, maar dit bleek niet te lukken. Tegen vijf uur werd de weg afgezet en toen kon met het laten weglopen van het gas worden be gonnen. Dit nam onge veer een uur in beslag. De tankwagen werd la ter weer op zijn wielen gezet. De chauffeur van de combinatie kwam met de schrik vrij. Bazar Het comité con certfonds Kruiningen houdt op vrijdag 20 oktober en zaterdag 21 oktober een bazar in Ons Dorpsihuis die respectievelijk aanvangt om 19 uur en 14 uur. Op deze bazar zijn diverse attracties onder andere, een schiettent, een tulpenstand, dozen gooien, smijt- en gooi- werk op aardewerk, een grab belton. Amerikaanse verloting en rad van avontuur. Eveneens op 21 oktober is er een oriën- tatierit voor auto's en brom mers in de categorie A en B over een afstand van veertig kilometer. Inschrijving kan de 21ste plaatsvinden van 14 uur in Ons Dorpshuis. CPN De CPN-afdeling Viissingen hield vrijdagavond een openbare vergadering, waarop de heer W. van het Schip, lid van het partij bestuur en lid vam de Tweede Kamer, sprak De bijeenkomst vond plaats in dansschool De Jong aan de Oude Markt in Viissingen. Na de pauze was er gelegenheid tot het stellen van vragen. Bommelding De mijnop- ruimingsdienst is donderdag in Viissingen enkele uren in touw geweest naar aanleiding van een mededeling dat er in een schip een bom zou liggen. Er werd echter niets gevonden. bouwt de N.V. Haven van Viissingen momenteel enorme loodsen voor de opslag van stukgoed. Havendirecteur Oreel ver wacht, onder meer door de toetreding van Engeland tot de Euromarkt, dat Viissingen zal gaan delen in het toenemend scheepsverkeer tussen Enge land en het Europese vaste land. (Van onze correspondent) ZIERIKZEE In het teken van de „Dag van de Postzegel" werd zaterdag in het restaurant van de sporthal „Onderdak" te Zierikzee door burgemeester H. de Meester officieel de grote regionale postzegeltentoonstelling van district VII van de Neder landse Bond van Filatelisten-Verenigingen geopend. De voorzit ter van de internationale vereniging „Filatelika", de heer J. A. Rotte, sprak een welkomstwoord. K. Otte uit Middelburg, A. Rorye, J. Hintzen en J. J. van Luyk uit Viissingen. De wis selbeker werd gewonnen door de heer J. A. Grimminck uit Goes voor een filatelistisch beeld van primitief Afrika. De erehofbekers kwamen toe aan de heren B. C. van Tienhoven uit Goes, J. J. van Luyk uit Viissingen, C. J. Bal uit Wil- helminadorp, F. Murk uit Zie rikzee, J. H. W. Kayser uit Viissingen en K. Otte uit Mid delburg. Op deze tentoonsteling, die tot zondag duurde, werd vol gens de schatting van de heer Rotte door ruim 450 geïnteres seerden bezocht. Ook werden op de tentoonstelling door de vele liefhebbers postzegels ge ruild. Door vertegenwoordi gers van „Stella-Maris" uit Bergen op Zoom» Stok-Mondi- al uit Rotterdam, Postzegel- handel Havo uit Terneuzen en de heer M. L. Bal uit Goes werden postzegels verhan deld. Burgemester De Meester onedrstreepte in zijn openings toespraak het belang van de hobby tot het verzamelen van postzegels en na het uitspre ken van enkele hoffelijke woorden volgde een rondlei ding door de expositieruimte Op deze tentoonstelling, die georganiseerd werd door ge noemd district, waren alle prominenten van de postzegel verenigingen uit Zeeland, West-Brabant en Goeree-Over- flakkee uitgenodigd, die sa men met alle postzegelverza melaars gedeelten van hun verzamelingen hadden inge zonden. Het aantal ingezonden kaders bedroeg ongeveer 300, hierbij, waren inzendingen, die het resultaat waren van jaren lang verzamelen, uitbouwen en verfraaien van het geheel. Voor de deelnemers aan de tentoonstelling werden fraaie prijzen beschikbaar gesteld. Een uit leden met internatio nale ervaring samengestelde jury, bestaande uit de heren J. J. Jonkers, uit Eindhoven, J. Klip uiit Zwolle, P. Smulders uit 's-Gravenhage, J. Alewijn- se uit Leidschendam, C. W. van der Togt en G. J. Teijlin- gen uit Boskoop kenden de prijzen toe. Er waren 164 be kroningen, waarvan 4 in ver guld zilver, 23 in het zilver, 29 in verzilverd brons en 7 in brons. De prijzen in verguld zilver werden toegekend aan de heer (Van een onzer verslaggevers) KLOETINGE De vereni ging van oud-leerlingen van de tuinbouwcursussen in Kioe- tinge heeft de jaarlijkse wed strijd- van dahlia's en chrysan ten gehouden. De inzendingen werden gekeurd door de heer J. Hertgers uit Kapelle. De volgende prijzen werden toegekend: wedstrijddahlia's: 1 J. van der Walle, 2. J. Slabbe- koorn. 3 J.M. van 't Veer, 3 J Leys. Collecte De lijstoollecte onder de Goese bevolking voor het overdekte zwembad heeft ongeveer zestienduizend gulden opgebracht. Nog steeds komen via de banken en de giro bijdragen binnen, zodat wat betreft de actie onder de bevolking nog geen eindbe drag kan worden genoemd. De grote bedrijven in en om Goes zijn inmiddels voor een gift aangeschreven. Wat de Goese Middenstandscentrale doet staat n-og niet vast. Voorzitter C. Liassen zegt daarover: „Er zijn twee mogelijkheden: We kunnen een loterij houden, waaraan als nadeel verbonden is dat veertig procent van de opbrengst aan prijzen moet worden besteed, of we kunnen een inzameling onder de mid denstand houden." De GMC zal onder de leden een enquête houden om er achter te komen wat men het liefst doet. ('Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Er is nog geen einde gekomen aan de onze kerheid, waarin staf en personeel van het Huis van Bewaring te Middelburg zijn komen te verkeren, sinds mei van dit jaar. Zoals bekend, werd aan het Hui-s wan Bewaring te Middel burg een tijdelijke beperkte capaciteit toebedeeld, terwijl ondertussen zou worden be zien of het Huis wan Bewaring in de toekomst niet geheel zou moeten woirden opgeheven. Een deel van het personeel werd, gedurende de overgaaigs- periode, in andere inrichtin gen te werk gesteld, om - zoals officieel werd meege deeld - de wegens vakanties tijdelijk inbezette arbeidsplaat sen elders op te vullen. Aan (Van een onzer verslaggevers) GOES Dit alles ver dwijnt. Met dit zinnetje werd gisteren de Panoramiek-afle- vering over De Poel afgeslo ten. Aan de hand van bijzon der fraaie opnamen van o.a. weeltjes en meidoornhagen werd de landschappelijke waarde van het z.g. „oudland" van De Poel in beeld gebracht. Titel van het programma was: „De Poel op schop". Eerst gingen de samenstel lers van het programma in op de geschiedenis van De Poel. Veel delen, van het gebied ziin meer dan 1200 jaar oud. Er worden nog regelmatig vond sten uit de Romeinse tijd ge daan. Enkele boeren zagen louter voórdeel in de ruilver kaveling: een betere afwate ring en beter te bebouwen percelen. Opvallend was dat daarbij ondertitels werden ge bruikt. Verder kwamen nog aan het woord de heer J.A. Kole, van de vereniging Land schapsreservaat Zuid-Beveland en Henk van Oosten, die het rapport ,»De Poel" hebben ge schreven en PPR-senator Mr. Van Huiten, die de verwach ting uitsprak, dat Zeeland tien zware jaren te wachten staan, waarbij hij doelde op de opeenstapeling van de milieu- aantastingen. (Van een onzer verslaggevers) OOST-SOUBURG Met duidelijke ontsteltenis zien bewoners van de Vlissingse woonkern Oost-Souburg toe, hoe gezonde en volwassen bomen langs en bij de nieuwe Vlissingseweg, door manschappen van provinciale waterstaat worden gerooid. De bo men moeten het veld ruimen in verband met de bouw van een nieuwe wegkruising ter hoogte van de Kerklaan. Enkele omwomendiein hebben al contact gehad met de Bo- meobamk, welks werkzaamhe den im De Stem van zaterdag jl. werden beschreven. Ook de Vereniging van Milieuhy giëne Zeeland (VMZ) is door bezorgde Soufota-gers gealar meerd. Voorlopig gaat het rooien van de bomen gewoon door. „Elke bijlslag klinkt ons in de oren alsof het hier om executies ging", zeggen de omwonenden mistroostig. kunnen wij wel ver- be- be- r „Dat de dwijner grijpen", aldus zorgde Oost-Souburgers, het is geen stdj'l, dat ze wor den omgehakt. Waarom wor den de bomen niet verkocht aam de in Sliedreeht gevestig de Bomen-bank, die volwassen nieu wbo uwwij ken sen?" deze vakantiependel val) een aantal Middelburgse bewakers niaar o.a. het Huis van Bewa ring te Breda, zou op 2 okto ber een einde komen. Zaterdag heeft evenwel de staatssecretaris van Justitie meegedeeld, dat de regeling, die voor de duur van de zo mer zou gelden, voorlopig voor onbepaalde tijd zal worden voortgezet. Intussen is feen stadie gaande inzake herstruc, turering van het gevangenis, wezen in Nederland. Een en ander heeft, aldus een woord voerder van het Middelburgse Huis van Bewaring, nieuwe onzekerheid gewekt bij het personeel. De capaciteit van het Middelburgse Huis van Bewaring- blijft nu voor onbe paalde tijd op 17 a 18 plaatsen gehandhaafd. (Van een onzer verslaggevers) GOES Boven het artikel over de bronbemaling voor de aanleg van de Vlake-tunnel in onze editie van zaterdag stond een foutieve kop. Er zijn nog geen gezinnen door de bema ling uit hun huizen vertrok ken. Het zit er ook niet in dal dit gaat gebeuren. Rijkswaterstaat heeft - om Op eventuele calamiteiten voorbereid te zijn - de ge meente Rei-merswaal verzocht te willen bemiddelen bij het vinden van vervangende woonruimte als huizen ten ge, volge van de bemaling zodani ge schade zouden oplopen dat ze niet meer normaal bewoon baai' züa. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De dui- venclub van Arnemuiden was op 19 juli van dit jaar getuige van een daverende vechtpartij tussen het geachte clublid J.D. en diens zwager, waarbij D. zich nogal stevig vergreep aan de haardos van zijn zwager. Het slachtoffer was met de hos haar naar de politie ge stapt. Hebt u üw zwager aan het haar getrokken, vroeg de poli tierechter donderdagmorgen streng aan de 40-jarige huis schilder. Ik heb hem niet aan geraakt, edelachtbare. Ja, maar wie heeft dan die bos haar uit zijn hoofd getrokken, wilde de politierechter weten. De verdachte kon het hem niet vertellen. Getuige W. de Groes, colle ga-duivenmelker, had het alle maal wel heel duidelijk ge zien. D. greep zijn zwager van achteren beet, en rukte hem toen een bos haar uit het hoofd, wist hij te vertellen. Er was eerst inderdaad geen woord gewisseld tussen de twee familieleden, maar later begonnen ze met elkaar te bakkeleien. Ze hebben elkaar wis en waarachtig wel beet gehad, hield de getuige vol- En El. is begonnen ook. De verdachte maakte zich wel vreselijk boos. Hij hield vol dat hij zijn zwager niet had geschopt, en niet half „gescal peerd" had. De officier zag het echter wel zitten, en eiste honderd gulden boete. De poli tierechter voelde enigszins mee in de ongemakkelijke fa miliesituatie, en veroordeelde de harentrekker tot f 50 boe te. KAPELLE De hen- gelvereniging „De Ka- naalvissers" heeft in Ka- pelle-Biezelingc zater dagmiddag haar jaarlijks internationaal hengelcon- cours gehouden. Nog nooit in de geschiedenis van deze concoursen van de Kapelse hengelclub was het zo warm op de eerste zaterdag in okto ber en ook nog nimmer te voren werd er zo wei nig vis gevangen ais de ze middag. Er namen 470 henge laars aan dit concours deel en samen vingen ze maar enkele kilo's vis- Iedere deelnemer die een vis op het droge bracht ging met een prijs naar huis, en de winnaar van de eerste prijs, de heer A. v. d. Schraaf uit Kapelle had twee palingen van in to taal 290 gram. Hiervoor kreeg hij twee bekers en bovendien een fraai radiomeubel. De wedstrijd werd ge houden in het Kanaal door Zuid-Beveland en duurde drie uur. Hij tel de tevens mee voor het kampioenschap van de Deltafederatie. In hotel „De Zwaan" vond 's avonds onder grote belangstelling de prijsuitreiking plaats. Bij die gelegenheid deelde voorzitter L. C. Oele van HVKK mee dat in de nacht van vrij dag op zaterdag de veer tig paaltjes die waren uitgezet om de plaatsen aan te geven, waren uit getrokken en in het wa ter gegooid. De prijs voor de beste geklas seerde buitenlander was voor de heer C. de Bec ker uit Antwerpen. Me vrouw Schouw uit Hal steren kreeg de prijs voor de beste vrouwelij ke hengelaar. De uitslag was: vere- nigingsprijzen: 1 HVKK Kapelle 1305 punten; 2 EGHV Goes 885, 3 „Zeester" Halsteren 750, 4 „De Zandkreek" Wol- phaartsdijk 725. Individuele uitslagen: 1 A. v. d. Schraaf HVKK Kapelle 290 pun ten; 2 J. de Zwart HVKK Kapelle 285; 3 L. de Sutter HVKK Kapel le 285; 4 M. Verhagen „Eendra chtsvissers" Nieuw-Vossemeer 280; 5 J. Eversdijk HVKK Ka pelle 280; 6 J. Boogaard „Zeebaars" Scherpenisse 280; 7 J. A. v. d. Bliek EGHV Goes 270; 8 J. J. van Heze Goes 260 9 D- Rijkhals „De Pilk" Hansweert 260; 10 P. Lip- lijn EGHV Goes. (Van een onzer verslaggevers) GOES Eind vorige maand behaalden opnieuw 372 zwem mers hun diploma's in het Ganzebad te Goes. In de morgenuren werd voor de a-, en b-diploma's gezwom men. 's Middags waren de kan didaten voor de vaardigheids- diploma's aan de beurt, 173 kandidaten behaalden het a- dipioma. 150 het b-diploma en het c-, d-, e- en f-diploma werd door respectievelijk 29, 9. 5 en 6 kandidaten behaald. Er moesten' drie kandidaten wordtn afgewezen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Jozef Hadyns oratorium Die Jahres. zeiten is een uniek werk waarin blijheid, dramatische kracht en een programmatisch schilderend vermogen op bij zonder gelukkige wijze zijn samengesmeed tot een machtig klankschilderij, vol van de kleuren der opeenvolgende seizoenen in de natuur en van het aan die seizoenen gebon den menselijk handelen Dit levensblije muziekwerk geniet nog steeds een grote populariteit. Is een geheime hunkering naar de eenvoud van het platteland en de rust- biederade natuur in onze sterk verstedelijkte samenleving daaraan wellicht mede de bet. Hoe dan ook, het werk houdt repertoire en trekt volle zalen, zoals ook vrijdagavond in de concert- en gehoorzaal te Middelburg waar de konink lijke zangvereniging Tot Oe fening en Uitspanning onder leiding van Jo Ivens er een hartverwarmende uitvoering van gaf. Jo Ivens heeft er met het koor kennelijk hard op gestu deerd. Het zong zijn aandeel met grote overgave en accura tesse, Wel had een wat minder forse aanpak denkbaar ge weest, waarbij wij vooral den ken aan de bij wijlen onstui mig bezongen jachttaferelen en wijnoogst in het deel De Herfst. Overigens niets dan lof voor deze prestaties, welke tenk zij de inspirerende lei ding van Jo Ivens in hun tota liteit tot een indrukwekkend muzikaal gebeuren werden. In belangrijke mate droegen ook de solisten daartoe bij. De so praan Annette de la Bije - die 13 jaar gelden op hetzelfde podium en met hetzelfde koor in de uitvoering van dit werk ter herdenking van de 150e sterfdag van Haydn de Hanne- rol vertolkte - zong haar partij bijzonder expressief en stra lend. De tenor Anton Tromme len sloot zich daarbij in de partij van Lucas goed aan. In drukwekkend waren de ver richtingen van de bas Henk Smit, die over bijzonder schor klinkende stemmiddelen, beschikte, welke hij bijzonder expressief wist aa»n te wen den. Het instrumentale aandeel was toevertrouwd aan het Ge westelijk Orkest van Zuid- Holland, dat zijn taak, samen met clavecinist Thijn van Eik met verve, accuraat en vakbe kwaam vervulde. Dat in deze akoestisch uitstekende, maar daardoor aan de musici hoge uitvoeringseisen stellende zaal het klamkevenwicht niet steeds kon worden gevonden, mag men niet aan het orkest, dat als ensemble en in de solistische passages voortreffe lijk partij gaf, verwijten. Het was gewoon het gevolg van een uitvoeringspraktijk, waar bij het orkest pas op het laat ste moment wordt ingescha keld en er nauwelijks tijd is voor gezamenlijke repetitie in de zaal, waar het werk moet worden uitgevoerd. Zeer te recht mochten Jo Ivens met de solisten, het koor en orkest aan het slot een langdurige ovatie in ontvangst nemen. Annette de la Bije ontving een welverdiende bloemenhulde voor haar schitterende bijdra ge.

de Stem | 1972 | | pagina 3