xerlingen, onderwijzers en iiders bij programma betrokken 'eest bij sluiting school ing verzorging} ly^ ent(e) i, iNWERKERS Sluis M k GERARD DE LANGE hi-fi 'vü/stereo Berennings- feesten 100 jaar geleden ZEELAND KRIJGT TWINTIG MILJOEN GULDEN DIEPVRIEZERS I Gevangenisstraf voor Zuid- molukkers Voor bestrijding werkloosheid 'erdachte: .etuigen :iërge buurthuis t Kompas" icevïlle Breda idlelight-dinner stad ELDONK" i. School voor I ELE MNL. EIDSKRACHTEN ELE MEISJES l»S^dzarlt00id en n0g S ™°m?de aut0 kun" Yv Zaamslag bezorgd over veld accommodatie Historie Bijdragen Programma Vergadering AWL Scholing 24 jurvi 1972 /laatschappelijk Centrum Hoeven roept sollicitanten op voor de iór 1 juli a.s. in te zenden aan t de Opbouwcommissie Hoeven, Lockefeer, Hertenlaan 1, Hoeven gelegen aan de E - 10, direct fslag Etten-Leur, Roosendaal 1 weekend-menu a 15,all fa een glaasje wijn aan tafel) RVERING uw gastheer L. van den BREKjj JONGEREN GETUIGEN WAT CHRISTUS IN HUN LEVEN BETEKENT. J Spec. Volle Evangelie E Jeugdsamenkomst., Z dinsdag 27 juni 1972. Ti Potterstraat, Korenbeun 19.30 uur nan. S BERGEN OP ZOOM. Medewerking wordt verleend 4» gitaarband uit Vlissingen. nstr. 100, BREDA. Tel. 01600-406! e opleiding voor hen, die in het bfr "lOffCIl fan een onzer verslaggevers) van een diploma 3 jaar voortga vijs. (LHNO-P of T, LTS-P of T, leiding bestaat uit emeen en op het beroep gericht lerwijs n het eerste leerjaar twee dat per week. n het tweede leerjaar VA dag week. Ikfische vorming in het eerste jaar gedurende 2Vi per week bij een instelling voor jaarden, chronisch zieken e" deren. n het tweede jaar gedurende 3 gen per week naar keuze bije van bovengenoemde instellingea en inlichtingen bij de direktrn che Chocolade Fabriek M i BRINK raai 14, Roosendaal n. uitbreiding van ons assort1 rolade-artikelen hebben wl e termijn behoefte aan: de productie-afdeling) r de inpakafdeling) bij voorkeur mondeling, dres, van 8.30 tot 12.00 uur .00 uur. aan 1 en V JE COMBINATIE UTRECHTSE BAAN e DEN HAAG vraagt: [inlichtingen bij de heer P- \mbachtheerenlaan 33, taamsdonksveer bf telefonisch met het werk. 070 - 850198. OOSTBURG ,,Dat neem pooit. Niet ik had hier moe maar die anderen. I voel mij onschuldig. Die kre getuigen hebben hier pgen." Dit zei gisteren een motioneerde H.B uit Bier- i voor de Oostburgse kan- rechter. had eind vorig jaar een ijoing gehad op de t-krui- Sint-Pietersdijk en de Biervliet-Hoofdplaat. Hij 1 jan de Pietersdijk en ™e geen voorrang aan van rechts komende auto bestuurd werd door eer traander. ijdens een vorige zitting reeds verklaard dat de van rechts op de linker ent reed en hijzelf am- fcuÏÏ op de we§ stond en Pst met over de wegas. pee getuigen staafden gis- net verhaal van B Zo- P de heer J.F. als zijn me- ttende V verklaarden hr^X>1'bhen rijdende auto, B- in aanrijding ismmt hoogte vai> het ni.f inhaalmanoeuvre N'iuSi Bebret. de officier lustitie, meende toch dat Sb W 011 V00r het van F komende verkeer had fa.i ben' "Er staa* op FWfpunt een huis, maar Bive m strook van an- rechts en Bl had de meende de officier. lcet J jol iets in het 'Svalt25- C1Vlele vor" Lvorens mr- n T tot 7iin H-M. van Weerde R nius kwam- ield VJ-' .1 zoals boven 1mot ^.eNdt nu HO (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In een feestelijke aula van het Petrus Hondius schoolgebouw werden gistermiddag 100 leerlingen gehuldigd die geslaagd waren voor de afdeling havo. Met deze eindexamens werd de experimenteerperiode afgeslo ten, want in 1964 behoorde Petrus Hondius tot een der negen scholen waa,r het havo- onderwijs bij wijze van expe riment werd ingevoerd. In 1969 werd het eerste eind examen gehouden. In totaal deden 330 leerlingen eindexa men, waarvan er 293 slaagden. Zes kandidaten van dit jaar moeten nog een herexamen af- „Een verheugend resultaat", aldus rector A. J. Jansen, die zei bijzonder tevreden te zijn over de prestaties van de leer lingen. „De cijfers liegen er niet om", zo zei hij. De heer Jansen vond dit jaar wel bijzonder goed. Voor havo-atheneum en gymnasium leverden wij dit jaar 141 kan didaten af, van hen slaagden er 126, terwijl in totaal 7 jon gelui nog een herexamen moe ten afleggen. „En daar slagen er ook zeker van", verzekerde hij. :htma2tis"Wa^ntje' dat is lerkte rta+ Adus B> die St had denet zoveel d I iedej op te "iden "ende wês™ °mdat de waren. van olijke y°"niste con- fdo ter «Ti»-6 offioier. B. ''Ho-r beroep atm°nraiddel- (Van onze correspondent). MIDDELBURG „De poli tie en justitie komen steeds vaker in aanraking met de tweede generatie Zuidmoluk- kers. Deze jongelui krijgen vaak van huis uit een sterk militaristisch getinte opvoe ding mee, die voortkomt uit een vorm van cultuur die al van oudsher bestaat", aldus de officier van justitie mr. J. Blok bij de rechtbank te Mid delburg. „Met deze eigenschap kun nen zij in de Westerse samen leving maar weinig beginnen. Velen ervaren dat als een te leurstelling. Zij vervallen dan in criminaliteit, wat zich dik wijls manifesteert in hard en meedogenloos groepsoptreden. Dit kan geen enkele samenle ving accepteren. Dit soort on treden vraagt van de justitie duidelijke straffen, waarin niet langer plaats is voor ge combineerde straffen", zo gaf de officier van justitie te ken nen in zijn requisitoir. Terecht stonden gisteroch tend twaalf Zuidmolukkers. Zij waren 5 mei betrokken bij een vechtpartij met de po litie. De officier eiste gevan genisstraffen van tien dagen tot zes maanden onvoorwaar delijk- Hij sprak zijn bewondering uit voor het tactisch optreden van de Vlissingse politie, die door een grote groep Zuidmo lukkers meedogenloos werd aangevallen. De meervoudige '•aacl'--' -er zal 30 juni uit- snraak doen. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG Het bestuur van de voetbalvereniging Zaamslag is niet zo optimis tisch gestemd voor wat haar veldaccommodatie in de nabije toekomst betreft. De voorzitter de heer C. A. Dees toonde zich blij met de aanleg van een nieuw veld, waar de Neder landse Heidemij. thans mee bezig is en dat als alles naar wens verloopt bij de aanvang van het seizoen 1973-74 in ge bruik zal kunnen worden ge nomen, maar men zal dan het huidige sportveld aan de plaatselijke korfbalvereniging moeten afstaan. Dat brengt dan weer met zich mee dat de v. v. Zaam slag weer over slechts één veld gaat beschikken waarop dan naar alle waarschijnlijkheid zeven elftallen hun wedstrij den zullen moeten spellen. Het bestuur gaf toe dat de trainingsmogelijkheden zullen verbeteren, doordat naast het nieuw aan te leggen veld een i.verlicht) half verhard oefen- veld wordt aangelegd. Dit en enkele andere club- 1 "aangelegenheden kwamen aan de orde tijdens de rond vraag van de jaarvergadering die in café, „Het Wapen van Zeeland" werd gehouden. In het jaarverslag memoreerde de secretaris de heer J. de Pooter het afgelopen seizoen dat on verdeeld gunstig geweest was met een tweede plaats in de eindrangschikking van het standaardelftal. De jeugdsecretaris P. Her- rebout kon eveneens wat de junioren betrof een optimis tisch geluid laten horen. Fi nancieel is de vereniging ook goed rondgekomen aldus de penningmeester H. van Aren- thals. Bij de bestuursverkiezing werd.en de heren H. Kempe, H. van Arenthals en P. Herre- bout bij acclamatie herkozen. De elftalcommissie wordt ge vormd door C. Cornelissen (trainer) bijgestaan door P Bakker en H. van Arenthals. (Van onze correspondent) SLUIS Het is helemaal niet de bedoeling de ophef fing van de r.-k. meisjesschool te Sluis, die samenvalt met het 60-jarig bestaan van de school en het afscheid van meester Leo Ducheine, zomaar onopgemerkt te laten voorbijgaan. Leerlingen, in samenwerking met leerkrach ten hebben besloten er een feest van te maken, dat zowel in opzet als in uitvoering aangieeft dat het geen drama wordt Er verscheen een royaal en fraai uitgevoerde feestkrant, waarvoor leerlingen en onder wijzend personeel bijdragen hebben geleverd. Voor de uit gave van deze krant was een echte redactieraad gevormd uit de leerlingen. Oud-burge meester P. F. van Hootegem merkt in de feestkrant op dat de meisjesschool in Sluis van belang is geweest voor de vor ming van velen en dat het vertrek van de heer Ducheine een verlies voor het onderwijs in Sluis is. De heer Ducheine zelf geeft een kort overzicht van de school, die op 1 mei 1912 in gebruik werd genomen. Hij memoreert diat rond 1925 het totaal der goedgekeurde uitga' ven voor het onderwijs aan deze school, die toen 100 leer lingen telde, in totaal f 1000,- beeüroeg. In 1972 is dit onge veer f 200,- per leerling. De oorlogsjaren, waarin de school ernstig werd beschadigd, wor den nog aan de vergetelheid ontrukt. Successen die de school behaalde, bereikte kwartfinales KRO-zangwed- strij-d en de eerste prijs in de KLM-expressiewedstr-ijd, blij ven niet onvermeld. Enigszins cynisch besluit het overzicht dat uitgerekend 300 jaar na het in de vaderlandse geschie denis bekende „rampjaar" de beslissing valt om de school uit oogpunt van onderwijskun dige, financiële en economi sche belangen op te heffen. De feestkrant bevat verder een groot aantal bijdragen van de leerlingen, waarbij origine le en soms werkelijk verras send goede gedichten en stuk jes proza, waarin de leerlingen hun mening over school en leervakken op een openhartige manier uiteenzetten. Het pro gramma van de laatste school week krijgt een speciaal ka rakter. Er is gestreefd de.kin deren zelf iets te laten organi seren. De opzet is een onge dwongen plezierig samenzijn in creatief en recreatief op zicht van leerlingen, leer krachten en ouders. Het begint maandag 26 juni 's morgens met een voorstel ling van het Hulster poppen theater de Kriekeput. 's Mid dags vertrekken de leerlingen, de ouderen per fiets, de rest per auto, naar het sparrebos te Knokke. Dinsdag wordt een creatieve dag, waarbij ook de oudert direct betrokken worden. On der het motto „de handen uit de mouwen" krijgen zij ook de gelegenheid iets aan handen- arbied, schilderen, boetseren ejd. te doen. Woensdag wordt de sport en spelda-g en donderdag staat onder het motto „kun je spe len, speel dan mee". Er wordt dan een bezoek gebracht aan de speeltuin en het zwembad (ADVERTENTIE) GERARD DE LANGE GERARD DE LANGE 'Alle merken tegen de laagste prijzen in Europa, o.a. Merk Type Aantal Van Voor Perwc Itr. (P-U BOSCH GS210S kist 195 f731,- f498,- f6,20 BOSCH GT 330 S kist 325 f959,- f671,- <8,40 ESTA ES 20 kist 200 f519,- f415,- f5,30 ESTA ES30 kist 300 f729,- f583,- f7,20 IGNIS 6621 kist 190 f549,- f399,- 15, IGNIS 6520 kist 285 f765,- f549,- f6,85 IGNIS 6523 kist 385 f899,- f629,- f7,80 IGNIS 6540/ kist 285 f856,- f599,- f7,50 /roestvrijstaal IGNIS 6618 kist 145 f'455.- f349,- f4,35 MARIJNEN HF19 kist 185 f599,- f461,- <5,80 MARIJNEN HF29 kist 285 f729,- f561,- <6,90 Kamemelkstraat 6 tel. 01600-31948 Breda AMSTERDAM - ROTTERDAM - DEN HAAG - UTRECHT - BREDA te Aardenburg. De oudste leerlingen nemen een kijkje in „Coensdike". De laatste dag, vrijdag, be gint met een filmvoorstelling. De rest van de dag wordt besteed aan de voorbereiding van de feestavond, die ter ge legenheid van hét 60-jarige bestaan en het vertrek van de heer Ducheine in „De Koren beurs" aan de ouders wordt aangeboden. Op deze avond zal ook afscheid worden geno men van de schoolverlaters. Het programma bestaat uit voordracht, muziek, zang en poppenkast. ADVERTENTIE) HooW3iraat 16 St Janesaen- Hulst «et 01140-2491 (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De afvalwaterleiding Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen-Oost ver gadert woensdagmiddag 28 juni in het gemeentehuis van Hontenisse. Aan de orde komt onder meer de begroting voor 1973 en de opstelling van een zuiveringsplan te zamen met het waterschap Hulster Am bacht. Honderd jaar geleden verscheen in het toenmalige nieuws- en advertentieblad van westelijk Zeëuwsch- Vlaanderen, het „Sluisch Weekblad" een uitvoerig relaas van de in die tijd gehouden Berenningsfees- ten van Aardenburg. Hier onder volgen enkele ge deelten uit het uitvoerige relaas: Met vroolijken moed werd de groote nationale vlag met haren eene reus achtige slang gelijkenden oranjewimpel uit de hoog ste torenspits geheschen en golvend donderenden en klapperden de breede ba nen door de frissche juni- lucht als om allen te laten zien, dat het een Neder- landsch feest was wat de stille stede zou vieren. De lieve jeugd, vooral de dienstmeisjes „blinkende van genoegen en van zeep sop", de wakkere jongens, de Hollandsche jongens reeds m hun zeemanshabiet met eiene echt losse, luchti ge zeemanshouding door kruisten straten en pleinen, werden Bacchus de anders zoo gewone morgengaven met eene gepaste matig heid, ja zelfs met soberheid gebracht. Inmiddels was het tien ure geworden en waren twee leden van het Alge meen Armbestuur met den ontvanger-griffier op het weeshuis verschenen, waar voor eene schare van ruim 250 personen, niet enkel bedeelden, maar werklie den en kleine ambachtslui tevens gereedstonden om nun aandeel van de feest gave van f 300,- te ontvan gen en daaruit dan ook, naargelang de sterkte der gezinnen met f 1,25 of f 2,- be\dacht werden, zoodat ook zij genoeglijk feest konden vieren. De heer Vermere, loco-voorzitter wees de schare erop dat hier geene gewone bedeling plaats had, maar dat de hoeren regenten de uitgedeelde gelden bestemd hadden tot eene feestgave, met de ver maning om vroolijk en op gewekt doch gepast en or dentelijk feest te vieren". In het verdere verloop van dit verslag wordt mel ding gemaakt van een ba nier die werd geschonken aan het Aardenburgs man nenkoor door de heer J. M. Hennequin uit Sluis. Enige tegenslag ondervond de feestredenaar. Toen hij op de estrade van het staduis zijn rede uitsprak. „Verhief zich de wind. Het zwerk wordt zwart en stortbui op stortbui stroomt neder. Hij slaat zijne blad zijden om en draagt het slot zijner toespraak voor. Uitvoerig gaat hij in op de politieke omstandighe den in 1672. „Het bestuur was rade loos, het volk was redeloos en 't land scheien reddeloos. Daar klinkt op eenmaal de blij-mare door het geheele Ilandte Aardenburg is de jvermachtige vijand door eene kleine, maar dappere schare verslagen: vierhon derd mannen dreven tach tig honderdtallen terug, 't Was of door dien kreet Ne derland aan zich zeiven hergeven werd. De Zeeuw- sche waterleeuw was wak ker geschud, de bedwel ming hield op „Luctor et emergo". „Het jaar 1672 is daar om u te toonen en de geschie denis van Aardenburg leert u dat volksbewapening mo gelijk om et hoofd te kunnen bieden aan. over. machtige overweldigers. Dat is de roem van Aar lenburg, dat het zijne vij anden niet telde, maar na bedaard overleg en met kalmen moed, een levend bolwerk opwierp voor het vaderland. (ADVERTENTIE) (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Zoals De Stem enkele dagen geleden al meldde, heeft de regering 606 miljoen gulden beschikbaar gesteld voor de bestrijding van de werkloosheid. Mi nister Boersma heeft bij de Tweede Kamer een nota ingediend, waarin een plan in twee fasen wordt aangekondigd. Zeeland krijgt daarvan tijdens de eerste fase 15 miljoen gul den en in september als de werkloosheid niet is verminderd nog eens 5 miljoen gulden totaal 20 miljoen. De minister van Landbouw en Visserij heeft verder een bedrag van 24 miljoen gulden beschikbaar gesteld ten behoe ve van verbouwingen van be drijfsgebouwen in de land bouw. Deze steun zal zich niet alleen tot de drie noordelijke provincies beperken. Ook Zee land profiteert van deze extra uitgave. Aan het bestuur van het ontwikkelings- en sane ringsfonds voor de landbouw zal morgen worden verzocht de helft van het bedrag ter be schikking te stellen, de minis ter zal de andere helft ver s-trekken. Naar schatting kun nen door deze regeling met in begrip van de eigen bijdragen van betrokkenen voor in totaal 80 miljoen gulden in deze sec tor worden geïnvesteerd. De bijzondere rijksbijdrage voor woningverbetering zal ook voor Zeeland gelden. Zoals bekend kan men in de winter maanden extra premie krijgen voor verbetering van de wo ning. Die regeling normaal aflopend op 1 maart werd begin van dit jaar verlengd voor de drie noordelijke pro vincies en een deel van Over ijssel. Totaal stelt Boersma 606 mil joen gulden beschikbaar in de tweede ronde voor de bestrij ding van de werkloosheid. Het eerste gedeelte, een program ma van 131 miljoen, waarvan 386 miljoen in de bouwsector en 45 miljoen voor andere extra-maatregelen, zal onmid dellijk worden uitgevoerd. Het resterende bedrag 175 mil joen zal nu al volledig worden voorbereid en in sep- sember worden vrijgegeven, als de situatie op de arbeids markt nog niet zal zijn ver beterd. Wat ook niet wordt verwacht. Het programma is in eerste instantie gericht op ge bieden met hoge werkloos heidscijfers. Het accent ligt iets minder op het noorden van het land en op d,e bouw sector. Groningen krijgt in to taal 140 miljoen. Friesland 125, Drenthe 130, Overijssel 35, Gelderland 20, Noord-Brabant 60 en Limburg 30 miljoen. Tenslotte een overzicht van de maatregelen bouwsector uit het werken- bestand van het directoraat- generaal voor de arbeids voorziening zal een pro gramma van rijks- en pro vinciale- en gemeentelijke werken worden uitgevoerd met rijkssubsidievoor to taal 328 miljoen gulden. Dat biedt werkgelegenheid van circa 4000 manjaren. regiewerken besloten is tot een verhoging van het aantal manjaren met 960, wat 30 miljoen gulden vergt. eenvoudige objecten voor oudere werklozen hieraan bestaat volgens Boersma be hoefte. Er wordt 15 miljoen gulden extra voor uitge trokken. subsidieregeling binnen- schilderwerk komende win ter 1 miljoen gulden. extra maatregelen in de overige sectoren totaal 25 miljoen gulden. In hoofd zaak bestemd voor de niet- handarbeiders-beroepen. maatregelen ten behoeve van de schoolverlaters 1972: 5 miljoen gulden. scholingsmaatregelen 8 miljoen voor de centra voor vakopleiding van volwasse nen, 2 miljoen voor de be- drijfs-scholingsregeling en 5 miljoen voor andere scho lingsactiviteiten. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dokter G. de Bruyckere, Brouwerijstr- 8, Oostburg, tel. 01170-2323. Axel Dokter Boor, tel. 1666 (b.g.g. 01157-1451). Biervliet, Hoofdplaat, IJzen- dijke Dokter Kalkman uit Biervliet, tel. 01152-345. Borsele en Nieuwdorp Dokter Gelderblom, Nieuw dorp, tel. 01196-327. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Bom, Cadzand, tel, 01179- 366. Clinge, Koewacht en St. Jansteen Dokter Ad-riaanse, tel- 01140-2928 (van vrijdaga vond 5 tot zondagavond 12 uur). Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande Praktijk van dokter J. Geldof, J. Kole en H. Zwartelé wordt van vrijdagavond 8 uur tot maandagmorgen 8 uur waarge nomen door dokter S. Wöstm-ann, Nieuwstr. 18a, Ovezande, tel. 01195-450. Goes Dokter Griep, Fred. Holianderlaan 29, tel. 6405. Heinkenszand, 's Heer Arendskerke en Wolphaarts- dljk Dokter R. v. Driei 's Heer Arendskerke, tel. 01100- 1202. Hulst Dokter W. Gielen, tel. 2969- Middelburg Dokter P. Schram, Oosterscheldestr. 2, tel. 4664 (zaterdag) en dokter de la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305 (zondag). Relmerswaal Dokter J. de Bey, Han-sweert, tel. 01130- 1344, en dokter P. Allewijn, uit Kruiningen, tel. 01130- 1566. Sas van Gent Dokter De Puy, Stationsstr. 26, tel. 1777. Terneuzen Dokter J. Jis- koot, Markt 25, tel. 2303 (zat. 8 tot zond. 24 uur). Vlissingen Dokter Cra mer, tel. 3619 (tot zat 24 uur) en dokter Dekker, tel. 2950 (van zat. 24 tot zond. 24 uur) Zaamslag Dokter C. Ver boom. Breskens en Groede Dok ter Jansen, Groede, tel. 01171- 366. s Hontenisse Dokter J. Ter Burg (van vrijdag 18 tot maandagmorgen 8 uur). Sluiskil, Philippine en Hoek Dokter Jongsma, Julianastr. 2 Hoek, tel. 356 (h. g. g. 345). WIJKVERPLEGING Ellewoutsdijk e- o. Zuster J. Sinke, Beatrixstr. 10, Nieuwdorp, tel. 01196-12200. Goes Zuster v. d. Za-ay, tel. 5383. Groot Axel Zuster J. van Exel, Polderstr. 13, Zaamslag, tel. 01153-343. Hoek, Sluiskil en Philippine Zuster Bouwens, te Hoek, tel. 01154-274. Sas van Gent Zuster van Waes Schulpenpad 43, tel. 01158-1548. Terneuzen Zuster Hobbel, van Steenbergenlaan 67, tel. 3360. Wemeldinge, Kapelle-Bieze- linge, Kloetinge, 's Heer Abts- kerke, 's Gravenpolder, Hoe dekenskerke en Baarland Zuster T- Driesprong, Kerk- hoekstr. 24, 's Gravenpolder, tel. 01103-435. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke, IJ- zendijke Zuster Causemaec- ker, uit IJzendijke, tel. 01176- 367 (b. g. g. 01152-383). Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis Mevr. Over- meire-De Vriend, Bootstraat 20, Aardenburg. Huist en Hontenisse Zus ter A. Maehhout, tel. 01140- 2071. APOTHEKEN Goes Zeeuwse Apotheek, tel. 5255. Middelburg Apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen Apotheek Klaassen, tel. 2090. Vlissingen J. Tan-Meyer, Scheldestr. 26, tel- 2025. TANDARTSEN Zuid- en Noord-Beveland A. van Laer, Markt 11, Krui ningen, tel. 01130-1443 (spreekuren: zaterdag en zon dag van 9 tot 10 uur voormid dag). Oost-Zeeuwsch-VIaande- ren W. Neve, Rooseveltlaan 51, Axel, tel. 01155-1443 (spreekuren zaterdag 10 tot 10.30 en 18 tot 18.30 uur, zon dag 12 tot 12.30 uur). West-Zeeuwsch-Vlaanderen A. v-an Goor, Oostburg, tel. 01170-2077. Walcheren M. Smallegan- ge, J. M. Kemperstr. 32, Vlis singen, tel. 01184-7094- DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter C. Cysouw, Axel, tel. 01155- 1488. West-Zeeuwsch-Vlaande- ren Dokter J. v. d. Vijver, Oostburg, tel. 01170-2103. Noord- en Zuid-Beveland Dokter Noordenbos, Heinkens zand, tel. 01106-1290.

de Stem | 1972 | | pagina 5