waarom is Vc/ilfcCuJc snijkoek deze maand -iOft j kies voor dynamiek plus zekerheid: bij de luchtmacht Wëstiand Utrecht Goudst staf- verplegenden op 2 kuipjes WE ETEN 54 LITER SOEP PER JAAR 17tm27Febr. HERBESAN jong administratief medewerker/ster editie voor zeeland Door pasteurisatie langer vers.... veel lekkerder Op elk kuipje 2 pasteurmerken Vraag de nieuwe geschenkengids Lekkere Snijkoek blijft in de nieuwe verpakking gaaf en langer mals en geurig. Omdat wij graag willen datu nog vaker van deze malse, geurige koek geniet. Daarom komen wij met dit voordeeltje. Natuurlijk, het is maar een klein voordeeltje. Maar't gaat dan ook niet ten koste van de kwaliteitWant, weet u de kwaliteit van onze produkten komt bij ons op de eerste plaats. Waarom? U proeft wel waarom zit-slaapkamer J.A.v.d. Heuvel Twee soorten verbintenis Vele kansen Kom eens praten of zend de coupon in nog 114 andere stede Ca alors. COUPON Te koop gevraagd BOSGROND Woensdag 16 februari 1972 ]]2e jaargang 40-45% meervoudig onverzadigde vetzuren ^^zuiver plantaardig kgelkast zacht^»^ ^oren: goes, klokstraa- DELFT (ANP) In Nederland is vorig jaar in totaal 700 miljoen titer soep gegeten. Per hoofd van de bevolking komt dit neer op bijna 54 liter. In de soep verwerken de Nederlanders met z'n al len niet minder dan 10 miljoen kilo vermicelli. Uit de statistieken van de soepfabrikanten blijkt dat de Nederlandse huis vrouw nog altijd de voor keur geeft aan een eigen gemaakt soepje. Van de vorig jaar geconsumeerde soep werd meer dan de helft (62%) „gebrouwen" in dc eigen keuken. Voor al in het zuiden des lands wordt de meeste soep nog zelf gemaakt. Vijftien procent van de geconsumeerde soep kwam uit blik en 23% was „droge" soep uit een pakje. IN RHODESIë is de multjracia- le centrumpartij een campagne begonnen om bij de Afrikanen iteun te winnen voor het Brits-Rhodesisch akkoord. BE STAALMARKT zijn le laatste weken de geluiden ivcr de prijzen wat optimisti scher geworden. Er is een iclit herstel waar te nemen. Verkade handhaaft kwaliteit (ADVERTENTIES) TE HUUR GEVRAAGD in Etten-Leur of directe omgeving voor de maan den maart tot en met juli met volledig pension. Weekends afwezig. Aanbiedingen zenden naar Jasmijn weg 11 NUNSPEET Telefoon 03412 - 3341 gCiLUllltJa, gezond is de kruidenthee van Herbe- san. Met 17 uitgelezen krui den, die de gevolgen voor de spijsvertering van het jach tige en moderne leven op een natuurlijke wijze tegen gaan. Denkt u maar aan het vele verkeerdè eten de wei nige lichaamsbeweging. Her- besan gaat verstopping en de gevolgen daarvan tegen en herstelt de natuurlijke funktie van de ingewanden. kruidenthee bij uw drogist of apotheker Het St. Joanna Ziekenhuis zoekt voor diverse afdelingen, zoals neurologie, operatiekamer, kraam- en klasseafdeling, contact met verpleegkundigen die een leiding gevende post ambiëren in een niet te groot ziekenhuis (170 bedden) en een goede sfeer. Het St. Joanna Ziekenhuis beschikt over eigen zusterhuizen, maar bemiddelt ook graag bij het /erkrijgen van huisvesting in de stad. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan de directie, Kloetingseweg 47. Werken in die wereld vol bedrijvigheid op een basis van de Luchtmacht, horen bij zo'n team waar iedereen op iedereen kan rekenen als het gaat om veiligheid en paraatheid van de Koninklijke Luchtmacht. Een baan met een fijn salaris en goede sociale voorzieningen. Ais Beroepsmilitair in vaste dienst bij de Luchtmacht, desgewenst dicht in de buurt van de woonplaats, zodat men thuis kan blijven wonen. Of als Kortverband-vrijwilliger (KVV'er) voor 4 of 6 jaar op een vliegbasis in Nederland of bij een der groepen Geleide Wapens in West-Duitsland. Na afloop een fikse premie voor de start in de burgermaatschappij. Vele mogelijkheden; zowel op het gebied van de techniek, de elektronica, de administratie of de beveiliging- De aannemingsvoorwaarden zijn: vooropleiding L.O. plus enige jaren praktijk ervaring; leeftijd voor beroepskorporaals 17 t/m 29 jaar. Voor KW'ers 17 t/m 23 jaar. met de personeelsofficier van de vliegbasis. Deze zal u in een persoonlijk gesprek alle inlichtingen verstrekken. Dat kan - na tele fonische afspraak - van dinsdag t/m vrijdag tusseh 9 en 12 en tussen 2 en half 4. Rijksweg 121 Rijen Tel 01615-851 voor schriftelijke of mondelinge inlichtingen. De Westland-Utrecht Hypotheekbank N.V. zoekt voor haar kantoor te Breda op korte termijn een Breda heeft nu oc nn^r;boutic,ue nèt J Wij denken aan belangstellenden met een Mavo-opleiding. Voor deze interessante en afwisselende funktie bieden wij een uitstekend salaris 13e maand, 7% vakantietoeslag en tantième), opname in premievrij pensioen fonds, financiële steun bij verdere studie en tegemoetkomiag in reiskosten. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan ons adres Nieuwe Ginnekenstraat 38 Breda of telefonisch kontakt op te nemen met Drs. van der Beek, tel. 01600-43950. 5 tot 15 hectaren Wij stellen geen bijzondere eisen. Aanbiedingen schriftelijk te richten aan Postbus 142 Roosendaal. Aan de afdeling Personeelsvoorziening Klif, Grote Marktstraat 40, Den Haag (als brief verzenden). Geef mij inlichtingen schriftelijk mondeling over Korporaal bij de Luchtmacht (Q beroepsverbintenis Q KW-verbintenis). naam: edrea: ^'dekenstraat 2a, Breda Tel. 01600-4584' opleiding: hokje voor het gewenste aankruisen

de Stem | 1972 | | pagina 20