WIE WON WAT in de Pinksterprijsvraag van onze adverteerders 72 masseegoes een vervanger ST. JOANNA ZIEKENHUIS \GOES ST. JOANNA ZIEKENHUIS VGOES JJ Leerling-Proces Operator bij Hoechst. Is dit iets voor jou? HOECHST HOLLAND N.V. VLISSINGEN TERUG] Van weer huishoudelijk geschoold medewerkster Spannend treffen LONGINES f ieerling- röntgenlaborante „DE BLAAUWE HOEVE" OPLEIDING VOOR ZIEKENVERZORG(ST)ER Rest. van Oosterom Hulst CENTRALE VERWARMING MASSEE ZOON N.V. Proces Operator VAPRO VOOR VADER Kaartleesrit IJzendijke JV, Al BI V( Zaterdag 17 fun! 1972 De opzet van de Pinksterprijsvraag van onze adverteer ders, die dit jaar dezelfde was als in 1971, blijkt op de een of andere wijze onze lezers uitstekend te bevallen. Ken nelijk boeit het zoek- en speurwerk dat aan deze prijsvraag is verbonden de bevolking van onze verspreidingsgebieden in hoge mate. Het aantal inzendingen was verbluffend groot, hetgeen betekent, dat ettelijke tienduizenden, pak wegi gemiddeld 8 uren doende zijn geweest bjj alle deelnemende adver tenties de juiste vakjes terug te vinden. Iets dat onze diepe bewondering afdwingt en dat ervan getuigt, dat in Zuid- west-Nederland een volk van volhouders en doorzetters woont. Lang niet alle oplossingen waren geheel juist. Er wa ren inzendingen, die er to taal naast waren, maar daar entegen ook tallozen die op 't nippertje na goed waren. Dat waren vaak gevallen van een schrijf fout je of een kleine vergeetachtigheid. Ook wisten diverse inzen ders geen raad met de paar voetangeltjes, die in de prijsvraag waren verborgen. Al deze inzenders vielen uiteraard buiten de prijzen. Na deze eerste voorselec tie bleek niettemin, dat er nog vele duizenden inzen ders waren, die tot een per fecte oplossing wisten te ko men. Die oplossing' luidde: Groep A: 1.548. Groep B: 22.424. Groep C: 45.228. Groep D: 48.818. Uit deze goede oplossing kwamen uiteindelijk de vele prijswinnaars naar voren. U vergeeft het ons dat de lange lijst van prijswinnaars enige tijd op zich liet wachten. Neemt u echter van ons aan, dat er lange uren hard aan is gewerkt door de mensen die de jury uitmaakten en dat het bepaald geen sinecure was om door de reusachtige stapels in zendingen heen te worstelen. Ze deden het echter met en thousiasme en plezier. Het enige dat hun speet is dat bij lange na niet alle goede oplos singen met een prijs konden worden gehonoreerd. Daarvoor was het aartjtl beschikbare prijzen, hoewel het er toch heel wat waren, absoluut on toereikend. De gelukkigen, die wel „in de prijzen vielen", vinden hun naam en adres op deze pagina afgedrukt, terwijl zij boven dien nog een persoonlijk schriftelijk bericht thuis zul len ontvangen. Slechts op vertoon van dat schriftelijk bericht kan men bij de prijsschenkers de prijs in ontvangst nemen. Nadrukkelijk wordt er nog op gewezen, dat prijzen in na- tura niet kunnen worden ge ruild noch in geld kunnen worden uitgekeerd en dat waardebonnen bij de desbe treffende prijsschenkers moe ten worden besteed. Boven dien moeten de gewonnen prijzen vóór 31 december 1972 bij de prijsschenkers worden afgehaald. Na genoemde da tum komen de geschonken prijzen te vervallen. B. Simonse, Slaakweg 24, Heinkenszand. Complete tent met bijbehoren, t.w.v f 999. Van: V. en S., Bovenstraat 53, Hoeven. C. Govers-Suykerbuyck, Mo lenpad 17, Koewacht en R. E. de Block, Julianastraat 75, Axel. Elk een waardebon a f 330, goed voor 1 cursus a 60 uur voor Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans of Neder lands buitenlanders. Van Ad Francken, Nieuwe Prinsenka de 9, Breda, Damplein 26, Middelburg. Gez. Buteyn, Stelledijk Baarland, een polshorloge t.w.v. f 80. Van Juwelier-Horloger Bosch, Noordstraat 16, Terneu- zen, Steenstraat 10, Hulst. T.A.T. Nagelkerke, Van Ho- gendorpl. 7, Sint-Jansteen, een porseleinen bloemenvaas t.w.v. f 75. Van: Ferket en Reijns, Steensedijk 100, Hulst. Zr. Basiliana, „Maria Oord", Hansweertsestraatweg 23, Hansweert. Waardebon a f 75. Van: Albert Eggermont N.V., Korte Nieuwstraat 21, Hulst. J. Hamerlinck, Stationsweg 53, Terneuzen. Keukenklok t.w.v. f 40. Van Juwelier-Hor loger De Cock, Lange Nieuw straat 26, Hulst. L. Steenbakker, Ds. Boers- mastraat 1, Kloetinge. Waarde bon a f 30. Van: Modehuis De Zon, Oostburg, Carianne, Pas sage, Axel. C. L. Peeters, Havenstraat 4, Philippine. Waardebon a f 30. Van Modehuis De Zon, Markt 10, Oostburg. P. M. Kenter, De Graaffstr. 117a, Goes. Zonnebril t.w.v. f 30. Van: Bosch Optiek, K. Nieuwstraat 3, Hulst, Noord straat 43, Terneuzen. H. J. K. S. Nuytinck, Raven- steinlaan 68, Kloetinge. 1 Werphengel t.w.v. f 26,75. Van: A.F. Buysse, Lange Nieuwstr. 16, Hulst. A.E.J.M. Maas, Walstraat 6, Sas van Gent. Waardebon a f 25. Van: Even Kijken, Fa. v. Dronkelaar, Zuidzande, Zuid- landstraat 14, Terneuzen. P.C. Smit, v.d. Waalstraat 25, Terneuzen, waardebon f 25,-. Van: Renaissance Vlissin- gen, Bellamypark 4648, Vlis- singen, Lange Zelke, Middel burg, Nieuwe Burg 27, Goes, Lange Vorststr. 8492. R. Remery, A 183, Westdor- pe, transistorradio t.w.v. f 25,-. Van: Vervaet, Westkade 94, Sas van Gent. H.A.A. Pateer, Tulpstraat 30, Kloosterzande, permanent t.w.v. f 25,-. Van: Salons Coif fure, Brouwerijstraat 58, Oost burg, Weststraat 1, Aarden burg. J. Picavet, Zandbergsestraat 30, Graauw, waardebon f 25,-. Van: Woninginrichting Verde- gem, Oostburg, Biervliet. Mevr. R. A. A. Rombouts- d'Hooghe, Mostaerdstraat 2, Hulst. Waardebon f 25,-. Van: Blok, Biezelingsestraat 2, Ka- pelle. De Jonge, Langeweegje 7, Kwadendannne. Waardebon f 25. Van: Bleijenbergh, Woning inrichting, Hqpfdstraat 47, St- Jansteen. Johannes van 't Westeinde, Groenedijk 12, Ovezande. Waar debon f 25,-. Van: Prosper Ver- schueren, Hemelstraat 3, St.- Jansteen. J. Vermue-Weri, Stoofweg 24, 's Heerenhoek. Bloemen of planten t.w,v. f 25,-. Van: Tuin centrum Terra Nova, Absdaal- seweg 78, Hulst. Jan Timmerman, Paul Kru- gerstraat 275, Vlissingen. Waardebon van f 25,-. Van: Elcom, van Waesberghestraat 15, Hulst. M. Geschiere, Goesestraat- weg 45, 's-Gravenpolder. Waardebon van f 25,-. Van: L. Bouchaut, Vylainlaan 13a, Heikant. A.J.C Wisse, Leidingstraat 24, Sluiskil. Waardebon van f 25,-. Fa. P.M. v. d. Walle en Zn. Gravenstraat 181, Clin ge. W.T.M van den Brande, Frans Halslaan 9, Terneuzen. Coupon damesstof t.w.v. f 25,-. Van: Triconoble F.P. van Tu- renhout N.V. Eedeweg 15, Aardenburg. F.J.M. van der Stam, Karei Doormanlaan 5, Terneuzen. Radio t.w.v. f 24.95. Van: Stroom N.V. Lange Kerkstraat 11—17, Goes. Mevr. E.M. van Moorten-van Goethem, Ravelijn 12, Sas van Gent. Wekker t.w.v. f 24,90. Van: Fabery de Jonge, Lange Kerkstraat 30, Goes. Mej. G. Buysse, Schutte- bocht 5, Oostburg. 5 gratis autowasbeurten samen t.w.v. f. 22.50. Van: Garage v. Strien N.V., L. P. v. d. Spiegelstraat, Goes. F.J. Tournois, Rijksweg 43, Eede (Zeeland). Een diner voor 2 personen met totaal waarde van f 20,-. Pub „The Clipper", Grote Markt 12, Hulst. Mevr. J. Weemaes-Ivens, Zandbergestraat 47, Graauw. Autobuitenspiegel f 20,-. Van: R.F. de Beule, Gentsevaart 79, Kapellebrug, St.Jansteen. M.A. Neve-den Tenter, Dro- gendijk 2, Walsoorden. Diner voor 2 personen t.w.v. f 20,-. Van: De Walcherse Kaasboer, Kaasboerweg 2, Biggekerke. A. F. Nicolaas, Schoolstraat 3, Vogelwaarde. Fietstassen t.w.v. f 15. Van: Mannaert, Terneuzen. A. Goethals, Dorpsstraat 83, Breskens. 1 Waardebon van f 15, J. J. van Waterschoot, Dreef 36a) Lamswaarde, 1 waardebon van f 10,-. Van: Alberdo, Gra venstraat 205, Clinge, Bierkaai straat 15-17, Hulst. Henny de Poorter, Rapen burg 27, Stoppeldijk. Mevr. S. N. Vermaire, Jan Steenstraat 10, Oostburg elk een ijstaart van f 15,-. Van: Hotel café bar Victory, Markt 18, Oostburg, annex Ronny's Coffeeshop, Gro- tendam 2, Oostburg. Willy Standaert, Scheiding straat 17, Eede-Aardenburg. Waardebon f 15. Van: Juwe- liersbedrijven Ouweneel N.V., Burchtstraat 8, Oostburg, Noordstraat 24, Axel. J. Heule, Jac. van Beieren- straat 22, Biervliet. 1 Fietstas t.w.v f 15. Van: De Silva van Goethem, Temt- en zeilmakerij, St.-Jansteen, Heikant. J. P. Lantsheer, Bernhard- straat 5, Hoek. Italiaanse wat- tenpot t.w.v f 15. Van: Kapsa lon Wim d'Hondt, Houtmarkt 4, Hulst. J. Traas, Korenweg 2, Le- wedorp. Waardebon f 15. Van: Van Dijk's Vishandel, Achter de Kerk - Grote Bagijnestr. 3, Hulst. J. Burger-Meeusen, Verl. v. Steenbergenlaan 9, Terneuzen. Waardebon f 15. Van: De Ge broken Kruik, Steenstraat 15, Hulst. A. Th. M. de Milliano, Zuidlandstraat 90, Terneuzen. Foto-album f 15. Van: Fa. Kampman vakopticien, Lange Vorststraat 57-63, Goes. Mej. J. C. Verbocht, St. An- toniusziekenhuis K 28, Oost burg. Waardebon f 15. Van: Dey Modes, Axel. P. Durinck, Singelweg 73, Axel. Stropdas t.w.v. f 12,50. Van: Steutel Herenmodehuis, Klokstraat 2, Goes. Lowiese de Waal, Lageweg 17, Ossenisse. Waardebon f 15. Van: 't Spinwiel, Gentsestraat 5, Sas van Gent. M. de Munck, Banisvlietweg 7, Zuiddorpe. Th. Boussen- Yersehelden, Gentsevaart 42, St.-Jansteen. Elk: 1 benzine bon v. f 10. Van: Garage Ed. Voerman, Paardenmarkt 15, Hulst. Autobedrijf De Oude en Gerritsen, Mr. F. J. Haarman- weg 56, Terneuzen. P. J. de Rijk, Abdijstraat 7, Hulst. Waardebon f 10,-. Van: Kerckhaert, Weststraat 3, Axel. Th. R. Vandamme, Beuken straat 10, Terneuzen. Waarde bon f 10. Esselbrugge, Horlo- ger- Juwelier - optiek, Noord- straat 15, Axel. ZiChristophora Mersch, Zusterstraat 1, Sas van Gent. Waardebon f 10.. Van: Hobby Was, Oosterstraat 9, Axel. J. J. de Meijer, Larixstraat 9, Terneuzen. Waardebon f 10. Van: Marteijn de Boevere, Noordstraat 26, Axel. Th. A.C.M. van Damme, Buitenweg 4, Axel, waardebon f 10,- van M. de Keizer, Julia nastraat, Wilhelminastraat, Axel. J. Brandts, Hansweertse straatweg 28, Hansweert, waardebon f 10,- van Fa. Noens, Kanaalkade 29, Axel. Wil van Looy, Abeelstraat 11, Terneuzen, waardebon f 10,- van D.P. Schutz, Weststraat 7, Axel. M. T. C. M. Persijn, Heraut straat 4, Sluiskil, waardebon f 10,-. Fa. Klaassen en Zonen, Kerkdreef 1820, Axel. P.J. de Kam, Brouwerij straat 38, Groede, waardebon f 10,-. Van: Schoenhandel Vas- seur, Noordstraat, Stations straat, Axel. M.C.M. van Waes, Bootstraat 14, Aardenburg, waardebon f 10.-. Van: Geschenkenhuis Willemsen, Passage 7, Axel. Dorpsplein 27, Schoondijke. A.R. den Tenter, Perkstraat 3, Walsoorden, waardebon f 10,-. Van: Fr. de Dijcker en Zn, Stationsstraat 2, Axel. S.J.M. van Remoortere, Ou de Galgenstraat 14, Sint Jan steen, waardebon f 10,-. Van: Foto Jos Bleijenbergh, West straat 52, Axel. A. F. G. A. Vink, Ferdinand- straat 31, Axel, waardebon f 10,-. Van: Van Kampen, Oost burg, Breskens. R. Ivens, Bosjesweg 18, Sluiskil, waardebon f 10,-. Van: P. Kint-Serrarens, Gra venstraat 106, Clinge. Robbie J. de Wit, Aalberse- straat 2, Goes, waardebon f 10,-. Van: Fa. Ouweneel, Lan ge Vorststr. 35, Goes. André Nuijtinck, Raven- steinlaan 68, Kloetinge, waar debon f 10,-. Van: Frits Ger ritsen, Lange Kerkstr. 35, Goes. A.M. Bookeiaar-Kaho, Kam perfoeliestraat 52, Goes, waar debon van f 10,-. Van: Martin Wijdemans (v.h. van Unen), Lange Vorststraat 18, Goes. Thea van Geermij-Ringoot, Notendijk 41, Terhole, waar debon f 10,-. Van: Van de Klooster, Ganzepoortstraat 6, Goes. L.C. de Wit-van Hutten, Aalbersestraat 2, Goes, waar debon van f 10,-. Van: Sport en rijwielhuis P. Pieterse, Keizerstraat 7, Goes. M.S.M. Janse, Vlaandertse- weg 3, Heinkenszand, waarde bon f 10,-. Van: Bevahuis, Lange Vorststraat 64, Goes. R.J. de Miranda, de Graaff- straat 5, Goes, waardebon f 10,-. Van: Passieux, Ganze poortstraat 1, Goes. A. Hamerlinck, Ravenstein- laan 68, Kloetinge, waardebon f 10,-. Van: Goa, Lange Vorststr. 51, Goes. R.G. de Wit, Aalbersestraat 2, Goes, waardebon van f 10,-. Van: Garage Adria, Marco- nistr. 1, Goes. A.A. Looy, Plataanweg 13, Ovezande, waardebon f 10,-. Van: Fa. S.W. Gabriëlse, Voor stad 11, Goes. H. Warrens, Dorpsstraat 2, Ossenisse. Waardebon f 10. Van: Modehuis Berco, Lange Vorststraat 80-82, Goes. R. A. M. M. van Esbroek, Keldermansstraat 7, Hulst. Waardebon f 10. Van: Boënne, Steenstraat 39, Hulst. C. A. C. G. van Iersei, Ca- sembrootstraat 1, Kwadendam- me. Waardebon f 10. Van: Maison Neelemans, Vismarkt 8, Hulst. F. Verbraeken, Emmastraat 30, Axel. Waardebon f 10. Van: G. d' Haens-Pluym, Van Waesberghestraat 4, Hulst. A. E. M. de Maat-v. Dijk, Kievitstraat 9, Hengstdijk. Waardebon f 10. Van: Motor en rijwielhandel Bogaert, Dubbele Poort 1, Hulst. F. A. P. Baart, Stationsweg 8, Hulst. Waardebon f 10. Van: Bloemenhuis De Zoete Vaart (Fred Lion), Kleine Bagijn- nestr. 11, Hulst. I. Zwartelé-Aerts, Hoofd straat 49, Sint Jansteen. Waar debon f 10. Van: Eugène Fas- saert, Steenstraat 13, Hulst. A. J. Goorden, Langestraat 47, Oostburg, Waardebon f 10. Van: Jetty's Kindermode, Van Waesberghestr. 50, Hulst. J. Dellaert, Tivoli 31, IJzendij- ke. Waardebon f 10,-. Van: Boutique Moustache, Beesten markt 1, Hulst. L. P. M. van de Veire, Gui- do Gezellestraat 5, Terneuzen. Waardebon f 10. Van: P. Broeckaert-Wauters, Van Waesberghestr. 23, Hulst. Desire v. d. Vijver, Vlas straat 15, St. Jansteen. Waar debon f 10. Van: P. de Koek, Brouwerijstraat 19, St. Jan steen. Ireen Freyzer, Hulsterweg 144, Terhole. Waardebon f 10. Van: Jan Weemaes, Hoofdstraat 7-9, St. Jansteen. Rita E. M. van Hove, Emma- baan 7, Koewacht. Waardebon f 10. Van. Polspoel Elektronika, Hoofdstraat 16, St. Jansteen- Hulst. W. P. de Kock-Mahu, Zout- landsedijk 3, Kloosterzande. Waardebon f 10. Van: Fa. A. Rijk en Zn., Cloosterstr. 11, Kloosterzande. Jos de Booy, Catlijneweg 5, Kuitaart. Waardebon f 10. Van: G. A. M. Kint-Van Kam pen, Cloosterstraat 76, Kloos terzande. R. Swagemakers, Schiphol straat 2, Westdorpe. Waarde bon f 10. Van: Fa. A. J. Kint- Dankaart, Beatrixstr. 2, Kloos terzande. E. A. van Hecke, Koestraat 18, Axel. Waardebon f 10. Van: George Kint-Rombout, Willefn Alexanderstr. 25, Kloosterzande. Wim L. J. Strobbe, Langen- damsedijk 16, Graauw. Waar debon f 10,-. Van. N.V. West- ende, Markt 73, Middelh .'g. Walstraat 4, Vlissingen. A. Schauvlieger, Paardevest 3. Sas van Gent. Waardebon f 10. Van: J. Scherbeijn, Brou werijstraat 30, Oostburg. F.C. Van Mullem, Hogestraat 2 Clinge. Waardebon van f 10,-. Van: Modehuis Exclusief, Brouwerijstr 37, Oostburg. M. Burm, Hulsterloostraat 86, Nieuw-N-a-men. Waardebon van f 10,-. Van: Jack Visser, Brood-markt 6, Hulst, Brouwe rijstr 4042, Oostburg. Maria van Rattingen, Past. van Genklaan, Oostburg. Waar debon van f 10,-. Van: Maison Legrand, Burehtstraat 14, Oostburg. W.A. Bal, Baarlandstelleweg 1, Baarland. Waardebon van f 10,-. Van: Sporthuis Van Noorden, Burg. Erasmusstr. 8, Oostburg. N.A.J. Valk, Grote Kade 33, Breskens. Waardebon van f 10,-. Van: Babyhuis „Nikie", Nieuwstraat 12, Oostburg. P. F. Vereecken, Gentse Va-art N 97, Kapellebrug. Waardebon van f 10,-. Van: W. de Schrijver, Markt 9, A.J. Triou (vert.) Oositburg. A. de Kock-Hoole, Walsoor- densestraat, W alsoorden. Waardebon van f 10,-. Van: Modehuis Raes, Oostburg, Sluis. P. de Jonge, Goessestraatweg 43, 's-Gravenpolder. Waarde bon van f 10,-. Van: J. v. d. Plassche, Juwelier Horloger, Oostburg. G. Bek, Willibrordusstra-at 6, 's-Heerenhoek. Waardebon van f 10,-. Van: „Hobby Centrum", Sas van Gent. C.L. de Sutter, Zuidzandse- straat 19, Oostburg. Waarde bon van f 10,-. Van: Firma Remery, Gentsestraat 10, Sas van Gent. Mevr. E. Muller, Olmen straat 2, Stoppeldijk. Benzine bon van f 10,-. Van: Moret, Piersenpolderstr. 25, Sluiskil. Mevr. A.J. Koemans, v, d. Maelstedeweg 10, Hulst. 1 wa terpas t.w.v. f 10,-. Van: Zeeuwse Verwarming's Unie N.V. Industrieweg 36, Terneu zen. Jeanne de Cock, Pastoor Smulderstraat 90, Kloosterzan de. Waardebon van f 10,-. Van: L.P. Wijffels, Noord straat 103, Terneuzen. A.J. Rombout, Mostaert- straat 2, Hulst. Waardebon van f 10,-. V-an: N.V, Garage Ver- brugge, Industrieweg 37, Ter neuzen. Th. A. Pollet, Hemelstraat 25, Sint J-ansteen. Waardebon van f 10,-. Van: Mangnus, Kerkstraat 17, Vogelwaarde. J. de Klerk, Acaciastraat 21, Vogelwaarde. Waardebon van f 10,-. Van: L. Kindt, Rapen burg 120, Vogelwaarde. Mevr. M.P. Weijenhoven, Axelsestraat 106, Terneuzen. Waardebon van f 10,-. Van: Woninginrichting, Serrarens, Rapenburg 26, Vogelwaarde. M. Bogaert, Markt 16, Aar denburg. 1 zuiv-elbon van f 10,- in te leveren bij een on zer winkeliers. Van: Coöp. zui velfabriek, „Eensgezindheid", IJzendijke. Alice Vervaet, A 186, West dorpe. Albert Seghers, Woute- rij 33, Koewacht. E.M.V.R. de Schepper Burg. Diericklaan 8, Koewacht. Chr. P. van Tig- gelen, Provincialeweg B 96e, IJzendijke. J.J. van Driessche, J. de Waalstraat 1, Lamswaar de. G. de Groene, Voltastraat 4, Terneuzen. M.M.L. de Pot- ter-v. Looy, Pastoor Mertens- straat 5, Sint Jansteen. E. van Beijsterveldt-Hoegen, Kaai 17, Sluis. L.R. de Caluwé, Doel- dijk 17, Sas van Gent. B. Breepoel-Kroes, Nieuwendijk 36, Axel, elk een wasbeurt t.w. v. f 10,-. Van: Wasserij De Da geraad, Beestenmarkt 14, Hulst. VERPLEEGTEHUIS HULST CursusGedurende twee jaar is men praktisch werkzaam op een van de afdelingen voor chronisch zieken of demente bejaarden van het verpleegtehuis. Een dag per 14 dagen worden de theorielessen gegeven. Toelatingseisen: In september a.s. de leeftijd van 17 jaar bereiken en na het lager onderwijs tenminste 3 jaar voort gezet algemeen onderwijs hebben genoten. HuisvestingDeze is mogelijk in een moderne vrij van het ver pleegtehuis staande personeelsflat. SalariëringDe landelijk geldende salarisregelingen met een toeslag voor onregelmatige diensten zijn van toe passing. (indiensttreding: De cursus vangt aan per 1 september 1972. Eerdere indiensttreding is mogelijk. Aanmeldingen Bij de directie van de Blaauwe Hoeve Truffinoweg 2, Hulst, telefoon 01140-3458. legt de loper voor U uit. Bruiloften en partijen. Zalen tot en met 500 personen. BRUID EN BRUIDEGOM DINER VRIJ Gratis muziek met het nieuwste orgel. Telefoon 01140 - 2294 Zaalhuur vrij. U belt wij komen U vrijblijvend advies geven. Een van onze medewerkers van de afdeling moet binnenkort zijn militaire dienstplicht ver vuilen. Wij zoeken voor hem Zijn taak bestaat uit het assisteren op het technisch zowel als op het commerciële vlak. Dat wil zeggen het maken van transmissie berekeningen, zowel als het noteren van telefonische orders en dergelijke, kortom een baan met zeer af wisselend werk. Geïnteresseerd Schrijf dan aan: Koninklijke Handeimij. Dam 2-4 Goes Op de röntgenafdeling is plaats voor een leerling-röntgenlaborante. Vereiste vooropleiding: Mulo-B/ Mavo (met in pakket: chemie, natuurkunde en wiskunde) of gelijkwaardige opleiding. Inlichtingen worden verstrekt door dr. F. D. Bonebakker, radioloog (tel. 01100-5510). Sollicitaties te richten aan de directie, Kloetingseweg 47. Ten behoeve van onze personeels- cafetaria zoeken wij een huishoudelijk geschoold medewerkster. Zij krijgt een aktief aandeel in de werkzaamheden van de personeelscafetaria en zal daarnaast coördinerend optreden ten opzichte van een drietal andere medewerksters. Een op de hierboven omschreven taak gerichte vorm en leidinggevende capaciteiten zijn noodzakelijk. Leeftijd ca. 30 jaar. i Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. P. Floris (tel. 01100-5510). Sollicitaties te richten aan de directie, Kloetingseweg 47, Goes. I Voor LTS'ers Elektro, Autotechniek of Hout is dit een veel zijdige opleiding. Het aandeel van de chemie in het dagelijkse leven wordt steeds groter. Daarom is Hoechst duidelijk een bedrijf waar toekomst in zit. En dat geldt stellig ook voor LTS'ers die dit jaar hun diploma behalen. Zij kunnen het bij Hoechst knap ver brengen. Hoe? Door de bijzonder aantrekkelijke combinatie van werken en studeren. Leren met salaris i.p.v. zakgeld. Eind augustus begint in onze bedrijfsschool de nieuwe opleiding De praktische opleiding vindt plaats in onze bedrijfsschool en in het bedrijf. Het theoretische gedeelte volg je aan de Streekschool. Van meet af aan krijg je een aardig salaris. Hoechst biedt daarnaast o.m. goede sociale voorzieningen en een gunstige premiespaarregeling. Voor vrij vervoer naar en van het werk wordt gezorgd. Heb je belangstelling? Schrijf dan een korte, maar volledige brief over jezelf, met in de linkerbovenhoek de letters LLO. Doe er een recente pasfoto bij en stuur hem naar het hoofd van de Personeelsdienst van Hoechst Holland N.V., Postbus 65, Vlissingen. Zaterdag 17 juni 1972 (Van onze zwem- medewerker) TERNEUZEN Zaterl dagavond, na afloop van dJ vierde seriewedstrijd, die ii| het Scheldebad in Temeu zen wordt gehouden zulled alle finalisten voor d> Zeeuwse zwemkampioen- schappen bekend zijn. Maai| voor het zover is, zal er hard gezwommen moeten worden voor die finaleplaatsen| Vooral voon die jongens en meisjes, die nog geen finale-j plaats hebben veroverd, is er alles aan gelegen om bij te zijn. Voor de damesl staan er een aantal belang rijke nummers op het pro gramma- De 200 meter wisselslag zal een interessant treffen worden tussen Carla Willems, Storm vogel, en Els van Tatenhove Braakman. Op de 100 meter ruigslag zal Eila de Jonge uit Vlissingen op hevige tegen stand van de Ganzen-meisjes De Wilde en Klompe moeten rekenen. Ook de 100 meter schoolslag zal interessant wor den, gezien de uitstekende vorm waarin Marlies Ver- cruijsse van de Braakman ver keert. Mogelijk zal hier het Zeeuws record sneuvelen. De 100 meter vrije slag zal een prestige-aangelegeniheid wor den voor Joke de Wilde uit Goes. Zij zal zeker revanche willen nemen voor haar recen te nederlaag tegen Els van Ta tenhove. Bij de heren is Hans Versehuure, Stormvogel, weer van de partij. Door ziekte was hij niet in staat de laatste seriewedstrijden mee te ma ken. Op de 200 meter vrije slag zal het gaan tussen Sjaak van der Hooft, Schelde, en John de Lange, Middelburg. De Danige is tevens favoriet voor de 100 meter vrije slag jongens. Wellicht kan Roel Veenstra uit Goes hier voor een verrassing zorgen. De wa tertemperatuur in het Schelde- had heeft door de gunstige weersomstandigheden van de laatste week een lichte stij ging ondergaan, waardoor de wedstrijden zeker doorgang zullen vinden. (ADVERTENTIE) HV/72/17 Officiële tijdmeter op de Olympische Spelen JJWELIER-rtoBrnr.n-c (Van een sportmede werker) IJZENDIJKE De rally vereniging WZA uit IJzendij ke organiseert zondag de jaar lijkse „Beukelszoonrit". Deze kaartleesrit die totaal 55 kilo- meiter is, moet gereden wor den met een gemiddelde snel heid van 30 kilometer, en de uw?*6 deelnemer gaat om 14-01 van start aan het Hof- aichttheater in IJzend-ijke. Op de- a rit is het nieuwe KNMV- veglemenit van 1972 van toe- Passing en een reglement voor de kaartlezers. Tijdens de rit zuilen de deelnemers ge woonte getrouw op nieuwe ha- Ung worden onthaald- De in schrijving vindt plaats- in het Hofzichttheater, terwijl de Prijsuitreiking plaatsvindt in vale ,.De Vriendschap" in ■Biervliet- De kaartleesrit is uitgezet door de heren J. Aers Oostburg en W. Maenhout IJzendijke- na aa lea los lij hei J. 3 Scl Kla 10. sla| 1. Fei; en Put O heel vooi gew scht gel o gaiu zijnt dam Draa Brat Nuei ters het wordt

de Stem | 1972 | | pagina 14