Eerste proef met lokale televisie geslaagd Aanbevelingen voor Hulster j eugdpastoraat Raad Aardenburi MANDEI keurt begroting goed IN OOST-ZEEUWSCH-VLAANDEREN Aftasting van behoefte aan industrie-pastores \kk< GECON1 „De Stoof voorlopig niet onderdak Aardenburg geeft subsidie aan Z.I.K.V. DRS. J. DE IT ZEE 9 streek Hulst Schoolbestuur Koewacht kiest nieuw bestuur Koewacht In '12 nieuwe normen brand veiligheid Oostburg krijgt kinclerinstuif Pastoraal comité besprak probleem van Pasajeros Veel publiek bij KW]-toneel in Kloosterzande Clinge Mexico laat twintig gevangenen vrij pklaringen Woensdag 22 december 1971 - Woensdag 22 december ■v&'i ■"tam'' Bejaardendienst Donderdagmid dag begint om half twee in de basi liek te Huist een kerstviering van de r.-k. bond van bejaarden en gepen sioneerden in Hulst. De bejaarden zullen eerst samen kerstliederen zin gen, waarna er een optreden volgt vlan de beleende t.v.-artiesten Saskia en Slerge. Jongerenmis Het „Jongerenkoor Hulst" verzorgt vrijdag om 21.30 uur een jeugdlkerkdienët in de basiliek te Hulst. De mis wordt opgedragen door ka pelaan J. van der Heijden, terwijl het jongerenkoor onder leiding staat van Anton de Kort. Schieting In café W. Blom- maert te Hulst werd een prijsschie ting gehouden op de liggende wip, waaraan 53 schutters deelnamen. Er werd geschoten op twee wippen. De uitslag luidt als volgt: Wip 1: de hoogvogel werd geschoten door C. Kint te Nieuw-Namen, de eerste zijvogel door J. Lauwaert te Terho le, de tweede zijvogel was voor R, van Steenbergen te De Klinge (Bel gië). De meeste kleine vogels, 5 stuks, werden geschoten door mevr. Verhoeven te Kloosterzande en Jos Bogaert te St. Jansteen. Wip 2: De hoogvogel was voor E. Bousson te St. Jansteen, de eerste zijvogel voor A. Verhoeven te Kloosterzande, de tweede zijvogel voor J. Hoop te Kloosterzande. De meeste kleine vo gels, 4 stuks, werden geschoten door W. Blommaert te Hulst. De volgende schieting wordt za terdag a.s., eerste kerstdag, georga- niseerd. Aanvang om drie uur. (Van onze correspondent) AARDENBURG De raad van Aardenburg heeft gisteravond het bedrag per leerling voor het b.Lo. voor het komende jaar vastgesteld op f 175, een bedrag waar de heer van Bellegem zijn tevredenheid over uitsprak. Aan het Zeeuws instituut voor kunstzinnige vorming zal een subsidie worden verstrekt van f 3500, nu achttien inwoners uit de gemeente de cursussen van dit insti tuut volgen. De door het Zeeuws Studiefonds gevraagde verhoging van subsidie, van 10 tot 15 cent, haalde het niet, hoewel de heren Ferket en Paridaen wezen op het grote belang van dit fonds, o.a. voor minvermogenden. De gezamenlijke reclasseringsver- enigingen in Zeeland zullen in 1972 een bedrag van f 50 aan subsidie ontvangen. De raad heeft zonder hoofdelijke stemming de door b. en w. voorgestelde verordening tot in stelling van een commissie van ad vies en bij-stand jeugdbeleid vastge steld. De heer Van Helden sprak er zijn vreugde over uit dat nu gestart kon worden met het jeugdbeleid en achtte het wel aanvaardbaar dat er geen raadsleden in de commissie zullen komen. De heren Paridaen en Ferket hadden dat wel graag gezien. Het raadslid van Bellegem sprak de vrees uit dat het college door vast stelling van deze verordening opper machtig zou zijn, een visie die wet houder van der Biek bestreed. De spreker voerde namelijk aan dat de gelden door de raad worden gevo teerd, en dat de commissie advies uitbrengt over de verdeling aan het college van b. en w. Aansluitend hierop werd ook zonder hoofdelijke stemming vastgesteld, de verorde ning regelend de subsidiëring van het jeugdwerk en de jeugdsport in Aardenburg. Besloten werd tot aan koop over te gaan van het perceel grond waarop het complex Beatrix- plein ligt voor f 10.000. (Van onze correspondent) KOEWACHT Als nieuw lid van het schoolbestuur van de r.-k- school voor basisonderwijs in Koe wacht is de heer W. Pilaet gekozen. De bestuursverkiezing was noodza kelijk wegens het periodiek aftre den van pastoor E. Modde en me vrouw M. Vermandei - Suy. Na de stemming ziet het nieuwe bestuur er nu als volgt uit: voorzit ster is mevrouw Vermandcl - Suy, vice-voorzitster mevrouw Bonte - van Daele, secretaris de heer P. Apers. Penningmeester B. v. d. Sijpt en aanvullend bestuurslid W. Pi laet. Na de bestuursvergadering werd nog een bijeenkomst gehouden, waarbij het onderwijzend personeel en het oudercomité waren uitgeno digd. Mevrouw Vermandei drong er in haar openingswoord op aan, dat er een goede samenwerking zou blijven tussen oudercomité en met het onderwijzend personeel. (Van een onzer verslaggevers! HULST Dinsdagmiddag zijn in verschilende cafés aan de markt, de eerste experimentele tv-uitzen- dingen vanuit het stadhuis te zien geweest. In de raadzaal werd een bescheiden programma van foto's met hoogtepunten uit onder meer he Michelstadtbezoek verzorgd. De uitzendingen hadden de belangstel ling van diverse cafébezoekers. De proefuitzendingen zijn vooraf gegaan aan de reportage, die van middag en vanavond verzorgd zal worden van de raads- en begrotings vergadering. De tv-camera heeft in middels een vast plaatsje gekregen tussen de tafels, waaraan de raads leden en het college van b. en w. zitten. Enkele schijnwerpers aan het plafond zorgen voor een zee van licht. De begrotingsbehandeling kan door de raadsleden zelf gevolgd worden via een extra toestel in de raadzaal,, waar ook de zender is geplaatst. In de burgerzaal is een hoekje ingeruimd waar de geuids- apparatuur is opgesteld. Van hier uit ook worden de uitgaandie beel den voor zover nodig, voorzien van commentaar en eventueel omlijst met muziek. Op het gesloten televi sie-circuit zijn vier cafés aangeslo ten, waar de uitzendingen door mid del van vijf of zes toestellen van middag en vanavond te volgen zijn Ook in de burgerzaal komt een mo nitor te staan voor het daar aanwe- Topbiljart De topbiljartclub To- vak speelde een wedstrijd tegen de club uit Terhole. Deze wedstrijd werd door Tovak gewonnen met 11 tegen 7 punten. (Van een onzer verslaggevers) HULST. Een voorbereidende commissie heeft in een concept-advies het pastoraal comité van Hulst een aantal aanbevelingen gedaan met betrek king tot het jeugdpastoraat in de regio-Hulst. De commissie heeft zich onder meer verdiept in de taakomschrijving voor een permanente pastoral werk groep voor jeugd en jongeren, die binnenkort in het leven geroepen zal worden. In het concept-advies komt de voorbereidende commissie onder meer tot de conclusie, dat er juist op het terrein van geloven en den ken, al te snel een stuk communica tiestoornis optreedt. „Juist daarom is een bezinning op het jongerenpasto raat in Hulsy en omgeving dringend gewenst", aldus deze commissie, die daaraan toevoegt, dat een aantal za ken op dit gebied, hoognodig op nieuw aangepakt dienen te wor den. Het conoept-advies omvat onder meer verschillende suggesties hoe dit laatst*; zou kunnen gebeuren. De voorstellen zijn samengevat in een minimum-programma. Essentieel, al dus de leden van deze commissie, is dat er systematisch een gesprek tus sen ouderen en jongeren bevorderd dient te worden over de boodschap van het evangelie. Het grootste pro bleem, waarvoor de voorbereidende commissie zich geplaatst heeft, is de vraag hoe alle jongeren bereikt kun nen worden. Elke leeftijdsgroep en gradaties van leeftijdsgroepen heb ben andere interesse en vragen dus een aparte benaderingswijze. Een van de mogelijkheden om een grote groep te bereiken metait men gevon den te hebben in de jongerenmis sen. Voorgesteld is om alle jongerenko ren uit de regio Hulst eens bij elkaar te roepen om van gedachten te wisseltin. Hierdoor hoopt men meer inzicht te krijgen in de vraag hoe deze jongerengroepjes een actief stuk 'kerk' kunnen zijn. Daarnaast is het volgens dtize commissie wen- DEN HAAG (ANP) De inmid dels verouderde, uit 1959 daterende norm voor logiesgebouwen zal in de loop van 1972 worden vervangen. Mi nister Geertsema (Binnenlandse Za ken) heeft dit aan de Tweede Ka mer meegedeeld in antwoord op vra gen van het KVP-Kamerlid Corne lissen over de brand in het hotel ,,'t Silveren Seepaerd" te Eindhoven. selijk, dat ook de versohillende godsdienstleraren in de regio elkaar regelmatig gaan treffen om ervarin gen te bespreken. In dit kader motit ook de mogelijkheid bekeken wor den de ouders meer te informeren over de visie van die godsdienstlera ren en hun werk. Andere mogelijkheden om jonge ren te bereiken is het ontstaan van gespreksgroepen stimuleren. Daar naast kan volgens het conceptadvies worden bekeken of niet ook binnen de katholieke organisaties, zoals dti KPJ en KWJ, gespreksgroepen op gezet kunnen worden. In dit ver band is het ook wenselijk zich af te vragen tot in hoeverre het zin htieft om door te gaan met de deconfessio nalisering van deze en andere ka tholieke organisaties, omdat men ze toch steeds wetir nodig blijkt te hebben om bepaalde groepen van mensen te kunnen bereiken. zige publiek. De voorbereidende werkzaamheden zijn dinsdag vol gens technisch-mentor Seb Blom maert (die alle apparatuur beschik baar heeft gesteld) vlot verlopen. In de loop van de dag bleek er in de burgerzaal alleen te weinig licht, voor een perfect functioneren van de camera, m-a-a-r dat is later opge lost, doordat men een aantal schijn werpers heeft aangebracht. Gister middag is op ale aangesloten toe stellen voornameijk het eigen Hul ster testbeeld te zien geweest. In het stadhuis is tot laat in de middag koortsachtig -gewerkt. (Van onze correspondent) OOSTBURG Op 8 januari zal in Oostburg een begin worden ge maakt met een Instuif voor kinde ren van 6 tan. 13 jaar. De In stuif Wordt gehouden in 2 lokalen van de openbare mavo. Tijdens de eerste bijeenkomst zul len de kinderen zich bezighouden met versieren van muren. De ge meente heeft een startsubsidie gege ven van f 930,-. Wanneer de inrichting zal zijn voltooid wordt de groep gesplitst in de leeftijden van 6 tot 8 jaar en 9 tot 12 jaar. Twee keer per maand op zaterdag middag van half 3 tot half 6 zal iedere groep zich creatief kunnen bezighouden. Honderd kinderen hebben zich reeds aangemeld. Uit een ingestelde enquête is gebleken, dat de meeste belangstelling uitgaat naar tafelvoet val, boetseren, tekenen, schilderen, timmeren, sieraden maken en volks dansen. In diverse café's werden de eerste proefnemingen met de lokale t.v. in Hulst gade geslagen. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het pastorale comité in Hulst heeft zich gisteravond in een bijeenkomst onder meer beraden over de situatie, waarin het jongere nontmoetingscentrum Pasajeros ver zeild is geraakt. De deelnemers aan het gesprek waren van mening dat een helpende hand toegestoken moet worden, niet alleen waar daarvan behoefte be staat, maar ook waar het vei ant woord is. Het Pasajeros-probleem kwam ter sprake bij een kritische beschouwing bij een koneept-advies, d-at een speciale vommissie heeft opgesteld over het jeugdpastoor in de regio-Hulst. In dit concept-advies komen de leden van de commissie tot een aantal aanbevelingen, die in groter verband nog nader besproken dienen te worden. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De jaar lijkse toneeluitvoering van de KWJ in Kloosterzande is een succes ge worden. De belangstelling voor de beide voorstellingen was zo over weldigend, dat verschillende mensen genoegen moesten nemen met een staanplaatsje. De traditionele toneelvoorstellin gen werden dit jaar gegeven in de grote za-al van hotel Van Leuven in ■Kloosterzande. Zowel decors als ver lichting waren tot in de puntjes verzorgd. Dti toneelclub heeft met het toneelstuk van dit jaar blijkbaar een goede keuze gedaan, waardoor het voor de aanwezigen een lust was om te zien hoe de toneelspelers zowel de dramatische als humoristi- schtis passages aardig wisten op te vangen. Bejaardenbond De plaatselijke bejaarden bond zal vanavond (woensdag) in het gemeenschaps huis Malpertuus een bijeenkomst houden. De voorzitter F. van der Zande zal een overzicht geven van alle -gebeurtenissen in het afgelopen jaar. Gedurende die midld-a-giuren, zal er een kaartje gelegd worden, waarna om half zes in de parochiekerk een eucharistieviering zal plaats hebben-. Met een gezellige koffietafel zal het -avond-gedeelte van de bijeenkomst aanvangen. Ook dit gedeelte zal gro tendeels bestan uit kaarten, waarna een verloting zal plaats hebben. De Clingse Hengelaar De hen- gelaarsverenigiig De Clingse Henge laars hebben in het gemenschaps- huis Malpertuus een bijeenkomst gehad, waarbij voorzitter Jos Man man aan de leden kon meedelen dat er voor liet visseizoen in 1972 partij en vis zijn uitgezet. Dit zijn 200 kg twee-zomerige karper, 400 kg drie- zomerige karper, 750 kg voorn en 550 kgvoorn. Maar zo vervolgde de heer Mariman. Er komst nog meer. Er is nog in bestelling 5000 stuk één-zomerige karper en 150 kg fo rel. r Damesvoetbal Het dameselftal van de F.C. Cli-tex speelde een vriendschappelijke uitwedstrijd te gen het dameselftal van de F.C. Nachtegaal te De Klinge. In het begin gingen de beide elftallen ge lijk op. Na ongeveer een half uur spelen brak de thuisploeg door en nam de leiding: 10. Na de rust zag het «;r naar uit, dat de bezoekers gelijk zouden komen, doch na een kwartier blunderde de Clitex-verded-iging grandioos. He* werd dan ook gemakkelijk 20. In deze stand kwam geen verandering meer. Carnavalsbal In het gemeen schapshuis Malpertuus werd door do Carnavalsvereniging De Kriekeput ters een kerstbal georganiseerd, waaraan de Limburgse Alpenjager Ka-pelle zijn medewerking verleen de. Het kerstbal werd ztier druk bezocht. In de middaguren werd een huis- aan-huis actie gehouden voor loten verkoop. Hieraan verleend*; de fan fare Weldoen door Vermaak zijn' medewerking. Deze activiteit was zeer succesrijk door de spontane medewerking van dti bewoners van het dorp. (Van een onzer verslaggev BERGEN OP ZOOM - BR1 zijn weinig zaken in Nei1 on-Nederlands zijn in kerstbomen. On „as van wege de vrijheii land in Nederland weet inspar er binnen onze lan- wordt creKwcekt met AA'tENBURG Zonder hoofdelijke stemming heeft de raad van Aarde E." kerstboom, neimand w burg in zijn gisteravond gehouden vergadering de begroting voor 1972 >>™- j- gekeurd. Tijdens de gehouden algemene beschouwingen toonden de raif m.,rK, leden zich zeer verheugd over het feit dat de begroting sluitend is en t 'geurig hoeveel er geïmpi post onvoorzien vertoond van bijna 56.000.%rden niemand ook bemoe (Van een onzer verslaggevers! ie z° indel De heer W. van Htilden (Gemeen tebelangen) noemde dit des te meer opvallend, omdat in het afgelopen jaar in de gemeen-te veel totstand gekomen was. Hij noemde onder meer het bouwrijp maken van de Mgr. de Backerestraat in Ede, de 44 woningwetwoningen en het van de grond gekomen jeugdbeleid. De heer Van Helden vond dat met een subsi die van f. 3.000,- voor de muziek verenigingen en f. 7.500,- voor het jeugdbeleid goed uit de bus geko men was. Toch bleven er zijns in ziens nog wensen. Ond-er andere de verfraaiing van het Kaaiplein. „Het Kaaiplein is een saai plein", merkte hij op. T-ot slot hoopte de heer Van Hel den dat de samenwerking tussen de verschillende gemeenten in de regio, ondanks de hier en daar wat scher pe kanten, goeid zou verlopen. „Er zijn nu eenmaal een hoop zaken die beter samen met andere gemeenten bekeken kunnen worden" was zijn mening. De heer A. Paridaen (KV'P), stel de de inflatoire kosten aan de kaak deze werkten ook in de gemeente door. De heer Van Paridaen stipte de ontevredenheid onder de zelf standigen „waaruit onze gemeente voor het grootste deel' bestaat" aan over het feit dat zij; i procentueel met minder moeten doen dan de salaris- trekkenden. Hij memoreerde het streven van verschillende hoog be taalden met minder salarisverhoging genoegen te willen nemen. „Is dit offelijke streven door onze gemeen telijke topfunctionarissen ook nog niet overwogen", vroeg hij. De jeugdzorg was iets dat volgens hem de aandacht verdiende. Hij had geen aanmerkingen op het subsidie beleid, omdat hierin de meerdeiheid van de raad beslist. Ten aanzien van openbare werken vroeg de heer Pa ridaen de 'aandacht van het college voor de te realiseren verbetering van de wtig Kruis-St. Laureijns. Hij beëindigde zijn algemene beschou wingen met de wens uit te spreken dat de oppositie een positieve bij- darge kan leveren aan dti in de begroting uitgestippelde lijn. De heer C. van Bellegem (KVP) vroeg meer open-held in de raad. „Er leven grieved in Edti, die misschien «iet wat meer openheid uit de weg ge- ruimd zouden kunnen worden", meende hij. Hij dankte het college voor de in Ede gerealiseerde verbe teringen en vroeg' om wat speel- werktui-gen voor de kleinste Edti- naars. De heer J. Ferket (KVP) vroeg de aandacht van het college voor Aardenburg als woon- en re creatiegemeente. „Men moet hier gelukkig kunnen leven", stelde hij. De heer De Clerck (PvdA) vond dat er afgelopen ja-ar veel was gebeurd in de gemeente. Hij bracht dank aan htit waterschap Het Vrije van Sluis dat dikwijls spontaan meewerkte aan het realiseren van bepaa-lde voorzieningen. Hij vroeg de aan dacht aan het college voor de water- overast aan de Herenweg. „Hopelijk kan over een paar jaar van Aardenburg worden gezegd: hier wordt gewerkt". In zijn an-t- MEXICOSTAD (AFP/RTR) De Mexicaanse regering heeft de vrij lating bekendgemaakt vam twintig politieke gevangenen die sedert 1968 tijdens de demonstraties voor de Olympische Spelen werden gearres teerd. IN BOSKOOP is de 77-jarige me vrouw I. Zweerman-Kalkman uit Boskoop om het leven gekomen toen zij tijdens het oversteken door een auto geschept werd. (Van een onzer verslaggevers) HULST De regio Hulst van het dekenaat Zeeland krijgt waarschijn lijk een werkgroep voor de pastora le begeleiding van de industriële ontwikkelingen in oost-Zeeuwsch- Vlaanderen. Het pastorale comité in Hulst heeft een commissie geïnsta- leerd, die de mogelijkheden tot de samenstelling van een dergelijke werkgroep moet bestuderen. Tot de taak van de voorbereidende commis sie behoort ook het aftasten van de behoefte. Verder zullen de leden van deze commissie zich gaan heraden over de vraag welke sectoren van de samenleving in de definitieve werk groep vertegenwoordigd zullen moe ten worden. De bedoeling is onder meer, dat de toekomstige werkgroep zich gaat bezighouden met de pro blematiek rond de voorgenomen in dustrialisatie van oost-Zeeuwsch- Vlaanderen, inclusief 't Baalhoekka- naal. De voorbereidende commissie zal suggesties moeten doen met be trekking tot de aanpak van de pro blemen en de personen, die daarbij betrokken dienen te worden als ver tegenwoordigers van bepaalde, nog met name te noemen sectoren. De nieuwe commissie heeft gisteravond voor het eerst van gedachten gewis seld. Tot lid ervan zijn benoemd ir Bosman van Dow Chemical, pastoor van Putte van Ossenisse, opzichter C. Schelfhout van het kroondomein in Kloosterzande, de huisarts W. Terburg uit Kloosterzande en be- drijfsaalmoezenier pater L. Verwer. De voorzitter van het pastoraal co mité heeft op een bijeenkomst in het Maristenklooster uitdrukkelijk verklaard, dat het niet de bedoe ling van de werkgroep mag zijn om tegen de industrie te gaan aantrap pen. Pater Pirenne noemde het be langrijk, dat er over de problema tiek rond de planologische ontwik kelingen niet zomaar zonder meer gepraat wordt, maar dat het pastora le comité en de leden van de toe komstige werkgroep zich meer moe ten afvragen wat van deze ontwik kelingen de betekenis voor de streek zal zijn en welke verant woordelijkheid de kerk daarvoor heeft Volgens pater Pirenne zal de toekomstige werkgroep niet alleen moeten bestaan uit mensen die za kelijk zijn ingesteld. Ze moeten ook belangstelling hebben voor het christelijke welzijn van de bevol king. Aan de voorbereidende commissie is gevraagd om zo snel mogelijk mU suggesties te komen met het oog op de urgentie van deze zaak. Voor die suggesties gedaan kunnen worden zal de commissie zich gedegen moe ten verdiepen in de achtergrond van de problemen. Datzelfde, zo meent men, zal ook de werkgroep straks moeten doen. De werkgroep zal zich straks onder meer geplaatst zien voor de vraag wat de kerk moet doen als pastoraal instituut om de bewoners van de regio Hulst voor te bereiden en te begeleiden bij de structuele veranderingen, die op til zijn en rechtstreeks in verband staan met de toekomstige industria lisatie en de aanleg van het Baal- hoekkanaal. woord op de algemene bescho® gen dankte burgemeester M. Berckel de raadsleden voor hum' trouwen. Over bevriezing van tot lardoor floreert de handel ii«„j ^tWimpn ieder laar onmei. larissen kon niets gezegd won omdat dit nu eenmaal gebeurt Binnenlandse Zaken en G.S. voorzitter was van mening dat; rate pleinen plotseling het a de openheid in Aardenburg an een perceeltje bos en pa M.i„„4- worden wrlrnnnnlJ mankeert en dacht dat het dooi patsen heer Van Bellegem te berde brachte op een misverstand r® rde. De Herenweg stond bij b. en het prioriteitenlijst]*;. (Van onze correspondent) AARDENBURG Het ven- van de raadsleden Van Helden, t Iwaarden, De Clerck en De Bt om aan de raadsagenda een punt te voegen met betrekking tot' verkrijgen van onderdak voot onlangs opgerichte soos De S' heeft er niet toe kunnen leidei deze club voorlopig onder de pp zit. Na overleg met genoemde lt van de raad Aardenburg en met gevaardigden van De Stoof had college van b. en w. gewezen mogelijkheid het Dorpshuis te Kruis voor de activiteiten aai wenden. Ter vergadering versd echter een schrijven van de dat zij na rijp beraad het aanbod konden aanvaarden. Dit besluitl door de raadsleden De Clerck, Helden en Iwaarden ten zt betreurd, te meer omdat zij h' gehoopt dat men na de start t< Kruis mogelijk in een later stal te Aardenburg onderdak zou den. De heer De Clerck opperdi idee een deel van het Kasteel dt derschans te gebruiken, dat verhuurd is aan de Belgische ting voor het jeugdtoerisme burgemeester Van Berkel bel de beslissing van de soos, om: college ter vergadering aan dir had willen voorstellen, het Doi te St.-Kruis „om niet" aan de ter beschikking te stellen. Raadslid Paridaen uit St- was er niet rouwig om, dat de niet naar St.-Kruis kwam, hoei er zijns inziens best had mogi men. Bepaald sombere geluid; ten de raadsleden Ferket ei Bellegem horen over de sozen algemeen. Zij lieten duidelijk ken dat er na een eenmaal g< beslissing door het gemeentel ook een grote verantwoordel voor dit bestuur ontstaat. D(j besloot tenslotte het verzoek soos in handen van b. en w. td len voor nader beraad. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS m.i.v. l-l-'72: 23,25 per kwartaal, binnen verspreidingsgebied (excl. 50 ct- incassokosten) 7,83 per maand (excl. 15 ct, incassokosten). RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen) GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: buiten kantooruren: tel. 01140- 3751. en tel. 01158-1940 (Z. Vlaanderen) ADVERTENTIE EXPLOITATIE Wnd. inspecteur Zeeland: C. Menu (01100-4316) Hulst en O.Z. Vlaanderen: Th. de Bakker (01150-2601) Oostburg en W.Z. Vlaanderen: A. Vergouwe (0X172-1878) Kanaalzone en Terntiuzen: J. Schieman (01155-1224) Noord- en Zuid-Beveland: K. H. van den Berge. REDACTIE ZEELAND: Bureau: Kromme Weele 4, Middelburg, tel. 01180-7764. Chef Zeeland: A. F. Koopman, tel. 01180-7438 Redacteur Goes: M. Kersten, tel. 01100-6584 Coördinerend redacteur Zeeuwsch-Vlaanderen: G. van Berkel, tel. 01150-4866. Redacteur O. Z. - Vlaanderen: A. Verlind. tel. 01140-3751. b.g.g. semafoon via: 01600-22341 of 01608-2073 of 01155-2237. Redacteur Kanaalzone en Tëmeuzen: R. van der Helm, tel. 01150-4865 Sportredactie Zeeland: R, van Dtiursen, tel. 01155-1397 Fotojournalist Zeeland: Cor J. de Boer, tel. 01155-223» niemand ook bemoei k't de prijsvorming. Niettemin of misschien ■rstbomen ieder jaar opnieil ijkbaar steeds meer, met na steden. Daar krijgen keur j verkooppla iemaal terwille van de vre Vooruitzichte: voor donderd; en vrijdag, opgesteld doo: het K.N.M.I.: Vrij zacht ine hier en daar opklaringen maar ïtselijk ook regen, feersvooruitzichten, in cijfers g( öeld ver Nederland, oor donderdag: aantal uren zoi 5; min.-temp.: 3 tot 7 grade oa normaal; max.-temp.: 2 tot I len boven normaal; kans op ee periode van minstens 12 uuii ttocent; kans op een geheel droo 'aal: 60 procent, oor vrijdag: aantal uren zon: 3; min.-temp.: 3 tot 7 graden, bi normaal; max.-temp.: 2 tot 6 gra| boven normaal; kans op ee; S periode van minstens 12 uui cocent; kans op een 'gëhëel dföoi aal: 60 procent. -anz 260 (plus 1); 'Rheinfeld (Plus 16), Straatsburg 170 (ph Plittersdorf 294 (plus 6' k!>u 358 (plus 12>, Pl-oehingd (plus 1), Mannheim 154 (mi oteinbach 130 (onv), Mainz lf 15 8), Bingen 87 (onv), Kaub 1(1 15 3), Trier 244 (plus 8), K< 121 (plus 3), Keulen 69 (plij Ruhrort 230 (onv), Lobith 3), Pannerdense kop 827 (miL Nijmegen 651 (min 6), IJsselkoi (min 2), Erfde IJssel 330 (mii -Deventer 218 (min 2), Monsii (plus 4), Borgharen 3913 (plu, aelfeld 1110 (plus 13), Gravi 84en de sluis 502 (min 2).

de Stem | 1971 | | pagina 2