Halve liferHalvamel tijdelijk vanl09 voor halvamel 'n Koekepannetje dat niet aankoekt, 'n Bakpannet je dat niet aanbakt. Spaar het bij elkaar Dij Leeuwezegel. B0RSUMIJ SPORT B.V. Tent- of Zeilmaker Pelilemon meubelwas beschermt uw meubelen hog beter. lèrtrouwde Peli was nu in spuitbus, dus extra handig. Ike.dab een goed idee mnPeli! voor slechts 12 verpakkingen hij Handtekei voorde lijninuwkoffie Berg S Co. MINIBOEKJES HU BUM AMROBAHK STUCAD00RS TEGELZETTERS Executoriale verkoping automobiel verzekering woning N.L. Hulst Keihard Leeuwezegel maakt het lekkerder. BORSUMIJ SPORT B.V. t.a.v. de Direktie (Ann.o' 1896) Nw. Ginnelcenstraat 43 I Tel. 01 600-24421*-Breda Woensdag 4 oktober 19/2 Nieuwe Peli lemon meubelwas geeft uw meubelen niet alleen een volle glans, maar voedt het hout - dankzij de echte was - en laat het zijn rijke en levendige karakter behouden. '■X* Voor glanzend stof afnemen is er Peli Hoogglansspray; voor gelakt, gevernist of gepolitoerd hout, en voor alle harde gladde oppervlakken zoals formica, glas, emaille, tegels, plastic enz. GEVRAAGD voor DUITS LAND langdurige werkzaam heden. ROMA-BOUW TEL. 08895 - 2415. 3p donderdag vijf oktober 1972 des voormiddags te 11.30 uur zal door de on dergetekende in het per ceel Speelhuislaan no. 28 Ie Breda, ten laste van B. H. A. van den Hout, wo nende aldaar, een executo riale verkoping worden gehouden van de navolgen de roerende goederen: 1 koelkast, 1 gascomfoor Pelgrim, gaskachel Etna, bankstel, salontafel, salon- kast, stereo platenspeler Dual, stereo tuner Akai met 2 boxen, T.V. merk Blaupunkt, 1 hometrainer merk Puch Tunituri, dres soir, tafel met 3 stoelen, 82 langspeelplaten, een partij kinderwagens, diver se wandelwagens, een aan tal commodes, verschillen de ledikantjes, een aantal dakentjes, diverse wandel, wagenhoezen, boxmatras sen, baby- en kinderkleer- tjes en een partij baby-ar tikelen, w.o. zeep, crème en shampoo. Voor het per ceel Speelhuislaan 28 te Breda een Volkswagen be stel, gekentekend UA-64- 31. W. C. J. Rosmalen, gerechtsdeurwaarder, Cavaleriestraat 25, Breda. Voor een goede met nazorg naar 1 'Hierbij 12 gele wolken geknipt uit zakjes Knorr soep v- 9 (1 bouillonverpakking telt voor 1 wolk). Ik wil daarvoor: I H 2 Gratis Bonte Bloem Bekers Iof (1 inzending per gezin) 6 Bonte Bloem Bekers I (w.v. 2 gratis) a f 5,90 (te betalen via de accept- girokaart die ik van u ontvang). Naam Adres -- I WoonplaatsProv|j Deze bon12 wolken, gefrankeerd als brief, zenden aan: Knorr Bekers, Postbus 816,Haarlem. Sluitdatum: 31 dec.1972. De veredelde citroenolie zorgt voor een prettige en frisse geur. Haal meteen zo'n handige spuitbus voor juist en vlug onderhoud van al uw houten meubelen. Woensdag 4 oktober 1972 Bonte Bloem Bekers, helemaal gratis. Van stootvast Arcopal/table. Daar gaat u toch zeker ook voor sparen! Want Knorr soepen en bouillontabletten, wie heeft die niet regelmatig in huis? Knorr soepen zijn gemaakt naar verfijnde recepten en Knorr bouillon geeft u die volle smaak van mals vlees. Zulke fijne produkten maken sparen extra gemakkelijk! T&hoVt, ANTWERPEN (AP) William Shakespeare is Engelsman maar eeh ming, de zoon van een Antwerpse lakenkoopn Hij was een spion voor zabeth I die zijn tijd deelde tussen het schrij van de beroemdste stukl uit de Engelse literatuur het achterhalen van wat Europese landen in schild voerden om de Eng se politiek te dwarsbomen. Zijn stoffelijke resten gen begraven in een grafj de O.L. Vrouwekerk Antwerpen. Dit is de theorie van J. Bergsneider, een Nederli der die in Antwerpen wo en die na een jarenlange s| die van Shakespeare zijn vindingen wil publiceren een boek van 200 pagina's. In de tweede helft van 16e eeuw woonde er volgei Bergsneider een rijke lake koopman David Haecx Haeck) in Antwerpen, was een man van grote b sehaving die trouwde m Anna du Carne, de docht' van een Britse ambassadeu Tijdens het voorspel van tachtigjarige oorlog in 15| moest Haecx uit Antwerp: Een FriescheVlag produlct T.k. 15 min. Antwerpen nette 1200 m2 (St.-Jansteen), Brouwerijstr. 5, 42.000,— (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Hebt ui tijdens een babbeltje bij u thuis met iemand die op uw handtekening uit is (hij wil u iets aansmeren) ooit een van de volgende schijnbaar onschuldige dingen gedaan? Uw over elkaar geslagen benen, weer naast elkaar geplaatst U ontspannen, bijvoorbeeld door uw handen te ope nen Ineens een opgewekter ge laatsuitdrukking gekre gen Of misschien een speciale tinteling in uw ogen Zo ja, dan hébt u getekend, dan was u 'n prooi voor de keihard afgerichte colporteur. Dan gaf u een „koopsignaal" zonder dat zelf te weten. En de kans is niet gering dat u thans rondloopt met spijt als haren op uw hoofd. Hoe keihard geïnstrueerd col porteurs aan uw deur komen staat te lezen in het oktober nummer van Koopkracht, het maandblad van „Konsumen- ten-Kontakt". Koopkracht legde de hand op de dertig pagina's verkoopin structies die „dealers" van het ICW (Instituut Computer We tenschappen), het ASO (alge meen Schriftelijk Onderwijs) en het IMW (Instituut Mana gement Wetenschappen) bege leiden op hun handtekeningen jacht. Intussen staakte het IMW zijn werkzaamheden nadat de baas bleek te zijn gevlogen met achterlating van vele onver vulde wensen die leven bij cursisten en colporteurs. Maar hij vergat de verkoopinstruc ties. Koopkracht meldt er on dermeer het volgende over VERKOOPGESPREK (punt 6) Laat u niet verleiden een kopje koffie te drinken voor dat u met de presentatie be gint. Ook niet als u met de presentatie bezig bent. Als u op een uitnodiging daartoe in gaat, zal de vrouw van de pro- o speet (toekomstige klant) de fc kamer verlaten, waarna het Wij zoeken voor onze camping- en sportafdeiing een bekwame die in staat is geheei zelfstandig reparaties aan tenten te verrichten. Die 16 zegeltjes van Leeuwe zegel hebt u binnen een maand bij elkaar. En dan kost dit unieke keuken hulpje u nog maar f 2.65. Da's niet veel voor dat eitjes-uitjes-flensjes bak- pannetje. Van binnen en van buiten is het beschermd door een speciale bakt-niet-aan laag, een heel gemak! Vergeet dus niet om een spaarkaart t,e vragen als u straks een paar pakjes Leeuwezegel margarine koopt. Sollicitaties gelieve o in te zenden aan Hoevenseweg 41, Etten-Leur dan wel telefonisch (01608) 4990 een afspraak te maken.

de Stem | 1972 | | pagina 12