MUZIEKFEESTEN IN ST.-JANSTEEN Sae Kinderfeesten in Terneuzen Me voc Suy uit Koewacht Nederlands koning op staande wip Somber beeld na afsluiting Oosterschelde Rust op Zeeuwse wegen Burgemeester van Gent in verlegenheid Oostburg huldigt C. Schijve Herdenking oorlogs doden in Kapelle Schade aan flat 30 mille QT]Ouy|J<K®uu HVY-Hulst Wil eigen clubgebouw CULT1 WEL stad streek 1mbmhv Koewacht Zuiddorpe Buurthuis Hoek sloot seizoen P. VERWIJS VAN KAMER VAN KOOPHANDEL SCHETST: SERVICE SERVICE SERVICE SERVICE BANDENHANDEL „LUCTOR" Kortgene Oostburg Hulst middelbur< 1 IN HULST Johannes Dorsselaer overleden Warm J5* matige mü? richting dri sieie^cht binnen. Di men activHeit het vaardoor er van meJ ?nd eindelijk Maandag 26 juni 1972 (Van onze correspondent) ST.-JANSTEEN In het af gelopen weekeinde is in St.- Jansteen feest gevierd. Niet al leen was er veel belangstelling voor de kermis; maar ook de muziekfeesten, georganiseerd door de plaatselijke muziek vereniging St.-Jan trokken veel publiek. Aan deze muziekfeesten na men muziekverenigingen uit Heikant, Hulst, Olinge, Nw.- Namen, het Belgische Vrasene en de organiserende vereniging deel. Na het optreden werd een rondgang door het dorp ge maakt, waarna in de diverse cafés de muzikanten hun op treden afrondden. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Op de vrijdaga vond in Axel gehouden verga dering van de streekplancom missie Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren werd burgemeester G. van den Daele van Gent enigszins in verlegenheid ge bracht. Ir. M. Broekmans citeerde een schrijven van de inge nieur-directeur van de techni sche dienst in Gent waarin deze stelde dat geen „timing" was aan te geven voor realise ring van een rioolzuiveringsin stallatie in Gent Deze moet een eind maken aan de lozing van afvalwater op het kanaal Gent-Terneuzen. Even voor de vergadering was een aanvulling gegeven op de basisnota voor de Gent se havenplannen, ondertekend door de heer Van den Daele. Hierin werd gezegd dat die zuiveringsinstallatie er binnen vijf jaar zou zijn. In eerste instantie moest de' heer Van den Daele het ant woord schuldig blijven. Hij vroeg of hij de brief even mocht lezen", want er zijn zo veel directeurs bij ons." Na bestudering zei hij dat de brief een „model van amb telijk antwoord was. Dat wil zeggen: onvolledig en achterop de feiten. Hier had eer, andere dienst moeten schrijven. Wij krijgen subsidie van de minis^ teries van Openbare Werken en Streekeconomie. Dat wist deze man nog niet", aldus de heer Van den Daele. Bestemmingsplan In de raadsvergadering, die op 27 j-uni te Axel wordt gehóuden wordt voorgesteld een voo-rbe- reidingsbesluit te nemen voor de kern Koewacht. Dit om te voorkomen dat tijdens de voorbereiding van een bestem mingsplan voor dit gebied zich ongewenste bouwkundige ont wikkelingen voordoen. Schieting Aan de bejaar- 'denschieting namen 46 schut ters deel. De uitslag was hoofdvogels: E. van Damme uit Koewacht, zij vogels: C. Gijsel uit Koewacht en T. van Bouwel uit Stekene, eerste ex tra prijs: A. de Caluwé uit Koewacht, tweede extra prijs J. v. d. Eijnde uit Kloosterzan- de, derde extra prijs: A. de Caluwé uit Koewacht, vierde extra prijs: A. de Coninck uit Koewacht. Meeste vogels: H. de Schepper uit Koewacht met vier stuks. De volgende be- jaardenschieting wordt dins dag 4 juli bij J. de Guchtenei- re in Koewacht gehouden. Inbraak Gisteren werd ontdekt dat in de woning van oud-burgemeester A. Kesbeke van Zuiddiorpe was ingebro ken. De heer Kesbeke was met vakantie. De daders wa ren het huis binnengekomen na het forceren van een deur. In de woning was heel wat overhoop gehaald, maar er was niets vernield. Of er uit de woning wat is verdwenen is nog niet bekend. De rijks politie heeft de zaak in on derzoek. Harmonie Heikant. Harmonie uit Clinge met majorettes. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Aloysius Suy uit Koewacht is zaterdag „Nederlands koning" van 1972 geworden op de staande wip. Hij nam hiermede de titel over van J. Vereecken uit Klooster- zande. In totaal namen negenentwintig schutters, twaalf uit ZeeuwschrVlaanderen en zeventien uit Zuid-Beveland, aan deze schieting op het terrein van „Willem Teli" in Kloosterzande, deel. Zij vormden de huidige top van de Zeeuwsche schutters- wereld namelijk, 21 koningen, 7 keizers en 2 Europese kam pioenen. De oudste deelnemer was de 82-jiarige A. de Jonge, keizer van „Soranus" uit Heinkens- zand, terwijl de 12-jarige Wil liam Voet, koning van „Sora nus", de benjamin van het ge zelschap was. Voordat de schieting offici eel begon heette de heer J. Bruggeman uit Philippine, voorzitter van de afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen van de Nederlandse bond van wip- schutters, vooral de vrienden schutters uit Zuid-Beveland van harte welkom. Hij hoopte op een waardig kampioen, die zich als „Nederlands koning" zou kunnen waarmaken. De wedstrijd bestond uit drie voorronden, gevolgd door een kamp over vijf ronden. De Kraker van „Vios" uit 's Heerenhoek was de eerste die de rood-wit-blauwe hoofdvogel naar beneden wist te halen. In de tweede ronde werd hem dit nagedaan door A. Suy van „St. Sebastiaan" uit Koewacht, en in de laatste ronde kwamen daar nog bij C. Baert van „Juliana" uit Oudelande en W. de Jonge van „ADLM" uit Kwadendamme. Dit maakte dat drie schutters uit Zuid- Beveland en een Zeeuwsch- Vlaming zouden moeten uit maken wie Nederlands koning van 1972 zou worden. A. Suy die in de voorronden reeds zeer sterk had' gescho ten, slaagde erin om in de tweede kampronde de k-o- ningsvoigel naar beneden te halen, waarmee hij de titel in de wacht sleepte. Na afloop werd de winnaar gehuldigd door de heer W. van Liere uit Oudelande, algemeen voorzitter van de Nederlandse bond van wipschutters. De nieuwe nationale kampi oen is 58 jaar. Hij begon reeds op zijn achtste jaar te schieten en neemt ongeveer 40 jaar aan het wedstrij dsehieten deel. Aloysius Suy was tien keer koning van „St. Sebastiaan", waarvan hij nu vijftien jaar voorzitter is. Voorts werd hij acht keer afgevaardigd naar het Europees kampioenschap. Tegenwoordig gaat hij regel matig naar het Europees kam pioenschap. Tegenwoordig gaat bij regelmatig twee of drie keer per week naar wedstrij den, onder andere in België en soms ook in Noord-Frank rijk. (Van onze correspondent) OOSTBURG In het Ne derlands Hervormd Kerkcen trum is de heer C. Schijve uit Oostburg op zijn 75ste ver jaardag gehuldigd als musicus. Dominee T. van Drunen uit Oostburg sprak namens de hervormde kerk, waarvan de 75-jarige nu 55 jaar organist is. Hij wees op het feit dat de heer Schijve een harde werker is. Hij overhandigde de jarige een bedrag onder couvert na mens vele vrienden om een hartewens in vervulling te doen gaan. Burgemeester A. Schipper van Oostburg wees op de gro te betekenis van het werk van de jubilaris voor West Zeeuwsch-Vlaanderen. Hij bood namens de gemeente een wandbord aan met het ge meentewapen erop. De directeur van de rijkspe- dagogische academie uit Mid delburg, de heer M. Hage, sprak woorden van lof. Schij ve was docent aan de vroegere kweekschool. Voorts werd nog het woord gevoerd door de heer P. de Ridder in een op rijm gezet stukje en ook nog de heer M. Hoste namens de stichting Jaon- tje. Hij overhandigde ook een geschenk onder couvert. Mevrouw Schijve kreeg na mens de kerkvoogdij een bloemstuk. DE PARTIJ- en regeringslei ders van Oost-Duitsland en Po len zijn zaterdag voor een on aangekondigde tweedaagse conferentie aan de grensrivier de Oder samengekomen. (Van een onzer verslaggevers) HOEK De manifestatie van het buurthuis „Hoekse Rakkers" in Hoek is in alle opzichten een geslaagd evene ment geworden. De manifesta tie was opgezet om meer be kendheid te geven aan het buurthuiswerk in Hoek, om genoeg geld binnen te krijgen om aan de financiële verplich tingen te voldoen en om het seizoen op een feestelijke ma nier af te sluiten. De festiviteiten begonnen medio vorige week al met een poppenkastvoorstelling voor de kinderen. Vrijdagavond was het een tegenvaller dat de ca baretvoorstelling niet door ging. In de plaats daarvan kwam er een disco-avond. De kunst- en rommelmarkt, die echter zaterdag werd gehou den, werd een groot succes. Voor de kinderen waren er talloze mogelijkheden om zich uit te leven en de ouderen kwamen aan hun trekken op de rommelmarkt en in het clubhuis, waar Adri Dubois (spinnen en weven), Krinie van de Linde (boetseren) Digna Blaauw (wandkleden en keramiek)', Henk Toet (schil deren en tekenen), Adrie Ver- heijie (Houtsnijwerk) en Joop Kroon (keramiek) exposeer den. Zaterdagavond was er een behoorlijke belangstelling voor het optreden van de pop groep Cannon. (Van onze correspondent). KAPELLE Zaterdagmid dag heeft onder grote belang stelling op de Franse militaire begraafplaats de plechtige overdracht van lamp van de broederschap door de me vrouw De Regt uit Noord-Bra bant aan mevrouw Marinisse uit Zeeland plaatsgevonden. Dit geschiedde op de jaarlijk se wereldveteranen-federatie herdenking, die elk jaar plaatsvindt op de zaterdag voorafgaand aan de 26ste ju ni. ,3 Op genoemde datum vond in 1945 in San Francisco de on dertekening van het handvest van de verenigde naties plaats. De lamp van de broeder schap, die van provincie naar provincie gaat heeft o.a. als doel het bewaren en verster ken van de herinnering aan de gesneuvelden van alle oorlo gen van alle naties. De stoet vertrok vanuit de aiul-a op de algemene begraaf plaats te Kapelle naar de Franse militaire begraafplaats waarna voor het monument werd plaatsgenomen. Mr. dr. W.K.J.J. Vain Oomen Kloeke, voorzitter van de nederlandse afdeling van de wereld vetera- nenfederatde hield een korte toespraak. Hierna volgde ko- Taalmuziek dooi- Ons Genoe gen uit Kapelle- De hoofd- vlootaalmoiezenier P.H- Rooz- endiaai sprak over de weg van het vuur en verwees naar Hem diie de dag van de nacht heeft gescheiden. Na koorzang sprak de legerpreddkant der com mando's dominee Van der Wouw, over de overwinning van het licht op de duister nis- Na de overdracht van de lamp der broederschap werd door de voorzitter van de bond voor oorlogsslachtoffers in Zeeland, B. Spuij. een brief voorgelezen van de president van de wereld veteranenfede- ratie. De burgemeester van Kapel- Ie. H.G. van Suijüekom las in de Franse taal hot credo van de wereldveteranenfederatie voor en overhandigde deze vervolgens aan de Franse ge zant in Nederland, terwijl de Nederlandse tekst werd voor gelezen dioor P. Paree, voorzit ter vian de afdeling Zeeland van het B-N-M.O. (Bond Ne derlandse Militaire Oorlogs slachtoffers). (Van een onzer verslagge vers) GOES Zeeland heeft be lang bij een zo groot mogelijk assortiment aan middelen van bestaan. Op het ogenblik is niet alleen het milieu van de Oosterschelde bedreigd, maar zijn diverse bedrijfssectoren tot verdwijnen gedoemd of ernstig in gevaar- Aldus de heer P. K. M. Verwijs, lid van de Kamer van Koophandel van Midden- en Noord-Zee land in een pleidooi voor het Instelllen van een nieuwe Del tacommissie met daarin alle bestaande groepen die zich met dé Oosterscheldeproble- matiek bezighouden. Op uitno diging van de Kamer van Koophandel hield hij een in leiding- Een door hem voorge stelde uitspraak van de Kamer ten aanzien van de wenselijk heid van een nieuwe studie, werd zoals gemeld door zijn mede-leden tot een volgende vergadering uitgesteld, omdat zij buiten de al enkele dagen geleden door het kamerbe- stuur toegezonden documenta tie nog meer informatie op papier willen hebben. De sectoren die volgens de heer Verwijs bedreigd zijn: door het wegvallen van de kin derkamerfunctie van de zee arm zal er geen lonende visse rij meer zijn op een groot deel van de Noordzee en de Oos terschelde, de schelpdier- en kreeftcul'tures zullen verdwij nen (miljoenen - objecten), pittoreske vissershaventjes verdwijnen (nadeel voor de recreatie), de recreatie aan de Oosterschelde wordt minder interessant, door vervuiling en liet wegvallen van de getijden (strandre.), de landbouw en fruitteelt wordt bedreigd (ver nietiging vroege oogst aardap pelen. peren en appels door vroege nachtvorst). geen sportvisserij meer mogelijk in zijn huidige vorm en beteke nis en de positie van diverse toeleveringsbedrijven is even eens ondegraven- Over het veiligheidsaspect: dijkvallen zijn altijd te voorzien en de plaats ervan is nu al vast te stellen: bij een bepaalde ver dieping, zeer lage ebstand op plaatsen van jonge zeezand afzettingen. De plaatsen zijn zeer goed te beschermen en bij dijkvallen is overigens nog nooit een slachtoffer gevallen. De Goesenaar J- J. Rijn (Frambozenstraat) werd be noemd tot lid van de kamer van koophandel, als NW-ver- tegenwoordiger. Een debatje over de kwaliteit van de Zeeuwse wateren, leverde van kamerbestuurslid J- J. Roovers kritiek op ten aanzien van de steeds wisselende berichten: het ene rapport zegt dat het Veerse Meer goed zwem- en viswater is, het andere spreekt vdat weer tegen- Volgens ehem Is er „geen schoner wa ter dan Zeeuws water". Hij had zelfs geconstateerd en bij navraag bevestigd gezien dat het Veerse-Meerwater momen teel zelfs erg zuiver is. Toe risten worden door de anders luidende berichten echter steeds afgeschrikt. Nadat door het Vlissingse lid F- van de Velde kritiek was geuit op de feestelijke eerste buitlegging van de smeerpijp van Goes en Borsele naar de Westerschel- de, terwijl deze ongezuiverde persleiding toch geen enkele aanleiding tot feeststemming gaf, en door het bestuur „ver klapt" werd dat de gemeente Goes juist al heel ver was met de voorbereiding van de zui vering, beloofde het kamerbe- stuur de watervervuilingspro- blematiek te gaan bestuderen en er t.z.t. „iets aan te doen"- (Van onze correspondent) GOES De verkeersstroom tijdens het weekend is, on danks het feit dat het zondag bijzonder zonnig weer was minimaal geweest. Zondag was een trek van dagjesmen sen naar het strand, doch dit heeft in het geheel niet geleid tot noemenswaardige opstop pingen op Zeeuwse wegen. Het knelpunt bij Korteven heeft geen enkele moeilijkheid opgeleverd. Ook is tijdens het weekend nagenoeg geen stag natie geweest bij de ponten over de Westerschelde. Zaterdag zijn er tengevolge van heit gladde wegdek enkele auto's aan het slippen geraakt en in de sloot terechtgeko men. Hierbij deden zich geen persoonlijke ongevallen voor. Zondag heeft op de nieuwe Vlissingseweg een ongevalletje plaatsgevonden. Het elfjarige meisje J. B. en haar negenja rige broertje R. B. uit Souburg reden naast elkaar op het fiets pad. De stuurtjes raakten in elkaar, waardoor de negenjari ge met het hoofd op een be tonnen paaltje viel. Tengevolge van êen misver stand tussen bestuurders van twee personenauto's op het kruispunt nabij St.-Anna te Terneuzen, heeft een botsing veel schade veroorzaakt. W. P. Th. uit Terneuzen en S. de B. uit Rilland-Bath dachten van elkaar voorrang te krijgen. Zondagmorgen om half elf is de uit Gelsenkirchen afkom stige N. B. tussen Driewegen en Hoofdplaat met zijn auto in de bocht van de weg geslipt en tegen een boom terechtge komen. De bestuurder bleef ongedeerd, maar de auto werd zwaar beschadigd. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Volgens de gemeentepolitie van Terneu zen beloopt de schade aan het flatgebouw aan de Alvarezlaan te Terneuzen, waar brand werd gesticht om wraak te nemen op de uit Vlissingen afkomstige M. van der V., tus sen de twintig- en dertigdui zend gulden. Dit is de schade die de woningbouw Terneuzen te dragen krijgt. Maar ook aan het interieur van diverse wo ningen is nogal wat schade ontstaan, aldus de gemeente politie. n n nO c=a"j r^n In «••land BERGEN OP ZOOM Luxor, 20 uur: De jonge Venus. 18 jr. Museum Markiezenhof, Seenbergsestraat, geopend van maandag t. m. vrijdag van 10-12 en van 14-17 uur. Zat., zon- en feestdagen van 14-17 uur. Hal Stadhuis, Grote Markt, tentoonstelling van de maand door Peer van der Meer (t. m. 30 juni). Maandag t. m. vrijdag van 9-12.30 en van 13.30-17.30 uur. DOMBURG Herv. kerk, 20 uur: Concert muziekvereniging Apollo. GOES Grand, 20 uur: De rode zon 14 jr. Museum voor Z.- en N.-Be- veland, expositie „Kaart en landschap van de Bevelanden". Geopend maandag t. m. vrij dag van 10-12 uur en van 13.30-17 uur. Zaterdag van 14- 17 uur (tot 1 okt.). HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: Blue Movie 18 jr. MIDDELBURG City, 20 uur: Queimada 14 jr. Rijksarchief, St. Pieterstraat 28, expositie „1001 jaar Wal. cheren" (t. m. 24 aug.). Werk. dagen van 9.30-12.30 en van 13.30-17.30 uur. Op zondagen en feestdagen gesloten. OOSTBURG Ledel, 20 uur: Blue Movle 18 jr. ROTTERDAM De Doelen (Kleine zaal), 20.15 uur: Amadeus Kwartet met Mozart en Bartok. Lau. rentiuskerk, 20.15 uur: Caril. lonconcert door Leen 't Hart. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Diamonds are forever 14 jr. VEERE D'Ouwe Werf, een collectie olieverfschilderijen, waarbij zeegezichten, stadsbeelden en stillevens van de Middelburg, se kunstschilder Piet Bulthuis (t. m. 31 juli). VLISSINGEN Alhambra, 20 uur: Samen uit, samen tnuis a. 1. ST. JANSTEEN Schietingen, Café Sport: IS uur, E. Ottjens-Lafeber: 15 uur, A. de Guchteneire, dan sen. balanceren reparatie gratis montage uitlijnen Vóór U verder gaat, vraagt eerst ónze prijzen, altijd concurrerend. UW ADRES HULST TIVOLIWEG 63 Telefoon 01140-2461 Zaterdags open tot 1 uur Plastieken I11 galerie les Deux Chapeaux aan de Kaai- straait in Kontgene exposeren gedurende de maand juli de kunstenaars Ton Waakop, Reij- jers en Anton Hoornweg- Het tentoongestelde werk bestaalt voornamelijk uit plastieken. Onderdeel van het programma: fietsenrally met opdrachten. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Een vrolij ke stoet van bont-uitgedoste kinderen uit de Terneuzense bomen- en bloemenbuurt, ,die achter de luidbellende Philip- pi-ense omroeper Raymond de Bock (75) door de buurt trok ken, vestigden er de aandacht op dat het buurthuis „De Bol ster" feestelijk het seizoen sloot. Buurthuisleider Joris Dera ve, stagiaire Ank van Trien en de vele medewerkers (sters) uit de buurt waren best tevreden over het ver loop van de feestelijkheden. Aanvankelijk zag het er niet zo hoopgevend uit, want 's morgens viel er een druilerige regen. Dit weerhield een zes tigtal kinderen niet om te gaan „schatgraven" in de zandbak, om daarmee allerlei verrassingen boven te halen. Van een sprookjesoptocht werden als winnaars aangewe zen: Barbara IJsebert en Wer ner Jonkman kregen de eerste prijs in de afdeling groepen als Hans en Grietje; Paultje van Es was de individuele winnaar als een fantastisch uitgedoste clown. Er waren verder straatte- kenwedstrijden en een „gei- tenvoetbalwedstrij d". (Van een onzer verslaggevers) HKULST De voetbalvere niging HVV'24 te Hulst wil op het gemeentelijk sportpark na bij het zwembad een clubge bouw zetten. Met het uitvoe ren van dit plan is een bedrag van f 95.200 gemoeid. Het bou wen van een kantine met be stuurskamer wordt namelijl begroot op f 62.450, terwijl voor het bouwen van kleedlo kalen met bijbehorende ruim ten een bedrag van f 32.750 nodig is. De voetbalvereniging wij zelf het meeste geld op tafel leggen. Aan de gemeente Hulst is gevraagd om een een malige subsidie van f 25.000. Als de gemeente deze subsidie niet verleent, dan ziet de voet balvereniging af van het uit voeren van de plannen. In een voorstel aan de raad blijken b. en w. bereid te zijn op het verzoek in te gaan. C stellen b. en w. de raad voor I om in verband met de bouw van het nieuwe clubhuis een nieuwe hoofdtoegang tot len te laten aanleggen een karwei, waarmee een be- I 'van ruim f 11.000 is ge- moeid. Dat HW'24 een ei clubgebouw wil bouwen, fc goed uit omdat de plannen I van de gemeente om het cafe- restaurant aan de Tabakstraat over te nmen van Heineken niet doorgaan. Heineken a vaardt namelijk niet standpunt van het Hulster ge- meentebestuur dat geen af" mebeding kan worden ge cepteerd. Bovendien keuren G. S. het destijds genomen raads- besluit voor aankoop van bet café-restaurant niet goed 'n verband met het ontbreken van financieringsmiddelen. Eucharistieviering VanS' vond wordt in de parocnie' kerk te Oostburg de eucharis tieviering muzikaal opgei1®' terd door het kinderkoor ve» de Oostburgse St.-Bavoschooi- De dienst begint om 19 uur. Fietsenrally De PeI neelsvereniging van de meente Hulst houdt vrijdag, juni een fietsenrally. G6 wordt 's avonds om zeven n bij het stadskantoor. Ook echtgenotes of verloofden v de personeelsleden kunn aan deze wedstrijd meedoen. Maandag 26 jwi (Van e vraagt zich af Zeeuws talent ii meest geëigende De aanmoediging huldebetoon moeten Er is bovendien het ten voor de nrijs t< „Misschien is het 1 ger de prijs te veirva een begrotingspost I jonge kunstenaars él tenscha-ppeirs zouden! worden aangemoedigd aan hen een opdrac verleend, b.v. voor e| werk of voor een bet die. De provincie hee enige ervaring mee, namelijk onlangs aan cus Daan Manneke ee sitieopdracht is gegej zegt de Zeeuwse Raad ter toelichting ontweirpsubsiddeplanm 1973. dat voor het sporen vertoont van wijzigend cultuurgebi op grond van het „Cu 1972". Wat de aanmoedii betreft, zegt de ZCR: provinciaal bestuur I wil handhaven, dan i, wenst dat zij aan personen kan worde kend en ook aan groe bedrag van de prijs individuele toekenni: minste f 2000 per moeten bedragen." Voor de sector mu op de provinciale voor 1973 ruim f 200 moeten worden uitg dan in dit jaar (Van onze correspor ST.-JANSTEEN jarige leeftijd is in Liduinaziekenhuis te overleden Johannes v selaer, een man, die v bestuurslid en steun geweest van de schut' teit St. Jan in St. Janst Hoewel hij -door een gehandicapt was heeft hij tot enkele rug actief aan schiet den deelgenomen, kende hem als Warme us. Tijdens de eerste k zal voordat de schietii liggende wip bij St. gint, het stoffelijk c van de heer Van D door zijn vele vriendi de schutters naar ziji rustplaats op het r.-k. te St.-Jansteen worde gen. Vooruitzichten voor en woensdag, opgeste net KNMI op zondag uur. 6 Overwegend droog, vi en zonnig. Weersvooruitzichten i: gemiddeld over Neder voor dinsdag: aantal uren zon 7 tot Mm. temp.: 0 tot 4 heven normaal. Max. temp.: van ongev tnaal tot 4 graden bo toaal. Kans op een droge van minstens 12 uur: maab °an een geheel maai. 80 procent °or woensdag: aantal uren zon: 3 tot 1 Mm. temp.: 0 tot boven normaal. Max. temp.: 0 tot boven normaal. Kans op een droge cent"11"®16"® 12 uur: Kans op een geheel c maal* '0 procent. ten man^weer te gr"de' TemPeratuur: W -i zeewater 14 dasS? hten: in de neg eniS° Strandw ri.lu.ir stljëing va f

de Stem | 1972 | | pagina 2