11: winkeliers en consumenten deze krant ck bank Uw B geld wordt bij ons als volgt pro- duktief gemaakt: a. Met een gewone spaarrekening. Dat levert 43/4% per jaar op. b. Een termijnspaarrekening. Al naar gelang de tijd dat u ons geld leent 5%, 5%%, 6%, 63/4%, 7% en 71/4%. c. Ons paradepaardje, de klimspaar- rekening. Een ideaal, uniek spaarplan: u gaat samen met ons vijf jaren sparen, maar u kunt toch altijd met een maand over uw geld beschikken. Beginrente 414% en elke halve maand wordt uw rente hoger, dus 24 stijgingen per jaar, tot 7/4%. Vanzelfsprekend gaat sparen veel makkelijker als u een inkomsten- rekening bij ons opent. Alles gaat dan automatisch. Wilt u meer bijzonder heden over de mogelijkheden die de Nederlandse Credietbank u kan bie den, schrijf dan naam en adres op de achterkant van bijvoorbeeld een enve lop en stuur hem gratis naar: Neder landse Credietbank (afd. Marketing), Antwoordnummer 5857, Amsterdam. Dinsdag 28 december 19/1 sparen Nederlandse Cre 10130 NCK.10i.100 vborcieelödres: hollenkamp Die jas, waarin je je met redelijk succes kunt vertonen. Military trend. Twee rijen knopen. En van wol niet te vergeten. Kraag van Napoleon. Rugsplitwaar geen eind aan komt. Aubergine, bruin, zwart: f\f\ begrijpelijke kleuren. Ulla Onbegrijpelijke prijs Nieuwe stapels: Acryl coltruien, fully-fashioned uiteraard. Gewoonweg een lawine van kleuren. Wat wel erg fijn is, want zo'n prijsje verleidt Pak puur voor 't gemak. Corduroy, type jeans, derhalve uitlopende pijpen en plenty zakken en knopen. Tuurlijk de fijnste'kleuren van 't westelijk halfrond. Fijnste prijs Voor de jongens van het woeste werk: oersterk corduroy safaripak. In echte woestijnkleuren. Broek,gewoon: broek. Maar dan wel een goeie. VanTerlenka/Wol namelijk, dus onverwoestbaar en plooivast. Riem erbij. Selectieve kleuren: groen, lever, bruin, grijs. Uiterst selectief prijsje ook Keus voor snelle mannen: carcoats in corduroy, whirlsuède, antica, mohair kwaliteiten, kies maar. Kraag en voering van poeswarm imitatiebont? Is voor gezorgd. Onbezorgd comfort voor een onbezorgde prijs. Stoer voor jongens, lief voor meisjes: twee-rij monty-coatje met capuchon en heerlijk warme wollen ruitvoering. Vertederende kleurtjes: tabak, donkergroen, grijs, zand, blauw. Maten 104 t/m 146. Maat 104/110 hollenkampFf Speciaal gebaar naar 't legioen der flanellen-pyjama-dragers. Frisse, vertrouwde streepdessins. Behulpzaam prijsje Eindstraat hoek Houtmarkt, Breda kleine stijging per maat. vinden elkaar feilloos in

de Stem | 1971 | | pagina 14