TSM. Uitbreiding onderwijs commissie door GS Stukje boom kopen op Goese markt :m WH GEPLANT OP SEVELAND t f CBmitfCAAT IER t* Clemente eis tegen Hulstenaar hk<rCeA»«&*v Zwembadbezoek in Zeeland neemt sterk af PIPPI DEMOCRATISERING IN OPBOUW IN PAROCHIE VAN STOPELDIJK W EPRI.JS VOOR GOOSSENS RECHTBANK DEN BOSCH Strand zomer japonnen grote maten Culturele raad van Goes legt taken vast stad streek Kleuter- en basisonderwijs nu ook vertegenwoordigd Overleg Man (91) valt van aanhangwagen LIONS FINANCIEREN AANLEG PARK Veranderlijk weer Automobilist gedood bij botsing tegen bus Appels werden duurder Goes" won veteranen- toernooi van Robur Spectaculair begin van Harten avonden in Middelburg BEHALVE IN TERNEUZEN Witte vlek Beukelszoon- rit vanuit IJzendijke Meiand n de maand dooi Peer r Meer (t.m. 30 juni), n. vrijdag van 9-12,30 /an 13.30-17.30 uur. d, 20 uur: Daniël. oopgebouw, 20 uur: ovie, 18 jr. ïlburg 20 uur: Get Carter, 14 sarchief, St.-Pieterstraat positie „1001 Jaar Wal" (t.m. 24 aug). Werk- van 9.30-12.30 uur en .30-17.30 uur. Op zonda- feestdagen gesloten. 3urg il Theater, 20 uur: Blue 18 jr. erdam mwburg, 20.15 uur: ilf Gezworenen" door ieuw Rotterdams Toneel, sin Theater, 20.15 uur: le half om half' door het i Rotterdams Toneel. [euzen :or, 20 uur: Daniël, 18 :e luwe Werf, een collectie irfschilderijen, waarbij zichten, stadsbeelden en /ens van de Middelburg- instschilder Piet Bulthuis 31 juli). singen libra, 20 uur: The Aristo- ndijke ltureel Centrum, expositie u naar Afrika" (t.m. 13 Van onze correspondent) 3SENISSE Aan een vis- strijd van de zeehengel- niging „De Vogel" hebben hengelaars deelgenomen. de categorie „ereprijzen" igde A. Goossena met 1860 ten op de eerste plaats. ;te van de dames werd me- uw Landsheer met 1415 pun- De beste buitenlander was /an Hecke met 1780 punten ie beste Nederlander Th. de kere met 1800 punten. Het t geklasseerde lid van „De >el" bleek L. van Hecke 1780 punten. i de categorie „korpsprij- bleek ZHV ,.De Vogel" 7018 punten de lijst aan voeren. Tweede werd OFC stende met 5980 punten en de „Zeekrab" uit Breskens t 4214 punten. Het algemeen ssement van de veertiende «rnationale hengelwedstrijd t er voor wat de eerste tien reft als volgt uit: 1 A. Goos- ls (OPC Oostende) 1860 pun- 2 Th. de Backere (Geduld engt Vis, Roosendaal) met 10 punten; 3 D. Dijke (Zëe- ard, Scherpenisse) 1790; 4 L. n Hecke (De Vogel, Burcht) !0; 5 A. Mannaert (De Vogel, senisse) 1610; 6 E. Roode DDD, Diksmuide) 1590; 7 C. n der Haeghe (Ganda, Des- Ibergen) 1550; 8 mevrouw tndsheer (S. en G., Hoek) 15; 9 P. van den Berghe CS, Terneuzen) 1380; 10 F. nssen (Vlijmenvissers, Hal- bren) 1330. Dinsdag 13 juni 1972 f iT NEDERLAND ireidingsgebied (excl. 50 ct. issokosten) 01150-7920 (4 lijnen) 1-3751 (3 lijnen) 130 (3 lijnen) 5: '51 en tel. 01158-1940 e Bakker (01150-2601) lieman (01155-1224) van den Berge en 19-21 uur, tel. 01600 -22341 0-49900 1-22341 ugustijn, kantoor Nieuwstr. 9, ré Lorentzlaan 50, Terneuzen, F. Koopman, kantoor Krom- 01180-7764, privé Costenobel- 7438 Kersten, kantoor Klokstraat 1, szicht 37, tel. 01100-6584 ilzone: G van Berkel. kantoor 01150-7920, orivé Langs de 4866 Verlind, kantoor Steenstraat 3 Oude Polderstraat 41. Hulst, van dei Helm, kantoor Nieuw- i7920, privé Beethovenhof 122, de Boer, Trumanlaan 10, Axel, eursen, Gerbrandylaan 8, (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten de provinciale onderwijscommissie uit te breiden met vertegenwoordigers van het kleuter- en basisonderwijs, en de directeur van het regionaal pedagogisch centrum. De inspecteurs voor het kleuter- en basisonderwijs zal worden gevraagd als ad viserende leden aan de bijeenkomsten deel te nemen. Dit werd bekendgemaakt tijdens de jongste vergadering van de provin ciale onderwijscommissie, die zelf had geadviseerd tot dit besluit De onderwijscommissie be sloot een werkgroep in te stel len voor een nadere studie ten aanzien van de schoolbegelei dingsdiensten en schooladvies diensten. Van deze studie z?i rapport worden uitgebracht, Van de werkgtoep zullen waarschijnlijk deel uitmaken de directeuren van Stichting Zeeland, regionaal pedag'ogiscn centrum en Zeeuws instituut voor de geestelijke volksge zondheid. alsmede een be roepskeuze-adviseuse en ver tegenwoordigers van het kleu ter- en basisonderwijs, van de inspecties van dit onderwijs, van de pedagogische acade mies en van de Vereniging van Nederlandse Gemeen ten. In de vergadering werd meegedeeld, dlait er onder lei ding van de Rotterdamse wet houder van onderwijs, jeugd zaken en vormingswerk een bespreking is geweest met vertegenwoordigers van het hoger beroepsonderwijs in Zuid-Holland en Zeeland over de integratie van het hoger beroepsonderwijs en het we tenschappelijk onderwijs. Het is de bedoeling, dat uit een regionaal overlegorgaan afzon derlijke secties voor de diver se soorten van hoger beroeps onderwijs zullen worden ge vormd en dat daaruit een cen trale werkgroep zal worden samengesteld. Vain Zeeuwse zijde wordt aan dit overleg deelgenomen door mr. J. P. Boersma, voor zitter van .de onderwijscom missie, vertegenwoordigers van besturen en directies van scholen voor hoger beroepson derwijs en de secretaris en een lid van de onderwijscom missie. (Van een onzer verslaggevers) GOES In Goes is gister middag de 91-jarige heer G. t. van de aanhangwagen van een landbouwtractor gevallen. De man werd gewond naar het ziekenhuis Bergzicht over gebracht. De tractor werd be stuurd door een zoon van de heer T. De vader viel van de wagen toen de zoon een bocht naar rechts maakte. waterstanden Konstanz 322 (pl. 1), Rhein- feiden 270 (pl. 26). Straats burg 278 (pl. 26), Plittersdorf 408 (pl. 6), Maxau 452 (-5),: Plochingen 146 (pl. 9), Mann heim 282 (pi, 1), Steinbaeh 130 (pl. 4), Mainz 280 (-8), Biagen 175 (-8), Kaub 195 (-! 11), Trier 247 (pl. 2), Koblenz 204 (-16), Keulen 184 (-3), Ruhrort 345 (-2), Lobith 954 (-4), Pannerdensekop 924 (- 4), Nijmegen 747 (-3), IJssel- kop 846 (-1), Eefde IJssel 377 (-3), Deventer 260 (onv), Monsin 5474 (pl. 22), Borgha ren 3890 (pl. 17), Belfeld 1084 (-21), Grave ben. de Sluis 503 (onv.). hoogwater Morgein, woensdag 14 juni Bergen op Zoom 5.47 en 18.08, Hansweert 4.52 en 17.14, Terneuzen 4.12 en 16.35, Vlis- singen 3.39 en 16.06, Wemel- dinge 5.37 en 17.58. (Van een onzer verslaggevers) GOES Bezoekers van de Goese weekmarkt kun nen vanaf deze week gedu rende de gehele zomer een nieuw marktkraampje ont waren: de Lions Club Goes zal daar- temidden van ha ring en bloemen zijn eigen waar aanprijzen, een uniek produkt in de strijd voor een beter milieu. Ter gelegenheid van het 10- jarig bestaan van de Beve- larrdse Lions-afdeling is men een actie begonnen voor de aanleg van een gedeelte van een park in het uitbreidings plan Valckeslot in Goes, iets waartoe de gemeente Goes voldoende financiële middelen ontbreken. Behalve uit de ei gen kas (zoals 13 reeds ge plante platanen), hopen de lustrumvierende leeuwen hun eigen „oerwoud" bijeen te WAARDE VAM Dr BêmPimmzïië u sm sc ure. mm- krijgen door de verkoop van „boom-certificaten" van vijf gulden. Dit zal geschieden on der het motto „een boom ge plant, op Beveland". Hierbij speelt de gedachte dat de eigenaar van het certi ficaat ook een beetje mede eigenaar is van het park-aan plant. Leden van de thans 32 leden tellende Lionsclub Goes (en de rest van de Bevelan- den) zullen om toerbeurt als marktkoopman optreden. Op deze manier wil men de be volking zoveel mogelijk zelf werkzaam laten zijn bij een project ten eigen bate. Reeds op de Boomplantdag van 29 maart werd door de leden van In de voormalige buiten haven van Terneuzen wordt hard gewerkt aan de aanleg van verhoging van de Scheldekade. Ettelijke met stortsteen ver zwaarde zinkstukken worden aangevoerd om tot basis van de nieuwe zeewering op Delta hoogte te dienen. de Lions een eerste aanzet tot de actie gegeven door het planten van 13 platanen aan de Parkweg. Voor de uitvoe ring van de beplanting door de jarige club is minimaal een bedrag nodig van f 6000 voor platanen, iepen, kastanjes en een groot aantal heesters. Het park zal binnen afzienbare tijd gerealiseerd worden en een ligging krijgen tussen uitsluitend direct-belangheb- benden: Bergzicht, Ter Valcke, bejaardenwijk, gezinnen van de nieuwe wijk en een toe komstig bejaardencentrum, terwijl ook het nieuwe gast huis op een steenworp afstand ligt. Vooruitzichten voor woens dag en donderdag, opgesteld door het KNMI op maandag om 18 uur: Veranderlijk weer met ge matigde temperaturen. Weersvooruitzichten in cij- tots gemiddeld over Neder land. Voor woensdag: aantal ufën zon: 2 tot 10. min. temp.': 0 tot 4 graden onder normaal max temp: 0 tot 4 graden onder normaal, kans op een droge Periode van minstens 12 uur. 80 procent, kans op een gehee droog etmaal: 50 procent. Voor donderdag: aantal uren zon: 2 tot 10. min. temp: van ongeveer normaal tot 3 graden onder normaal, max. temp: 0 tol 4 graden onder normaal, sans op een droge periode van Minstens 12 uur: 80 procent, kans op een geheel droog et maal: 50 procent. (Van onze correspondent) DEN BOSCH Wegens het door hoogst onvoorzichtig rijden (doorrijden bij rood stoplicht) veroorzaken van een aanrijding, waarbij iemand zwaar lichamelijk letsel opliep, eiste de officier van justitie bij de Bossche Rechtbank, mr. Duyx, gisteren tegen de 27-jarige vormingsleider C. v. d. V. uit Hulst f 150,boete subsidair 15 dagen hechtenis en 6 maanden voorwaardelijke in trekking van het rijbewijs met een proeftijd van 2 jaar. (ADVERTENTIE) Licht onstabiele situatie ver andert bij ons weinig. Hier door ook vandaag aan hel »trand een zwakke verander- hJke wind met enkele opkla- mgen en slechts een kleine Pdienkans. Temperatuur 16 tot 8 graden, zeewater 13 graden, o komende dagen geven nog .d'PJS verandering zodat het ^tandweer zeer gematigd Het ongeluk gebeurde onder Eindhoven op het kruispunt van de Boschdijk en de Pieter Zeemanstraat. Het slachtoffer, de 25-jarige A. de Keijser, heeft een beenbreuk en een zware hersenschudding opge lopen en weet zich van het voorgevallene niets te herinne ren. Een mede-inzittende van de auto, mevr. Van Engelen- Kersten, verklaarde nog op een 20 meter voor het ongeluk gebeurde, het stoplicht op groen te hebben gezien. Ver dachte had die dag een exa men gedaan, was daar nog vol van en tijdens de terugreis ging het gesprek in de auto daarover. Een getuige, die het ongeluk heeft zien gebeuren, verklaarde dat De Keijser bij rood licht het kruispunt nor maal is overgestoken. Mr Duyx zag in verdachte geen wegpiraat en wilde daarom ook geen roekeloosheid aanne men. Omdat verdachte nog nooit met de justitie in aanra king is geweest, kwam hij tot bovengenoemde milde eis. De "aadsman, mr. Galema uit \msterdam, kon zich daar vol komen mee verenigen. Vonnis van de rechtbank op 22 juni. MIDDELBURG (ANP) —In de nacht van zondag op maan dag is de 23-jarige W. G. Boer- sen uit Oost-Souburg op de Nieuwe Vlissingseweg in Mid- lelburg om het leven gekomen oen hij na een foutieve inhaal- nanoeuvre frontaal met een ius van het Streekvervoer Wal- •heren in botsing kwam. in prachtige dessins speciaal in Breda-Tilburg-Goes Roosendaal Middelburg (Van onze correspondent) KAPELLE Vorige weck zijn de appelprijzen op de Zeeuwse veilingen belangrijk aangetrokken. Enkel het ras Golden Delicious is thans nog beschikbaar en hiervan zijn hij de meeste veilingen boven dien de voorraden klein ge worden. Alleen de veiling „Zeeuwsch-Vlaanderen" in Terneuzen heeft nog een groot quantum voor verkoop be schikbaar in de komende we ken. Daar zijn thans weekaan- voeren van 150 tot 250 ton Golden Delicious, een quan tum dat nergens in on-s land meer te koop is. De kleine maten van deze appels die ve le weken achtereen moeilijk te verkopen waren of niet meer opbrachten dan 20-25 cent per kg deden vorige week rond 40 cent per kg. De middenmaat die enkele weken geleden steeds 30-35 cent per kg deed, steeg tot 50 cent en de grote maten werden onge veer 10 cent per kg, duurder op plm. 60 cent. De aanvoer van voliegrondsaardbeien be gint op gang te komen. Bij de veiling in Kapelle-Biezelinge hebben reeds verscheidene te Iers een klein partijtje aange voerd. Aangenomen mag worden dat deze week het aanbod zal gaan toenemen. Overigens is het wel van groot belang dat het weer beter wordt. Het is de laatste weken te koud en te nat voor een gezonde ont wikkeling van de te velde staande aardbeien. AAN HET Wolff- en Deken plein in Utrecht is zondag nacht een café geheel uitge brand. De schade bedraagt 50.000 gulden. (ADVERTENTIE) Philips batterijen gaan erg lang mee, V maar gelukkig zijn de zaklantaarns verwisselbaar. (Van onze voetbalmedewerker) GOES Het jaarlijkse ve- teranenvoetbaltoernooi van de voetbalclub van Robur te Goes is gewonnen door Goes. Het veteranenelftal van Goes moest het in de finale opne -nen tegen stadgenoot Robur n won met 10. Er werd in twee poules ge peeld. Uitslagen poule A: lontenisse - Middelburg 01. iobur - Walcheren 20, Hon- tenisse - Walcheren 51, Mid delburg - Robur 0 0, Mid delburg - Walcheren 20, Hontenisse - Robur 01, Uit slagen poule B: Lewed. Boys Scheidsrechters 11, HVV'24 - Goes 01, Lewed. Boys - HVV'24 1—1, Goes - Scheids rechters 10, Scheidsrechters - HVV'24 1—1, Lewed. Boys - Goes 11. Eindstand: 1 Goes, 2 Robur, 3 Lewed. Boys, 4 Middelburg, 5 Scheidsrechters, 6 Hontenisse, 7 HW'24, 8 Walcheren. De prijzen werden na afloop uitgereikt in het clublokaal van Robur. Voorzitter G. de Koek van Robur nam deze taak op zich. (Van een onzer verslaggevers) GOES De culturele raad van, Goes heeft tijdens zijn tweede vergadering sinds de oprichting van 19 mei zijn taakstelling vastgelegd in een reglement van orde. Men be sloot dat voorlopig 4 werk groepen in het leven worden geroepen. Tot het taakgebied v'an die raad zullen gaan beho ren: informatie, vorming en ontwikkeling, creativiteitsont- wikkeling, wooneultuur, beel dende kunst, theater, muziek en cultuur conservatie. De werkgroepen zullen wor den ingesteld voor de secto ren muziek- en koren (in strumentaal en vocaal); to neel en dans (een tweedeling gebaseerd op het grote aantal /erenigingen op dit gebied in Goes; vorming van creativi- eitsontwikkeling en beelden de kunst en tenslotte een verkgroep voor wooneultuur •n cultuurconserverinig. Uit het cultuurfonds voor 1972 werd 2.450,- toegewe zen aan corporaties of evene menten. Door b. en w. werden toegezegd 550,voor ten- oonstelling Kunst uit Afrika; f 1200,aan de tentoonstelling <.aart en Landschap van de Bevelanden; 400,voor stich ting Goese Beiaards; 300,— voor de Taptoe Goes. Tot leden van het dagelijks bestuur werden naast de al benoemde voorzitter C.J. Buurman gekozen: mej. A. van der Leeden, wethouder J.P. Lindenbergh en ds. B. Prakke. MIDDELBURG De serie hartenavonden die deze zomer in de Mid delburgse binnenstad ge organiseerd wordt, gaat op zaterdag 17 juni a.s. op spectaculaire wijze van start met een non stop muzikale show op de Markt. De show die zal wor den verzorgd door het Chr. Showkorps "„Gor- kum" en de Heineken Fanfare begint om acht uur 's avonds en zal du ren tot ongeveer half tien. (op deze hartena- vonden komen we nader terug) (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De Zeeuw gaat het minst van de Neder landers naar een openbaar zwembad. Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) terwijl het aantal zwembaden in de provincie de laatste vier jaar met zeven is toegenomen, daalde het gemiddeld aantal be zoekers van deze inrichtingen tot rond 60.000 per jaar. Overigens kan uit deze cij fers niet worden afgeleid dat de Zeeuwen minder zwemmen dan wie in Nederland dan ook. Deze provincie beschikt over het meeste oppervlaktewater. Aangenomen wordt dat meni ge Zeeuw daarin zijn rondjes trekt en minder behoefte heeft aan een zwembad. Vier jaar geleden beschikte Zeeland over geen enkel over dekte zwembad. In 1970 wa ren er twee. Bedroeg het aan tal bezoekers hiervan twee jaar geleden 54.000 main, vorig jaar was dat verdubbeld tot 118.000 man. Zeeland had in 1967 18 openluchtbaden. Vorig jaar was dat aantal gestegen tot 23. Het aantal bezoekers nam echter af. De zwemin richtingen met een z.g. rond- pompinstallatie (16 stuks) kregen in 1967 gemiddeld 77.000 bezoekers per bad. V i- rig jaar echter maar 61.000. De baden zonder een rondpompin- stallatie (7 stuks) zagen hun gemiddeld aantal bezoekers in vier jaar tijd daiein van 40.000 naar 35.000 man. mensen een zwembad. Ook wat het aantal beschikbare vierkante meters zwemwater betreft is Zeeland een witte vlek, Terneuzen' uitgezonderd. Daar heeft men de beschik king over 300 tot 400 vierkan te meter. Op Tholen is diat 200 tot 300 en in de rest van de provincie minder dan 100 vierkante meter. Op de „zwembadkaart" van Nederland is Zeeland een wit te vlek. Op Schouwen-Diuve- ïand en in Breskens gingen in 1970 nog geen 50.000 mensen naar een zwembad. Op Wal cheren, Zuid- en Noord-Beve land en Tholen en in de rest van Zeeuwsch-Vlaanderen schommelde dat aantal tussen de 50.000 en 100.000 man. Ver geleken met de Randstad en de andere zuidelijke provin cies is dat heel weinig. Zo bezochten in Den Haag, Eind hoven en Maastricht in 1970 meer dan een kwart miljoen (Vervolg van pag. 1) HULST „Tja", verzucht pa Geerken achteraf, „ga je daar met je eigen dochter naar Terneuzen en kom je me daar even met Pippi terug". Geraldine zelf laat er weinig twijfel o-ver bestaan, ze vindt de „echte" Pippi helemaal het einde en vindt het verder al leen jammer dat haar twee ling-zusje nu niet meer op de k;tiv verschijnt. Hoe de overwin- 9'ning in huize Geerken ook be keken wordt: er bestaat geen twijfel aan, dat iedereen inge nomen is met het jongste suc ces. Geraldine zelf niet in de minste plaats. Ze heeft het verhaal maandag op school dik wijls moeten vertellen, maar ze wordt het niet moe. Gaat Geraldine vanaf nu minstens een keer per week Pippi spe len? Ze lacht even ondeugend eri zegt dan: „Neen, maar met carnaval doe ik het pak weer aan". Ondertussen danst ze als een harlekijntje naar boven om de prijzen te halen, die ze met haar creatie in Terneuzen heeft verworven- (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Pastoor Chr. Backx van Stoppeldijk heeft een begin gemaakt met de democratisering van zijn parochie. Middels een enquê te hebben de parochianen hun wensen kenbaar kunnen ma ken ten aanzien van nieuw te benoemen leden voor het kerkbestuur en tevens heeft men kandidaten kunnen stel len voor de parochieraad. Met dit alles is Stoppeldijk een flinke stap vooruit geko men. Inspraak in de benoe ming van leden voor het kerk bestuur was tot voor kort een ongekende weelde en een al leen-recht van de bisschop. Dat is het nu ook nog wel, maar pastoor Backx vindt het belangrijk, dat er rekening wordt gehouden met de wen sen van zijn parochianen. Dat is in dit geval dan ook gebeurd. Officieel is dat nog niet meegedeeld, maar inmid dels staat al vast, dat inder daad die personen in het kerkbestuur zijn benoemd, waarvoor de meerderheid der parochianen heeft gekozen. Het zijn P. v. d. Bos, W. Lambert en B. de Schepper. Overigens is het niet alleen dit punt geweest, waaraan de pastoor in zijn enquête aan dacht heeft besteed. In totaal gingen er 600 for mulieren de deur uit, waarvan er inmiddels 510 ingevuld zijn geretourneerd. Geen gek re sultaat, zo meent pastoor Backx. Enkele van de meest opmerkelijke conclusies zijn, dat er nauwelijks of niet wordt gekeken naar religieuse programma's op de tv en dat het merendeel kerkbezoek nog beschouwd als een plicht. Tweehonderd zien dit niet als een plicht, maar volgens pas toor Backx bezoekt toch het merendeel van deze mensen de kerk geregeld. Uit de enquête is ook gebleken, dat de meeste mensen zich wel interesseren voor het parochie- gebeuren en dat er ook paro chianen zijin, die de oude tijd nog niet kunnen vergeten. Pastoor Backx: „Daar heb ik begrip voor, maar we leven in deze tijd en moeten daarvan maken wat er van te maken valt. Overigens ben ik van mening dat sommige goede dingen uit het verleden wel behouden kunnen blijven, zo als een geregelde uitvoering van een Latijnse mis". De voornaamste intentie van de pastoor uit Stoppeldijk van deze enquête is om de paro chianen nog meer bij het wel en wee van hun kerk te be trekken. En op dat punt heeft de jongste enquête zeker niet teleurgesteld, zo meent pastoor Bakcx. „De positieve kant is vooral dat de mensen meer hij het parochieleven worden be trokken. Ze willen zelf ook een actievere rol hebben en dit wordt vooral in de toe komst actueel. We worden im mers steeds meer een leken kerk en daar moeten we nu al op inspelen. De gelovigen krij gen in de toekomst de verant woordelijkheid en gaan steeds meer kerkelijke aangelegenhe den behartigen. Niet alleen de materiële kant daarvan, maar ook de geestelijke", aldus pas toor Backx. Pastoor Backx: Stoppeldijk." „Voorstander van democratisering parochie (ADVERTENTIE) f Laatst vroeg een zaklantaarn twee Philips baHerijen om^ .binnen te komen. Hi| wilde eens even goed z'n licht opsteken. (Van onze correspondent) IJZENDIJKE Zondag 18 juni organiseert de West- Zeeuwsch-Vlaamse Automo biel Club (WZA) de Beukels- zoonrit 1972. Deze rit is een liaartleesrit die niet meetelt voor het clubkampioenschap en wordt verreden volgens het KNMV-reglement 1972, waar aan is toegevoegd een bijzon der reglement voor het kaart lezen. Deze kaart kan een half uur voor de start worden afge haald. De start van de eerste deelnemer is te 14.01 uur aan de zuivelfabriek te IJzendijke. De lengte van de rit is onge veer 55 kilometer en de ge middelde snelheid is bepaald op 30 km per uur. Inschrijving vanaf 13.00 uur in het Hof- zicht Theater te IJzendijke. De prijsuitreiking is te Bier vliet in café „De Vriend schap". Voorinschrijving is mogelijk tot zaterdag 17 jjini. Tel. 01176-563. De rit is uitge zet door de heren W. Maen- hout en J. Aers.

de Stem | 1972 | | pagina 3