,MEN HEEFT MIJ ONT VOERD 1/0$, Een nieuwe mode die razendsnel de wereld verovert Van zeer eenvoudig tot superdeluxe. Deze mix-sizzier is geheel gevoerd, (acryl/katoen) 34-42 75.- A* 'n Nieuwe swingende r supermodehit. Ze zijn er in de meest kostelijke dessins en afgezet met kant. Dezesizzler iso.a.in een heel klein geel/wit ruitje. 34-42 55.- 'tAIIeriaatste hot-van-de-naald modenieuws is van een verrukkelijke eenvoud. Mini-jurkje met broekje van 100% katoen in rood/witte V brabantse ruitjes. 34-4240.- Van links naar rechts De nieuwe safaristijl in onvervalste corduroy, vinden we in de sportieve modetop. In beige, oker en camel. 36-44 45.- m Of als u meer van het ruige tentdoek houdt kan J dat ook, want die vindt u in C&A modeland in hety^i rood, geel, oranje en marine. 100% katoen. 36-42 65.- /:M0È En het kan niet missen, natuurlijk is er ook de nieuwe safari-shirt-stijl.^ In bruine, rose of blauwe corduroy.^^p 36-4445.- N eniedereen magprofiteren van de koopavond 112e jaargang no.. 1701 EDITIE VOOR ZEELAND Smokkelprins schrijft vriendin Advocaat Pe vader van de .smokkel prins' zei vernomen te hebben dat Romain waarschijnlijk is overgebracht naar de gevange nis te Gent. Directeur: Dr. W. A. J. M. Harl Hoofdredacteur: L. Leijendekker Hoofdkantoor: Breda, Reigerstr. Telefoon 22341, Postgiro 111411 KANTOREN GOES, KLOKSTRA/ (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Romain H., de 35-jarige „smokkelprins" uit Sluiskil die begin deze week is gearresteerd in België, waar hij nog een gevangenisstraf van zes jaar moet uitzitten, meent dat hij door twee Belgen is ont voerd. In een brief, die hij van uit de gevangenis in Brugge heeft gestuurd naar een vrien din in Wippelgem, staat dat zijn ontvoerders hem hebben bedwelmd. In die brief wordt verder gesuggereerd dat hij door de Belgen in handen van de gerechtelijke politie is ge speeld. In de brief, die 26 april is ge dateerd, staat dat Romain H. „vol verdriet en wanhoop" de pen genomen heeft om te be schrijven „wat we al lang had den gevreesd". In de brief staat letterlijk: „Ook gij hebt genoeg gezien dat ik dikwijls door burgers werd geschaduwd. Nu zit ik in de cel en ik weet niet eens hoe ik in België ben gekomen. Bedwelmd hebben ze me over de grens gebracht en ik werd met veel hoofdpijn wakker op een parking van een baancafé. Direct zag ik dat met mij naar België was gereden en wilde zo rap mogelijk naar huis. Zo ver kwam het niet, want de gerechtelijke politie was er toen om mij te arresteren en te boeien. Na enkele ogenblikken zag ik dat ik in Brugge was en toen begreep ik dat men mij ontvoerd had. Ik ben gebroken van verdriet". Verderop in de brief staat: „De directeur (van de gevan genis in Brugge, red.) is een vriendelijk man en ik mag je schrijven. De bewakers zijn hier ook erg vriendelijk. Wat ze nu gedaan hebben is een on wettige vrijheidsberoving en mijn advocaat heeft de Neder landse overheid hiervan in kennis gesteld. Hier is het laat ste woord nog niet over geval len. Onmiddellijk heb ik ver zet aangetekend en het is mo gelijk dat ik binnen enkele we ken opnieuw te Gent voorkom" Volgens familieleden van Ro main H. zijn maandagavond omstreeks negen uur twee mannen uit Brussel, die hij verschillende keren in een ca fé had ontmoet, bij hem aan de deur geweest. Ze zouden iets over een cross auto met hem willen bespre ken. Na eerst geaarzeld te heb ben, besloot Romain H., aldus zijn directe omgeving, toch met de beide mannen mee te gaan. De mannen zouden hebben ge zegd: „Ge kunt met ons mee rijden." Romain H. zou daarna inderdaad in de Renault-16 van de Belgen zijn gestapt. Volgens de procureur des konings, die met de zaak Ro main H. is belast, zou de .smok kelprins' zijn aangehouden tij dens een gebruikelijke razzia in Zedelgem nabij Brugge. De Nederlandse advocaat van Romain H., mr. F. Strengers uit Rotterdam, was gisteravond onbereikbaar voor commen taar. (ADVERTENTIE)

de Stem | 1972 | | pagina 24