Laatste van serie hearings in gemeente Hulst Voor vijf miljoen aan wensen op hearings Ontzegging en boete voor over en BRAND RUIMT LEEG PAND OP' SPELEN MET VUUR OORZAAK VAN BRAND IN KOEWACHT BURGEMEESTER GELOOFT NIET MEER IN VLIEGVELD HULST liolerings kipp er: Zandrijder vergat treinverkeer uren stop Hulstenaren voelen wel voor schoon-plan Verkoop Roep om Vlissinger UITSLAGEN BEDRIJFS- VOLLEYBAL ilARGRETTEi ;0EDKEURIN< Terneuzen i* PTT-hulp duw -yerelgndén DORUS stad streek 1 Inventarisatie hoorzittingen St.-Jansteen Grasuw Kloosterzande Hoofdplaat Sluis Hulst Zaterdag a.s. komt Zelfbediening-warenhuis VAN DER HEYDEN Wajang -goudee Buien (Van een onzer verslaggevers) HULST Van alle op de hoorzittingen van de gemeente Hulst aan de orde gestelde vra gen zal op de gemeentesecretarie een inventarisatie worden ge maakt. Dit heeft burgemeester' Molt- hoff gisteravond meegedeeld. Over een van de meest opvallen de verschijnselen heeft hij ver teld: „De discussies bleven nog al aan de oppervlakte. Er is niet echt diep gespit op de onderwer pen. Opvallend was ook dat er zo weinig is gesproken over de streekontwikkeling en het Baal- hoekkanaal". De Hulster burge meester zegt het zelf als zinvol ervaren te hebben, dat over een veelheid van onderwerpen zo openlijk is gesproken. Op de hoorzittingen zijn verschillende zorgelijke geluiden doorgeklon ken over de verdere levenskan sen van de „buiten kernen". Ge vraagd naar het in de toekomst ten aanzien van deze kernen te volgen gemeentelijk beleid, ant woord de heer Molthoff: „De kernen zullen in de toekomst wel regelmatig blijven groeien, maar ik zie geen georganiseerde aan pak van de corporatiebouw. Er moeten tegenwoordig grote aan tallen woningen op dezelfde plaats worden 'gebouwd om de huren betaalbaar te houden". In de driehoek Sint-Jansteen - Clinge - Hulst - zal de komende jaren de overheidsbouw gecen traliseerd moeten worden, aldus de Hulster burgemeester in zijn toelichting. (Van een onzer verslaggevers) HULST Als alle op de afgelopen gemeentelijke hoorzittingen naar voren gebrachte wensen ingewilligd zouden moeten worden, dan is daar een bedrag van om en nabij de vijf miljoen gulden mee gemoeid. Dit is een van de globale conclusies die getrokken kunnen worden uit de serie hearings van de gemeente Hulst, waarvan de laatste maan dagavond op het stadhuis is gehouden. VolgUns burgemeester P. Molthoff zinniger zal zijn om het voortaan BURGEMEESTER MOLTHOFF Veteranenvoetbal De veteranen van d-e voöbbaLvereniiging Steen heb ben met 63 vam F.C. Stekeme ge- wannen. Burgelijke stand Ondertrouwd: B. van Acker uit Axel en A. Stey- aert. examens WALSOORDEN De heer J. Kints is met de hoogste onderschei ding geslaagd voor de cursus rnachi- niezetter in de grafische industrie. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „U zult zelf op pad moeten om uw centjes binnen te krij gen. Lukt dat niet, dan maar een deurwaarder inschakelen." Dit zei gisteren mr. C. J. M. van Hees, de Terneuzense kantonrechter tegen de timmerman E. V. uit Sint-Jansteen, die aan zijn auto een schade van 193,80 had opge lopen tengevolge van een aanrijding. De aanrijding werd veroorzaakt diooi- de 29-jarige Hulstenaar A. V. op 18 september. Bij het wegrijden raakte hij die aiuito van E. V. maar reed zonidler meer dtaor. Dit was overigens niet het enige waarvoor A.V. terecht stond. Bovendien bleek (Van een onzer verslaggevers) ETTEN-LEUR Het' treinverkeer tussen Breda en Roosendaal is giste ren urenlang tot laat in de avond gestagneerd geweest nadat een zand- auto de bovenleiding van de spoor baan kapot had getrokken. Dit ge beurde 's middags om drie uur op de overweg Postelsebaan in Etten-Leur. De 37-jarige chauffeur C. P. uit Et ten-Leur had juist zand gelost, maar daarna vergeten zijn kipper omlaag te doen. Met de laadbak in de hoog ste stand (plm. 5(4 meter.) reed hij over de overweg. Aanvankelijk merkte hij niets van de schade die hij daar aanrichtte. Pas nadat hij de overweg was gepas seerd viel het hem op dat zijn laad bak nog in de hoogste stand stond. Hij zag toen ook de gevolgen: vier gebroken draden van de spoorweg- bovenleiding en een door een der draden omvergetrokken lantaarn paal. De treinen van Zwolle en Nijme gen naar Roosendaal en Vlissingen of omgekeerd werden naar en van Lage Zwaluwe gevoerd, waar de rei zigers op de Intercitys naar Zeeland moesten overstappen. Passagiers voor of uit Etten-Leur werden met in al lerijl gecharterde bussen naar Breda en Roosendaal gebracht. De totale bedrijfsschade van de spoorwegen loopt in de tienduizenden guldens, waarvoor de betrokkene of diens werkgever zal worden aangesproken. Burgerlijke stand Ondertrouwd: L- Asselman en J. Adam. hij bij aanhouding geen rijbewijs te hebben, geen verzekering en geen geldige kentekenbewijs voor het door hem bestuurde voertuig. „Het zal je maar gebeuren, door zo iemand aangereden te worden", be gon mr. J.A. Blok, de officier van justitie, zijn requisitoir. „Diit is duide lijk iemand die geen enkele verant woordelijkheid kent. De tenlasteleg ging had nog meer uitgebreid kun nen worden, want de wagen had geen handrem, gladde banden, V. had gedronken en het chassis was doorgeroest. „Als wij nu reèd-s het voorgestel de puntensysteem zouden hebben dan zat deze man in. één keer aam- de tien punten- Mr. Blok eiste voor het niet hebben van een kenteken bewijs f 50,- geen rijbewijs f 100,- geen verzekering f 150,- en de aan rijding 50,-. Hij vroeg verder ver beurdverklaring van het „wrak'1 en toewijzing van de civiele vordering van E. V. tolt een bedrag van 193,80. Daarboven eiste hij een ontzeg ging van de rijbevoegdheid voor een tijd van zes maanden. Mr. Van Hees vonniste conform het requisitoir. „De Schelde" Te Hoofdplaat werd de laatste clubwedstrijd van dit seizoen gehouden, georganiseerd door de hengelsportvereniging „De Schelde". Er was een grote deelna me. Er werd veel vis gevangen, n.l. 5389 gram en een totaal van 75 vissen. Stemming en spanning werd opgedreven door visser A. Steijaert, die het presteerde een puntentotaal te behalen van 1197 punten en hier mede de eerste plaats wist te verove ren. Op de tweede plaats kwam Zijn naaste concurrent Joop van Dieren- donck die een totaal van 736 punten beaalde. Derde werd J Varin met 701 pnt; 4e W. de Smit met 662 pnt.; 5e C. van Dierendonck met 495 pnt; EHBO - In hotel "Het Hof van Brussel" te Sluis vond de diploma uitreiking plaats van de onlangs af gesloten EHBO-cursus. In zijn ope ningswoord heette voorzitter A.A.D. Breijaart speciaal welkom burge meester mr- H.P.L. van den Beid, die zich bereid had verklaard de diploma's uit te reiken. Hij dankte dokter G.V.M. de Meijer en de heer A. Aalbregtse, die de cursisten had den opgeleid, voor de vrije avonden, welke zij hiervoor hadden opgeof ferd. Hij bood als compensatie voor de eenzame uren aan de dames. De Meijer en Aalbregtse bloemen aan. Dokter De Meijer ontving een boe kenbom De cursisten bedachten de heer Aalbregtse met een rookstan- daard. zijn de hoorzittingen in de diverse kernen meer een kwestie van con frontatie dan van inspraak geweest De vraag is tot in hoeverre de raadsleden zich in hun toekomstige beslissingen zulltn laten leiden door de informatie die ze via de hearings hebben opgedaan. Als inderdaad die informatie als uitgangspunt genomen wordt, zou men in dit kader over een indirecte vorm van inspraak kunnen spreken. De Hulster burgt meester heeft gisteravond op een persconferentie een terugblik ge worpen op het verloop van deze serie hoorzittingen, waarvan de eer ste in Graauw is gehouden. Hij is daarbij tot een positieve slotsom ge komen. De Hulster burgemeester verwacht, dat bepaalde onderdelen van' de hoorzittingen goed tot hun recht kunnen konten als de raadsle den er bij hun beslissingen rekening mee houden. Ook voor het gemeen telijke beleid hebben de bezoeken aan de kernen een schat van rede lijk bruikbare gegevens opgeleverd. Vaststaat wel dat het gemeentebe stuur het op korte termijn niet weer zal zoeken i-n cte sfeer van de hoor zittingen voor het contact met de kernen. Wel kan de bevolking reke nen op een aangepaste vorm van inspraak. Een van de eerste zaken waarbij inwoners nauw betrokken zulten worden is de structuurstudie van de eigen gemeente, waarmee inmiddels een begin is gemaakt. In een later stadium zal men gelegen heid krijgen om over bepaalde on derdelen mee te praten en te den ken. Verwacht wordt dat de struc tuurstudie binnen twee jaar afge rond kan worden, inclusief dteze in spraak. De jongste hoorzittingen hebben onder meer geleerd dat het wellicht )ii- (Van een onzer verslaggevers) NIEUW-NAMEN Door onbe kende oorzaak is dinsdagmiddag rond vijf uur een leegstaand maga zijn in Nieuw-Namen gedeeltelijk afgebrand. Het Is het gebouw van de voormalige tapijtweverij, mo menteel eigendom van de Belg Bus- saert uit Kortrijk. Het vuur kon aanvankelijk snel om zich heen grij pen, omdat er onvoldoende druk op de waterleiding stond, waardoor de brandweer bij het blussen werd ge hinderd. Hoe groot de schade is kan nog niet met zekerheid gezegd worden, maar deze beloopt zeker enkele tientallen duizenden guldens. Van de voormalige tapijtweverij is het voorste gedeelte geheel uitgebrand. Een groot deel van de fabriek kon evenwel behouden blijven, evenals een naast dit gebouw staand woon huis. Ook de woning staat evenals de tapijtweverij al een groot aantal jaren leeg. De brand werd ontdekt door toevallige passanten. Behalve van hoge en lage druk spuiten maakten de spuitgasten ge bruik van de ladderwagen. Toen men die wilde inschakelen begonnen de moeilijkheden, omdat er onvol doende druk op de waterleiding bleek te staan. Dat was toe te schrijven aan het feit, dat zowel voor als achter het gebouw de strijd met het vuur was aangebonden. Eerst toen alle materiaal aan de voorkant werd verzameld kon men over voldoende druk beschikken maar was er toch nog te weinig water. Desalniettemin heeft de brandweer kans gezien om uitbrei ding van het vuur te voorkomen. Rond half zes was men de brand voor een belangrijk deel meester en kon er weer verlicht adem gehaald worden voor zover de rookontwik keling dat toeliet. Vandaag zal de technische recher che uit Den Haag een onderzoek komen instellen naar de oorzaak. Adjudant A. van Hoven van de rijks politie in Hulst kon daar gistermid dag nog geen mededeling over doen. Buurtbewoners hebben verklaard, dat ieder vrij in en uit het gebouw kon lopen, zodat de brand mogelijk veroorzaakt zou kunnen zijn door spelende kinderen. Overigens betreuren niet alle be woners, dat een gedeelte van het gebouw in vlammen is opgegaan. Een van hen: „Het wordt tijd dat het eens verdwijnt. Het staat al ao lang leeg en een fraai gezicht is het niette meer te zoeken in d'e sfeer van een concreet onderwerp. Dat betekent, l dat het wellicht wenselijker is om de bevolking te laten mefepraten of van gedachten te wisselen ov'er na der omschreven en op het moment aan de orde zijnde zaken. Verwacht wordt, dat dit soort discussies vruchtbaarder kunnen zijn dan wan neer algemeen gesproken wordt over uiteenlopende onderwerpen. Tot deze en andere conclusies is de heer Molthoff gisteravond op de persconferentie gekomen. „Ik heb de hearings niet als moeilijk ervaren. Ik ben ook naar geen enkele hoor zitting gegaan met do nodige reser ve", aldus de burgemeester, die daaraan toevoegt ook de kritiek op de gemeentelijke herindeling niet als pijnlijk te hebben ervaren. „Ik heb uiteindelijk die herindeling niet uitgevonden". Burgemeester Molt hoff heeft gisteravond voorts ge zegd de stellige indruk te hebben dat de bedoelingen van dit initiatief duidelijk zijn overgekomen. „Ik vind het vooral belangrijk", aldus zijn Itetoog, „dat de meer stedelijk ingestelde bestuurders in dit geval zijn geconfronteerd met niet-stedè lijke kernen en omgekeerd. i< jiA Jfciisiv»ij»*..»v/L;- (Van een onzer verslaggevers) HULST De afgekondigde maat regelen ter bescherming van het ei gen milieu in de directe omgeving, een idee uitgevoerd door politie in samenwerking met de gemeente, hebben de volle instemming van een groot deel van de Hulster bevol king. Dat zou men kunnen afleiden uit reacties op de jonge gemeentelijke hoorzitting, waarbij op de gemeente een beroep is gedaan de vervuiling van de eigen straten nu toch eens serieus aan te pakken. Hoe hard dat wel nodig is beweeseen van de bezoekers met de volgende uit spraak: „Óp de vismarkt in Hulst ligt veel meer papier dan er op heel de expo In Montreal lag". terdag gehouden, aanvang om drie uur. de liggendb wip in café W. Blom- maert te Hulst namen 45 schutters deel. Er werd geschoten op twpe liggende wippen. J. Lauwaert I Woensdag 8 december 1971 lOÜfUèerlijfói Aankleding Op 16 december zullen inwoner van Hulst verzameld in een commissie, samen aan tafel gaan zitten om te bespreken hoe nieuwbouw-wij ken in Hulst in de nabije toekomst aangekleed moeten worden. In de commissie kunnen ten aanzien van die aankleding wensen kenbaar worden gemaakt. Personeelsfeest Op een feest avond van de persaneelsvereniigkrg vain de gemeente Hulst, werden prij zen uitgereikt van enlkele dit jaar gehaudlen wedstrijden aan Guust de "Wilde uit Hulst, B. van Laere in Hulst en mej. L. Zohlaindt uit St. Jan steen. Biljarten In het kader van het door hen ingerichte nederlaagtoer- nooi speelde de biljartvereniging „De Kroon" uit Hulst een wedstrijd tegen de b.v. "Walsoordlen, in café P. Leeraert - Nijs. De Hulsterse bil jartvereniging bleef met 323-212 ca ramboles royaal aan de winnende hand. Vrijdag speelt de Kroon tegen Krijt op Tijd uit Terneuzen en za terdag tegen de b.!v. Philips uit Ter- neuzen. Schieting Aan de schieting op Terhole was wel zeer succesvol, want hij slaagde er in niet minder dan twtee hoogvogels en een zijvogel af té schieten. De uitslag luidt als volgt: Wip 1: de hoogvogel werd gescho ten door J. Lauwaert te Terhole, de eerste Zijvogel door Jo Vetter te Kapellebrug, de tweede zij vogel was voor Alph. Nijs te Hulst. De meeste kleine vogtels, 4 stuks, werden ge schoten door W. Blommaert en L. Fassaert beiden uit Hulst. Wip 2: de hoogvogel en eerste zijvogel waren voor J. Lauwaert te Terhole, de tweede zijvogel was voor V. de Vos te Hulst. De meeste kleine vogels, 5 stuks, werden ge schoten door C. de Cauwer te Hulst én A. van Giesen te Hulst. De volgende schieting wordt za- (ADVERTENTIE) bekend van T.V., in eigen persoon in onze zaak van 4 tot 6 uur. Hij biedt U hier zijn nieuwste LP aan met handtekening voor slechts 4,95. U komt toch ook Bierkaaistraat 27 HULST (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT Spelen met vuur door het 12-jarige zoontje Marco van de eigenaar van hotel Zelandia in Koewacht, is er de oorzaak van ge- v eest, dat een gedeelte van het ho tel maandagavond totaal is uitge brand. De schade wordt op enkele tientallen duizenden guldens ge raamd. De brand is ontstaan in de slaap kamer van Marco. Uit gesprekken met onder meer de politie is geble ken, dat hij aan het experimenteren is geweest met vuursteentjes en een in verfverdunner gedrenkte lap. Toen het experiment lukte en de lap plot seling begon te branden heeft de jon gen deze waarschijnlijk verschrikt weggegooid. Waar de brandende doek precies terecht is gekomen is niet duidelijk, maar wel staat vast, dat dë slaapkamer enige tijd later in lich terlaaie stond. Marco heeft zich daarna snel in veiligheid weten te brengen. Tot gistermorgen heeft er een brandwacht bij het afgebrande ge deelte gestaan om te voorkomen, dat het vuur weer zou oplaaien. De brand is geblust door het korps van Koe wacht met assistentie van Axel. De (Van onze correspondent) HULST In de bedrijfsvolley balcompetitie afdeling Hulst leed Ambulo 1 een nieuwe nederlaag, ditmaal tegen Bol Sport. De kampi oenen van vorig jaar kampen naar het lijkt op het moment met een zware inzinking. De uitslagen van de wedstrijden luiden als volgt: heren eerste klasse: LybVerstraeten 1 - KPJ 1 40 (15—4 15—11 15—10 7—2), Juvanta 1 - PMC 3—0 (15—11 15—12 15—8), Ambulo 1 - Bol Sport 12 (157 1315 1315). Heren tweede klas se: Ambulo 3 - Dageraad 3-1 (15— 7 15—5 15—4 8—15), KPJ 2 - PVH 1—2 (13—15 12—15 15—9), GVC Ambulo 2 2—1 (13—15 15—13 15— 8). Heren derde klasse: PMC 2 - Racing Daf 22 (158 1315 15 17 16—14), Juvanta 2 - WC 3—1 (15—4 15—12 15—12 5—7). Dames eerste klasse: Pioniers - EIV 40 (EIV niet opgekomen), EIV - Mavo 1 04 (EIV niet opgekomen), Dage raad - Juvanta 31 (159 15—7 15—9 13—15), Morres 1 - KPJ 3—0 (15—13 15—11 17—15). Dames tweede klasse: Racing Daf - Olmulo 0—4 (10—15 13—15 1—15 7—15), GVC - LybVerstraeten 40 (15 6 15—9 15—2 15—4), Mavo 2 - Doordouwers 03 (715 815 5 15). (Van een onzer verslaggevers). HULST Burgemeester P. Molt hoff ziet geen aanleiding om een protest te laten horen over het door Terneuzen ingenomen standpunt in zake de nv vliegveld Hulst. De ge meenteraad van Terneuzen voelt er, zoals bekend, weinig voor om aan delen te kopen i.v.m. de „ondoor zichtige financiële situatie". De Hulster burgervader heeft zijn standpunt bekienidigemaaikit op die te- Hulst g-ehoudien hearing, naar aanlei ding van een vraag van P. Blom maert. „Als die berichten (over de financiële positie van de nv. red.) uit Terneuzen niet juist zijn, moet Hulst daartegen dan niet proteste nen?", zo vroeg de heer Blommaert, die op de hearing in St. Jansteen ook al de aandacht heeft getrokken door de raadsleden van de gemeente Hulst een uitspraak te ontlokken over openheid-openbaarheid naar aanleiding van historische uitspra ken van de staatsman Thorbecke, zich af. Bij burgemeester Molthoff 'lukte het de heer Blommaert niet helemaal om hem „uit zijn tent te lokken". De burgervader ging wel op de op merkingen in, maar liet zich niet verleiden tot een gedegen stelling- name. Dat accepteerde hij ook van de aanwezige raadsleden niet. „Er komt gelegenheid om daaro ver een standpunt te bepalen in een van de volgende raadsvergaderin gen", aldus de heer Molthoff. Nu Terneiuzlen weigert om aandelen te kopen in de nv Vliegveld Hulst lijkt bet lot daarvan wel beslist. Ik denk, dat we de zaak wei kunnen laten va ren", aldus een pessimistische Hulster burgemeester. Behalve Terneuzen zou ook Sas van Gent negatief hebben gerea geerd. In de exploitatieopzet van de nv Vliegveld Hulst wordt uitgegaan van deelname door alle Zeeuwsch- Vlaamse gemeenten. Volgens burge meester Molthoff is de kans op rea lisering van deze plainnen nu wel erg minimaal geworden, tenzij de nv nog andere mogelijkheden vindt om de exploitatie rond te krijgen. Die kans is wellicht niet zo heel groot, omdat al meer dan anderhalf jaar naar die mogelijkheden wordt gezocht, zonder waarneembaar posi tief resultaat. spuitgasten hebben kans gezien het hotel zelf te behouden. Er j grote waterschade. Het gedeelte, ven de eetzaal brandde totaal uit ook het restaurant-gedeelte is n beschadigd. Aanvankelijk leek bt maandagavond op, dat het vut; overslaan naar het café en de weer van Koewacht de vlammen de baas zou kunnen. Daarom weri hulp van de brandweer van Axel geroepen. Omstreeks half negen men de brand onder de knie en er gedacht worden aan de nablm De brandweerlieden hebben blussingswerkzaamheden hinder dervonden van een grote rookontn keling. Bovendien was het brand de gedeelte moeilijk te bereiken vi uit een smalle gang. Omdat ZeW I wordt omgeven door verschillen Uf J- vlV'Uyl huizen was ook het gevaar voor ov( slaan erg groot. Overigens was j Koewachtse brandweer zeer l3!t63Cf (Van een plaatse. De garage ligt namelijk o slechts enkele meters afstand wli gedeeltelijk verwoeste hotel, (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Door de posil toren in de kernen van de geioea Terneuzen zijn tot dusver 1111J cretariehandelingen verricht. De fers per kern zijn Biervliet Hoek 474, Sluiskil 423 en Zaam 892. De inschakeling van de PTT J hulpsecretarie kost de gemeente per handeling, een bedrag datW meester en wethouders aan de Ml kant vinden, zoals zij in hun riq van antwoord naar aanleitUf van die gemeentebegroting raadsleden schrijven. MAGRETTE Het eind van de San riolering de afgelopen jaren ir tel van de bevolking van dit dor] sa goedkeuring verleend aan een ^linkerhelft van het dorp, gezie ÏS daarvoor benodigde geld k geput worden uit een lening v: 325.0® gulden, waarover Axel n steeds beschikt. De lening is oc spronielijk aangegaan te behoe' (an de bouw van de nieuwe Christ lijke mavo-school. Kort daarna we bekend, dat de lasten voor de ve wezenlijking voor rekening zoudi komen van het rijk en vanaf d moment zat het Axelse gemeenteb stuur met een geldlening van rui «ne ton waarvoor geen bestemmii user was. Of liever gezegd: wai veel te veel nieuwe bestemming* 'nden, want er liggen in de jffleente nog verschillende proje 'ei1 op uitvoering te wachten. Meg van riolering in Mag-rette H "uur een van, evenals een pla 186 betonwoningen van de g jjraute op te knappen. Van G. ™am er toestemming om de lenin DAGBLAD VOOB ZUIDWEST Editie voor Zeeland ABONNEMENTSPRIJS f20.50 per kwartaal, biflteh verspreidingsgebied (excl ou co j incassokosten) f 7.10 per maand (incl. 13 ct- incassokosten); RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen) GÓES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen) KLACHTEN OVER BEZORGING: buiten kantooruren: ter 011 3751. en tel. 01158-1940 (Z. Vlaanderen) ADVERTENTIE EXPLOIT*»"" Wnd. inspecteur Zeeland: C. Menu (01100-4316) Hulst en O.Z. Vlaanderen. Th. de Bakker (01150-2601) Oostburg en W.Z. Vlaander A. Vergouwe (01172-1878) Kanaalzone en Terneuzen- J. Schieman (01155-1224) Noord- en Zuid-BevelalM. K. H. van den Berge. REDACTIE ZEELAND: Bureau: Kromme Weele 4, Middelburg, tel. 01180-7? Chef Zeeland; 7418 A. F. Koopman, tel. 01180-74J Redacteur Goes: M. Kersten, tel. 01100-6584 Coördinerend redacteur Zeeuwsch-Vlaanderen: G. van Berkel, tel. 01150-4866. Redacteur O. Z. - Vlaanderen- A. Verlind, tel. 01140-3751. b.g.g. semafoon via: 01600-22341 of 01608-2073 of 01155-2237. Redacteur Kanaalzone en Terneuzen: «1150-4865 R. van der Helm, tel. Olwu Sportredactie Zeeland: j R. van Déursen, tel. 01155 Fotojournalist Zeeland: Cor J. de Boer, tel. 01155-2237 Vooruitzichten ter d o n r] p rio r donderdag «vrijdag, fPpsteld door K.N.M.I.: ™ep en daar "Q bui en temale PPeraturen ter de tijd van het jaar. l-ffersvooruitzichten in cijfers ge Meld over Nederland, j donderdag: aantal uren zor min.-temp. en max.-temp 1, re?hs normaal'; kans op een dro lJ®"j°de van minstens 12 uur; 9 kans op een geheel droo SS 70 proeent. Voor lui 1. u EÏ'O mm.-- .vrijdag: aantal uren zon; 'keeks temp. en max.-temp.: om -rins norroaal; kans op een drog 'ut- i Van "aiustens 12 uur: 90 pro zjjns op een geheel droog et »0 procent. istr nz 260 -t. Rheinfelden 161 S7 fatsburg 162 pl. 2, Plittersdori O'- 3, Maxau 349 pl- 3, Plo SüE 134 pl. 4, Mannheim 157 8 te» n,-ij 115 -2, Mainz 182 -4, Bin- -3, Kaub 109 -4, Trier 109 -4 uion O» pl- 8' Koblenz 122 -13 .o 84 -9, Ruhrort 252 -6, Lobitt K)m„Pannerdense kop 855 -7, telde r r1 683 "9> IJss'elkop 820 -14 IjJ Wssel 352 -18, Deventer 238 I ™°ni!n 5452 -8, Borgharen 3911 'n„„ ,elfe!d 1H6 pl. 24, Grave de sluis 500 -1. »6ERpv?nderda6 9 december. sS„OP ZOOM 8.29 en 20.59, ?T 7-48 en 20.17, TER- gj1 7.16 en 19.46, VLISSIN- «120 49° 19"16, WEMELDINGE

de Stem | 1971 | | pagina 2