Scott BOOBYTRA Onts V IS!®! REGERING BESTEM Hagenaar slaat vrouw en soon dood andaag in Pak de schaar en verdien snel een piek. Bovenstaande waardebon geeft er recht op bij uw kruidenier of supermarkt. Aan de kassa. Op de linkerbon krijgt u twee kwartjes korting bij aankoop van een pak Scottex of Scott toiletpapier (4 rollen) De rechterbon geeft 50 cent reduktie op 2 huishoudrollen Scottex of 2 keukenrollen Scott. Da's samen f 1.00. Vanzelfsprekend heeft elke helft zijn eigen waarde. U hoeft ze niet allebei te gebruiken. Maar waarom zou u niet, het leven is al duur genoeg. Twee sterke lagen zacht. Scott Continental N.V.. Maliebaan 11. Postbus 14051. Utrecht. Tel.: 030-318085 editie voor zeeland Knip deze Papieren Gulden uit En maak kennis met de Fijnste Kwaliteit Papier Scott toiletpapier. Gezinskwaliteit 'op z'n sterkst. In vier frisse kleuren. De economische Jumborol die perfect afscheurt. Scottex toilet tissue. Een luxueuze ervaring. Zacht en toch sterk. Tissuekwa liteit. In vier modetinten. Gemakkelijke start. Geen papier- verlies. Scheurt altijd haarscherp af. Geurt delicaat. I Scott keukenrol. Blijft sterk bij vocht. 1 Onmisbaar voor een vet fornuis en vuile pannen om maar eens iets te noemen. Bekend van televisie. Kwaliteit zondermeer. Scottex huishoudrol. De dorstige dienaar voor alle karweitjes. Beroemd om z'n enorme absorbtie-vermogen. En z'n fraaie decoratie in drie kleuren. 112e jaargang no. 1', Directeur: Dr. W. A. J. M. h; Hoofdredacteur: L. Leijendek Hoofdkantoor: Breda, Reiger. Telefoon 22341, Postgiro 11 "KANTOREN: GOES, KLOKf (Van onze correspondent in Rome) GORIZIA Drie Italiaa politiemannen zijn gisteren het leven gekomen toen bij Zuidslavische grens een b ontplofte in een auto, op plek waarheen de agen door een anoniem telefoon gelokt waren. De aanslag, inmiddels krachtig is vero deeld door president Giovai DEN HAAG (ANP) Di 46-jarige Hagenaar Jan de V heeft gisteren thuis aan de Van der Capellenstraat zijn 46-jari- ge vrouw Hcndrika en zijn 15- jarige zoon Gertje doodgesla gen. Hij sloeg hen met en 3£ cm lange engelse sleutel de schedel in. Gisterenmiddag gaf hij zichzelf bij de Haagse poli tie aan. De man heeft een hoeveel heid zenuwstillende Luminal- tabletten gebruikt en heeft de politie, waar hij versuft en overstuur aankwam, nog geen motief voor zijn daen kunnen opgeven. Jan de V., voreger de rij wielhersteller van de buurt waar hij woont, en sinds enige tijd ambtenaar, was met ziek teverlof thuis. In de woning achter de voormalige fietsen winkel heeft hij donderdag morgen omstreeks zeven uur zijn vrouw het eerst neerge slagen. Zij stond toen in een kast. Het stoffelijk overschot legde hij later op bed. Toen drie kwartier later zijn school gaande zoon Gertje thuis kwam van zijn krantenwijk, kreeg Jan de V. naar zijn zeggen woorden met hem. In de zijkamer sloeg hij ook hem met een klap met de engelse sleutel dood- stad en stjieek Weer onrust bij Kallo. Pagina 2. Zeeuws amateurtoneel zoekt nieuwe vormen. Terneuzen „met de muziek mee". Pagina 6. Zaak Goense blijft duister. Pagina 7. financdn en economie Alcoholpolitiek EEG scheelt meer dan een slok op een borrel. Pagina 17. binnen- en buitenland Gevangenisoproer om Ajax-lnter. Pagina 9. sport Grandioze huldiging Van Ajax. Pagina 13. nht},.ROF'GERIi Egyptische ml- Man.L VÜn buitenlandse zaken Eek*-?0 Uiad Is donderdag ïonr,,.Rn, *;o' "ieuwe secretaris- vattJ 1' van rtc 18 la"den om «tende Arabische Liga.

de Stem | 1972 | | pagina 22