Koewachtse pony laat zich niet vangen Afdeling CJ.N. voor Hulst in oprichting Circuspubliek kwam aan zijn trekken Leerlingen stellen expositie samen over voedsel WINKELIERS TEGEN PROMENADE MANIF] PIJLTJES-GEWEREN HADDEN GEEN UITWERKING W oonwagenkamp opgeschrikt door felle brand IN GROTE BOLTINI-TENT VAN DUKE ZIET PLUSPUNTEN IN BUSREGELING Record-aantal kilometers achter een stad streek Diploma-uitreiking landbouwschool WILD AMUSANT Vv Steen heeft nieuw bestuur Prijsuitreiking bij 't Centrum Reorganisatie huisvuil ophaaldienst SCHOOL IN NIEUW-NAMEN Bejaarden uil Nieuw-Namen hadden reisje Axelse Noordstraat AANRIJDING IN HULST X7& HULS het adres Kouderkerke Regen en koel STRANDWEER Woensdag 21 jur>i 1972 3 Woensdag (Van een oneer verslaggevers) KOEWACHT Als het een beetje tegenzit moet er binnen kort een rasechte cowboy aan te pas komen, om twee Welshpo- ny-veulens te vangen, die nu nog vrij rondhuppelen in een malse wei aan de nieuwe Karnemelkstraat in Koewacht. Ze zijn name lijk verkocht aan veehandelaar Nico de Regt in Axel, maar de dieren zijn zo onstuimig, dat er tot op heden nog geen man in is geslaagd om ze te vangen. Dierenartsen met de beken de daktari-pijltjes-geweren zijn er al aan te pas gekomen om de paardjes op vrede'ie- vende wijze tot bedaren te brengen. Dat bleken hele on dernemingen te zijn, waaraan, zoals veehandelaar Adri van der Eeckhout zegt, zowat de halve wereld te pas moest ko men. De pony's bleken intelli gent genoeg om aan hun bela gers te ontkomen en de aanval met de pijltjes-geweren had al evenmin succes, omdat de cap sules met verdoving afketsten op de spierbundels van de po ny's. (Van een onzer verslaggevers) HULST Er bestaan in Hulst plannen om te komen tot de oprichting van een al- deling van de christelijke jeugdbond van natuurvrien den. Om iets meer te weten te komen van de mogelijke be langstelling daarvoor, wordt er op 17 juli om half acht 's avonds een informatieve bij - eenkomst gehouden in de boerderij bij het Marister- klooster. Dat alles gebeurt in het ka der van het zomerkamp van de CJN, waaraan ongeveer veertig mensen zullen deelne men en dat in de periode var, 17 tot en met 27 juli in Hu'st wordt gehouden. Het zomer kamp behoort overigens tot een van de meest populaire activiteiten, maar daarnaast heeft de jeugdbond nog heel wat meer in haar mars Da vereniging houdt zich bezig met vele aspecten van het mi lieu. Tot de belangrijkste doelstellingen behoort het bin - brengen van belangstelling voor de natuur bij jongeren, natuurstudie en het leveren van een bijdrage aan natuur- en milieubehoud en de alge mene verantwoordelijkheid ten aanzien van het totale leefklimaat. De CJN is in 1946 opgericht en heeft dus nog niet zo lang geleden het 25-jarig bestaan gevierd. De centrale leiding is in handen van een hoofdbe stuur, dat elk jaar wordt ge kozen op het zogenaamde kerstcongres tussen kerst en nieuwjaar- Onder auspiciën van de jeugdbond zijn er di verse werkgroepen actief, aie zich met uiteenlopende zaken bezighouden. Daaronder zijn bijvoorbeeld een vogelwerk groep, en werkgroepen voor platen, insekten en hydrobio logie en voor zoogdieren. Zowel de populariteit van die groepen als het aantal ac tiviteiten neemt nog regelma tig toe. Vooral in het kader van de milieuproblematiek zijn het met name ook de natuurbeschermingskampen, die als werkgroep een gr iter aantal leden krijgen. In 1964 ook is er een begin gemaakt met het vastleggen van biolo gische verslagen van zoveel mogelijk Kampen in een jaarboek. Die jaarboe ken worden onder auspiciën ven de CJN uitgegeven. lot de andere activiteiten behoren onder meer de organi st tie van kaderkampen en van districtsbijeenkomsten. Kon- taktpersoon voor de christelij ke jeugdbond van natuur vrienden in Hulst is de heer G. Sponselee in de Saxhaven- straal 5 in Hulst. Het is de bedoeling om één grote afde ling voor heel Zeeuwseh- Vlaanderen in het leven te roepen. (Van een onzer verslaggevers) SCHOONDIJKE Donder dagavond 29 juni wordt in het gebouw van de rijks middel bare landbouwschool in Schoondijke een aantal diplo ma's uitgereikt. Ouders en ver tegenwoordigers van diverse verenigingen zijn hiervoor uit genodigd. De bijeenkomst be gint om 19.15 uur. En zo zit Van der Eeckhout nu met het probleem, dat bij twee veulens heeft verkocht, maar ze nog niet heeft kunnen vangen. De moed heeft hij overigens nog niet opgeheven. Voordat hij de cowboy met 30 jaren Amerikaanse ervaring te hulp wil roepen, zal er eerst nog een beroep worden gedaan op ervaren mensen van een Nederlandse dierentuin. Blijft succes uit, dan komt er de lasso aan te pas. Er lopen op dit moment zo'n 6 Welshponny's in de Koe wachtse wei. De vader en de moeder van dit paardengezin- netje zijn zes jaar geleder, rechtstreeks vanuit Wales in Groot-Brittannië naar Koe wacht geëxporteerd, waar ze tot op heden steeds in - be trekkelijke - vrijheid hebben rondgelopen. Adri van der Eeckhout voelt er niets voor zijn paardenbezit te dresseren, omdat de pony's niet alleen zowat half Koe wacht elke keer weer de lach- ituipen bezorgen door hun on behouwen gedrag, maar ook omdat het een kostelijk ge zicht is om het zestal in de wei rond te zien dartelen. Ze wiiken geen moment van el- kaai' en niets ontgaat aan hun nieuwsgierige paardenblik. Het is niet mogelijk om de wilde pony's dichter dan op een afstand van veertig meter te benaderen, want dan nemen ze in galop de vlucht naar een andere hoek van de wei en tot nu toe is er nog geen tien man in geslaagd om ze daar van te weerhouden. Adri van der Eeckhout, de man die de Welshpony-familie naar Nederland haalde, amu seert zich kostelijk aan zijn eigendom, dat er al blijk van hteft gegeven, heel wat men sen de baas te kunnen. „Het zijn geweldige paardjes", vertelt hij, en je hebt er geen omkij ken naar. Met die veulens ook: op een gegeven moment zie je ze in de wei lopen en dat is het enige wat je van de geboorte merkt". Officieel is de Koewachtse paard enfamilie al 8 pony's groot, maar eerder zijn er al twee verkocht. Het zestal van dit moment zal dus binnenkort - als dat tenminste lukt - tot vier worden teruggebracht. (Van een onzer verslaggevers) SINT JANSTEEN Na verschillende verwikkelingen in het bestuur van de voetbal vereniging Steen, die hebben geleid tot het aftreden van het voltallige bestuur en het kie zen van een nieuw bestuur, zijn nu de functies onderling verdeeld. Voorzitter is R. Bogaert ge worden. De secretaris-functie zal worden waargenomen door M. de Burger en Em Picavet en penningmeester blijft K. van Duys. Vice-voorzitter wordt Aug. Reyns. Niet alleen het jotograjeren van de wilde Welshpony's is moeilijk, ook het vangen ervan. (Van onze correspondent) HULST Topbiljartclub 't Centrum heeft zaterdagavond van de heer C. Nagtzaam de prijzen uitgereikt aan de win naars van de onderlinge wed strijden van het afgelopen sei zoen. Het seizoen werd afgesloten met een prijskamp, die ge wonnen werd door E. Tael- man. De volledige eindstand van deze prijskamp ziet er als volgt uit: 1 E. Taelman, 2 J Rombout. 3 F. Vlassenrood. 4 H. v. d. Broeck, 5 M. Vlassen- rood, 6 W. Olieslager, 7 J- Baart, 8 A. de Kerf. 9 C. Nagtzaam, 10 N. Nagtzaam. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Als gevolg van de reorganisatie bij de huisvuil ophaaldienst voor de kom Axel, zullen drie personeelsle den overbodig worden. Ze kunnen te werkgesteld wor den bij de gemeentelijke plantsoendienst. Een van hen krijgt een aanstelling als chauffeur. Deze omschakeling betekent eep extra-belasting van de „gewone dienst" met 65.000 gulden. Zoals we reeds eerder schreven zal de kom van de gemeente Axel, evenals dit met de andere kernen al het geval is, worden aangesloten bij de intercommunale voor het ophalen van huisvuil. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het „hooggeëer de" circuspubliek van de ge meente Hulst is gistermiddag en -avond weer volop aan zijn trekken gekomen, dank zij Neerlands circus-grootmeester Toni Boltini, die Zeeuwsch- Vlaanderen de laatste jaren niet vergeet in zijn toernees. Het meer gebruikelijke beeld van de contouren van fabrieksgebouwen op het Hul ster industrieterrein (tje)l is gisteren voor één dag ver stoord door de hoog optornen de tent, waarin honderden kinderen en ouderen hebben kunnen genieten van een boei end cirousprogramma. Storm loopt het daarvoor in de Rey- naertstad overigens niet, maar het feit dat Boltini toch elk jaar de moeite neemt om weer terug te komen, bewijst, dat hij waarschijnlijk niet hele maal ontevreden is over het traditionele bezoek aan zijn piste. Verder waren het gis teren natuurlijk „de wilde die ren", die de klok sloegen en de bedrijvigheid rond dit eni ge Nederlandse circusbedrijf, die weer de aandacht trok van de schooljeugd. Een circus blijkt toch nog steeds een grote aantrek kingskracht uit te oefenen, al is het alleen al om de roman tische sfeer, waarmee het om geven wordt en die in werke lijkheid niet meer blijkt, dan een laagje make-up. En dan nog niet eens van de beste soort, want zo goed gaat het de circussen tegenwoordig nu ook weer niet. Al met al heeft Boltini er toch gelijk in gehad, om de Zeeuwsch-Vlaaimse ves tingstad nog eens te bezoeken. Deze week doet Boltini's wa genpark behalve Terneuzen, ook nog Axel en Oostburg aan. (Van een onzer verslaggevers) NIEUW-NAMEN Leerlingen van de vierde en vijlde klas van de lagere school in Nieuw-Na- men hebben in het kader van het zogenaamde projectonderwijs op eigen initiatief een tentoon stelling over „voeding" samengesteld. De expositie, die in het schoolgebouw wordt gehouden, is gistermorgen officieel geopend door dokter W. Eysink uit Hulst, (Van onze correspondent) NIEUW-NAMEN— Met een groot aantal bejaarden hebben de 65 plussen van Nieuw- Namen een verre reis gemaakt tot over de Franse grens, al waar men ging kijken naar „Den IJzer" waar destijds he vig gevochten werd. Op de doorreis reed men door de mooie stad Ieperen en op de terugreis had men nog een gezellige halte onder weg. Ouders en belangstellenden, die de tentoonstelling willen bezoeken, worden daarvoor vandaag en morgen na school tijd in de gelegenheid gesteld. Door de leerlingen is onder meer aandacht besteed aan de herkomst en de kwaliteit van het voedsel, terwijl op dit ge bied ook de wereldproblemen niet uit de weg zijn gegaan. Daaraan is trouwens gister morgen ook tijdens de opening aandacht besteed door pastoor Mangnus en de heer Eysink. De pastoor verwees in een speciaal gebed naai' de tegen stellingen in de wereld en de ongelijke verdeling van het totale voedselpakket. De heer Eysink toonde zich bijzonder enthousiast over het in Nieuw- Narnen bereikte resultaat. „Dit is een pracht voorbeeld van goed projectonderwijs", aldus zijn betoog. Ook de heer Ey sink herinnerde er de leerlin gen aan, dat er de komende jaren nog heel wat problemen opgelost dienen te worden- „Wat we de afgelopen 1900 jaar niet hebben klaarge speeld, zullen we in de ko mende 19 moeten bereiken", aldus het betoog van dokter Eysink, die als zijn mening over de tentoonstelling gaf, dat het een stuk verantwoord werk is. De expositie, die een mstruotief karakter heeft, zal de komende dagen onder meer worden benut, om ook andere leerlingen van de basis-school over deze materie te informe ren- Het is overigens niet de eer ste tentoonstelling, waaraan leerlingen van de school heb ben gewerkt. De afgelopen maanden is er op deze wijze onder meer aandacht besteed aan de milieuproblematiek en aan nog diverse andere onder werpen- In de praktijk blijkt voor deze initiatieven ook van de zijde van de ouders nogal wat belangstelling te bestaan en dat werkt natuurlijk alleen maar stimulerend bij volgende projeoten. De tentoonstelling over voeding is vandaag van 13.00 tot 15.00 uur te bezichti gen en morgen van ongeveer 16.00 tot 17.00 uur. (Van onze correspondent) AXEL Evenals maandag avond in de commissie voor de gemeentebedrijven en fi nanciën. is gisteravond in de commissie ruimtelijke orde ning te Axel kritiek geleverd op het beleid van de ZVTM. Met name de heren P. Apers en M. L. M. Ysebaert hadden nogal bezwaar tegen de ver plaatsing van de bushalte van het Szydlowskiplein naar de Buitenweg en de reconstructie van de kruising Stationsstraat Buitenweg. Hun bezwaar gold vooral de financiële con sequenties voor de gemeente Axel. De plaatsing van nieuwe abri's en de aanpassing gaan de gemeente zoals we gisteren schreven ruim 70.000 gulden kosten. De commissieleden waren in het algemeen ook van mening dat de gemeente nogal tegemoet komt aan de. wat zij noemen, „opgedrongen wijzigingen en eisen van ae ZVTM". Burgemeester Van Dijke. die de commissie voorzat, zag toch wel enkele pluspunten in deze veranderingen. „Er komen nu 50 parkeer plaatsen voor personenauto's vrij op het Szydlowskiplein". aldus de burgemeestdr. „als je die speciaal zou moeten aan leggen, zouden de kosten daar van ongeveer 50.000 gulden bedragen". De heer Ysebaert vond dit nog voorzichtig geraamd, maar gezien de hoge financiële con sequenties kon hij toch zijn steun niet aan de reconstructie geven. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De meeste winke liers in de Axelse Noordstraat zijn niet geporteerd voor een promenade, zoals de gemeente zich die voorstelt. Dat Is een van de voorlopige conclusies uit een in de afgelopen dagen door het „Streekcentrum" ge- nouden enquête. Daaraan heb- oen ongeveer 35 winkeliers uit ae betrokken straat deelgeno men en ruim tweederde van nen is radicaal tegen het idee van een afgesloten winkel straat. Het onderzoek is volgens voorzitter W. Dieleman van de winkeliersvereniging gehouden naar aanleiding van berichten in de krant, dat de gemeente serieuze plannen zou voorbe reiden- Die mededeling is de meeste winkeliers nogal koud od de maag gevallen, aldus het commentaar. JSr bestaan verschillende be zwaren tegen de voorlopige plannen van het college van b. en w. Zo voelt men er weinig voor. dat de weekmarkt in de toekomst eventueel ten behoe ve van de promenade naar een andere plaats zou moeten uit wijken. De kritiek gold ook de kos tenfactor. Gevreesd wordt, dat ae winkeliers teveel zullen moeten bijdragen. Daarnaast is een deel ook tegen afsluiting van de Noord straat voor het verkeer, omdat de kans bestaat, dat men daar door klanten verliest. Overi gens is de kritiek een beetje voorbarig, omdat de gemeente lijke plannen zich nog in een voorbereidend stadium vinden en er met de betrokken mid denstanders officieel nog van I gedachten gewisseld moei I worden. „Als wij met de ge. I meente over deze zaken wills, I gaan praten, zullen we toch 1 eerst moeten weten wat e, I onaer de mensen leeft", aids; I de heer Dieleman, die daarajjl toevoegt, dat om deze re de enquête is gehouden, verwacht overigens, dat öjl houding van veel middenstai, I ders, die nu tegen zijn, wat I milder zal worden, als in een 1 aantal wensen tegemoet geko. men zal worden. „Zelfs als dat het geval is, zie ik die prome-l nade toch nog niet een tw«| drie verschijnen", zo zegt hij. I „De meeste mensen hebbtj hun stekels opgezet en ik zie I niet zitten, dat ze op korte I termijn erg enthousiast tel krijgen zijn". Het bestuur van I het streekcentrum is er vooi. stander van, eerst de zak met het gemeentebestuur alle rust te kunnen bespreken I alvorens een definitief stand. I punt bepaald kan worden. D« promenadeplannen moeten I trouwens ook nog besproken 1 worden in zowel de daarvoqj in aanmerking komende com. I missies als in de gemeente-1 raad. (Van een onzer verslaggeefsters, HULST Op het kruispunt rijksweg SO-Zoetcvaart nabij Hulst had een aanrijdint plaats tussen een Belgischt personenauto die werd lx. stuurd door E. V. uit Etterbeek en een vrachtauto bestuurd door R. M. uit Den Haag. De materiële schade was aanzieu. lijk, doch niemand liep ver- wondingen op. (Van een onzer verslaggevers) HULST Een uitslaande brand heeft maandagnacht de woonwagen van de familie M. op het Hulster woonwagen kamp In korte tijd volledig in de as gelegd. De brand is ont staan op een moment, dat de bewoners afwezig waren. De vrijwillige brandweer is wei gealarmeerd, maar kon weinig uitrichten tegen de vuurzee en moest toezien hoe de vlammen de salonwagen langzaam verteerden. De tech nische recherche van de rijks politie heeft gisteren een on derzoek ingesteld, maar de oorzaak niet kunnen vaststel len. Het is de tweede keer in enkele maanden tijd. dat een salonwaggen in vlammen op gaat. Eind vorig jaar bedreig de een brand het hele kamp en kon nog maar ternauwer nood een ramp worden voor komen, Kritiek was er toen onder meer op het ontbreken van brandputten in de onmió- dellijke omgeving en de moei lijke wijze, waarop de brand- weer gealarmeerd moest wor-1 den. omdat men in het woon-1 wagenkamp niet over telefoon beschikt. De familie M. zal voor de aanschaf van een nieuwe wagen vermoedelijk aangewezen zijn op de afde ling sociale zaken van de ge meente Hulst. De gedupeerden hebben maandagavond op bur gemeester R. Molthoff een be roep gedaan voor onderdak en zijn nu tijdelijk onderbrbracht in Huize Baudeloo, waar ze zullen blijven totdat bekend ij of de gemeente voor een nieuwe woonwagen kan zorgen. Volgens brandweercomman dant J. Janssen, heeft men ook nu erger kunnen voorkomen door tijdig ingrijpen. Er stond een straffe wind, waardoor de kans van overslaan tamelijk groot was. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS inc3assokosten)artaal binnen versPreidingsgebied (excl. 50 et Per maand (excl. 15 ct. incassokosten) f 89,75 per jaar RAYONKANTOREN: '^NEUZEN; Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lünen) HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 Lijnen) GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: Buiten kantooruren: tel. 01140-3751 en tel. 01158-1940 (Z.-Vlaanderen) ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeelar.d: C. Menu (01100-4316) Hulst en O.Z.-Vlaanderen: Th. de Bakker (01150-2601) Kanaalzone en Terneuzen: J. Schieman (01155-1224) Noord- en Zuid-Beveland: K. H. van den Berge BREDA: Maandag t.m. vrijdag 8.15-17.15 en 19-21 uur, tel. 01600 22341 Zaterdag 9.00-12.00 uur, tel. 01600-49900 Zondag 20.00-22.00 uur, tel. 01600-22341 REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstr 9, Terneuzen, tel. 01150-7920; privé Lorentzlaan 50 Terneuzen, tel. 01150-5745 Algemeen redacteur Zeeland: A. F. Koopman, kantoor Krom me Weele 4, Middelburg, tel. 01180-7764, privé Costenobel- straat 17, Middelburg, tel. 01180-7438 Redacteur Midden-Zeeland M. Kersten, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8038. privé Boszicht 37. tel. 01100-6584 Redacteur Temeuzen en Kanaalzone: G. van Berkel, kantoor Nieuwstraat 9, Temeuzen, tel. 01150-7920, privé Langs de Kreek 48, Temeuzen, tel. 01150-4866 Redacteur O.Z.-Vlaanderen: A. Verlind, kantoor Steenstraat 14, Huist, tel. 01140-3751, privé Oude Polderstraat 41. Hulst, tel. 01140-3103. Redacteur W.Z.-Vlaanderen: R. van der Helm. kantoor Nieuw straat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920, privé Beethovenhof 122, Terneuzen, tel. 01150-4865 Foto journalist Zeeland: C. J. de Boer, Trumaniaan 10. Axel, tel. 01155-2237 Sportredactie Zeeland: R. van Deursen, Gerbrandylaan 8, Axel, tel. 01155-1367 (Vervolg van pagina 1) Xn bet manifest wordt „teld dat het bij de Oos scheldeproblematiek zowel veiligkeid a,s om welvaart wordt gesteld, geeft de gro mogelijke veiligheid. Fchter, welvaart is ook noi Goede betrekkingen met I „ië evenzeer en daarom w een uitzondering gemaakt v de Westerschelde. Dijkverl ging langs de Westersche gal toch nog voldoende veil jjeid brengen: een aanvaa baar compromis van veiligh ADVERTENTIE) voor een goede bril of uurwerk. GOES Met vele lengten is gisteren het Europees record kinder wagen duwen gebroken. Twee studenten uit Zee land, Jo Hazevoet uit Heikant en Lolke Boel houwers uit Wolphaarts- dijk, lerend voor fysio therapeut in „Der Boe- de" in Koudekerke, bra ken het record dat 6 stu denten van de Vlissingse H.T.S. vorig jaar nog ge vestigd hebben. Vergezeld van een compleet team vertrok het tweetal eergistera vond uit Breda. In oKu- dekerke had men het record: 150 m. Het oude record stond op 122 km. Vooruitzichten voor donder dag en vrijdag, opgesteld dooi uur. uur- het KNMI op dinsdag om IÉ uur. Perioden met regén en aan houdend koel. Weersvooruitzichten in cij fers gemiddeld over Neder land. Voor donderdag: aantal uren zon: 0 tot 8. Min. temp.: van ongeveer normaal tot 3 grader onder normaal. Max. temp.: 1 tot 5 graden onder normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 70 pro cent. Kans op een geheel droog etmaal: 30 procent. Voor vrijdag: aantal uren ongeveer normaal tot 3 graden onder normaal. Max. temp.: 1 tot 5 graden onder normaal Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 70 pro cent. Kans op een geheel droog etmaal: 40 procent- Ook deze langste dag van net jaar brengt nog geen zo merweer. Het is zelfs ongun stiger dan gisteren toen het overwegend zonnig bleef. Het front van een actieve depres sie geeft enkele buien cn een krachtige zuidwestenwind met een temperatuur van 15 tot 17 graden. Zeewater 14 graden. v ooruitzichten: boven de oceaan staat een krachtige westelijke stroming waardoor het strandweer voorlopig nog Koel ensterk wisselvallig zal waterstanden Konstanz 347 (pl. 2), Rbein- 275 straatsburg 17; 2^> Plittersdorf 452 (- ;'L 513 (-27), Plochin- „en lo0 (-4), Mannheim 362 (- f?), Steinbach 171 (-35), Mainz 362 (-7), Bingen 250 (- 71 286 <-6>- Trier 238 9fis ,,blenz 283 ("5), Keulen IRi tPu-5)> Ruh'r°<rt 422 (pl. nerrio"' ltb, 1020 19>. Pan- Ntoi e k°p 986 <pl 18 kon af?11,8,07 (pl' 16). Ijssel" 390 jI1 ipl' 13 Eefde IJssel 2i m^' Deventer 276 (pl. ren aaao"\5456 <-9>' BorSha- (n? si° ("21). Belfeld 1100 - L Grave beneden de siUis 505 (-2). hoogwater ^Morgen donderdag 22 juni 12 49 I?" op Zoom 0 02 en n„, Hansweert 1152 Ter- SenZ?(LV 22 %n 28'43' Vlissin- qe i2 en 23.13, Wemeldm-

de Stem | 1972 | | pagina 2